REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Testi Egyenleg Ska Kollektíva - Jár Ami Jár
751 3 1 Zene Izé
chocolat: Hát ők egyszer együtt koncerteztek nővéremékkel, nem is olyan régen [:
Sigma -All blue

Egyik legnagyobb kedvenc...nem lehet megunni;)!
538 0 1 Zene Izé
MStipee: Nemrossz, nemrossz :)
Nemcsik Zsolt az athéni olimpia kardvívó döntőjében ritkán látható önuralommal tűrte, hogy a nem kicsit vitatott helyzetnél a zsűri a hangos olasz reklamáció (és emellett nem kis "diplomáciai" háttérmunka...) után az aranyérmet Aldo Montanónak ítéli. Pekingben egy kínai versenyző győzte le szintúgy vitatott helyzetek során, és az élete során addig mindig úriemberként viselkedő vívó üvöltözve reklamált - hiába.

Blogjában őszintén ír az olimpia megnyitójakor elhunyt edzőjéről, Gerevich Györgyről, a legendás vívó édesapa fiáról, és az ő elvesztése miatt kialakult zavart lelkiállapotáról.

Olimpiai aranyak ide vagy oda: személyisége, eredményei és példaadó életmódja okán Nemcsik Zsolt méltó utódja a magyar kardvívás neves személyiségeinek.
559 0 1 Sport Izé
Balázs: hát igen, az olaszok csicska csalók voltak mindig is
Sacha Feiner, egy Gremlins rajongó videója...

"Hogyan készült".
5387 1 4 Izé
Maccoyi: Írj Shifty-nek, ő biztos tud válaszolni a kérdésedre. ;)
eerix: Jövök kicsit offolni, ha nem nagy baj... :$ Szóval volt ez a Mass Effectes nyereményjáték, és [...]
alphadog: Indiana Jones milyet néz, mikor meglátja, hogy party van. :D
Mind a 4 komment
Magfúziós atomerőmű a sufniban.

Csináld magad!
5402 1 10 Izé
Laci: Most kezdtem el olvasni és máris fetrengek a röhögéstől. Ma ugyan már nem fogom végigolvasni [...]
SQS: Ezt már rég kibeszélték az index fórumain, ebben a topicban: http://forum.index.hu/Article/show [...]
sahinel: Tök mindegy szerintem. Sufnitunigban megépíteni ilyesmit?:D Minek vesződnek vele a kormányok me [...]
Mind a 10 komment
Feszes és izmos hasat szeretnél?

Akkor jó helyen jársz. Ha posztképre kattintasz, és becsületesen, valamint jól elvégzed a látott feladatokat naponta legalább 1x, akkor megszabadulhtasz az  ilyen  és az ehhez hasonló  pocakoktól.

Előnyei ennek a videónak: ingyen van, nincs postaköltség, nem foglal helyet a lakásban, ha hozzáadod a kedvencekhez, bármikor egy kattintással elérhetővé válik...stb.stb.stb...

Próbáld ki most!  :D
1083 5 9 Sport Izé
Derill: azért engem elszomorít hogy sportember létedre megemlíted a zsírleszívást meg a fogyitabikat [...]
Maccoyi: Ámen. ;D
kamubekLaca: Nem az... Atléta vagyok. :) Meg néha foci, a legtöbb helyre bicajjal járok, meg ilyenek. :D De e [...]
Mind a 9 komment
A kevésért keveset, illetve a kevésért semmit üzleti modellnél csak egy izgalmasabb létezik: a semmiért semmit. Tegye rá kezét kedvenc számára, és éljen tovább gondtalanul!
8263 3 28 Izé
Tybycsoky: 88046 és 88406 ingyér megvéve :)
leep: enyimek: 39924, 15968
nearo: 61305... dobókockákkal jött ki, persze csak harmadszorra sikerült szabadot találnom XDDD
Mind a 28 komment
Jelvények, kitűzők, érmék, kitüntetések, egyenruhák régen és ma.
4854 4 4 Izé
psypapi: Azért mert téged nem érdekel a dolog és nem írogatnak ostoba kommenteket még lehet figyelemfel [...]
psypapi: Itt a pont!
Laci: Volt szavazás? "Csóró" a poszt? Lehet. Mégis megnézték eddig 1152-en. A poszt képen az I. Na [...]
Mind a 4 komment
Több mint 82(!) galéria frissült a Games Convention alatt. Ez gyűjtöttük most egy csokorba!
1431 1 3 Game Izé
Errtu: ráadásul nem is egy helyen volt használva :)
Szamooca: :D:D
Purple: nem lett lezárva a félkövér :)
Több mint 73(!) galéria frissült a Games Convention alatt. Ez gyűjtöttük most egy csokorba!
765 0 0 Tech Izé
Peet - Egyszer volt hol nem volt

slágeres spanyolrefrénes bólogatós tangózós mónikázós ugrálós gitárszólós

 
667 0 1 Zene Izé
Thaddeus: Alteres cimkézős ^^
Mire képes manapság a pillanatragasztó! ;)

Bill Dan, egy újabb kő egyensúlyozó művész.



Még pár videó...
1978 6 15 Izé
bungle: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1060827/A-stone-ishing-The-artist-balances-heavy-rocks-other [...]
ibor90: tuti hogy nincs benne trükk, ezek nagyon durvák...nem tom hogy lehet, pl széket egylábon megáll [...]
ReAm1: Ja! Az egy kitömött madár, nem tudtad? :)
Mind a 15 komment
Bár volt ma már bünti, az egész lightos volt Gubi Rudihoz képest...

Másik letölthető albuma.
4477 4 15 Izé
Macamoto: És még apám kinevetett mikor azt mondtam, hogy alakítson zenekart… A mazoistáknak viszont [...]
éndzsöl: ezt nem tudnám káromkodás nélkül kommentálni, részemről én is a Pokolgépen akadtam ki legi [...]
morrdon: Csúnya dolog ilyen klasszikus Pokolgép stb dalokat MEGGYALÁZNI! Dühömben majdnem szétvertem a [...]
Mind a 15 komment
[ Mtv Icon Tankcsapda ]
Csík Zenekar , Lovasi - Fiúk Ölébe a Lányok

ui.: első feltöltés, szóval egy világ törne bennem össze, ha nem kerülne ki. ;) 
778 3 3 Zene Izé
green: :)
boci: üdv körünkben, green! :)
Purple: hát ez nagy :DD
Trident Iceni - 550 lóerős dízelmotor, 320 km/h körüli végsebesség, 3.7 mp alatt gyorsul százra és mindössze 2,2 liter a fogyasztása, 3200 km-t tesz meg egy teli tankkal. Egyetlen hátránya, hogy kb. 22 millió forintba kerül.
5589 0 32 Autó Izé
joshka: Hat igen, de amikor a menes felebred, akkor nem 2.2l/100km, hanem tobb az a 22-nel is. En a BMW-mel [...]
nkmedve: 40 tonna mozgatásához nem kell 40szer erősebb motor. 4-5ször erősebb bőven megteszi, s akkor m [...]
Maccoyi: és álmodban, majd dudálsz vele egy picit. XD
Mind a 32 komment
Trident Iceni - 550 lóerős dízelmotor, 320 km/h körüli végsebesség, 3.7 mp alatt gyorsul százra és mindössze 2,2 liter a fogyasztása, 3200 km-t tesz meg egy teli tankkal. Egyetlen hátránya, hogy kb. 22 millió forintba kerül.
5731 8 32 Izé
joshka: Hat igen, de amikor a menes felebred, akkor nem 2.2l/100km, hanem tobb az a 22-nel is. En a BMW-mel [...]
nkmedve: 40 tonna mozgatásához nem kell 40szer erősebb motor. 4-5ször erősebb bőven megteszi, s akkor m [...]
Maccoyi: és álmodban, majd dudálsz vele egy picit. XD
Mind a 32 komment
A múltbeli számológépek után itt egy a mai korból: pár csepp vízzel működik. :)
3649 2 9 Izé
loloppo: hogyan szedi ki az áramot a vízbűl ez a kütyü?
Brigetius: Elég súlyos lehet "powered by 2 AA batteries". Nekem meg pont a tiednek az utódja van Casio FX-82 [...]
Laci: Nekem ilyen van: http://www.voidware.com/calcs/fx82.htm Fogyasztása 0,0007 W! 1982 óta meg van [...]
Mind a 9 komment
Helheim - Jernskogen

1992-ben alakult norvég zenekar. Az évek során öttagúra bővültek, bevéve egy gitárost és egy állandó szintist. Ebből már kikövetkeztethető, hogy black metal alapú viking-pogány zenéjük atmoszférikusabb fokra emelkedett.
415 0 0 Zene Izé
Mi történik, ha a fanatikus WoW-os ért egy kicsit a villanyszereléshez?
7926 3 8 Izé
Schabee: wáááá de kész
tikshow: hát neked sincsen életed :D
Jokker: Ezeknek nagyon megfáradhatott az agyuk... Akárcsak Steronak! xD
Mind a 8 komment
Bemutatom nektek Hatsune Miku-t. Ő egy Vocaloid (számítógépes szoftver generálta hang) és nagy ismertségre tett már szert az internet segítségével.
6387 8 19 Izé
M-ber: Félreértés ne essék, a magyar felirattal készült verzióra gondoltam^^
M-ber: A magyar verzió a számhoz megtekinthető innen: http://anifusion.cwi.hu/
Davee: Aki leszedte valahonnan és nem irigy lény az felvenne msn-re vagy dobna egy mail-t hogy honnan pak [...]
Mind a 19 komment
Na így kell stílusosan beszállni egy golfkocsiba. :)
610 0 0 Sport Izé
Egér jól
1256 2 3 Tech Izé
Geeo: Ez nagyon G5 utánzatnak tűnik...
Jozef7: azta de jóóóó!!! nekem kell egy ilyen :D
Purple: kedves jézuska..... :D
Egy érdekes vízisport. :)
425 0 0 Sport Izé
Kalmah - The Groan Of Wind

A KALMAH története 1992-ban kezdődött, bár akkor még Ancestor néven. Öt demot készítettek death metalt játszva, mielőtt 1999-ben a Kalmah névre váltottak volna - nevükkel együtt pedig stílust is váltottak. Ugyan még mindig death befolyásoltságú zenét játszanak, de már jóval dallamosabbat, nem kevés black hatással vegyítve. Leginkább honfitársaikkal, a Children Of Bodom-mal lehetne párhuzamot vonni a zenekarok között.

Heroes To Us

Evil In You

Outremer
495 0 1 Zene Izé
Scud00: Kicsit kemény, de jó dallamos! Fassssza!!!
Ez a mi együttesünk honlapja, 30 meghallgatható electro-pop zenével. Jó hallgatózást mindenkinek!

Bármilyen kérdést, vagy észrevételt az opensources.music@gmail.com -ra várunk. További szép napot!
687 0 1 Zene Izé
dojk2: egy két komment azét jöhetne, éprtékelés gyanánt..vagy csak annyi hogy mennyire tetszett..... [...]
Egy újabb egészpályás kapusgól. Aki elkövette az Eduardo Martini a brazil másodosztályú Paraná csapat hálóőre. :)
583 1 0 Sport Izé
A Napos képek után egy kis játék a Holddal :)
5130 0 7 Art Izé
Lui-G: Nem akarok kötözködni, de ezek közül néhány nem a Hold, hanem a Nap. Bocsi.
Kerlés: Nagyon szép képek. Egyediek, és ötletesek. Kiváló. Köszönet a beküldőnek. Elárulhatná m [...]
Perenna: Nekem bejönnek!Én is akarok majd csinálni egyszer ilyeneket!
Mind a 7 komment
A Napos képek után egy kis játék a Holddal :)
5347 7 7 Izé
Lui-G: Nem akarok kötözködni, de ezek közül néhány nem a Hold, hanem a Nap. Bocsi.
Kerlés: Nagyon szép képek. Egyediek, és ötletesek. Kiváló. Köszönet a beküldőnek. Elárulhatná m [...]
Perenna: Nekem bejönnek!Én is akarok majd csinálni egyszer ilyeneket!
Mind a 7 komment
Ha az egyiptomiak képesek lettek volna autógyártásra az ókorban, biztos ilyen guruló piramisizét építenek. :)
Greg Zanis "Dream Car"-ját napenergia hajtja, 70 km/h sebességgel "száguld" és egy feltöltéssel 130 km-t tesz meg, de a következő prototípust úgy tervezi, hogy az 800 km-t legyen képes megtenni.

1270 0 7 Autó Izé
xergh: kesz az ufo! :)
bungle: Feltöltés a Solar Garage-ban történik. :) http://dreamcar123.com/solar_garage/3solar_garage.htm
Iguana: napenergia? hol a napelem? feltöltés? ha napenergia akkor menet közbe is tud töltni nem? akkor m [...]
Mind a 7 komment
Ha az egyiptomiak képesek lettek volna autógyártásra az ókorban, biztos ilyen guruló piramisizét építenek. :)
Greg Zanis "Dream Car"-ját napenergia hajtja, 70 km/h sebességgel "száguld" és egy feltöltéssel 130 km-t tesz meg, de a következő prototípust úgy tervezi, hogy az 800 km-t legyen képes megtenni.

1412 1 7 Izé
xergh: kesz az ufo! :)
bungle: Feltöltés a Solar Garage-ban történik. :) http://dreamcar123.com/solar_garage/3solar_garage.htm
Iguana: napenergia? hol a napelem? feltöltés? ha napenergia akkor menet közbe is tud töltni nem? akkor m [...]
Mind a 7 komment
Egy szerencsés példa arra, hogy miért is veszélyes sport a vadvízi kajakozás.
469 0 0 Sport Izé
Itt az első Fast and Furious trailer. Vin Diesel és Paul Walker ismét egy csapatot alkotnak!
6907 0 13 Film Izé
bandee1219: Tokio: http://www.thehotcars.com/photos/the-fast-and-the-furious-3-tokio-drift/
Dawe: ez fölújitás vagy folytatás?
rituska001: Már alig várom! Nyami. Kivételesen nem csak Vin Diesel és Paul Walker miatt:P
Mind a 13 komment
Itt az első Fast and Furious trailer. Vin Diesel és Paul Walker ismét egy csapatot alkotnak!
6937 2 12 Izé
Dawe: ez fölújitás vagy folytatás?
rituska001: Már alig várom! Nyami. Kivételesen nem csak Vin Diesel és Paul Walker miatt:P
simo_almos: Mind a 3at vegig neztem mar parszor. Azon ritka filmek koze tartozik amiket sokszor de sokszor vegig [...]
Mind a 12 komment
Nikon D90 teszt a DPreviewnél és Chase Jarvisnál

Előzetesként pár részlet:

12.9 megapixel DX-format CMOS szenzor
3.0-inch 920,000 pixel (VGA x 3 colors) TFT-LCD
Live View ,arcfelismerés Automatikus szenzor tisztítás
videófelvétel:  1280 x 720 (720p) 24 fps  mono hanggal
IS0 200-3200 range (100-6400 kiterjesztett mód)
4.5 fps sorozatfelvétel (buffer: 7 RAW, 25 JPEG fine, 100 JPEG Normal)
3D tracking AF (11 pontban)
GPS és geotagging kompatibilitás

Meg egy Engadg et galéria

1457 0 2 Tech Izé
rezlavor: merengek eppen a D70s cserejen, es eddig a D200 volt az iranyado, de ez elegge elgondolkodtato....
Szamooca: húúú...na ez gép :))
Maroon 5 - Sunday Morning

És egy másik nagy kedvencem tőlük:  Makes me wonder

Honlap
428 2 0 Zene Izé
Fatboy Slim - Push The Tempo

Egy jó szám, és egy HIHETELEN KIRÁLY klip :D! Mindig felvidít .
405 1 0 Zene Izé
Cat House on the Kings - így néz ki egy cicamenhely Kaliforniában.
Nincsenek ketrecek, nincs elaltatás. A 16 éve alapított menhely 16000 macskát és 4000 kutyát mentett meg (nem beszélve a 40000 állatról, amelyet ivartalanítottak) és jelenleg 700 cicáról gondoskodnak.

2121 1 7 Izé
Darklightangel: hehe akkor már értem:P köszi szépen:)) meglesz reméljük:) pussz
mekszamnojz: dede, ő súgta meg, mindig dicsekszik, ahogy rólad is ;) akkor neked is jó kikapcsolódást :P pu [...]
Darklightangel: hehe majd holnap megyek arrafele..de honnan tudod amúgy? csak nem a drágaságomtól?:P
Mind a 7 komment
Ingyen repülőjegy a csehországi romáknak
"A Nemzeti Párt ma megüzente a Cseh Köztársaságban letelepedett cigány közösségnek, hogy hajlandó anyagilag támogatni minden egyes cigány távozását a Cseh Köztársaságból, menjenek bárhová, Indiától Kanadáig".
10272 2 74 Izé
rivaul: Én is fizetnék nekik csak takarodjanak :( Bár az irtásuk ellen se tiltakoznék akár ki akármit [...]
Tóth József: Én nem, de ismerek olyat aki a klotyóból pecázta ki. :)))
Párna: annyi mondjuk h a cigány azzal törődik hogy hogy basszon át, gépe is csak azért van h megtanul [...]
Mind a 74 komment
Disney egy kis StarWars-sal ötvözve :D
1090 1 2 Tech Izé
DJ Öcsike: Ja Dart Duck jópofa de a többi nem teszik .
Purple: Darth Maul kegyetlen!!!! :DD KELL
Egy csillag halála egyenes közvetítésben
6345 4 6 Izé
Sissi: Én láttam, de nekem nem jött be annyira
Athelas: Xibalba! Aki látta a The fountain c. filmet az érti az utalást. Aki nem, az nézze meg! Kihagyhat [...]
tikshow: http://www.youtube.com/watch?v=p8HcDnhkM3I
Mind a 6 komment
Régebbi postok...