REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Volga GAZ-21 vs BMW M6

Nem tudom, ti hogy vagytok vele... Szerintem gyönyörű.

Egy Volga és egy Ford összehasonlítása képekben

A Volga Gaz-21 elődje, a Pebeda "kifényezve"
9114 7 5 Izé
pacee: A "Pebeda" egyébként Pobjeda és győzelmet jelent oroszul. Becsületes neve GAZ - M20. 1944. nove [...]
X: http://www.ladaparts.ru/hotrods.php">BMW850 CSi ből készített Volga V12 Coupe
Balintos: Nem rossz, de a Volga jobb volt alapból. Bár nem biztos, hogy szétvágnék egy ilyenért egy Volg [...]
Mind a 5 komment
Ulver - Hymn I: Of Wolf And Fear

A norvég black trió 1996-os Nattens madrigal - Aette hymne til ulven i manden című kultikus nagylemezéről. Az album érdekessége az, hogy a 1995-ös Kveldssanger c. lemezük után szerződtette őket a Century Media, hogy csináljanak még ahhoz hasonló albumot. De az Ulver a lemezre szánt pénzt többek között autóra, Armani-öltönyre, alkoholra stb. költötte, és a Nattens madrigalt az erdőben egy 4 sávos magnóval vették fel. 
708 0 2 Zene Izé
pepeti: Örülök hogy tetszik, számomra marha szimpatikussá váltak a tagok ezzel a sztorival:) Amúgy é [...]
közlegény: Én a kveldssanger lemezzel ismertem meg őket. Noha sok black-et is hallgattam anno, mostanra csök [...]
El-P - The Overly Dramatic Truth


El-P (El-Producto,Jaime Meline, egy meglehetősen híres jazz-zongorista fia) New York-i művész, igen művész, mert nem hiszem, hogy a zenéjébe és mondanivalójába bele lehet kötni.

Íme egy igazán igényes hiphop.

Itt meg még pár szám tőle, amit mindenképp érdemes meghallgatni:

Deep Space 9mm

Tasmanian Pain Coaster

All The Cash Glitchmob
609 1 0 Zene Izé
Gettó milliomos (Slumdog Millionaire)

Egy indiai nyomornegyedből jött fiú eljut a Legyen Ön is milliomos utolsó kérdéséig. A rendőrség nem hiszi el neki, hogy csalás nélkül tudta a válaszokat, ezért vallatni kezdik, és kiderül, hogy minden válasz felbukkant a fiú életének első tizennyolc évében. Danny Boyle rendező (Trainspotting, A part, 28 nappal később) bollywoodi filmet csinált Hollywoodnak.

860 1 7 Film Izé
Marubeni: Remélem majd Vágó István fogja szinkronizálni a műsorvezetőt!!! Az pojén lenne! :)
loreal: Én kb. 2 hete láttam, igazából nem vártam sokat tőle,de kellemesen csalódtam. Tényleg jól [...]
Denial: Kösszi! ;)
Mind a 7 komment
A 2009-es Oscar gálát hazai idő szerint hajnalban, 2 órakor kezdték meg. Egyaránt kerültek meglepő és várható alkotások a díjhoz.

Hivatalos website

Heath Ledger - legjobb férfi mellékszereplő
3364 2 20 Izé
bungle: cancer1 küldte: Oscars 2009 Winners in Pictures http://freshpics.blogspot.com/2009/02/oscars-2009-w [...]
Ctx Twin: Jelentkezzen aki éjjel kettőkor látott már hajnalt Magyarországon.
rezso: Legjobb színésznő: Kate Winslet (A felolvasó) ez egy szar de kétség kívül kijárt neki egy [...]
Mind a 20 komment
A 2009-es Oscar gálát hazai idő szerint hajnalban, 2 órakor kezdték meg. Egyaránt kerültek meglepő és várható alkotások a díjhoz.

Hivatalos website
2307 0 1 Film Izé
szabiramone: Sajnálom hogy nem Rourke kapta, én láttam mindkét fimet, és a Wrestler óriási. végre vmi új [...]
A két Oscar díj mellett 28 egyéb díjat bezsebelt alkotás Jonny Cash karrierjét és életútját mutatja be.

Az utolsó dal....Johnny Cash - Hurt
Trailer
551 1 0 Film Izé
Intro the Wild (Út a vadonba)

Egy remek igaz történet, szép olykor már természetfilmbe illő jelenetekkel, és Eddie Vedder fantasztikus muzsikájával lopja be magát a szívünkbe ez a remekmű :D
783 2 1 Film Izé
Hazafi: tényleg remekmű, de csak akkor ha az ember valamennyire tud azonosulni a főszereplővel, vagy leg [...]
Egy gésa emlékiratai (Memoirs of a Geisha)

328 2 1 Film Izé
Miri Z: A könyv sokkal jobb, mint általában ez lenni szokott... ;)
Pata-Csata

Egy mókás családi vígjáték, többek között olyan magyar szinkronhangokkal, mint Csonka András, Gálvölgyi János, Hernádi Judit, Ábel Anita, Ganxta "döglégy" Zolee.

Magyar nyelvű leírás a filmről.
554 0 1 Film Izé
Maccoyi: Pont a főszereplő magyar hangját hagytam ki a névsorból, aki nem más, mint Csonka András. :D [...]
A merész fotós lány esete a raliautóval.

(Szerencsére egy lábtöréssel megúszta.)
14750 4 33 Izé
madMate: azér a képet megnézném amit csinált! ha csinált :)
blantom: én ezt tudom.. de azért ne mond hogy ez is csak a vezető hibája... am meg én azt modnom h akkor [...]
gézengúz: Ez így van.
Mind a 33 komment
Hiába no, a válság mindenkit elér előbb vagy épp utóbb. Nem kivételek ez alól a legnagyobb dívák sem, akiknek lassan meg kell nézniük, hogy mire költik keserves és verítékes munkával megkeresett millióikat! Nem lehet már ezer dollárt kiadni egy bugyira, vagy négyezret egy pár zoknira, igenis spórolni kell! Nézzük meg, melyek azok a ruhák, amit a sztárok felvesznek, mégis kevesebbe kerülnek, mint 100 dollár! Itt jegyeznénk meg, hogy azért a táskák is figyelemre méltóak, hiszen egy sincs, amelyik ne érne többet 70.000 forintnál!!! Na ennyit a takarékoskodásról!
989 0 5 Pink Izé
Debella: sztem meg cinikus az egész
Macsi: Már bocs, de ez pont arról szól, hogy nem kell százezreket költeni egy jól kinéző gatyóra, [...]
Debella: hát ez nagyon gáz.... az olcsó cuccok is nézhetnek ki jól!!! szánalom ez a cikk, komolyan... m [...]
Mind a 5 komment
A XX. szd. szerint valaha volt legcsodálatosabb hanggal rendelkező szoprán operaénekesnője. Ez a kedvenc felvételem tőle. Umberto Giordano: Andrea Chenier című remek operájából való, amely önmagában is egy remekmű, de ebben az adaptációban egyszerűen elragadó, és zseniális.

Maria Callas
 

magáról a műről itt
1282 0 0 Zene Izé
A merész fotós lány esete a raliautóval.

(Szerencsére egy lábtöréssel megúszta.)
53919 0 0 Sport Izé
Egy mókás baseball jelenet a Mister Ed című amerikai klasszikus tévésorozatból. :)
778 0 0 Sport Izé
A Románok elfoglalták Magyarországot!

Persze nem kell megijedni! Az eRepublik egy online, böngészőben játszható többszereplős stratégiai játék, amelyben szinte a Föld összes országa játszik. Magyarország is jelen van és nem áll valami jól.

Regisztrálj és védd a hazát, alapíts céget vagy újságot. Lépj be pártokba, szavazz, dolgozz, edzél, vásárolj. Egy alternatíva a valóságra ahol revansot vehetsz a terület elfoglalásokért.
9635 6 32 Game Izé
Erunder: Ha valakinek kell egy q1-es ház, szóljon rám erepen. A Nickem ugyan az mint itt.
Grábor: ezt mire írtad?
tomi77: :):):):)
Mind a 32 komment
Minden vágyam egy ilyen. Ha nem fekete az sem baj.
Tudnám használni. Még a 2 légzsák sem kellene.
A kedvenc típusom, kár hogy a hazai keresetemből nem tellik rá.
Így addig marad a mostani....
Csak az a fránya 4 betű... álom, álom!
33242 3 19 Izé
Zsobi: Denise Milani híres arról, hogy nem mutat meg mindent...pedig már mindenki arra vár!!!
Purple: bungleezapostmármajdnemvolt :D http://www.ize.hu/comments.php?post_id=7041
Bali83: Én is bimbit akarok! Tegyél fel bimbis képet!!!
Mind a 19 komment
Egy durva ralis baleset 2008-ból. :O
1594 0 0 Sport Izé
Unod már a padló takarítást, felmosást? Csak egy gyerek kell és a Baby Mop, a japánok újabb agyament találmánya. :)
3670 2 1 Izé
bigyminyő: Miután a gyermek végigmászta a lakást,csak betesszük a mosógépbe és újra használható lesz [...]
iCub - a robot, ami úgy mozog és tanul, mint egy gyerek.
1524 0 1 Tech Izé
-== Lacc ==-: Lassan tényleg meglesz a Skynet utána meg futkorászhatunk a csatornákban:D
Az Alien Trespass története, cselekménye és képi világa is a 60-as évekre hajaz. Egy sci-fi és kaland elemekre építő kellemes vígjáték.

Premier: 2009. április 3. (limitált számú moziban vetítik)
Trailer
608 0 0 Film Izé
Egyre több és jobb sorozatot készítenek világszerte és egyre többen vagyunk, akik nonstop ezeket nézzük. Itt megtaláljátok az összes létező sorozatot. Keresgéljetek, töltsétek és nézzétek.

Remélem mindenki talál magának valót! Ja és írjátok a kommenekbe, hogy ki mit néz!
2601 4 7 Film Izé
loreal: Született feleségek - kedvenc :) , Sex és New York, Két pasi meg egy kicsi, Jóbarátok, Vészh [...]
NoNickName: Twin Peaks, Szex és New York, Jóbarátok, Star Trek, Csillagkapu, Jericho, Firefly (nagy kedvenc!) [...]
Izzie: huh, ha én felsorolnám, hogy miket nézek, azt lehetne jó pár oldalon keresztül olvasni:DD Igaz [...]
Mind a 7 komment
The Legend of 1900 (Az óceánjáró zongorista legendája)

Egy felejthetetlen jelenet.
1133 1 3 Film Izé
kasy: Nem láttam még, de ha télleg hasonlítható igényességében a Remény rabjaihoz akkor megnézem [...]
madMate: a remény rabjai mellett ez a másik kedvenc filmem. Nagyon megéri megnézni!!!!!
kamubekLaca: Nem tudom, azt írjam-e le, hogy kicsit szégyenlem, hogy eddig nem láttam a filmet, vagy hogy a po [...]
Egy gyönyörű film egy családról akit a zene hoz össze. August Rush

Egy kritika róla

És a véleményem szerint a legjobb jelenet benne itt
823 1 4 Film Izé
Erunder: Nemrég láttam egy filmet ugyan ezzel a gyerekszereplővel és ki volt a szinkronhangja (mint minde [...]
Geist: Örülök hogy be lett linkelve... Tetszik :)
weinole: Huhh! Hát ez tényleg az a film ami tele van érzelmekkel.(Romantikus dráma.) Fantasztikus alakít [...]
Mind a 4 komment
Ismert autómodellek Lego-ból, kicsiben! Egy-két modellt felismertem... :)
4726 0 5 Autó Izé
Dubi: Ohh bocs azthittem hogy a postképen látható Shelbyre mondod,de miután rákattintottam megláttam [...]
Dubi: Sztem az nem Shelby Mustanhg hanem Shelby Cobra azthiszem,de bocs ha tévednék!:) Meg ott az Audi T [...]
kisadria: Jajj a Shelby Mustang nagyon komoly..:D elfogadnám..
Mind a 5 komment
Ismert autómodellek Lego-ból, kicsiben! Egy-két modellt felismertem... :)
4206 5 5 Izé
Dubi: Ohh bocs azthittem hogy a postképen látható Shelbyre mondod,de miután rákattintottam megláttam [...]
Dubi: Sztem az nem Shelby Mustanhg hanem Shelby Cobra azthiszem,de bocs ha tévednék!:) Meg ott az Audi T [...]
kisadria: Jajj a Shelby Mustang nagyon komoly..:D elfogadnám..
Mind a 5 komment
My Bloody Valentine (Véres Valentin)


Egy talán még ebben a hónapban mozikba kerülő 2 és 3D-s kiadásban elkészült horrorfilm.
Ha végre egy ilyen film is bekerül az itthoni IMAX mozikba akkor már érdemes lesz elmenni.
852 0 2 Film Izé
Decoy28: :D:D:D:D:D...na egy embernek már biztos tetszett
csicsilla: váááááááááááá voltam rajtan és mikor is haha pont Valentinkor :S de nem azért mert val [...]
A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.

A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.
5095 0 12 Art Izé
Bosch: Eléggé cink,ha van természetesen hegy,tó stb..miért kell műt csinálni?dehát lassan mindent t [...]
Wync: én tuti nem élnék ilyen helyen.undorító. nemelég hogyi tt is minden szürke a városban de leg [...]
ceazar: valószínűleg,nem a panel-program keretein,és eszközein belül dolgoznának rajta :D
Mind a 12 komment
A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.

A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.
5501 6 13 Izé
hochenz: Nagyon bator elkepzeles. Igy elsöre vonzo is tud lenni. Vannak a tengeri viharokra vonatkozo statis [...]
Bosch: Eléggé cink,ha van természetesen hegy,tó stb..miért kell műt csinálni?dehát lassan mindent t [...]
Wync: én tuti nem élnék ilyen helyen.undorító. nemelég hogyi tt is minden szürke a városban de leg [...]
Mind a 13 komment
Para - izgalmas krimi-vígjáték, szerelemmel és egy kis mágiával fűszerezve.
811 0 0 Film Izé
Oh Dae-su kegyetlen leszámolásának története egy harmadik évezredbeli görög dráma. Két óra filozófia az énről, a sérelmekről, a törékenységről és a bosszúról.

IMDB

ÉS egy kritika róla itt
381 0 4 Film Izé
weinole: Egyik kedvenc filmem! Chan Wook Park rendezőnek nagyon jó filmjei vannak. Nekem megvan mind. A leg [...]
Sharx: Én pont ezért szeretem. Ez volt benne a különleges és a nem megszokott unalmas séma :P
Apokalipsz István: Nem rossz film és tuti, hogy különleges, de én a végét túl elvontnak, művészfilmesnek érez [...]
Mind a 4 komment
A Hófehér (1983) Nepp József egész estés, nem elsősorban gyermekeknek szóló rajzfilmje, amely a Macskafogó mellett a hazai rajzfilmtörténet egyik legendás, nemzetközi sikert aratott darabja. Ez az alkotás hozta meg Nepp József számára az életműdíjat a Giffoni Nemzetközi Filmfesztiválon 1984-ben. A Hófehér, mint címe is utal rá, Hófehérke örökbecsű történetének némileg elferdített változata, paródiája, amely jó adag alig érezhető fricskát is tartogat a magyarországi 1980-as évek világának.

Nem tudom ki mennyire ismeri, de ajánlom mindenkinek! Engem nagyon megfogott a képi világa, a szereplők, a sötét középkori hangulata és a humor, amit képvisel.

A film többi darabja: 2 3 4 5 6 7 8 9 10
776 1 17 Film Izé
pepeti: Pont tegnap láttam egyet a tescoban, ha lesz pénzem beruházok rá lehet:)
Purple: nekem régen videókazin volt meg felvéve, aztán az nemtom hova lett, és igazi hajtóvadászat vo [...]
Bero: nekemis ott díszeleg a dvd gyűjteményem közt ez a remek film! :) nem linkelve kell megnézni [...]
Mind a 17 komment
Egy axn-en futó sorozat egyik jelenete. A főszereplő aki egy producert alakít kifejti a véleményét a hollywoodi filmekben jelen lévő erőszakról. :) (angol tudás nem árt)
379 0 0 Film Izé
Mechanikus narancs (A Clockwork Orange)

Egy magát kultuszfilmé kinőtt '70-es évek beli műremek. Stanley Kubrick hihetetlen rendezése a látványvilág és a zene tökéletes egyvelege. Kihagyhatatlan. Aki nézi vagy nézte a Heroes-t, az talál benne egy ismerős arcot. :D
668 1 0 Film Izé
Lődd szájba magad egy felessel! ;)
4754 3 21 Izé
Re-Peet: Lehet Kovi is alkalmazza majd e szerkenytyűt a filmjeiben.. :D
sf: gondolom ez amúgy a "shot"-ból jött...
gvereb1: nem gyártják, ők csak tervezők meg dizájnerek
Mind a 21 komment
Egy nem hétköznapi hárompontos.
992 0 0 Sport Izé
Adjon már valaki egy gitárt ennek a szegény kutyusnak! ;)
8020 1 18 Izé
Nínna: Az oroszlánosnak van konkrét története? mert így ahogy kivettem a két vidiből valami olyasmi, [...]
berdroid: Ehh, mintha csak a főnökömet látnám az irodában. Hm ,ha néha ránk nézne, tuti lebuknánk ,h [...]
Mr.T.: A megható oroszlános videó télleg az volt, majdnem elbőgtem magam a francba. Megfoghatatlan h m [...]
Mind a 18 komment
Szexi fehérneműk - egy bébz post nem csak férfiaknak. ;)
42070 16 44 Izé
TeeJay: hát én meg az összesbe szívesen látnék pár csajt :) főleg a nyitott rucikba :D
mumus: azert az a barna-fekete csikos nem rossz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mammut: Azt írtam, hogy "amit normális ember be is lát". A sok vásárolgatós picsa vegye csak feleslege [...]
Mind a 44 komment
A ragyogó arcbőr sminktitkai
481 0 0 Pink Izé
Egy 1975-ös sláger a Sweet-től, az énekes ugynéz ki mint Paul Scholes egy nagy szőke parókában, de hát ha egyszer rókáról énekel... ^^
672 1 1 Zene Izé
Öcsi: tényleg hasonlít Scholes-ra, talán nagyon is... :D
Régebbi postok...