REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Pussycat Dolls dala, "Don't cha" egy picit másképp - American Idol
1097 1 0 Pink Izé
Biztos emlékeztek még arra a "tehetséges" fiatalemberre, aki egy show keretében szétfejelt egy dinnyét.
Most egy nő - Busty Heart - tippeljetek mivel végzi ki szerencsétlen dinnyét (a képből nem nehéz rájönni)... ;)
14746 3 35 Izé
Stark: Na,Zalatnay Cini? Feldobták,a labdát!
Mr.T.: Amúgy a haját tépte le, az esik oda. Úgy látszik rajta már semmi nem eredeti. És milyen büsz [...]
spidy: na akor joétvágyat a dinyéhezz ez az ujfajta lékelés ??:D
Mind a 35 komment
Egy kisebb rádiókabaré gyüjtemény.
15344 17 2 Izé
Elison: Nm ;)
ManOfUnknown: ÁÁÁÁÁÁÁ LEGJOBB! 100000000 köszi érte! Azt hiszem egy pár napig a sávszélességem ezzel [...]
"Itt még lazán elférünk!"... avagy Macc egy átlagos, laza munkanapja. ;)

Frissítés: Macc küldte nektek ezt a videót. :)
13746 5 24 Izé
Bubba: Jobb helyeken minden oszlopnál le van csavarozva a betonba egy marha vastag cölöp, mi csak úgy h [...]
Erunder: A polcrendszeresnél télleg az de a cola fail-nél látszik h mobillal van felvéve.
mumus: szerintem az egy ipari kamera...
Mind a 24 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a mérgező gombákat mutatjuk be.

Egy leírás a mérgezésekről.

Még egy link, kiegészítve mérgező növényekkel.
2581 5 17 Izé
Tóth József: Olyan is van, hogy bujj a vala(gomba), Meg szagolj a fin(gomba). :D
AVIREX: weheeeeeee főleg ha varázsgomba,mi? :]]]]]]]]]]]] Eszter begombázva ,mikor megláttam a postot eg [...]
nyehőce: A gyorsan kérdező ember találkozik a szűkszavú kislánnyal: - Hogyhívnakhovamészmitviszelakos [...]
Mind a 17 komment
Egy kis motoros atlétika Travis Pastrana módra. :)
891 1 0 Sport Izé
Ilyenkor mit csináljunk?

( Egy ima mindenképpen jól jöhet. ;D Macc )
416 0 0 Sport Izé
A 2008-as év (nem kicsit amerikai szemszögből). Jó volna egy ilyesmi magyar verzióban is...

Ti miket írnátok a címkékre, milyen számotokra emlékezetes dolgok történtek idén?

Boldog új évet mindenkinek!
4385 5 41 Izé
Errtu: lehet, hogy az csak egy volt, csak így adagolta be nekünk. (de én valahogy nem irigykedek... :D ) [...]
Re-Peet: Miért..? ez már két alkalom... :D
Errtu: Ennyi volt az össz teljesítményed tavaly? Szánalmasan gyenge... XD
Mind a 41 komment
Amikor már egy üveg vodka nem elég a kellő hatás eléréséhez és amikor már a pénzünk is elfogyott, jól jön a segítség... :)

B.U.É.K. 2009
9566 4 4 Izé
spidy: szarvolt most komojan nagyon kakivolt :(
papaluige: biztos az egyik home videóját post-olta be! csak most levette a sapkáját! :))
mekszamnojz: mármint aki fejelt? :D
Mind a 4 komment
A Szerepszemle egyik betétdala: Kemo The Blaxican - La Receta
894 1 0 Zene Izé
Nabis - Ez csak egy dal
572 1 0 Zene Izé
Egy bevásárlókocsi, néhány hülyegyerek, mi meg jól szórakozunk...
5275 3 5 Izé
spidy: jackes-t jácotak vagy mi a pöcsöm ?köcsögök ezek vagy csak szimplán hülyék ?
Jaca: Lemaradt a reklámszöveg: "Használjon Ön is légzsákot!"
CrazyLime: Ezek nagyon hülyék, én se értem a pontos lényegét, de ahogy elnézem ők se :S
Mind a 5 komment
The Chicarones - Little By Little

Ez a videó egy bringás filmből van, de most a zene a lényeg. (amúgy a film kiváló)
677 2 2 Zene Izé
Scud00: Ez a film a New World Disorder 8, de amúgy ki van írva a Youtube-on, ha rákattintasz!!!
Speedy: Ne nézettek hülyének de melyik film??
Demon Hunter - 1000 Apologies

A Demon Hunter egy keresztény metal banda Seattle városából, akik 2000-ben alakultak és első albumuk még jóval a trend elhatalmasodása (kialakulása) előtt, 2002-ben látott napvilágot.
508 0 0 Zene Izé
Egészséghoroszkóp 2009
675 0 3 Pink Izé
CrazyLime: Rám jobban illik a tied, mint az enyém. Nem mintha félnék a tűktől, de hogy én non-stop meg v [...]
orsyka_001: van védőoltás ellene, kicsi koromban megkaptam, és sokkal ritkábban kap el a takonykór;)
Purple: fáj is a torkom bááe.... meg lázas vagyok... :S (nyilas)
A látszat csal, ez nem egy baráti ölelés. ;)
609 0 0 Sport Izé
Egy év negyven másodpercben.
9408 6 12 Izé
Chrno: Bbazsának igaza van. azok nekem is jobban tetszenek.
Bbazsa: Nekem jobban tettszik amikor egy kamera ki van rakva napokig vagy évekig és felgyorsitva lejátsz [...]
Szosztar: Nekem tetszett csak az a bajom, hogy nagyobb teret is választhatott volna a fotózáshoz, mert nyá [...]
Mind a 12 komment
Mikulás bá' úgy gondolta, mielőtt szokásos éves szabadságára megy, előtte lazít egy kicsit...
6982 11 10 Izé
spidy: jaja a szarvas volt bene mind1 mi a neve mert rajta van a vidin osz" csööö :) de naon halá [...]
Maccoyi: Ezt én is beküldtem csak Peet hamarabb. :) Én tegnap este vagy tíz percig röhögtem, főleg ami [...]
Kenny: Rudolf nem érzi magát jól :D
Mind a 10 komment
Az Egyetlen c. film 2 zenéje a Papa Roach-tól
1366 1 0 Zene Izé
Benjamin Button különös élete (The Curious Case of Benjamin Button)

Bejamin Button (Brad Pitt) különös körülmények között született - és még különösebb élet jutott neki. Amikor ismeretlen kezek későbbi nevelőszülei küszöbére helyezik pólyáját, egy aggastyán újszülöttet bíznak a sorsra. A fiú csöpp, de nyolcvan éves. Őszen, kopaszon, meggörnyedve jár iskolába, ám ahogy telik az idő, izmai ruganyosabbá, bőre simábbá, arca mosolygósabbá válik. Számára visszafelé járnak az órák. Csak egy barátja van: egy a kislány, aki meglátja a vén ifjoncban a lehetetlen szépségét - és kitart mellette élete végéig. A Benjamin Button különös élete egy lenyűgöző történet egy férfiról, az élet öröméről, a halálról, a megtalált szerelemről, és arról, hogy van ami az időn is túlmutat, és örök..

H D előzetes az apple.com-on.

(a dvdscr már kapható a jobb "torrent boltokban". ;))
3898 2 30 Film Izé
pepeti: A kislánynak milyen szép színű a haja a trailerben.
alphadog: Fincher/Pitt páros eddig nekem sem okozott csalódást (Se7en és Fight Club kedvenc filmek). Igaz [...]
tjunior: ALIEN3,Hetedik,Játsz/ma,Harcosok Klubja,Pánikszoba,Zodiákus David Fincher filmjei, ő a legnagyob [...]
Mind a 30 komment
Benjamin Button különös élete (The Curious Case of Benjamin Button)

Bejamin Button (Brad Pitt) különös körülmények között született - és még különösebb élet jutott neki. Amikor ismeretlen kezek későbbi nevelőszülei küszöbére helyezik pólyáját, egy aggastyán újszülöttet bíznak a sorsra. A fiú csöpp, de nyolcvan éves. Őszen, kopaszon, meggörnyedve jár iskolába, ám ahogy telik az idő, izmai ruganyosabbá, bőre simábbá, arca mosolygósabbá válik. Számára visszafelé járnak az órák. Csak egy barátja van: egy a kislány, aki meglátja a vén ifjoncban a lehetetlen szépségét - és kitart mellette élete végéig. A Benjamin Button különös élete egy lenyűgöző történet egy férfiról, az élet öröméről, a halálról, a megtalált szerelemről, és arról, hogy van ami az időn is túlmutat, és örök..

HD előzetes az apple.com-on.

(a dvdscr már kapható a jobb "torrent boltokban". ;))
4323 3 31 Izé
Ravennë: De jó!, nem is tudtam, hogy volt belőle post (véletlen találtam rá). Egyik legkedvesebb film sz [...]
pepeti: A kislánynak milyen szép színű a haja a trailerben.
alphadog: Fincher/Pitt páros eddig nekem sem okozott csalódást (Se7en és Fight Club kedvenc filmek). Igaz [...]
Mind a 31 komment
“Harcolunk egymással a házasságunkban” - meglepő interjú Jay-Z-vel és Bee-vel
480 0 0 Pink Izé
Ha két hülye van egy parkolóban, szinte törvényszerű, hogy találkoznak...
782 0 1 Sport Izé
MadAce: Még hogy a trabant van papírból :D pfő :D
Képek! Hogy néz ki ma az egykor gyönyörű Kim Wilde? És mi lett vele?
1117 0 0 Pink Izé
Ha már az ember megházasodik végre, akkor alaposan adja meg a módját! Így gondolkodnak a hollywoodi hírességek is, akik a legdrágább ruhákban, és a legmesésebb helyszíneken mondják ki egymásnak a boldogító - és remélhetőleg négy hónapnál tovább tartó - igent.
689 0 0 Pink Izé
Animal Cannibals - Északon Délen

A magyar hip-hop csillagai összeálltak egy szám erejéig!
Fogyasszátok egészséggel!
Az ötlet tulajdonosa: Animal Cannibals.
1023 3 8 Zene Izé
Csabahatos: Ehy a lényeg spider,ez egy jó kis rapjam fíling..sokat tett az AC a szakmáért,ez egy újabb biz [...]
spider86: nos olyan régre már nem tudok visszanyúlni a korom illetve h vidéki vagyok miatt :D ám ismerem [...]
a legnagyobb király: hahahaa anno WS volt meg a ggééjódéé /G.O.D. / stb. siska pl hozájuk képest uj arc. azok [...]
Mind a 8 komment
Zen & Psyche - Dub Specialist

Ami a 42. másodperctől van, egyik személyes kedvencem :)
1052 1 1 Zene Izé
focuskoma: Elég jó kis muzsika, de ez simán üti :P --->> http://www.youtube.com/watch?v=VZfHzwDAEtE A kis [...]
Kilenc lány után a tizedik próbálkozásra fia született egy brit házaspárnak.
904 1 1 Pink Izé
1boszi: Íme a példa,nem szabad semmit sem feladni......
JCVD

(Jean Claude Van Damme)

Úgy látszik Van Damme is visszatér, mégpedig egy olyan filmben, amiben saját magát alakítja.

Előzetes:
1554 0 5 Film Izé
yushuf: a botox jót tett neki
rivaul: Hehe ezt most találtam: http://delivery1.youmake.tv/2007/12/07/v/3127/3127_1.jpg http://www.hollywo [...]
madMate: nekem Hugh Laurie, összeverve, szétdrogozva :)
Mind a 5 komment
JCVD

(Jean Claude Van Damme)

Úgy látszik Van Damme is visszatér, mégpedig egy olyan filmben, amiben saját magát alakítja.

Előzetes:
1659 2 5 Izé
yushuf: a botox jót tett neki
rivaul: Hehe ezt most találtam: http://delivery1.youmake.tv/2007/12/07/v/3127/3127_1.jpg http://www.hollywo [...]
madMate: nekem Hugh Laurie, összeverve, szétdrogozva :)
Mind a 5 komment
Egy dolláros művészet.

Mark Wagner oldala.
3998 0 4 Art Izé
M.agnus: Ez nem grafika, hanem kollázs... És innentől fogva sokkal nagyobb a tartalma, mint gondolnád, hi [...]
Laci: Mielőtt rákatt a linkre egy régi vicc jutott eszembe: "Olyan vagy mint Mona Lisa, festett vagy é [...]
Jaca: Szerintem PhotoShop :-)
Mind a 4 komment
Egy dolláros művészet.

Mark Wagner oldala.
4187 6 4 Izé
M.agnus: Ez nem grafika, hanem kollázs... És innentől fogva sokkal nagyobb a tartalma, mint gondolnád, hi [...]
Laci: Mielőtt rákatt a linkre egy régi vicc jutott eszembe: "Olyan vagy mint Mona Lisa, festett vagy é [...]
Jaca: Szerintem PhotoShop :-)
Mind a 4 komment
Kegel gyakorlatok mindenkinek 
1183 0 3 Pink Izé
Gumicukor: böbe2008-03-07 - 11:32:47 három honap után örömtelib lett nemiéletúnk a gyakorlással. Vala [...]
Derill: hát próbáld ki :D
orsyka_001: és így tényleg jobb lesz?
Mit érdemel télen az ellenfél szurkolótábora?

Egy nagy hógolyót. :)
641 0 0 Sport Izé
A nyúl, aki fülek nélkül született.

Első ránézésre én tengerimalacra tippeltem, de tovább olvasva kiderült, ez egy édes nyuszi.
5117 4 22 Izé
Timi21: szegény hall azért?
Ivanhoo: Frankón hámozott, és darabolt krumplit kap, és nem sokat...az csak ilyen plusz nasi amit kb hete [...]
Purple: most nemtom milyen száráról beszélsz. :D a gumóból szoktak kiállni ilyen kis csírakezdemény [...]
Mind a 22 komment
Háromkerekű roncsderbi :)

Egy kis info a háromkerekű járgányról, amely már "űrhajóként" is tesztelve lett.
561 0 0 Sport Izé
Az első OLED karácsonyfa.

+ egyben körkérdés: milyen karácsonyfád lesz idén? Élő fenyő kontra műfenyő? Esetleg kölcsönzöl fát vagy kiülteted?
3149 3 19 Izé
sahinel: lol rohadtnak=rohadtsok, erő= erdő wtb edig gomb ha valamit elírok.
sahinel: Igen egy karácsonyfának rohadtnak fűtőértéke van. Egyébként nemhiába ausztriában, és más [...]
kaktusz: Ismét sokan bele vannak szorulva a nagyvárosba. Szegény fenyőfát ki kell vágni... Szerencsés [...]
Mind a 19 komment
Sear Bliss - Blood On The Milky Way

A folkos elemekkel díszített, zenéjében harsonát(!) is prezentáló Sear Bliss 2007-es, az évi komplett black metal felhozatalt az asztalról lesöprő The Arcane Odyssey albumáról szól a beküldött dal. Egyik legismertebb, és legelismertebb magyar banda. Myspace  
465 2 1 Zene Izé
pepeti: http://www.myspace.com/searbliss Lemaradt a myspace. :D
Egy kis zenés átirat a charleston nevezetű tánc egy 1930-as darabjára Daft Punk módra. Itt az eredeti.
942 1 1 Zene Izé
Szosztar: Nem szívatásból de az: Daft Punk.
Egy újabb Jingle Cats...

Itt pedig egy macsek, amelyik nem túlzottan örül a Jingle Bells dallamainak... ;)
4415 4 2 Izé
Éjfélilány: áááá...a másik videón mekkorát ugrik már a macska :D:D szegény :DD
EmberTervez: Nekem az a kövér macska ismerős valahonnan, meg az a csuklyás is a jobb szélen... :D
Régebbi postok...