REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nem sok az öt gól? Nem gyakori, meglepő 

A román kapitány bundát lát, szerinte érdekes, hogy a 3-0-s vereség után kiütöttük az észteket.

Szerintetek?
2682 0 12 Izé
AVIREX: Azt almodtam,hogy tok sötétbe fociztunk az észtekkel,kikaptunk 3:0-ra,de a meccs vegen a dagadt(! [...]
GuTi20: Vagy az 5-1 volt reális és a Román meccs bunda :)
Turmion Kätilöt: Se a román, se a török csapat nem jobb a magyarnál. Ezlrt van egy sanda gyanúm, hogy abban buka [...]
Mind a 12 komment
Radikális vagyok

A radikális szóról zászlóégető tüntetők, vesszen Trianont kiabáló kopaszok és sokcentis fültágítóval torzított cimpájú, agyontetovált fiatalok jutottak eddig eszembe, akiknek tele van a tökük mindennel. Ráadásul szűklátókörűek is szegények. Most, hogy egy barátomtól megkaptam ezt a jelzőt, újra kellett gondolnom az egészet.
543 0 0 Pink Izé
Willy Bum Bum - ehhez nincs mit hozzáfűzni o.O
2349 1 4 Izé
Kelly416: Szerencsére nem tudok eléggé angolul, hogy lefordítsam az Asszonynak. De úgy gondolom, a képek [...]
Szancso: Szabadítsátok ki Willyt! ;)
AtiBoa: Ennyire beteg dolgot talán még sohasem láttam ...
Mind a 4 komment
Rinser fogkefe
2861 0 10 Izé
DemJan: A cserélhető fej viszont nem rossz ötlet... Bár erős a gyanúm, hogy nem új.
Szancso: Egyébként meg szájzuhany.
Szancso: Mi a baj a vizespólóval? ;)
Mind a 10 komment
Magyarok tervezik a jövő óráját 

Egy hihetetlen terv megvalósítását vette a fejébe egy kis magyar csapat. Gyűrűbe szerelt órájuk elkészítésére már több mint kétszázezer dollárt gyűjtöttek az interneten.
3703 3 14 Izé
dettybee: És azt kívánom jöjjön is be a tervezőknek a tuti, remélem valami márka is ráharap és terje [...]
robi0000016: Ezt az órát senki sem azér fogja megvenni, mert praktikus vagy hogy bármiben is hozná a telefon [...]
Botos Vendel: há áránybu vona ako kéne de ijet fe nem veszek!!!!!!!44444
Mind a 14 komment
Ez a Porsche most a csúcs - 887 lóerő, 233 millió forintos ár
5174 0 1 Autó Izé
norbertvincze: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5Nr7ymjCAfQ
The Yes Men Fix the World (Két férfi a világ ellen)

Kiválasztanak egy-egy nagy céget, amik megérdemlik a szopatást. Csinálnak egy hamis honlapot a cég nevében. Megvárják, míg valaki meghívja a vállalatot (az általuk megadott címen) valami rendezvényre, ahol előadnak valami iszonyat abszurd ötletet, teljes komolysággal, esetleg nyilatkozatokat tesznek a cégek nevében. A maga kifordult módján vicces, ahogyan a pasi egy multi nevében jelenti be élő egyenes adásban (BBC, 300 millió néző): a cégünk felelősséget vállal a balesetért, az áldozatok kárpótlására elkülönítettünk 12 milliárd dollárt.

Az Egyesült Államok Kereskedelmi Kamarája betiltotta az őket érintő felvételeket, így a film kizárólag fájl- és videómegosztókon terjed!
2105 2 9 Izé
Enechuel: na tessék...nem tudom ti végignéztétek -e én már a végén járok. Itt egy nagyon szörnyű ka [...]
Stickhorse: Az egyébként szintén a tudatlanság következménye, hogy a "multi" ugyanolyan szitokszó lett, m [...]
Stickhorse: Aki kicsit is ismeri a kapitalizmus alapelveit, annak meg sem fordul a fejében, hogy a multi - vagy [...]
Mind a 9 komment
Santa Cruz - Aiming High
799 0 1 Zene Izé
Ravennë: Csak ismételni tudom magam... :)
Lorde a 16 éves tehetséges lány érzelmes előadása - Royals
1402 0 1 Zene Izé
lorem_ipsum: kis parodia: https://www.youtube.com/watch?v=FoGa9JXfA7I
A bajusz - Michael Mevorach rövidfilmje
3122 0 4 Izé
Nusihusi: Azt hittem, hogy ez is ilyen varázsszakáll lesz, de így is nagy:D
Ravennë: Milyen jó kis csattanó. :)
Tooni: http://cdn.twentytwowords.com/wp-content/uploads/The-difference-a-hat-can-make-634x434.jpg
Mind a 4 komment
Iron Horse - Enter Sandman
3346 2 3 Izé
hawkeye: Hú, hallgasd meg te is!!! :)
Ravennë: Milyen jó kis zene. :)
csaty: Ez kúrvanagy ...
Iron Horse - Enter Sandman
8547 0 0 Zene Izé
Hiszek egy erkölcstanban? 

Nincs mese: Ideológiai nevelést kapnak a gyerekek is
1566 1 93 Izé
imki: "Szerinted ez Magyarországra nem igaz?" Szerintem korántsem annyira. Nálunk pl. már István idej [...]
tjunior: Bocs hogy csak most, de ha az ember terepen mér, nem tud mással foglalkozni. Na szóval. Azt hitte [...]
HeavyCross: "Nézzétek meg, milyen hisztit levágnak az egyik híroldalon, amiért az új erkölcstan könyvben [...]
Mind a 93 komment
Tényleg van hatodik érzék
4482 0 12 Izé
Tooni: Ojjé, de még mennyi hiedelem jutott egyeseknek, na nekik aztán jól felépített kis valóságuk [...]
norbertvincze: ide is csatolható, mi sosem a valóságot éljük meg (legalábbis az éber tudatunk szintjén), h [...]
eMTé: Azért ez nem biztos. Sőt, biztos, hogy nem teljesen. Hogy mennyire "nem teljesen", azt pontosan ne [...]
Mind a 12 komment
Gyurmáznál? Homokoznál?
6502 0 5 Izé
közlegény: A mekis termékfejlesztők ha ezt meglátják
Szancso: Pár tojás, meg egy kis liszt még segíthet. ;)
Árnyangyal: Nekem az összes süteményem ilyenre sikerült. :)
Mind a 5 komment
Bankrupt - Add át a helyed!

Ramones-szerű zene magyar szöveggel, vicces klip régi Hot Rod versenyes felvételekből összevágva.
690 0 0 Zene Izé
Jövőbeli Darwin-díj esélyes
7729 0 3 Izé
Nusihusi: Bírtam volna, ha melléugrik:D
palinkaman: Azért megnéztem volna utána a mosolyát, ha egy korlát van ott 5 cm-re a hó alatt.
the thing: Barom! Mindig ez a kakaskodás, kinek van nagyobb töke. Ezt soha nem vágtam miért jó. A sok idi [...]
A kreativitás halni jár Hollywoodba 

A nagy stúdiók bevált formátumokat hasznosítanak újra, egyforma folytatásokban és szuperhősfilmekben gondolkodnak. Még az Eredet is csak úgy jöhetett létre, hogy a rendezője bevállalt még egy Batmant. Így működik Hollywood, második rész.
1604 0 0 Film Izé
Machete gyilkol (Machete kills)

Danny Trejo, Mel Gibson, Michelle Rodriguez, Lady Gaga, Carlos Estevez, Alexa Vega, Jessica Alba, Sofia Vergara, Antonio Banderas, Cuba Gooding Jr., William Sadler, Vanessa Hudgens, Demian Bichir

Én asszem nem is mondok többet, a cím és a névsor pont elég!

Hivatalos oldal
1463 0 0 Film Izé
Robotzsaru (RoboCop)

A nem túl távoli jövőben a bűnözés és az erőszak minden formája fellelhető, amivel a hatóságok nem tudják és/vagy nem akarják felvenni a harcot. Erre jelenthet megoldást az OmniCorp nevű cég új fejlesztése. Alex Murphy rendőr-nyomozó szétroncsolódótt testének megmaradt részét egy gépbe építík, így létrehozva Detroit mocskának rémálmát, a Robotzsarut. Az előzetes nagyjából rendben van, de engem nem igazán győzött meg, hogy szükségünk van erre a filmre. Elvégre az eredeti is még csak 17 éves. Ettől függetlenül várós. Lesz amúgy benne sok-sok lövöldözés, meg robbanás, benyalt sérójú Samuel Jackson. Továbbá Michael Keaton, Gary Oldman és Abbie Cornish is megmutatja magát. Michael Knight emberré mutálódott robotbarátját pedig Joel Kinnaman formálja meg.
2014 februárjában kell keresni a mozikban.
1826 0 0 Film Izé
Lakodalom Orbánéknál: villámkátyúzás közpénzen, összesen nettó 1,637 millió forint értékben 

Zötykölődés nélkül juthat el a násznép Orbán Ráhel lakodalmának helyszínére: a héten eltüntették a kátyúkat Csabdi és Tükröspuszta útjairól. A helyiek szerint ennek a „társadalmi eseménynek” köszönhető, hogy több évtized után rendezték az utak állapotát. Mint kiderült, az alsóbbrendű utat a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium háttérintézménye átadta az önkormányzatnak, de előzőleg a Magyar Közút Nonprofit Zrt. az adófizetők pénzén rendbe tetette.
3507 0 9 Izé
7sleeper: már látom is magam előtt, ahogy a zászlóhordozó viszi eme ősi nemesi család lobogóját "kis [...]
Stickhorse: Csak előtte rendbeszedik a "fele királyságot". Mint a mesében.
tjunior: Ráhel megkapja Vas megyét nászajándék gyanánt.
Mind a 9 komment
Rejtélyes alakzatokra bukkantak Peruban, a tudósok még nem tudják mi (vagy ki) készíti ezeket a furcsa építményeket. 

Magyar cikk: Rejtélyes hálót találtak a perui dzsungelben
5896 1 14 Izé
Tooni: Apropókok jöttek elő belőle http://index.hu/tudomany/2013/12/21/kideritettek_a_titokzatos_halok_ [...]
thisisreal: Pókstadion.
KeleMan: Én nem vagyok tudós, de úgy deríteném ki, hogy várnék ott pár órát, és megnézném milyen [...]
Mind a 14 komment
Zsémbes cica Disney mesefilmekben :) 

TsaoShin illusztrációi
2833 0 1 Izé
Ravennë: Mai feladvány: Keresd meg, hogy hol rejtőzik Pascal a felső képen! :)
Goldfrapp - Annabel
2703 0 0 Zene Izé
Nem tudjátok hol lehet ilyen takarót venni?
2708 1 6 Izé
Nusihusi: Elég érdekes ez a takaró...O.o Szemei vannak:D
Cableguy: kínai éttermek mellett :P
7sleeper: CICA - hova macshova 8-)
Mind a 6 komment
Slowedding - avagy hogyan dobjuk fel az esküvői videót!
3979 1 1 Izé
loloppo: Nem biztos, hogy ilyen kozel hajolnek szajlebegtetes kozben egy masik manushoz. Milyen nyalcsere van [...]
Az állásinterjú ;)
7499 3 10 Izé
bungle: "Ez egy reklam. Es iitt mindenki noveli a nezettseget :)"
AVIREX: Nekem is LG lcd-m van, de annyira nem olyan jó, mint a hype-ja volt :/
Nusihusi: Ez gonosz szívatás, de felnevettem rajta:D
Mind a 10 komment
Hálapénz amerikai módra ;)

„Végbeléből ötezer dollárt kellett eltávolítani...”
2973 0 6 Izé
közlegény: dollárokat tojó tyúk
Nusihusi: A postszövegen visítottam:D Így jár, aki lop:P
7sleeper: aztán a többi pén(is)zt megtalálták?
Mind a 6 komment
Mormon misszionárius pozíciók ;)
2320 1 0 Izé
Mormon misszionárius pozíciók ;)
1872 0 0 Art Izé
Húzd fel a gatyád, kisköcsög! :D 

+ egyben bájos kacaj
7158 1 6 Izé
Nusihusi: Mindjárt elhagyja a nadrágját:D
7sleeper: nem is. az avsavlo lenne. ;-) )/scob/ )-; inlozsunímzsulp inooT tlártzsiger nevén ynáh mezénge [...]
bungle: Saggin' visszafelé olvasva... ;)
Mind a 6 komment
Kaszkadőr szerepet vállalt Claes Nilsson, a Volvo Trucks elnöke új reklámfilmükben
3381 0 0 Autó Izé
Lakótelep egy iráni faluban ;)
4812 0 1 Izé
Szancso: Minden szinten, szinte semmi.
Tsung Tsung, a kínai kis Mozart 

Fellépése a The Ellen DeGeneres Show-ban.
2673 0 16 Izé
imki: Szerintem még mindig jobb egy áriát előadni a tárgyaláson, még ha hülyén is néznek rád, m [...]
KeleMan: Szerintem is ez a lényeg. Nem mennék bele az oktatási rendszer hibáinak témájába, de rengeteg [...]
DemJan: Gondold el, hogy az a pár tehetséges lélek elvész a sok hangya és fűszál között. Ennyi kín [...]
Mind a 16 komment
Megoldották az idei iskolakezdés elhalasztását azok az angliai kisdiákok, akik vasárnap este egyszerűen felgyújtották katolikus iskolájuk épületét. A 125 tűzoltó munkája ellenére az épület porig égett, a 11 és 15 év közötti gyereket letartóztattak. 

Angol cikk képekkel, videókkal
2418 0 7 Izé
dude: St. Mary's Catholic School? Tisztiítótűz.
Szancso: Lehet hogy ott is négyig kellett volna bennmaradni?
Cableguy: ott is iskolareformot hajtott végre Hoffmann Rózsa? Esetleg bent énekelt volna?
Mind a 7 komment
A Forma 1-es versenyautók után buszokon is bevezetik a vizuális gyorsulásmérőt ;)
7215 1 6 Izé
Zawahead: ..jaa ezt vágom :D a flexes buszon mennyit nézegettem ezt jáájóójj. Ez egyébként egy fél é [...]
lackopetyko1: Télleg? És ezt miből gondoltad??
Colonel: simán becsurgott az esővíz a két üveglap közé :D
Mind a 6 komment
Maria Rubinke porcelán babái
2113 0 2 Izé
Szancso: Olyan törékenynek látszanak szegények. ;)
Ravennë: Hűűű... marha jók. Rühellem a gonosz kis porcelánbabákat, de mivel ezeknek nincs arc festve, [...]
Maria Rubinke porcelán babái
2223 1 0 Art Izé
A videót az operatőr eltűnése után 3 hónappal találták meg...
7807 1 8 Izé
GerzSonka: Harci mókus a tököm... :D
Nusihusi: Harci mókus :)
Himbeer: Megugrottam székben :D
Mind a 8 komment
Dobj közéjük egy pókot és kezdődjön a móka! ;)
3164 0 9 Izé
7sleeper: evet ;-D
Szancso: Csak nem erre gondolsz? http://www.youtube.com/watch?v=9UyCyZno8Lk :D
hapro: hülyegyerekek
Mind a 9 komment
Régebbi postok...