REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Új-zélandi piercing előkészítő segédmunkás. ;) 

Korabbi Giant Weta postok
5071 0 9 Izé
AVIREX: Inkabb, mint a posztban szereplo lennyel. Bar az mas kerdea, hogy ehen halna, mert en 1 egeret sem a [...]
sergi: Ezzel egy lakásban élni : https://www.youtube.com/watch?v=aNHK565cVe8 Képzeljétek el ... :) [...]
Tooni: Atomot nekik! Ja, hogy a francia nukleáris robbantásoktól lettek ekkorák? Akkor nem szóltam sem [...]
Mind a 9 komment
Mai menő büntink: #SZELFI
3578 0 5 Izé
Botos Vendel: lájk!!!!4444
Horvipapa: A mostani elektromos zene paletta sajnos ilyen.... Kollégák révén sokat hallok ehhez hasonló fo [...]
lilaflexninja: Kólával elmegy.
Mind a 5 komment
Márpedig én akkor sem akarok gyereket

A házasságban élő gyermektelen nő különcnek, abnormálisnak számít, akivel biztosan gond van. De mi van akkor, ha valaki tényleg jól érzi magát gyerek nélkül és nem is vágyik rá? Az érintett elmondja.
2247 0 38 Izé
Istenszabású: Te vagy az, Eszter?
FatSnakeFoot: Igazából bevallotta, ha nem is ilyen nyíltan. De én is azt mondom, hogy vannak nők, akiknek nem [...]
ivivan: Nagyon jó! Ezek szerint szerinted is vannak olyan nők, akiknek nem való a gyerek. Az "Önző, ego [...]
Mind a 38 komment
Az első csók és első pofon után, itt az első vetkőztetés.
3993 2 3 Izé
norbertvincze: * í
norbertvincze: különös, hogy semmi irományt nem találok erről az egymást levetkőztetős kisérletről :) de [...]
Tooni: Na végre egy értelmes videó!
A szardelláknak nem a konzervdoboz az élőhelyük?
3490 1 1 Izé
Szancso: Miért? A tenger nem elég olajos?
Sár Pei ;)
2436 0 3 Izé
Ravennë: http://youtu.be/Q_gIyskEsZ0 :)
velo: Balaton Sound 2014...
Horvipapa: Ehhez most nekem is kedvem támadt.. :)
„A virágnak megtiltani nem lehet, hogy ne nyíljék, ha jön a szép kikelet...”
1531 0 5 Izé
hawkeye: Nem, nagyuram. Hanem ezért: "...ilyen méretes baromságokat..." Sem a poszt témája, sem az [...]
Tooni: Mert Coelhóinak titulálta a hsz.od, pedig ő nem érdemelne ilyet?
hawkeye: Bizony mondom néked kedves felebarátom, tenmagad vagy példa a dekadenciára....
Mind a 5 komment
Prora, a nácik majdnem nyaralóparadicsoma. Ma a világ talán leghosszabb romszállója.
7060 0 2 Izé
hawkeye: Sajátos írás. Konkluzíve: ha Hitler nem kezd hódító háborúkba, akkor most Eurázsia német [...]
zed911: Kérdés milyen ott a klíma... Biztos szar ha ahgyták lerohadni.
Biológiai masina - izommal működtetett és elektromos impulzusokkal kontrollálható mozgó bió bot
2706 0 4 Izé
vadonka: Egyenlőre nem sok mindent tudnak, de pár év és ilyenekből készült élethű szexrobotokat lehe [...]
jackherer77: Azt bazmeg, hogy jönnek a robotok!
ismeretlen: De ez most itt mi és miért és hol van és mit kéne látni és egyáltalán
Mind a 4 komment
Elvis Presley: Blue Suede Shoes - zene nélkül
2815 0 0 Izé
Solarmax 2 

Az első rész
6753 3 2 Game Izé
Logitech76: Ez a link "hibás", mert itt nem működik a többszörös kijelölés. A kongregate honlapján megk [...]
JamesBond007: hogy lehet több bolygót kijelölni?
Figyelem! Kiszivárgott a világ összes PIN-kódja. Négy számjegy választ el bárkit attól, hogy ellopja az összes pénzed!
4343 0 8 Izé
Gurzy: Hihihi! Köszönöm a bizalmat, de ígérem, hogy azokat a következő hanta pin kódos posztnál ko [...]
Hantaboy: A 6, 8 és 10 számjegyesek még fellélegezhetnek, mert az övékét még nem publikálták. Habá [...]
nagydee: jééé, nektek nem négy csillag?
Mind a 8 komment
BMW M4 reklám
4377 0 2 Izé
sergi: Ime az új gringó csodafegyver.Ilyeneket fognak csúzlival kilőni a muszlimákokra.
hopi05: Tuti!
Pajzsmirigyhormontól remélni a jobb segget

„Sosem értettem azokat, akik mindenféle tablettával akarnak lefogyni. Úgyhogy csak egy természetes zsírégetős kúrát csináltam végig” – büszkélkedett egy ismerősöm a minap, akinek a nép egészségre nevelése afféle missziója. Ő nem olvasta el az általa említett szer címkéjét, de én igen. A betyárkörte-kivonat mellett szintetikus pajzsmirigyhormon van benne.
1382 0 1 Pink Izé
zeiksz: Jó ez a kép.
Konténer festmények Belgiumban - csak nehogy összekeverjék őket ;)
1076 0 0 Art Izé
Lehet, hogy túl sok meccset néztek? ;)
2978 1 3 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/51986_
hawkeye: Találó....
norbertvincze: :D
Der Sprinter - Egy a millióból
590 0 0 Zene Izé
Süninapi zsúr :)

Előző videója
1254 0 0 Izé
Most leteszem, mert felveszem. :)
1361 0 2 Izé
sexdealer: Ha ezt most komolyan írtad, akkor videó éppen a valós fizikai emberi kapcsolatok fontosságáró [...]
vadonka: nemértem. apukának eszébe se jutott, hogy felvegye? egyből anyut hívta? az első dolgom az lett [...]
Nézz a dolgok mélyére!
3493 1 4 Izé
lilaflexninja: :) ismerős is volt. Pedig rákersztem, hogy csizol, dió, flex, köszörű, csak a verschleif-re ne [...]
bungle: lilaflexninja, ez már volt! :D
Szancso: A dió kukacos volt. :P
Mind a 4 komment
Nézz a dolgok mélyére!
650 1 0 Art Izé
Ajándék 100. születésnapra :)
3261 0 2 Izé
lilaflexninja: Hát ha lenne nagymamám, és 100 éves lenne, se vágnám le a szakállamat. Inkább rendelnék nek [...]
FatSnakeFoot: Bocs a magyar oldal miatt az előbb... http://www.lolzhumor.com/shave-your-beard-they-said/
Azt hiszem oda mind a kilenc élete...
4727 0 2 Izé
Tooni: Megvan a Halálos fegyver 2-ből a dél-afrikai konzul, ahogy felmutatja az útlevelét és gunyoros [...]
velo: akik összementek miatta biztos kitekerték a nyakát...
Aranyfilterrel szűrt ásványvíz - 4900 forint, de életérzés is jár hozzá
2082 0 6 Izé
cila: Kicsi csalás, sok pénz. Egyébként, az arany, noha elenyésző mértékben, de oldódik a vízben [...]
SilAsh: Eredeti kanadai másolóval készült 5000 forintossal fizetnék érte.
Giovanni: Gut, besser, wasser :)
Mind a 6 komment
Most megtudhatod, mennyit költ rád a tb 

Meg pl. azt is, hogy az 1271 milliárd forintos egészségbiztosítási kasszának a 85 százalékát a betegek 20 százalékának gyógyítására használják, valamint a top 20 beteg speciális, drága gyógykezelése összesen 3,3 milliárd forint volt.
3457 0 6 Izé
FatSnakeFoot: És a többség így van ezzel. Viszont ha komolyabb bajod van, akkor meg jön a duma " ezt sajnos a [...]
vadonka: Velem jól jár a TB. Évek óta nem voltam még csak betegszabin sem. Az orvoshoz is csak azért j [...]
FatSnakeFoot: Ugyammá', ki ellenőrzi azt?! Mint sok alapítvány esetében, ahol az emberek többsége sem hisze [...]
Mind a 6 komment
Rétisas.. izé... vízisas! :)
2569 0 1 Izé
Tooni: Halászsas lesz az, búvársas nem lehet mert azon ott a palack.
Szép lányok direkt hülye fejet vágnak
4953 0 7 Izé
FatSnakeFoot: Egy csomó lánynak grimaszolnia sem kellene, csak elég volna lemosni a sminket és kilőni a sér [...]
bungle: "Bring me Solo and the Wookie!" :D http://i.imgur.com/HYSD8mb.jpg
Findzs: próbáld ki :D bocs túl magas volt a laszti :)
Mind a 7 komment
Olcsó 3D nyomtatót fejleszt egy magyar startup - az Indiegogo közösségi finanszírozási oldalon 40 ezer dollárt (9 millió forintot) akarnak összegyűjteni, aminek a felét (jelenleg 20 ezer dollárt) már sikerült is.
1601 2 7 Izé
suvomi: már 102% :)
nagydee: http://hu.rs-online.com/web/p/3d-nyomtatok/7952333/
bungle: Kiderült, hogy a nyomtatott fegyverek max. vízipisztolynak jók, rögtön lement az áruk. ;)
Mind a 7 komment
L7m graffiti madarai
840 0 0 Art Izé
Villamospótló busz raklap ;)
4129 0 6 Izé
Rauka0: http://index.hu/belfold/budapest/2013/04/23/eljaras_indult_hajtanyozo_diakok_ellen/
hawkeye: Nálunk nehezebb lenne műszakilag megoldani, ugyanis Pozsonyban keskenyvágányú a villamos vas [...]
suvomi: Jah motorizált járműnél. Bringára sem kell rendszám, se jogsi, sem pedig forgalmi.
Mind a 6 komment
Hiába félmillió, nem gyógyít a mágnes 

A magyar egészségügy helyzete is hibás abban, hogy az emberek a kezelés helyett sokszor inkább az áltudományos kuruzslás felé fordulnak. Mit ér több százezres mágnes, ami állítólag szinte mindent gyógyít?
4886 0 10 Izé
a janek: ez biztos nem vibrátor ?
lilaflexninja: De a kosmodisk az segít!!!!! benne van a reklámban is! Amúgy semmi baj, mert ha valaki megvette [...]
nandras01: és ez mit keres a "tudományos" címszó alatt..?
Mind a 10 komment
Mai bünti: Skip Skip Slide 

Legyen szép napotok! ;)
1700 0 3 Izé
tjunior: nem értitek ezt, ez egy dadaista remekmű
sergi: Ez tényleg büntet...
FatSnakeFoot: Ez kib.szás volt...
Minden, a kutyák szívférgességéről. Gazdiknak kötelező, a többieknek pedig érdekes.
2578 0 1 Izé
Csanesz: 6:05-nél a számok: 4 8 15 16 23 42 LOST ból a számok, amiket 108 percenként be kellett írni ho [...]
Bio sziréna 2 

1.
1717 0 6 Izé
jackherer77: ... és akkor padlófééék....
nimrod666: Okos kutya. Tudja, hogy vezetés közben nem szabad zavarni a sofőrt.
lackópetykó1: A videó forgatása közben egyetlen gazdi sem sérült meg. :D
Mind a 6 komment
„Elegáns” sakkjátszma
3099 3 4 Izé
Szancso: Te leütöd a parasztot, én meglépek a lóval. Pofonegyszerű.
cila: Bocs, hogy nem értettem a viccet. Gúnyt űzni a királyok játékábol? a játékok királyából? [...]
Szancso: Bolondok kártyáznak: Az egyik kitesz egy lapot: Sakk Mire a másik: Te hülye! A dominóban nincse [...]
Mind a 4 komment
Garantált testen kívüli élmény ;)
4000 1 6 Izé
Travis Kestrel: Itt van a teszt. :D http://www.youtube.com/watch?v=nIRUavithF8
Tooni: "Nézz a lábad elé" Megtörtént.
blackmumus: tiszta GTA csak ha összetöröd nem ülhetsz át másik kocsiba. (max hóesésben, ha az állam is [...]
Mind a 6 komment
Kőszáli kecske pásztor ;)
3032 0 4 Izé
zed911: Na most ez hogy került oda? Fentről esett vagy lentről mászott? Kötél és felszerelés nélkü [...]
Szancso: Nem engedem el, ez a darab hiányzik a sziklakertemből! ;)
bungle: Eltévedt a kocsmából hazafelé...
Mind a 4 komment
Seyo Cizmic érdekes szobrai
1025 0 0 Art Izé
Így néz ki egy vita az interneten. ;)
2630 0 4 Izé
Szancso: Széttépnélek, ha nem lenne ez a kapu! :)
Ytsro: Velem hasonló esett meg. :) Célomhoz mindig egy olyan utcán tudtam eljutni, ahol az egyik házná [...]
hawkeye: Előfeltétel két acsargó.... :)
Mind a 4 komment
Spanyol kutyavécé
4343 0 2 Izé
FatSnakeFoot: Az enyém sem, az biztos.:) Ez mind szép és jó, és most nézzük meg a való életben... http:/ [...]
lilaflexninja: Ez nagyon jó, de az én kutyám biztos hogy mindenhova végezni a dolgát, csak ide nem.
Régebbi postok...