REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tűzszivárvány: az egyik legritkább légköri jelenség. Cirrus felhők szükségesek a megjelenéséhez kb. 6000 méter magasságban, a megfelelő arányú jégkristályokkal telítve - a napnak pedig pontosan 58 fokban kell ráesnie. Azért ilyen ritka, mivel a jégristályoknak a szokásos függőleges helyett horizontálisan kell elrendeződniük.
4369 11 9 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2254125/I-didnt-think-like-exist-The-incredible-rainbows-spo [...]
bungle: Ahh, köszönöm, milyen kis figyelmes! :D
mekszamnojz: Ünnepélyesen szeretnék gratulálni az 1000 posztodhoz! :)
Mind a 9 komment
3 cím:
- Mit kaphatsz váratlanul egy koncertjegyért?
- Hogyan lehet "orgazmusod" tízezer ember előtt?
- A ZENE ereje csodálatos!
863 1 0 Zene Izé
Remélem gyógyítani jobban tudnak, mint énekelni! ;)

Aki a végéig kibírja, nyer egy beutalót a Neurológiai Osztályra...
1975 1 7 Izé
Laci: Tisztára olyan mint a "We are the world, we are the children..." a különbség csak az, hogy itt n [...]
Csevap: sajnos beteg lettem, és a Dr. Harcos Péter Főorvos Úr kezelt, azt hiszem, ha nem ő az orvosom,a [...]
Digo: És a pénzt amiből ez készült, mire is lehetett volna használni ?..........
Mind a 7 komment
Ügyeskedés a labdával jól.
542 1 0 Sport Izé
Eve feat. Swizz Beatz - Tambourine

A 300 paródia egyik zenéje
572 2 0 Zene Izé
Egy kis kényeztető maszázsnál nincs is jobb. ;)
18233 0 31 Izé
Re-Peet: elég egy enyhe bélcsavarodás hozzá :D
Ordas: tudjátok az ilyenből bombát is lehet tolni, az emberi zsír alkalmas erre... kemény
Re-Peet: Az óradíj a cocónak jár..és különben is..ő kevesebbel is beérné :D
Mind a 31 komment
ezt IS kénrném Karácsonyra ;]
938 0 2 Tech Izé
Jozef7: ezt SEM "KAPJUK" meg :( sajno xD
Errtu: ezt SEM kapod meg ;]
Palánkszaggató "bodicsek". 

Itt van még egy.
784 1 0 Sport Izé
Nőkre nézve veszélyesebb a kevés alvás
406 0 0 Pink Izé
Töménytelen mennyiségű, fajtájú, ízű, szagú horoszkóp hívőknek egy helyen! ;)
619 1 0 Pink Izé
Így néz ki egy napja a felkészülési időszakban Andrew Bynumnak (2,16m, 129,3 kg),  aki a L.A. Lakers center játékosa.

Itt egy kis "adok-kapok" Shaquille O'Neal-el. :)
563 0 2 Sport Izé
Killex: és csak 5 nappal fiatalabb nálam de már ez lesz a 4. idénye...de sokat álmodoztam már én is i [...]
pepeti: Hmm ennyire fájt neki hogy a palánknál állva hagyta mint a szart?:)
"Két legyet üt egy csapásra."
620 1 0 Sport Izé
Back TUVA Future: Ondar in Vladivostok

(Egy kis bünti.) :D
379 0 1 Zene Izé
cimpi: Én ettől beájultam,eszméletlen jó!!!
The Haunted - All Against All

A The Haunted talán legcsúnyább borítóval rendelkező, ám annál jobb albumáról, a rEVOLVEr-ről. Ezen a lemezen tért vissza a zenekarba Peter Dolving. Stílusuk thrash metál, keveredve egy kis melodikus death-el, ami nem is csoda ha megnézzük hogy az At the Gates-ből ismert Björler testvérek is játszanak benne.
543 0 1 Zene Izé
Negative: Jóóóó... Szana-szét hallgattam anno ezt a számot:) Remek poszt.
És hirtelen ott termett egy kerítés...
6223 2 9 Izé
ax: most képzeld magad a kerítés helyébe. Állsz ott békésen, szunyókálsz, mert nincs jobb dolgo [...]
noartis: majdnem jackass
Sziszo: jó a rugózása a kerítésnek... :)
Mind a 9 komment
Egy kis activity a lelátón. :)
486 0 0 Sport Izé
S íme még egy  Flying Steps szám, egy kicsit átmixelve. És még sok ilyesmit találhatunk itt, ezen a lengyel oldalon. Érdemes körbenézni!
989 0 2 Zene Izé
Trooger: Szerintem is,már régen hallottam róluk.
MStipee: Spec ez a mix rajta van a Flying Steps albumon is. Úgy tudom sajnos már visszavonultak a srácok m [...]
Megasztár és Megatánc egyben! Frenetikus produkció! :D
7455 1 25 Izé
Sziszo: hát nédd má széttöri a berendezést... :D mekkora egy csoki viziló
ibor90: megfogtad a lényeget! :D
szellemmamut: jajjj de sajnálom :P persze biztos fáj....
Mind a 25 komment
5 tuti egzotikus lakberendezési bolt
1000 0 0 Pink Izé
Egy cserepes növény napi bejegyzéseket ír az interneten hangulatáról és közérzetéről, így valószínűleg ő az első "botanikus blogger" a világhálón. A leveleire csatolt érzékelők megmérik a növény bioelektronikus sugárzásait, amit egy számítógépes algoritmus szavakká alakít.

"Ma szépen sütött a nap, így sokat tudtam napozni. Jól szórakoztam" - írja Midori-san, egy japán kávéház pultján élő cserepes virág az október 16-ai blogbejegyzésében. Az időjárás-változásra is reagál és arról is ír blogjában. A legutolsóban például arra panaszkodott, hogy nagyon felhős és hideg volt az idő.

A Keio Egyetem kutatói létrehozták az első blogoló növényt, méghozzá úgy, hogy szívalakú leveleire szenzorokat raktak. A detektorok felveszik azokat az elektronikus jeleket a növény felszínéről, amelyeket a növény ad válaszképpen a fényre és az emberi érintésre. Az így kapott információkat összevetik az időjárás és a hőmérséklet adataival, és egy számítógépes algoritmust használva átfordítják azokat csevegős blogbejegyzésekké.

Japánban blogolnak egyébként a legtöbben a világon.
2359 2 26 Izé
kukulkan: Figyu, maradjunk annyiban, hogy higgy, amit akarsz, okés? ;) Én úgy érzem már mindent elmondtam [...]
sahinel: A kutya alatt azt az állatot értem ami önmagától fenn tud maradni. A korcsok amiket manapság k [...]
kukulkan: Hűha, kicsit elkanyarodtál az eredeti témától... > A kémiai, biológiai folyamatokat tudjuk m [...]
Mind a 26 komment
Így választják az Egyesült Államok elnökét.
4343 3 7 Izé
Belkar: hát öregem az angolt könnyebben megértem mint amit most mondtál :D (mint mondtam nincs sok köz [...]
pepeti: Hát kíváncsi vagyok ez hány embert érint tőlünk.:)
bogeszka: hát nem. az államok szavazatai nem egyenlőek, mert a nagyobb népességű államok több elektort [...]
Mind a 7 komment
. Lávolom.
1808 1 1 Tech Izé
gvereb1: a nextgen-fiatalok már nem fogják tudni milyen gépelés közben ellfáradni :)
Porszívóval "szeretkezett" egy autómosóban egy férfi
701 0 4 Pink Izé
the girl of peace: hát.....háhá..no commentxd
yvaine: XD
Errtu: mert a porszívó még csak 7 éves volt
Mind a 4 komment
crystal vision - Swarovski egér
784 0 0 Pink Izé
crystal vision - Swarovski egér
1618 0 2 Tech Izé
Purple: http://kepfeltoltes.hu/081026/00001732_www.kepfeltoltes.hu_.jpg tessék :)
bob: csini. fiúsba nincs? :\
A máguskovácsok új egere....háát érdekes lett....föleg a gombok számát nézve :D Nem hiszem, hogy e-világi ember számára készült :D
1249 1 16 Tech Izé
Tuthanchamon: hat bizony ez a poc sok embernek aranyat erne mint pl. nekem is :) ezt kifejezetten a WoW (World of [...]
Jozef7: Szerintem több szem többet lát ;) És én példáúl szinte minden nap itt tudnál lenni :D
CRaPtRaSH: nemtudom, ez most "bunkón" fog hangzani (vagy nem, nem annak szánom) de én ugy elvagyogatok tech- [...]
Mind a 16 komment
A 3 leghatékonyabb természetes szépítő
317 1 0 Pink Izé
Egy új stílusú küzdősport!?
( Vagy csak én nem ismertem eddig.)
899 0 2 Sport Izé
bungle: Unalmas volt már a szkander, fel kellett dobni valamivel... ;) (majdnem beküldtem, mert most talá [...]
Maccoyi: Senseipetya küldte. Szöveg: Egy új, brutális sportág született a szkander és az MMA keresztez [...]
Na azért nem csak nálunk fordul elő, hogy egy kutyus betéved a futballpályára. ;)
521 1 1 Sport Izé
Balázs: áááá ezek minket másolnak, szocik :P
Bizarr tánc a parkban - markológéppel lejtett táncot Londonban egy francia művész.
4949 0 18 Izé
arabicsnusos: Mi ez a szar?:O Rohadjon meg, h neki ilyen faszságokra van ideje!
Ordas: szerintem ez jó, bár lehetne a zene is picit modernebb, hogy a zenében is legyen gép... zsírcuc [...]
Daddy: szerintem meg ezzel táncóógasson :) http://sprinklerdoc.com/dozer.html
Mind a 18 komment
World War 3D - Vincent Chai, a Hertfordshire-i egyetem végzősének munkája.

(Lacpas is beküldte kicsit később..)
4450 2 5 Izé
Belkar: ez a videó szerintem inkább a "van tudás de nincs fantázia" kategória...
M.agnus: Ahogy mondod, minden kocka mellé kell egy szabadkézi rajzos, aki valósággá teszi a képzeletet, [...]
mephistto: Mai jellemzés, növekvő technikai tudás egyre kevesebb fantázia :(, sok fotós ismerősöm 3d an [...]
Mind a 5 komment
Alabama 3 - Woke Up This Morning 
Maffiózók Főcím

egy másik szám az Alabama 3 -től: Hello...I'm Johnny Cash

 
942 1 1 Zene Izé
man_oo: Zseniális zene és még zseniálisabb film!
Egy kutya volt a főszereplője a Budapest Honvéd-Haladás focimeccsnek. :)
635 1 2 Sport Izé
Maccoyi: A Lengyelek is tudnak ilyet, délután te is láthatod majd. ;)
Balázs: ez azé nagyon királyság volt:D éljen a magyar foci!!!
Nagy bajban a harcos, de a bíró is egy kis ideig.
828 1 0 Sport Izé
Rakjál rá egy csimpánzt jól, aztán nevess estig! Persze hogy megint ők, ki mások! :D
6581 3 10 Izé
Findzs: hát ez nem semmi milyen tanulékonyak ezek a csimpánzok
Tóth József: A majom ügyesebb volt.:)
alphadog: Ez se rossz: http://www.youtube.com/watch?v=R_h98YLiRX0" target="_blank">http://www.youtube.com/watc [...]
Mind a 10 komment
Nem a szexfüggőség, hanem egy edző miatt válnak?
328 0 0 Pink Izé
Trükkös tükrös Rubik kocka Japánból (egyelőre csak a japán Amazontól rendelhető).
1950 4 15 Izé
pokr: Ha valakit érdekel mirror blocks/bump cube, nem kell egyedileg behozni, kapható raktárról, itt: [...]
giotto: Az osszeset te csinaltad? tehat akkor azt a varikon kockat is te csinaltad, illetve a babel tornyat, [...]
RdsG: Azt hittem az kiderül az oldalból, hogy az össze ott bemutatott modokat én csináltam ("my mods" [...]
Mind a 15 komment
Second Solar - űrhajó gyerekeknek. A háromszintes, 850 négyzetméteres gyerekjáték egy német kisvárosban, Böblingenben található a Sensapolis nevű szórakoztatóközpontban. Belsejében 3-D mozi, laboratórium, orvosi szoba, energiaközpont és egy űrlény-etető is várja a látogatókat.
3520 0 4 Art Izé
rubigo: mi ez? hajszárító?
Sziszo: jól néz ki, mikor kisgyerek voltam mindig ilyenről álmodtam...
Dawe: kis szemét friccek, mi még a csúzdának is örültünk
Mind a 4 komment
Second Solar - űrhajó gyerekeknek. A háromszintes, 850 négyzetméteres gyerekjáték egy német kisvárosban, Böblingenben található a Sensapolis nevű szórakoztatóközpontban. Belsejében 3-D mozi, laboratórium, orvosi szoba, energiaközpont és egy űrlény-etető is várja a látogatókat.
3628 2 4 Izé
rubigo: mi ez? hajszárító?
Sziszo: jól néz ki, mikor kisgyerek voltam mindig ilyenről álmodtam...
Dawe: kis szemét friccek, mi még a csúzdának is örültünk
Mind a 4 komment
A hasam én vagyok
445 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...