REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
The Chipophone - Linus Akesson egy régi elektromos orgonát alakított át 8-bites szintetizátorrá. Régi játékok (Super Mario, Tetris, Commando, stb.) zenéjén demonstrálja a hangszert.

Egy másik videója: Spellbound
5073 4 4 Izé
bungle: VSTi-k, amikkel hasonlókat lehet csinálni: http://www.kvraudio.com/get/92.html http://www.kvraudio [...]
te.sas!: vajon abból a megfontolt szándékból csinálta, hogy ezeket a zenéket nyomathassa majd rajta? ki [...]
Öcsi: "I bet he gets all the girls with that machine;)" :D:D:D
Mind a 4 komment
The Chipophone - Linus Akesson egy régi elektromos orgonát alakított át 8-bites szintetizátorrá. Régi játékok (Super Mario, Tetris, Commando, stb.) zenéjén demonstrálja a hangszert.

Egy másik videója: Spellbound
6224 0 0 Tech Izé
A zombi apokalipszis úgy érzem már elkezdődött... ;)
12568 1 78 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2135710/Justin-Biebers-school-age-fans-camp-outside-London-hot [...]
lb7: Hogy betűzzük, hogy buzi? - J-u-s-t-i-n-B-i-e-b-e-r. - És hogy rövidítjük? - SP :DD
Erunder: If I ever meet Bieber, I'm going to say "OH MY GOD YOU LOOK LIKE DANI SHAY." RaiseTheSail 6 [...]
Mind a 78 komment
Októbertől indul a The Walking Dead az amerikai AMC csatornán, amely egy népszerű képregényre alapuló zombisorozat lesz Frank Darabont (Remény rabjai, Halálsoron) készítésében.

A történet a “zombi apokalipszis” után zajlik, és középpontjában Rick Grimes, egy kisvárosi rendőrtiszt áll, aki családjával és néhány hozzájuk csatlakozó emberrel megpróbálnak biztonságos helyre jutni a zombiktól hemzsegő világban.

A szereplők közül kiemelném a Prison Break-ből ismerős  Sarah Wayne Callies-t.

IMDb.
3678 4 54 Izé
bungle: SPOILER: Most a szezonzáróban tényleg az operatőrt agyalta meg Negan? ;)
bungle: Before They Were Famous: The Walking Dead www.youtube.com/watch?v=R-IEsJVNNM0
Ravennë: http://youtu.be/6IF7QX8uMhg
Mind a 54 komment
Októbertől indul a The Walking Dead az amerikai AMC csatornán, amely egy népszerű képregényre alapuló zombisorozat lesz Frank Darabont (Remény rabjai, Halálsoron) készítésében.

A történet a “zombi apokalipszis” után zajlik, és középpontjában Rick Grimes, egy kisvárosi rendőrtiszt áll, aki családjával és néhány hozzájuk csatlakozó emberrel megpróbálnak biztonságos helyre jutni a zombiktól hemzsegő világban.

A szereplők közül kiemelném a Prison Break-ből ismerős  Sarah Wayne Callies-t.

IMDb.
2754 0 1 Film Izé
bungle: Sajnos előzetes még csak ilyen gagyi kamerás van, ha lesz jobb, majd cseréljük...
Újrakezdők – Szerelmes szingli szittert keres – The Rebound

Sandy rájön, hogy férje megcsalja, ezért elválik tőle, és gyermekeivel együtt el is költözik. Új lakhelyükön New York-ban sikerül egyből állást is találnia. A kérdés csak az, hogy ki vigyázzon a kölkökre. Férfi szitter? Miért ne? Egy pót-apára is szükség van. A probléma ott kezdődik, hogy manapság a férfi szitterek sportos, humoros, jóképű srácok.

Catherine Zeta-Jones még mindig dögös, a történet újszerű, modern, humorban sem szűkölködik. Egész jónak tűnik.

Plusz poénként itt a kínai poszter is. Érdemes megfigyelni a különbségeket. :)
1556 1 0 Film Izé
Nagyon durva fénykép Budapestről. A János-hegyről készült, 70 gigapixeles kép világrekord: a világ legnagyobb felbontású fotója Budapestről.

Jó nézegetést!
13187 19 24 Izé
kotta: Az egyik háztetőn van egy "100 éves a János-hegyi kilátó" felirat. Aki megtalálja, nyeremény [...]
arabicsnusos: Szerintem nem olyna látványos eg ypanel épületnek az ablaka :D
gigo: hehe... pont belőtték ahogy a reggeli kávé-cigi kombó elfogyasztása közben a tökömet vakaro [...]
Mind a 24 komment
Sucker Punch

Vajon Zack Snyder ezúttal beletrafál vagy mellényúl? A rendező eddigi filmjei is nagyszerűek voltak látvány szempontjából, de úgy tűnik, hogy a Sucker Punch az eddigiekre is rá kíván tenni egy lapáttal. Kérdés, hogy a közönség érdeklődni fog-e a látványorgia iránt. Végre lesz egy olyan produkció, ahol csajok állnak a középpontban és ők akcióznak. A történet nagy része egy fantáziavilágban játszódik, Baby Doll ugyan egy elmegyógyintézetben él és fájdalmai elől egy alternatív valóságba menekül, itt 5 tárgyat kell összegyűjtenie, amelyek segítségével kijutna a való világbeli intézetből. A rengeteg akción kívül mire számíthatunk még? Zombikatonákra, sárkányokra, hatalmas gépekre és némi (vagyis inkább sok) steampunk stílusra. Bemutató jövő márciusban.
1273 2 8 Film Izé
snake6: majd megnézük és akkor vitázunk,hogy volt e benne steampunk vagy nem
EarthPie: De akkoris elírta a leírásban xD
Erunder: Én meg inkább le se sz**tam. :D
Mind a 8 komment
 10 jel arról, hogy éppen megcsal a párod
897 1 8 Pink Izé
CRaPtRaSH: nem tudom, de én soha senki telefonjába nem kutakodtam, emaileket sem olvastam, mert egyrészt min [...]
zeiksz: Engem nem zavarna az ilyesmi: mindig ott és helyben törlöm, amit félreértésekre okot adónak t [...]
Sztiki: "az SMS-ei vagy hívásai között kutatsz idegessé válhat" Hát ha bármilyen luvnya nézegetné [...]
Mind a 8 komment
Játszva Káromkodva tanul a gyerek.
6502 1 22 Izé
Nusihusi: A tagek között a kuss és a pofabe odabaxXD Én nem tanítanám káromkodni a gyereket:)
lb7: Idióta barmok. Ha nem röhögnének a gyereken, akkor nem csinálná...így azt hiszi jó fej!
Nas: "(Amúgy ez a poszt miről szól? :D Ideje végre megnéznem, bár ahogy látom barom szülők norm [...]
Mind a 22 komment
Viharos fotók
7303 6 7 Izé
lb7: A természetképek között van egy-két nagyon szép.
komcsi: Egy másik állammal odébb keresd.
ShitIron: És a kis csaj a bringáról hova lett?
Mind a 7 komment
Rejtett játék (Snake) a YouTube-on! Bármelyik új lejátszós (a hangerő vízszintesen állítható) videó alatt, ha megállítod a videót és a billentyűzeten a bal nyilat megnyomod pár másodpercre.
9213 8 13 Izé
Tonoic: :D ez tetszik mondanám azt hogy "degeci" vagy , de jogos :D Ez jóó grat!!
arabicsnusos: http://www.google.com/pacman/
wtf: http://tinyurl.com/38cvzfr" target="_blank">http://tinyurl.com/38cvzfr
Mind a 13 komment
Az SZTE biológus hallgatói számára azt hiszem nem kell bemutatnom Bagi tanár urat és az ő fölöttébb sajátos stílusát, akik viszont nem mondhatják magukat olyan szerencsésnek, hogy valaha is hallhatták milyen szövegeket ereszt meg az előadásain, a vizsgáin vagy bármikor, íme egy rövidke kis ízelítő: "Hogy lehet ezt úgymond elgyurcsányozni? Azok a sejtek, amik nem tudtak kapcsolódni, azok rágyurcsánytak."  "...mert itt torlódnak a hallgatók. Hát torlódjanak az előadáson a rohadt büdös k*rva életbe!" :D Van első része is, de ez a 2. sztem jobb.
5965 4 11 Izé
I. C. Wiener: Egyik haverom szerint az megy bölcsésznek, aki hülye a matekhoz :) Hangsúlyozom, szerinte... :)
Nas: "mert "azoknak mindig kilógott a kifli a zsebükből." =)" xD Találó. Mondjuk pl. egy 6 órás a [...]
eerix: Egyik ismerősöm azt mondta, h amikor egyetemista volt, nem szerette a TTIK-sokat, mert "azoknak mi [...]
Mind a 11 komment
4 jel, hogy gyémántgyerek a csemetéd
2050 0 17 Pink Izé
Grex: ...állítólag ,ugyanakkor,amennyiben.....ez aztán a hihető dolog....ekkora f@szságot....valaki [...]
l3azsi: A cikkíró megérdemelné, hogy pofájába kapjon egy kis energiát, mert úgy tűnik, most nem tud [...]
CRaPtRaSH: áááá :DDDDD
Mind a 17 komment
Heti horoszkóp július 26-tól augusztus 1-ig - Hogy alakulnak a pénzügyeid?
530 0 0 Pink Izé
The Human Centipede jelmez - a Fangoria Weekend of Horrors jelmezversenyének győztese.
11302 4 11 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/46935_emberi-szazlabu-jelmez?mode=latest&position=2&large=1 [...]
tour: Elég sokat sejtető hogy 'milyen' jóban is vannak ezek a lányok egymással :D
kotta: Kb. így képzelném: az elsőnek szarnia kell, elengedi magát, a másodiknak még van orra, ízlel [...]
Mind a 11 komment
Jessica Harrison szemet gyönyörködtető ;) kerámia munkái
7374 1 0 Art Izé
Jessica Harrison szemet gyönyörködtető ;) kerámia munkái
8096 5 21 Izé
tour: Sztem nem tudta szépen megcsinálni a hasát, és csak ezt tudta kihozni belőle :D
velo: aham, értem. Szóval beleit a kínai maffiának édes mosollyal az arcán átnyújtó porcelánbaba [...]
Zsottika: egyedi az biztos.....de nem tenném ki mert nincsen kis abroszom alá.De ha lenne.....
Mind a 21 komment
Mai találós kérdésünk: Vajon mire használható a képen látható eszköz?

[Tippek jöhetnek a kommentekhez, a megfejtés a képre kattintva látható. ;)]
15730 3 31 Izé
betyár: igazi fasz ék
betyár: http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.geekologie.com/2008/11/10/comfy-chair.jpg&imgrefurl=h [...]
.::JunKieEQ::.: http://www.transparencyinsport.org/vibrator_dog.jpg
Mind a 31 komment
A 2010-es Batyus Galopp nem július 21-én, hanem július 31-én lesz szombaton az ivádi focipályán!
1263 0 0 Sport Izé
Jojo Effect - Rum, Coca Cola [Jojo Effect Remix]

Ez most jól esett ebben a melegben.

A banda oldala.

Egyébként ez egy feldolgozás, az eredetit itt nézhetitek meg.


820 0 0 Zene Izé
Otomaco: Last Jade Journey
4650 2 3 Game Izé
imrus1899: Egy kicsit nehéz.
M.Andreas: Hát ez marha jó, kár, hogy csak demó... :/ A grafikája nagyon bejövős, a sírkamrás rész ha [...]
nicky80: Ez nekem túl bonyolult volt.Nem jött be.:(
Blob Tower Defence
5655 0 1 Game Izé
atxatx: Én nem ezt a linket küldtem be. Örülnék ha azt jelenítenétek meg amit beküldtem.
I Spit on Your Grave

Fiatal, jó csaj, egyedül az erdő menti házában. Betörnek hozzá, megerőszakolják, és meg akarják ölni, de ő túléli, és bosszúra szomjazik. Mily meglepő fordulatok. :)

A film története már eléggé elcsépeltnek tűnhet. Talán azért mert az is. Viszont tudnunk kell azt is, hogy ez egy '78-as film újrafeldogozása.

Több szempontból is hasonlóságot véltem felfedezni e között, és az Utolsó ház balra c. film között. Először is mindkettő remake, másodszor, itt is a vissza nyal a fagyi, esetünkben a megerőszakolt csaj.... (hoppá képzavar :) ) esete játszódik le.

Szóval akinek tetszett az említett horror annak ajánlom ezt is. Viszont nagy meglepetést ne várjon tőle senki.
1861 1 0 Film Izé
Melegedő sztárok, a legjobb homoszexuális alakítások.

15-11 10-6
1432 0 1 Film Izé
Izathe: + Hillary Swank: A fiúk nem sírnak.. szerintem
Istent játszó tudósok.
1262 0 1 Film Izé
Balázs: Tesla(Y)
Jimmy bácsi jól elrejtett pár énekesmadarat a szájában... ;)
8838 4 15 Izé
Tóth József: Az enyém a bagolyt tudja nagyon utánozni. Mikor megkérdeztem tőle: Nagyapa! Mikor dugtál utolj [...]
lb7: Az én nagyapám is tud hasonlókat... :)
Gionni: Zseniális az öreg. A fecskés poén a végén a hab a torkán.
Mind a 15 komment
A sokoldalú Mr. Hilter több zenei műfajban is megvillantja tehetségét.
10126 6 16 Izé
zoli12: franc tudja ! Úgy tom hogy elégették hogy ne kerüljön a ruszkik kezére! Akkor fent a mennybe [...]
kotta: :O Van neki? (télleg nemtom)
zoli12: most Hitler bácsi biztos forog a sírjában ! XD
Mind a 16 komment
A XXI. század magyar szuperhősei:

Angyalszem, az atlantiszi fényjáró
István, a csakrahangolás mestere
Merlin szerelemenergiát küld a tévéből
Nyilas Misi járókelőknek jósol az utcán
Odin, a boszorkány főpap (itt épp csúnyán beég)
Papa Wango is járókelőknek jósol
István és Papa Wango

Ők szerintem még a lottószámokat is tudják előre, csak nem alacsonyodnak le arra a szintre, hogy lottószelvényt vegyenek. ;)
6102 3 42 Izé
bungle: http://444.hu/2016/02/13/egy-ev-bortonre-iteltek-a-tv2-es-jost-aki-3-millios-csaladi-orokseget-csalt [...]
bungle: Robi Lakatos: https://goo.gl/L7jeKN "FIGYELEM !!!! ÉRTESÍTEM A RÉGÍ UGYFELEÍMET ÉS A LEEEND [...]
AVIREX: Na, kár, hogy ezt a példányt már nem láthatom, így most kétségek között maradok, ki az iga [...]
Mind a 42 komment
Sharktopus - azt hittétek, hogy a Dinocroc vs Supergator után már nem jöhet rosszabb a SyFy csatornától? ;)
13124 5 24 Izé
Maccoyi: Ez kész. :DDD
bungle: http://img233.imageshack.us/img233/5240/sharkeatsplane.gif :D
gigo: basszus, remálem a trailer után megállnak, és nem dobnak bele több pénzt... :D Komolyan mondom [...]
Mind a 24 komment
Sharktopus - azt hittétek, hogy a Dinocroc vs Supergator után már nem jöhet rosszabb a SyFy csatornától? ;)
10187 1 1 Film Izé
DJ Öcsike: A következő mi lessz ? Sharktopusgatorcroc vagy Sharktopus vs. dinogator ?
Franciaországban javában tombol a labdarúgó válogatott játékosai körül kirobbant prosti-botrány: Ribéry, Benzema és Govou is fiatalkorú örömlánnyal töltött el forró perceket.
Érdemes a videót is megnézni. Te gondolnád, hogy 16 éves?
3826 2 3 Sport Izé
BullFrog: El tudom képzelni, amikor egy gazdag fószer LUXUS prostit rendel, és elkéri a személyijét, azt [...]
Öcsi: azért buktak rá, mert két marha nagy labdája van ;)
Balázs: de még ha normálisan kinéző fiatalkorúval lettek volna akkor azt mondom megéri de így igen na [...]
"Jóképű srác" maszk ;)

Itt veszi le.
12822 4 20 Izé
csildi: Nekem a maszkok szeme nem tetszik. Olyan idetlenul nez ki...az nincs szepen kidolgozva, mint olyan p [...]
fakkk: Hát basszus ennél még én is jóképűbb vagyok sokkal XD Elég bénák az illesztések és az eg [...]
superxaba: ez kell neked: http://www.youtube.com/watch?v=DDRa8MpD_Vk
Mind a 20 komment
Megszületett a várva-várt termék, a hordozható dinnyehűtő (természetesen Japánból).
2209 1 10 Izé
Miles: Már tudom mi hiányzott az életemből. Kár hogy felénk az összes dinnye kétszer hosszabra nő, [...]
Achilles: Japánban nem kocka alakú dinnyék vannak? Már most elavult termék... :-) http://www.pto.hu/post/ [...]
lb7: Ahogy a férfiak többsége gondolkozik, úgy igen. Próbálj meg ebben a fantasztikusan formatervez [...]
Mind a 10 komment
Azt hitte a játékos, hogy fojtogatással talán meggyőzi a bírót? :D

A Concepción-Rangers bajnokin Pedroso, a vendégek játékosa hátulról támadt a bíróra, elkapta a nyakát.
A bíró - mondani se kell - azonnal kiállította.
1366 0 0 Sport Izé
Ejtőernyős csacsi "repkedett" a strandolók fölött - szemtanúk beszámolója szerint a szerencsétlen állat nem tűrte jól a megpróbáltatást és folyamatosan ordított.

Cikk a Hír Izén.
2907 3 24 Izé
Nas: Nézd, egy hullócsillag... :) (Amúgy sajnálom azt a kutyát is, de azért azt ne keverjük már [...]
Tooni: Ennél szebb temetést. Meteoritként végzed, elhamvaszt a Föld légköre.
zeshka: http://www.sg.hu/cikkek/24926/orak_alatt_veget_ert_az_elso_urkutya_elete&usg=__oVzYn74TkZT9NDmfC6BKg [...]
Mind a 24 komment
Kalapács József és a Kormorán - Záróvers
578 3 1 Zene Izé
pepeti: Ez még nekem is tetszik, szép szofisztikáltan van előadva ez a dal :)
Ezúttal a CNG Hungary által felajánlott nyereményeket fogjuk kisorsolni, melyek között megtalálható az általunk is tesztelt LEGO Harry Potter X360-as verziója, a Wings of Prey nevű fantasztikus szimulátorjáték PC-s változata, illetve a kamionszimulátorok királya, a Rig 'n' Roll. Facebookos rajongóink között pedig egy olyan exkluzív cuccot sorsolunk ki, ami minden barátod szemét vonzza majd a suliban: egy LEGO Harry Potteres tornazsákot.

A szoftvernyereményekre a szokásos módon, a fejléc alatti hivatkozásra kattintva lehet pályázni. Ehhez mindössze három kérdésre kell helyes választ adnotok, illetve megadni a kívánt platformot. A részvételhez regisztráció szükséges, ez ingyenes, és az oldal jobb felső sarkában lévő hivatkozás segítségével valóstíható meg. A Facebookos nyeremény kisorsolásának módját, az erre való jelentkezést, illetve a sorsolás eredményét értelemszerűen a Facebookos oldalunkon találhatjátok meg.

A nyereményjáték július 15-én kezdődött, és augusztus 2-án ér véget. A nyertest e-mailben értesítjük, nyereményét pedig postai úton küldjük el. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu szerkesztősége és a CNG Hungary!
2477 2 0 Izé
Örökre együtt maradtok a pároddal? 4 jel, amiből eldöntheted
1249 0 1 Pink Izé
zeiksz: Ez mind szép és jó és tök általános, amit leírtak, meg minden.. de szerintem egy kapcsolat a [...]
Jam Balaya - Ellesz minden lopva  

Jam Balaya - Kapcsolódj ki album  

Megjelent a győri brigád legújabb lemeze, melyet ingyenesen le tudtok tölteni. Aki kedveli a nyers, laza rapet, annak kötelező az anyag.
770 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...