REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Wellness koponya - egy újabb "alkotás" Atelier Van Lieshout-tól.
2237 1 3 Izé
Elysian: ne tedd...egyébként helyesen irigyelni...:)
PyrO: Ilyenkor tudlak irígyelni... :)
Elysian: csak hogy legyen itt is hozzászólás: bocs de erről ez jutott eszembe, wellness halál... Csende [...]
Itt a legújabb Scars on Broadway videóklip, melynek külön érdekessége, hogy Joel Schumacher volt a rendezője, akinek többek között olyan filmeket köszönhetünk, mint az Egyenesen át, Lost Boys, vagy az Összeomlás.
A System of a Down gitárosát és dobosát is soraiban tudó SOB bemutatkozó lemeze július 29-én jelent meg.
525 0 2 Zene Izé
gundul: Kövezetek meg, de nekem hiányzik Serj Tankian.
Thaddeus: Basszus, Daron Malakiant fel sem ismertem így szakállasan, csak a hangjából derült ki! De megle [...]
Ha a teniszben is lehetne mellbedobással győzni, akkor ez a hölgy már többszörös tornagyőztes lenne. :P (Macc, a hölgy Nadine Jansen , nagycsöcs modell, a teniszezéshez nem sok köze van, itt egy hosszabb videó :))
25654 4 9 Izé
RaoulDuke: http://www.poornstars.net/galleries_scorecash/linsey_dawn_swimsuit/gal_5.html
bigyminyő: Szerintem direkt csinálja......nem akarok kioktatni,de ha már ilyen fiatalon ennyire lóg és nem [...]
Re-Peet: Bár nem a meccset mutatták, de szerintem a 2. szettet simán hozta már.. :D
Mind a 9 komment
Egy érdekes riport a disznóólból. :D
6424 2 6 Izé
spidy: de budáros kajk mint aki szégyeli magát oszt csak a malacok duftak pff tiszta csipáss ez a n [...]
Ildi: azt nem értem most miért guggolt le? mert az hogy röhög egy jót ok, de miért kellett le guggol [...]
mumus: lattatok mar malackukit ? nem vok retinigger de olyan alakja van mint a dugohuzonak !!!komoly :) und [...]
Mind a 6 komment
Íme a Real Madrid 5000. gólja a Premier Divisionban, amit Guti lőtt a hétvégén a Numancia ellen. A mérkőzést egyébként a Real nyerte 4:3-ra.
390 0 0 Sport Izé
Egy újabb habos művészet - csak ezek már gép (nyomtató?) igénybevételével készülnek, nem szabadkézzel.
2088 0 6 Art Izé
PyrO: Azért nem tudom, valaki észrevette-e a legkockább képet :D 0xC0FFEE Ezen nagyot borultam :DDD
izébigyó: Egy másfajta "kávéművészet": http://www.coffee-art.com/ Mona Latte: http://www.coffee-art.com/ [...]
Purple: ez fááj :SSS
Mind a 6 komment
Egy újabb habos művészet - csak ezek már gép (nyomtató?) igénybevételével készülnek, nem szabadkézzel.
2315 2 7 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/43679_kep?categoryId=4&position=&large=1
PyrO: Azért nem tudom, valaki észrevette-e a legkockább képet :D 0xC0FFEE Ezen nagyot borultam :DDD
izébigyó: Egy másfajta "kávéművészet": http://www.coffee-art.com/ Mona Latte: http://www.coffee-art.com/ [...]
Mind a 7 komment
Azt hiszem, egy pár watt átment, és mellé még szép is.
5893 7 11 Izé
Tóth József: Ha a ruha elázik, elég jól vezeti az áramot. De még így is tud súlyos, akár halálos sérül [...]
Martinov: De ahhoz nagyon el kell ázni hogy rajtad fusson végig és egyébként is kisebb szerintem arra az [...]
ibor90: hmm ha tényleg így van akkor szinte egyáltalán nem veszélyes mivel általában esik az eső mik [...]
Mind a 11 komment
Egér  nagyonkockáknak :P
1454 1 3 Tech Izé
Tuthanchamon: hat ha annyira jo es hatekony is mint ocsmany akkor minden koser :))
Jozef7: hát szerintem is nagyon ocsmány!!!
winkytct: mar nem azert de hogy nez ki ez az eger? ocsmany!!!!
Egy nem túl kellemes baleset a jelenleg is zajló Tour of Missouri országúti kerékpárversenyről.
742 1 1 Sport Izé
Maccoyi: Sjoe küldte: Szöveg: Meglepi a bringaversenyen URL: http://www.xlsport.hu/showcikk.php?scid=103412 [...]
Megbokrosodtak volna a "lovak"??? ;D
719 1 0 Sport Izé
Egy durva, de szerencsés kimenetelű Nascar baleset.
869 1 0 Sport Izé
Egy elhagyatott vasútállomás Abháziában.
6920 0 15 Art Izé
anon: Jól van na, ez is bizonyítja hogy az izén is lehet tanulni :D
Csemegekaraj: Szerintem nem kérdéses, hogy mindannyiunknak harcolnia kell a Dnyeszteren-túli Köztársaság és [...]
Acornkiller: OLYAN MINT A KISKŐRÖSI
Mind a 15 komment
Egy elhagyatott vasútállomás Abháziában.
7099 5 15 Izé
anon: Jól van na, ez is bizonyítja hogy az izén is lehet tanulni :D
Csemegekaraj: Szerintem nem kérdéses, hogy mindannyiunknak harcolnia kell a Dnyeszteren-túli Köztársaság és [...]
Acornkiller: OLYAN MINT A KISKŐRÖSI
Mind a 15 komment
Így tudnám összefoglalni ezt a videót.

Baseball meccsként indul, majd egy klasszikus rögbi szerelést láthattok és ezután boksz következik, majd utánna még egy kis birkózás levezetésképpen. Kb. ennyi. :D
632 0 0 Sport Izé
The Operation M.D. - Sayonara

Zenekart Cone a Sum 41-ból és Todd Morse a Juliette and the Licks-ből alapitotta.

egy magyar oldal a zenekarról
571 1 0 Zene Izé
A Hősök című sorozatban látható Isaac Mendez képeit igazából megalkotó festő, Tim Sale weboldala. (Mellesleg egy csomó más képregénynek a képei is megtalálhatóak.)
4050 0 6 Art Izé
Samure: Naneeeeeeee! :DDD
M.agnus: Jeph Loeb & Tim Sale - Ha Rómában jársz; Hosszú Halloween, mind-mind ajánlott (Catwoman, Batman [...]
rezlavor: http://www.primatechpaper.com/
Mind a 6 komment
A Hősök című sorozatban látható Isaac Mendez képeit igazából megalkotó festő, Tim Sale weboldala. (Mellesleg egy csomó más képregénynek a képei is megtalálhatóak.)
4161 10 6 Izé
Samure: Naneeeeeeee! :DDD
M.agnus: Jeph Loeb & Tim Sale - Ha Rómában jársz; Hosszú Halloween, mind-mind ajánlott (Catwoman, Batman [...]
rezlavor: http://www.primatechpaper.com/
Mind a 6 komment
Egérszerelem 
3558 1 19 Game Izé
szűzirónia: hjuh
CrazyLime: kész! Nem volt nehéz!
MVS: a lányegérnél addig kell a vízre katt, míg elrepül a kakasos pályára, meglocsolod a pálma f [...]
Mind a 19 komment
Egy ismerős arc a szurkolók között. ;)
477 0 0 Sport Izé
Kuka egy zene :S
2384 1 14 Izé
Jokker: De most tényleg ez mire jó??? Ilyeneket mindenki ki tud találni: Pl.: Gólyóstoll aminek a mási [...]
qwertyuiop: hátmégha wécé körül lenne aszondanám értem, mert kulabá lépcsője hisz már öregtrottyos. [...]
M.Andreas: Fogjuk rá. :)
Mind a 14 komment
Meglepő trükk egy amerikai football meccsen. :D
1021 1 0 Sport Izé
Ketten együtt 205 évesek, ők Anglia leghosszabb házasságában élő párja.
2772 1 15 Izé
Szunyog: Sajnos történt... legalábbis kaptam egy hírt, miszerint meghalt egy haverom (ami sajnos igaz :( [...]
kotta: Nem, nem. Elég messze onnan. Az viszont rossz hír, ha Debrecen környékén is történt ilyesmi. [...]
Szunyog: kotta: Egész véletlen Debrecen körül történt az eset?
Mind a 15 komment
Nagyik kontra The Sex Pistols
3238 1 5 Izé
gvereb1: áááá ez hatalmas!! A nagyi hangja kegyetlen, és még nagyobb pankok mint a sexypistol! :D
Angel87: Elég gyenge próbálkozás. A basszus meg az ének még elmegy, de a dobnak köze sincs a ritmushoz [...]
Szmiri: god save the granny
Mind a 5 komment
  A Szegeden Szabadonról már jól ismert FMaN + Mikrofontos 3 db Exkluzív partis bluesos Hip-Hop Underground trackje, és egy Jószomszéd nevet viselő jazz-hip-hop formáció 2 db új zenéjét töltheted le innen! Jó hallgatást, szerintem nem fogjátok megbánni! 
656 1 1 Zene Izé
etele: wemsical rulez
Egy kis nosztalgia a gyerekeknek, honnan is jöttek... ;)
5643 2 22 Izé
bungle: kilam, ez már volt.
ismeretlen: hát van ez így, ettől szép az élet, hogy nem vagyunk egyformák, és lehet vitatkozni a dolgoko [...]
bob: néhányótokat képtelen vagyok megérteni ;) (ismeretlen)
Mind a 22 komment
Oliver Kahn legnagyobb védései.

Oliver Kahn szeptember 2-án hivatalosan is befejezte a profi karrierjét egy búcsúmérközés keretében, aminek az összefoglalóját itt nézheted meg.

A búcsú pillanatai.
545 0 1 Sport Izé
Inferno: Minden idők legjobb kapusa és az is marad! Szép volt Oli és köszönjük!
Chicago egyik fő nevezetessége, a Shit Fountain. :D
3033 4 14 Izé
NoViNa: jajj de jópofa:D
Diccsó: Szar helyzet..xD..és még nevezeteség is....:D
zajostraktor: Már kezdtem aggódni, hogy télleg vannak ilyenek. :)
Mind a 14 komment
Én úgy szeretnék egy bozontos kiskutyát

( Az előadóját sajnos nem tudom már ki volt. )
815 1 0 Zene Izé
The Big Escape 3
8868 1 12 Game Izé
Robcsi: Hát ez nagyon aranyos! Többféleképpen játszható, mikor milyen kedve van. Nem minden u.ott van [...]
nicky80: megcsináltam mindet.klassz volt!:)én is kihúztam a dugót:D
Kerlés: Furák ezek a címkék. A big kifejezésre kerestem rá, és olyanokat is találatként jelzett, ami [...]
Mind a 12 komment
NULLA - Bradford Waugh által tervezett minimal bicikli
6442 0 25 Autó Izé
Jaca: Minimál bicikli minimál stílusú útra: csak a puszta aszfalt, max egy csík középen, és se do [...]
Dawe: tudod hogy hol van a kontra fék? a hátsó agyban. van itt hátsó agy? :D
Wald: pedig john Travolta is ki próbálta az AZ-t :D:D:D::D:D:D: XDXDXD
Mind a 25 komment
NULLA - Bradford Waugh által tervezett minimal bicikli
6784 4 25 Izé
Jaca: Minimál bicikli minimál stílusú útra: csak a puszta aszfalt, max egy csík középen, és se do [...]
Dawe: tudod hogy hol van a kontra fék? a hátsó agyban. van itt hátsó agy? :D
Wald: pedig john Travolta is ki próbálta az AZ-t :D:D:D::D:D:D: XDXDXD
Mind a 25 komment
Subkulture - Erasus

A SUBKULTURE mögött Kem Secksdiin áll, ő a Celldweller-ből, illetve a Crossbreed-ből lehet ismerős, az első kislemezt (Erasus) ennek köszönhetően maga Klayton Celldweller pofozta hegyesre, innentől kezdve nyilvánvaló breakbeat per dnb-alapokra helyezett riffelések (9th szerint nyúmetál lenne ez, égbe feldobott keresztgitárokkal meg isten tudja még mivel) adják az alapot az éjszakai száznyolcvan fokos kézifékesekkel bőven megszórt üldözésekhez vagy feszültségűző zonerunokhoz, ha valaki azt mondaná, ez az új Celldweller-album első nótája, beszopnám a legnagyobb természetességgel. Még a vocoder is ugyanúgy szól, ugyanaz a központozás, talán csak dallamosabb és erre még a halfpipeban is szívesebben töri ki az ember a karját, mint az akármelyik új deszkapunkra. Megyek, ki is töröm a karom, az elmúlt pár napban ahány sebesülést kaptam, egy príma szakadékos fracture már csak nem oszt, nem szoroz.
1561 2 4 Zene Izé
gundul: Nincs mit, nekem amúgy a neved tetszik nagyon. :)
Kornadidas: nagyon megtetszett ez a szám, köszi:)
cereal_killer: csatlakozom az elottem szolohoz....en is beporogtem tole elsore eddig meg nem ismertem Celldwellert [...]
Mind a 4 komment
Egy kis homevideo, művészi felfogásban: "Impervious" címmel. A zenét is én írtam hozzá.
...de köszönet a segítségért Krisának, Jánosnak, Edinának. Végtére is az első ilyen klipp,
amit összehoztunk. Mindenkinek köszi, aki megnézi és kommentezi, hogy okuljunk :)

Az egészet sufniból toltuk egy handycam-el és néhány kerti lámpával :-D

még néhány zene itt
762 2 5 Zene Izé
Balázs: a klip eleje nagyon profi bár a nagyváros rész bevágása potya a szép esti képek után:)a zen [...]
MStipee: Nekem is nagyon tetszett, valamiért Venetian Snares érzésem támadt tőle, csak így tovább (htt [...]
mekszamnojz: hát ez igen. tetsz nagyon. :) respekt.
Mind a 5 komment
Extrém fogmosás xD

Egy újabb videó Brandon Hardestytől.
4727 5 18 Izé
bungle: Dakönc küldte: www.youtube.com/watch?v=Jo6dkHgT6TI
mekszamnojz: Hát igen. A jó arcok nem szeretik a zoknit ;)))
bungle: Ebben a videóban egy fontos információt oszt meg velünk: http://www.youtube.com/watch?v=r_A71jVp [...]
Mind a 18 komment
Socotra - egy bizarr sziget az Inidia-óceánon, Jementől délre.
7905 11 12 Izé
mekszamnojz: Óriás gomba :D
alphadog: Ez milyen fa a képen? Kéne a kertbe napernyő helyett. :D
Re-Peet: ...és még nem jelent meg magyarországi utazási iroda kínálatában?
Mind a 12 komment
Így zuhant bele Gennaro Gattuso a pálya szélén lévő egy méter mély betonárokba.

Cikk
708 0 1 Sport Izé
Balázs: megérdemli
Egy újabb kivesézni való témát találtam "Luxusprostik az egyetemen" címmel.
Mire "kényszerülnek" a fiatalok, hogy a tanulmányukat finanszírozzák és/vagy az igény szerinti életszínvonalukat megteremtsék? Meddig elítélendő? Valóban szükség van erre? Hova vezet ez? ..?...? ...stb.
22222 4 172 Izé
Pubycsavo: ja és félre ne értsd, nem célozgatok, hogy Te tettél/tennél ilyet!!
Pubycsavo: ez igaz, köll a reklám, de nem kell, hogy tetszen a módszer, ahogy megpróbál a júlinéni átcs [...]
Purple: de reklámok nélkül nem tudnak fennmaradni a cégek. gondolj bele. van egy jól menő céged, aká [...]
Mind a 172 komment
Austrian Death Machine - Get To The Choppa

Elkészült az első videóklip az Austrian Death Machine nemrég megjelent, Total Brutal című lemezéhez. A banda Tim Lambesis (As I Lay Dying) projektje, ami két fontos tényezőn alapszik. A szövegek Arnold Schwarzenegger különböző filmjeiből kiollózott kulcsmondatok köré épülnek, a zenei alaptól pedig semmiféle meglepetést nem szabad várni. Lambesis elmondása szerint az ADM pontosan olyan zenét játszik, amit elvársz egy kemény bandától. Tehát a gyors tempó, breakdown, sing along és gitárszóló minden számban adott.
552 0 2 Zene Izé
MStipee: Ez jóság xD
xcsokix: Isten :D kb 3 hónapja találtam rá meg is van az album csak ajánlani tom mindenkinek!!:D
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3082 0 7 Art Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Régebbi postok...