REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mai könyvajánlónkban 2 hiánypótló irodalmi mű szerepel, az angolul tudóknak a Things Better Than Boobs, míg a magyar olvasók figyelmébe A helyes asszonytartás c. könyvet ajánlanám. ;)

Idézet ez utóbbi ismertetőjéből: "Ajánlom azon sorstársaimnak, akik még állva maradtak ebben a nő uralta világban, és a feministáknak, mert remélem, többeket megüt közülük a guta."
10281 1 16 Izé
Nas: Nem mondtam, hogy mindennel szóról-szóra egyetértek, ami az írásban szerepel. Bizonyos részei [...]
Tooni: "A szerelem tehát a nők nagy ellensége, pláne a mai, igazán nem tökéletes társadalomban! Fel [...]
Nas: http://filipspagnoli.files.wordpress.com/2009/10/funeral-director-joke.jpg
Mind a 16 komment
433 féle energiaital - nem gondoltam volna, hogy ilyen sok a magyar termék...
14153 13 40 Izé
AVIREX: az a komoly gyujtemeny,nekem full uresek jonnek be a legjobban,amelyiken semmi nincs.. a noname cucc [...]
petcsi: Udv! Szoval en is beteg gyujto meg fogyaszto vagyok. Vetel-eladas-csere telin-uresen egyarant erde [...]
AndyMcNab: Nekem a haverom vett 300 forintért Gödöllőn és szerintem ez a legfinomabb energiaital mondjok a [...]
Mind a 40 komment
Post-it rajzok.
9672 7 7 Izé
Nusihusi: A legjobb a kávé öntés, és a fegyverek:)
Milánkaaa: Gondlojatok bele hogy anno a disney filmek hogy készültek:D vagy a többi rajzfilm... azok még sz [...]
Kiscsuri: Ez am is dúrva nem hogy így.janimaster ez nem fake...
Mind a 7 komment
Maccoyi ebédidőben. ;)

Itt pedig reggeli időben. ;)
9651 0 21 Autó Izé
joovan: DE JOO LENNE!!!!!!!! Ilyen szep sorokat reg olvastam mar :P
AVIREX: Igazad van,a sok sok tetves cigányt összekötözve lefektetni a placcra és wrumm wrumm... úgy cs [...]
Nusihusi: Azért én nem merném így összekenni a földet:P
Mind a 21 komment
Maccoyi ebédidőben. ;)

Itt pedig reggeli időben. ;)
9685 2 21 Izé
joovan: DE JOO LENNE!!!!!!!! Ilyen szep sorokat reg olvastam mar :P
AVIREX: Igazad van,a sok sok tetves cigányt összekötözve lefektetni a placcra és wrumm wrumm... úgy cs [...]
Nusihusi: Azért én nem merném így összekenni a földet:P
Mind a 21 komment
Biliárdozó kutyus. :)
3565 3 7 Izé
bungle: http://youtu.be/Ng1wVkqJV38
focuskoma: Jópofa. Amit 0:45 nél csinált az nagyon cseles volt ám. XDXD
Kiscsuri: Jaja xDDD.De am ha megmutatod neki és felveszed 200x akkor menni akármelyiknek :D
Mind a 7 komment
Mennyibe kerül egy gyerek?

A szülés költségei
785 1 12 Pink Izé
Balázs: hát akkor majd rákeresek yutyúbon és majd írok h mit szóltam :D
Balázs: amúgy jogos az is kint van XD
orsyka_001: bimbózó románcunk útjába állt, hogy visszadobta a mailem a gmail:D
Mind a 12 komment
Biliárdozó kutyus. :)
3887 0 0 Sport Izé
Szemtelenül sportszerű. ;)
1394 0 0 Sport Izé
Taxidermia

Kronologikus szerkezetű film Parti Nagy Lajos novellái alapján. Hőse egy család három egymást követő generációja. Sorsuknak alakulása egyfajta szubjektív történelemkönyvként tárja elénk a XX. század második felének legjellemzőbb életérzéseit. A történet mesélője a család legfiatalabb tagja, Lajos. Valójában az ő egyéni, és nem minden torzítás nélküli nézőpontjából ismerhetjük meg elődeinek mindennapjait. Szürreális látomások és történelmi tények elegyednek torz valóságszilánkokká, kificamodott igazságokká, groteszk érzésmozaikokká történetében, létrehozva ezzel egy olyan világot, amely leginkább Garcia Marquez regényeihez hasonlítható, ám jellegzetesen kelet-európai, jellegzetesen magyar.

Imdb
1072 1 4 Film Izé
CrazyLime: Úúúúúú, ez akkor egy sz@r film, hogy már jó :D
pepeti: Öncélúskodásról szól az egész, abszolút nem tetszett.
panzerp: a magyarok csak magyar filmet tudnak csinálni:) ami nem is baj mert ez a film szó szerint lélegze [...]
Mind a 4 komment
Ópium - Egy elmebeteg nő naplója

913, Magyarország. Brenner József író-orvos története egy újkori Faust-történet. Brenner orvosként dolgozik egy múlt század eleji elmegyógyintézetben. Már hónapok óta írói válságban szenved, egy sort sem képes papírra vetni. És közben a morfium rabjává válik. Egy nap új beteget bíznak rá, a huszonnyolc éves Gizellát. Az elmebeteg nő viszont csak ír és ír, ő saját naplója rabja, nem képes letenni a tollat. A fiatal nőn mind jobban elhatalmasodik a kényszerképzet, hogy egy idegen, gonosz erő költözött belé. Brenner féltékeny lesz a nőre, aki zseniálisan, megszállottan alkot. A kezdeti orvos-beteg viszony fokozatosan alakul át, orvos és beteg egymásba szeretnek, kapcsolatuk szexuális tébollyá hatalmasodik. Brenner az asszony testén keresztül akar kapcsolatba lépni a Gonosszal, és visszaszerezni képességét az írásra. Brenner doktor szövetséget akar kötni vele, hogy segítségével mindazt megvalósítsa, ami eddig neki nem sikerült. A Gonosz azonban testestül-lelkestül akarja magának Brennert. Ezért a szövetségért nagy árat kell fizetnie az orvosnak. Gizella cserébe, arra kéri Brennert, hogy vágja ki az agyát, szabadítsa meg a Gonosztól, hozza el számára a felejtést. Brennernek nincs választása. El kell pusztítania Gizellát: az egyetlen embert, akit igazán szeretett.

Imdb | You tube találatok

Csáth Géza
947 0 2 Film Izé
csicsilla: na ez a könyv nagyon nehéz olvasmány...legalábbis az én agyacskám nem tudta rendesen befogadni [...]
Leoparde: Jaajj, én ezt láttam a tv-ben, hogy melyik csatornán arra már nem emlékszem, viszont a film egy [...]
The White Ribbon (Das weiße Band)

Az események egy észak-németországi faluban játszódnak valamikor 1913–14-ben, az I. világháború kezdetén. A szereplők az iskolai kórust alkotó gyerekek és családjaik – a báró, az intézője, a pap, az orvos, a bába és a parasztok. Különös „balesetek” sorozata veszi kezdetét, amelyek egyre inkább valamiféle rituális bosszúállásnak tűnnek. Ki állhat az események mögött?

A film premierje a Cannes-i Filmfesztiválon volt.

Imdb | Angol feliratos előzetes
739 0 1 Film Izé
Erunder: Most értem haza ennek vetítéséről. Aki ismeri Szegeden a Belvárosi mozit annak mondanám, hog [...]
Az amcsik 26%-a durván elhízott - önként mennek a halálba?
739 1 31 Pink Izé
spider86: meg torta is :P Mr T: palócoké a jelen és a jövő :D
Drevway: Említettem már mennyire bíííírom a búúúúrád? :D
Mr.T.: Üdv a nógrádinak :D szintén onnan
Mind a 31 komment
Extract

Mike Judge a Beavis és Butt-head, valamint későbbi rajzfilmjei, a Texas királyai és a The Goode Family mellett élőszereplős filmeket is rendez: a Hivatali patkányok után az Extract-tel ismét a munka világába kalauzolja el a nézőket, csak ezúttal a fehérgallérosoknál feljebb pozicionálja a főszereplőt. Joel Reynold ugyanis saját kis céget vezet (tele lökött alkalmazottakkal), ám amíg az üzleti életben sikeresen megállja a helyét, addig felesége már inkább dzsigolót fogad.

Jelentkezzen aki az előtt ráismert Ben Affleck-re még mielőtt az előzetesben kiírták a nevét. :)


Imdb | Beavis és Butt-head véleménye a filmről :)
858 0 2 Film Izé
vöri: jo kis film lehet
Xavo: jelentkeznék :D
Egészségtelen a gyertyafényes vacsora?
1007 0 1 Pink Izé
Purple: hát ha a középkorban nem volt vele semmi baj, mikor tonna szám égették, akkor most se hinném, [...]
El kellene már azon gondolkozni, hogy a webkamerák árát magasan a csúcsvideokártyák ára fölé kéne pozícionálni...
9191 6 49 Izé
pateszmk: biztos Jurij a kőkemény orosz rapper apja
Patkányka: Ha valaki ezt csinálja kamerák elött úgy, hogy utána elérhetővé teszi több millió ember sz [...]
Patkányka: ...megbassza ez szerintem a vadmalacot is O.O
Mind a 49 komment
The Haunting in Connecticut (Kísértetjárás Connecticutban)


Az 1987-es megtörtént eseményeken alapuló rémisztő horror egy mit sem sejtő amerikai család természetfeletti, sötét erőkkel való találkozását tárja elénk. Amikor a Campbell család Connecticut állam egyik távol eső részébe költözik, hamar rá kell jönniük, hogy a bájos, viktoriánus otthonuknak igencsak nyugtalanító a múltja. Nem csak az bizarr, hogy a ház egykoron ravatalozó volt, de ráadásul a néhai tulajdonos látnok fia Johan visszatér, és az ártatlan és gyanútlan családot ez eddig ismeretlen, borzasztó kísértéssel sújtja.

Érdemes belépni az oldalara és a "tanuljunk a holtakról" menüpontot áttanulmányozni. :)

Imdb | Magyar feliratos előzetes
1374 1 2 Film Izé
kasy: Valóban sablon gyanús, de ebben a témában a spanyolok tudnak igazán jókat csinálni. Most megl [...]
pepeti: Kicsit sablonnak tűnt a sztori, de a trailer meggyőzött :)
Putrefy - Mutilated Slutfuck

Death Metal / Grindcore
448 0 1 Zene Izé
grisin: papnélánya
Clockwork Orange /Mechanikus Narancs/

Tánc, zene, haverok, buli, erőszak - röviden így foglalható össze, mi is a keménykalapot viselő, különös huligán, Alex számára az eszményi szórakozás, amelynek számláját mindig az ártatlanok fizetik. Egy napon azonban Alexre is lesújt a törvény keze, és a féktelenül pusztító suhancból agymosott mintaállampolgárt faragnak. Ez a történet képezi a gerincét az arculcsapással is felérő ellen-utópiának, amelyet Stanley Kubrick Anthony Burgess zseniális regénye alapján rendezett. Feledhetetlen képek, megdöbbentő zenei ellenpontok, Alex és barátai lüktetően izgalmas, nyelvi furcsaságokkal teletűzdelt beszéde - Kubrick ezekből az összetevőkből megsemmisítő hatású egészet gyúrt. A megjelenéskor óriási vitákat kirobbantó Mechanikus narancs ma is sokkolóan eredeti, rendkívüli mű.

Imdb | Wiki (Spoileres!!!)
614 0 2 Film Izé
vöri: amúgy szerintem indíthatnátok egy művész kategóriát is ;)
Hazafi: Kultikus darab. Az egyik nagy kedvencem. Nagyon komoly témát boncolgat a könyv és a film is egya [...]
gazdagság és jólét? mindenkinek lehet!
354 0 0 Pink Izé
A nevelési tanácsadó recepcióján... 
20655 4 40 Izé
stero: sunáznám .. őőh .. vagyishogy ejnye rossz kisgyerek!
Rukitarin Moari: Sztem nem kamu és szerintem ezen nem segít a pofon (na jó az abortusz a 348. héten igen - Paapi [...]
Jeró: pofon a gyereknek,pofon az anyjának...kész.
Mind a 40 komment
A 10 legjobb termékenységnövelő praktika

Ha gyereket szeretnél
640 0 0 Pink Izé
A hosszú élet 4 biztos titka
bor, hús, zöldség, gyümölcs...
265 0 0 Pink Izé
A "leggonoszabb" filmes vállalatok
928 2 1 Film Izé
Balázs: a Zorg is belefért volna :)
Gárdi Balázs fotóriporter. Járt Afganisztánban, Iránban és még számos helyen. Képeit a World Press Photo Awardson is díjazták. Honlapja kezdőlapján egy térképet találtok, ami mutatja, hogy éppen hol tartózkodik a világban. Képei nagy része háborúkról, konfliktusokról, életveszélyes helyzetekről szolnak, ezeket próbálja a lehető legközelebbről megörökíteni. A vele készült interjút elolvashatjátok itt.

 
1318 1 0 Art Izé
Bünti! :)
12602 4 23 Izé
bungle: Én se, hogy te tedd ki a Zene Izére. :P
Purple: nem mondtam, h tedd ki ide :D
bungle: Még jó, hogy van Zene Izé. ;) :DD
Mind a 23 komment
SRT the Game - Marcus  Az új videóm ami a 2009-es nyarat foglalja össze!
877 0 1 Sport Izé
skad: No komment! 100pont
Gyógyulj, szépülj körömvirággal
241 0 0 Pink Izé
Defendor

Arthur Poppington (Woody Harrelson) fejében elég gyakran keveredik össze a valóság a képzelettel, a teljesen hétköznapi figura ugyanis egy szuperhős személyiségét is viseli, akit Defendor-nak hívnak. Defendor éjszakánként a város utcáit járja a bűnözés ellen harcolva, miközben folyamatosan nemezise, Captain Industry - egy drog- és fegyverkereskedő, aki anyja haláláért felelős - után kutat. Szokatlan fegyvere teljes zavarodottságot okoz ellenfeleiben, és társával, egy ex-prostituálttal (Kat Dennings) az oldalán Defendor méltó ellenfele a sötét és kegyetlen alvilágnak.

Trailer
Hazai premier: 2010. február 25.
1237 2 2 Film Izé
Tooni: A nagy D, a nagy igazság nagy bajnoka, kinek vicces jeleneteit csodálhattuk a trailerben, hogy dar [...]
snake6: na ezen is szétröhögtem magam.........................
A 10 legbosszantóbb női dolog! A pasik garantáltan falra másznak!
1018 0 1 Pink Izé
spider86: pl a barátnőd engedélyed nélkül laptoppá változik...
Az együttes tagjai az énekes Géczi Erika, egykori kajak világbajnok, Mr. Basary, akit ma már mindenki csak „Rocktorok” néven szólít, a karcos hangú esztergomi Tóth Renáta, Gáspár Álmos hegedűs az erdélyi Kézdivásárhelyről, Zsoldos Tamás, akit a szakma az egyik legjobb basszus-játékosnak tart, Nagy László, aki a dobokból csalogatja elő az ősi ritmusokat, az elektromos gitáron népzenét játszó Szabó Miklós, valamint a két legrégebbi tag: Szűts István billentyűs, aki a harmóniákat felügyeli, és Koltay Gergely, aki a dalszövegeket szerzi s a különleges dallamokat töröksípon, fuvolán, furulyán interpretálja.
1591 3 1 Zene Izé
MOBIL: NO NO BAASARY MEG A ROCKTOROK AZ TULZÁS,HA TUNYORA MONDOD AZ IGEN!
Akon ft. David Guetta - Sexy bitch
2701 4 1 Zene Izé
skad: Hát, ezt megint nagyon eltalálta
A legújabb halálos biológiai csodafegyver.
10181 7 17 Izé
Darkshade: Anno Postal 2-ben hangtompító volt a macsek igaz az használat után erősen amortizálódott.
Jokker: Én azt a rész vártam, amikor a macska megunja az egészet, megfogja a gyereket és ugyanazt előa [...]
joovan: Sztem is az a legjobb! XD
Mind a 17 komment
Síró gleccser.
5567 3 9 Izé
ildikeee6: hmmm.... "természet remek alkotása..."
cila: Nem kell szégyellni, google se tudja. Jobban mondva, EDDIG nem tudta, mostantól Jokker :)
Jokker: "... a természet a legnagobb művész..." (szégyen de nem tudo [...]
Mind a 9 komment
Így gázolták el azt a motoros rendőrt Hollandiában szeptember elsején, aki csak tiszta utat akart csinálni a közeledő mentőautónak az autópálya felhajtójánál.
19666 10 50 Izé
norbalia: Lol te fostarisznya!!!!!! Mi az hogy szelsojobbos? Te elvetemult idiota. Valaki azert szelsojobbos, [...]
szaky: Úgy látom Hollandiában is hasonló problémákkal küszködnek mint nálunk: mindenki szerezhet j [...]
hawkeye: Én is nagyon szeretlek! :)))
Mind a 50 komment
Vajon mi zavarja meg ezt a békés játékot? Tippeljetek...
12334 7 18 Izé
Fogaska: én speciel macskára tippeltem....... én kis naiv.... XD
Gyurci: meteorra tippeltem hmm
AVIREX: egy berobbanó kocsi a ház oldalából [:
Mind a 18 komment
The Tournament

Hétévente egyszer egy gyanútlan városban megrendezik a Viadalt /The Tournament/, egy harcot, amiben a világ 40 legjobb bérgyilkosa vesz részt, és csak egy távozhat élve. A küzdelem 24 órán keresztül zajlik és műholdas, valamint titkos kamerák által kerül közvetítésre a milliárdosok közt, akik fogadásokat köthetnek a nyertesre. Az utolsó életben maradt gyilkos 10 millió dollárt és egy legendás, egymilliót érő golyót kap valamint a címet, ami az igazi motivációt jelenti: a világ No1. bérgyilkosa…
1210 4 4 Film Izé
kasy: Tegnap néztem meg és tetszett nekem is. X évvel ezelőtti A-s akció filmeket juttatta eszembe.
gonoszvagy: Nekem nagyon bejött ez a film. Szerintem érdemes megnézni.
snake6: nekem ez nagy meglepetés de nagyon bejönn!!!! THX
Mind a 4 komment
Egy német cég tálcán kínálja a megoldást azoknak a macska tulajdonosoknak, akik már unják az állandó etetést, itatást, tisztán tartást: bevállalták ugyanis, hogy legyártják az állat simogatható reprodukcióját.
2374 1 4 Izé
Fireblade1000: de kövér az a felső macska!!!!atya-gatya
Sissi: Aranyos, de inkább megvarrom magamnak:)
Mr.T.: Macskafétis utolért téged is :D
Mind a 4 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a rinocéroszcsótány (Macropanesthia rhinoceros), a világ legnehezebb csótányfajtája, aki az egész rovarvilágban is eséllyel pályázik a legeslegnehezebb címre. Élete ~10 éve során akár 8-10 cm-re megnő, tömege 3-4 dkg is lehet. Érdekesség, hogy Ausztráliában kedvelt hobbiállat.
2847 2 20 Izé
mentone: Ez megbír csípni vagy harapni vagy iesmi?XD
Fireblade1000: 1 ilyen vajon milyen nagy foltot csinál, ha szét taposom??:D:P
rubigo: mit? mit? Hát megenné. :)
Mind a 20 komment
Christopher Gilbert vizuállatságai
2299 1 1 Art Izé
mephistto: Már ellnézést de ez a kép volt a Razoománál is :D http://4.bp.blogspot.com/_Fzq94YVbHHM/SpwTs [...]
Régebbi postok...