REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nadir

Az együttes 1993-ban alakult Budapesten, Dark Clouds néven, és már a kezdetektől fogva az extrém, sötét hangulatú doom/death metal zene, illetve az időszerű, figyelemfelkeltő és fontos üzenetet hordozó dalszövegek (a központi téma alapvetően a minket körülvevő világ, annak legégetőbb mai kérdései, problémái) mellett kötelezte el magát.
454 0 1 Zene Izé
Ganja Master: RADÍR!!! |..|
Vader - Helleluyah (God Is Dead)

A lengyelországi Vader 1986-ban alakult, az első extrém metal formációk egyikeként a néhai vasfüggönyön innen. A klasszikus gitárok-bőgő-dob-ének (hörgés) felállásban működő négyes ma Európa egyik legszínvonalasabb death metal csapatának számít, ami a tagok hihetetlen teherbírásának, kitartásának és eltökéltségének köszönhető.

Cold Demons

Dark Age

The Book
336 0 0 Zene Izé
8MP-es kamerás mobilt készít a Samsung A tervezett készülék a dolgok jelen állása szerint várhatóan at i8510 név alatt kerül majd piacra, a kamera pedig a már említett pixelszámon kívül rendelkezne még automata fókusszal és xenonvakuval is, valamint 120fps-el rögzítene videókat.

Nem panaszkodhat majd azonban egyéb téren sem, mivel úgy tűnik, kap majd Wi-Fi-t, integrált GPS- és HSDPA-hozzáférést - valamint TV-kimenetet, DivX-támogatást, dedikált 3D grafikai chipet (hogy a lehető legtöbbet hozhassa ki a 2,8 hüvelykes, 16 millió színű QVGA (240 x 320 felbontású) képernyőjéből), 16GB beépített memóriát (bár várható 8GB-os változat is), az áramellátásról pedig egy 1200mAh akku gondoskodik majd.
1019 0 6 Tech Izé
Jozef7: Ja amúgy jó lenne egy ilyen teló csak SE lenne az jobb lenne :D
Jozef7: xD Te mindig tudsz ilyen hülyeségeket mondani xD
CRaPtRaSH: sztemmeg DE! ;*
Mind a 6 komment
Lézeres körömtetoválás. Még egy értelmes dolog... ;)
3208 0 7 Izé
Lisa: Juj, ez olyan mintha valamilyen körömbetegsége lenne. :S fujj
Derill: szerintem ki akarják fejezni valamit csak még őksem tudják mit de muszáj kifejezni valahogy, ez [...]
Bakeyoo: Nem hinném.
Mind a 7 komment
Freestylers - Anglia legismertebb breakbeat DJ csapata, híres MC-kkel dolgoztak együtt, úgy mint Navigator, Tenor Fly, elektronikus körökben híresek, pályájuk elején breakbeat, electronic vonalon, majd később egyre funky-sabb, house-osabb zenéket csináltak. Mostmár nem vetik meg a deephouse, drum'n'bass stílusokat sem, világszerte koncerteznek, és saját számaik mellett ismert számokat adnak elő, saját stílusban.

Wiki cikk
Myspace
Honlapjuk
 

További számok:

Calling
Here we go
Painkiller (feat. Pendulum)
Push Up
Get a Life
I'm in love with you
Jump 'n ' Twist

Jó denszelést! ;P
811 0 1 Zene Izé
MStipee: http://www.youtube.com/watch?v=fV9v2BHyhq8 - Raw as Fuck http://www.youtube.com/watch?v=77WBgz2UJro [...]
A de Lackner helikopter
3408 0 14 Izé
defty: és nézd a jobb oldalát ha elveszted az egyensúlyod és leesel akkor lesz belőled Puzzle:)
nemvágoom: szerintem laza:D
Lisa: Minthogy az sem mindegy," a sz*pott f*sz melyik oldalán állsz" ;-)
Mind a 14 komment
Szia Tömeg!

Célegyenesben az ENIT! Ami információ van/lesz, azt itt fogod majd megtalálni.
Azoknak, akik esetleg még nem tudnák:
2008. július 26. (szombat)
Első Nemzetközi Izé Találkozó!
Ha jönni akarsz, akkor dobj agyon egy e-maillel, a következő címen: errtu.242@gmail.com. A tárgy - ha nem nagy kérés - az legyen, hogy ENIT.
Eddig kb. 10-12 fő jelezte a jövési szándékát, és reméljük még páran jönnének.

Két lehetséges helyszín jött szóba, az egyiket megtekintheted a post képre kattintva, a másik pedig egy kollektív kivonulás a vadonba. Ez utóbbi esetben lecsófőzés, frizbi dobálás, lányok kergetése, békés járókelők zavarása és molesztálása is a program részét képezné. Az első esetben pl. a lecsófőzés elmarad. :)
Szóval egy össznépi szavazást kellene tartani arról, hogy mi legyen. Meg persze arról is, hogy egy egész napos - reggeltől másnap reggelig - fiesta legyen, vagy egy délutános-estés alkoholizálás. Szóval itt kellene az apróbb részleteket megbeszélni, ill. ismertetni.

Még annyit: jó lenne valami minimalista szervezéssel/igényekkel elintézni az egészet, mert ez esetben más városokban is felhasználhatnánk ezt a project-et a többi találkozó lebonyolításához. Tehát táncosnők, lakodalmas death metal zenekar, stb. nem lesz, ha nem nagy probléma. (bár az ott jelenlévő lányok egy vidám műsort előadhatnának majd :) )
Ha sikerül összehozni, akkor viszont lesz tombola, ahol csodás nyeremények várnak mindenkit:
- bungle szemöldöke
- rezlavor avatárja
- wtf zoknija
- főnyeremény: 5 mp. teljesjogú admin jog az IZÉ-hez, és egy exkluzív regisztráció a szexrandi.hu-ra!!!

Szóval gyertek el minél többen!
4018 9 1666 Izé
lb7: Nincs véletlenül tervben egy tali? :)
Errtu: Ez van sajnos :( Vizsgaidőszak, meló, stb. Túl sok ez most a jóból.
Re-Peet: Nemááá..és a tél kimarad? a jó kis forralt borovicska... meg a langyos Ice Tea.. :D
Mind a 1666 komment
Denis Colin Leary alapvetően szinész meg kicsit zenész és standup komedista (mi ennek a magyar megfelelője?) követte el ezt a remek amerikai társadalomkritikának is beillő zeneművet. Itthon mostanság a Rescue Me illetve a The Job címü sorozatokban láthatjuk. Ezen kívül játszott a Született gyilkosokban, hangját adta a Bogár életéhez és a Jégkorszak második részéhez is. Nevére kattintva wikipédia és ott minden egyéb info megtalálható róla.

A címét nem vagyok hajlandó magyarra fordítani.
669 0 2 Zene Izé
MStipee: volt az a száma hogy The meaning of the word "fuck" na pl azis Leary szerzemény :) Nagy arc a fick [...]
fadam: állj ki és mondd :D
Egy 50 éves holland motoros esés közben a traffipaxon.

"...ez nem minősül gyorshajtásnak, hiszen a képen nem ül a motoron. Nincs törvény arra, hogy gyalogos nem csúszhat 137 kilométer/órával."
12448 0 26 Autó Izé
sphott: így korrekt... a törvény az törvény
bandee1219: Na, ezen beszartam a röhögéstől, főleg a legutolsó bekezdés miatt! XD Hallottam már hasonló [...]
..NO..sound..: ja.. bunny-zunk kocsival.. xD es lesz belole repulo.. xD xD xD xD L(O.o)l
Mind a 26 komment
Egy 50 éves holland motoros esés közben a traffipaxon.

"...ez nem minősül gyorshajtásnak, hiszen a képen nem ül a motoron. Nincs törvény arra, hogy gyalogos nem csúszhat 137 kilométer/órával."
11969 5 26 Izé
sphott: így korrekt... a törvény az törvény
bandee1219: Na, ezen beszartam a röhögéstől, főleg a legutolsó bekezdés miatt! XD Hallottam már hasonló [...]
..NO..sound..: ja.. bunny-zunk kocsival.. xD es lesz belole repulo.. xD xD xD xD L(O.o)l
Mind a 26 komment
Egyik személyes kedvencem.. :P

Lil' Scrappy - Gangsta Gangsta
465 0 0 Zene Izé
Armin Van Buuren - Sail

Tudom, hogy van fent már egy pár zenéje, de nekem ez a kedvencem!
500 0 0 Zene Izé
Deicide - Homage For Satan

A zenekar stílusalapító volt a maga nemében, "Floridai Death metált" játszanak, abból is az agresszívebb fajtát. A Hoffman tesók mélyre hangolt gitárokkal, kitűnő riffeket játszanak, míg Benton "röfögős" basszusgitárjátékkal és a stílus egyik legmélyebb orgánumával kápráztatja el a hallgatót. Nem beszélve a dobosról, akinek dobjátéka szinte emberfeletti!

Scars Of The Crucifix

Desecration
390 1 0 Zene Izé
Zager & Evans - In The Year 2525

Ez az egyetlen jelentős sikere a duónak. Info róluk

Denny Zager napjainkban gitárok készítésével, értékesítésével foglalkozik, továbbá gitár leckéket is ad a honlapján.
305 1 0 Zene Izé
Egy verseny, ahol a hójárók néha önjárók. ;D
507 0 0 Sport Izé
Mit lehet csinálni egy bezárt víziparkban? Hát görkorizni jól! :)

második rész
452 0 0 Sport Izé
Xzibit - Hey now

Magyar wiki

Angol wiki

Szerintem az egyik legjobb rapper
474 2 0 Zene Izé
Deftones - Hole In The Earth
stílusok: Nu Metal, Progresszív Metal, Progresszív
alapítva: Amerikai Egyesült Államok, 1988
A tagok:
Chino Moreno - énekes
Stephen Carpenter - gitár
Abe Cunningham - dobok
Chi Cheng - basszer
Frank Delgado - billentyű
Szerintem a világ legjobbjai a maguk stílusában.
396 2 1 Zene Izé
Chino: remélem jönnek még Magyarországra. a pecsás koncerten nem tudtam ott lenni financiális okokbó [...]
Büntetés következik XD... nem tudtam kihagyni....: D ÍME:

David Essex - Gonna make you a star

há azé legyünk igényesek gyerekek:
Honlap

Wikipedia

A Gonna make you a star 2008-ban egy TV-műsorban
382 0 1 Zene Izé
Ganja Master: akik idegbajt kaptak kérem jelentkezzenek! : D bocs emberek tényleg, de ezen majd meghaltuk amikor [...]
Tomii - Nézem a szemed

Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"

Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
7107 0 58 Izé
Dieselboy: Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...
Kopaszfavágó: Ohh "sajnálom" hogy az én anyám apám nem teszi alám a kocsit a lakást mint annak a szarnak... [...]
Errtu: volt pár ember a történelem során akinek erről valahogy más véleménye volt. elnézve a tag f [...]
Mind a 58 komment
Asian Dub Foundation - Burning Fence
Az Asian Dub Foundation egyedi hangzását a kemény ragga-jungle ritmus, az indo-dub basszus, és néhány - szüleik gyűjteményeiből szereztek - tradicionális hangszernek a keveréke teszi izgalmassá. Az 1998-as Rafi's Revenge című albumot Mercury Díjra is jelölték.
345 1 3 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobbak a szakmában szerintem, imádom őket!
gundul: Régebben az Animával is nyomtak néhány számot. Egy-két éve pedig itt voltak a Hegyalja Feszti [...]
Purple: hatalmas!!!!!!!!!!!!!
Mozzanatok a Prodigy Szigetes fellépéséből. Nem a legjobb felvétel, de ott nem is lehetett ennél jobbat csinálni:)... ja és még egy
349 1 2 Zene Izé
Balázs: igen pocsék az emberke :D
calipunkszabus: marha nagy koncert volt!....
Egy tarajos sül táncikálása. :)
3527 0 15 Izé
Jorg: Ez egész pontosan egy Kúszósül,másnéven Urzon.És iszonyú körülmények között tartják... [...]
Derill: szerintem nem dancing. szerintem get me out of here.
Ghavin: Nem táncol, a tarajos sül összes fajtája a fajra jellemző mozdulatokkal jelzi "hogy vigyázz ba [...]
Mind a 15 komment
A The Cinematic Orchestra egy angliai jazz és elektronikus zenekar.

A Kidulthood című filmben is hallható szám.
828 0 0 Zene Izé
Kötéltáncos kecske, majommal a hátán. :)
2838 2 11 Izé
noldika: Ahogy regen nagyapam mondanaa,"Nem mindenkotelen jarkalo kecske,majommal a hatan az,aminek latszik". [...]
Kurszan: ez állatkinzás a rohadékkal megcsinálnám ezt 1 bakcigánnyal a seggébe
..NO..sound..: szegeny allatok.. pfujj cirkusz... es van aki penzt ad azert h ezt a szart nezhesse... mondhatom sze [...]
Mind a 11 komment
Raft wars
Egy nagyon jó worms szerű game.
5766 8 6 Game Izé
tomi77: nagyon bejön!!!!!!!!!
babapiskóta: nincs folytatás????????? légyszi legyen!!!!!! nagyon kis rövidke :(
adridori: Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!
Mind a 6 komment
Bjoern Einar Romoeren 239m-es rekordja síugrásban.

Egyébként Janne Ahonen ugrott 240 métert is, de sajnos elesett a földre érkezés után. Ezt az ugrást itt nézheted meg.
505 0 0 Sport Izé
A Microsoft új egeret tervezett laptopokhoz. Összehajtható, így szállításnál praktikusabb, valamint súlya is kisebb. Vezeték nélküli, így egy kis USB-s jelvevő egység is jár hozzá, ami olyan apró, hogy a laptopba dugva fel sem tűnik, hogy ott van, és akár állandó jelleggel benne is felejthetjük. Megjelenése az ünnepi szezonra várható, és kb. $60 lesz.
1247 0 0 Tech Izé
A lvl80 ETC után szerintem ez is befér :)

A Heroes of Migh and Magic 5 játék (Ubisoft) nem csak az élmény miatt lett hatalmas, hanem a kinézet, és nem tolsó sorban a zenéi miatt (az egész heroes-sorozat zenéje Paul Romeronak köszönhető - Kösz Paul!). Minden zene nagyon el lett találva, teljesen oda illik, ahol hallhatjuk. Ez a zene a Sylvan town zene, de vannak még további town, siege, battle, campaign (mindegyik típus minden városhoz: Haven, Sylvan, Academy, Necropolis, Dungeon, Inferno, Fortress, Stronghold), továbbá terrain zenék (dirt, grass, lava, rough, sand swamp, underground, water), és még sok más egyéb is. Nagy részük fenn van youtube-on, és mindegyik megér egy meghallgatást szerintem :) Ja, és az intro zenéjét csak az eredeti H5-nek találtam meg, de mindhárom közül ez a legjobb: HoMM5
420 2 2 Zene Izé
dXter: ezt a game-t nagyon sokan szeretik, és mindenkinek ajánlom, aki játszott pl a HoMM3-mal. és a ze [...]
Szama: lehet,h kockaság, de imadom ezt a GAME-t..:D épp tegnap tettem fel. h egy kis nosztalgia..estenke [...]
A Doom 3 főmenüjében hallható szám :]

Az együttes a Tool... ők játszották még anno a Doom 1 számait is, bár akkor még csak midiben hallhattuk játék közben....
651 1 3 Zene Izé
jollakott_napkozis: ezt a számot nem a TOOL hanem a Tweaker együttes csinálta, a régi DOOM zenéit meg Robert Prince [...]
Chino: a Tool még nem csinált rossz zenét az egyszer biztos. Egyik legnagyobb együttes...
fadam: tool tud jo zenét csinálni, nem ismerem a doom 3at, de biztos illik hozzá ez a szám az a alapjá [...]
Egy 4 éves kislány táncos, gimnasztika bemutatója. WOW :)
845 1 0 Sport Izé
The Four Pennies - Black Girl

Wiki

A The Animalshez hasonlóan ők is "inváziós" banda, akik úgyszintén egy népdalt "rockkoltak" meg.
365 0 2 Zene Izé
Errtu: ezt mindjárt gondoltuk ;)
csicsilla: the four penis ... :$ ez annyira szemetszùrt! XD
A mai (nemtomhanyadik) macskás post, avagy véletlen postoltam a hírt, amely így kezdődik: "Véletlenül elpostázta a macskáját is egy csomagban a rokonainak egy nő Németországban..." :D
3427 1 24 Izé
wtf: Szerintem egyáltalán nem "teljesítmény elvárás" az, ha van egy kis közösség, akik tényleg [...]
eNMi: DE vajon miért nem jutott Nekem az eszembe sosem, amig nem küldtem be 1 posztot sem (ÉS azután s [...]
CRaPtRaSH: mellesleg az a "primitív" hozzászólás poén akart lenni,sajnálom ha nem ment át... :D
Mind a 24 komment
Afraid to shoot strangers
"Az Iron Maiden a legsikeresebb és legmeghatározóbb heavy metal zenekarok egyike..."

Ebben a számban nem Bruce Dickinson, hanem Blaze Bayley énekel, de a szám ettől még tökéletes! Blaze Bayley számai közül ez a legértelmesebb.
Oldaluk

Egy kis olvasmány
392 1 0 Zene Izé
Geo Da Silva - I'll Do You Like a Truck

(Geo Da Silva az egyik legismertebb romániai DJ, asszem a cím és a videó magáért beszél :P)
585 1 1 Zene Izé
Purple:
Mutiny - a klasszikus Worms játék egy klónja, kalózokkal.
5450 3 6 Game Izé
kislevi: Szerintem ez a játék tök jó. :-) lehet, hogy gyerekes de nehéz és izgalmas.
jancsipaprikás: ki szerint melyik a legnehezebb??
jancsipaprikás: kiakasztottam
Mind a 6 komment
Samim - Heater (Get Physical)

(a tavalyi év végének egyik legütősebb száma, amely bekerült a 2008-as Ministry of Sound válogatásba)
437 2 1 Zene Izé
Niccoyi: Ez a zene meg a klip így együtt mindig táncolásra késztet! :)
Saját kölykei közé befogadott egy vörös pandát (más néven vörös macskamedvét) az amszterdami állatkert egyik gondozójának házi cicája, miután a bébi vörös pandát születése után ikertestvérével magára hagyta anyja.
2637 2 5 Izé
anon: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=5185 megfulladt szegény :(
Racionalista: Ez azt bizonyítja hogy a macskák is jobban szeretik a "Firefox-ot" :D
.::JunKieEQ::.: Szívás a szoptatás....
Mind a 5 komment
Na így kell egy előtetőt lebontani jól. ;)

(A sofőr, Mickey Miller és 10 éves fia sértetlenűl megúszták a balesetet.) :)
11026 2 21 Izé
bungle: youtube rákeres: "atm dodge" és kijön rengeteg találat. :) Mindjárt módosítom a linket.
Drawen: ezt nem hiszem el!!! amikor végre felizélődök ide, a fele videó már el van távolítva. ez is. [...]
balogh predator: ja persze túlélték..... "sértetlenül"
Mind a 21 komment
Bizonyára tőletek is folyton folyvás megkérdezik, és sosem tudjátok rá a jó választ...
Illetve sosem tudtátok.
Ezidáig.
A "Zu" szócskának többféle jelentése is lehet, ezeket itt találhatjátok meg (Inglis).
De ezek közül szeretném kiemelni ezt a borzalmas római avant-garde punk jazz rock borzalmat, ami valóban kegyetlen a fülnek, és drog nélkül aligha élvezhető, ám egy pillantást megér.
Élvezzétek =)

(ezt rád bízom bungle. én betenném heti büntinek, de inkább téged utáljanak miatta :D - errtu)
3006 2 12 Izé
Shantey: sorry ... megszokás :D www.myspace.com/hunabku
Shantey: nem zaj ez csak túl komplex az egyszeri embernek :) és ha már avant-garde: [link:www.myspace.com/ [...]
Hullamosó: http://www.youtube.com/watch?v=dqjt-0N-1rs http://www.youtube.com/watch?v=_gqVVQ-q8Zs akkormár ink [...]
Mind a 12 komment
Régebbi postok...