REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Therion - Son Of The Staves Of Time

A Therion egy eredetileg death metalt játszó, mapaság azonban már a szimfónikus metal irányába fejlődő svéd együttes. Wiki

Venus Illegitima(live)

To Mega Therion

Lemuria(live)

 
534 0 4 Zene Izé
MStipee: Segáz, akinek tetszik úgyis utánanéz ;)
Purple: /me törölte, mert Balázs előbb küldte :( (nem sokkal)
Balázs: hát ha nem törölte akkor tuti iderakja ha meg nem akkor kommentekbe írd be a szerinted jobb szá [...]
Mind a 4 komment
Epica - Cry For The Moon

Holland gótikus metal együttes. Zenéjükre egyaránt jellemző a lágy női ének, a mély hörgős vokál, és a monumentális filmzenei motívumok.

Zajlik

Sensorium

Never Enough

Feint
449 2 4 Zene Izé
Vándorholló: Nekem az Epika és a Nightwish is tetszik. Mondjuk a Nightwish új énekesnője most valamiért nem [...]
Balázs: death of a dream: http://www.youtube.com/watch?v=rDuZSezZCwQ
Balázs: nightwish? xD
Mind a 4 komment
Almora - Candle In The Night

Szöveg

Az Almora 2001-ben kezdte pályafutását Isztambulban. Zenéjük egészen érdekes, a 6 tagú metálegyüttes fuvolás-hegedűs folkos power metalált játszik opera énekesekkel karöltve.

Zajlik
372 0 0 Zene Izé
Sirqus Alfon

Most Voltak Sopronban a Volt fesztiválon, véletlenül mentünk el rá. Svéd arcok, valami hihetetlen műsorral és nem elhanyagolható zenével. Az egyik legjobb koncert Volt az övék amin eddig Voltam. ;) Érdemes a myspacen hallgatni inkább a zenéjüket és aki teheti az élőben mert az az igazi!

-myspace-

-honlap-
300 0 1 Zene Izé
etele: http://www.youtube.com/watch?v=AzylGKMEw7s&feature=related
Egy régi kedvencem,

Meredith Brooks- I' m A Bitch

Honlap
 
708 1 0 Zene Izé
Flying Steps - In Da Arena

A csapat eredetileg egy break/electric boogie/hiphop tánccsapat, ám kiadtak egy teljes lemezt, úgymond saját számokkal, ez az egyik közülük.

Wiki link

Hivatalos oldaluk

Kereken tíz break/urban táncversenyen vitték el az első díjat, a világon jelenleg a legismertebb tánccsoport.
717 1 1 Zene Izé
Trooger: Nagyon jól nyomják,de nekem a nagy favoritom a Music instructor!!!!!!!!! http://mp3.wp.pl/p/strefa [...]
Tatra régen és most - A Tatra gyár alkotott egy üzemanyag-cellás koncepció autót!
5077 0 4 Autó Izé
Winterborn: Tetszik
tikshow: baromi ronda, de mivel koncepció ezért a végleges(feltéve, ha lesz végleges) jobban fog kinézn [...]
Skullman: A probléma az a koncepció szó. Amúgy jól néz ki megőrizte a régi vonalakat de a 21. század [...]
Mind a 4 komment
Tatra régen és most - A Tatra gyár alkotott egy üzemanyag-cellás koncepció autót!
5344 2 4 Izé
Winterborn: Tetszik
tikshow: baromi ronda, de mivel koncepció ezért a végleges(feltéve, ha lesz végleges) jobban fog kinézn [...]
Skullman: A probléma az a koncepció szó. Amúgy jól néz ki megőrizte a régi vonalakat de a 21. század [...]
Mind a 4 komment
Coprofago - Empty Creature

Infó

Without Faith

Blind Downfall

La Idea De Borde(részlet egy extrémvasalós videóban)

 
297 0 3 Zene Izé
Balázs: hát jahjah:D akkor jutott eszembe hogy Coprofago-t még nem küldtem xD a 3 jóbarát akkor is egy [...]
Ganja Master: ááááh...de jó is volt a péntek te Balázs...: )...mit nem baromkodtunk : D
Ganja Master: szarrágó hahahaXXXXD
Skunk Anansie - Secretly
A Skunk Anansie dühös, dögös, radikális kiállásában óriási szerepe volt Skinnek, a kemény imidzsű, erősen politikus beállítottságú, biszexuális frontleánynak. A három nagylemezt ( Paranoid And Sunburnt – 1995, Stoosh – 1996, Post Orgasmic Chill – 1999) megélt kvartett egyike volt a kilencvenes évek fontos, mainstream által is befogadott együttesének.
Wiki
344 0 0 Zene Izé
Ku-Klux-Klan logó - közepén a vodefone logójával, milyen érdekes.

(és egy régebbi városi legenda: A Marlboro és a Ku-Klux-Klan)
4983 4 11 Izé
Vin Dieselke: LOOOOL:D Ez nagyon jóó:D
Errtu: "Hülye viccecskéket meg befejezem, bár örülök ha teccik. ;-)" Ne már!!! Több kommentet már [...]
kotta: Múltkor anyám kiküldött a kamrába hogy hozzak be két üveg lekvárt. Kimentem, de muszáj volt [...]
Mind a 11 komment
Madarat tolláról, kutyát csókjáról... :D

(Nojzi! Ez nem is gusztustalan, hisz ez csak egy ártatlan baráti csók, vagy nem? :D)
4507 2 24 Izé
Vin Dieselke: Na ezért nem szeretek ennyire berúgni, h ne ébredjek fel ilyenekre:D Mondjuk tegnap ittam, de hav [...]
anon: Elég gáz lenne. Még jó hogy velem ilyen nem fordulhat elő :D
Derill: linket megnéztétek?:D
Mind a 24 komment
Azért valamiben ők is jók... Cyril Takayama, amerikai-japán illuzionista. A legjobb Japánban és az egyik legjobb a világon. Tagja a Magic X Live-nak.
9488 8 38 Izé
Findzs: ez a trükje valóban gagyi de a fejlevevőset nem tom hogy csinálja copperfieldel meg ne példál [...]
steve1435: A belinkelt Copperfild-es az már azért jó, azon lehet agyalni!!
steve1435: Maga a video meg van vágva, de a Copperfild gyerek egy sima hasonmással már lelőtte ezt a motoro [...]
Mind a 38 komment
Two and a half men  (Két pasi meg egy kicsi)
1001 2 0 Zene Izé
Befutottak az első konkrét információk a Budapesten fejlesztett Crysis Warheadről, amit egy nagyon rövid tízer videóval kiegészítve tálalunk.
1120 0 1 Tech Izé
rivaul: Ez most meglepett :O Úgy tudtam a crytec kijelentette hogy nem csinál több csúcs gamet mert a cr [...]
Aki azt hitte, hogy a Diablo 3 leleplezése után a Blizzardnál megállt az élet, az tévedett! Rob Pardo bejelentette, hogy van egy negyedik fejlesztőcsapat is, akik egy next-gen MMO-n dolgoznak, melynek semmi köze a WoW-hoz vagy a Diablohoz. Esetleg StarCraft MMO vagy Lost Vikings? Vagy ne adj isten egy új univerzum?
636 0 0 Tech Izé
Egy igen hangulatos videómontázs került elő, amelyen az eddig Diablo részek kerülnek röviden bemutatásra.
898 1 0 Tech Izé
A Kotaku úgy fest megint belenyúlt a tutiba, ugyanis a blog állítása szerint készülőben van egy új kezelőfelülettel rendelkező X360 Dashboard, mely a jelenlegi állás szerint teljesen 3D-s lenne. Életre kell a Különvélemény című film egyik jelenete?
755 0 0 Tech Izé
Joseph Haydn - Deutschland Über Alles (Németország himnusza)

u.i: Csak együttérzésből, mert az Eb döntőn be....ták:D

Szöveg és tudnivalók, magyarul Wiki

Joseph Haydn
2614 1 3 Zene Izé
Laci: vakami baj van a winfossal... A jó link (csak remélem): http://www.youtube.com/watch?v=IrJ_zfENj_c [...]
Balázs: a link az über alles-t hozza be és igen a spanyolok nagy istenek voltak most:D
Laci: A másik (volt) Németország himnusza szebb volt (Auf erstanden aus ruinen... - ha jól értem, "Fe [...]
Potion Panic

várvédős, bár a vár jelen esetben egy fal :)
4753 3 23 Game Izé
Errtu: Második rész: http://www.ninjakiwi.com/Games/Action/Play/Potion-Panic-2.html
szabi3210: jó a játék eleinte könnyűnek látszik de a vége felé elég nehéz.
Zé: Ez is megvolt... Külön dicséret azért az ötletért, hogy a lények máshogyan halnak meg a kül [...]
Mind a 23 komment
Bauchklang - Rhythm of Time

Ők egy 5 tagból álló beatbox csapat, de csak az egyik tag énekel a többiek egyenként egy-egy hangszert "'képviselnek".

Hozzáteszem elég jól.

Wikipedia


Honlap
446 0 1 Zene Izé
MStipee: Jííííí ez rohadtjó!
Ben Wilson monociklije
3929 0 28 Autó Izé
CRaPtRaSH: http://www.funpic.hu/files/pics/00027/00027838.jpg
Lazarus: Megnézném hogyan fékezik és bukfencezik vele
spider86: Akkor még Mr... sőt azóta már megint... amugy tényleg olyan csak az irányítás más egy kicsi [...]
Mind a 28 komment
Ben Wilson monociklije
4058 0 28 Izé
CRaPtRaSH: http://www.funpic.hu/files/pics/00027/00027838.jpg
Lazarus: Megnézném hogyan fékezik és bukfencezik vele
spider86: Akkor még Mr... sőt azóta már megint... amugy tényleg olyan csak az irányítás más egy kicsi [...]
Mind a 28 komment
Ezt a számot nem tudtam sokáig ki adja elő, ma reggel álmodtam meg a szöveg egy kis részletét, és így kerestem meg első dolgom volt, hogy posztolok ...thx a Guglinak : D Bizonyára mindenki tudja, hogy ez a Csellengők című -eltűnt gyerekek után kutató- műsornak a zenéje....a videó különlegessége, hogy a képeket az adott országban lévő "csellengőket" vágták bele... ha jól emlékszem így volt ez a magyar verzióval is (eddig a youtube-on találtam brit és amerikai verziót...)

Soul Asylum - Runaway Train


Ők egy amertikai alter rock banda, 1983-ban alakultak, 1994-ben a Runway Train-ért megkapták a Legjobb Rock Dal-ért járó Grammy-díjat.1992 -ben "Grave Dancers Union" album kétszeres platinalemez, az 1995-ben "Let Your Dim Light Shine" című lemezükért platina lemezt kaptak, ez volt a banda utolsó nagy sikere...

 

dalszöveg

Több infó

Több szám:


Misery (itt a cd-gyárról emlékeznek meg gondolom : D)

Black Gold (a kőolajról és a hozzá tartozó üzeltről)

Can't Even Tell
558 3 7 Zene Izé
Skatopia: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=766
Ganja Master: köszi : )
Purple: az oldalnak nem tetszett valami, kicseréltem a linket
Mind a 7 komment
STEVIE WONDER - PASTIME PARADISE (1976)

R&B , Soul, funk, pop stílus egyik kiemelkedő egyénisége.

Wikipedia

Honlap

És érdekességként az egyik legismertebb feldolgozás, a Veszélyes Kölykök (Dangerous Mind) filmzenéje 1995-ből: Coolio - Gangster's Paradise
435 0 4 Zene Izé
Ganja Master: na látod...:D
Balázs: ő télleg mer meghalt
Ganja Master: meg Ray Charles! XXXD : D
Mind a 4 komment
Sanctity - Beneath The Machine

A Sanctity egy amerikai thrash/heavy metal zenekar. Tavaly jelent meg első albumuk, a Road To Bloodshed.

Road To Bloodshed

Billy Seals

Seconds

Zeppo

Beloved Killer
310 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
JaR 88: Naggyon jók!! Tavaly ismertem meg őket ,amikor az Annihilator előtt játszottak,nekem nagyon meg [...]
Neurosis - Under The Surface

Neurosis Metal/Industrial/Hardcore együttes '85 második felében alapult meg Californiában. E több mint tíz év alatt 10 albumot adtak ki, és minden albumukban más-más stílust ötvöztek. A zenéjükben megtalálhatók a doom metal, az industrial metal, a crossover thrash, punk, és apocalyptic folk stílusjegyei is.

Crawl Back In

A Sun That Never Sets

Stones From The Sky
614 1 0 Zene Izé
Mendeed - Beneath A Burning Sky

Glasgow-i (Skócia) metalcore együttes. Zenéjükbe számos thrash és heavy metal elemet is beleszőttek. 2007 szeptemberében feloszlottak.

Story

The Dead Live By Love

The Thing That Should Not Be (Kerrang Remastered)

Act Of Sorrow

Ignite The Flames
331 0 0 Zene Izé
Comeback Kid - Wake The Dead

Broadcasting

Lorelei

Canada-i hardcore zenekar, 2002 óta zenélnek együtt.
Az első albumuk (Turn it around) a Facedown Records-nál jelent meg 2003-ban, az új 2005-ös (Wake the dead) pedig már a Victory Records-nál jött ki.

Scott Wade: ének
Andrew Neufeld: gitár
Jeremy Hiebert: gitár
Kyle Profetta: dob
587 0 1 Zene Izé
pé e té i: Hehe tegnap jól küldték a PeCsába:D
Professor
egy kis logikai játék.
5048 4 7 Game Izé
tomi77: ez megvan a saját gépemen csak DEMO
Grábor: én is végigvittem régebben már játszottam vele de eddig még nem sikerült soha de most igen.
AVIREX: 4. nél feladtam,nem tudtam hogy kell :D:D
Mind a 7 komment
Joe Satriani - Surfing with the Alien

Tud a bácsi....nem véletlenül vannak a tanítványai közt olyan nevek mint, Kirk Hammett (Metallica) David Bryson (Counting Crows), Kevin Cadogan (Third Eye Blind), Larry LaLonde (Primus, Possessed), Alex Skolnick (Testament), Rick Hunolt (Exodus), Phil Kettner (Lääz Rockit), Geoff Tyson, és Charlie Hunter...és talán a legismertebb Steve Vai.


Honlap

ANGOL és MAGYAR Wikipedia

Egyéb számok Satriani-tól:

Flying in a Blue Dream

The Mystical Potato Head Groove Thing

Always With Me, Always With You

Just Like Lightnin'
496 0 5 Zene Izé
Balázs: hát nem tom kirk a második legjobb élőgityós(RSM) szal
Ganja Master: jah ...: '( na de Satrianinak még mindig talán a leghíresebb tanítványa Steve Vai...még ha te [...]
Balázs: hát akkor az én Slipknot posztom amit egy óráig csináltam és minden szám benne volt :'(:@
Mind a 5 komment
Egy új akkord gyűjtemény zenészeknek. Főként magyar dalokkal foglalkozik. A dalszöveg mellé akkordokat is társít, sőt még TRANSZPONÁLNI is lehet.

Egy pillantást talán megér, szerintem nagyon hasznos
699 3 0 Zene Izé
Névadó pályázat: nevezzük el Derill cicáját! :)
A kisszisza pedig büszke tulajdonosa lessz annak a névnek, amit a legtöbben jónak gondolunk! :) A cica kislány. :)
(vöri, zsörmi, zsömle és egyéb fantáziátlan kommentekért 1 sör a büntetés, amit a közös Izé sörraktárba teszünk!)
3520 5 728 Izé
Derill: ha valami lesz, akkor az egy videó lesz...de annak senki sem fog örülni :S
CRaPtRaSH: o óóó vakációóó :D csak mert hiába van vége, purp, nekünk még csak most kezdődik! ;D
1nessa: meg mindig nem nevezte el?????:O vagy csak nem hallgat ra a macs?:D
Mind a 728 komment
Diner Dash.
Innen letöltheted az első, innen pedig a második részét. És egy másik változatát pedig innen.
Ha pedig spongyabob fan vagy, akkor pedig innen. :)
1666 2 0 Game Izé
Beastie Boys - Shake Your Rump

- High Plains DrifterEgg Man - Ch-Check It Out - Johnny Ryall -

A teljesség igénye nélkül csupán pár szám, persze akad még jópár.

Hardcore punk bandának indultak, de a Licensed to III albumuk ('86) már hip-hop-ra hajazott. A stílusuk elég egyedi, bár sokaknak nem ismeretlen .. ugyebár.

-honlap-

-wikipedia

 

 

 
425 3 3 Zene Izé
Disy: Én se tudtam csak most hogy utánanéztem kicsit.
Scarf: "Hardcore punk bandának indultak" Ez komoly? :D
etele: ugyebár
Egy részeg férfi az angliai Swanseaben beszorult a járdán lévő lyukba és órákig nem tudott kiszabadulni. Úgy került a hiányzó villanyoszlop 30 centis lyukába, hogy véletlenül beleejtette az öngyújtóját és megpróbálta kiszedni - a lábával. Rossz döntés volt. A bámészkodó tömegből többen is megpróbáltak segíteni neki, de hiába, a tűzoltók is csak nagy nehezen szabadították ki.



Videó 2. rész, 3. rész.
2859 2 19 Izé
anon: Etiópiából származik :D
ino99: Swansea az Wales és, hogy tud egy felnőtt ember egy 30 cm-es lyukba beszorulni??? A Lábam nem fé [...]
Belkar: hehh :D
Mind a 19 komment
Egy igazi guruló izé: Buzzball
4157 0 7 Autó Izé
majd most: adnak hozza meretes golfutot is :)?
Re-Peet: és ha lehetne "sport" állásba kapcsolni, ahol a sofőr szintén pörögne a gömbbel.. így snass [...]
papaluige: Azért egy próbát megérne! :D
Mind a 7 komment
Egy igazi guruló izé: Buzzball
4436 0 7 Izé
majd most: adnak hozza meretes golfutot is :)?
Re-Peet: és ha lehetne "sport" állásba kapcsolni, ahol a sofőr szintén pörögne a gömbbel.. így snass [...]
papaluige: Azért egy próbát megérne! :D
Mind a 7 komment
Bloons Player Pack 4

(Az első, illetve a harmadik rész már fent van a game.izén, de ha még ez sem lenne elég, az oldalon megtaláljátok a többi részt is. Előbb-utóbb úgyis a sarokban fog kikötni az egeretek! ;) )
2445 3 7 Game Izé
Syerafy: wáááh szenvedek a 14. pályán xD
Máln@: :OOOO ...:$...:D
Purple: de ez az, ami a postban van :O :D
Mind a 7 komment
A Wanted című film egyik betétdala. A film szerintem nagyon jól sikerült (bár a képregényre nem nagyon hasonlít) és a zenéje is igen jól sikerült. Tessék nézni, hallgatni. :)

Egy kis info a filmről

Innen is

ui.: Bakeyoo-nak. ;) (na ugye, na ugye :D)
1155 1 4 Zene Izé
Scarf: Fasza. De szerintem a film egy nagy szar... Közhelyes az egész. Mondjuk ennyiben hasonlít a képr [...]
Máln@: ja,amúgy a wiki-s link,(az első) LEHET nem stimmel!!404es hiba...nálam legalábbis ...:S
Máln@: Nekem viszont bejövős;)
Mind a 4 komment
Régebbi postok...