REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Néha a legjobbakat is ledobja a "ló"!

A Doktor sajnos idén nem lesz világbajnok! :(
1541 0 2 Sport Izé
papaluige: de akkor is Ő a legjobb! szerintem most következő kettő versenyen nem, de a harmadikon már ott [...]
Csolt: Nyílt törés.
A nők panaszkodnak, a férfiak pedig korán halnak
518 0 0 Pink Izé
A Fields of Joy a fesztiválszezon előtti legnagyobb szabadtéri megmozdulás a budapesti elektronikus zenei életben, amelyet elsősorban a tört ütemek rajongói várnak. Nem véletlenül, hiszen az elmúlt tíz alkalommal a drum and bass legnagyobb sztárjai és a legérdekesebb új arcok mutatkoztak be és tették feledhetetlenné a nyár egyik legfontosabb buliját. Idén – ahogy erre már volt is példa a FOJ rendezvények történetében – kétnapossá és négyhelyszínessé, mondhatni mini fesztivállá bővül a rendezvény, a szombati drum and bass és dubstep nap előtt pénteken a techno, a minimal, a house és az electro lesznek főszerepben. Június 18., péntek /techno, minimal, house, electro/ Kincsem Park (bejárat a Hungexpo felől)   NVC stage Agoria (Infiné, Different - FR) - Balance 016 tour Alex Bau (Credo, CLR - DE) - "Being Wayne Sidorsky" album release tour Format:B (Formatik, Highgrade - DE) Ricardo Tobar (Border Community - RCH) Naga + Beta (Hairy) Subotage (NVC) Sinko (NVC)   Noise Nightlife stage Palotai (Tilos) Karányi (CLS, OSH) Andro (Rise FM) Plastickids (Noise Life) GrgFr & Sukee (Electroghetto)   Június 19., szombat /drum and bass, dubstep/ Hungexpo (bejárat a Hungexpo 2-es kapunál)   Bladerunnaz stage Sub Focus (Ram Records - UK) Original Sin (True Playaz - UK) S.P.Y. (Metalheadz - BR) Chris.su (Subtitles) SKC (Commercial Suicide) Safair (Tactile Vinyl) Mastif (Bladerunnaz) Statik (Bladerunnaz) MC I.D. (Shogun Audio - UK) MC Agent (Unusual Suspects -RO) MC Fedora (Mameluk System) MC Blu-ID   TEST stage Ramadanman (Hessle Audio - UK) Cadik (Real Your Nature) DJ Madd (Boka Rec.) Matt-u (Boka Rec.) Gumilap (Dub Phase) MC Kemon (Dub Phase)       Térkép: http://www.hungexpo.hu/upload/Image/hungexpo/BV_terkep_0511.jpg   Megközelíthetőség: http://www.hungexpo.hu/megkozelithetoseg A Kincsem park legkönnyebben a 2-es metró Pillangó utca megállójától közelíthető meg.   Elővétel Első 100db mindkét napra 2500 HUF Június 18-ig 3000 HUF Bérlet elővételben: 4000 HUF   Elővételes helyek Subvibe (V. Váci u. 40.) www.subvibeshop.com Nyugati nonstop (Nyugati tér) Akt Records (VI. Lovag u. 17.) www.aktrecords.hu Deep lemezbolt (VI. Aradi u. 22.) www.deep.hu Ticketportal.hu és offline árusítóhelyei www.ticketportal.hu   Belépő helyszínen: Napijegy a helyszínen: 3500 HUF / nap Kétnapos bérlet a helyszínen
997 1 2 Zene Izé
vöri: majd jól tele lesz ilyen buzi hülyegyrekekkel.....................
fari.tro: egyszer már volt hozzá szerencsém 2007-ben...nagy zúzda, akinek bejön a lazulat drám. Mármint [...]
George Carlin Grammy-díjas amerikai komikus, színész, szerző.

1 éve már szerepelt az oldalon egy másik videójával, de úgy gondolom a jóból sosem elég. Nevessetek magatokon, ahogy én is tettem!
8314 13 38 Izé
zodiac: Kicsit ellentmondásos, amit írsz. Először nem tetszik, mert káromkodik. De a Showder Club van e [...]
BullFrog: Na most végre megnéztem, qrwa jó hangja van, de ezek inkább ami ebben a részben volt nagy igazs [...]
Fabian: Nagyon bírom GC világlátását, közel áll az enyémhez... most sem hazudtolta meg magát :D
Mind a 38 komment
Megnyílt a madocsai élményfürdő!
12592 2 12 Izé
Kiscsuri: én csak George Carlin-t tudom idézni:"Minek költözik oda ahol minden évben árad????!!!"(majdne [...]
papaluige: olcsó??? - (több milliárdos károk vannak az áradások miatt) gyerekek?? - (szerintem ezek 50 é [...]
Nusihusi: Olcsó játék hülye gyerekeknekXD
Mind a 12 komment
Kispál és a borz - Ha az életben (DNB remix)
1025 4 4 Zene Izé
vöri: hajrá! igaz is, ne is legyenek jo magyar slágerek igényesen feldolgozva ;)
Rejtő: eltörném a kezét annak aki ezt tette ezzel a számmal
vöri: jaja kb 8-9 éves, nekem is régi kedvenc.. .nagyon eltalálták :]
Mind a 4 komment
Miért élnek rövidebb ideig a férfiak?
696 0 4 Pink Izé
papaluige: lol :DD
Grex: ..kik ezek NDK-s pornósztárok meló után....?
CRaPtRaSH: de még az enyémből is :D
Mind a 4 komment
"Azt mondják, hogy az autósportban már a rajt előtt sok minden eldőlhet..."
2068 0 5 Sport Izé
Hada: ezt a kollabálást bazzeg:D
focuskoma: Am sajnáltam szegényt, de jót röhögtem a posztszövegen. :DDD
Csolt: :D Szegény...
Mind a 5 komment
Első alkalommal tett közzé részletes, nagy felbontású felvételeket az arizonai repülőgép-temetőként ismert katonai bázisról a Google Earth. A 10,5 négyzetkilométeres területen több mint 4200 kiszolgált katonai repülőt tárolnak, szinte mindegyik gép itt pihen, amelyet az USA légiereje a második világháború óta használt.

Magyar cikk.
11391 5 22 Izé
yoda_mester: Viszont a téren kívűl lehet látni növényzetet!
szaki77: Illetve a világ egyik legszárazabb területéről beszélünk :D
yoda_mester: És a kertész meg egész állónap ott gyomlálgat, hogy a fű sem nő!?
Mind a 22 komment
Goatsnake - Innocent

A banda egyik tagja Greg Anderson, jelenleg a Sunn o))) -t erősíti, aki ismeri a Sunn o))) -t, az már sejtheti milyen ennek a muzsikának a hangulata :D (azért ez annyira nem elvont).
513 0 1 Zene Izé
weedjay: zsiroskenyer hagymaval! :D
Sander Kleinenberg - This Is Our Night
1273 0 0 Zene Izé
Szegény kapussal meg mi lett ott a háttérben? ;)
1859 0 1 Sport Izé
Balázs: Mindig is tudtuk hogy bolond :D
Videó: Elütötte a vonat a kisbabát
924 0 0 Pink Izé
Zombitámadás? Embercunami? Áááá... csak a gazdasági válság elől menekülnek. ;)
9833 3 38 Izé
Phaeton: Ez azért über szánalmas! Ennyi erővel le is bonthatták volna az épületet, az se lett volna na [...]
Fireblade1000: igazi barom állatok!!!
alajos: mi ebben a cucc?nalunk a sarki pekseg minden reggel igy nyit..mert a nyuszikat mindig visszadobjak a [...]
Mind a 38 komment
Először a nőgyógyásznál
850 0 0 Pink Izé
Jó tanács: Ha a mozgólépcső külső peremét akarod használni utazás céljából, akkor mindig vigyél magaddal egy olyan személyt, aki el is tud majd kapni. ;)
15120 7 26 Izé
Phaeton: Hát nevelési célzattal :-) De végül is nem muszáj elfenekelni, alkuképes vagyok a dologban :- [...]
Dmckayals: Köszi, megvolt!
unumunu: és ha azt kiáltotta neki a faterja, hogy fiam! gyere le onnan, de azonnal!!! akkor meg szófogad [...]
Mind a 26 komment
Skeeter Davis - THE END OF THE WORLD

Sok filmben szerepelt ez a szám ebben a verzióban, mert ha jól tudom Nancy Sinatra az eredeti előadó, de mégis ez a verzió a legelteretebb.
517 0 0 Zene Izé
Elöntési térkép - avagy milyen miértékben kerülnek majd víz alá a különböző partszakaszok, ha a sarki jégtakarók elolvadásával megemelkedik a világtengerek szintje (a növekedés mértékét - +hány méter - a bal felső sarokban külön be lehet állítani). Érdemes ráközelíteni, és megnézni Hollandiát, Olaszországban a Pó-síkságot, az USA keleti partvidékét, a Mexikói-öböl térségét, Sanghajt és környékét, stb. +14 méteres tengerszint-emelkedés esetén...
15241 7 66 Izé
izébigyó: A helyes válasz: változni fog. :) Max. nem veszed észre, annyira minimális. 25-ös kommentben a [...]
MStipee: Ha egy pohár vízbe jégkockát teszel, változni fog e a víz szintje ha a jég elolvad? A helyes [...]
brandboy: Lehet, hogy ahol a hollandok oda megy a víz is, legyen az édes, vagy sós ! :O
Mind a 66 komment
Ausztrál megatáncos :D
6439 4 9 Izé
Csabusa: milyen férfias: szivárvány jön a golyóiból, szivárványt hány, egyszarvún lovagol, közben [...]
Nas: Ez tipikusan az Elég Belőle A Postkép-kategória...
Tomesz: Hát gusztustalan egy valami
Mind a 9 komment
Kattintás előtt tippelj, mi látható a képen! ;)
17392 3 26 Izé
Nusihusi: Emberi seggek, amik beültetésre várnak:)
Revanor: Egy tortán a marcipánizék. Vagy valami édesség legalábbis.
velo: egy kis odafigyeléssel isteni mellpi lehetett volna belőlük... ^^
Mind a 26 komment
Tűzerő zenekar első videóklipje Démon címmel
599 0 0 Zene Izé
Arkaea - Locust
 

Nem, a Fear Factory nem oszlott fel! (még csak az kéne) :)

A jó öreg Christian Olde Wolbers és Raymond Herrera gondolt egyet és készített egy demót egy új banda reményében. Az anyagot elküldték Jon Howard-nak a Threat Signal énekesének, akinek nagyon megtetszett a dolog és csatlakozott Christianékhoz. Basszus téren viszont akadtak gondjaik. Előszőr Sam Rivers-t (Limp Bizkit) akarták felkérni, hogy segítsen nekik, de ezt később visszamondta. Következő áldozatuk Ryan Martinie (Mudvayne) lett volna, visszautasítását a Mudvayne különleges bass hangzásával magyarázta, amit nem akart belevinni egy másik bandába. Eltelt egy kis idő és megszületett a döntés. Pat Kavanagh-ra esett a választás, aki szintén a Threat Signal tagja.

Első albumuk a Years in the Darkness címet kapta.
768 0 0 Zene Izé
Absence
4327 0 4 Game Izé
Cöccenet: Hát... nem lehet mindent egyszerre. Vagy jó a grafikája, vagy jó a sztorija, vagy megfelelő neh [...]
BIUUUS: Hát kicsit többet vártam, már azt hittem hogy végre történik valami erre vége lett....
ColD: elakadtam vki segítene?
Mind a 4 komment
Plastic Tinkerbell zsákmányoló életmódot folytat...

"Ez az elso Haul (A legmegfelelobb magyar szo erre a Zsakmany kifejezes) videom. Kulfoldon az ilysemi videok elegge kozkedveltek, sajnalom hogy Magyarorszagon ez meg nem elterjedt..."
21840 4 253 Izé
bungle: Az hasznos, főleg ha bankba mész. ;)
közlegény: köszi, hát nagyon rám férnek az ilyen tanácsok, fényévekkel le vagyok maradva, a 21. század [...]
bungle: Igazán nyomon követhetnéd a divatot! Segítek kicsit, mi az ami manapság "menő" a férfidivat p [...]
Mind a 253 komment
Átszellemült dobos

(Türelmetleneknek: 0:42-től indul be a láthatatlan méhek elleni küzdelem - bungle)
9762 3 22 Izé
bungle: Interjú a dobossal: http://blogs.philadelphiaweekly.com/music/2010/06/04/exclusive-interview-steve- [...]
winkytct: nagyon tud a csavo
TornadoKick: Ez nagyon állat... ÖSsze vissza vergődik, meg így... tiszta révületbe van, és mégis tiszta j [...]
Mind a 22 komment
Hogyan állj ellen a kísértéseknek?
612 0 0 Pink Izé
A gandzsa-összeesküvés

"...bolygónkon létezik egy növény, melynek értelmes és célzatos felhasználása megszüntetné (de legalábbis csökkentené) az éhezést, környezetbarát üzemanyagforrás, kiváló alapanyaga lenne a textiliparnak, elsőosztályú természetes gyógyszer, nagyszerű táplálékkiegészítő és kozmetikai szer, ugyanakkor állatok takarmányozására is használható, no meg arról se feledkezzünk el, hogy papír-alapanyagként is bevált - és nem is említettem az összes előnyét."
13437 9 48 Izé
Nas: http://www.theweeklings.com/wp-content/uploads/Cat-Bored3.jpg
bungle: Ezt a hangyáimnak is elmondhatnád, csak hogy tudják mi a dolguk! ;)
.::JunKieEQ::.: Szexi a bikinije... pedig nem is türkiz... csipke-dném... :)
Mind a 48 komment
Emésztési problémák – 10 tipp a mindennapi élethez
1572 0 0 Pink Izé
Egy kis ismeretterjesztés Ugandában, mit is fogyasztanak nagy előszeretettel a homoszexuálisok. ;)
8820 3 25 Izé
wtf: Jake Benson Remix: http://www.youtube.com/watch?v=UlmIeALoYcA" target="_blank">http://www.youtube.co [...]
Schwed: ez kib@szott jó! Ki ez az ember? Miért nem tudtunk róla eddig? Ő a megváltó bakker! Hívjuk me [...]
izébigyó: Eat da poo poo. ;) http://href.hu/x/cg1u
Mind a 25 komment
Tuba Miskolc közelében.
Ez elmúlt hetekben ez már a sokadik... Mi a véleményetek az időjárásról?
7825 3 44 Izé
Maccoyi: Már mindkettőn túl vagyunk, bár attól függ mit értesz a "nálunk" szó fogalmán. ;)
Nusihusi: Legközelebb tornádó vagy földrengés lesz nálunk:(
biokaja: Es itt a pont. Elkurtuk. Nem kicsit...
Mind a 44 komment
- Hé ott jön a kamerás rész! Csináljunk mind valami vicceset!
- Oké!
18500 12 10 Izé
Nusihusi: Elég durva arcok vannakXD
kiisb: Jó ötlet előtte erősen összeragasztani a kis fatéglácskákat. De nagyon LOL!
gamma21: NEEEE!!! JENGAAA :DD :DD :DD :DD
Mind a 10 komment
Az ukrán futballdrukkerek eléggé "tüzesek" mostanában, pedig ilyen "kemény" rendőr nénik is felügyelik a rendet a lelátók körül. :D
1407 0 1 Sport Izé
Hada: mindezek ellenére a kulcsszó az "ukrán" :)
pozvakowski. - Sferic Waves

Az első és egyetlen magyar űrhajós, Farkas Bertalan űrrepülésének harmincadik évfordulójának tiszteletére készített klip.
595 0 1 Zene Izé
pepeti: Ej de hülyén fogalmaztam meg a mondatot most nézem :D
A test melyet a felület "szolgáltat" természetesen háromdimenziós, kapott karakterünk tetszés szerint forgatható, körbejárható, az általunk feltöltött grafika (maga a tetoválás) bárhová elhelyezhető. Mindössze négy egyszerű lépésben - melyet a rólunk készült fotó feltöltésével kell kezdeni - létrehozhatjuk virtuális másunkat, tetoválással díszítve. Természetesen - hogy minden tökéletes legyen - ruházatunkat is magunk választhatjuk meg.

Hogyan használd:

3668 8 10 Izé
Hemi426: Szívemből szóltál...
Kremy: A fülem mögött van egy meg a lábfejemen lesz,és nem tervezek mellé másik 20at. Amúgy soha ne [...]
Nas: Áruld már el légy szi, milyen tetkót terveztél magadnak? :) Nem kekeckedésből kérdezem, csak [...]
Mind a 10 komment
74 éves korában elhunyt Dennis Hopper.

Fontosabb filmjei itt, valamint itt.
875 0 3 Film Izé
bungle: :((( http://www.youtube.com/watch?v=wJlDdDLtSyI
Teomoart: Nemár!!!!!!!!:(:'( Egy valódi színészóriás távozott ismét.... :'(
Balázs: R.I.P
Elképesztő: Barbie csocsó
563 0 0 Pink Izé
Idemenjényáron !!

2010 július 17 - Révkomárom (Komárno), Szlovákia - Fortress Open Air

A fellépők között: Calyx and Teebee, Concord Dawn, B-Complex stb.

Facebook | Hivatalos

Jegyek elővételben 12 €, helyszínen 15 €.
476 0 0 Zene Izé
Döbbenetes képek: új arcot kapott a lány - Előtte-utána képek
2490 0 2 Pink Izé
Pkmici: kedves szülők.ronda lett a gyerek?kösz,akkor nem kell..
tndrkrlylny: még majdhogynem szép is lett. durva.
20 érv a biciklizés mellett
621 0 2 Pink Izé
tinna: de az oldal nevéből ítélve gondolom, kb. 14-16 éveseknek készült azért a cikk, nem? attól f [...]
ōðr: ... melyből 11 érthetetlen baromság. Mint például ezek: 10. Elmenni biciklizni a barátoddal v [...]
Iron Baby - a kis "vasgyúró" ;)

Patrick Boivin munkássága elérhető a You Tube profilján.
8289 9 7 Izé
Tomesz: Há nem bazzeg a csokit felnagyíccsák a kölyköt meg lekicsinyítik..mivammáitten :D:D
Erunder: Látom neked is átment a lényeg. :D
Anthraxia: Ezdeszaregytrailerszerünekállcázottszar xD
Mind a 7 komment
Régebbi postok...