REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ki a rózsaszín alsógatya? Egymást mosdatják a sztárok
582 0 5 Pink Izé
orsyka_001: Anyámék meg vannak érte őrülve. Vagyis az előző csapatért. Elég unszimpatikus egy banda.
CrazyLime: Én neem! Azt se tom mi az! Főleg h külföldön voltam eddig. Bár ott is van 1 csomó ilyen sz@r! [...]
TinusSs: Van, méghozzá ÉN:D
Mind a 5 komment
Pisálj Bush szájába! :D
5464 2 4 Izé
Re-Peet: Monica Lewinsky-s nincs? :P ... abba még Clinton is bele lógatná :D
yushuf: igen csak ha azt kakilosra csinálják nem látszik benne a végtermék :O)))))))))))))))))))
Derill: sztem senki nem a szájába hugyozna, mindenki a szemei közt kezdené :D
Mind a 4 komment
Hugh Hefnernek komoly esélye volt egy szívinfarktusra!
862 0 5 Pink Izé
Nala: Szerintem Holly volt a legaribb és a legszexibb is!!
TinusSs: Tök rossz, hogy szakítottak:SPedig azt hittem már együtt maradnak...
Derill: nemtom de nekem gyanús regisztrálós lófasz
Mind a 5 komment
Plasztikai műtét egy embrión!
952 0 4 Pink Izé
tian: http://www.mommo.hu/media/Agyrem-Plasztikai_mutet_egy_embrion itt van
TinusSs: Ja nekem is az jön be, pedig érdekelt volna ez a link, hogy miért plasztikáznak meg egy ilyen ki [...]
Balázs: nekem is
Mind a 4 komment
...és a befutó után a zsokét egyből leigazolta egy cirkusz. ;)
908 0 0 Sport Izé
Legozzunk egy kicsit, csak nagyban!
2937 0 3 Autó Izé
fujiwara: Elvan a gyerek ha jáccik XD
Zsobi: Szerintem rosszul látod...
Toffy: Azt jól látom hogy az autóban Pimasz-úr ül?
Legozzunk egy kicsit, csak nagyban!
2801 1 3 Izé
fujiwara: Elvan a gyerek ha jáccik XD
Zsobi: Szerintem rosszul látod...
Toffy: Azt jól látom hogy az autóban Pimasz-úr ül?
A mai bünti: Alma együttestől a "Ma van a szülinapom!".

Akik meg ma ünneplik a szülinapjukat, azoknak legyen ez az én ajándékom! :D
4686 2 41 Izé
Purple: atya úúúr isten zzzmeg.....................................
Mr.T.: Turmion Kätilöt küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=1jXwoNjL8fQ&feature=related Szöveg: [...]
newSKA: énmég koncerten is voltam.. 3éves unokahugim imádja. ...
Mind a 41 komment
Cymarshall Law Feat. KRS-ONE - Control (Produced By Mr. Joeker)

Cymarshall Law egy amerikai rapper, akinek november 4-én jelenik meg az albuma, aminek teljes zenei tartalmáért Mr. Joeker felelős. Mr. Joeker a magyarországi Hősök-ből lehet ismerős mindenkinek.
622 1 0 Zene Izé
Animal Cannibals - Csillogjon, csörögjön

Egy kis fricska a szokásos gengszterrepnek.
866 4 2 Zene Izé
Balázs: tudom ez nem az de...........Péntek, az én napom:)
MVS: Telitalálat srácok!! Szívemből szóltok!!!!
Ha már a műrepülős fake volt, itt egy igazi! :)
8162 1 18 Izé
Laci: ... még annyit, hogy én még a magasban katapultáltam volna. Aki bevállalta a géppel földreér [...]
Laci: Nem tudom, hogy csinálta, de megcsinálta! Jó, megengedem, összevágtak ezt-azt, de a sztori nem [...]
tejfogu: hát jó, én csak egy mezei UL, Vit, MOvit növ. pilóta vagyok, nem értek a vadászgépekhez :) c [...]
Mind a 18 komment
Tojás tologatás

egy sokoban klón
2073 0 0 Game Izé
Kígyómasszázs a legújabb divat?!
302 0 1 Pink Izé
TinusSs: Én biztos nem próbálnám kis:S
Adj egy tárgyat és ments életeket!
380 1 2 Pink Izé
Derill: egoni eléggé elvan havazva, sztem nemvette észre.
nesquickmaci: bocsi mindenki elnéztem mert tavalyi dátumú program..kértem hogy ne tegyék fel pedig...
Lábbal együtt növő cipő jól :)
461 0 2 Pink Izé
orsyka_001: én is úgy emlékeztem, de ez a csodacipő mindig magával ragad:$ elnézést attól, akit ez zavar [...]
spiritmonger: emmá vót a sima zizén nem? nah, mindegy, végülis ismétlés a tudás ésesanyja...
Egy kis ping-pong a szolgálatban. :)
5104 2 34 Izé
Lui-G: Tetszett a post :) Jól van, végülis nem is baj ha sokan sokat postoltok és írogattok commentek [...]
nyehőce: Tipikus: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=125 Azért a magyarok még szerencsére nem a Mekibe [...]
Lui-G: Jaja, nem magyarok de a rendszer külföldön is ugyanaz. Csak baráti körben mesélek (IZÉ is az) [...]
Mind a 34 komment
Egy kis ping-pong a szolgálatban. :)
4610 0 0 Sport Izé
Egy szárnnyal landolás jól.
7289 3 16 Izé
mephistto: hát már ott feltünt, ahogy stabilizálta levegőben a repülést ami nagy gépeknél nem lehets [...]
Maccoyi: :D
papaluige: levegőben? nincs guminyom!! :))
Mind a 16 komment
Egy szárnnyal landolás jól.
8867 1 1 Sport Izé
Bigbandee: Kár hogy animáció!
Remélem nem unjátok még a tanulmányautókat! Itt van még egy: Insecta Concept.
2282 0 8 Autó Izé
armedarmy: szerintem is talan megoldas lenne a problemara, hogy mindenkinek kulon autoja legyen, de mindenesetr [...]
ismeretlen: hát ideális esetben igen, a nagyobb járművek lennének jók, de ha jobban körbenéz az ember mi [...]
Lazarus: - 2 ülés a minimum, ezzel nem lehet csajozni
Mind a 8 komment
Remélem nem unjátok még a tanulmányautókat! Itt van még egy: Insecta Concept.
2245 0 8 Izé
armedarmy: szerintem is talan megoldas lenne a problemara, hogy mindenkinek kulon autoja legyen, de mindenesetr [...]
ismeretlen: hát ideális esetben igen, a nagyobb járművek lennének jók, de ha jobban körbenéz az ember mi [...]
Lazarus: - 2 ülés a minimum, ezzel nem lehet csajozni
Mind a 8 komment
Játékunkban 1 db Fallout 3 (X360 vagy PS3, választható) játékszoftvert sorsolunk ki, aminek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket az ÜberKonzol ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: november 12.

Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: november 13.

FONTOS!
A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdések csak számukra jelennek meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
2765 1 12 Izé
xboxbuci: én is tudom a választ deeeeeeeeeeeeee nem tudom a kérdést !!!!!!!!
arabicsnusos: Engem annyira nem érdekel a nyereményjáték! De valaki megmondaná, h mi volt a kérdés?
sznájpa: a kérdések könnyűek voltak, meg megtalálni a választ mindkettőhöz, csak hát még van az a h [...]
Mind a 12 komment
Macskainduló Japánból. :D

(És egyben ez a "napi" cicás poszt is.) :)
3319 1 8 Izé
Cromex: Kolokolokolokolokolo
cirab: Szép dögök, de akkor is. Ezt végigszenvedni, meg erről videót csinálni...
H.duju: na ez Japán:)
Mind a 8 komment
Óriási strandlabdák potyogtak az égből a hétvégén Dallasban. :)

Még egy videó + még egy. :)

Itt kettővel labdázik a nép jól.
4093 0 4 Izé
wnw: ott van élet..
Re-Peet: ..és senki sem hadonászott ott bicskával a kezében :)
hodosy: starndin játszani de mire felfujjod :D:D:D
Mind a 4 komment
Gyorsabb, mint egy kézi lőfegyverből kilőtt golyó!
5376 0 2 Autó Izé
cirab: Nem picsáznak.....
Sziszo: észvesztő sebesség :) jól néz ki..
Gyorsabb, mint egy kézi lőfegyverből kilőtt golyó!
5470 0 2 Izé
cirab: Nem picsáznak.....
Sziszo: észvesztő sebesség :) jól néz ki..
Mit szólnál egy ilyenhez a körúton? :D

(Vigyázat, nagyon NSFW... szóltam! :))
17298 0 45 Autó Izé
spidy: hát gech ez nagyon bolondság csajok menyetek vele 1 kört :-) xD
Shifty: a south parkban volt hasonló, de ott szopni is kellett XD
Paapi: Az emberi hülyeségnél már csak a találékonyság a nagyobb... Csak azt nem értem mi a f..znak [...]
Mind a 45 komment
Egy vicces összeállítás (sok jelenet ismerős lehet, de jó a tálalás).
455 0 0 Sport Izé
Egy vicces összeállítás (sok jelenet ismerős lehet, de jó a tálalás).
8962 8 8 Izé
Re-Peet: nem tudnád utána csinálni..mi? :D
mundor: nem mondom, jót nevettem, de a végén a kosaras "trükk" az arcomra fagyasztotta a mosolyt
bob: :)))
Mind a 8 komment
EMBEREK!!! Megtaláltam a világ kulturális tetőpontját!! (egyébként kíváncsi lennék mi vesz rá erre egy embert, hogy ilyesmit rakjon fel az internetre)
7333 2 20 Izé
kotta: Egyik kedvenc tanmesém (hátha vki még nem ismeri): A Test szervei elhatározták, h elég már a [...]
Tybbah: ez mekkora LOL XD elsőre 100 pont kereken :P
Zsolt86: Évek óta látogatója vagyok az oldalnak : DDDDD
Mind a 20 komment
Egy kicsit még meghurcolják szegény Ferrarit...
13168 0 24 Autó Izé
GIjoe: "Egy kicsit még meghurcolják szegény Ferrarit" Tanulj mar meg magyarul, 25 evesen ilyet leirni [...]
Sziszo: sose mondtam hogy nem száguldoznék, de lehet száguldozva vagy sportosan vezetve is biztonságosa [...]
yushuf: Nagyon lezser nagy arcú ifjú friss jogsis sofőr kollégák figyelmébe ajánlom, akik apuci álta [...]
Mind a 24 komment
Egy kicsit még meghurcolják szegény Ferrarit...
13306 1 24 Izé
GIjoe: "Egy kicsit még meghurcolják szegény Ferrarit" Tanulj mar meg magyarul, 25 evesen ilyet leirni [...]
Sziszo: sose mondtam hogy nem száguldoznék, de lehet száguldozva vagy sportosan vezetve is biztonságosa [...]
yushuf: Nagyon lezser nagy arcú ifjú friss jogsis sofőr kollégák figyelmébe ajánlom, akik apuci álta [...]
Mind a 24 komment
Szerencsés gól!? :)

Itt meg egy nem túl szép ütközést láthattok. :S
483 0 0 Sport Izé
Vadon János - A leánykérés

Az egykori Mennyi? 30! talán legbetegebb előadása.
10772 5 13 Izé
|-=O=-|: Az a gáz, hogy ez így előadva sem az... :D
ketch: Igazad van, végülis ő sem olvassa...
nyehőce: Rohadt vicces lehet ez olvasva...
Mind a 13 komment
Kedves népek!

Újabb játék. Egyfelől mert a Biblia éve van, másfelől - nem mellesleg - mivel jövő héten lát napvilágot a Biblia mangaváltozata magyarul. A kérdések tehát erre a képregényre vonatkoznak, és a helyes megfejtést adók között kisorsoljuk Siku: A BIBLIA MANGA három példányát. Válaszolni itt lehet kommentként okt. 31-én pénteken éjfélig. Jövő hétfőn délelőtt ugyancsak itt írjuk ki a nyertesek nevét. A helyes válaszok mindegyike kideríthető a honlapunkról.

Kérdések:

1. Mennyibe kerül a kiadvány? Lehetséges válaszok: a, 1490 Ft; b, 1990 Ft; c, 2290 Ft

2. Ki jegyzi rajzolóként a mangát? Lehetséges válaszok: a, Siku; b, Murakami Maki; c, Frank Miller

3. A Szentírás mely eseményét ábrázolja a borítókép? Lehetséges válaszok: a, a teremtést; b, a tékozló fiú példázatát; c, Dávid és Góliát viadalát

Kellemes időtöltést!

Frissítés! A szerencsés nyertesek:
Ash Qwery
Chamy
Negat

Gratulálunk nekik! A kiadó felveszi velük közvetlenül a kapcsolatot a postázás miatt.
3536 5 89 Izé
Negat: Meghozta a Mikulás, köszi :-D
Ash Qwery: Megkaptam. Minden fain. Köszönöm az izé... Izének a lehetőséget. Hüpp.
Negat: Sziasztok. Nem néztem a mailemet egy ideje, de nekem is megjött a levél. Ma válaszoltam rá, ha [...]
Mind a 89 komment
13 éves: iszik, szexel és cigizik!

"Ha anya megkér, hogy pakoljam össze a szobámat, nem nagyon foglalkozom vele. Viszont ha felajánl egy cigit, megcsinálom."
17308 6 168 Izé
Dawe: hát nem nagy kuriózum
Brien: hat ha igy fognak menni a dolgok gondoljatok bele hogy mi lesz a mi fiainkal lányainkal ugy 20 ev [...]
D-vid: http://ize.hu/comments.php?post_id=6486 ;)
Mind a 168 komment
Kezdjük a reggelt egy kis arc jógával... :)
3051 0 9 Izé
Whitee: A riporten nő kicsit hasonlít Winona Ryderre...tetszik. Ez a száj jóga meg elég hülyeség szer [...]
Re-Peet: meg a ráncodsodást megelőzően még van egy két dolog is.. :D
bob: lúl hogy milyen csúnya =S
Mind a 9 komment
Tiger Woods új szerepkörben. :)
410 0 0 Sport Izé
Nelly Country Grammar című száma egy érdekes kis mixben
654 2 2 Zene Izé
yvaine: az Nelly volt :D
Balázs: a csontdarálóban Nelly volt vagy egy fszi aki nagyon hasonlít Nellyre?:)
A zene enyhíti a terhességgel együtt járó feszültséget
286 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...