REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Aki nincs fent a Facebookon 

Van ilyen ember, és ez most nem poén, nem kamu. Nem lájkvadászat. Milyen lehet az élete? Van neki valódi élete a Facebookon kívül? Mi lehet ott? Sivárság. Mit tesz a fotóival? Mit? Megnézi. És? Megmutatja egy embernek? Kettőnek? Kinek? Nincs jelen az igazi valóságban, nincs szerepe, nem jut levegőhöz. Kénytelen elfoglalni magát valamivel. Na, de mivel? Kimegy a természetbe. És? Egyedül nézelődik ott úgy, hogy egy fotót nem posztol sehová? Akkor ott sem járt. Ki hiszi el neki? Ő maga sem hiszi el az életét. Nem tudja visszakövetni, mi volt vele például egy éve. Főz magának valami kaját. Nagy dolog, mondhatom. Kimeri a tányérba, le nem fotózná, mert minek, és komótosan megeszi az egészet. Volt, nincs, de leginkább sosem volt, mert hol a dokumentáció?
3361 0 14 Izé
bungle: FACEBOOK FRIENDS ARE FAKE FRIENDS, STUDY FINDS http://europe.newsweek.com/facebook-friends-are-fake- [...]
Ravennë: Na én meg hirtelen azt hittem, úgy másoltam be ide kommentbe, hogy már kint volt posztnak... Pö [...]
bungle: Lekésted. ;)
Mind a 14 komment
Torkos csütörtök a plázában :D 

- Mi az a padlón, apa?
- A harmadik tesód... Kiköpött brit.
;)
4117 0 5 Izé
Nusihusi: Mért nem bírták ki hazáig?:P
hawkeye: "...a 26 éves Fahad Bilal és felesége, a 25 éves Akeela Ali,..." Igen, kifejezetten ősi, arisz [...]
Zellergumó: Hát ez cumi!
Mind a 5 komment
Warcraft: A kezdetek 

Felső korhatár: 12 év ;)
1804 0 10 Izé
norbertvincze: http://cinestar.hu/30-teny-es-erdekesseg-amit-erdemes-tudni-a-warcraft-filmrol/
norbertvincze: akkor már a farmville-ről is összedobhatnának egy filmet :D
tjunior: Modern Lego
Mind a 10 komment
Nem Óz, hanem Ez! a csodák csodája. Felülről lefele építeni egy templomot?!
3241 1 0 Izé
No no no Cat - Harmonizator 

Korábban: Nononono!
2648 1 2 Izé
közlegény: Nyan Cat unplugged
Ditpet: Szegény cica zárlatos lett.
Ez történik, amikor...
5904 0 12 Izé
Ravennë: A végén a kék furgon kiment a munkagép után, hogy megverje? :D
Nas: Már tizedjére nézem végig a videót. Nekem úgy tűnik, hogy leginkább a munkagép volt itt a b [...]
Nas: A belső sávban menők, akik elé bevágott a kamion meg közben szívrohamot kaphattak. Egyébkén [...]
Mind a 12 komment
A legújabb sláger: a shi san wu! 

Egészen bizarr, pszichedelikus klipben mutatja be a kínai közmédia az új ötéves tervet
1822 0 5 Izé
cila: Nem rossz, elmegy. Egyszer. De, kérem, fordítsa le nekem valaki, mit akarnak ezekkel a prímszámo [...]
Nas: Már várom a magyar kormányzati kiadást - az m1 kommunikációs részlegének támogatásával. : [...]
blackmumus: Ha jól értem akkor a süszenlú az kínának a 13.5 éves terve? És hogy számolták azt ki egyá [...]
Mind a 5 komment
David Bahnson átépítette a kajakját, hogy magával tudja vinni kutyáit
1117 0 0 Izé
Verekedés, vér és hisztéria a Vörösmarty téri H&M-üzletben
4760 0 12 Izé
bungle: www.nytimes.com/2015/11/06/fashion/release-of-hm-x-balmain-collection-creates-chaos-in-london.html
bungle: http://vs.hu/magazin/osszes/verekedni-kellett-erte-de-szazezrekert-adjak-tovabb-a-h-m-ruhait-1105 " [...]
Nas: Dettó - és hülyének is néz miatta a többi nő, pedig egyáltalán nem érzem emiatt kevésbé [...]
Mind a 12 komment
A reggeli tálalva! :D
1941 0 3 Izé
Nas: Lehet, egyszerűbb lett volna lapozógéppel ellátott könyvtámaszt építeni...(apropó, ez nem i [...]
POC: http://tv.gamestar.hu/video/family-guy-reggelizteto-gep
közlegény: diétás reggeli
Apa, kezdődik? 

Másik videó: így aláznak meg bevándorló gyerekek egy saját hazájában élő német fiút
4614 0 17 Izé
1nekjo: Hamburgban a bevándorlók kijelentették, hogy nem akarnak németet tanulni, de dolgozni sem! http: [...]
justil: Maradjunk a viselkedés alapú kitoloncolásnál. Sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom, hogy a [...]
lo'ko''to'': A cigány mellékághoz tenném hozzá, hogy mai vonatozásom során halottam egy nagyjából 6-7 é [...]
Mind a 17 komment
Előkerült egy videó (kaputelefonnal vehették fel? :)) a 400 milliós LaFerrari budapesti bénázásáról
4864 0 20 Izé
norbertvincze: http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/ezuttal-egy-nappaliban-parkolt-le-a-vaci-uton-osszetort-ferrari/ [...]
Opra: Öreg székely bácsi megy az országúton, egyszer csak megáll mellette egy Ferrari, kihajolnak az [...]
közlegény: :D
Mind a 20 komment
„Szexuális asszisztensek” - álommunka lehet...
4230 0 6 Izé
lilaflexninja: Szerintem ez szép dolog, én jól megfizetném őket. Azon azért elgondolkodtam, hogy nálunk vajo [...]
zeiksz: A képen mindenki mosolyog... szóval... annyira biztosan nem lehet rossz biznisz ez :)
dude: És mi lesz a homár nyomorékokkal? ;)
Mind a 6 komment
Az első leltár után is életképes lesz itthon ez a modell? ;)
3874 0 14 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=Skg5rHdNalA :D
Gud: Jólvan, én vagyok a hülye, leülök, egyes... :P Másról szól a cikk, mint amiről beszéltem [...]
Gud: Régebben voltak olyan alkalmazottak is, akik járkáltak a pénztáraknál mikor hosszú sor volt, [...]
Mind a 14 komment
Az Erő épp nem volt vele...
2798 0 1 Izé
cila: Sör ide, vodka oda, de a kanyart látni is kell, ha jóól be akarod venni,
Rothadó ételek, gyümölcsök, és egyéb time-lapse videók
3895 0 1 Izé
Ravennë: Jó kis videók, de valami kevésbé idegesítő módot is kitalálhattak volna a "temponaut" felira [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a tripofóbia: emberek ezrei állítják, hogy rettegnek az olyan tárgyaktól, melyen apró lyukak találhatóak, mint például a méhkaptárok, hangyabolyok vagy akár a frissen hullott hó, melyet vízcseppek által mart lyukak tarkítanak. 

Van egy nagyon fura fóbiám. Trypophobia-azaz félelem/undorérzet a kis lyukaktól. Hogy a csudába küzdjem le?

Korábbi post fura fóbiákról 

A kedves kis kép ebből a videóból való
3929 0 56 Izé
Traveller_x: Ja, és a link: https://www.youtube.com/watch?v=18AafCORw_Y
Traveller_x: A "világ legmegnyugtatóbb videója" királyul kezdődik! Sajnos nem találtam meg külön videóba [...]
Nas: Ezaz. Fóbia fight! :D
Mind a 56 komment
Minden, amit tudunk a függőségről, az téves
2368 4 12 Izé
Kiscsuri: Még több ilyen postot!
Nas: :DDD Remélem, mostmár tényleg valamelyik gyógyszergyár képviselője akar lefizetni. Ideje lenn [...]
bungle: Azért ha egy zsíros bérkommentelői állást kapsz, a jutalékot majd tudod... ;D
Mind a 12 komment
Tudathasadásos páciens szakszerű kezelése ;)
3013 0 3 Izé
Diliqtya: Fejtágításon vesz részt
grmindenyssa: Gondoltam, legalább összevarrják. :-( "A mosásnak csak hajolt a vitéz, még a timsózásnak i [...]
közlegény: hirtelen azt hittem, Rékasi lett még nyitottabb a világra :)
Egy modern bmx bandita látványos menekülése a zsaruk elől ;)
2918 0 2 Izé
Ditpet: Ügyes a srác, bár kicsit kellemetlen volt a fülemnek a hangja. Másra emlékeztetett. :D
közlegény: eins zwei polizei, Rintintin kell ide http://www.ize.hu/comments.php?post_id=21503 ( https://www.y [...]
Apollonia Saintclair erotikus illusztrációi
2078 1 0 Art Izé
Remélem kipihetnétek magatokat hétvégén és jöhet egy kis tudományos izébizé, amire most leltem: 
Alcyon-Plejádok 21/1 Plejádi Fotonikus DNS Átkódolás 

„Tudományos módszerekkel igazolták, hogy egy óriási hologram belsejében vagyunk, egy energetikai, védelmi rendszerben, amelyet a Galaktikus Szövetség hozott létre, hogy megvédjenek bennünket annak a hosszú helyváltoztatásnak a során, amelyet a Göncölszekér naprendszere és a Szíriusz felé teszünk meg.” 

A többi videójuk is szenzációs, pl. Eltitkolt marsi élet és utazások a Marsra. Obama a Marson. vagy Az RNS-DNS-ünk jobbá tétele a fény lényei által (na jó, bevallom egyiket se néztem meg, de a címük alapján korszakalkotó felfedezésekről eshet benne szó és nem szeretném, ha lemaradnátok róla!) ;D
2046 0 16 Izé
cila: Horoszkópusz-hókuszpókusz
Nas: Nincs kegyelem! :D Search and destroy. :)
Strogg: Kegyelmezz! Nem állt szándékomban kritizálni, inkább bók akart lenni. Régóta látogatom az o [...]
Mind a 16 komment
Black Tora - Break Down the Wall
515 2 0 Zene Izé
Csontritkulással kerülhetett kórházba... :)
2644 0 0 Izé
Meghekkelték a fideszes milliárdos újságját

Itt az MKKP által tízezer példányban kiadott újság

Feljelenti a Magyar Hírlap a Magyar Hírlapot
1892 1 58 Izé
Ravennë: Valósággá válnak az álhírek. ;) http://i.imgur.com/EWxqQGN.jpg
bungle: http://index.hu/napirajz/2015/11/04/dolgom_van/
bungle: 50 ezer? Ne hülyéskedj, az már luxus! www.youtube.com/watch?v=Oyx0rouaDZU
Mind a 58 komment
Alison Moritsugu fatörzs festményei
673 0 0 Art Izé
Szép a kilátás, csak valami f*sz folyton belelóg
3069 0 5 Izé
hawkeye: Most a herezacskó a trendi...?
cila: Nem természeti jelenség. Emberkezüség. Merje még valaki állítani, hogy: "Nincs ujj a nap alat [...]
Ravennë: Nagyon elegánsan mutat a háti-zsák post felett... :D
Mind a 5 komment
G**iputtony ;)
1937 0 7 Izé
Tóth József: Nem tudom, ki mi alapján asszociál. Én nem látok tüdőt, sem más páros szervet a posztképen. [...]
Nusihusi: Ez nagyon undorító, úgy néz ki, mint valami beteg tüdő:D
Nas: A zacsik általában hímtagokról szoktak lógni. Ennél nyíltabban lef*szfejezni nem is tudná ma [...]
Mind a 7 komment
Hogyan reagálnak a férfiak, ha a nő ittas?
4045 0 3 Izé
norbertvincze: ez a videó jól jött volna a megerőszakolós magyar rendőrségi kampány videókhoz is :)
Nebel: Bezzeg a magyar férfiak ilyet nem csinálnak! Azokban még van tartás!! https://www.youtube.com/wa [...]
thisisreal: Milyen rendesek, vesznek neki még piát. :D Amikor én talajrészeg vagyok, nekem miért nem veszne [...]
Pókegérke és a hét másik törpe - Edebede bácsi meséje 

Részlet a hétfői Laár Andrással készült interjúból:
- Na és mi a helyzet Edebede bácsival és a beteg meséivel?
- Hát nem ciki? Jön Edebede bácsi ezzel a mézédes, behízelgő stílusával, hogy „szeeervusztok gyerekeeek”. Kiráz tőle a hideg! Nem ugyanilyen, amikor valaki elmegy egy mondvacsinált gyerekünnepségre, és azt mondja, hogy ő a mesemondó? Ugyanezt játssza el, csak önmagát komolyan véve. [...] A gyerekek körüli ilyen tutujgatásos tötyörgés sokszor teljesen hideg, és nincs is mögötte semmi. Na, hát erről szól Edebede bácsi. 

Hatalmas! :DDD
2397 0 4 Izé
bungle: Darvas Norbert, én azon a fejen majdnem jobban röhögtem, mint némelyik poénon. :D http://i.imgu [...]
Nusihusi: Ez de beteg:D
bungle: Végülis ez is az, ahogy látom A postás című előadásuk része volt: www.youtube.com/watch?v=g [...]
Mind a 4 komment
7 tipikus bagoly-para, amit a pacsirták nem értenek
1010 2 0 Pink Izé
Szeretnénk megújítani az Izét így lassan 10 év után (még ha a Best of Izé 3 éve el is indult). Ehhez várunk ötleteket, véleményeket itt a hozzászólásokban: miket szeretnétek látni az oldalon, miket nem, milyen funkciókat használnátok szívesen, milyen oldalakat látogattok még és ott mi tetszik, mobilos verziót használjátok-e, mi jelenjen meg ott, ilyesmi... :)
4591 0 50 Izé
norbertvincze: nem tudom mennyire lenne jó ötlet, ha esetleg állítható lenne, hogy a komment kocka amibe írun [...]
ladislav: A topclub legyen mobilra optimalizált, minden egyéb csak másodlagos probléma lehet. :D
a janek: Izé app is lehetne :) vagyis appizé
Mind a 50 komment
Tokyo Motor Show
2247 0 3 Izé
Travis Kestrel: Miért kell az összes futurisztikus jellegű autónak ilyen rondán kinéznie? Komolyan, eddig a Te [...]
rermo: A bal alsó Frédi-Béni úthengerautó ... na az jó !!!!
Strogg: "Nissan Teatro for Dayz is a car aimed at young people who cannot live without social media. Its int [...]
A nap bűvésztrükkje és leleplezése: mi van a rózsaszín kártyák mögött? ;)
4704 0 4 Izé
Szancso: Hehe, golyószárító. ;) Egy kislány trükkje: https://www.youtube.com/watch?v=vumcseKaRKc ;)
Jaca: Vááá! Ezt láttam a cirkuszban, csak hátul ültem, és nem értettem, miért fekszik ott a ninja [...]
Nas: Nem, nem. Itt a golyóját vette elő. Apasági teszt.
Mind a 4 komment
15 évnyi Rémi Gaillard
2391 2 3 Izé
bungle: Speed cameras: www.youtube.com/watch?v=wqrJ_OY8byY
gyocska: 15 éve tartja rettegésben a lakosságot és a rendőrséget az őrült francia futballzseni! Mai [...]
zed911: Kurvanagy arc!!! :D
A karóra már nem divat - nyilván ez is gerjeszti azt a trendet, hogy egyre menőbb és különlegesebb kütyükké alakuló karórák jelennek meg
1826 0 1 Izé
HoPpY: És a szemed kifolyik mire leolvasod, hogy mennyi az idő..:D
Saját videófelvétele közben tudta meg, hogy apa lesz :)
2834 0 3 Izé
Jaca: 4:10-nél az első kép a gyerekről :)
izébigyó: Irigylem a pasit. :)
közlegény: aranyosak, kedvesek, jó, hogy van még ilyen
Férfibörtönbe kell vonulnia a nővé operált férfinak
6006 0 19 Izé
DemJan: http://www.theguardian.com/society/2015/oct/29/transgender-prisoner-tara-hudson-sexually-harassed-hm [...]
vadonka: Amúgy a hír kamu, a "csaj" a twitterén megírta, hogy nem megy böribe. Valami külföldi szennyl [...]
lilaflexninja: Csak az a baj, hogy mi van, ha leszbi? Akkor nagyon rossz lesz neki.
Mind a 19 komment
Mi van a zombi szoknyája alatt?
4877 0 12 Izé
T1B3R1U5: Valószínű??? :D Az összes átverős videó megjátszott, de ennyire gagyit még nem láttam! A n [...]
bungle: HALLOWEEN SCARE PRANK - FALLING BOXES www.youtube.com/watch?v=CSRt1u1XjaE
közlegény: zombira itták egymást, bezombiztak :)
Mind a 12 komment
Márk - Fejlődésem története 

Nicholas Victor korábbi videója
1717 0 11 Izé
lilaflexninja: https://www.youtube.com/watch?v=KMoRI3GKRws Ti is észrevettétek, hogy ahogy határozottan ment, h [...]
közlegény: ritka irritáló feje van ennek a tagnak, meg ezek a kvázi mlm módszerek nőszerzésre, csajozó [...]
Lalikum: Ráadásul egy részeg bálnát!!! És közben büszkén kikacsint a kandikamerába... Régen bezzeg [...]
Mind a 11 komment
Régebbi postok...