REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A zsűrinek nem jött át ;)
3939 0 2 Izé
vadonka: Legalább a macskának van szépérzéke ha már a szüleinek nincs és még időben intézkedett :) [...]
Nusihusi: Kiénekelte a magas "C"-t:D
Nagypapi megjavítja a lefagyott számítógépet! Még szerencse, hogy a sütő túl kicsi...
3605 0 5 Izé
Resystanc3: Egyetértünk. Pezsgő.
lilaflexninja: Na ebben egyetértünk! Bontunk pezsgőt??? :) Ja, pusztán a kor, az évek száma nem okosít meg s [...]
Resystanc3: Így van! Ha végre nem a kor alapján, hanem az értelem alapján adnánk meg a tiszteletet másokn [...]
Mind a 5 komment
Star Wars tetkók
2554 0 0 Izé
Chanel Tapper, a gyík nyelvű lány
1743 0 7 Izé
Tóth József: Húúúh wazze! Mintha a szél fújná, úgy libeg. Bár ahogy Te írod, még az is előfordulhat... [...]
vadonka: Belülről tudná simogatni...a prosztatád...a nyelvével :) Csak, hogy Patakit idézzem :D
lilaflexninja: Kézimunka nyelvvel pl.
Mind a 7 komment
Rejtélyes alvókór terjed egy kazah faluban 

Az érintettek váratlanul elszunnyadnak, majd akár napokig alszanak, később pedig emlékezetkiesésről, vagy néhány esetben hallucinációkról panaszkodnak. Amíg az állapot tart, lehetetlen felkelteni őket, noha úgy tűnik, mintha azok próbálnák kinyitni a szemüket. 

Angol cikk 
Magyar cikk
3819 1 6 Izé
vadonka: Ismerős a szitu. Középiskolában az órákon engem is rendszeresen elkapott egy hasonló rejtély [...]
eMTé: Valami gomba lesz az , több mint valószínű hogy az élelmiszerben - leginkább a gabona a gyanú [...]
thisisreal: Álmatlanságban szenvedőknek ideális úticél. ;)
Mind a 6 komment
Így készül a mekis húspogácsa! 

Ön is találkozott már a mekis csirkefalatok gyártásáról készült rózsaszín trutyis fotóval? Mi elmentünk Ausztriába, hogy megnézzük, hogyan lesz a húsból hamburger alapanyag.
1503 0 0 Pink Izé
Headless Zombie 2 

Első rész
1544 0 0 Game Izé
Óvatosan a macskadroggal!
2313 1 4 Izé
Travis Kestrel: https://www.youtube.com/watch?v=fuvQ1KQeHDM
Nusihusi: Már a macskák is drogoznak:)
bungle: Ébresztés: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/53058_ :D
Mind a 4 komment
Micsoda akciójelenetek!
4782 1 7 Izé
Arcor: A kutya a legokosabb mind közül! Figyeljétek csak őt :D
Nusihusi: Ennél még a majmok is értelmesebbek:D
gyocska: De most már sírok.
Mind a 7 komment
2CELLOS - Wake Me Up (Avicii feldolgozás)
2075 0 0 Zene Izé
Amos Chapple fotói
2176 0 0 Art Izé
Amos Chapple fotói
2252 0 4 Izé
lilaflexninja: De szeretnék drónról fotózni én is. Vagy inkább helikopterről. De valahogy nem az amatőrök [...]
Nusihusi: Ezek nagyon szép képek:)
bungle: Szívesen! Jó helyeken járt. :)
Mind a 4 komment
Fegyveresek támadtak a szerkesztőségre Charlie Hebdo francia lap székházában
2779 1 143 Izé
norbertvincze: lehet bekakáltak az isis burjánzásától http://www.rt.com/news/310193-charlie-hebdo-editor-cari [...]
norbertvincze: rég volt már egy kis összeeskövés dolog, szóval: http://ujvilagtudat.blogspot.hu/2015/01/a-ci [...]
izé012: Terrorizmussal nem lehet! Meg a zsidókkal és a holokauszttal sem. Csak a Koránnal és a Bibliáva [...]
Mind a 143 komment
Vele lehet még én is beköltöznék abba a tragacsba... ;)
8072 0 1 Izé
blackmumus: Vagy minden nap kipakolja azt a sok szart a zuhanytálcából, vagy sosem zuhanyzik...
Szóval itt tárolják azt a sok pornót! ;)
3278 1 9 Izé
bp1331: tudod mennyi villamos energia el megy 1°C hűtésre? 21°C alá már nem hűtenek inkább 22°C van [...]
vater85: Azért a villanyszámlájukra kíváncsi lennék :D
Tooni: Úúú de durva :D
Mind a 9 komment
Okosságok gyűjteménye 

Gyógyító számok - a tisztánlátó Gregory Grabovoi kb. ezer számsort írt le, melyeket sikeresen rendelt különböző betegségekhez.
7465 1 16 Izé
lilaflexninja: http://bzandthetotalwasteoftime.tumblr.com/post/110055300461/fontos-mielott-vizet-melegitetek-mikrob [...]
capara: Elromlott Dell laptophoz nincs ilyen számsor?
tjunior: http://mindmeghalunk.com/2015/01/27/afgan-holland-rontas/
Mind a 16 komment
Hé, az az én ágyam!
2187 1 2 Izé
Nusihusi: Hékás, tűnés a helyemről:D
MordreddBro: Volt valaha.. De most már a macska bulldogmeghajtású szobataxija.
Ink Battle
985 0 0 Game Izé
Csak a gyerek meg ne lássa!
3147 0 1 Izé
vadonka: https://www.youtube.com/watch?v=KP7fxqaHvLU :D
Olcsó poén sokba kerülhet kontra Humorterror nemi erőszak fronton 

Szerinted melyik oldalnak van igaza?
3202 1 34 Izé
izé012: Megúszta a kegyeletsértő röhögést Demcsák Zsuzsa http://www.borsonline.hu/20130517_meguszta_a [...]
bungle: http://i.imgur.com/nlROR7X.gif
nagydee: A VICOMTE Majd lesz! Mondok én neki Olyat, de mindjárt, hogy a vére fagy!... (Cyranóhoz lép és [...]
Mind a 34 komment
Kockáknak kötelező! :)
3255 1 10 Izé
Dmckayals: Igaz, bár én sem írtam, hogy nehéz. Bár, aki csak ránéz, mind azt mondja, hogy nem vagyok nor [...]
spd: Kryptem nekem is van (és nekem is ezüst), szerintem egyáltalán nem nehezebb kirakni, mint egy ha [...]
bungle: Ahhahahaaa! :D
Mind a 10 komment
Elena Pritchard majdnem egy hónapot töltött női börtönben. Volt nála egy ceruza is.

Kimaradt jelenetek
898 0 0 Art Izé
Olvastatok már ennél együgyűbb dolgot idén? :D És lájkolják, meg tök komolyan hozzászólnak az emberek. A bankszövetség meg sírva kéri a receptet... ;) 

Ahogy egy haverom írta: „én meg úgy csinálom, h az első héten 1ft-ot dobok a perselybe, a második héten 2-t, a harmadikon 4-et és így tovább. tehát hetente duplázok. könnyű! és karira van mindig kb 2.000.000.000.000.000 ft-om. abból megveszem a világot, de elszórom szilveszterkor. és aztán kezdhetem megint...”
3727 2 45 Izé
vadonka: Húúú, ez új. Tavaly még úgy volt, hogy ami kiemelt az 3% és arra nem vonatkozott az alap 1%, [...]
komcsi: nymisi, az se szerepel, hogy 100 Ft-tal lehet csak ezt csinálni, ahogy írja valaki 25 Ft-tal, vala [...]
Dmckayals: Most néztem több konstrukciót és az Erste a jokerre 4%-ot ír a kiemelt kategóriákra, tehát a [...]
Mind a 45 komment
Alyssah Ali - több mint hétezren követik Instagramon. Cigánylány még talán nem is jutott ilyen magasságokba... ;)
12103 1 7 Izé
közlegény: Kanadában született trinidad és tobagói (albínófélnégermakákócigánylány)
xanax: ha tiszta cigányvérű lenne azt se tudná, mi az instagram, mert olvasni se tudna.
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/52977_?categoryId=13&position=&large=1
Mind a 7 komment
Valakinek ki kell cserélnie azt a rohadt villanykörtét a tornyon! :)
3886 2 13 Izé
balogh predator: Miért is "illik" tudni, hogy mennyi az USÁban a drónok repülési magassága? :)
Peterson: Ja, és amúgy kíváncsi lennék mennyire büntették a drón pilótáját, mert tudniillik az USA [...]
Szancso: Ez nem az energiatakarékos típus. ;)
Mind a 13 komment
Összement a szoba ;)
2520 0 2 Izé
KarbFace: ...ja a nagy látószög. Értem...asszem..! :) De akkor gproo!
zed911: R2D2 sieeeeeesssss............
Road of Fury 2 

Az első rész
2587 0 0 Game Izé
Megyei matrica: így szívatja az autósokat a kormány 

A fizetős autópályaszakaszok térképeit Hókuszpók rajzolta, zsírkrétával
A köztévé Híradójában nagyon boldogok az emberek az új autópálya-matricák miatt
Az M1 Híradójában megint sikerült egy színészt megszólaltatni az utca egyszerű embereként
3778 0 32 Izé
bungle: http://i.imgur.com/bNAz7Px.jpg
bungle: "Ez tényleg annyira kínos, hogy még a miniszterelnökünk is megszólal az ügyben, miszerint ez [...]
bungle: Egyelőre a Blikk közölt egy ilyet, de ezt is csak tegnap este: www.blikk.hu/blikk_aktualis/eltorl [...]
Mind a 32 komment
Ezt csinálják a ninják szabadidejükben :)
4059 0 1 Izé
velo: nem tudom eldönteni, hogy azért irigyelem jobban a csókát amiket csinál, vagy azért amilyen fa [...]
Putyin csak mosolygott, és fillérekért visszavásárolta az orosz gazdaságot 

„Mostanra lezajlott az a piaci művelet, amit az elemzők már elkezdtek a tőzsde megalapítása óta lefolytatott legzseniálisabb műveletnek nevezni. Oroszország a nyugati spekulánsok, az ellenséges liberális sajtó és a nyugati szankciós retorika felhasználásával fillérekért visszavásárolta a külföldi tulajdonban lévő orosz vállalatokat, napokkal az Eurázsiai Gazdasági Unió indulása előtt.”
4932 1 97 Izé
norbertvincze: ja, leesett. egyébként az alfahíren túl: http://mno.hu/kulfold/johet-az-europai-orosz-szabadke [...]
Tooni: Onnan ismerheted fel az orosz propagandát, ferdítést, esetleges költői túlzásokat, részreha [...]
norbertvincze: http://alfahir.hu/merkel_robbantott_davosban_moszkvaval_szovetkezne
Mind a 97 komment
Útdíjat vezettek be a komlói társasházakban 

Telefonhívással indulnak a liftek, de csak azoknak, akik befizették a közös költséget. Magyar ötlet.
2909 0 21 Izé
suvomi: Ezt a faszságot... Tehát a 10-en élő várandós anya dögöljön meg, ha épp nincs pénze fizet [...]
lilaflexninja: Azért emlékezzünk meg egy kicsit a cikk végéről is, hogy a nem fizetőknél kártyás víz és [...]
Dmckayals: Én alapvetően jó ötletnek tartom, mert így jobban tudja az ember motiválni a nemfizetőket. R [...]
Mind a 21 komment
Ha akadna a géped... ;) CoreMC Gen3 Xeon 16-core processors / 768GB RAM / 21TB HD 

A csúcsmodell ára 54.457 USA dollár (kb. 14,4M Ft).
3310 0 28 Izé
bungle: Írd meg lécci, hol sértegettelek, személyeskedtem, "minuszoltam", vagy pedig téged is elkönyve [...]
Johm McClane: Kedves Bungle, most sem hazudtoltad meg magad. Ha már nincs ész érved valamire, vagy ha valaki e [...]
lilaflexninja: Én egy 2008-a pentium 2-esen (asszem), csinálok zenét, úgy hogy tavaly bővítettem a ramot, íg [...]
Mind a 28 komment
Hogyan bontsunk pezsgőt... ;)
4273 0 5 Izé
hawkeye: Nem a pezsgőre gondoltam.... :)
hawkeye: Az eszközöket hol lehet beszerezni?
Szancso: Tör-ley ;)
Mind a 5 komment
Összegyűjtöttem pár „A legjobb filmek 2014-ben” listát. 

Nektek milyen filmek jöttek be idén? 

Az Index kedvenc filmjei 2014-ben
2014 legjobb filmjei (1. rész)
2014 legjobb filmjei (Rusznyák Csaba évértékelője)
2014 legemlékezetesebb filmjei - Nemes András szerint
2014 Jennifer Lawrence és a sci-fik éve?
2014 Top10 filmje #1
Az év 25 legjobb filmje a Roboraptor szerkesztősége szerint
2014 legjobb filmjei (Santino)
Top10 Legjobb Filmek 2014-ből
Az év legjobb filmjei
Narancslista 2014 - Az év legjobb filmjei
Mozis top10: ezek voltak az év legjobb filmjei
7238 4 11 Izé
bungle: Tudják, mi lett a legsikeresebb film tavaly? http://index.hu/kultur/cinematrix/2015/01/27/tavaly_a_ [...]
a janek: Rocco a hátsó kapunál ;)
AVIREX: Bingo! Boldog uj evet Tooni! Tehat a film, ami senkit sem erdekel: http://www.revizoronline.com/hu/c [...]
Mind a 11 komment
Treeumvirátus ;D
5380 0 4 Izé
szomi1: De azt majd csak otthon veszi észre ;)
Swordfish: Akkor lehet téged is áthúztak volna a lublinnal azon a sz@ron. :D
Himbeer: Végén mondtam volna, hogy mégse ezt kérem... :D
Mind a 4 komment
Vályúhoz!
2919 0 1 Izé
Tooni: Uhh itt már csak a célfotó segít :D
Egy te(l)jes történet 1000 csészével 2 percben :)
1194 0 1 Izé
Hantaboy: Igazán sajnálom azt akinek meg kellet innia a kávékat mielőtt új italt tölthettek volna a cs [...]
Snail Bob 8 

Snail Bob 7
Snail Bob 6
Snail Bob 5
Snail Bob 4
Snail Bob 3
Snail Bob 2
Snail Bob
1592 0 0 Game Izé
Az én isteneim az Éneklő seggfejek 

Régebben bolondnak nézték, mára kultikus ikonná vált Charlemagne Palestine amerikai minimalista zeneszerző. A fura panteonját mindenhová magával cipelő művész ősszel Budapesten is fellépett.
644 0 0 Zene Izé
Érdekes mérőszalag... lekoptak róla a számok. :)
2202 0 1 Izé
RT/TURBO: Köcsög picsa. Ez altatás (valamilyen műtét) után lehet...
Régebbi postok...