REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Küldenék egy videót a kedvenc harcművészemről Mirko "CroCop" Filipovic -ról. Aki nem csak K1-ben, Pride-ban és UFC-ben aratja a győzelmeket, hanem anit-terrorista kommandós és parlamenti képviselő is!
752 0 0 Sport Izé
Nesztek egy nagy kedvenctől egy számocska - EZ Rollers - Portugal :D

és még egy Tink - (EZ Rollers-Submission) és EZ rollers live @ livestyles, 4th may 2007.
507 0 1 Zene Izé
MStipee: Ez kifejezetten teccik, van egy kis Hype beütése, de remek :)
Rég nem voltam már...van mit pótolni...most NEM metálos posztot küldtem, hanem egy számot, amit nyaraláskor láttam a TV-ben.... : D

The BPA - Toe Jam Featuring David Byrne & Dizzee Rascal
439 1 4 Zene Izé
Ganja Master: ...jó édes anyja...: D bocs ha már volt izén...azt nem követem még ennyire se rendszeresen mi [...]
Kolbi: Nembaj.. ismétlés a tudás...
Szosztar: De
Mind a 4 komment
Egy ütés és K.O. ;)
1037 0 2 Sport Izé
Maccoyi: De pl. ezt te vagy akárki más is használhatja védekezés gyanánt. ;)
hobbitka: szerintem a küzdősportok értelme magunk megvédése kellene, hogy legyen, ezért nem is tartom vi [...]
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...
7877 2 75 Izé
dani0001414: Ez persze csak egy tanulmány. Hogy ezekett kellene megcsinálni hogy egyáltalán lehessen az olimp [...]
sahinel: Á mit nekünk ennyi pénz. Igaz hogy ennyi dolgot itthoni politikai hátérrel 50 év alatt sem ép [...]
dani0001414: Mondjuk mostani szemmel nézve én se nagyon tudom elképzelni az olimpiát nálunk. Egy cikkben 460 [...]
Mind a 75 komment
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...
5668 0 1 Sport Izé
Öcsi: a Magyar Olimpiai Csapatot a Pöttyös Túró Rudi támogatja :D
Fél terabájt bambuszból Egyre terjed a technikai környezettudatoság hangzatos jelszava, de ez még legalább egy pozitív divat - a hullámot pedig legújabban a SimpleTech lovagolta meg, a maga [re]drive névre hallgató bambuszfedeles, egyébként pedig alumínium-borítású külső merevlemezével.

Amit ők szerényen csak a világ legkörnyezetbarátabb külső meghajtójának neveznek, valójában egy jó közepes, 500 GB-os egység, Turbo USB 2.0-ás csatlakozóval. Rendkívül környezetbarát mivoltát pedig elsősorban természetesen nem a bambuszfedélnek köszönheti, hanem leginkább a ventilátormentes dizájnjának - ahelyett ugyanis a hőelvezetésről maga az alumínium borítás gondoskodik.

Akár így, akár úgy, 500 GB szép mennyiség, és bár vannak nála gyorsabbak is, azért a Turbo USB 2.0 sem rossz - mi több, a cég ajándékba ad még egy kis bónuszt is, nevezetesen a Fabrik Ultimate Backup online tárhely-rendszerének vagy a teljesen ingyenes használati jogát, amely esetben azonban csak 2 GB áll majd a rendelkezésünkre az éterben, vagy havi $5 ellenében korlátlan tárhely, korlátlan adatátvitellel.

Maga a [re]drive egyébként $160-t kóstál.
768 0 13 Tech Izé
Jozef7: xD Gondoltam én hogy nem alkesz :D (neked tényleg szabad minden ;D )
CRaPtRaSH: ha te tudnád, mennyit... nincs egy normális pillanata... vagy részeg, vagy szerelmes magába ;DDD [...]
Jozef7: Mert mindig iszik?? :D
Mind a 13 komment
Metal Gear Solid

Egy hihetetlenül jó játék hihetetlenül szép zenéje :)

Wikipedia

 
1224 0 1 Zene Izé
Laci: Valóban szép zene. De megint csak azt kell mondanom, hogy ennek sem itt a helye, a "Klasszikusok"- [...]
Egy oldal a csendőröknek szánt szabálykönyvből. Így kéne most is. :)
12534 10 106 Izé
joshka: Nem adom Győzikét!!!!!! :)
Laci: Csendőr. Őrizte a csendet. Ha megjelent két kakastollas (mert ezek mindig párban jártak), olyan [...]
spider86: sajnálom ha megsértettelek nem azért mondtam (kicsit ingerült voltam nem pont ez miatt és volt [...]
Mind a 106 komment
Tezsvíír - Vegyél vissza feat Saiid (Wacuumairs, ha valaki nem tudná :) )

Az album elérhető itt



Ez meg csak a ráadás: Uccai Egyetem - Promo

tessék megnézni mind... jeee
652 1 9 Zene Izé
Szama: háát..diggieman cd neke mvan blöö..:D amikor laposba fellépet vettem..:D marha jo buli volt [...]
OZZYka: nincs Diggie albumod derossz neked :(
spider86: én a Akkezdet albumot várom már... lassan a Deego cuccot is beszerzem :) már 2hete fut uh ideje, [...]
Mind a 9 komment
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
9760 0 32 Film Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
10205 4 32 Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
Papp László az egyik legjobb magyar ökölvívó...
363 0 0 Sport Izé
Győznünk kell!

A Magyar Olimpiai Csapat dala - 2008

A könnyűzenei életben komoly és elismert múlttal rendelkező Rakonczai fivéreket (Viktor és Imre) is megihlették az olimpiai játékok, és mivel hatalmas sportrajongók úgy gondolták, hogy mindezt egy vérpezsdítő, lendületes dal formájában kívánják a nagyközönség elé tárni. Ennek szellemében született a "Győznünk kell!" című szerzeményük. A dalt eljuttatták a Magyar Olimpiai Bizottsághoz, ahol akkora sikert arattak vele, hogy ez a szerzemény lett a Magyar Olimpiai Csapat dala.
444 0 0 Sport Izé
Miután a CryTek átpártolt az EA-hoz, a UbiSoft nem hagyta veszni a franchise-t, így egy teljesen újragondolt Far Cry-t készítettek el, amit a montreali divizióra bíztak. Itt a Far Cry 2 előzetes.
808 0 0 Tech Izé
Fluor Filigran  - Egy pillanat
Egy kicsit
 
Myspace
 
Honlap  
És egy vicces kis videó
464 2 5 Zene Izé
CRaPtRaSH: a Tibicsoki videó se gyenge... :DDD
spider86: ezt nem is láttam még... na ez sem normális XD
CRaPtRaSH: http://www.youtube.com/watch?v=CSSwvTqLU48&feature=related
Mind a 5 komment
Rocky Marciano a világ legjobb nehézsúlyú boxolója még jelenleg is....


Többek között ő ihlette a nagysikerű rocky filmeket is


Egy nagyon jó kis filmösszeállítás most róla szól

És róla a Wikipédiában
484 0 1 Sport Izé
natur: és képek ezt kihagytam(: www.youtube.com/watch?v=nc9AaA0uL0c&feature=related
Ultra Nate - Free (Muzzaik Remix)

A Muzzaik Productions (Danny-L és Sulliven) 2002-ben alakult.
Pályafutásuk alatt számos sikert értek el itthon és külföldön egyaránt.
2007 - első szerzői album: Between the Beats
2008 - Átvehették "A legjobb Magyar DJ Producer" díjat
Szintén ez évben kaptak egy felkérést Roger Sanchez-től, így június 30.-án az ibizai Pacha-ban zenéltek...
546 0 0 Zene Izé
Ivan Balic így babrál ki a kapussal

itt pedig egy ötös kínai gól
798 0 1 Sport Izé
Balázs: szentem hamarabb volt lent a lába de amúgy nagyon nagy királyság:)
A mai óriásdinnye és óriásgolyó után itt egy óriás homokóra.
Mielőtt kattintasz, tippelj mi van benne... :)
8700 1 29 Izé
Balázs: hmmmm:)
Balázs: egérből a golyók :P
Mimis: Jaja... mellizomra gyúrok, csak sajna nem tapad meg, és lecsúszik pocakra.... :))) Egyébként a [...]
Mind a 29 komment
egy vidám magic johnson mix

wikipédia
401 0 0 Sport Izé
Egy népszerű dal a papagájok közt. ;)
4956 0 9 Izé
punyukli: hát az első sírtam a röhögéstől!!! íjájóóó húúúúúúúúúúúú XD XD XD
Bakeyoo: Édesek!
robag: de joooo:).. nekem is volt papigájom de belekötött a Blikk miko megette:S:)
Mind a 9 komment
Egy másik arany Porsche (az előző itt), most az oroszoktól...
6389 0 50 Autó Izé
|-=O=-|: Ellopták. :D http://en.rian.ru/russia/20090403/120901662.html
kszaten: áááááááááááá ez nagyon komyoly ugyan olyan mint a Merci ..............
Schabee: lol
Mind a 50 komment
Egy másik arany Porsche (az előző itt), most az oroszoktól...
6503 2 50 Izé
|-=O=-|: Ellopták. :D http://en.rian.ru/russia/20090403/120901662.html
kszaten: áááááááááááá ez nagyon komyoly ugyan olyan mint a Merci ..............
Schabee: lol
Mind a 50 komment
Enyhén meredek lépcső. ;)
Kína öt szent hegye közül az egyiken, a Huashan hegyen található.
7631 5 32 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=j62ckYHLmWQ
Balázs: durva fless
superxaba: Dilisek ezek a kínaiak!
Mind a 32 komment
Puscifer - Momma Sed

A Puscifer Maynard James Keenan (Tool/Perfect Circle énekes) szólóprojektje, mely egyenlőre mindössze egyetlen lemezt jelentet meg a beszédes "V is for Vagina" címmel.
Web
a postkép
320 0 1 Zene Izé
Chino: és milyen jó kis lemez lett. amibe Maynard benne van az csak jó zene lehet... ennyi
Ace of Base-Beautiful Life (egy kis retro XD)
597 2 0 Zene Izé
egy igencsak látványos bádicsekk
544 0 0 Sport Izé
Egy tökéletes és látványos rúgás :)
877 0 0 Sport Izé
Breaking!!!

A T-Mobile hivatalos sajtóközleménye szerint augusztus 22. napjától hazánkban is hivatalosan kapható az Apple Iphone 3g.

Az árakról info még nincs, ha érkezik valami kiabálok.

Ime a hivatalos sajtóközlemeny:
A T‑Mobile és az Apple július 11-től kínálják az iPhone 3G-t Németországban, Ausztriában és Hollandiában 2008. Június 10. A T‑Mobile International és az Apple bejelentették, hogy július 11-től az iPhone 3G kapható lesz Ausztriában, Németországban és Hollandiában, míg Horvátországban, Csehországban, Magyarországon, Lengyelországban és Szlovákiában később, de még az idén a boltokba kerül az iPhone.

"Nagy izgalommal várjuk, hogy az iPhone-t még az idei évben a T‑Mobile ügyfeleinek a kezébe adjuk," nyilatkozta Christopher Schläffer, a Deutsche Telekom AG Termék és Innovációs vezetője. "Az iPhone áttörést jelentett a mobilinternetben Németországban és Ausztriában is. Már most tudjuk, hogy az iPhone 3G megnövelt sebességével ügyfeleink még jobban szeretni fogják majd a mobilos webböngészést."

A T‑Mobile rendkívül jól kiépített 3G-hálózatával és több mint 20 000 elérhető HotSpottal mindenhol lehetővé teszi ügyfelei számára a lehető leggyorsabb vezeték nélküli internetezést. A

T‑Mobile International egyike a világ vezető mobilkommunikációs szolgáltatóinak. A Deutsche Telekom három stratégiai üzletágának egyikeként a T‑Mobile Európa és az Egyesült Államok legdinamikusabb piacaira koncentrál. A 2008. év első negyedévében a Deutsche Telekom vállalatai több mint 123 millió mobilos ügyfelet szolgáltak ki.

Link oda
966 0 6 Tech Izé
bungle: Igen, ilyenkor marad a href.hu pl. (mivel az a modul, ami a linket berakja, nem a mienk, nem tudunk [...]
Errtu: próbáltam manuálisan kijavítani, de nem fogadta el. hiába írtam át a linket, a szóközt akko [...]
bungle: Link oda link nem jó, van benne egy space (%20). Nem vagyok most admin közelben, de a helyes link: [...]
Mind a 6 komment
Stranded II

(alapból nem teszünk közzé letölthető játékokat, csak flash cuccokat, de most az egyszer kegyes, és nagylelkű leszek - errtu)
3581 2 27 Game Izé
geree: ha vki elakad valamiben csak szóljon, segítek:)
krumpliszörny: D:D:D:D:DD: teljesen készen van ez a játék!!! :D:D:DD:D: végig is vittem. Amikor kiderült h spa [...]
loglunka: oks megvan
Mind a 27 komment
Bushido - Schmetterling

Bushido (születési nevén Anis Mohamed Youssef Ferchichi, 1978 szeptember 28-án Bonn-ban, Németország-ban), egy német rapper akinek a stílusára erősen hatással volt az arab kultúra és a gangsta rap.
513 1 0 Zene Izé
Dell Studio Hybrid - Újabb mini pc
Belevetette magát a Dell is a minigépek világába, név szerint a Studio Hybriddel, amit úgy emlegetnek, mint a cég első lépését egy környezetbarát PC megalkotása felé, amelyet laptop-alkatrészekből állítanak össze a minél kisebb méret és fogyasztás érdekében.

Konkrét számokat említve ez annyit tesz, hogy míg egy torony 300 wattos tápot igényel, addig a Hybrid 65 alatt marad, és 80%-al kisebb még egy mini toronynál is. Állítják továbbá azt is, hogy az új rendszerük "le fogja hagyni a Mac mini-t is", mivel opcionálisan választható lesz hozzá Blu-ray meghajtó (hajrá, HD), HDMI-kimenet, TV-tuner és 8-az-1-ben kártyaleolvasó is.

Már a sokrétű lehetőségekből is látható, hogy a személyre szabhatóság ezúttal különös hangsúlyt kapott, és ez nem csak a belbecsben, de a külcsínben is megnyilvánul, mivel egyrészt számos színben, másrést pedig a láthatólag egyre divatosabb bambusz-borítással is kapható - a gépet pedig tetszés szerint tárolhatjuk fekvő pozícióban éppúgy, ahogy a hozzá tartozó speciális állványon, állítva is.

Technikai téren sincs ok a panaszra, mivel azon túl, hogy $499 még nem is olyan vészes ár érte, a céljának (házimozi-gép) tökéletesen megfelel, (a cég állítása szerint legalábbis) az elsődleges otthoni számítógép szerepét is be tudja tölteni a maga 1,73GHz-es, kétmagos Pentium processzorával, 2GB memóriájával és 160GB-os merevlemezével, valamint Vista oprendszerével. Lesznek azonban csúcskategóriás modellek is, amelyek már 2,6GHz-es Core 2 Duo-val, 4GB RAM-mal és 320GB hellyel büszkélkedhetnek majd, valamint a korábban már említett Blu-ray opción kívül még 802.11n-es WiFi-vel és Bluetooth-al is - plusz, szintén opcionálisan, egy RF-alapú vezeték nélküli billentyűzettel, amennyiben a szoba másik végéből is szeretnénk használni.

Magától a cégtől már kapható, egyéb csatornákon keresztül majd csak ősztől várható.

(Szerző: Gabriel)
813 1 0 Tech Izé
Nintendo 64 Kid Remix

Egy kis bünti, kb a 30-ik másodpercnél kezdődik igazán!!:D

Nintendo 64 metál remix

:D
476 2 1 Zene Izé
calipunkszabus: eeeeeeez beteeeeg!!!:DDDDDDDDD
A világ legkisebb kígyója. Barbadoson fedezték fel, mindössze 10 centiméter, és spagettivékony.
A kígyó Leptothphlos carlae névre lett keresztelve - a 3100 ismert kígyófaj legkisebbje. Az állatot Dr. Blair Hedges amerikai biológus fedezte fel. Miután a kutatók megtalálták az első egyedet, több száz követ fordítottak fel, hogy még egyet találjanak. Összességében Hedges és felesége mindössze két nőstényt talált.
Elmondása szerint valójában ezen fajból már volt három igen régi példánya, az egyik a londoni Természettudományi Múzeumban, és kettő Martinique-en, szintén múzeumban. Ám azon fajokat rosszul azonosították. Hedges magyarázata szerint egy új faj azonosítását igen megnehezíti, ha az élőlény ilyen apró. "Az apró állatoknál a különbségek sokkal finomabbak, és gyakran nem veszik őket észre". A modern genetikai ujjlenyomat vizsgálat gyakran az egyetlen módja a fajok szétválasztásának. "Az a nagyszerű, hogy két kistermetű kígyó között is ugyanolyan különböző a DNS, mint két nagyobb faj esetén, így lehetővé válik, hogy olyan különbözőségeket is észrevegyünk, amelyeket egyébként puszta szemmel nem látunk" - mondja Hedges.
Más kígyófajjal ellentétben - melyek egy nemzés során akár 100 tojást is leraknak -, a világ legkisebb kígyója mindössze egyetlen tojást rak.
1970 3 8 Izé
MonTom: Én? ÁÁÁ dehogy. Rafinált jószágok ezek.Biztos kifigyelték az őrök viselkedését, majd az [...]
rivaul: Igen s én olvastam először... Még az a példány is volt a kezembe ami nálad kötött ki :P
Dawe: ez benne volt a mai blikkben :D
Mind a 8 komment
A Playaz Only egy egyedülálló kezdeményezés Magyarországon. Ha jellemezni kellene, akkor úgy lehetne körül írni, mintha a Playboy magazin lenne hiphop verzióban. Ezért a tagok nem is csak zenével foglalkoznak, hanem mindennel, ami a jó csajokkal és a rappel kapcsolatos. Egyéb információ
792 2 3 Zene Izé
Füves: Szerintem kicsit cink hogy azért regisztráltál külön hogy ezt leírd és nem mered felvállalni [...]
Brutality: Mi ez az ótvar szar? Kár, hogy nem lehet negatív pontot adni rá. Hányás az egész...
spider86: a myspaces playerben a 2nd track nem rossz de csak a raggas csákó miatt (kicsit deego flesse van) [...]
Még egy újabb jetpack: Martin Jetpack

6797 0 1 Tech Izé
Tim: Hmmm, csöppet instabil a cucc, de remélhetőleg pár év és vmi hasonlót kapunk a hátunkra :) [...]
Valaki küldjön ezeknek az idiótáknak pénzt fodrászra, mielőtt kárt tesznek magukban... ;)

Ezt meg .::JunKieEQ::. küldte: na ennyit az ollóról, meg a borotváról... Honnan máshonnan, ha nem Amerikából.
4031 0 6 Izé
bearney: Hát ha hajvágás igaz már elküldtem a saját videom, de nem került be! PEDIG JÓÓ! http://www [...]
Derill: aszittem a haj gyorsabban ég.
anon: Még mindig jobb. mintha feketére festenék és a szemükbe lógna ;) Így legalább felkerülnek a [...]
Mind a 6 komment
ööö.... ügyes...
513 0 0 Sport Izé
Egy 6 éves kis japcsi "bajnok" újabb bizonyítékként szolgál, hogy a wrestling igenis komoly. :)
5658 1 11 Izé
Savitra: Magyarázatnak nem rosszXD De sztem nem... a japánokból kinézem, hogy ők ettől fetrengenek a r [...]
banfalvytoki: Ez egy marha nagy hülyeség. A kis csókát úgy felrúgnám, mint a bolondgombát.
E.Dé.i.eN.A: ez gyogyóság!!
Mind a 11 komment
Régebbi postok...