Pedig nem is parkoló... ;)
Hasonló régebbi videó
6149
1
Izé
GB, azaz gigablöff: így vernek át a pendrive-okkal!
5917
0
Izé
Biztosan playback meg fake... és szerintem fel is van gyorsítva. ;)
5109
1
Izé
A trollok életre keltek
Hogy ment régebben az úgynevezett trollkodás? Nem is volt szó szerinti trollkodás meg trollok: edzett fikanickek voltak, az internet - esetünkben a magyar internet - kellemes névtelenségébe takarózva. Aztán jött az iWiW meg a MyVIP, ahol először nyertünk fájó betekintést az általunk kevésbé ismert, lenézett rétegek mindennapjaiba, de ez még mindig egy elviselhető szint volt. A baj az ott kezdődött, hogy a buta néprétegek felfedezték maguknak a facebookot.
Közöttetek is van olyan, aki az okvetlenkedő, kotnyeleskedő, mindenbe hülyeségeket belekotyogó nagynéniket inkább jótékonyan tiltja és rejti? Aki az angol nyelvű, közérdekű üzeneted alá valami orbitális baromságot odaír, pl. hogy "fordicsd le légyszives"?
2813
0
Izé
Memorizálja a pályát. :)
2855
0
Izé
A nagy étrendblöff
Téves a
paleolit táplálkozás alaptétele, amely szerint a DNS nem alkalmazkodott a mai ember étrendjéhez. Helytelen a tejet, a keményítőt a modern betegségek okának tekinteni, a kérdés ennél jóval összetettebb.
3999
1
Izé
Tal Peleg sminkes munkái
2731
0
Izé
Jamie Oliver megnyerte egy régóta tartó háborúját az egyik legnagyobb gyorséttermi lánccal - a McDonald's-al szemben. Miután Oliver pontosan bemutatta hogyan készülnek a McDonald's hamburgerek, a cég végül bejelentette, hogy megváltoztatja a receptet, de mégis, erről egy árva kukk sem esett az egész mainstream- és céges médiában.
Frissítés:
kamu az egész, így nem győzte le Jamie Oliver a Mekit
4298
3
Izé
Iráni guitar hero - Please „dongó” ;)
4504
0
Izé
Újra hinni
Ha megkérdeznék tőlem, szerintem melyik a legnehezebb dolog a párkeresésben, azt mondanám, az, hogyan lehet túlélni egy szakítást úgy, hogy utána újra bízni tudjunk.
536
0
Pink Izé
Bumeráng macska. :)
5046
2
Izé
Elég élethűek ;)
4394
3
Izé
Vízivilág... ööö...pipa füstölők. ;)
A kép innen
2064
3
Izé
A Costa Ricában rendezett kiállítás sztárja egy madárevő góliát tarantula, amit Mato Grosso környékén találtak, Brazíliában. Ez az ízeltlábú, nagyjából 28 centiméter.
5877
0
Izé
Bad Pig Defense
7382
1
Game Izé
Bad Pig Defense
4537
0
Izé
Rékasi a kereszten, Pikali meg alatta
Rékasi Károly egy megkergült középkorú férfi, aki a farka után menve kilépett a közel harmincéves házasságából. Pikali Gerda egy gátlástalan, gaz csábító. Détár Enikő pedig a hoppon maradt mintafeleség, aki egy ország sajnálkozásának közepette próbál talpon maradni. A botrányt kiáltó népítélet szerint legalábbis. De miért lenne minden ennyire fekete-fehér?
785
0
Pink Izé
Amikor ütnek a szavak
A hatásfokot, beépülést illetően mindenkor a szülők a legeredményesebb hipnotizőrök.
Néhány példa arra, hogy milyen mondatokat kerülj a gyerek neveléskor, ha azt szeretnéd, hogy egészséges, önbizalommal teli, jó kapcsolatokat építő, sikeres felnőtt legyen belőle.
Te milyen hipnotizőr vagy?
4689
0
Izé
A világ legcukibb Halloween jelmeze... még anyuka is LEDermedt. ;)
3279
2
Izé
„Kisasszony, hallott ön már urunkról, Jézus Krisztusról?”
Írjátok meg ti is, mit mond a (
róka helyett most) fóka! :)
6203
0
Izé
És ezt akkor most mind meg kell inni! ;)
3995
0
Izé
Szerencsés eb... a tojások már nem mondhatják el ugyanezt magukról.
5175
1
Izé
Egy-két érdekes beszámoló a reinkarnációról a lélekkutatás vaskalapos szektorától.
2755
1
Izé
Visszautasították a
videóból gyűjtött 2080$ adományt
A mellrák elleni alapítvány, akiknek az összeget gyűjtötték, visszautasította a pénzt, mert sértőnek találták a videót, melyet azóta levetettek, illetve a logó használat is megtiltották.
1405
0
Izé
Isteni műszak Milán (Ötvös András) a félig horvát, félig magyar srác a horvát seregből dezertálva 1992-ben, a délszláv háború második évében szökik át Jugoszláviából Magyarországra, és mint korábbi orvostanhallgató, a budapesti mentőknél szerez magának munkát. Két állandó társa Kis Tamás (Keresztes Tamás), a mentőautó sofőrje és Fék doktor (Rába Roland), a háromfős éjszakai rohammentő csapat főnöke. A lelkes és lelkiismeretes ápolófiút hidegzuhanyként éri, mikor kiderül, hogy társai válogatnak a betegek között. Miközben életeket mentenek meg, időnként hagyják meghalni az időseket és a gyógyíthatatlan betegségben szenvedőket, sőt még az is előfordul, hogy siettetik a halálukat. Milán számára kiderül, hogy a mentőautó hátuljában zajló illegális eutanáziáknak van üzleti oldala is. A pénzre neki is szüksége van, mert ki akarja szabadítani a szarajevói ostromgyűrűben rekedt bosnyák menyasszonyát, ezért alkut köt társaival. A bűnbe és a borzalmakba fokozatosan sodródik bele. Úgy válik gyakorlott mentőssé, és éli át az életmentés euforikus pillanatait, hogy közben a halál számtalan arcát is megismeri.
Duplakritika:
Sokkot kaptunk egy magyar filmtől
1784
2
Film Izé
A világ egyik legelvarázsoltabb kiállítása
A Higgs-bozon felfedezésének helyén, a CERN-ben két kitűnő kiállítás várja az érdeklődőket, és meg lehet nézni az igazi berendezések egy részét is.
A részecskefizikai kutatások legnagyobb központja ma Európában van, Genf mellett. A CERN-ben működik a világ legnagyobb részecskegyorsítója, a Nagy Hadronütköztető (LHC), amelynek segítségével felfedezték a Higgs-bozont.
A kutatások mellett a CERN nagy hangsúlyt fektet az ismeretterjesztésre, ezt a célt két kitűnő, ingyenesen látogatható kiállítás, A részecskék világa (Universe of Particles) és a Mikrokozmosz (Microcosm) is szolgálja.
Előzetes bejelentkezés után vezetett túrákat is tartanak az érdeklődőknek, de az LHC alagútjába való lejutást előre nem garantálják.
Részletes információkat a képre kattintva találhattok (angolul)
2811
0
Izé
Mai hír: a 20 éves R. Renátó kirabolt és brutálisan megvert egy idős bácsit 100 méterre a helyi rendőrörstől. A későn elfogott
spermaszökevény férfi bevallotta, ő volt a tettes. Miután a rendőrök kihallgatták, elengedték, most szabadlábon van. WTF???
Tegnapi hír:
14 évesen vezette a rablóbandát. A banda hónapokig tartott rettegésben egy egész falut, idős, egyedül élő, magatehetetlen emberekre támadtak rá és brutálisan összeverték őket, volt hogy 500 Ft-ért. Az ítélet felolvasása után az elítéltek közül ketten vidáman fordultak egymás felé, láthatóan többre számítottak, megbánás egy pillanatra sem látszott rajtuk.
Most komolyan minden napra jutni fog egy ilyen hír? És mi a f***ért engednek el egy ilyet, ha már be is vallja?
2357
0
Izé
„Nem tettetem magam szegénynek csak azért, hogy szeressetek”
Ezzel a címmel közölte gondolatait egy tehetős családból származó fősulis lány, Rachael Sacks. Azon húzta fel magát, hogy bevásárláskor a pénztáros az előtte sorban álló vásárlóval becsmérlő pillantásokat vetett a felső-középkategóriás táskájára, s őt méregetve megbeszélték, milyen derék dolog magánintézmény helyett az állami iskola. Most az egész világ a tollas fruskát utálja. Szerintem meg érdemes elgondolkodni azon, ami bántja.
1092
0
Pink Izé
Sosem lehet elég korán kezdeni, bár a
sörnyitással azt hiszem még várnia kell 18 éves koráig. :)
Plusz
videó
3467
0
Izé
Szerintetek mi történik a higany és egy szivacs találkozásakor?
10862
2
Izé
Kinetikus kávézóasztal a
RockPaperRobot-tól.
4184
0
Izé
Utánozás majomszokás ;)
2658
1
Izé
Dj Morta - Jump a Little Bit (Mashup)
A következő zenéket tartalmazza:
House of Pain - Jump around
Aretha Franklin - Respect
Bob & Earl - Harlem Shuffle
The Winstons - Amen Brother
Forrás
529
0
Zene Izé
2470
0
Izé
Yo Ho, pihenni jó! (volna)
2218
1
Izé
Ella et Pitr - Anamorphoses
860
0
Art Izé
Bob Marley reinkarnációja. ;)
2883
1
Izé
Hatvan perc a katedrán
„Szívesen átengedek a kommunikáció szakosok szemináriumából egy órát, lenne kedve hozzá?” – kérdezte egykori tanárom, Zöldi László szerdán. Én pedig magamat is meglepő lelkesedéssel vágtam rá: hogyne, persze! Mintha nem az oktatói, előadói szerepet tartottam volna a lényemtől legtávolabb állónak egész életemben…
802
0
Pink Izé
A 7 leggázabb női hiba, amelyektől menekülj!
Gyakran beszélünk a hibákról, amelyeket a férfiak jelentős része elkövet. Sokan háborognak ilyenkor: miféle „feminista” maszlag ez, ami azt sugallja, hogy „minden férfi szemét”? Nos, ilyesmiről szó sincs, éppen ezért most a leggyakoribb női hibák kerülnek terítékre. És biztosíthatok mindenkit: én, mint nő, az elsők között vagyok, aki elítéli ezeket a magatartásformákat! Nem, nem a női nemet, még csak nem is a barátnődet, hanem azokat a hibákat, amelyeket mindannyian hajlamosak vagyunk elkövetni...
Ti milyen hibákat tartotok elviselhetetlennek a másik nemben?
7395
0
Izé
Veszekszünk, de minek?
573
0
Pink Izé