REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3301 1 7 Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Dagoba - Back From Life

A francia metálcsapat új albuma a Face the Colossus Szeptember 29én fogja meglátni a napvilágot Európában. A korong keverését Tue Madsen (The Haunted, hatesphere, Mnemic) végezte, aki már dolgozott együtt a metálcsapat 2006os What Hell Is About… c. albumán.
306 0 2 Zene Izé
Balázs: köszi a javítást:)
Skullman: Ennek az albumnak a cimadó dala a Face The Colossus. De nem baj.XD Jó kis album lett. A 2006-os az [...]
Rétegszoftver ajánlatunk következik: A qik.com egy Iphone alapú online videostream rendszer, aminek segítségével remekül lehet közvetíteni ami éppen történik körlöttünk. Vagy kukkolhatjuk mások létezését. Kis nyomozómunkával meg lehet találni minket is :)
848 0 0 Tech Izé
Egy kis boksz anatómia.
714 0 1 Sport Izé
Beno89: Nah nekem ennek kéne az összes része ha megvan valakinek. S hogyha magyar akkor az qurva jó lenn [...]
Jean Michel Jarre - Oxygene (part 1)

A poszt apropója pedig:

"Ötven legendásnak számító analóg szintetizátor és három zenésztársa társaságában újra életre kelti a a zenetörténelem áttörést jelentő művét, az Oxygene-t! Nincs más dolgunk, mint egy mély levegőt vennünk és átadni magunkat a csodának!"

Szóval koncert lesz novemberben a Papp Lászó Sportarénában.
667 1 0 Zene Izé
ScanRobot - Egy automatikus könyvszkenner.
1276 0 0 Tech Izé
Így megy egy BMW E36  versenyen. :) Elég gyors.
875 3 3 Sport Izé
cpu: Hát ez durva volt! Én végignéztem :) És tényleg olyan mintha easy botok ellen menne :)
papaluige: ha a saját kategóriájában menne.......
Beno89: Olyan mintha very easy re volna beállítva a gép :D
Magasugrás Ivan Ukhov módra, egy kicsit pityókásan. :D
825 0 0 Sport Izé
Corina Ungureanu a román gimnasztika egyik "szimbólumának" szexi talajgyakorlata.

És még két "szimbólum" hasonló bemutatója.

Lavinia Milosovici

Claudia Presecan
15912 2 3 Sport Izé
Derill: csípem a genetikáját
Maccoyi: http://sarm.transindex.ro/?cikk=1188 ;)
bob: lehet hogy én vagyok a hülye, de mi okuk lehet rá?!
Ha egy kis hóra vágytok így nyáron, irány Kenya, ott most havazott. :D

2251 0 10 Izé
|-=O=-|: Már a Marson is havazik! :D http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=10367
mexi: Eltolódnak az éghajnali övek.NAgy kaland. Van akinek jobb lesz,van akinek roszabb.Tengerparton ne [...]
spider86: sztem meg az :)... global-warming meg vót nincs... úgy is megdöglünk....
Mind a 10 komment
Óvatosan az egzotikus koktélokkal... ;)
12924 1 28 Izé
Purple: egyszer rá kell jönni, arra valahogy, hogy nem bírja :)
Párna: azaz abszint az nem amit betiltottak vmi miatt? még kicsi vagyok XD nem értek az ilyenekhez csak [...]
morgan: vegyi fegyver már ez basszusXD
Mind a 28 komment
Egy lépés előre, kettő meg hátra, íme egy kis orosz táncbemutató nektek mára. :D
7942 8 13 Izé
bungle: Akinek esetleg liveleak nem megy: http://www.youtube.com/watch?v=UDF1K-wZlnc
nyehőce: Nagyon kész van ez a zene!!! :DD
Maccoyi: Az nem is "hasas". Az az egyik break elem a táncban. ;D
Mind a 13 komment
 

Egy rúdugró, aki a leérkezőhely mellé repül. Auch.
778 0 0 Sport Izé
Gács Rezső "beszélő bűvész" - akit mindenki csak Rodolfonak ismert - egyik nagyszerű produkciója
5407 6 11 Izé
kotta: NEM! Egyáltalán nem fontos! Pont mint zsidó származású állampógár, magyarabbb volt sok-soik [...]
polgarobi: Sose tudtam az igazi nevét, mindig csak csodáltam amit tesz. a tudásának mindegy, hogy zsidó va [...]
Laci: Fontos ez? Igen, zsidó volt. Ebből nem is csinált titkot (lásd: "Vigyázat, most nem csalok!" c. [...]
Mind a 11 komment
Nightrage - Scathing

Az együttest két görög srác hozta létre még 2000-ben, majd gondoltak egyet, és áttették székhelyüket a dallamos death metal hazájába, Svédországba. Sikerült az énekesi posztra megszerezniük Thomas "Tompa" Lindberg-et, az egykori At the Gates vokalistáját, így nyitva állt előttük a világ.

Gloomy Daydreams

The Tremor
455 0 2 Zene Izé
Cromex: + de nem rossz :)
Cromex: Egyszerű metalcore-nak tűnik.
Earth Crisis - Nemesis

Amitől ma sokan megcsömörlöttek, és fanyalognak rá, egykoron unikum volt. A hardcore és a metal ötvözése egykoron olyan bandák szekerét lódította meg a 90-es évek elején, mint például a Biohazard, és az Earth Crisis. Súlyos, arcba mászó hangzás, földbedöngölő középtempós ütemek és a frontember gyűlölettől fröcsögő ordibálása.
458 0 0 Zene Izé
Eagle Eye (Sasszem)

Jerry (Shia LaBeouf) és Rachel (Michelle Monaghan) két idegen, akiket összehoz egy rejtélyes telefonhívás. A hívó fél egy nő, akit egyikük sem ismer, és aki az életüket és a családjukat fenyegetve egyre veszélyesebb helyzetekbe hajszolja Jerryt és Rachelt, miközben a hétköznapok technológiáját használva követi minden lépésüket, és úgy tűnik, mindent lát.

A film D.J. Caruso rendezésével október 2-án kerül bemutatásra Magyarországon.
2807 0 9 Film Izé
csicsilla: egyszer jo volt,nem szeretem mikor nők keménykednek,meg mittomén...nem jön be a páros akciofilm [...]
r3clbull: tudna valaki kuldeni cinemastore.hu meghivot? megkoszonnem :D
xontflong: Mindent lát? Csak nem Byakugan-ja van? XDXDXD
Mind a 9 komment
Eagle Eye (Sasszem)

Jerry (Shia LaBeouf) és Rachel (Michelle Monaghan) két idegen, akiket összehoz egy rejtélyes telefonhívás. A hívó fél egy nő, akit egyikük sem ismer, és aki az életüket és a családjukat fenyegetve egyre veszélyesebb helyzetekbe hajszolja Jerryt és Rachelt, miközben a hétköznapok technológiáját használva követi minden lépésüket, és úgy tűnik, mindent lát.

A film D.J. Caruso rendezésével október 2-án kerül bemutatásra Magyarországon.
3189 2 8 Izé
r3clbull: tudna valaki kuldeni cinemastore.hu meghivot? megkoszonnem :D
xontflong: Mindent lát? Csak nem Byakugan-ja van? XDXDXD
Ujvy: volt az elmúlt két hónapban 3 is, csak neked nem szóltunk..:D
Mind a 8 komment
Megtámadta Liverpoolt egy óriáspók! ;)

Videó.
3842 1 8 Izé
mekszamnojz: mozog az, itt van e :D http://www.youtube.com/watch?v=oDtv8SFRSJo&eurl=http://www.huffingtonpost.com [...]
Skatopia: jópofa míg valakinek a fejére nem esik...
Thufir: Ezek tachikomák!
Mind a 8 komment
"A pad párnázatlan ülőbútor egy sorban ülő több személy számára." (Wikipédia)
4936 1 3 Izé
Nicholai: a csövesekre nem is gondolnak.........hát hogy fognak rajta aludni ha világít.... mondjuk ahol i [...]
E.Dé.i.eN.A: Ez tetszik :D mondjuk nem tudnám elképzelni a városba, hogy hogy világítana este, de egyrészt [...]
Laci: ...és a chaise longue-ból (= hosszú szék; ejtsd: sezlong) származik :) http://en.wikipedia.org [...]
Knowing - Alex Proyas rendező (The Crow, Dark City, I, Robot) új filmje.

1959-ben egy tanórán a diákok azt a feladatot kapják, hogy rajzolják le, szerintük milyen lesz a világ 50 év múlva. Ezt beteszik egy időkapszulába, majd elássák és 50 év után kiveszik. Az egyik lapon azonban nem rajz, hanem titokzatos számkombinációk találhatók, melyek a Nicolas Cage alakította főhős birtokába kerülnek. Mint kiderül, a papíron az elmúlt 50 év legnagyobb katasztrófáinak pontos dátum és a halottak száma található. Ám a sorozat folytatódik és újabb tragédiák várhatók.

Ha nincs quicktime lejátszód, itt a gyengébb minőségű trailer.
6055 0 34 Film Izé
izébigyó: "Időzavarba" került egy város az Egyesült Államokban: nem találja ötven éve eltemetett idők [...]
pr0t3st: okéoké nemtudtam főnök, ujvagyok még itt.: D nebánts
Cromex: Igen, eléggé ótvar film.
Mind a 34 komment
Knowing - Alex Proyas rendező (The Crow, Dark City, I, Robot) új filmje.

1959-ben egy tanórán a diákok azt a feladatot kapják, hogy rajzolják le, szerintük milyen lesz a világ 50 év múlva. Ezt beteszik egy időkapszulába, majd elássák és 50 év után kiveszik. Az egyik lapon azonban nem rajz, hanem titokzatos számkombinációk találhatók, melyek a Nicolas Cage alakította főhős birtokába kerülnek. Mint kiderül, a papíron az elmúlt 50 év legnagyobb katasztrófáinak pontos dátum és a halottak száma található. Ám a sorozat folytatódik és újabb tragédiák várhatók.

Ha nincs quicktime lejátszód, itt a gyengébb minőségű trailer.
6500 5 34 Izé
izébigyó: "Időzavarba" került egy város az Egyesült Államokban: nem találja ötven éve eltemetett idők [...]
pr0t3st: okéoké nemtudtam főnök, ujvagyok még itt.: D nebánts
Cromex: Igen, eléggé ótvar film.
Mind a 34 komment
Andrea Bocelli az egyik legszebb hangú kortárs tenor. Életéről pl. itt olvashattok.

Elmo pedig Elmo a Szezám utcából. Örömet okoz neki ha elszámolhat 20-ig, elmondhatja végig(!) az ábécét, vagy ha jót játszhat a szörny és mackó nemzetiségű haverjaival. Elaludni kortársaihoz hasonlóan nem annyira szeret.

És itt vannak ők ketten, ahogyan "előadják" a Bocelli előadásában világsikerré vált dalt kicsit más szöveggel. (Az eredetiben közreműködő Sarah Brightmant most csak megemlítjük, bár ennél ő is többre érdemes.)

Jó mulatást!
1661 4 2 Zene Izé
Kiscsuri: Andrea Bocelli-nek gyönyörű hangja van.Annyira kellemes, hogy nagyon :D!
szpet: Imádom Bochellit. (És Elmot is. ^^') Lehet, hogy hülyeség, de azon gondolkoztam, hogy vajon Ser [...]
Egy kis karaoke. :) A próbálkozásokat a bátrabbak felvehetik, és beküldhetik az Izé rádióba. :)))
(Így első ránézésre mielőtt klikkoltok ;) kitaláljátok melyik nótáról van szó?)
7927 14 21 Izé
Párna: legalább a gitarrensolot kitudtam olvansni XD
Savitra: A szöveget olvasva azt hittem valami finn dal lesz:D
|-=O=-|: Japcsi cigány, LÚÚL! :D
Mind a 21 komment
Elkészült a Google nyílt forráskódú böngészője, mely a Chrome nevet viseli. A postképre kattintva telepítheted a programot, mely egyenlőre béta állapotban leledzik. (ettől függetlenül szerintem már most nagyon jó, és ígéretes - Errtu)
1025 0 24 Tech Izé
Mangalor: Egy tuti teljes programeltávolító: Revo Uninstaller
sztewe: Tanács: Ha valaki felrakta és aztán uninstall, nem szedi le a "pofázó" programot, elárulom a G [...]
Errtu: igen, elég sok blogger belekötött ebbe. ez egy baki volt a Google részéről. nem ez volt az els [...]
Mind a 24 komment
Cuki kis házimozik. (A 10 legelképesztőbb egy helyen.)
8240 4 3 Izé
kowa: Így nyomtuk miis az eb alatt..... Az udvaron csak nálunk nem medence meg bőrfotel volt hanem műa [...]
livy: A 3. a kedvencem.
anon: Azért a felfújható elég durva
Érzéki csalódás és mellnövesztő egyben :D
14801 9 15 Izé
AVIREX: spirál-mirál:))
Jozef7: ok Bocsi mindenkitől csak annyira szóba jött ez az ijezgetős izé hogy találtam egyet és felra [...]
Nusihusi: Én is azt hittem, hogy valami ijesztgetős lesz:D
Mind a 15 komment
Szerintem tökéletes ajándék lenne ez a lefejezhető macika...
(Ez célzás volt kedves lavor, hogy a begréim mellé küldhetnél egyet, hisz úgy szeretsz :DDD -Crap )
805 0 7 Tech Izé
Jozef7: mmmmmmmmm Ilyenkor meg bezzeg nem ír seni vissza a kérnék valamit :(
Jozef7: Én nem kapok Begrét??? Vagy azt hogy lehet kapni???? ÉN SZERETNÉK NAGYON EGYET!!!!!!!!! :(
CRaPtRaSH: jaja, hát most csak annyi jár egyelőre:P
Mind a 7 komment
The Berzerker - Follow Me
Az ausztrál The Berzerker az egyik legkülönlegesebb banda a death/grind és modern/indusztriális metal színtéren. Alapítója, Luke Kenny eredetileg DJ volt. (18)
276 0 0 Zene Izé
Mi történik ha egy lovasíjász nagyon szeret motorozni? Megszületik a motoros-íjászat.
Láss csodát: Horváth Vilmos, az első motorosíjász. :)
3954 4 4 Izé
AVIREX: ebbű van a sok baleset,mer bohóckodnak kinnyukba
E.Dé.i.eN.A: Láttam már olyat aki állva nyilaz, láttam már olyat aki lóhátról, de hogy motorról....:DDD [...]
Skatopia: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez kúrva jóóóó imádom a bashut :D
Mind a 4 komment
Egy különös sport Svájcban - bár az olimpiai számok között egyelőre még hiába keressük. :)
521 0 0 Sport Izé
Egy új, furcsa fejű lény jelent meg...
3532 0 5 Izé
ReAm1: Szépen járt :D
bob: mekkora köcsög lehetett, aki a fejére húzta :DD (Aki linkel nekem képet a fehér POLICE felirat [...]
bungle: http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=1828 :)
Mind a 5 komment
Seal - Kiss From the Rose

és egy piano változat

és egy acoustic tutorial
683 1 0 Zene Izé
Sarah McLeod az ausztrál rockcsapat, a The Superjesus volt frontembere. Az énekesnő az ausztrál zenei színtér egyik legismertebb női alakja, legfőképp egyedi és lelkes színpadi alakításairól híres. Tavaly robbant be a He Doesn't Love You-val,most itt a legújabb száma a White Horse.
 
969 1 0 Zene Izé
Egy ifjú tehetség.
752 1 0 Sport Izé
Underoath

A jövő hét kedden megjelenő új lemezt teljes egészében meg lehet hallgatni a banda myspace oldalán!

A Lost In The Sound of Separation című albumon a következő dalok szerepelnek:

1.Breathing In A New Mentality
2.Anyone Can Dig A Hole, But It Takes A Real Man To Call It Home
3.A Fault Line, A Fault Of Mine
4.Emergency Broadcast... The End Is Near
5.The Only Survivor Was Miraculously Unharmed
6.We Are The Involuntary
7.The Created Void
8.Coming Down Is Calming Down
9.Desperate Times, Desperate Measures
10.Too Bright To See, Too Loud To Hear
11.Desolate Earth... The End Is Here
586 0 0 Zene Izé
Ha már ma kezdődik az iskola, akkor a mai kütyü legyen egy ébresztőóra :]
1033 0 0 Tech Izé
Zorall - Egyszer véget ér...

Máté Péter híres számát rockosították!



Honlap  

Lökd ide a sört
 
501 4 0 Zene Izé
Univerzumunk eddigi legnagyobb modellje.
Az apró pontocskák az egyes galaxisokat jelölik. Na ezután mondja valaki, hogy egyedül vagyunk az univerzumban! ;)
9593 9 47 Izé
Laci: Én hívő családból származó ateista vagyok. Olvasd el még egyszer, figyelmesen, amit (nem is [...]
ztomika: Én is hosszászólok már ennyi "okos" ember "okos" hozzászólásához... 1. Szerintem nem létezn [...]
Kiscsuri: Igen ez a sejtes élőlényes dolog is durva...Már a "Men in BLACK" is célozgatott rá:)->mi->föl [...]
Mind a 47 komment
A múltkori érdekes vízisport után, most itt van egy újabb, de ezt most már kerékpárral hajtják végre a versenyzők, több-kevesebb sikerrel. :)
654 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...