A kapitalizmus jelene, jövője. Kicsit hosszabb eszmefuttatás és angolul van, de megéri elolvasni, ha valaki szélesítené a látókörét.
2054
1
Izé
Mákos volt a pajti, lehet ezért nem lett belőle ebéd! ;)
3009
0
Izé
Megvertek egy egyetemista lányt és a barátját szombaton este Szegeden, mert bevándorlónak nézték a fiút
1851
0
Izé
Fél órás exkluzív interjú Mészáros Lőrinccel
„Szarok rá, szarok rá, hogy más mit mond, engem az érdekel, hogy itt mit mondanak rólam, mert higgye el, én vagyok annyira önérzetes, meg én alföldi származású vagyok…”
1743
0
Izé
Az öntudat szikrája?
„Most először tudott megcsillantani egy szikrányi öntudatot humanoid robot, írja egy amerikai kísérletrőla Popsci. Három, régebbi típusú NAO robottal próbáltak ki valami egészen új dolgot. Arra programozták őket, hogy azt gondolják: háromból ketten némává varázsoló pirulát kaptak, ami megakadályozza, hogy beszélni tudjanak. Pirula helyett a gyakorlatban megnyomtak rajtuk egy gombot, ami elnémította őket. Aztán megkérdezték tőlük, melyik kettő kapta a pirulát. Mindhárman megpróbálták azt válaszolni, hogy „nem tudom„. A két elnémított robotnak nem sikerült ténylegesen kimondania a szavakat, a harmadiknak viszont igen. És ő felismerte a saját hangját, és arra is rájött, hogy ezek szerint nem őt némították el. A „nem tudom” után nem sokkal jelentkezni kezdett, és ezzel állt elő: „Bocsánat, most már tudom. Képes voltam bebizonyítani, hogy nem kaptam némító pirulát.” A kísérlet egy régi filozófiai fejtörőre épült, amely ebben a gyűjteményben A három bölcs címen szerepel. A kísérletet egy New York-i tudós, Selmer Bringsjord végezte. Az eredményeit részletesen augusztus végén mutatja majd be egy konferencián Japánban.”
2722
1
Izé
Másfél perc egy menet a Guiness-rekorder csúszdán
A 610 méteres játékszer működéséhez több mint 3800 liter víz kell óránként.
4787
0
Izé
Majd a papi megmutatja, mothafu@#ers! ;)
6560
0
Izé
Túl nagy levegőt vehetett... ;)
6977
0
Izé
Deepdreamr
Írjátok be kommentbe, mit „álmodtatok” a képgenerátor segítségével! :)
2728
0
Izé
8781
1
Izé
A gabonakörök rejtélye is megoldódott... :D
4315
0
Izé
Ez csúszik!
4562
0
Izé
Érdekes hangok jönnek ebből a fur(i)ulyából. :)
3005
0
Izé
Hogyan tudsz vizet forralni jéggel?
Ha van valami tipped, írd meg kommentben, majd katt a postra!
2684
0
Izé
Javított plakátok ;)
2848
0
Izé
Nem fogod elhinni mit tesz a macskával!
4706
1
Izé
Mai tippelős
1944
0
Izé
Kis fehér megmentése ;)
Folytatás
3421
0
Izé
De legalább az ajtók kinyílnak... ;)
3090
0
Izé
Rocker Zs... izé.. Patrik a Balaton Soundon
Lesz ennek folytatása is.
2021
0
Izé
Autós vs motoros ;)
„Looks like Gollum” :D
5608
1
Izé
Véletlenül kitalált egy üzletet, és eladta 160 milliárd forintért
Egy 24 éves kanadai programozó gyakorlásképpen összerakott egy társkereső oldalt, és azonnal elkezdték használni. Ez 12 éve volt, idén eladta a céget 575 millió dollárért.
2231
0
Izé
A nők mellett a férfiak is mehessenek 40 év munkaviszony után nyugdíjba - ezt akarják szakszervezetek. Ezért népszavazást kezdeményeztek. A Tudományos Akadémia szakértője szerint ez katasztrofális lenne, és inkább büntetést kéne fizetnie annak, aki hamarabb akar nyugdíjba menni. A nyugdíjfolyósító szerint, ha ezt bevezetnék, már az első évben 150 ezer férfi mehetne korengedménnyel nyugdíjba.
Szerintetek a különbségtétel sérti az egyenlőséget?
1224
0
Izé
Cica rajongók figyelem! Megérkezett a Twinkle Tush! :D
Máris
rendelhetitek! ;)
3263
0
Izé
45 mp alatt 4 km magasba
3708
2
Izé
Ha muszáj letenni, nincs mit tenni ;)
Senki sem halt meg.
Angol riport,
magyar cikk.
2838
0
Izé
Az a félelmetes zöld szörny! :D
2642
0
Izé
Kért még volna egy kis tortát az arcába, de nem kapott! ;)
3301
0
Izé
Krubera: ereszkedés a 2197 méter mély barlangba
A Krubera barlang, vagy ahogy oroszul hívják a Voronya (a holló) a világ legmélyebb barlangja Grúziában a Kaukázus nyugati vonulatnál található. A karszt hegységben lévő 16 km hosszú barlangrendszer több függőleges, kútszerű barlangból áll, amelyeket vízszintes járatok kötnek össze. Ezek közül a legnagyobb öt mélysége meghaladja az 1km-t, míg a rekorder a Krubera több mint 2 km-re nyúlik a föld alá. Három egymás tetejére állított Burj Khalifa éppen csak kilátszana.
4557
3
Izé
Anthony Bifolchi, egy Foo Fighters rajongó „Ma van a szülinapom, dobolhatok?” táblával ment a koncertre. Felhívták a színpadra és dobolhatott egy számot.
3433
1
Izé
5 éve
még így vetített 50 Cent meg a
lambóba pakolta a zsét, most meg azt írják, csődbe ment. Jajj de sajnálom! :D
2806
0
Izé
Twerking butt: a PornHub új szexjátéka
Angol cikk
4144
0
Izé
A világ legkisebb vezeték nélküli fülese
A kis eszköz mindössze 5 grammot nyom, „magassága” 2 centi, átmérője 14,5 milliméter.
2255
1
Izé
Buksi! Kaksi kiszökött! ;)
2456
1
Izé
Quern - Undying Thoughts
Belső nézetes, logikai kalandjáték egy magyar csapat, a Zadbox Entertainment fejlesztésében. Még 5 napjuk maradt, hogy a 20000 fontot összegyűjtsék a
Kickstarteren - jelenleg 17598-nál tartanak, hajrá!
3026
2
Izé
Azta mekkora pók! Vagy mégsem? ;)
3249
1
Izé
Robin Wight, a drótok mestere
1963
0
Izé
Miért maradsz „méltatlan” helyzetben?
Kezdjük ott, hogy méltatlan helyzet szerintem nincsen. Azért írtam idézőjelben. Mindennek oka és célja van, amit meg kell élned. Erről szoktak megfeledkezni a díszbarátok és az önjelölt guruk, akik kézzel-lábbal ösztönöznének a továbblépésre. Márpedig erőnek erejével nem léphet tovább, aki nem áll készen.
639
0
Pink Izé
És aztán olyan történt, amit nem hittetek volna...
6285
0
Izé
Ismerjétek meg Ingót és Poldit! :)
3036
0
Izé