REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy nagyon jó kis kijutós játék, ami megdolgoztatja az agyat :D
16484 1 20 Game Izé
<-{st.one}->: beragadt a Caps Lock? :P
BARBIE: NA AKKOR ÉN IS SZOLNÉK EZEKHEZ A KIJUTÓS IZÉKHEZ! AKI MÁR NAGYON SZENVED: YOU TUBE!!!! JOBB MIN [...]
AlitaAngel: amikor feljön a két lila kocka fel tudjátok emelni őket és rá kell vinni a sárga részre .... [...]
Mind a 20 komment
Egy nagyon jó kis kijutós játék, ami megdolgoztatja az agyat :D
12984 0 18 Izé
AlitaAngel: amikor feljön a két lila kocka fel tudjátok emelni őket és rá kell vinni a sárga részre .... [...]
AlitaAngel: jólvan a viridianba is elvesztem:S aszem ez nekem nem megy....
AlitaAngel: jólvan elem megvan...beütöttem a url-t kiadta a 4 számot...de azt írja h nemjók...ilyenkor mia [...]
Mind a 18 komment
Sugera Bugera
A nagyszínpadra vele!!! :)
8991 1 6 Izé
KisPal: Figyeljetek! Szerintem fasza gyerek! Sőt azért 3 percen keresztül váltogatni így a hangod...Me [...]
Csibu: Én ismerem őt személyesen, beszéltem már vele! Lehet hogy nem egy popsztár de kicsit nagy sziv [...]
pisti: Nagy az Isten állatkertje
Mind a 6 komment
János bácsi, a hatszemű srác, a lézer, és az aranymezők

Akár a nap témája is lehetne: Te hiszel az ufókban? :)
6308 1 4 Izé
bungle: Ricsi (remélem olvasod), ne töltsd már fel lécci azt a videót (pláne ne 5x), amit már szeptem [...]
xxxman: http://szexlista.funpic.hu/?page=archive&message=6752&did=6673
Marcsi: Mi az hogy, én már szexeltem is ufóval, itt vannak a képek róla: http://www.crazyrussian.com/02 [...]
Mind a 4 komment
Az év nagypapája
5901 1 3 Izé
Jozef7: hehe ez bunkóság xD
szellike: Hajrä Nagyi -gyi! Mentsd + Uram az öreg- Vatert a holnap haragjätol!!!!!
Lajby: Álldás egy ilyen asszony ...
Interaktív séta a Nagy Piramisban
8600 4 0 Izé
Drágám, a nagypapiék összementek!
1277 1 1 Izé
Ghosty: A nagypapi visszefele fejlődik vagy a játákok fejlődnek ennyire előre?
Nagyon szép panorámaképek
7945 1 1 Art Izé
totyajani: Ezek a képek tök királyak!
Nagyon szép panorámaképek
8420 13 1 Izé
totyajani: Ezek a képek tök királyak!
Hogyan kell felvenni a melltartót... ;)

Részlet a Dead or Alive c. filmből. Holly Valance kisasszony meg ismerős lehet többek között a Prison Break-ből.
27893 0 6 Film Izé
brando: azért nem ennyire körülményes felvenni egy melltartot:)
Miss: Nekem tetszik! Ez én is akarom! (Persze nem mindenkivel!)
Ijász!!!: Naaaaa azért a végén nem kellet volna pofánvágni.Hisz segitett.Nem? )))
Mind a 6 komment
Hogyan kell felvenni a melltartót... ;)

Részlet a Dead or Alive c. filmből. Holly Valance kisasszony meg ismerős lehet többek között a Prison Break-ből.
30331 2 6 Izé
brando: azért nem ennyire körülményes felvenni egy melltartot:)
Miss: Nekem tetszik! Ez én is akarom! (Persze nem mindenkivel!)
Ijász!!!: Naaaaa azért a végén nem kellet volna pofánvágni.Hisz segitett.Nem? )))
Mind a 6 komment
Nem egy hétköznapi temetés ;)
(érdemes figyelni nagypapi pizsijét, a fotelt, amiben nyugalomba helyezték, kezében a távirányító, a tv-ben gondolom kedvenc csapata...)
3031 0 1 Izé
jáózsi: Te!Ez nem szemi dévisz dzsunior?
Alfréd, a belga pingvinember - konkrétan ez se nagyon normális...
3415 0 3 Izé
baba: néha énis azt gondolom, bárcsak én is pingvin lehetnék! :DD
mike: le mernem fogadni h neha napjän mikor rätör a magäny felprobäl egy ket pingvin nenit!!!
bungle: "Oh yes, I think I'm a typical Belgian" Szerencsétlen belgák... :)
FOLYADÉKOT SOHA NE MELEGÍTSÜNK 2 PERCNÉL TOVÁBB MIKROHULLÁMÚ SÜTŐBEN

„Egy 26 éves fiatalembernek kedve támadt egy csésze kávéra. Elővette a csészéjét, megtöltötte vízzel és (mint már annyiszor) a mikrohullámú sütőbe tette, hogy a víz megmelegedjen. Nem emlékszem már pontosan mennyi időre állította be az órát, de arra igen, hogy azt mondta fel akarta forralni a vizet. Amikor a beállított idő lejárt, kivette a csészét a mikróból, belenézett, és csodálkozva vette észre, hogy a víz nem forrt fel. Abban a pillanatban a csésze “robbant” és egész tartalma az arcába csapódott. A csésze még épségben volt mikor eldobta, tartalmát pedig a vízben felgyülemlett energia „robbantotta fel”. Az arca tele lett hólyagokkal, arcát 1. és 2. fokú égési sebek borítják, nagy a maradandó sebhelyek valószínűsége. Bal szemén akár a látása is sérülhetett. Kórházi tartózkodása idején a kezelőorvos elmondta, hogy ez, sajnos, elég gyakori eset és figyelmeztetett, hogy soha ne melegítsünk csak vizet a mikróban. Ha vizet szeretnénk melegíteni, valamit mindig tegyünk a csészébe, fapálcikát, teafiltert stb, ami a keletkező energiát elvezeti. Sokkal biztonságosabb azonban a vizet vízforralóban melegíteni.”

A General Electric válasza:

„Köszönjük a megkeresést. Örömmel állok rendelkezésükre. Az önökhöz beérkezett e-mail tartalma megfelel a valóságnak. Mikrózott vízben és egyéb folyadékokban nem mindig keletkeznek buborékok a forráspont elérésekor. Tulajdonképpen túlhevített állapotba kerülnek, és nem keletkeznek buborékok. A túlhevített folyadék akkor fog kiforrni a csészéből, amikor megmozdítjuk, vagy például kanalat vagy teafiltert helyezünk bele. Hogy ez ne történjen meg és megelőzzük az esetleges sérüléseket, soha ne melegítsünk csészében bármilyen folyadékot két percnél hosszabb ideig. Melegítés után hagyjuk a csészét még 30 másodpercig a mikróban állni  és csak azt követően vegyük ki és tegyünk bele kanalat vagy bármi mást.”

Egy technika tanár a következő magyarázatot fűzte az esethez:

„Köszönöm a mikrohullámú sütővel kapcsolatos figyelmeztetést. Nem az első eset, amellyel találkozom. Az oka egy túlhevítésként ismert jelenség. Vízmelegítés közben bármikor előfordulhat, különösen akkor, ha az edény, amelyben a vizet melegítjük új, vagy ha csak kis mennyiségű vizet melegítünk (fél csészénél kevesebbet). Az történik, hogy a víz gyorsabban melegszik föl, még mielőtt buborékok keletkezhetnének. Ha a csésze nagyon új, akkor nincsenek még rajta kisebb felületi karcolások, repedések,  amelyek a buborékok képződését elősegítenék. A felgyülemlett hőt elvezető buborékok hiányában a folyadék nem kezd forrni, hanem tovább melegszik, jóval saját forráspontja fölé. Amikor azután ilyen állapotban a csészét megmozdítjuk, vagy a folyadékot megkeverjük, rohamosan beindul a buborékképződés és kiszorítja a csészéből a forró folyadékot.”
5795 0 7 Izé
Sünilány: Jah, bocsi, még az (azt hiszem akril alapú) festékben tehet kárt.
Sünilány: Már nem azért, azok a bogrék nem bevonva vannak anyagokkal, hanem SZAR minőségű kínai piaci m [...]
Lilu__cica: Tegnapelőtt a macskám kajáját melegítettem mikróban. Még jó, hogy csak 30 mpre tettem be, p [...]
Mind a 7 komment
69 a love story
nagyon jó! :)
29717 13 5 Izé
kf_dnb@freemail.hu: hihihi:) cuki nem de? na pusa
mike: ahaaaaaaaaaaaa hogy ez innen jön?! (csak vicc,ez egyertelmü)
Patrízía: Jancsika ez naon that's cool!::))))))
Mind a 5 komment
Ilyen felhőket se lát minden nap az ember...
7457 1 7 Art Izé
Schabee: ha fotóbót ha nem jól néz ki
Balázs: http://www.ebaumsworld.com/tags/weird-cloud-formations/
r: hát ez kajak gagyi vazz!aholaz út megy ott legyenek szivesek körülnézni azok akik szerint ez j [...]
Mind a 7 komment
Ilyen felhőket se lát minden nap az ember...
7842 11 8 Izé
szrobert: Szerintem nem Photoshop ,én is láttam ilyen felhőket idén nyáron és csak kinéztem az ablakon. [...]
Schabee: ha fotóbót ha nem jól néz ki
Balázs: http://www.ebaumsworld.com/tags/weird-cloud-formations/
Mind a 8 komment
Te mit rajzoltatnál a napocskával magadra?
3474 2 8 Izé
bandee1219: Hát nem ezeket, az biztos, de inkább semmit.
luna: aaaaahhh ez aztán a fantázia :D
luna: aaah ez aztán a fantázia :D
Mind a 8 komment
Boldog Nemzetközi Rendszergazda Napot minden rendszergazdának!
4727 1 6 Izé
bandee1219: Miből?
PDAkiller: Látszik, hogy amatőr...
Wood: Na ja, én is voltam már így, bár nem egy jumper miatt... Ilyenkor kezdi el utálni az ember a sz [...]
Mind a 6 komment
Nathan Sawaya sokat legozott gyerekkorában... még most se nőtt ki belőle
4158 1 2 Izé
bungle: Lego Death Star: http://shop.lego.com/product/?p=10188
bandee1219: Legkerább!
Photoshop karikatúrák
11067 4 6 Izé
Sissi: lolXD
bandee1219: Ez PS! XD
Huby: Labdát weheheh..... vagy GyRost :P
Mind a 6 komment
Ez 1 nagyon jó teveclub szerű játék,
Regelni szükséges
6011 0 8 Game Izé
eol: Egyszer rég benéztem, de minden komolyabb dologért fizetni kellene, és egyébként túl gyerekes [...]
balint: hhhhhhhhhhhhhhhhhüüüüüüüüüüüüüüüüüüüülllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll [...]
DeJaVu: Hogy regisztél?nekem amikor kiválasztom a pingvin színét visszalép
Mind a 8 komment
Ez 1 nagyon jó teveclub szerű játék,
Regelni szükséges
5042 4 6 Izé
Myun: nekem is van és nagyon szeretem! most egy csomó ujjítás van fennt! nem is szar a teveclub szar d [...]
suvomi: a teveklubbot is utálom
brigi_cica: most vàrom az e-mailthogy regisztràljon de màr több òràja vàrok... ne [...]
Mind a 6 komment
"A játéktelefon nagyszerű szórakozás a gyerekeknek, kezelését könnyen megtanulják. A kedves meséből megismerhetik az udvar lakóit, a történet segítségével pedig alapvető viselkedési formákat sajátíthatnak el."
2341 1 1 Izé
suvomi: ezt a disznóságot! :))
Tom Nagy
3813 0 2 Art Izé
Lundgren: A szarkasztikus nem azt jelenti.
Laca: K**va jó! Elnézést a szóhasználatért. Ha kíváncsi vagy rá, miért voltam ilyen szarkasztiku [...]
Tom Nagy képei
4111 1 3 Izé
rámnémetnemlelelmenteménmár: nagyon jók
Lundgren: A szarkasztikus nem azt jelenti.
Laca: K**va jó! Elnézést a szóhasználatért. Ha kíváncsi vagy rá, miért voltam ilyen szarkasztiku [...]
Véres játék 5
...avagy miért ne bírkózzanak a csajok "piros betűs napokon" ;))
7669 0 3 Izé
t601: Elbirkóznék velük...:-)
Csumbagambra: Nem, ebben úgy látom a Véres Alexandra kapott főszerepet!
Szilvike: Ebben már nem a Van Damme játszik?
Gyere, harapj egy nagyot...
3802 0 2 Izé
Ágii: egy kő:D
suvomi: ez mi a franc?
Naplemente

Ötletes, hangulatos és szép képek.
5423 2 4 Art Izé
bandee1219: Szépek.
suvomi: Reigun!!!!!
Bogar: Csodálatosak. profi munka. Dejó, hogy megnéztem.
Mind a 4 komment
Naplemente

Ötletes, hangulatos és szép képek.
5748 8 4 Izé
bandee1219: Szépek.
suvomi: Reigun!!!!!
Bogar: Csodálatosak. profi munka. Dejó, hogy megnéztem.
Mind a 4 komment
Az alábbi régi favicc jut erről eszembe:
Az öreg székely bácsi felmegy Pestre az állatkertbe, hogy életében legalább egyszer lássa azt. Nagyon tetszik neki, sorra nézi az állatokat: a majmokat, a tigriseket, struccokat, stb. Odaér a zsiráfok kifutójához. Nézi a zsiráfot, nézi, csóválja a fejét. Már vagy egy órája bámulja tátott szájjal, mire hitetlenkedve csak ennyit tud mondani:
- Márpedig ilyen állat nincs!!!
7126 4 13 Izé
lb7: Úgy néz ki, mint egy soklábú nyuszi :)
bandee1219: De mekkora lehet? Nem látszik sajna.
Beni0503: Na ÉN tudom mi ez... Bolivia bogár,a video fölé van írva.
Mind a 13 komment
A nap izés témája:
Jó dolog-e a műköröm? És ha igen, mire? ;)
3101 1 16 Izé
Purple: és akinek nem jó minőségű/formájú?
Laretta: A jó minőségű ápolt köröm jóval szebb
Laretta: Rettenetesen gusztustalannak tartok mindenféle műkörmöt. Egyszerűen undorítóak
Mind a 16 komment
Kisdolog, nagydolog...
Shimajiro Toilet Training
3370 4 3 Izé
Lundgren: japánok...
bandee1219: Huh, most már tudom mit kelll tennem :) !
aMGee: Én odavagyok a furrykért.Amúgy eléggé bugyuta hülyeség,de azé aranyos.
Grappa - Visual Effect/Game
Bár nem igazán játék, de szerintem nagyon látványos
16505 7 10 Game Izé
K3ksz: hogy kell elindítani ? :D
webtóbiás: http://tetszik.org/?s=poorn.hu
Leonetta: Ez CooL :D:D:D
Mind a 10 komment
Grappa - Visual Effect/Game
Bár nem igazán játék, de szerintem nagyon látványos
12280 21 5 Izé
Shando: hatalmas! : ) De azért a mentős dologért tényleg kár...
bandee1219: Baró
jajj: nagyon tuti, kár hogy nem tudom a gépre lementeni, mert ott nem indítja el :(
Mind a 5 komment
Ernőke vadállat

Ernőke vadállat 2

Ernőke vadállat 3

Napirajz
3887 10 4 Izé
ZomBeeZ: NÉGY ÉVES VAGY ERNŐKE BASSzÁJBA 4!!! :D
suvomi: én inkább húst eszem
bungle: http://napirajz.hu
Mind a 4 komment
Nagyon rohannak ezek a nénik valamiért...
27997 9 6 Izé
Errtu: És valami véget is ér(t).
Tooni: Valami kezdődik...
Wiclellun: Zsíííír
Mind a 6 komment