REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kockacsaj kockáknak...? :D

A Geisha Tokyo Entertainment új szoftvert jelentett be, amely a "Dennó Figure Ariszu" (kb. Alice kiberbaba) névre hallgat és idén ősszel kerül a boltokba. A csomagban a szoftver mellé két csodakocka is található. Telepíted a webkamerát, aztán az egyik kockát az asztalodra helyezed. Ő lesz a monitoron a cicás szobalány, aki - feltehetően - a hentaiokból ismert hanggal és vágyakkal rendelkezik majd.

Most jön a lényeg: a pálcikára tűzött másik kockával az asztalon fekvő kocka felett kell simogatni a levegőt, amitől a képernyőn álló lány mindenféléket tesz majd - például leveszi a ruháját. A képen csak a reklám kedvéért látható a lány, a valóságban a levegőt kell birizgálnod, és csupán a monitoron láthatod álmaid szobalányát.

Másik videó.
4037 2 9 Izé
bandee1219: ezt fejtse meg valaki: http://www.youtube.com/watch?v=6Jlv8F9cerA&feature=related
Sissi: Hát ez a vinnyogás nem hiszem, hogy vágyfokozó.
Gabi69: Az a hang... jesszus:S
Mind a 9 komment
Kockacsaj kockáknak...? :D

A Geisha Tokyo Entertainment új szoftvert jelentett be, amely a "Dennó Figure Ariszu" (kb. Alice kiberbaba) névre hallgat és idén ősszel kerül a boltokba. A csomagban a szoftver mellé két csodakocka is található. Telepíted a webkamerát, aztán az egyik kockát az asztalodra helyezed. Ő lesz a monitoron a cicás szobalány, aki - feltehetően - a hentaiokból ismert hanggal és vágyakkal rendelkezik majd.

Most jön a lényeg: a pálcikára tűzött másik kockával az asztalon fekvő kocka felett kell simogatni a levegőt, amitől a képernyőn álló lány mindenféléket tesz majd - például leveszi a ruháját. A képen csak a reklám kedvéért látható a lány, a valóságban a levegőt kell birizgálnod, és csupán a monitoron láthatod álmaid szobalányát.

Másik videó.
3365 1 5 Tech Izé
joetheghost: Maga amire felhasználták az igen csak a piaci igényéket "Elégíti ki", de a módszer ahogy mego [...]
koocos: ...
Jozef7: ja biztos el lehet vele szórakozni :D
Mind a 5 komment
Guano Apes - Big In Japan

Még mindig nagyon ütős a zenéjük :D
1053 3 7 Zene Izé
Reise: akkor üdvözlünk a "vidám oldalon XP
Rejtő: nem ismertem, kösz, jó nagyon
Reise: de azért kössz :D :P
Mind a 7 komment
A japcsik már biztos megunták az egymás elleni versengést, ezért kihívták Koreát egy "izgalmas" hordóval játszható ügyességi versenyre. :)
6171 1 2 Izé
bandee1219: Küldjünk mi is pár veszélyes anyaggal teli hordót, ápolván a kapcsolatokat, persze csak, hogy [...]
tentacle: Hát igen. A koreaiak mindig is jók voltak célzott hordógördítésben... :P :)
Magyarok jártak a Marson! - Oláh András érdekes cikke.

"Az ember az űrben járt, az űrből érkezett a földre és magyarul beszélt.

Az ember UFO-nauta volt. Űrhajói nagy valószínűséggel a
Kheops piramisban vannak.

A MAGYAR (SUMER) nyelv volt az ősnyelv, amely a MU és ATLANTISZ ősi nyelve is volt, mely BABEL-ben összezavarodott és 70 alapnyelv alakult ki."

(Ezt nem inkább a Cikizzé-be akartad küldeni? :) - bungle)
8574 7 68 Izé
szaki77: Így jár az aki túl sok csillagkaput néz szinkronizálva. :D
keszipisti: A mente egy ősrégi magyar ruhadarab.Ebből egyenesen következik,hogy az oroszlán egy ősi magyar [...]
fapapuccs: Egy két idézet Oláh András könyvéből (Ufók legyünk vagy magyarok) Valamiről beszél 2 old [...]
Mind a 68 komment
Kompresszoros hűtés AMD videokártyákhoz a Thermaltake-töl. A Thermaltake kínálatában már most is vannak olyan kompresszoros hűtéssel ellátott házak, amelyekben az overclocker felhasználók rendszerében elhelyezett processzor hűtését a fent említett megoldás segítségével próbálják hűvösen tartani. A Thermaltake most bejelentette, hogy hamarosan az AMD videokártyáihoz is elérhető lesz a kompresszoros hűtés, így a rendkívül nagy népszerűségnek örvendő Radeon HD 4000-es sorozat tagjait már nem csak levegővel és folyadékkal, hanem akár kompresszorral is lehet hűteni, amennyiben komolyabb tuning elérése a cél.
A Thermaltake szakemberei az Xpressar technológia módosításával kívánják majd megoldani a videokártyák hűtését. A kereskedelmi forgalomban is megjelenő újdonságok a gyártó állítása szerint nagyjából 20 Celsius fokkal hűvösebben tartják majd a grafikus processzort, mint a folyadékhűtés segítségével dolgozó megoldások. A videokártyákhoz készülő Thermaltake Xpressar rendszerben egy kisméretű kompresszor foglal helyet, ami hasonlít a hűtőszekrényekben és légkondicionáló berendezésekben alkalmazott társaihoz, de jóval kisebb azoknál. A mérnökök úgy alkotják meg a rendszert, hogy az egy kompakt megoldás legyen, ami mindössze a számítógépház meghajtó bővítőhelyeinek egy részét foglalja el.
A Thermaltake vezetője szerint a kisméretű, DC inverterrel ellátott kompresszor nem az átlagfelhasználókat, hanem a fanatikus overclockereket célozza majd meg. A rendszerben intelligens IC vezérlés lesz jelen, amely segít minimálisra csökkenteni a hőmérsékletkülönbségből adódó kondenzáció, azaz páralecsapódás mértékét. Az észrevételek alapján az Xpressar rendszerek már eddig is népszerűek voltak a fent említett felhasználói körökben, a vállalat az újdonságtól azt reméli, hogy optimális hűtést biztosít majd a Radeon HD 4000-es sorozatú kártyák számára, valamint világszerte felkelti majd a tuninggal foglalkozó felhasználók érdeklődését.
1082 0 0 Tech Izé
Stílusos karmobil a Phenomtól Érdekes új mobil-karórával, név szerint a SpecialOPS-szal állt elő a Phenom, amelynek a praktikussága helyenként megkérdőjelezhető ugyan, viszont megjelenésre valóban csinos darabot formáltak belőle (bár hozzá kell tegyük, hogy az LG bejelentett óratelefonja azért szebbnek hat).

Hálózathoz nem kötött, így gond nélkül használható gyakorlatilag bárhol a maga háromsávos GSM-jével; rendelkezik - természetesen - webkamerával is (1,3 megapixel), bár hogy ezt videokonferenciára is lehet-e használni, az kérdéses, lévén erről nem ejtenek szót, de "normál" fényképezés céljából mindenképp rendelkezésre áll, ezt kiemelik.
Nem hiányozhat belőle persze a mikrofon (ergo megy headset nélkül is), valamint az MP3/MP4-lejátszás sem. Mindezeket a funkciókat tárhely tekintetében tetszés szerinti Micro SD kártyákkal támogathatjuk meg (alapból 256MB-osat adnak hozzá). Bluetooth 2.0 is adott, üzemidő tekintetében pedig 120 óra készenléti, és két óra beszédidőt ígérnek.
A praktikusság tehát leginkább csak a számbillentyűk és az érintőképernyő mérete miatt válik kétségessé. Előbbihez valóban nem ártanak a viszonylag karcsú ujjak, utóbbihoz pedig egyenesen ceruza szükségeltetik (amit értelemszerűen szintén adnak hozzá).

 

 

Köszönöm a posztot pocikám, nédda milyen rendivagyok ki is teszem ;*
1253 1 6 Tech Izé
Gábor-79: Ja, és a 120 óra elég komoly csúsztatás, a legjobb körülmények között sem tudtam 72 órán [...]
Gábor-79: Én már rendelkezem egy ilyennel, meg kell mondjam kellemes meglepetésként ért hogy ennyi pénz [...]
Paapi: Nekem kéne... persze csak az a kivitele amiből kihagyják a mobil részt... irtó hülyén néz ki [...]
Mind a 6 komment
2008 legszégyentelenebb villantásai - Intim fotókkal
3580 0 0 Pink Izé
A világranglista első visszaült trónjára, azaz Phil 'The Power' Taylor 2 év után ismét világbajnok lett. Ezzel már 14-szeres világbajnoknak mondhatja magát és minden valószínűség szerint a valaha élt legnagyobb darts játékosnak is(ez egy ideje már nem kérdés). Sikerével The Power 125 ezer angol fontot tett zsebre.

Phil Taylor - Raymond van Barneveld 7-1
443 0 10 Sport Izé
Maccoyi: Newtonheat küldte: Phil a Darts legjobbja, nálla töbször senki nem nyert,és szerintem nem is f [...]
Balázs: én tavaly előttre emlékszek:P de ahogy a kommentátor is mondta nem játszani jött idén hanem n [...]
Szosztar: Azt hiszem tavaly (nem biztos) akkor verték meg a fináléban de az sem volt egyszerű győzelem!
Mind a 10 komment
Cica-patkány barátság. :)

Azért nem mindenhol ilyen rózsás a helyzet. ;)
3915 3 15 Izé
Botos Vendel: A pakány toxoplazmát használ a tután kivül ezé viselkszik igy...
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104021
Purple: hááát jelenleg most nincs helyem patkánynak, csak egy picike szabad ketrecem van, abba beköltö [...]
Mind a 15 komment
Vadonatúj, Znack Snyder kommentárjával megfejelt Watchmen kedvcsináló érkezett, befutottak az első Transformers 2 képek és a Walt Disney és Jerry Bruckheimer legújabb produkciója, a G-Force is bemutatkozott!
3743 0 11 Film Izé
fari.tro: sztem egy nagyon jól sikerült film...tényleg hosszú, de ha a rendező ezt a történetet belepr [...]
csicsilla: olyan furi hogy amikor megjelenik az első trailer mindenki várja utána meg senki nem irja le hogy [...]
Erunder: A watchmen és a filozófia. Hmm érdekes. http://hir.ize.hu/click.php?id=25572&url=http%3A%2F%2F123 [...]
Mind a 11 komment
Vadonatúj, Znack Snyder kommentárjával megfejelt Watchmen kedvcsináló érkezett, befutottak az első Transformers 2 képek és a Walt Disney és Jerry Bruckheimer legújabb produkciója, a G-Force is bemutatkozott!
4032 4 8 Izé
L!onel: ebben az évben egy csomó jó film lesz én már 14et szedtem össze amit mindenképp meg kell néz [...]
Lacquo: Reméljük a Watchmen körüli jogi dolgok nem hátráltatják a bemutatást. Nagyon várom, csakúg [...]
Balázs: jah jól van akkor így semmire:)
Mind a 8 komment
Az "úthenger formáció". ;)

2 rész
654 0 0 Sport Izé
A room 401 c. műsor Ashton Kutcher újabb átverős műsora, csak ez egy picit betegebb és misztikusabb.

A műsort azután a kórházi szobaszám után nevezték el, ahol Harry Houdini meghalt.

Kommentekbe jöhetnének a kedvenc részek.
5446 6 19 Izé
Erunder: Sztem elmondják nekik csak az már nincs felvéve mert abba már nincs semmi extra ahogy az emberek [...]
konserv: ez jó ez a "show" szoktam nézni. csak nemértem, itt el se árulják az embereknek h át lettek ve [...]
Taylor: Egyébként ha megnézitek a videó bal alsó sarkában található egy cím a 401wtf.com. Ez egy ra [...]
Mind a 19 komment
Csússz a csajokon! :)
16545 4 36 Izé
Bubba: Köszi, frenetikus volt! :D
adaw: Aki lemaradt volna az origi linkről, itt van még fenn: http://www.youtube.com/watch?v=Gf_FLOCXIZ8
Bubba: Ja mekkora flash, végigmentem vagy 30 japcsi csajszin, Rácsúsztam egy pár pipire! (kár hogy le [...]
Mind a 36 komment
Csak egy átlagos japcsi reklám...
5902 1 8 Izé
közlegény: valami potencianövelő talán
közlegény: valami potencinövelő talán
mekszamnojz: egy poszt.
Mind a 8 komment
Shell by ARTechnic architects.
6156 2 5 Art Izé
Erunder: Itt van két kép csak h össze lehessen hasonlítani: http://i39.tinypic.com/2qn86li.jpg http://i39 [...]
Erunder: Banyek h a japók már mindent koppincsolnak még a házterveket is ez marha gáz. Az eredeti még e [...]
Lacquo: Jobban szeretem a szögeltesebb formákat, de azért ez iiiigen ütős kis kégli.
Mind a 5 komment
Shell by ARTechnic architects.
4653 2 5 Izé
Erunder: Itt van két kép csak h össze lehessen hasonlítani: http://i39.tinypic.com/2qn86li.jpg http://i39 [...]
Erunder: Banyek h a japók már mindent koppincsolnak még a házterveket is ez marha gáz. Az eredeti még e [...]
Lacquo: Jobban szeretem a szögeltesebb formákat, de azért ez iiiigen ütős kis kégli.
Mind a 5 komment
Fred Syversen extrém síelő 107 méteres világrekordot jelentő zuhanása.
5484 1 3 Izé
Erunder: enmi said: i’m glad he was okay :) Ez az az enmi akire én gondolok (3. kommentelő)
Re-Peet: ..most már titánból..
gvereb1: jézusom, miből van a térde?? Kár hogy a helikopter pont a lényeget nem mutatja.
Főnök... ez az ürge jelentkezett be 13:20-ra alvázmosásra?
6455 1 6 Izé
gash.: De milyen aranyosan, nyugodtan veszik tudomásul a kis mexikóiak, hogy egy autó becsúszott a műh [...]
Re-Peet: Nem csúszhat be.. későn jövő ügyfél vár a sorára...
komcsik: Ezt kérem 1 szép "behajtok eléd te pöcs" szituáció. Az persze nem mindig jön össze.
Mind a 6 komment
Fred Syversen extrém síelő 107 méteres világrekordot jelentő zuhanása.
5184 0 0 Sport Izé
Jazzsteppa-America B (Live)
326 1 0 Zene Izé
Kergecica. ;) (nyugi, maradt 8 élete :))
7783 2 25 Izé
bandee1219: Végül is, bármekkora zuhanást túl lehet élni, mert az még nem fáj.
nyehőce: 34 emeletnyi zuhanást élt túl egy cica http://www.rtlhirek.hu/cikk/237786
nyehőce: Ja, és ne bántsátok szegény macskákat, mert járhattok még ti is így: http://inforadio.hu/hir [...]
Mind a 25 komment
A jól kiválasztott illat kifejezi személyiségünket!
338 0 0 Pink Izé
A The Sun egy rövid videóinterjút készített a tavaly nyáron megválasztott új Lara Croft-lánnyal, az angol Alison Carollal, aki korábban tornászként tengette mindennapjait. Az ifjú szépséggel készített interjú mellett egy raklapnyi nyálcsorgatós képet is megtekinthettek!
29564 5 19 Izé
ogre43: A csaj tényleg nagyon jól néz ki, de hogy mennyi photoshop van rajta az kérdés. Az oldal-fényk [...]
malex123: Akárki akármit is mond: jobb mint az az ereskezű, sertéspárizsi szájú, anorexiás Angelina JO [...]
mumus: Lara croft filmek amugy se valami igen nagy volumenuek,nem orokzoldek akkor meg nem mindegy mennyire [...]
Mind a 19 komment
Ami nem sikerült elsőre az jelen esetben, másodszorra sem fog. :)
587 0 0 Sport Izé
A Kör c. filmet nézik a japcsi csajok, amikor hirtelen...  XD
14384 6 25 Izé
gurbli: Mekkorora barmok ezek a japánok!
eNMi: ... de ahogy elnézem, a jókat néha le lehet porolni és ismét elővenni :)
spider86: meg sztem nem is tudsz japánul uh sokat értenél a filmből amúgy is :D
Mind a 25 komment
Mi a vízhólyag, hogyan keletkezik, és mit tartalmaz.
11700 1 38 Izé
TeeJay: én ha találok vízhólyagot mindig kiszúrom azonnal de a bőrt csak 1-2nap múlva szedem le úgy [...]
Sakic: És ekkora literes lufit hogy a fenébe lehet kitermelni ? (hagyományos nyomós-surlódós módon) [...]
mekszamnojz: ezt már én is tapasztaltam, én is ezt tanácsolnám mindenkinek hogy hagyja szépen rendeltetéss [...]
Mind a 38 komment
Nagy 2009-es szexhoroszkóp - Mennyi hancúr jut erre az évre?
795 0 2 Pink Izé
Re-Peet: De ha nem annyit, amennyit szeretnél,legalább van mire fogd..
Errtu: Minek ehhez horoszkóp? Annyit dugok, amennyit csak lehetséges. :D
Alicia Keys feat. Jack White - Another Way To Die

a 007 - Quantum Csendje főcímdala.
1258 0 0 Zene Izé
Hát ezt jól kipécézték. :)
9182 7 18 Izé
Chrno: hát ez attom pincéig esett az állam! ezt hlaáli jól megcsinálták! (ha én ilyet tudnék...)
kasmat: Hát igen, fantasztikus. én is csak az órát tudtam kiszúrni, ami nagy kár szerintem, mert egy i [...]
szomoja: ingyen pappíííííííír xD
Mind a 18 komment
Így jár az, aki félmeztelen deszkázik. :D
997 1 1 Sport Izé
MadAce: íí. ááá. Huhh nekem is fááj
Söröskupakos memória játék. :)
5532 3 2 Izé
Samure: 1720 - 1:19 juppi! :D
Samure: Score:1705 Time: 2:00 Ez jónak számít? :D Bár a végén bénáztam...
Ambigramma

Még több itt, itt és itt. Meg itt és itt . :)
7747 1 36 Art Izé
AVIREX: csak 1 fekete oldal jön be sajna .. ja amúgy a Monica & Szilard nagyon tetszik:)
bond: http://kepfeltoltes.hu/090111/mekszamnojz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
bond: csak, ha megígéred, hogy nem orrolsz meg :-)
Mind a 36 komment
Ambigramma

Még több itt, itt és itt. Meg itt és itt . :)
7896 12 36 Izé
AVIREX: csak 1 fekete oldal jön be sajna .. ja amúgy a Monica & Szilard nagyon tetszik:)
bond: http://kepfeltoltes.hu/090111/mekszamnojz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
bond: csak, ha megígéred, hogy nem orrolsz meg :-)
Mind a 36 komment
Szerelmes pitbull és cica. :)
3993 2 8 Izé
sahinel: Pitbull and kitten in love A video leírásánál is írják.
GaborkaMM2: Amerika pitbull terrier, red nose... Tudom, nekem is van kettő
izébigyó: Erre azért ne vegyél mérget. Ez bizony pitbull, nem bordeaux-i dog.
Mind a 8 komment
2012

Roland Emmerich világvége filmje olyan sztárokkal, mint John Cusack, Woody Harrelson, Danny Glover, Amanda Peet.
A bemutató 2009-ben, hogy legyen ideje mindenkinek megtanulni szörfözni. ;)
3304 2 80 Film Izé
Roli: Köszi!
drake911: torrenten fennvannak divxbe aztán meg töltesz le hozzá feliratot!
Roli: Vajon hogyan lehet felirattal együtt(!) leszedni ezeket?
Mind a 80 komment
2012

Roland Emmerich világvége filmje olyan sztárokkal, mint John Cusack, Woody Harrelson, Danny Glover, Amanda Peet.
A bemutató 2009-ben, hogy legyen ideje mindenkinek megtanulni szörfözni. ;)
3115 3 82 Izé
|-=O=-|: Itt az új előzetes, jól néz ki, ahogy a Sixtus-kápolna és a riói Jézus-szobor megsemmisül b [...]
Smilish: Kiszel Tünde miniszterelnök, meneküljön mindenki!! xD
Roli: Köszi!
Mind a 82 komment
Ilyenkor mit csináljunk?

( Egy ima mindenképpen jól jöhet. ;D Macc )
384 0 0 Sport Izé
Abacinate - Interfection

new jersey-i deathcore/grindcore banda.
426 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...