REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Muse - Hysteria c. száma az Absolution albumról. Véleményem szerint ez a banda egyik legjobb száma még mindig.
364 0 0 Zene Izé
Glass Casket - In Between The Sheets

A 2001-ben alakult Észak-Karolinai kvintett tagjai a Narayan tevékenységének beszüntetése után hozták létre azt a zenekart, mely még Gadrel néven jelentette meg első demó felvételét To Cherish A Falsity címmel. Eztán vették fel a Glass Casket nevet, s amolyan fantombrigádként léteztek is, meg nem is. A napjainkban tomboló deathcore hullám kvázi – egyik – előfutáraként két igazi gyöngyszemnek számító lemezzel ajándékozták meg a színteret.
365 0 0 Zene Izé
Egy érdekes 6 másodpercről szól.....
egy amen break-nek nevezett 6 mp-s dobszóló miatt kattintottál rá te is a drum and bass-re, vagy fogsz a hip hop-ra vagy a funky-ra.....

ez határozta meg a teljes zenei fejlődést!!!!!!
889 0 4 Zene Izé
MStipee: Respect, igazán jó kis vidi. Balázs, csak hogy tudd, sok mai rock műfajban is használják :) Ak [...]
konvejor: Hát ez igazán érdekes. thnx
Balázs: hát én biztos nem kattintottam rá :D
Mind a 4 komment
Kuangcsou Pharmaceutical - Chelsea 0 - 4

u.i: Az angol élvonal (Premier League) legutóbbi ezüstérmese, a Chelsea gálaelőadást rendezett Kevin McCabe együttese, a Csengtu Blades ellen. A „kékek” barátságos, felkészülési mérkőzésen 7–0-ra verték meg a kínai csapatot.

Ennek a mérkőzésnek, itt nézheted meg a góljait.
349 0 5 Sport Izé
Balázs: én meg ma se :D
Balázs: annyit segítek hogy nem kosárlabda csapat....
superxaba: Mi az a Kuangcsou Pharmaceutical?
Mind a 5 komment
Chris Taylor és a Gas Powered Games kora délelőtt közzé tette legújabb akció-RTS-nek - Demigod -  a bemutatkozó videóját. Egyszerűen csúcs!
929 0 0 Tech Izé
Gonzales - Take Me To Broadway

Chilly Gonzales aka Jason Beck mint zongorista futott be karriert, de a 90-es években jelentek meg könnyű zenei albumai is.

Hallgassátok meg ugyanezt a számot zongorán is, elképesztő, hogy mennyire át tudja vinni az elektromos hangszerek dinamikáját egy zongorára. (kicsit lassan indul de érdemes kivárni)

Wikipedia (angol)

Honlapja
527 1 1 Zene Izé
AVIREX: ez jó zene.. igaz nem mai,de még mindig szeretem hallgatni!
Top 10 egyedi jégkorong kapus sisak
528 0 0 Sport Izé
A jó öreg Jedi Mind Tricks egy fényes alkotása...
469 1 2 Zene Izé
Csabahatos: Ennek örülök...pedig csak első posztXD
AVIREX: tetszik a zene:)
Energiatakarékos pici PC a Cherrypal-tó A Cherrypal, aki tulajdonképpen egy egyelőre ismeretlen gyártó, új megoldással jelentkezik a piacon. A vállalat egy kisméretű komplett PC-t mutatott be, amely alapjáraton mindössze 2W-os fogyasztás mellett üzemel, ára pedig rendkívül kedvező, összesen 250 dollárt kell érte letennünk az asztalra.

A kis számítógép elegendő teljesítménnyel rendelkezik ahhoz, hogy internetezni tudjunk vele, a készülékben egy 400 MHz-es órajelen üzemelő, hárommagos Freescale MPC5121e mobileGT egység található, amely eddig főként autós navigációs rendszerekben volt megtalálható, teljesítménye nem összehasonlítható az Intel és az AMD processzoraival. A rendszer 256 MB DDR2-es memóriával, valamint  4 GB NAND flash memóriával van ellátva, ez utóbbi ad helyet az operációsrendszernek, amely jelen esetben egy Debian alapú linux rendszer. A webböngésző szerepét a FireFox tölti be, amely az összes bővítmény és Linux média plugin kezelésére képes. A kis szerkezet beépített 802.11 b/g  WiFi adapterrel, két darab USB porttal és egy ethernet porttal van ellátva, de ezeken kívül egy VGA kimenetet, valamint egy sztereó hangkimenetet is találunk rajta. A Cloud Computer névre hallgató rendszer az átlagfelhasználók számára gyengének bizonyulhat, de a maga kategóriájában elég ütőképes, és ami a lényeg: rendkívül keveset fogyaszt. A pici PC-vel internetes videókat, flash animációkat, illetve különböző weboldalakat nézegethetünk, de akár irodai munkára is alkalmas a készülék.

A Cherrypal kis gépe nem csak egy egyszerű, alacsony fogyasztással üzemelő PC, annál bizony sokkal több. A gyártó a kis készülékhez kevés adattároló kapacitást biztosít ugyan, de cserébe 50 GB-os ingyenes internetes tárhelyet ad minden egyes vásárlónak. Az információk szerint ez a tárhely a jövőben bővülni fog. A Cherrypal megoldása rendkívül biztonságos, ugyanis a Cloud rendszer szoftveres és hardveres adattitkosítással éri el az internetet.

A rendszer az alacsony fogyasztás mellett 80%-kal kevesebb alkatrészből épül fel, mint egy átlagos PC, így környezetkímélőnek mondható, viszont a készülék háza hagyományos műanyagból készül, ami ugyanolyan veszélyes a környezetre, mint a többi PC borítása. A kis készülék mégis különleges, ugyanis gyártója szerint elég jó minőségű ahhoz, hogy akár 10 éven keresztül is hibátlanul tudjon működni, ám a felhasználók nagy része ennyi ideig nem tart meg egy gépet, többnyire 2-3 évente cseréli konfigurációját. A gyártó erre is kitalált egy környezetkímélő és mellesleg ötletes megoldást: a vállalat a megunt készülékeket visszavásárolja, majd a fejlődő országokban újra értékesíti, így a kis gépek valóban hosszú ideig lehetnek majd használatban.
1100 0 3 Tech Izé
rivaul: Igen ez csak egy kis pc nem noti... Szal ehez +bill egér monitor stb :)
wowbagger: ööö...ez egy pc sztem.számítógép.nem notebook vagy tablet pc. nincs képernyőő.azt vegyé
gvereb1: mekkorka a képernyője?
DJ Neophyte & Scott Brown - Break Bones

Alles Kapot (ez egy nagyon durva szám :D)

Is Anybody Out There
875 1 0 Zene Izé
Régen küldtem zenét... gondoltam kezdek ma egy kis
Chemical Brothers - Believe-vel.

Jó zenehallgatást! =)
658 1 0 Zene Izé
Csúnya baleset egy nascar futamon, ahol 16 autó ütközött egymásnak.
502 0 0 Sport Izé
Egy újabb Murphy's Gesetz!!!

Volt már irodás, és télapós, de volt már mikor otthonában, és volt amikor a randiján kellett felidegesítenünk!!

Jó szórakozást!
13622 4 20 Game Izé
MegaZuzu12: nagyon jó játék
MegaZuzu12: jó játék
thegrenma: megvan 180*!!! 1: a férfi italába a zöld flakonból tönteni 2: ömgyújtóval a fákját meggyú [...]
Mind a 20 komment
DUI - Egy szórakoztató, egyensúlyozós, ügyeskedős gémizé jó zenével. :)
2694 3 14 Game Izé
Nigel: a lista 2. helyén állok a napiban.:D:D 80306 vagy mennyi.:D egész jó kis játék...
anon: Sikerült! :D A 35ös megkínzott de abban is lehet csalni :D
Jozef7: jaja az nagyon jó játék
Mind a 14 komment
ZombieHarmony - hiánypótló weboldal, végre egy ingyenes társkereső zombiknak!
3769 1 6 Izé
wowbagger: olyan kis cukik xD
Bakeyoo: Na mész te a ...ba! ;P
Pajti007: Mindenhol lehet rajta lyukat találni :D (bocs)
Mind a 6 komment
Fler - Deutscha Bad Boy



Német rapper. Ez a száma "büntetés", kifejezetten szar. viszont a klip jól sikerültl Egy másik száma, ami elég jó (szerintem).
469 0 0 Zene Izé
Bossaball

Ez egy labdajáték, 2 csapat között. A foci, röplabda, akrobatika és a capoeira sportok keverékére építve, amitől igen látványos lesz.
659 0 0 Sport Izé
Megnyílt a világ első homokszállodája! ;)
A dél-angliai Dorset grófság egyik strandján épített hotel egy éjszakára csupán 10 fontot (~2900 Ft) kér! :)
4513 1 12 Art Izé
bungle: Azt is megtanulhattad volna itt a zizé.hu-n a sok okosság mellett, hogy érdemes előbb a postra k [...]
Laci: Igen bungle, én elhittem, hogy áll az illető épület. Szerintem lehetséges építeni ilyen ép [...]
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2008/07/worlds-first-sand-hotel.html (ha esetleg v [...]
Mind a 12 komment
Megnyílt a világ első homokszállodája! ;)
A dél-angliai Dorset grófság egyik strandján épített hotel egy éjszakára csupán 10 fontot (~2900 Ft) kér! :)
4735 3 12 Izé
bungle: Azt is megtanulhattad volna itt a zizé.hu-n a sok okosság mellett, hogy érdemes előbb a postra k [...]
Laci: Igen bungle, én elhittem, hogy áll az illető épület. Szerintem lehetséges építeni ilyen ép [...]
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2008/07/worlds-first-sand-hotel.html (ha esetleg v [...]
Mind a 12 komment
Egy csodálatos optikailag tuningolt 4 kerekű Baliról :)
7000 0 13 Autó Izé
consiglieri: ne haragudj, de az egy szuperintelligens dawson és a haverok irattartó volt.. :)
Savitra: Erről kábé az jut eszembe, mikor a South Parkban Cartman egyesült a számítógéppel...
Belkar: én mikor először megláttam azt hittem össze van törve de komolyan :)
Mind a 13 komment
Egy csodálatos optikailag tuningolt 4 kerekű Baliról :)
6997 4 13 Izé
consiglieri: ne haragudj, de az egy szuperintelligens dawson és a haverok irattartó volt.. :)
Savitra: Erről kábé az jut eszembe, mikor a South Parkban Cartman egyesült a számítógéppel...
Belkar: én mikor először megláttam azt hittem össze van törve de komolyan :)
Mind a 13 komment
Egyszer megkérdezték Cserháti Zsuzsát, hogy mi a véleménye a kortárs, sztárolt amerikai énekesnőkről. Két nevet említett, akiket szerinte minden látszat és felszínes sallang mellett is "gyönyörűség hallgatni", mert ők "tudnak énekelni".

A nem saját dalát, de azt talán a legszebben előadó hölgy a képről érhető el, az ABC-sorrendben második énekesnő legismertebb dala pedig itt hallgatható meg. Fiatalon és normálisan pedig itt és itt hallhatók-láthatók.

"A tehetséges embereket kicsinálják, ugye?" című rovat második részét láthattuk, ezúttal még jobb énekesnőkkel.
645 1 0 Zene Izé
Csetepaté a Los Angeles Sparks - Detroit shock női NBA mérkőzésen. A mérkőzést egyébként a Sparks nyerte 81:84 arányban.
415 0 0 Sport Izé
Egy kis gyeplabdás trükközés jól. :)
359 0 1 Sport Izé
Jozef7: Szép!
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az orchidea, mert még növény úgy sem volt, ha jól emlékszem és persze aki a virágot szereti rossz ember nem lehet. :D

Rendszertanilag a zárvatermők (Angiospermatophyta) törzsébe, azon belül az egyszikűek (Monocotyledonopsida) osztályába tartozó családba több mint 25 000 ismert faj tartozik, de még napjainkban is fedeznek fel újabb és újabb fajokat. Például 2006-ban Pápua Új-Guineában, a Kutubu tó környéki esőerdőkben mintegy húsz olyan orchideára bukkantak, aminek legtöbbje valószínűleg új fajként kerülhet leírásra. Ezek egyike a képen látható Cadetia kutubu nevű faj.

Magyar Orchidea Társaság

Australian National Botanic Gardens

Bene László Orchideás oldala

Macro
1547 3 3 Izé
izébigyó: Volt már növény ismeretterjesztő, rosszul emlékszel. Pl. a raflézia ( http://www.ize.hu/commen [...]
Purple: szeressük :)
Zsolt86: Megy a tíz pont (:
Tetris - egy picit másképp

(az egérrel tudod mozgatni, illetve letenni az elemeket. a szóközzel tudod forgatni)
1705 3 0 Game Izé
Sajtkeresés a labirintusban

A játék ami iszonyat ronda, de iszonyat jó!
(és igen. az a mozgó paca egy EGÉR :) )
1633 0 6 Game Izé
buti Panni: Tök jó!Cin cin cin:)
Lilly: Ez nagyon aranyos volt! =)
bikarbona: ez pont olyan mint a Junior Seniornak a Move your body c. klipje :)
Mind a 6 komment
Már volt pár parkolós game.
Íme egy újabb.

(rákerestem többször, de nem találtam, noha ismerős - errtu)
4109 2 3 Game Izé
Dawe: 1254 :) ha tolatva állsz be több pontot kapsz
Errtu: Valószínüleg a bevásárlókocsik zavartak meg.
Máln@: Errtu,az a teszkós volt szerintem!:] : http://game.ize.hu/comments.php?post_id=926
Sepultura - Convicted in Live

Sokan nem tudják, de a Sepultura egy Belo Horizonte nevű dél-brazil városban jött létre. Sokan hiszik, hogy USA-beli a banda, mivel nem megszokott, hogy egy brazil együttes thrash/death metalt játszon. De ők azért nem teljesen brazilok...

Ostia

Godless

Manifest

 
434 0 0 Zene Izé
Diecast - These Days

A Diecast esetében nem egy fiatal zenekarról beszélhetünk, nevük hallatán mégsem kapja fel túl sok metál rajongó a fejét. Ennek oka talán az lehet hogy az 1998-as Undo The Wicked c. albumuktól kezdve a háttérbe szorultak az olyan nagy zenekarok mint a Chimaira vagy az Unearth mögött.A második lemezük a Day of Reckoning hozta meg az árrörést számukra és ezzel a lemezzel váltak ismerté a nagyobb közönség számára.

Nothing I Could Say

Rise And Oppose
423 0 0 Zene Izé
Folyékony fémmel működő processzorhűtő.
A holland Danamics neve bizonyára sokak számára ismeretlen, ám ha a vállalat legfrissebb terméke piacra kerül, és valóban olyan hatékony lesz, mint azt most állítják, akkor ez a tény hamarosan megváltozhat. A Danamics elkészítette az első olyan processzorhűtőt, amelyben speciális összetételű, folyékony fémből álló keverék található, amelyről a gyártó érthető módon nem árult el részleteket. Ez a termék végre elérhető lesz kereskedelmi forgalomba is, ha minden a gyártó tervei szerint alakul.

A Danamics által kifejlesztett újdonság LM10-es típusjelzéssel van ellátva, az egységben található folyékony fémet egy speciális, elektromágneses pumpa keringeti, amely nem rendelkezik mozgó alkatrészekkel, kiegyenlítő tartállyal, illetve semmi egyébbel, ami egy vízhűtő rendszernél megtalálható. A gyártó állítása szerint az új megoldás sokkal hatékonyabban teszi a dolgát, mint a legtöbb vízhűtő rendszer. Az alkalmatosság a leghatékonyabb léghűtő szerepéért is versenybe száll a piacon, ugyanis a folyékony fém által szállított hőt az egységen található hűtőbordák vezetik majd el a levegő segítségével. A hűtőben található elektromágneses szivattyú nagy hatékonysággal keringeti a zárt rendszerben található folyékony fémet, ám ennek ellenére is kevesebbet fogyaszt 1 W-nál.

A Danamics LM10-es hűtőalkalmatosságának várható végfelhasználói árával és megjelenésével kapcsolatban egyelőre nincsenek információk, de úgy tűnik, hogy az egység már megjelenésre kész állapotban van, így remélhetőleg hamarosan találkozhatunk vele kereskedelmi forgalomban. Az ötlet ugyan nem új, de a kivitelezés nagyon jónak tűnik.
1088 0 17 Tech Izé
rivaul: hyper tx2-t próbáld meg az még a quadokat is hidegen tartja s ahoz képest nagyon olcsó :)
Jozef7: az szép
wowbagger: pl nekem jó lenne a szénné feszelt c2d e8200amhoz,mert eléggé melegszik a kicsike... pedig egy [...]
Mind a 17 komment
Ma délelőtt bejelentették, hogy 2009-től, öt éven keresztül hazánkba is ellátogat a MotoGP mezőnye. A verseny egy új, egy év alatt felépítendő, Balatonring elnevezésű pályán kerülne megrendezésre.

Ez a fő hír jelenleg a MotoGP hivatalos oldalán is!

Persze jó lenne, ha ezzel kapcsolatban nem csak Talma, hanem a 250 köbcentis kategóriában szuper eredményeket elérő, a Brunoi élő magyar zászlót minden évben megszervező Tóth Team is több publicitást kapna.

 
398 0 4 Sport Izé
Balázs: óó hát anyátok, messzebb nem tudtátok volna vinni BAZtól mi :S
Maccoyi: Úgy legyen. :)
hobbitka: Köszi a javítást! Gondoltam, hogy szerepelt még abban az időben, de lusta voltam időszak alapj [...]
Mind a 4 komment
Gin & Titonic - süllyessz el egy (jég)Titanicot (jégkockának ütköztetve) az italodban! :)
2966 7 19 Izé
|-=O=-|: Ez mekkora ötlet! :D
Laci: Vagy tudva azt, hogy Cook kapitány harmad magával megfagyott a Déli sarkon, melegitsünk fel egy [...]
spider86: következő mi lesz? Hindenburg öngyujtó?
Mind a 19 komment
Ez az igencsak meghökkentő látvány fogadta a Goodwood Festival of Speed több százezer látogatóját az angol kisvárosban.

A 34 méter magas "alkotás" Gerry Judah munkája, a brit művész a Land Rover fennállásának 60. évfordulójára készítette. A nyers acélvázat a márka különböző típusai díszítik, a csúcsra egy Defender kapaszkodott fel először.
1835 0 13 Autó Izé
bungle: Tény hogy több helyen van 34 méter és ránézésre is inkább annyi, javítom is.
Seso: akkor is el van irva 40 labra, ami kb 12 meter. mashol 34 metert irnak, ami inkabb realisabb :)
izébigyó: Itt van a rövid link, ha vki nem tudná összemásolni: http://href.hu/x/6g0h
Mind a 13 komment
Ez az igencsak meghökkentő látvány fogadta a Goodwood Festival of Speed több százezer látogatóját az angol kisvárosban.

A 34 méter magas "alkotás" Gerry Judah munkája, a brit művész a Land Rover fennállásának 60. évfordulójára készítette. A nyers acélvázat a márka különböző típusai díszítik, a csúcsra egy Defender kapaszkodott fel először.
2136 0 13 Izé
bungle: Tény hogy több helyen van 34 méter és ránézésre is inkább annyi, javítom is.
Seso: akkor is el van irva 40 labra, ami kb 12 meter. mashol 34 metert irnak, ami inkabb realisabb :)
izébigyó: Itt van a rövid link, ha vki nem tudná összemásolni: http://href.hu/x/6g0h
Mind a 13 komment
Tilted Twister - egy Lego Mindstorms robot, ami megoldja a Rubik kockát.
4589 1 22 Izé
bungle: CubeStormer: http://www.youtube.com/watch?v=eaRcWB3jwMo
bungle: Carlosz küldte: Magyar készítésű Rubik-kocka kirakó robot http://tech.ize.hu/comments.php?post [...]
mekszamnojz: nem, hanem akkor mi nem latnank :D
Mind a 22 komment
Egészpályás kosárra dobások jól. :)
617 0 1 Sport Izé
hobbitka: Baromi jók voltak! Jól láttam, hogy volt egy kivétel, amikor egy palánk mögött átfutó gyere [...]
Újabb egykori hollywoodi sikerfilm folytatása készül, ezúttal Tom Cruise (46) döntött úgy, hogy a Top Gun felélesztésével próbál meg visszatérni a sikergyár vérkeringésébe.

Az 1986-ban készült, nagy sikerű repülős film akkor 350 millió dollárt hozott a Paramount filmstúdiónak, és élvonalbeli színésszé avatta Cruise-t.

u.i: Én nagyon örülök neki, milyen jó lenne egy Nagy Durranás 3 is. :D
2069 0 7 Film Izé
mekszamnojz: tomika!!! ne tedd! kerlek!!! nincs az a gep ami elbirja ezt a fene nagy terhet..... :D
Lee88: hmm.. hát nemtudom. Mindig bizonytalan vagyok a folytatásos dolgokkal. Olyan mint a nőknél a cs [...]
Balázs: jah jólvan oks
Mind a 7 komment
Újabb egykori hollywoodi sikerfilm folytatása készül, ezúttal Tom Cruise (46) döntött úgy, hogy a Top Gun felélesztésével próbál meg visszatérni a sikergyár vérkeringésébe.

Az 1986-ban készült, nagy sikerű repülős film akkor 350 millió dollárt hozott a Paramount filmstúdiónak, és élvonalbeli színésszé avatta Cruise-t.

u.i: Én nagyon örülök neki, milyen jó lenne egy Nagy Durranás 3 is. :D
2219 0 7 Izé
mekszamnojz: tomika!!! ne tedd! kerlek!!! nincs az a gep ami elbirja ezt a fene nagy terhet..... :D
Lee88: hmm.. hát nemtudom. Mindig bizonytalan vagyok a folytatásos dolgokkal. Olyan mint a nőknél a cs [...]
Balázs: jah jólvan oks
Mind a 7 komment
John Lee Augustyn az idei Tour de France 16. szakaszán csúnyán kiegyenesítette az egyik kanyart! :) Szerencséjére egy bátor szurkoló lement érte és felsegítette a meredek és csúszós hegyoldalról és volt olyan jó, hogy a kerékpárért is visszament. :)
1927 0 6 Sport Izé
Maccoyi: Köszi a linkeket az uccsó még megy és most még szükség is van rá. :)
donfoto: a link már nem jó, de itt még lehet nézelődni: http://www.youtube.com/watch?v=YK-gTd1uv8E htt [...]
Balázs: hát mégis rávette:D szivi:)
Mind a 6 komment
Régebbi postok...