REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mai Ismeretterjesztő rovatunkban a nagy fehér cápa.

A nagy fehér cápa (Carcharodon carcharias) a porcos halak (Chondrichthyes) főosztályának a heringcápa-alakúak (Lamniformes) rendjéhez , ezen belül a heringcápafélék (Lamnidae) családjához tartozó faj. A Carcharodon nem egyetlen élő faja.
Nagy fehér cápa valamennyi világtengerben megtalálható, de előnyben részesíti a meleg és mérsékelt vizeket. Elvétve előfordul Dél-Ausztrália, Új-Skócia és Izland hidegebb vizeiben is. A nagy fehér cápák állandóan mozgásban vannak, ezért lehetetlen meghatározni a számukat. Úgy tartják, hogy a nagy fehér cápa nem gyakori faj.

Egy repülő fehér cápa. ;)
Amikor béna és a hajóra ugrik.
Egy szép példány.
Sárga téglalapos cápás videó.
Eats Tuna.
Aki legyőzte.

+

C ápás háttérképek.
megj.: Engem mindig kiráz a hideg tőlük. :)
4153 5 22 Izé
rituska001: szerintem nem lenne időd szívrohamot kapni:D
Szmiri: nem vagy egyedül xD asszem ott kapnék szívrohamot
rituska001: én rettegek a cápáktól:D most megyek Balatonra,tuti be fogom képzelni,hogy ott úszkál néhán [...]
Mind a 22 komment
Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.
7970 0 8 Film Izé
Schabee: ezt éppen elég lehetett megtanulni XD
izébigyó: Nem téves. Selmeczi 8 epizódban is játszott és Verebes is feltűnt.
Gomba: Ők még nem látták a sorozatot ;) Amúgy Szerednyey Béla még aki ismertebb belőle. De a soro [...]
Mind a 8 komment
Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.
8316 7 8 Izé
Schabee: ezt éppen elég lehetett megtanulni XD
izébigyó: Nem téves. Selmeczi 8 epizódban is játszott és Verebes is feltűnt.
Gomba: Ők még nem látták a sorozatot ;) Amúgy Szerednyey Béla még aki ismertebb belőle. De a soro [...]
Mind a 8 komment
Egy Latinovits Zoltán reinkarnáció!
Bár a szöveg nem mindenütt érthető , az intonáció, a drámai hanglejtés, a hangsúlyos pauzák korunk versmondó nagyjai közé emelik...
2315 1 9 Izé
Laci: Ha a rakodópart alsó kövén ülnék, nézném, hogy úszik el e dinnye-fej. ... Mintha szivemb&ot [...]
Schabee: ez a poszt ez nagyon kész alig kaptam levegőt a röhögéstől
Dawe: jó nagy felesek lehettek :D
Mind a 9 komment
Alien Egér
1023 0 1 Tech Izé
DJ Öcsike: ok én erre azt hittem először valamilyen ágy !!! :)
Siklóernyős bohóckodás az Electric Six dallamára.

Ez meg egy kis Balcsi feletti repülés.

Ez pedig akiktől én is tanultam.
306 0 0 Sport Izé
Egy kis freestyle Kadour Zianitol, nemgyenge.
522 0 4 Sport Izé
Derill: nópráblem, a videó a lényeg, meg h nagyon tud a sráác.
spiritmonger: a 6 láb van olyan 183 cm körül a srác amúgy 5 láb 11 incs, néhol 5'10"-et írnak amúgy http: [...]
Derill: 180 sincs:D:D under 6 feet, asszem olyan 165 körül van :D
Mind a 4 komment
Motorizált fészer. Kiváncsi vagyok, mit szólna a rendőr egy ilyen igazoltatásakor! :D
1492 0 23 Autó Izé
Schabee: a tipikus marhaság
Pajti007: A WCn ülés nem lenne rossz, főleg, ha biogázzal működne. :D
Lili: hát WC kagyló meg biztonsági öv :D Tuti nem lenne baj, ha befosik egy-egy élesebb kanyarban. De [...]
Mind a 23 komment
Motorizált fészer. Kiváncsi vagyok, mit szólna a rendőr egy ilyen igazoltatásakor! :D
1614 1 23 Izé
Schabee: a tipikus marhaság
Pajti007: A WCn ülés nem lenne rossz, főleg, ha biogázzal működne. :D
Lili: hát WC kagyló meg biztonsági öv :D Tuti nem lenne baj, ha befosik egy-egy élesebb kanyarban. De [...]
Mind a 23 komment
Volt már póker meg hátizsák meg női ruha meg cipő meg bőrtáska meg napszemcsi.
Most a sportruházaton a sor, mégpedig az Everlast cuccain amiket 30 és 70 százalék közötti kedvezménnyel vehettek meg.

És csak hogy érezzétek a törődést íme egy rövid lista azokról akik még jönnek: Playboy, Billabong, Players Room, Nike, Hello Kitty, Oakley...
3754 5 222 Izé
papaluige: Err! hello kitty-s akció van ha érdekel! :)))
papaluige: Sajnos HK-s tanga nincs! :))
tybcsee: sziasztok! légyszives küldjetek nekem egy meghivót, nagyon megköszönném, akár egy ncore-os m [...]
Mind a 222 komment
Volt a napokban egy hír, hogy... " Hihetetlen- Megcsapta a BMW Forma 1-es autója a mérnököt. "

Íme,nézd meg  te is.

 
830 0 0 Sport Izé
A THQ ma kiadott sajtóközleménye szerint a pornóipar egyik csillaga, Tera Patrick is csatlakozik a Volition csapatához és "special producer" beosztásban ténykedik a jövőben.
1837 1 3 Tech Izé
Shifty_: És ha tudnád ma milyen tuti posztot küldök be a hölgyről;):) vetkőzik is a drága:D
Máln@: :DD
Errtu: :D az eddigi legtutibb tech post!!! :D
DragonForce - Valley Of The Damned (live)

A DragonForce egy 1999-ben alakult londoni power metal együttes. Vidám, pozitív stílusú zenét játszanak, a power, speed és dallamos metal jellemzőivel.

Heroes of Our Time
409 0 6 Zene Izé
tankosbobi: aki ezt szereti az szereti blind guardiant is. szal én mindkettőt szeretem :) mirror mirror lehet [...]
Cromex: Kár, hogy élőben nem tudják eljátszani a számaikat.
MStipee: Amugy Balázs, küldhetnél normális metálzenét is, mert nekem nagyon úgy tűnik hogy megnyitod [...]
Mind a 6 komment
ENIT
Az ott készült képeket itt nézheted meg.

(nem röhögni, hanem irigykedni, hogy TE nem voltál ott :) )

(update: az enit-ekkel kapcsolatos további infók a jövőben ITT lesznek megtalálhatóak)
5324 4 594 Izé
Maccoyi: Inkább ide írj, mert itt gyüjtünk csak igazán. ;) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=4890
weedorgasm: hehe en is irok kommentet...gyujon xD
Schabee: jahj... amúgy látom jó sok komment lett itt :)
Mind a 594 komment
egy igen csak nem gyenge összecsapás

tippeket a kommentbe, hogy mi fog kisülni ebből :D
475 0 4 Sport Izé
Kenny: hátvagy színsor :D
Kenny: sor vagy szín
Derill: looooooool
Mind a 4 komment
A szabadrúgáslövő-világbajnokságot első alkalommal 2004-ben rendezték meg, akkor Ugur Yildirim végzett az élen, a résztvevők között a legnagyobb név pedig az azóta visszavonult Zinedine Zidane volt, aki az ötödik helyet szerezte meg.

Az idei döntőbe két mexikói jutott Rafael Márquez és Jared Borgetti személyében.
Kettejük közül nagy csatában a Barcelona játékosa győzött, így ő vihette haza az egymillió dolláros fődíjat, míg a kapusok versenyét megnyerő David James félmillió dollárral gazdagodott.

Ronaldinho

Toldo egyik védése

Borgetti

Összefoglaló

 

 
491 0 0 Sport Izé
Még egy játékos szék? asztal? cockpit?
1453 0 5 Tech Izé
CRaPtRaSH: legalább lefogy a belsőcomb-hája ;]
bandee1219: Az biztzos :) és ha darabokban van, összerakni sem utolsó!
rezlavor: mire bevarazsolod egy atlag magyar panelba, tuti kicombosodsz :)
Mind a 5 komment
Hogyan nyúzzunk meg egy nyulat gyorsan és tökéletesen....
667 0 0 Sport Izé
Egy kis nehezítés a kutyáknak... ;) (és a mai macskás post :P)
5408 1 5 Izé
BTheBalance: Hmmmm... Itt a bizonyíték, hogy szerencsétlenséget hoz, ha átfut előtted egy fekete macska.... [...]
Csolt: Azok a fránya ösztönök...
Split: a szisza szeret veszélyesen élni! :D
Mind a 5 komment
a mai bowlingos poszt után itt a bowling egy másik vállfaja: candlepin bowling

és egy érdekes strike
483 0 0 Sport Izé
Shunsuke Nakamura állítom hogy a világ egyik legjobb szabadrúgás lövője és ezt 2006-ban a MU ellen is bizonyította...

 
662 0 3 Sport Izé
Frankie: ez nem túl meggyőző... ebbe nem kevés mák volt, h pont az a védő nem ugrott fel, akinek a fej [...]
Maccoyi: nm;)
Balázs: köszi Macc
10 egzotikus gyümölcs. Melyiket próbáltátok már?

Frissítés: 10 újabb, még egzotikusabb gyümi. ;) (köszi, eol).
8680 6 57 Izé
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=djJqQIvWLdU nekem most sárkánygyümölcsös (pitaya) tusfürdőm va [...]
Nas: A rambutan olyan, mintha "cukros víz" ízesítésű zselatint enne az ember. A passiógyümölcs j [...]
fungusfunk: Ami a listáról már megvolt: Dragon Fruit Kumquat Star fruit Lychee Passion Fruit Rambutan
Mind a 57 komment
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...
3444 0 18 Film Izé
Schabee: én végignéztem annyira nem rossz
BikerBoy: tenyleg csaltam,nezhetetlen izé
jakatta: Én ezt nem bírtam végignézni... nagyon gyenge. Persze lehet hogy bennem van a hiba. Kistehénese [...]
Mind a 18 komment
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...
3540 3 18 Izé
Schabee: én végignéztem annyira nem rossz
BikerBoy: tenyleg csaltam,nezhetetlen izé
jakatta: Én ezt nem bírtam végignézni... nagyon gyenge. Persze lehet hogy bennem van a hiba. Kistehénese [...]
Mind a 18 komment
Diggerland - egy fura vidámpark.
3884 0 5 Izé
Schabee: én is akarok ide menniiiiiiiii
anon: Ezt biztos a jómunkásembereknek találták ki, ha unatkoznának a 4es metró építése közben :D [...]
Lac: miért ne lehetne? az ilyen gépek kiállításain már soxor lehetett jáccani ilyenekkel, vki bizt [...]
Mind a 5 komment
Új, Atom processzoros tábla PC-t készít a Fujitsu A Fujitsu is beszáll az Atom-őrületbe, ugyanis legfrissebb noteszgépe, amely tulajdonképpen egy UMPC (Ultra Mobil PC, azaz kisméretű, könnyen hordozható) és egy tablet PC keveréke, az Intel egyik Atom processzorával van felszerelve. A gyártó újdonsága a Lifebook családban foglal majd helyet, az U2010-es típusjelzéssel ellátott újdonság specifikációi első ránézésre egészen jók.

A fenti képen látható Lifebook U2010-es modell egy 5,6 hüvelykes képátlóval rendelkező kijelzőt hordoz magában, amely 1024 x 768 pixeles natív felbontással üzemel. A kis készülék mindössze 680 grammos súllyal bír, így rászolgál az UMPC elnevezésre is, de kihajtható és elforgatható kijelzőjének köszönhetően tablet PC-ként is tökéletesen használható. A Fujitsu újdonsága tartalmaz beépített WiFi és Bluetooth adaptereket, ezen kívül GPS vevővel is ellátja majd a gyártó. A különleges konfigurációban 1,6 GHz-es vagy 1,8 GHz-es Intel Atom processzor kap helyet, a rendszer 1 GB DDR2-es memóriával, 80 GB-os merevlemezzel és Windows Vista operációsrendszerrel kerül forgalomba.

A Fujitsu a kis készülék várható megjelenésével kapcsolatban egyelőre nem szolgált információval, ám az már tudható, hogy a Lifebook U2010-es modell ára valahol 1300 dollár környékén fog elhelyezkedni.

(Szerző: J.o.k.e.r)
1102 0 0 Tech Izé
Zinedine Zidane mindenidők egyik legnagyobb labdarúgója
404 0 2 Sport Izé
Balázs: az úgy kevés mer a franciáknál igazán nagy csak Platini volt még...
Maccoyi: Azért az túlzás, hogy "mindenidők egyik legnagyobb labdarúgója". Tényleg jól nyomta Zidane( [...]
Egy kicsi torna senkinek sem árt......vagy mégis? :D
733 1 0 Sport Izé
Prosectura - Egocenter
499 0 0 Zene Izé
Arnold Schwarzenegger: Stolen Identity.
Illetve egy másik nagy kedvenc: Arnold's bedtime.
És aki nem látta volna még itt a kommentekben: Arnold shares his deepest feelings.
3046 1 13 Izé
bungle: Arnold Schwarzenegger DVD Commentary - http://youtu.be/TjvSGSPAcPs :DDD
Drevway: I'm not me, I am YOU!!! XD
Schabee: halál XD
Mind a 13 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az (ismét nagy levegő) élekhalok, palackfű, cigánysóska, szívkésfű, gezemice, békatarsoly, stb. stb., azaz a Pásztortáska. (Capsella bursa-pastoris)

Ehető gyógynövény, ismeretlen ismerősként gyakorlatilag mindenhol nő, a Rottenbiller utcától egészen Alsómocsoládig, ezért nem rossz befektetés saját kézzel gyűjteni egy teáravalót. Mókás, szív alakú levelei és virága nyersen is elropogtathatók, csak a kutyák, khm, jelzései okozhatnak némi fejtörést a legelés előtt. Itt is van még egy-két recept.
2009 1 15 Izé
Schabee: a szlovákok minden szeszüket fenyőből csinálják :) amúyg van fenyőméz is
Savitra: A virágevésről jut eszembe. A szüleim hoztak franciaországból ibolyaszörpöt, ibolyacukorkát [...]
hodosy: aha a papsajt az más de am finom !!
Mind a 15 komment
Let's Go to The Beatch
2510 0 12 Game Izé
fannieva: a szőnyeg sarka alatt van egy gomb azt nyomd meg:-)
ibba: hogyan kell a rózsaszín ajtót kinyitni???
fannieva: örülök neki:)
Mind a 12 komment
Így kell hegedülni. ;)
3063 0 11 Izé
majd most: egy papir zacsi lenullazna a tehetseget :)))))))
roberto: http://en.wikipedia.org/wiki/Hava_Nagila
roberto: Hava Nagila. Zsidó zene
Mind a 11 komment
Jeff Harlow lelkész "motoros bemutatója" az istentiszteleten. :)
4182 0 6 Izé
AVIREX: először kajak bekerázott a tag,aztán látta nincs baleset azt hitte ő most kurvanagy sztár .]] [...]
M.Andreas: Most mi? Elment, szépen leparkolt, és utána hazament, mintha MISE történt volna. ... Ez most [...]
nymisi: ISTEN barma.. :)
Mind a 6 komment
Neon
Egy luxuskurva társaságában minden megtörténhet. Extraszuper rövid horror Olaszországból. Csak erős idegzetűeknek.
(A végén a csattanó is nagyon jó!)
11373 0 11 Film Izé
Kriszteee: Igeeen és azért mondja a kurva, hogy "üdvözlöm a feleségedet" vagy vmi ilyesmi.....mert kollé [...]
Hege: Ez sokkal inkább humor mint horror legalábbis én jót nevettem a végén... Aki nem jönne rá a [...]
Hollowdrums: Ez tényleg nagyon ott van :)
Mind a 11 komment
Neon
Egy luxuskurva társaságában minden megtörténhet. Extraszuper rövid horror Olaszországból. Csak erős idegzetűeknek.
(A végén a csattanó is nagyon jó!)
11493 5 11 Izé
Kriszteee: Igeeen és azért mondja a kurva, hogy "üdvözlöm a feleségedet" vagy vmi ilyesmi.....mert kollé [...]
Hege: Ez sokkal inkább humor mint horror legalábbis én jót nevettem a végén... Aki nem jönne rá a [...]
Hollowdrums: Ez tényleg nagyon ott van :)
Mind a 11 komment
A Marc Newson tervezte mechanikus Jaeger LeCoultre Atmos 561 óra egy bakarát kristály buborékban lebeg. Felhúzni nem kell, energiaszükségletét a hőmérséklet változásából nyeri.
2979 3 1 Izé
Jozef7: -.- mik vannak :D
A filmet majdan forgalmazó Warner Bros. tegnap egy hivatalosan kiadott sajtólevélben jelentette be, hogy készül a Watchmen
453 0 0 Tech Izé
egé... ööö... béka
485 0 0 Tech Izé
Soulfly - Unleash

Világzene metálba oltva. Törzsi betétek, elemi erő mellett. Max Cavalera neve fémjelzi a zenei világát az együttesnek, melyben hihetetlen erő lakozik, valódi problémákat feszeget.

Conquer lemezkritika 1

2

megj.: szentem eddig az év egyik legjobb albuma:)
451 0 6 Zene Izé
xcsokix: Thx:D Nagy Throwdown fan vok bár a legújabb nem jött be túl sokat változtak.
Balázs: hát akkor aszondjad:D amúgy az ő jahjah, jó a szemed;):P
xcsokix: amúgy tudom hogy max az énekes de aki a klipben besegít a dalolásban arra gondoltam:)
Mind a 6 komment
Régebbi postok...