REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Zola (egyik) fantasztikus gólja:)
586 0 1 Sport Izé
Newtonheat: az még jó cfc volt,az még szép cfc volt ;P
Egykor vékony sztárok megdöbbentően elhízva

Meglepő képekkel
2291 0 7 Pink Izé
TinusSs: Itt a post képen olyan Avril hasonmás, mert neki van ilyen fekete csíkos rock stílusa/mostanába [...]
Kiki21: Olyan fura ez a poszt kép...olyan mintha csak úgy oda tették volna fejét a testére:D
orsyka_001: Jajj, ilyen a jó motiváció:D egy hónappal ezelőtthöz képest elég jól lefogytam:)) olyan bü [...]
Mind a 7 komment
Egy újabb virtuális utazás, most a montreali Notre-Dame-de-Bon-Secours kápolnába.
3799 0 5 Art Izé
Kyp Durron: Rengeteg van még az oldalon, nagyon kemény....
Belkar: kellene több ilyen post :)
spiritmonger: dedúúúúúúúúúúrvaaaaaaaa
Mind a 5 komment
Egy újabb virtuális utazás, most a montreali Notre-Dame-de-Bon-Secours kápolnába.
4263 8 5 Izé
Kyp Durron: Rengeteg van még az oldalon, nagyon kemény....
Belkar: kellene több ilyen post :)
spiritmonger: dedúúúúúúúúúúrvaaaaaaaa
Mind a 5 komment
A 4 legszánalmasabb húzás szakítás után - Egy pasi szerint
1642 0 1 Pink Izé
Chamy: :D
"Gyerekek! A média hazudik! Megmondta a hírtv." :D

Az urbanlegends.hu oldal szerkesztőjének egy nagyon jól sikerült média hack-jének az elkészítését követi végig a film egészen a kezdetektől a hír bukásáig és még utána is. :)

Itt egy interjú a film készítőivel.
879 0 1 Film Izé
Erunder: Ja egyébként a filmből két kedvenc jelenetem van. Az egyik amikor még él az átverés és felk [...]
Sicko

A film több átlagos amerikai állampolgár ügyének bemutatásával nyit, akiknek életét szétzilálta, tönkretette - és néhány esetben bevégezte -, valamiféle egészségügyi ellátási katasztrófa, így nyilvánvalóvá válik, hogy a válság nem csupán azt a 47 millió polgárt érinti, akik biztosítás nélkül élnek, hanem azokat is, akik lelkiismeretesen fizetik járandóságaikat, ám a bürokrácia bármikor lesújthat rájuk is. Miután bemutatja, hogyan is került ilyen szörnyű állapotba a rendszer (a rövid válasz a profittermelés és Nixon elnöksége), a rendező magával visz minket egy földkörüli útra, amely során olyan országokat is meglátogatunk, mint Kanada, Nagy-Britannia és Franciaország, ahol minden állampolgár alanyi jogon részesül ingyenes egészségügyi ellátásban. Végezetül Moore a 9/11-es katasztrófa hőseinek egy csoportját gyűjti maga köré - olyan mentőmunkásokat, akik ma immunrendszeri betegségekben szenvednek, ám az Egyesült Államokban megtagadják tőlük a megfelelő orvosi ellátást. A rendező a legváratlanabb helyre viszi el ezeket az embereket, ahol, amellett, hogy megfelelő ellátásban részesülnek, diplomáciai bonyodalom részesei is lesznek.

Előzetes
668 2 6 Film Izé
Zadam: Már bocs, de ők már a zárjegyekkel kifizették előre a kezelésüket és sokkal kevesebb ideig [...]
republic666: az én tb-émből gyógyítanak meg láncdohányos tüdőrákosokat meg alkeszokat meg cigókat????? [...]
republic666: de amerikában nincs tb még egyéb költségek amit én fizetek amióta dolgozom és fingom sincs m [...]
Mind a 6 komment
The Corporation

Leírás
A "The Corporation" lebilincselő esettanulmányokon és őszinte vallomásokon keresztül tárja a néző elé a kirakatok mögötti feszültségeket, a társaságokon belül és az ellenük vívott harcban kibontakozó drámai fejleményeket.
Ez a hiánypótló film a világkereskedelem legújabb jelenségeit elemezve felteszi a meglehetősen aggasztó kérdést: Milyen következményekkel jár az emberekre, a környezetre, a demokráciára és Földünk jövőjére nézve, ha mérhetetlen hatalmat adunk egy olyan intézménynek, melynek legfőbb törekvése, hogy a részvényesek vagyonát növelje, és nem tartja feladatának, hogy erkölcsi szempontokkal is foglalkozzon? Van olyan módszer, mellyel a könyörtelen profithajszolási kényszere gyógyítható, vagy csak az erős korlátozó intézkedésekben bízhatunk?

Előzetes
635 3 0 Film Izé
Kóla, puska, sültkrumpli (Bowling for Columbine)
Részlet a filmből  
Michael Moore oldala


A Kóla, puska, sültkrumpli rendkívüli erejű film. Erkölcsi értelemben elmarasztaló vádbeszéd a félelem kultúrája ellen, egy olyan világ ellen, amelyben az emberek állig felfegyverkeztek és aztán az indulatok elszabadulásával ámokfutóvá lettek. Mint hazájában a legismertebb szatirikus és társadalmi kérdésekkel is foglalkozó dokumentarista, ezzel a szó legszorosabb értelmében úttörő jelentőségű filmmel Michael Moore egy olyan merész kérdést tesz fel, amelyet egyetlen amerikai sem merne megfogalmazni manapság, ezekben a vadul hazafias időkben: "Lőfegyver-bolond nemzet vagyunk-e, vagy egyszerűen csak bolondok?"
789 1 1 Film Izé
Scud00: Hatalmas film!!!
Szeretnél barlanglakó lenni? Eladó egy barlanglakás az eBay-en. :)
6021 0 22 Art Izé
orzyfan: El zállogositott házat az életbe nem fogja eladni:))))) Szerintem még két év mulva is fent les [...]
orzyfan: Nem nézek tv-t már fél éve!!! Miért aki megveszi az fogja tudni fizetni???? :)
Mr PIMP: Kb ez jutna eszembe ha egy ilyen pecóban ébrednék: Az óperenciás tengeren is túl, az üveghegy [...]
Mind a 22 komment
Szeretnél barlanglakó lenni? Eladó egy barlanglakás az eBay-en. :)
6387 3 22 Izé
orzyfan: El zállogositott házat az életbe nem fogja eladni:))))) Szerintem még két év mulva is fent les [...]
orzyfan: Nem nézek tv-t már fél éve!!! Miért aki megveszi az fogja tudni fizetni???? :)
Mr PIMP: Kb ez jutna eszembe ha egy ilyen pecóban ébrednék: Az óperenciás tengeren is túl, az üveghegy [...]
Mind a 22 komment
 Kedves gyerekek, 2009 február 24-ikén startolt a QuakeLive beta verziója, ami egy böngészőből játszható ingyenes Quake 3 - first person shooter.

Aki ismeri annak nem kell bemutatni, aki meg nem ismeri az ismerje meg most! :D
5564 6 19 Game Izé
Gery911209: Ha vkit érdekel engem felvehet barátnak JM91 a nevem jó játékot mindenkinek:D
yoman3d: Tegyel Firefoxot, azzal megy.
mounther: én google chrome ot használok de aval nem megy :(
Mind a 19 komment
Egy wc-s néni szerelmi története. :)
855 2 1 Film Izé
clownessa: Már nem nyitja meg, így belinkelem egy másik oldalról: http://www.youtube.com/watch?v=m8eDX408WH [...]
The Stranglers - Golden Brown

A Blöff című film egyik soundtrack-je
2067 2 0 Zene Izé
Bandi egykeréken... :)

Nem mellesleg ez az ezredik post a Sport izén, ezt is megértük. :D

Köszönet Bandinak a videóért. :)
803 0 0 Sport Izé
Nem félek (Io non ho paura)

A gyerekkor speciális téma, hát még ha összevegyítjük egy régvolt nyárral, hozzáadjuk a 70-es éveket, Dél-Olaszországot és egy nagyadag szegénységet, máris kapunk egy különleges hangulatú filmet. A Nem Félek kísérlet arra, hogy hogyan lehet létrehozni egy ilyen különleges hangulatú filmet.

407 0 0 Film Izé
A tökéletes trükk (The Prestige)

A bűvészek a múlt századforduló Londonjának legnagyobb sztárjai. Két fiatal varázsló van feljövőben. A feltűnő és kifinomult Robert Angier a közönség kedvence. A kissé bárdolatlan, egyszerű Alfred Borden viszont igazi géniusz, de hiányzik belőle az a képesség, hogy lebilincselje nézőközönségét. Eleinte barátsággal és tisztelettel viseltetnek egymás iránt, de mikor a nagy mutatványuk rosszul sül el, egy életre ellenséggé válnak. Ettől kezdve legfőbb vágyuk, hogy legyőzzék a másikat. Minden trükk és minden fellépés egyre fokozza a gyilkos versenyt közöttük.

697 3 2 Film Izé
Collector: Nagyon jó film, nagyon jó színészek, pörgős történet, kár hogy nincs folytatás.
Hazafi: Az egyik kedvencem. Csak ajánlani tudom, engem lebilincselt a film. És természetesen a könyvet i [...]
Se kinn, se benn.

Fejem a konyhában egyedül
fenekemen a hideg szél hegedül.
Két lábammal alig-alig állok
s még kettővel a lábtörlővel játszok.

Nem vagyok részeg, nem ittam
csupán a gazdim elillant.
Itt hagyott az egérlyukban
pedig macska vagyok, meg is mondtam!

Kicsit kövér, kicsit vörös
a szám is csupa tejfölös,
a hangom sem túl ideális
de gazdi vazze, te nem vagy normális! :D
5919 4 26 Izé
mekszamnojz: ne szivbajoskodj, sztem már ismersz annyira hogy ne tudj bajt okozni nekem :D meg persze nem csupá [...]
papaluige: ott akkor már megérte egyszer,de másodjára itt is! (úgy látom!) úgyhogy már kétszer is meg [...]
mekszamnojz: jól gondoltad, magamtól nem reklámozom, bár egyszer tényleg remegő kézzel föl mertem tenni a [...]
Mind a 26 komment
Szabadkőművesek és illuminátusok.

Itt bővebben, a szimbólumokról pedig itt olvashatsz.

Egy érdekes videó itt.

Az 1 dolláros titkai (angol videó).
5141 18 12 Izé
ismeretlen: én az összes összesküvés elmélettel úgy vagyok, hogy valaki nagyon paranoiás. illetve sokan. [...]
LittleDeejay: Azért ez egy kicsit meredek volt :S
pepeti: Az 1 dolláros bankjegyet még régebben megvizsgáltam és csak lestem hogy tényleg mi van rajta.: [...]
Mind a 12 komment
Na itt az a bizonyos mézes madzag! :D
5386 2 10 Izé
grmindenyssa: Tom jól kibabrált Jerryvel.
loloppo: Szegéény... Egyszer nekem is ellehetetlenítette (hű, milyen hülye szó :)) egy nyaramat egy ki [...]
papaluige: a szegény embert mindig a farka hozza kellemetlen helyzetbe! :D na de már az egereket is? :D
Mind a 10 komment
Az új zenekar tag: protonkezű gitár virtuóz. :)
5516 4 3 Izé
bungle: Dr Zeus and The Masters of Lightning http://www.youtube.com/watch?v=7nFCSJABigA
Unnamed: Az a probléma a nagyobb félvezetős tesla tekercsekkel, hogy csak midiben lehet őket modulálni, [...]
winben: Mi a manó?!
Képek és előzetes a Not Forgotten című filmből.

Infóm egyenlőre nincs sok a filmről de reméljük, hogy a mentalista barátunk (Simon Baker) alakít benne valami tűrhetőt a szépséges Paz Vega oldalán.
901 1 0 Film Izé
Egy jelmez ötlet farsangra. :)
11010 2 8 Izé
közlegény: Ha kicsit van bukéja még autentikusabb, nem kell kimosni :)
Luflee: Ezt hogy mosod ki ?
dani0001414: Ez mondjuk valóságban nem hat anyira élethűen mivel ott ahol az lcd van az nem térbeli képet k [...]
Mind a 8 komment
Egy Return To Castle Wolfenstein PC!
4920 4 4 Izé
Fever: Én ET-zek néha, De sztem is a sima rtcw a kiraly:P Amugy jópofa kis gépház:)
spidi: A sima Return To Castle Wolfenstein a tuti!! De nemsokára kidobják az ujat!
Bobek: Et az ez ürlény volt nem :)) asd sdasda COD forever..
Mind a 4 komment
Fogj egy fóliát és csússz!!! :)
4787 2 2 Izé
tikkes: én vettem nyáron osanban ien foliábol spriccel a viz,mely a slagbol jön készüléket, és elég [...]
közlegény: a fahasábok azért szép dolgokat művelhetnek, de nem akarok károgni
Végre egy hasznos program iPhone-ra: iBoobs. ;)

2434 0 8 Tech Izé
tomi77: Van 18 éven felüli videód???? :D
nagydee: mutass videót, különben nem hisszük :)
Insane: ellenöriztem, nem igy mozog az eredeti :)
Mind a 8 komment
Fogj egy fóliát és csússz!!! :)
4490 0 0 Sport Izé
Nagy hal (Big Fish)

A kategóriát nehéz meghatározni: kaland, dráma, vígjáték, mese, akció, fantázia...

Nekem a kedvencem, sokan unalmasnak taláják. Meg kell nézni, ha még nem láttad! Döntsd el magad!

Egy cikk róla és az előzetese.
786 2 4 Film Izé
bandee1219: én is az HBOn láttam anno, azután szereztem meg, lehet, hogy a TV nélkül nem láttam volna mái [...]
Jozeph: Nagyon jó film volt, anno az HBO-n láttam.
Forgi: A kedvencem nem lesz, viszont elgondolkodtatott. Tényleg érdemes megnézni, kihagyni biztos kár.
Mind a 4 komment
The Basketball Diaries (Egy kosaras naplója)

Előzetes
Ragyogó pályafutás előtt áll Jim Carroll (Leonardo DiCaprio). Egyszer aztán az ígéretes kosárlabda-tehetség vagányságból kipróbálja a drogot. A kábítószer egyre inkább rabul ejti és lezülleszti. És ettől kezdve iskolai balhék, fegyveres rablások az utcai bandákkal, sikertelen elvonókúrák várnak rá. A pályán azonban nem lehet szédelegni. Az elvonókúra és visszaesés ördögi köréből sem könnyű kilépni...
749 2 0 Film Izé
Tétova Lelkek (Gummo)

"Néhány évvel ezelőtt tornádó söpört végig a városon.
Sorra ölte az embereket.
Kutyák, macskák döglöttek meg.
A házakon lyukak tátongtak, a fák ágairól nyakláncok lógtak.
Lábak szakadtak le, kilátszódtak a csontok.
Oliver talált egy lábat a házuk tetején.
Sok ember veszítette el a szeretteit. Tornádó vitte el őket.
Láttam, ahogy egy lány átrepül előttem az égen...
...és benéztem a szoknyája alá."

565 1 0 Film Izé
Ken Park

Társadalomkritika a javából. Minden idők egyik legvitatotabb filmje (szerintem kötelező darab).
Ken Park a MySpace oldalán.

674 0 2 Film Izé
eváj: tényleg igen érdekes. sőt..
Derill: ez egy igen érdekes film....végevan és bámulod a képernyőt h msot akkor mi van? 1x érdemes [...]
Gilbert Grape (What's eating Gilbert Grape)

Keserédes film az élet nehézségeiről. Szerintem DiCaprio máig legnagyobb alakítása - egy Oscar-ra és egy Golden Globe díjra is jelölték előadásáért.


1911 5 3 Film Izé
Opra: Nagyon jó film, nem is tudom, hogyan kerülte el a figyelmemet eddig. Aki szereti a drámai hangvé [...]
nemdam: és a golden globe is Bocs a dupla komment-ért de nem tudom hogy kell szerkeszteni a kommenteket
nemdam: Bocs de szónom kell az Oscar csak jelölés volt
Hogyan tudta egy mexikói bevándorló Chihuahau városból megnyerni az amerikai lottót?
Kiderül a Wetback Millionaire c. Slumdog Millionaire paródiából. :)
346 0 0 Film Izé
A szabályok nagyon egyszerűek: lerakod a fényképezőgépet, beállítod az időzítőt 2 másodpercre és elrohansz. :)
9036 0 14 Art Izé
toth_pityu: Hogy mé mindenki háttal van? Én a helyükben szembe futnék... /a vonattal/ :)
ezanickfoglalt: hát a faszi esetében nem nagyon:)
freee2: az a lényege,h meg tudod nézni hátulról,h hogyan lobog a hajad :D
Mind a 14 komment
A szabályok nagyon egyszerűek: lerakod a fényképezőgépet, beállítod az időzítőt 2 másodpercre és elrohansz. :)
9601 4 14 Izé
toth_pityu: Hogy mé mindenki háttal van? Én a helyükben szembe futnék... /a vonattal/ :)
ezanickfoglalt: hát a faszi esetében nem nagyon:)
freee2: az a lényege,h meg tudod nézni hátulról,h hogyan lobog a hajad :D
Mind a 14 komment
A farkasember (The Wolf Man)

Lawrence Talbot gyermekkora azon az éjszakán ért véget, amikor édesanyja meghalt. Miután elhagyta Blackmoor álmos kis falucskáját, évtizedeken át próbált felépülni és felejteni. Ám amikor fivére menyasszonya, Gwen kinyomozza hollétét, hogy segítsen neki megtalálni elveszett szerelmét, Talbot hazatér, hogy részt vegyen a keresésben. Megtudja, hogy valami gyilkolja a falucska lakóit - valami, aminek brutális az ereje és kielégíthetetlen a vérszomja. Kiderül továbbá, hogy egy gyanús detektív érkezett a Scotland Yardról, aki nyomoz az ügyben. Ahogy Lawrence elkezdi összerakni a véres kirakós darabjait, tudomást szerez egy ősi átokról. Akit ez az átok sújt, az teliholdkor vérfarkassá változik. Ahhoz, hogy véget vessen az öldöklésnek és megvédje a nőt, akit közben megszeretett, Talbotnak el kell pusztítania a gonosz lényt a Blackmoort övező erdőben. Ám miközben a rémséges szörnyre vadászik, ez a hányatott múltú férfi felfedezi a saját sötét oldalát... amelyről elképzelni sem tudta, hogy létezik.

Előzetes, legújabb hírek.
1444 1 1 Film Izé
Decoy28: Remélem így már megfelel =)
Kerlon "fóka csele". :D 

Szegényt gyalulják, mint Pelét annak idején. :O
 
Lulinha   egy másik fiatal Brazíl tehetség.

Kíváncsian várom eljutnak-e az öreg kontinensre. =)
1316 0 0 Sport Izé
A csíkos pizsamás fiú (The Boy in the Striped Pyjamas)
Trailer
Port

"A film - csakúgy, mint az alapjául szolgáló könyv - újszerű, szokatlan szemszögből mutatja be a holokauszt borzalmát, hisz egy gyermek, ráadásul egy német gyermek szemével láttatja a történetet" - mondta el Mark Herman. "A két főszereplő ártatlansága, gyermeki naivitása az, ami igazán érdekessé teszi a filmet" - tette hozzá.
605 2 1 Film Izé
vöri: ez egy egészen zseniális film, engem eléggé megragadott.
A Hullám (Die Welle)

1967-ben a Harmadik Birodalom tanulmányozása során egy középiskolai tanárnak, Ron Jones-nak másodéves nebulói felteszik az ultimate kérdést: hogyan lehetséges az, hogy az akkori német lakosság - az egyszerű hétköznapi városlakókkal, tanárokkal, doktorokkal, értelmiségiekkel egyetemben - szó nélkül hagyta, hogy a nácik ártatlanok millióit gyilkolják le. Tanárunk örül az okos kérdésnek, és válasz helyett tanítványait egy négy napos kísérletbe vonja be (a diákok persze úgy tudják, egyszerű történelmi szerepjáték lesz), melyben az akkori Németország lakosainak magatartását modellezik majd. A Harmadik Hullám (HH) névre keresztelt kísérlet célja kideríteni, hogy vajon egyszerű diákokból álló csoportból is létrehozható-e egy hatalomelvű manipulált közösség a demokratikus döntések teljes kiirtásával, illetve a szigorú fegyelem, a parancsok és a csoportmanipuláció alkalmazásával.
790 3 3 Film Izé
vöri: lenyűgöző, igen csak fordulatos!
Marcsi75: Szivesen megnézném.
laci_: Jó film, ajánlani tudom mindenkinek.
Volga GAZ-21 vs BMW M6

Nem tudom, ti hogy vagytok vele... Szerintem gyönyörű.

Egy Volga és egy Ford összehasonlítása képekben

A Volga Gaz-21 elődje, a Pebeda "kifényezve"
8367 0 5 Autó Izé
pacee: A "Pebeda" egyébként Pobjeda és győzelmet jelent oroszul. Becsületes neve GAZ - M20. 1944. nove [...]
X: http://www.ladaparts.ru/hotrods.php">BMW850 CSi ből készített Volga V12 Coupe
Balintos: Nem rossz, de a Volga jobb volt alapból. Bár nem biztos, hogy szétvágnék egy ilyenért egy Volg [...]
Mind a 5 komment
Régebbi postok...