REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Three Days Grace - Break

a nemrég megjelent album első sikere, amit nemsokára követ a The good life.

a szám hetekig vezette a billboard listáját, és azóta is második helyen van.

érdemes odafigyelni a szövegére, és ami mondanivalóra ami mögötte lapul.
855 0 4 Zene Izé
Guren: nekem nem igazán jön be az új album, egyszer meghallgattam és annyi. a régebbieket viszont imá [...]
Newtonheat: szerintem pont h zeneileg jobb az one-x,nekem az uj albumnak nem olyan karakteresek a riffjei...pers [...]
gombii: nekem egyik kedvencem a three days és szerintem 3 album alatt (mert előtte még nem three days gra [...]
Mind a 4 komment
A filmgyártás történetében sokszor előfordult már, hogy a rendező és a producerek összekülönböztek, mert más volt az elképzelésük a filmről. Az is többször megtörtént, hogy egy ilyen vita után a rendező egyszerűen kiszállt a produkcióból. Meg(ki)találták azonban azt az embert, akire ilyen esetekben mindig számítani lehet és átveszi a rendező helyét. Ő

 
1053 0 0 Film Izé
Megamind - Megaagy

Megamind amolyan balfék gonosztevő. Sosem sikerül semmilyen terve, mert a város hőse Metro Man mindig legyőzi. Ám egyszer véletlen megöli a őt. Ezután Megamind rá is jön, hogy élete céltalan egy hős nélkül. Ezért teremt egy másikat, Titánt, csak ő meg nem akar hős lenni, sokkal inkább tetszik neki a gonosz létforma. Titán el is határozza, hogy elpusztítja Metro City-t

Nem egy átlagos történet az tény, de ugye ennek is sejtjük a végét. Nem is baj ez. Mesét nem az izgalmakért, és a meglepő fordulatokért nézünk, hanem a vicces karakterek miatt. Ebben pedig már a főszereplő is elég lenne egy egész estés szórakoztatáshoz.

Imdb
1328 1 1 Film Izé
Boo: épp tegnap láttam az előzetest, jónak tűnik :)
The Switch

Aniston egy egyedülálló nőt alakít a filmben, aki spermadonor segítségével szeretne teherbe esni, amit legjobb barátja – aki persze titkon szerelmes belé – hevesen ellenez. Aztán egy részeg bulin hogy, hogy nem a tökéletes donor spermája helyére a neurotikus jó barát spermája kerül...

Már az előzetesen is jókat lehet röhögni, és van egy sejtésem, hogy a film még jó sok poént rejteget. Rengeteg poén lehetőség adódik, egy ilyen helyzetből.

Imdb
1209 0 5 Film Izé
kasy: Gondolom online mozizni akarna, a nagy gúglizásban meg itt kötött ki.
Erunder: Lehetőleg nyitott szemmel. :D Mégis ezt hogy érted, milyen választ vársz?
homine: hogy kell nézni a filmet??????,
Mind a 5 komment
Oktatófilmek nőknek.

Először a "Tudjátok, hogy mire vagytok képesek!", aztán a "NE vezessetek!".

Ez az én két kedvencem. A többit megtalálhatjátok oldalt az ajánlott videók közt. Egyébként ezek jelenetek Harry Enfield műsorából.
6584 3 21 Izé
Erunder: Ezen most nagyon komolyan röhögök. :D Azért hozzá tenném, hogy mi nem kiscicákról beszéltü [...]
plantek: Touché gyanús XDXD
Tooni: And how about pussies?
Mind a 21 komment
10 egyszerű tanács a rák megelőzéséhez
472 0 5 Pink Izé
go-free: ezt mondd el a kutató-orvosoknak is, hátha még nem látták! :D
Errtu: Nem lehetett kihagyni :D
Purple: annyira tudtam, hogy belinkelted :DDD
Mind a 5 komment
Robot wants kitty
2672 2 7 Game Izé
Errtu: Következő rész: http://www.kongregate.com/games/Hamumu/robot-wants-puppy
mephistto: Nekem erről a c64-es Captured játék ugrott be :D http://www.youtube.com/watch?v=acw5C83-N3Y&feat [...]
micky79: Másodikra 13:46!
Mind a 7 komment
Zimbabwei "gyorsétterem"

Gyorsan szétkapták szegény Dumbot... :(
14596 3 58 Izé
cila: Ilyet kérdezni: "hogy nyúzták meg?"... Hát nem volt ott a Hotnews, a Googlenews, a... mindenfél [...]
benedictous: Na ezt hogy nyúzták meg?:O
littleguy: Ott a pont... Bár a "testvériesen osztoznak" egy kicsit túlzás, de valóban. Nálunk azért fejb [...]
Mind a 58 komment
Ferrari tisztítása... meglepetéssel a végén. ;)
18112 10 15 Izé
cpu: elsőre bevettem de másodikra már látszott... Ügyes videó
bandee1219: Túlságosan látszott, de azért jó! :)
Sziszo: XD ez jóóó
Mind a 15 komment
The Final

Dane az a srác, akit a népszerű diákok mindig megaláznak és megvernek. Ám egy nap úgy dönt, ideje visszaadni a tartozást. Dane és barátai horrorfilmekből szedik ötleteiket, hogyan kínozhatják és tarthatják rettegésben diáktársaikat. Mindezt elég sikeresen.

Brutális, véres tini horror, ami valószínűleg fel fogja vonultatni az összes horror klisét, de meg is magyarázzák hogy miért, hiszen az elkövetők tinik, akik horroron nőttek fel. A film többi részében viszont reméljük vissza fogták magukat az alkotók ezen a téren.

A 2010-es After Dark horror fesztivál résztvevője.

Imdb
4280 1 1 Film Izé
Balázs: haha kócbaba :D
Stone Sour - Through Glass

Egy régi nagy kedvenc. Amikor először hallottam, még nem tudtam a szám címét, hogy utána én ezt mennyit kerestem :D
1843 0 7 Zene Izé
go-free: azt hiszem hiába hümmögök. jobb lett volna, ha némának születek, inkább mint ezzel a fahangg [...]
pepeti: Van ilyen :) http://www.midomi.com/ 10ből durván 7szer megtaláltam amit kerestem:D
Purple: ismerős :DD én is mindig dalszöveg alapján keresek :D az is jó, mikor csak egy kommersz sor mar [...]
Mind a 7 komment
Edzésterv otthonra, ha még nem vagy elég érett a súlyzós edzéshez
479 0 0 Pink Izé
Fotó! Forgalmas út közepén szeretkeztek
1477 0 1 Pink Izé
Kathy: Közlekedési meghágás. :)))
Mi történik ha a Tini Nindzsa Teknőcök megtanulják valóban használni fegyvereiket?
1795 0 1 Film Izé
Tooni: Halálos injekció? A teknőcöket nem a WC csészén lehúzva szokás kinyírni? :D
Egy megunhatatlan klasszikus:)
   Deego: Csak egy levél /Joeker remix/  
854 1 0 Zene Izé
The Dillinger Escape Plan - Farewell, Mona Lisa
(mathcore)
A hamarosan megjelenő Option Paralysis című lemezről az első klippesített dal.
468 0 0 Zene Izé
iPhone vibrátor? De vajon mi a neve? iTampon? Vagy esetleg iPleasure? :D
Figyelem! A kép megtévesztő lehet, érdemes elolvasni a szöveget is!
3706 0 1 Tech Izé
süti: érdekes :D
Botrány a Glamour Magazin partyján! Szegény Tünci csak a szemöldökét ráncolta. :D
13199 4 55 Izé
Csabusa: ronda és még hülye is
izébigyó: Kiszel Tünde: Megrendezték az egész botrányt! http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=66875
hopkins: Kihagytad a Hajdú Petikét ! Meg a Sarka Katikát! Nagy Ő Anikót, Liptai Klaudiát, Gesztesi Kár [...]
Mind a 55 komment
 Állásinterjú: Tippek a trükkös kérdések megválaszolására
564 0 0 Pink Izé
Tudtátok, hogy az alufólia megvéd az idegenek által sugárzott káros jelektől? ;) A képsorozat szereplője tudta. :D
6349 1 19 Izé
Csabusa: a fickó félreértette az orvost nem elmehetek, hanem elmebeteg
Grex: ...a nőnek ez a fétise,meg a száraztészták...(évibabának...)ha jön egy utazó megkérdezi :- [...]
Tooni: És be is rozsdásodik :D
Mind a 19 komment
Orosz reggeli. ;)
9529 1 10 Izé
naphtha08: Ilyen a szibériai kétszer(s)hült.
BullFrog: Ha berakom 1 éjszakára a mélyhűtőbe, pont ilyen, sőt gyanúsan hasonló
Mr.T.: Mert a reggelikészítés női munka, és nincs hozzászokva. :D
Mind a 10 komment
5 hely, ahol egy másik bolygón érezzük magunkat

Itt pedig még +5.
12064 7 5 Izé
Sissi: Szép helyek, szívesen elmennék megnézni élőben is:)
JoinR: Jah, a nyomás mindent megoldana...:-) Képzeld egy atomerőműben a vízkör nyugodtan elérheti a [...]
mephistto: hosszú záridős polárszűrős képek, blatonról is lehet szépeket így XD amúgy van egy kettő [...]
Mind a 5 komment
Kedves Barátunk...

...és elsősorban kedves Hölgyeink! A Max Factor neve valószínűleg mindenkinek ismerősen cseng és ugyanazt jelenti: kiváló minőséget a sminktermékek világában melyet a márka mögött álló sminkmesterek tudása garantál. A brands.hu következő akciójában most könnyűszerrel elérheted a világszínvonalú márkát: 50-70%-os kedvezménnyel válogathatsz a különböző szempillaspirálok, alapozók, körömlakkok, ajakrúzsok, szájfények, szemhéjpúderek, kőpúderek, korrektorok közül! Tavaszi megújulásból ne hagyd ki a sminkkészleted sem, itt a legjobb alkalom erre!

Ha pedig mindez nem lenne önmagában is elegendő akció, fokozni is tudjuk! Ha valaki legalább 2 db Max Factor terméket vásárol, ajándékba kap egy 1599 Ft-os fekete Kohl Pencil szemceruzát, így a postaköltség máris megtérül! Tovább is van, mondjuk még? Aki legalább 6 db Max Factor terméket vásárol, az büszke tulajdonosa lehet egy ajándékszettnek, amelynek értéke 5699 Ft, és tartalmaz egy fekete 2000 Calorie szempillaspirált, valamint egy Creme Puff kőpúdert is, mindezt egy tűzvörös designer kistáskában!

Szerintünk nézz körül a megújult brands.hu-n...

Jó vásárlást kíván a brands.hu!
brands.hu - Márkák barátoknak
474 0 0 Pink Izé
Kedves Barátunk!

Valószínűleg egyből kitalálod következő akciónk főszereplőjének a nevét, elég csak annyit mondanunk: világhírű német sportmárka. Igen, a brands.hu-n újra adidas akcióval várunk, amelyben most női és férfi cipők, nadrágok, felsők, melegítők, sapkák, zoknik, pólók, mellények, táskák, foci labdák, sőt még bikinik is lesznek - 50%-os kedvezménnyel!

Válogass kedvedre az adidas termékeiből!

Jó vásárlást kíván a brands.hu!

brands.hu - Márkák barátoknak
3749 1 17 Izé
Roycee: dobjátok fel a mail címeteket. szívesen küldök meghívót én is. az akció meg akció.mit prob [...]
gyik: sziasztok, valaki tud dobni meghívót? thx
eerix: Meghívás útján történik a regisztráció, de régen volt egy olyan akció, hogy izés tagok me [...]
Mind a 17 komment
Tartotta már hátán teknőc, volt már lapos is, de újabban tágul a Föld.

Vitatott tudományos elmélet, mely meglepően sok dolgot magyaráz meg egyszerűbben, mint a ma divatos lemeztektonika. Már csak azért is jobb, mert ilyen szép színes animációkat készítenek a képviselői, mint Neal Adams, az újabb Batman és X-Men képregények megalkotója a honlapján.
7579 4 66 Izé
betyár: szerintem meg a Föld ÉL és talán csak tüsszenteni fog nemsoká. na erre varrjatok gombot :P
ftomi89: Elfogadom, mondom én semmit sem értek ehhez :) Tényleg más téma ez a lapos föld elmélete, ez [...]
kukulkan: Csakhogy a "lapos Föld" sosem volt _tudományos elmélet_, csupán egy babonákból, mítoszokból [...]
Mind a 66 komment
Alberto Seveso fotói

Érdemes megnézni a többi munkáit is.
5049 5 5 Izé
bungle: Új sorozata: www.behance.net/gallery/22442161/Heavy-Metals
Ravennë: Sok hasonlóval találkoztam már, de ennek valami csuda jó színösszeállítása van!
bungle: http://burdu976.com/?portfolio=dropping
Mind a 5 komment
Alberto Seveso fotói

Érdemes megnézni a többi munkáit is.
4571 1 0 Art Izé
Chatroulette-es zongorás srác, én speciel halálra röhögtem magam. :D

Reméljük később még több videóval bővül a youtube csatornája.

(Érdemes nézni a Chatroulette-es post kommentjeit is, oda is kerülnek fel vicces képek, videó, mint pl. tegnapelőtt az Avatar Chatroulette videó :))
10148 15 53 Izé
Purple: Chatroulette Speed Painting http://www.youtube.com/watch?v=wQZR2r2Wjhw&feature=fvst
bungle: Chat Roulette Funny Piano Improv #2 http://www.youtube.com/watch?v=MHrvpgA9XtI
Mr.T.: :DDD http://www.youtube.com/watch?v=8qBFNaA7u1E
Mind a 53 komment
Lamb Of God - Bloodletting

Egy régi jó pörgős szám az akkor még Burn The Priest néven futó Lamb Of God tolmácsolásában \m/
479 0 0 Zene Izé
tshabee - Awakening of Gaia

megint postkép rlz + megint egy saját zene promótálás

kb. chillstep

hali!
621 1 7 Zene Izé
bukika: ilyen music hallatán örülök csak igazán,hogy hallok :))) nagyon jó a zenéd!!!
Tazman: Jó lett... Mixben is el tudnám képzelni :)
alaplap: Komoly
Mind a 7 komment
Manchester-i kapufázás.

(Még szerencse, hogy a focit gólra játszák... :D)
1456 0 2 Sport Izé
Balázs: Puskás bezzeg lelőtte az üveget a kapufa tetejéről :)
likol: Rooney-ra még ráfér egy kis gyakorlás:)PPPP
Gőzhelikopter ;))
6116 2 14 Izé
Briareos86: Kell egy tál a kiömlőnyílásra és akkor zöldséget is párol
bungle: Hát a vízbül veszi ki a oxigént. Vagy a hákettőókettőbül.
gaabesz: Nagyon tetszik!! Csak így tovább!!
Mind a 14 komment
Tudod mi az újság?

Az, hogy újabb önvédelmi postunkban Ronald Duncan professzor bemutatja a "sajtószabadság" technikát, amivel te is bárhol, bármikor megvédheted magad. :D
1459 0 1 Sport Izé
Csolt: Nem ééér! Használta a széket is!
Alkoss csapatot három másik személlyel, hogy közösen, egymást segítve megoldjátok a logikai feladatokat!

Kivételesen kiteszek egy olyan játékot is, amihez csapatot kell gyűjteni. Ellenben viszont amennyiben lehetséges CSAK EHHEZ A POSTHOZ ÍRJÁTOK BE A KÉRÉSEITEKET, LINKJEITEKET, STB!
Ellenkező esetben a post törölve lesz és a többi posthoz/IZÉs oldalhoz spammelőt is töröljük!  --  Errtu
3320 6 28 Game Izé
0kimet0: 05:06: 38 de a sárga miatt haltunk meg mer én meghaltam aztán a kék mer a sárga nem vitte fel a [...]
Kexmester: 06:12:94 ! :) lehetett volna picit több is, de én pl laptop touchpaddal voltam és hibázott a mö [...]
nemerdekel: vannak privát szobák :P
Mind a 28 komment
2012 Ford Police Interceptor - egy ilyen járgányban öröm lehet utazni, akár még a hátsó ülésen is! :D
8069 1 9 Autó Izé
BlackHawk94: ez már windows 7 alatt fut vagy még xp:D
cdegux: ilyen kell
Traveller: igen, szükség is van rá. sok hasonlót a rendőrségnek, hogy a 81-esen a 20 kilométernyi 30-as [...]
Mind a 9 komment
2012 Ford Police Interceptor - egy ilyen járgányban öröm lehet utazni, akár még a hátsó ülésen is! :D
8132 4 8 Izé
cdegux: ilyen kell
Traveller: igen, szükség is van rá. sok hasonlót a rendőrségnek, hogy a 81-esen a 20 kilométernyi 30-as [...]
Balázs: jól néz ki
Mind a 8 komment
 Kovács Agneta Patrícia, 1978-ban született Mezőkövesden. Jogi egyetemet végzett, tanult Amerikában és az Egyesült Királyságban, majd rövid ideig élt a Közel-Keleten is. Műveiben az otthonról hozott Matyó ornamentika mellett megjelennek utazásai során befogadott formák és színek, a Dallasban eltöltött időszak és a vidéki Angliából hozott élményei ugyanúgy, mint a Bejrúti mindennapok vagy épp a Holt-tenger bibliai tájainak lenyomata.
788 1 0 Art Izé
Úgy látszik, mindenből pénzt lehet csinálni, még "Vietnam Tom" szakállából is.

Habár a tél már véget ért, a hideg márciusi napokon még jól jöhet :D
3441 3 1 Izé
iw84u4t: Többfunkciós...takonyfogós...:)
"Elrontotta Dárdai ünnepét a Nürnberg."

(Na meg a Hertha szurkolói is.)

619 0 1 Sport Izé
Balázs: és még ezeknek akart/fizetett(nem tudom pontosan) egy korsó sört, pff XD németország szégyene [...]
Román KRESZ-tábla: Vigyázz! Részeg emberek! Egy földön tápászkodó ember, üveggel a kezében - ezt az érdekes figurát láthatják egy nem szokványos közúti jelzőtáblán azok a gépkocsivezetők, akik az erdélyi Arad megyei Pécska (Pecica) városon hajtanak keresztül.  
455 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...