REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Láttam egy "kolléga" küldött egy hegymászós videót.

Én szeretném bemutatni a francia pókembert: Alain Robert-et, akit talán nem is kell bemutatni. :D

Megmászta már a világ összes híres és magas épületét, természetesen kötelek nélkül. És ha jól emlékszem a SOTE Nagyvárad téri épületét az egyik friderikusz showban.

Wikipédia


Saját page
684 0 0 Sport Izé
Nem gyenge gól egy futsalmeccsen.
906 0 1 Sport Izé
Niccoyi: Hát a kapust elég gyöngén állva hagyta a gyerek, köpni-nyelni nem tudott... szép volt!
Beneath The Massacre - Our Common Graves

A kanada gazdagon burjánzó death metal színteréről érkező, montreali illetőségű Beneath The Massacre méltán érdemli ki magának az egyik legsúlyosabb és legtechnikásabb zenekar címét.
354 0 0 Zene Izé
A paciknak is kijár egy kis szórakozás :)
3835 3 23 Izé
Kampec: sztem a hordóban lapuló kokaintól szívott be a paci ;)
Tybbah: hát na.. nekünk izé, a lónak hordó. néha énis ugrálok így a gép körül ;) :D:D
mekszamnojz: majd mikor azt mondogatom hogy kamcsatka, akkor nem leszel ilyen vidám :DD
Mind a 23 komment
Világrekordot döntött egy britek által épített, napenergiával hajtott, személyzet nélküli repülőgép. A Zephyr-6-os három napnál is többet, 82 órát és 37 percet töltött a levegőben. Magyar cikk.
2451 0 4 Izé
bungle: http://444.hu/2015/03/09/felszallt-az-uzemanyag-nelkul-repulo-repulo/
bungle: http://index.hu/tech/2014/06/02/sikeres_volt_a_napelemes_repulo_tesztje/
sahinel: 3 nap alatt többször is beborult) ezek a tanulmányok azért nagyon sokat jelentenek majd a jöv [...]
Mind a 4 komment
Az Afterworld egy különleges világ magával ragadó története. Az interaktív sci-fi sorozat első évadja 130 epizódból áll, amelynek egyedülálló élményét a videójátékok, képregények és az anime keverékéből összeálló, újszerű számítógépes animáció adja.
4612 0 21 Film Izé
Madarinfluenza: Nekem nem nyert el a tetszésem mivel rövidek a részek és, hát igen a "képösszeillisztős xar" [...]
Joma: A világon a kedvenc sorozatom, még a Piszkos munkákat is lehadja a Discovery-n... Hihetetlen jó [...]
AVIREX: nekem nem igazán jön be ez a R.C. ( vagy mi a monogrammja ) a világon az egyedüli túlélő,de n [...]
Mind a 21 komment
Az Afterworld egy különleges világ magával ragadó története. Az interaktív sci-fi sorozat első évadja 130 epizódból áll, amelynek egyedülálló élményét a videójátékok, képregények és az anime keverékéből összeálló, újszerű számítógépes animáció adja.
5033 2 20 Izé
Joma: A világon a kedvenc sorozatom, még a Piszkos munkákat is lehadja a Discovery-n... Hihetetlen jó [...]
AVIREX: nekem nem igazán jön be ez a R.C. ( vagy mi a monogrammja ) a világon az egyedüli túlélő,de n [...]
Kraftwerk: ez király, archiválom is minden részét B)
Mind a 20 komment
Evil Nine-They live!
Újabb Evil 9 szám a Marine Parade égisze alatt.
744 1 0 Zene Izé
Baseball egy picit másképpen. :D
394 0 0 Sport Izé
Iiro Rantala New Trio - Shit Catapult
Nos ez egy érdekes felállás, nekem nagyon tetszett.

Iiro Rantala - Zongora / Marzi Nyman - Gitár / Felix Zenger - Beatbox
371 0 0 Zene Izé
Nigéria és Argentína csapott össze az olimpiai aranyért tegnap, amit végűl az Argentinok nyertek meg egy gyönyörű góllal és így ők vehették át az olimpiai aranyérmeket. Nézd meg az összefoglalót a mérkőzésről.
432 0 0 Sport Izé
A Seabob egy érdekes vízijármű, amivel akár  20 km/h-val is haladhatunk és nem csak a víz felszínén, hanem a víz alatt is, így búvárkodásra is kiválóan használható.

Promo videó
1033 0 0 Tech Izé
Eric B. & Rakim - I know you got soul [Acen remix]

Kicsit régi, de hátha van, aki nem ismeri. :)

Sokaknak ebből a videóból ismerős.

Eredeti verzió 1987-ből - valljuk be, ráfért már egy remix. ;)

Acen Razvi a 90-es évek elején prodecor volt (főleg rave és breakbeat) a Production House Records -nál.

Acen - Close your eyes (1992)

 
551 1 0 Zene Izé
Metallica - The Day That Never Comes

Röviden és tömören: a Metallica elérhetővé tett egy új dalt a szeptember 12.-én megjelenő új nagylemezéről, a fokozott érdeklődéssel várt Death Magnetic-ről.
451 1 1 Zene Izé
M.agnus: Ismét kicsit alternatívabb hangvétel a Metallica-tól ezen egy dal alapján. Felfedezhetőek már [...]
Chris Sharma profi sziklamászó bemutatója.

Itt pedig egy kis falmászást nézhetsz jól.
454 0 0 Sport Izé
Michael Phelps fantasztikus teljesítményéhez állítólag az is kellett, hogy átlagosan napi 12000 kalóriányi ételt fogyasztott el. Túlsúlyos barátaink, most kipróbálják ezt a módszert, és utánna megpróbálnak az aranyéremre törni egy egyetemi csapat úszója ellen. :D
638 0 2 Sport Izé
babapiskóta: van benne valami... végülis a zsírnak kisebb a fajsúlya, mint az izomnak, tehát a kövéreknek [...]
Wicked: :DDD
Egy kis vízhiány még a legnagyobb arcokat is szorult helyzetbe hozhatja. Az izgalmas rövidfilm főszerepében Cserhalmi György, a rendező-operatőr párost pedig a Família Kft-ből ismerős Spáh-ikrek alkotják.
4294 0 8 Film Izé
M.agnus: Szerintem klassz kis produkció született, a vágással fényképezéssel, az apró kis vizuális j [...]
gax74: Maga a film tetszik. De egy pohárba beleönthette volna a halat egy kis vízzel a maradékkal meg l [...]
izébigyó: Ott a pont. Szóval még logikátlan is.
Mind a 8 komment
Egy kis vízhiány még a legnagyobb arcokat is szorult helyzetbe hozhatja. Az izgalmas rövidfilm főszerepében Cserhalmi György, a rendező-operatőr párost pedig a Família Kft-ből ismerős Spáh-ikrek alkotják.
4502 1 8 Izé
M.agnus: Szerintem klassz kis produkció született, a vágással fényképezéssel, az apró kis vizuális j [...]
gax74: Maga a film tetszik. De egy pohárba beleönthette volna a halat egy kis vízzel a maradékkal meg l [...]
izébigyó: Ott a pont. Szóval még logikátlan is.
Mind a 8 komment
itt az új Knigh Rider film. Mivel Amerikában sikeres volt, ezért az NBC televíziós csatorna megrendelte a sorozat folytatását, amelynek premierje szeptember 24-én lesz az Egyesült Államokban. A magyar rajongói oldal.
5086 0 20 Film Izé
Purple: szívemből szóltál :D
Lili: De azért azt meg kell hagyni, nem szeretem, nem teCCik, de a kocsi, hmm, abba beleülnék :D
Lili: Hát őszinte leszek. Sok dolgot nem erőltetnék az emberekre. Ezek közé tartozik David Hasselhof [...]
Mind a 20 komment
itt az új Knigh Rider film. Mivel Amerikában sikeres volt, ezért az NBC televíziós csatorna megrendelte a sorozat folytatását, amelynek premierje szeptember 24-én lesz az Egyesült Államokban. A magyar rajongói oldal.
5214 1 20 Izé
Purple: szívemből szóltál :D
Lili: De azért azt meg kell hagyni, nem szeretem, nem teCCik, de a kocsi, hmm, abba beleülnék :D
Lili: Hát őszinte leszek. Sok dolgot nem erőltetnék az emberekre. Ezek közé tartozik David Hasselhof [...]
Mind a 20 komment
Vajda Attila a Kenu Egyes 1000 méteres futamában megszerezte Magyarország első olimpiai aranyérmét. :)
475 0 1 Sport Izé
foRi: Gratulálok Attila!
Medal of Honor - Egyre biztosabb a modern hadszíntér!
1084 0 2 Tech Izé
Shifty_: Azt azért ne feledd, hogy az Infinity Ward tagjai az első Medal of Honor csapatból kerültek ki [...]
Taky: most meg lemásolják a cod 4 et :) nevetséges :)
Vízen járni tanítja társait Billie, a nőstény delfin a nyugat-ausztrál partoknál. Billie húsz éve töltött rövid időt egy delfináriumban, ahol betegségeit kezelték, ott tanulhatta el a többiektől, hogyan kell farokkal a vízen járni. A tudósok szerint a Port River-i partoknál kialakulóban van egy "vízen járó kultúra" a delfinek közt.
3608 1 4 Izé
sparkey6: Viszlát és kösz a halakat!
Laci: Aki csak teheti olvassa el Robert Merle: Állati elmék c. könyvét. http://www.kihagy6atlan.hu/te [...]
esmein: Ha oda figyelünk, akkor is.
Mind a 4 komment
David MeShow és az ő egyszemélyes zenekara!

Már volt régebben is Zene Izén.
4045 3 7 Izé
Yvette: Nagyonjó!!
Darklightangel: ez jóóó tud vmit a gyerek
közlegény: Nagyon jó, különösen, ha a nem nézem a fejét. :)
Mind a 7 komment
David MeShow és az ő egyszemélyes zenekara!
3971 1 2 Zene Izé
madMate: abszolút :)
M.Andreas: Kúl. l :)
Slipknot - Sulfur

Egy kis ízelítő a Slipknot 4. albumáról:)

Butcher's Hook

Gematria (The Killing Name)

Dead Memories

Vendetta

This Cold Black
415 2 9 Zene Izé
Mexi.: Ez tényleg már nem a régi... :S
Cromex: Bárki bármit mond, ez már nem az az igazi Slipknotos cucc.
Balázs: mennék én ha lenne zsé meg ilyen apróságok:D meg ugye türelmetlen is vok pöppet :P
Mind a 9 komment
Paul Simon - You can call me Al

Egy jó kis szám 1986-ból, Chevy Chase közreműködésével.
411 1 0 Zene Izé
Slick Rick - Children's Story

Egy kis old school csak itt csak most...

-myspace-wiki-
387 0 0 Zene Izé
Mielőtt rákattintasz a képre tippeld meg, hogy "mit süt a kis szűcs"?
9161 5 37 Izé
doktorcukor: Ajánlom figyelmetekbe a "gumimaci halálát" !!! Az alapja ugyanaz KClO3 és cukor csak látványos [...]
doktorcukor: Az adalékanyag nem KCl hanem KClO3 vagyis kálium-klorát, ami oxidálószer. Valójában a kálium [...]
Matyi: Jah ez már kémia ehez hülye vagyok!XD
Mind a 37 komment
Nem vágom ki volt, de én is kibérelném egy ilyen élményautózásra azt a motorost... :)
11270 1 14 Izé
ANDor: ez egy szar....
papaluige: lehet, igazad van! addig már nem jutottam el a videón! sorry
pumukli: Papaluige!!! akkor milyen autó? VW ajtókilincs és műszarfal ami látszik!!! miért ne lehetne R [...]
Mind a 14 komment
Pryda - Pjanoo ( Ruben Moran Sax Live )
Nekem is egy ilyen buli KEEEELLL!!!!!!!!!!!!!!!!
585 1 1 Zene Izé
Lap-Top: :D nem rossz
A Norvég Királyi Őrség lovagjává ütöttek egy skót pingvint.
Nils Olav, a híres királypingvin a norvég király, ötödik Harald engedélyével mostantól nemcsak kabalája, de vezérezredese is testőrségének. Nils Olav 1970-ben lett először a gárda tiszteletbeli tagja, amikor egy fiatal hadnagy Nils Egelien meglátta az állatkertben, megszerette és őrvezetővé nevezte ki. Az a pingvin a nyolcvanas években meghalt, így a norvégok egy fiatal állatot kiáltottak ki az új Nils Olavnak. A pingvin azóta számos kitüntetést kapott és négy szobrot is emeltek a tiszteletére.

1972 2 19 Izé
godzsy: Ez a Batman 126 forgatása... "Pingvin visszatér" alcímmel. xD deVito hol maradt? :D
Öcsi: az még semmi h lovaggá ütötték, de még hozzá is öltözött ;)
Dawe: ezmost komoly? :D
Mind a 19 komment
Szerintem az Aerosmith egyik legjobban sikerült száma. Érdemes meghallgatni! : )
516 2 0 Zene Izé
August Burns Red - Back Burner

Végre elkészült az oly régen beígért videóklip, amit a Back Burner című nótához forgattak a srácok május 31-én egy teltházas buli alkalmával Lancester-ben.
 
357 0 0 Zene Izé
Lafoxka egy (fogjuk rá) mesterséges intelligenciával rendelkező lány. Lényegében egy robot chat program. Lehet rajta röhögni sokat :) Hozzászólásokba leírhatjátok, ha valami vicces sül ki abból, amit mond. :D

(Mikor bejelentkezésnél felhasználónevet és jelszót kér oda bármit írhatunk, felenged...)
16243 18 138 Izé
cila: Lafoxkát mintha csak neked találták volna fel (vagy ki). Elolvastam. Mi egyebet is csinálhattam [...]
ebay: behaltok rajta olvassátok el!!!:)alulról kezdjétek Válaszod, kérdésed: Lafoxka Helló. [...]
Alexandra: Nekem ez tetszett a legjobban: :D [...]
Mind a 138 komment
Usain Bolt újabb győzelme és egyben világrekordja is, most 200 méteren
567 0 0 Sport Izé
Heavy Metán: a farfúvós művész

Johann Strauss Kék Duna keringőjének egyedi feldolgozása.
Egy interjú a művész úrral, valamint az oldala, ahol megvehető a cd-je. :D
És ha ez nem volt elég: még pár hivatásos "művész". :)
2742 1 13 Izé
bungle: Re-Peet küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=SFLw8aH-M2w Szöveg: Kicsit a kiejtésén kell [...]
noartis: most hogy mondod ez tényleg Kanadai humor különben mindenki tehetséges valamiben
Tybbah: csak nekem juteszembe erről Terrance és Phillip? :P
Mind a 13 komment
Egyes tudósok szerint mégis lapos a Föld: 2008-ban még mindig élnek olyan tudományos képzésben részesült felnőttek, akik úgy hiszik: a Föld lapos, a világ kormányai pedig az űrügynökségekkel karöltve összeesküvéseket szőnek, hogy megzavarják az embereket.
5634 8 37 Izé
Laci: Hehe, erről Maxwell egyik mondása jut eszembe (nem pontosan, csak emlékezetből idézem): Tanok [...]
Fafee: Az arc 2001-ben, aki irta a cikket pedig 2000-ben halt meg, a cikk maga pedig 96-ban készült, szal [...]
Neph: Nos, ha már az ember tudós, de nincs mit letennie az asztalra, híres helyett még lehet hírhedt, [...]
Mind a 37 komment
Egy cikk a 70-es és 80-as évek NDK sportolóiról és persze a doppingról. Nem gyenge, olvassátok el. A képen Andreas (Heidi) Krieger, aki férfivá "változott" a dopping hatására.
1077 0 0 Sport Izé
The Subways - Rock & Roll Queen
A fiú-lány frontemberpár vezette brit Subways 2005 végén fellépett a Narancsvidék című amerikai tévésorozatban, és Rock & Roll Queen című slágerük az azzal egy időben kijött The OC Mix 5 válogatáslemez húzódala lett.
611 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...