REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Leaf Chapel - egy érdekes kápolna Japánban
2923 0 3 Art Izé
Purple: gyönyörű *.* elviselnék itt egy kerti partit :D
Sziszo: bár azért megjegyzem érdekes egy nép ez a japán
Sziszo: szép nagyon
Leaf Chapel - egy érdekes kápolna Japánban
3160 4 3 Izé
Purple: gyönyörű *.* elviselnék itt egy kerti partit :D
Sziszo: bár azért megjegyzem érdekes egy nép ez a japán
Sziszo: szép nagyon
Íme a szőlő
290 0 0 Pink Izé
A legkárosabb gyógyszerek listája - amikről nem is sejtenéd...
1983 2 0 Pink Izé
A humorérzék, mint a kommentátor egyik legerősebb fegyvere...
4894 1 12 Izé
Killex: sztem a Játék határok nélkül a japán TV showk előfutára volt és épp ez volt benne anno a l [...]
focuskoma: MEGALOOOOL
Purple: miért, nem volt gyerekkorod? :D
Mind a 12 komment
Erdei Zsolt: "Leszarom az egészet."

Mondjuk meg is tudom érteni. (Macc)
603 0 0 Sport Izé
Herkules kőfej szék - én nem értem ez miért jó, majd valaki csak elmagyarázza... (egyébként puha anyagból van, azt olvastad? :) bungle)
2006 1 12 Izé
Tóth József: Miért? OLyankor nagyobb az orra? Akkor lehet, hogy Pinocció volt az apukája? :DDD
Arachne: Azt értem, hgy bizonyos esetekben miért jó ráülni valakinek az arcára... De ezt nyilvánosan, [...]
cirab: Elég csini a zokni. Amúgy jobban hasonlít Zeuszra. Már amennyire gyakran láttam őket élőben. [...]
Mind a 12 komment
Egy kis humoros zenetörténelem (angoltudás nem árt...). Elég ötletes szerintem, ez a Madonnás a legjobb...
740 0 0 Zene Izé
Hát mit lehet írni az ABBÁról? Sosem voltam rajongó, nem hallgattam szándékosan, mégis ismerem vagy 30 dalukat, ha valamelyiket újra hallom sokáig a fülemben marad, legyen elég ennyi. Itt éppen a svéd király esküvőjének előestéjén énekelnek, a dal kiválasztása nagyon frappáns! Én csak egy évre rá születtem, mégis olyan ismerős az egész, a maradandóság próbáját tehát már rég kiállták.

(Utóirat: Bár lehet h ront az imidzsemen, de sztem a Mamma Mia! pedig egy nagyon vidám és ötletes film, melegen ajánlom, nem kell mindig világot megváltani. Az együttesről infókat pedig mindenki keressen magának, aztán posztolja be szépen! ;-))
709 2 0 Zene Izé
Bódi Sylvi állítja: a férfiak szeretik, ha egy nőn van mit fogni...
655 0 1 Pink Izé
ismeretlen: Igaza van! mondjuk arra is figyelhetne, hogy a férfiak azt is szeretik, ha a nőnek valahogy kinéz [...]
Online TR-808 / 909 és TB-303 emulator effektpedálokkal (delay, reverb, flanger, stb.), mixerrel. Ingyenes, egyelőre csak beta, nem lehet menteni es renderelni. Jó zenélést! :)
9199 7 21 Izé
bungle: http://html909.com/
bandee1219: csak nyomj startot, aztán meg tekerjél mindent össze vissza, így rájössz, hogy mi mit változt [...]
RaoulDuke: reason powaa
Mind a 21 komment
Mire jó a jóga?
279 1 0 Pink Izé
Amikor az egyik fél jobban szeret...

Tippek, hogyan maradjon egyensúlyban a kapcsolat!
765 0 0 Pink Izé
Játékunkban 2 nyereményt sorsolunk ki: 1 db Sacred 2: Fallen Angel (PC) játékszoftvert és 1-1 db Sacred 2: Fallen Angel posztert és zenei albumot , melyek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni egy egyszerű kérdésre. A nyereményeket a játék magyarországi forgalmazója, a SevenM ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: október 23. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: október 24.

Figyelem!

A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdés csak számukra jelenik meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
2681 0 3 Izé
mEksz: Balintos, te mit szívtál?! :D
Balintos: Hogy kerül a postképre Darth Sidius? xD
spider86: a mininova.org is meghirdeti hasonló játékát és még az orosz maffiával sem kell pacsiban lenn [...]
Törpapa lett Bruce Willisből - hova lett az egykori istenkirály?
717 0 2 Pink Izé
Ártatlan-méz Előd: Övé lehet a bömös a postképen?
Balázs: ő örök despota!!!!!
Phillip Toledano - America the Gift Shop
3062 0 1 Art Izé
X: nekem kell egy ilyen asztal :)
Phillip Toledano - America the Gift Shop
3131 1 1 Izé
X: nekem kell egy ilyen asztal :)
Sziasztok! A segítségeteket kérném! Keresem az egyik szám címét! A videóban 4:53-tól 5:50-ig van a zene! Aki tud lécci segítsen! :) Meg mondjuk az is nagyon tetszik, ami 6:50 könyékén kezdődik! :)

(Fel vannak sorolva oldalt az infóban a számok ;) - Purple)
966 0 4 Zene Izé
zuckerfrei: atttaaaaaaaaaaakkkkk
roland66: nah te megszólalhatsz...nem tom mit oltogatsz?... nem is ismersz! **********
meszi: ja mert ahhoz ész is kéne
Mind a 4 komment
Izgató, de mégis káros? Nők és férfiak egyaránt használnak virtuális megoldásokat szerelmi életükre...
500 0 0 Pink Izé
Egy újabb remek feldolgozás, saját készítésű KazooKeylele hangszeren! :D
3822 6 14 Izé
Daniel1989: ez eléggé ottvan :)
madMate: hűűűű :) teljesen profi
spd: Egyetértek, számomra a zenész nem az az ember, aki vagyonokat keres a zenéjével, nem is az, aki [...]
Mind a 14 komment
Vannak akik azt szeretik, ha egy videóklipben az történik, amit az énekes énekel... ;)
4016 3 11 Izé
Monszta: upsz :D először azthittem az eredeti lesz :D
Monszta: ezt még egy ma is irigyelhetik! Egyszerűen tökéletes a videó is meg a zene is :)
Nusihusi: Nekem tetszett:) Ötletes és jópofa:))
Mind a 11 komment
Vannak akik azt szeretik, ha egy videóklipben az történik, amit az énekes énekel... ;)
3815 3 0 Zene Izé
Mandragora Scream - Dark Lantern

A gótikus rock/metál színtér egyik érdekes színfoltja az olasz Mandragora Scream. 3 albumuk van: 2001-ben megjelenő Fairy Tales From Hell's Caves, 2003-ban A Whisper Of Dew és végül de nem utolsó sorban (remélem :) ) 2006-ban a Madhouse.
636 0 0 Zene Izé
Online Seam Carving - (wikipedia)

A technológia annyira nem új, de nem is régi. Minden esetre itt egy könnyen kezelhető on-line eszköz.
4432 6 32 Izé
|-=O=-|: Te meg már az elsővel, gratulálok! A sajnálatod meg tartsd meg magadnak...
Derill: hogy körvonalazna a rendőr krétával :D
Twister: Na ezzel a hozzászólásoddal szépen körvonalaztad az értelmi szintedet... csak sajnálni tudlak [...]
Mind a 32 komment
Hogyan ne védekezzünk egygólos hátrányban?
Az előnyben lévő csapat gyakran próbálja tartani a labdát az utolsó másodpercekben ellenfele kapuja előtt, leggyakrabban a szögletzászlónál. Általában ehhez az eredmény után futó rivális nem asszisztál, de van, mikor mégis.
537 0 0 Sport Izé
Online Seam Carving - (wikipedia)

A technológia annyira nem új, de nem is régi. Minden esetre itt egy könnyen kezelhető on-line eszköz.
4839 3 3 Tech Izé
Jozef7: jaja tényleg jó
sztewe: Ez Nagyon, nagyon jóóó!
bandee1219: ez nagyon jó
5 ijesztő jel, hogy azonnal életmódot kell váltanod!
499 0 0 Pink Izé
Hasznosabbnál hasznosabb találmányok egy japán feltalálótól. :D
7354 1 6 Izé
Jaca: Az a helyzet, hogy néha az ilyen fazonoknak van egy-egy zseniális találmányuk, amit majd mindenk [...]
bob: az utsó találmányért még fizetnék is
Sziszo: nagyon beteg ez az ember soknak értelme sincs
Mind a 6 komment
Éneklő hal és egyéb idétlen, giccses dísztárgy
949 0 1 Pink Izé
the girl of peace: de értelmes-.-"ha-ha-ha
200 ezer DVD egyetlen lemezen!

Engem érdekelne egy ilyen újítás, bár nem tudom, honnan szednék ennyi DVD-t, hogy feltöltsek egy FMD-t. (FMD ROM - Fluorescent Multi-Layer Disc)
2284 0 2 Tech Izé
speegy: Hololemezek szerintem életképesebbek mint ez,már a tárolt adatok biztonsága miatt is.Ott egy ka [...]
BullFrog: tekintve, hogy mire odaérünk, hogy ez megjelenne, addigra a letöltési sebesség is talán nőni [...]
Kis lépés egy embernek, de hatalmas bosszúság a golfozóknak.
4384 3 11 Izé
Laci: 6 éves koromban láttam fekete-fehérben az Apollo 11 Holdraszállását a TV-ben. Nem akad öreg ( [...]
Jokker: Ez nagyon hülye xD... Ha élőben átélném, hogy a nagy semmiből előjön egy idióta teljesen v [...]
Celldweller: Kész... végig sírva nevettem a röhögéstől miután kiszállt a kocsiból... fav No.1. 3x néz [...]
Mind a 11 komment
Kis lépés egy embernek, de hatalmas bosszúság a golfozóknak.
4359 1 0 Sport Izé
Hinta, palinta.... :)

"Az egyetlen játék a skandináv Disneylandben." :D
5828 1 15 Izé
eváj: na jóvan, ez egy szép derék magyar mondat volt (Y) grat magamnak :D:D
eváj: hát én még a sima hintán is fosok ha1 kicsit meglököm magam hogy leszakad az egész:D pedig ne [...]
Daniel1989: ezt simán én is kipróbálnám :)
Mind a 15 komment
PipiBoyz - Itt van a nyár

Egy forró vallomás egy igazán jóképű fiúcsapattól...
3182 2 11 Izé
Gyulabá: És végre itt az új klip !!!! http://www.youtube.com/watch?v=3JWIY5NErCk
Gyulabá: Nem elfelejteni, hogy holnap szilveszteri koncert a Kék yukban !!! Kapaszkodjatok !!!
bungle: Gyulabá küldte: "A Pipiboyz fiúcskák most egy igazán ínycsiklandó recepttel kedveskednek mind [...]
Mind a 11 komment
Milyen nőért őrülnek meg a férfiak? Egy pasi elárulja!
901 0 1 Pink Izé
Chamy: Szeretem Adamik Zsolt cikkeit. És nem csak azért, mert ismerem.
Reversible Destiny Lofts - a japán építészet egyik újabb "csodája"
1948 0 3 Art Izé
kszaten: eggyetértek az elöttem szólokkal , még csak annyit hogy ezek az épületek szerintem nem ide il [...]
Purple: nekem bejön :) de akkor lenne az igazi, ha kevesebb és normálisabb színekkel lenne lefestve, akk [...]
mekszamnojz: (totál gyermeteg hangon) de szép szíííneeees! :)
Reversible Destiny Lofts - a japán építészet egyik újabb "csodája"
2332 1 3 Izé
kszaten: eggyetértek az elöttem szólokkal , még csak annyit hogy ezek az épületek szerintem nem ide il [...]
Purple: nekem bejön :) de akkor lenne az igazi, ha kevesebb és normálisabb színekkel lenne lefestve, akk [...]
mekszamnojz: (totál gyermeteg hangon) de szép szíííneeees! :)
A Juventus élő LEGENDÁJÁNAK 2007/2008-as szezonja, benne 21 gól, amivel 2006/2007 Serie B-s Gólkirályi címe után a Serie A-ban is elérte ezt a címet, ezzel felállítva egy újabb rekordot a számtalan sok mellé.. Enjoy it!  [ saját szerk. vidi ]
387 0 1 Sport Izé
Mustang 22: Hatalmas egyéniség! Mind pályán mind civil életben! Kedvenc labdarugóm! Nincs hozzá fogható! [...]
Shy'm  - La première fois
703 0 0 Zene Izé
Egy újabb SuperStar jelölt...
6099 3 12 Izé
balazsgyorgy1983: Valaki letöltötte?
Sziszo: eszement barom az ilyen
chaby63: Hu bammeg, megijedtem !!
Mind a 12 komment
Régebbi postok...