REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy szerencsés touchdown. :)
452 0 0 Sport Izé
The Vines - Ride
A 2002-es év legjobb debütáló rocklemezének számító Highly Evolved albummal berobbant ausztrál Vines együttes a Nirvana legtehetségesebb mai utódja.
466 0 0 Zene Izé
Hány tevét ér a barátnőd? Itt megtudhatod! :)
(Az enyém: 71 teve, 1 kecske és 9 birka, várom egy sejk jelentkezését! ;))
20324 13 88 Izé
Vigyori: 60 teves és 2 kecske.... hmmm hát lehetne jobb is :S
Jocyka: Háát őszintén szólva, az én barátnőm 200 tevét ért egy Hurghadai bazárosnál...:P HIHI
karpatika: hát, nagyanyám a progi szerint 1 kecskét se ér...
Mind a 88 komment
Akinek elege van a megapixelekből, annak itt van egyetlen egy, de elkalandozhat hasonlóan "tartalmas" felületre, ahová nem árt nagyító.
10425 7 15 Izé
Mote: juj én megtaláltam a rejtett értelmét amúgy! A pixel színe pontosan R153, G153, B153, tehát 1 [...]
eol: Blokkónád, mie?
sznájpa: kicsi, de legalább blokkolható http://noob.hu/07/0819/pixpagekill0dferrt.jpg
Mind a 15 komment
Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
3872 1 8 Art Izé
Szamooca: Nagyon gyönyörű képek!O_o Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű em [...]
VixCicc: Nekem nagyon tetszenek a képek! *-* ^-^ Nagyooon ügyi :D :P
AVIREX: egyetértek ismeretlen userrel,vagyis a kommentjének első felével.
Mind a 8 komment
Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
4060 5 8 Izé
Szamooca: Nagyon gyönyörű képek!O_o Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű em [...]
VixCicc: Nekem nagyon tetszenek a képek! *-* ^-^ Nagyooon ügyi :D :P
AVIREX: egyetértek ismeretlen userrel,vagyis a kommentjének első felével.
Mind a 8 komment
Olyan fülbemászó hangja van ennek a gumicsirkének, nem? :)

Egyébként van ötletetek, hogy mire lehetne hasznosítani a hétköznapi életben ezt a gumicsirkét? ;)
5477 5 25 Izé
E.Dé.i.eN.A: ÁÁÁÁÁÁÁÁ XDDDDDDDDDD Ilyen nincs ekkora egy idiótaságot XDDDDDD
hodosy: szerinted ??????????????????
blasi: felhasználni: quad elejére a "gallytöröre" őrangyalnak...
Mind a 25 komment
Egy eszes Georgia állambeli amerikai lakos... ;)
9671 2 16 Izé
Laci: Ha jól tévedek, illetve emlékszem, egy USA-beli hölgy kérdezett vlami olyasmit, hogy "merre van [...]
invad3r1987: Letörölték :( Mi volt a kérdés?
Stickhorse: Amerika.....és mi még a japánokon röhögünk.....
Mind a 16 komment
David Deejay feat. Dony - Nasty Dream

(a Sexy Thing után itt egy újabb fasza szám)
639 1 1 Zene Izé
Niccoyi: nagyon, nagyon tetszik! :)
Ez a Herceg már nem az a Herceg! Egy teljesen új hőst mutat be a UbiSoft a legújabb Prince of Persia-ban, mely nem csak karaktereivel kíván új irányt venni. Prince of Persia: Prodigy előzetes.
962 0 0 Tech Izé
Na, akkor itt egy másik verseny...
721 0 0 Sport Izé
Sons & Daughters - Gilt Complex

A két fiúból és két lányból álló glasgow-i Sons And Daughters szépen kifejlődött 2001-es indulása óta. A debütáló hétszámos minialbum, a 2003-as Love The Cup egyenetlen félakusztikus dalai után a kvartett az első igazi nagylemeznek számító 2005-ös The Repulsion Box idejére már zajos, fésületlen szerzeményekkel hirdette, hogy érdemes odafigyelni rá (ezt a 2006-os Szigeten mi magyarok is megtehettük), és a következő nekifutásra gondos megmunkálással – és egy neves producer segítségével – egy egészen remekbeszabott Sons And Daughters-anyag készült.
573 1 0 Zene Izé
Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)

Jó grafittizélést! :)

Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.

Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!
8533 0 226 Art Izé
Szamooca: én is megkaptam a nyereményem:) köszi;)
karmigran: Szintén megkaptam a pólót Köszi a játékot! :)
aLaP: az én pólóm is idetalált. kösz még1x !
Mind a 226 komment
Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)

Jó grafittizélést! :)

Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.

Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!
9574 17 226 Izé
Szamooca: én is megkaptam a nyereményem:) köszi;)
karmigran: Szintén megkaptam a pólót Köszi a játékot! :)
aLaP: az én pólóm is idetalált. kösz még1x !
Mind a 226 komment
Telefonos beszélgetés, nem egy "tudakozópanaszos" klasszikus, de üt.

A mellékelt PII-es képnek még jelentősége lesz, tessék hallgatózni.
15947 17 65 Izé
mekszamnojz: na igen, és most hogy szívhatják a fogukat, hogy mit találjanak ki mentségre. :) inkább nem is [...]
nyehőce: :))) Most már csak a sok okostojáson röhögök, akik szerint reklám, vagy megrendezett... :D
CsikosPeter: Hello... Mindeki szerintem ugy a legtisztább hogy maga az a ember is hozzá szol akit hallhatok a [...]
Mind a 65 komment
A mai nappal megkezdődik a 2008/2009-es angol Premier League, ami európában talán az egyik legerősebb bajnokság. A sztárokkal teletüzdelt csapatok remélhetőleg nem okoznak majd csalódást, a labdarúgás szerelmeseinek. Négy magyar játékosa is lesz az idénynek, Gera Zoltán (Fulham),  Halmosi Péter (Hull City), Németh Krisztián (Liverpool), Fülöp Márton (Sunderland). Sok sikert nekik! :)

Addig is nézzétek meg a 2007/2008 -as szezon top 10 gólját. ;)

És a nagy kérdés...

Szerintetek ki nyeri meg az 2008/2009-es szezont?
 
378 0 5 Sport Izé
vasasdrukker: Szerintem meg az Aston Villa ;)
Balázs: a Chelsea nyeri.
Öcsi: Én sztem is a Manchester nyeri csak úgy mint az tavaly :D
Mind a 5 komment
A Replay Studios készülő második világháborús lopakodós akciójátékát egy valós hősnő, Violette Szabo története ihlette. Róla mintázva alkották meg Violette Summer, a gyönyörű és egyben halálos titkosügynök alakját, aki mélyen az ellenséges vonalak mögött, minden külső segítségtől elvágva igyekszik mindent elkövetni annak érdekében, hogy a nácik elbukjanak.

Velvet Assassin előzetes.
1123 0 1 Tech Izé
sztewe: WoooW. Micsoda ötlet! habár szerencsétlen lányt kivégezték, de meg kell emlékezni róla! http [...]
Muslima.com - végre egy oldal magányos ninnyáknak muzulmánoknak.

Szép a szemük! ;)
8086 2 31 Izé
Nas: "Dolgozhatnék Neked ingyen? Nem szex!" :D Ennél meggyőzőbbet el sem tudok képzelni. "Szia, Jan [...]
Nas: "Ha tudom, hogy ekkora mulatság, regisztrálok egy ilyen randioldalra. Persze nőként. :DDD" xD Be [...]
bungle: :) Pont ma akadtam egy Randizombik nevezetű blogra, sajnos már nem frissül jó ideje, de félelm [...]
Mind a 31 komment
Egy kis "bicifoci"  bemutató.
747 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Vileeboy küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=mzH0mvr7X2A Szöveg: baj-bicofoci.hu/ Az old [...]
A pekingi olimpia épületei 140000 kártyalapból felépítve. A világrekord építő nem más, mint Bryan Berg, akit már egyszer láthattunk itt.
1838 2 3 Izé
spider86: miért van az h az az érzésem van h nekem ezt el kell fújnom egy szuszra :S
Skatopia: hogy lehet valakinek ennyi türelme??? a 3. lap után felgyjútanám de minden tisztelet a srácé a [...]
TeamCo.: ______OOOOOO_____________KKKK________KKK ____OOO_____OOO__________KKKK_______KKK ___OOO_______OOO___ [...]
Pár napja hivatalosan is bejelentették, hogy Balzsay Károly következő ellenfele az orosz Denis Inkin  lesz, akivel Szeptember 27-én lép a szorítóba. Nézd meg mire képes Inkin. (sötét nadrág)

Még egy videó
431 0 3 Sport Izé
Derill: elég masszív gyereknek tűnik
Maccoyi: Én kérek elnézést. ;)
senseipetya: a pár nap, az tegnap!
Nekem is jól esne ebben a hőségben egy kis hűsítő, jeges, biliárd parti. :)
432 0 1 Sport Izé
spiritmonger: aztaaaa!!! ezt kipróbálnám én is. amúgy még jó hogy nem csokigyárosok... :D
Nah, itt egy kis hard techno :-)

Tiga & Zyntherius - Sunglasses At Night (Damoks vs. Morison Remix)

Az eredeti volt már itt
1273 0 1 Zene Izé
winkytct: Sunglasses at night - koszi h feltetted reggen hallotam es tetszett ... de teljesen megfeledkeztem [...]
Family Restaurant
6035 3 20 Game Izé
CrazyLime: Aranyos játék! 1szer ki lehet próbálni
Bakkecske: én simán átvittem
Raistlin: Milyen értelmes társalgás folyik itt:D
Mind a 20 komment
Dubya bá az olimpián. :D
Nagyon ráérnek egyesek a Guardiannál. ;)
6140 0 8 Izé
csoe: "I can has adoption?" *nyihogva röhög*
BikerBoy: dzsórdzs fákin pénisz bus
izébigyó: "oh noe wrong geek sorri" :DDD
Mind a 8 komment
Mai ismeretterjesző rovatunkban bemutatjuk a slamball nevezetű sportágat.
Egy kicsit kosárlabda, egy kicsit hoki, egy kicsit rögbi egy kis trambulinnal vegyítve. Én kipróbálnám... :D
532 0 1 Sport Izé
Derill: sztem kurvajó lehet, de az izületeim nembirnák a szabályokat:D
Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenb erg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.

1280 0 21 Film Izé
Balázs: nekem tetszett nagyon:)
Angi: Na kb. igy...
Negative: ...A II. világháborúra áll fel, mi? A hozzád hasonló baromarcúak miatt tart ott az ország ah [...]
Mind a 21 komment
Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenberg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.

1410 5 20 Izé
Angi: Na kb. igy...
Negative: ...A II. világháborúra áll fel, mi? A hozzád hasonló baromarcúak miatt tart ott az ország ah [...]
psypapi: Nekem akkor is a honfoglalás után a II. világháború a szívem csücske! :)
Mind a 20 komment
Itt a Coca Cola új szenzációs üditője, sajtos-egér ízben. ;)
3960 0 1 Izé
Dawe: ezért a pepsi még visszavág valami molyirtó kólával :D
Figyelem, csajos post! :)
Így ünnepel az osztrák rögbi válogatott egy vesztes meccs után. Hát nem egy Haka, de annál inkább sztriptíz. :D
6212 0 21 Izé
Maccoyi: Jaj te kis hamis. :D
Bakeyoo: Ez nem jóóó, alig látszik valami :( :D
Maccoyi: Na kezdjétek el behajtani kotta söreit. XD És lesz itt buli. :D
Mind a 21 komment
Így ünnepel az osztrák rögbi válogatott egy vesztes meccs után. Hát nem egy Haka, de annál inkább sztriptíz. :D
5016 0 5 Sport Izé
bungle: Nem is kellett sokat várni egy hasonló postra. ;) http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=3368
Maccoyi: Az arany jól jönne! :P
likol: 500ft?? vagy aranyba fizessek?:D ezek az emelkedő tarifák!!!:PP
Mind a 5 komment
Blockoban
Illeszd a nagy kockát az azonos színű kis kockára! Mozgatás: egér + bal gomb. A kockák vagy a falig vagy a másik kockáig mozgathatóak!
2663 2 2 Game Izé
bungle: Köszi, tegnap még működött, gondolom zavarta őket, hogy onnan megy, most javítottam és már [...]
Errtu: Valami miatt nem akar [nekem] működni a link, de itt igen: http://www.freewebarcade.com/game/block [...]
Carl Cox
Egy "ÁLLAT" :D
773 1 1 Zene Izé
cereal_killer: potméter legyen a talpán aki Carl Cox-ot élve megussza....
A Burger King mosogatójában fürdött meg egy férfi az Egyesült Államokban. Timothy Tackett születésnapja alkalmából határozott úgy, hogy fürdőt vesz az étterem konyhájában. Nem is lett volna probléma, ha az idióta nem rakja fel a videót az internetre. :)
4119 0 13 Izé
MonTom: Hát a hónap dolgozója már biztos nem lessz :D
Szama: ezert nem kell jarni Burger Kingbe..:D menjetek MEcibe:D
Skatopia: hmhm és ez most olyan nagy cucc? nagy az Isten állatkertje de ennyi
Mind a 13 komment
Strandröplabda a Pekingi olimpiáról képekben. :) Van egy két jó bébz. ;)

 
1062 0 0 Sport Izé
Egerszegi Krisztina 1996-os Atlantai aranya

itt az 1992-es Barcelonai, itt pedig az 1988-as Szöuli győzelme
492 0 1 Sport Izé
spiritmonger: érdemes megnézni a wikipédiáját, nagyon durva :O
Uszonyos úszás 200 méteren egy lélegzetvétellel.
558 1 7 Sport Izé
akicoJ: amúgy nagyon sok múlik azon, hogy az ember mennyire tud ellazulni mikor oxigén hiányos állapotb [...]
akicoJ: IIGEN háát persze!!:D Ő volt Mózes!!!:D:D:D nem tudom h emlékszik e még ráá, hogy így hívt [...]
spiritmonger: azért gondolom nem kis tüdő kell egy ilyenhez :O
Mind a 7 komment
Nem egy szokványos látásmód!
Phil Hansen
8956 1 66 Art Izé
M.agnus: Bárki bármit is mond (kevés okosság és sok ostobaság alant), ez a srác értéket teremt. (Ezz [...]
ibor90: szerintem mindenki hülye! :) simán felvette hogy hogy csinálja és padló! nem tudom minek kell m [...]
varvizib: Tehetséges a srác!
Mind a 66 komment
Nem egy szokványos látásmód!
Phil Hansen
9161 6 66 Izé
M.agnus: Bárki bármit is mond (kevés okosság és sok ostobaság alant), ez a srác értéket teremt. (Ezz [...]
ibor90: szerintem mindenki hülye! :) simán felvette hogy hogy csinálja és padló! nem tudom minek kell m [...]
varvizib: Tehetséges a srác!
Mind a 66 komment
The Guru Josh Project - Infinity 2008

(a híres 1989-es szám remake-je, "egy őrült a billentyűk mögött és egy belevaló néni egy bazi nagy kalapáccsal" :D)
705 4 1 Zene Izé
eerix: Úristen! Hogy én ezt mennyit kerestem, de csak mixeket találtam... Köszi köszi köszi köszi! : [...]
Régebbi postok...