REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Cafe Waitress - szolgáld ki a várakozó vendégeket!
Egy másik változata
2441 2 2 Game Izé
[conejillo]: 5 percig elvagyok vele..
Syerafy: kellemes
Az igazi WALL-E - egy robot, amely megváltoztatja, illetve megkönnyíti majd az emberek életét.
3492 0 4 Izé
Tuxi: Mondjuk ez jó Ötlet ^^
anon: Minek vinnéd szervízbe? Addigra már csinálják meg úgy hogy meg tudja javítani magát :D
Tuxi: akkor már inkább WALL-E na jó kellene neki egy kis Polírozás Stb de még gyorsabb meg minden :D [...]
Mind a 4 komment
10 Gnomes - Keresd meg a manókat jól!

Az oldalon mind a 6 epizód megtalálható, és remélhetőleg még 6 (gyk. havonta egy) ki is fog kerülni az idén, úgyhogy talán érdemes lesz majd visszalátogatni! :)
1253 3 3 Game Izé
MVS: Húúúú!!!!!!! nem kispályás játék... jojozik a szemem
asciimo: én megtaláltam mind a 10et a januárin :P bár az egyik az egy random katt volt a valamilyen templ [...]
Frankie: Én már a januáriban is csak 9-et találtam meg :( A galambos részen tényleg nincsen gnóm, vag [...]
The Ting Tings - That's Not My Name

A brit zenei újságírók által összeállított lista első ötösében három indie zenekar is helyet kapott. A kéttagú, egy lány énekes-gitárosból és egy fiú dobosból álló The Ting Tings-t afféle inverz White Stripesnak is nevezhetnénk, bár a két zenekar stílusa azért jócskán különbözik. A 2006-ban alakult manchesteri Ting Tings saját bevallása szerint garázs-popot játszik, első kislemezük That's Not My Name címmel egy helyi kiadónál jelent meg 2007-ben, ám hamarosan az ismert BBC lemezlovas, Steve Lamacq playlistjén landolt. Első koncertjüket is ebben az évben adták, majd a júniusi Glastonbury fesztiválon egy emlékezetes koncerttel hívták fel magukra a figyelmet.
485 0 0 Zene Izé
Egykerekezz egyszerűen! ;)
2243 1 6 Izé
geree: Amúgy jó lowrider bringák vannak a videóban:D
geree: Ati neked Manualhoz kéne ilyen:D
atesz91: Nekem nemkéne ilyen vacak , nélküle is lenyomok egy utcát egykeréken
Mind a 6 komment
Az egyik, ha nem a legjobb funk banda a világon, kedden este a Millenárison!
official site, wikipedia, koncertajánló
919 0 5 Zene Izé
SQS: ööö... valami ilyesmi :D
Purple: legjobb funk banda, akik jazz kategóriában soult jáccanak? :DD
SQS: Errtu: nem, soult:) Azért lett jazz a kategória, mert a funk és a soul a jazz egyik vadhajtása, [...]
Mind a 5 komment
Assailant - A Day Tomorrow

Az Assailant zenekar a svédországi Umeå-ban, 2004-ben alakult. 2006-ban mutatták be prog-power zenéjüket a Nemesis Within című kiadványon, a most megjelenő Wicked Dream a második kiadványuk. Nagyon sokat fejlődtek mostanra. Erőteljes, energikus progresszív metal zenéjüket leginkább az Evergrey-hez lehet hasonlítani, de az Assailant egyáltalán nem másolat...
290 0 0 Zene Izé
Narnia Krónikái - Caspian herceg című film egyik betétdala.

Info a mesevilágról
733 0 0 Zene Izé
Steve Jablonsky - Autobots

Az egyetlen olyan szám, amitől teljesen el tudok lazulni :)
1163 1 2 Zene Izé
MStipee: Hatalmas album a filmzene, ez a csóka egy isten.
csicsilla: fuh fuhf uh én imàdom ezt a filmet! mikor néztük moziban végig libabörös voltam,meg b [...]
Good Charlotte ft. M. Shadows & Synyster Gates (Avenged Sevenfold) - The River
 

A szövege nekem nagyon tetszik, egyetértek azzal a résszel amit Shadows énekel mivel kisvárosi vagyok...



Good Charlotte: angol wiki - magyar wiki (itt elég szűkszavúak)
Avenged Sevenfold angol wiki (az együttes tagjairól is csak az angol wiki ír)
370 0 0 Zene Izé
Na jó ez egy elég érdekes tech izé , mert oda van írva , hogy egér miközben egy tojás na akkor , hogy nevezzzük ezta z izét tojásegér vagy egértojás várom az ötleteket !
[DJ Öcsike így küldte be, ezért nem javítok bele, hát lássátok, milyen jó dolgunk is van nekük - Crap]
1325 0 12 Tech Izé
Lako: kültek=küldtek allor=akkor
DJ Öcsike: Ok boccs mindenért amit tettem többet nem teszek ilyen csunyaságot ! :(
rezlavor: kicsit nem figyelek ide es szana flamelitek az egeszt... miezitt ISTALLOOO HUPAKOLAS?????
Mind a 12 komment
Psycho Realm - Showdown

Kevésbé ismert banda, benne B-Real /Cypress Hill/, ez a stíluson is látszik, és a két alapító Jacken és Duke. Többi infó wikipedián. Aki szereti az régi hip-hopot annak muszáj egy próbát tenni vele.

-honlap-

-wikipedia-
382 0 2 Zene Izé
etele: na ez már valami disy úr
xcsokix: Istenek ez a hip-hop nem az Ogli DZSÍ! :D:D
Fáradt vagy, hosszú volt a napod, egy kis nyugalmat akarsz?

Akkor ez a Chill Out zene tetszeni fog....vagy nem:):)

Blank & Jones - Summer Breeze

 
462 0 0 Zene Izé
Képrejtvény: mi van a bácsi szájában? ;)

Megoldás (jelöld ki a szöveget):
a bácsi szájában egy Didjibodhrán nevű hibrid hangszer van, ami az ír bodhrán nevű ütős hangszerből és az ausztrál didgeridoo nevű ausztrál fúvóshangszer házasságából "született". A kerámiakeret közé kecskebőr van feszítve. A muzsikus belefúj a rámába, mely megrezegteti a "dob" felütetét, közben a zenész az ujjaival vagy egy kisebb ütővel játszhat a dobon.
Na már ezt is tudjátok, nem haltok meg hülyén. ;)
11387 6 211 Izé
ibor90: aki nagyon nem bír magával és trükközni akar az itt kipróbálhatja hogy hogy néz ki a HTML k [...]
mekszamnojz: :)
Máln@: na izélők...új poszt van...nézzük meg,ott is ugyanolyan szépek-e a színes,és összeviszaugr [...]
Mind a 211 komment
Africanism All Stars - Summer Moon
Az együttesben mondhatni, hogy a világ legjobb DJ-i alkotnak. A zene abszolút európai gyártmány a név ellenére. Csak a zene afrikai hangzású elemekből (is) áll.


Wikipédia
579 2 1 Zene Izé
Purple: zsírcy
God's Lonely Man - Őszinte Érzés
Egy veszprémi-zirci 6 tagú banda (2 énekes, 2 gitáros, dob+basszus) metál zenét csinál jól...
Az első demójuk 2003-ban ("Skizofrén") jelent meg, ezt követte egy 3 számos EP "Egyedül" címmel. Műfajilag besorolni őket a metálon belül nem igazán tudtam... maradjunk a jóféle magyar metal kategóriánál...



Myspace
Lemezkritika (Passzió.hu)
367 0 2 Zene Izé
közlegény: Van egy hasonló című film is (trailer): http://www.youtube.com/watch?v=x45zUUoV5wI
xcsokix: Zsír én kb 1 éve voltam Csornán ott játszottak jól küldik!!!:D
Lamb Of God - Black Label

A zenekar 1990-ben alakult Mark Morton, Chris Adler és John Campbell által, még BURN THE PRIEST néven. Morton szerzett még egy arcot a megüresedett helyre Abe Spera személyében, így a kvartet már elkezdhetett próbálni. Majd bevették a másik Adler tesót is, így a buli családban marad...

Jelenlegi tagok:

Randy Blythe - ének
John Campbell - basszusgitár
Mark Morton - gitár
Chris Adler - dobok
Will Adler - gitár
349 0 11 Zene Izé
Ganja Master: ...??....jóvan akkor...
Balázs: csak sörözni amúgy meg ex-osztálytársam
Ganja Master: nem bazz, barátok vagyunk...(majdnem, de mégsem ugyanaz...XD)
Mind a 11 komment
Chimaira - Six


Az ohio-i Chimaira (ejtsd: kiméra) a bizonyíték a halál utáni életre.

Hiába volt egy hihetetlenül ütős anyag, hónapokkal a self-titled kiadása után úgy látszott, a Chimaira a végét járja. A tagok egymást anyázták, a kilépésükkel fenyegetőztek, problémák adódtak az akkori kiadójukkal.

2007-ben, a Resurrection más volt. "Újra egy banda vagyunk, nem egy egy-személyes-show. Rob vitte szinte az egész előző lemezt, ami jó volt. De most mindenki részt vesz a számok megírásában. A lemez olyan, mint egy hullámvasút. Összekevertük az előző két lemezünket és telepumpáltuk szteroidokkal."
348 0 0 Zene Izé
Itt egy olcsó megoldás a ronda nőkre... ;)
4991 3 45 Izé
Drevway: Kopasz, a feléért még mindig pofon jár :D
Lazarus: JAAAAAAAAAAAAJ bazmeg, ilyeneket inkább ne :(((((((((((((((((((
Errtu: szerintem neki még az se segítene: http://www.szopoalarc.hu/pic/sexy/cripple.jpg
Mind a 45 komment
Bullet For My Valentine - Waking The Demon

A Bullet For My Valentine a még épp divatos metalcore hullám egyik legsikeresebb zenekara, mely zenéjét kezdettől fogva okosan úgy építette fel, hogy túlélhessék a metalcore lecsengését is. Fülbemászó dallamok, falszaggató groove-ok, és némi heavy/thrash hatás a 80-as évekből.
345 0 0 Zene Izé
Челси - Самая Любимая

(Chelsea - Samaya Lyubimaya)



Sok infót nem találtam róluk, talán ez az oldal. Ők egy igen tehetséges orosz fiúbanda, érdemes legalább egyszer belehallgatni mert frenetikusak a srácok ;)
467 0 2 Zene Izé
Disy: majd megtanulja mi a jó, addig meg sunnyogok :)
etele: hát ez "frenetikus" de az ikrednek meg ne mond hogy mit hallgatsz
Az Alma együttes remélem mindenkiben mély nyomokat hagyott. (Kedves gyerekek , ugye mindenki emlékszik a Háztáji nótára?)

Most következzen egy pompás, vidám dal tőlük, és egyben az első videóklip!

(nekem spec. tök jó kedvem lett ettől, hátha bejön másnak is)
561 1 8 Zene Izé
pepeti: Zseniális.
kotta: Jóvan, jóvan.. :DDDD Azóta én is aludtam egyet, ráadásul tegnap a párom se értette h miért [...]
Bakeyoo: "...ezért most látszik egy szarkaláb a szemem alatt!" Eddig bírtam! :S Sorry, kotta! :D
Mind a 8 komment
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)
5606 0 2 Art Izé
Pirce: Ez a kép tisztára Splinter Cell.
mumus: Maci eszi a fokat az allat!!! veres meg az atyauristen is :P
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)

5865 2 3 Izé
bungle: Mr. T. küldte: http://www.youtube.com/watch?v=Zxa6P73Awcg (olyan jó, hogy mindjárt be is rakom a [...]
Pirce: Ez a kép tisztára Splinter Cell.
mumus: Maci eszi a fokat az allat!!! veres meg az atyauristen is :P
Audioslave - Shadow on the Sun
Ez nem az eredeti klippje a számnak, talán nincs is, de ezt mindenképpen meg kell hallgatni, mert nagyon jó szám!!!
A banda honlapja
Egy kis történet róluk
381 2 0 Zene Izé
Egy kocka "falfirkái" és egyéb alkotásai... ;)
6778 5 9 Izé
sevenofnine: Korrektek.
Belkar: hehe ezek jók :)
enti: k*rvajóóóóóók!
Mind a 9 komment
Gyakori kérdések és válaszok: amit máshol nem mertél... azt itt felteheted!

Hiánypótló oldal, egyszerre hasznos, humoros, tanulságos és elgondolkodtató...
16954 25 44 Izé
bungle: nortx küldte: URL: http://megkerdezem.hu Szöveg: "Egy oldal ahol gyakorlatilag bármit megkérdezh [...]
GordonPym: Próbáld először csak addig feldugni magadnak, hogy a flexibilis cső még kint maradjon. Nos ut [...]
Purple: calleho: ma irodalom órán pont Antigonét vettük calleho: és tanár elkezdte mesélni a sztorit [...]
Mind a 44 komment
17 darab dominó egyre való pakolása! Kibróbáltam, és tényleg megáll.
6068 4 7 Izé
dani0001414: Ez függ a dominólól is. Amugy egyszerű fizika ahogy csirke mondja. az álló dominón lévő dom [...]
Gery911209: Tudod Zakhar, egy kis PalmaTex:D:D:D:D
Zakhar: Hát nem tudom:D Az én dominóimmal valahogy nem állt meg:D:D
Mind a 7 komment
Egy két dimenziós játék ahol egy fanta üvegre ültetett vámpírt vagy nem tudom mit kell minnél meszebbre jutattni. Amikor a levegőben van és van drinksed nyomd hosszan az egér gombot és akkor gyorsítani fog. Ha akkor nyomod amikor zuhan akkor egy kis esernyőt tart amivel probál egyenesben maradni.Jó játékot :)
2554 2 38 Game Izé
Raistlin: izééé,ez a másik:D http://kepfeltoltes.hu/view/080722/rekord3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Raistlin: no:D http://kepfeltoltes.hu/view/080722/rekord2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
adi226: Elsőre 226305 De már nagoyn untam örültem h vége lett:D:D
Mind a 38 komment
Egy kis laza macskabunyó (burkolt napi cicás posztnakvaló :)).
Persze ők sokkal profibbak náluk! :D
4505 1 7 Izé
bungle: Hol, itt? Melyik postban?
sparkey6: Jo, de volt mar ez is!
mumus: szeretem a cicakat >
Mind a 7 komment
Egy debreceni motoros banda új videója. Elég ütős darab...
8983 0 67 Autó Izé
mat: dega komolyan ekora az arcod vagy csak teszed itt a fejed és játszod az okoskát. meg kérdezhetem [...]
dega44: Azt még kilehet nőni.... De te meg simán hülye vagy..:-PPPPP Amúgy az irigységről meg annyi [...]
tejfogu: szánalmasak vagytok. ÍRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍGYEK.
Mind a 67 komment
Egy debreceni motoros banda új videója. Elég ütős darab...
9074 3 67 Izé
mat: dega komolyan ekora az arcod vagy csak teszed itt a fejed és játszod az okoskát. meg kérdezhetem [...]
dega44: Azt még kilehet nőni.... De te meg simán hülye vagy..:-PPPPP Amúgy az irigységről meg annyi [...]
tejfogu: szánalmasak vagytok. ÍRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍGYEK.
Mind a 67 komment
Mr. Fingers aka. Larry Heard - Can you feel it
Egyik legalapabb house zene,ami talán a legtöbbet feldolgozott. Nagyon eredeti old school.


Wikipédia
Discogs.com
Myspace.com
365 0 1 Zene Izé
konvejor: nagy
KoRn & Amy Lee (Evanescence) - Freak on a Leash (unplugged)


Egyik kedvenc Korn számunkat Jonathan Davis Amy Leevel énekeli jól unplugged...
345 1 2 Zene Izé
Ganja Master: ja,h nem olyan lett a szám...más...de nekem tetszik így is...
Chino: Szerintem kár volt megcsinálni ezt az unplugged koncertet. A Korn nem unpluggedra lett kitalálba. [...]
DragonForce - Through the Fire and Flames
Egy kis mötál, mindenkinek ajánlom, 3:20 után kezdődnek a szólók az tényleg mindenkinek kötelező!!!!:D

Honlap
434 2 8 Zene Izé
Hbrex: értem én...szal amugy meg no problem :D
Blun7man: gitárhiró forevör :D
Mordred: Teljesen totálbrutál :)))))) Ez a Herman Li ez egy vadállat. Majd egyszer én is így fogok gitá [...]
Mind a 8 komment
My Bloody Valentine - You Made Me Realise (London Roundhouse, 2008. június 20.)
És ez ment 15 percig...
6618 0 21 Izé
BlackHawk: tudod a mosógépfrekvencia a diszkó...:) antifaces!
mekszamnojz: azt hogy csacsilla :D
Errtu: jaj, te csacsi. mit fűznék hozzá? :)
Mind a 21 komment
Swiftpoint - a jövő egere?

2553 1 3 Tech Izé
nehgs: Dawe te nagyon ügyes srác vagy : D
Dawe: maradok 2000dpi-s a4tech snake patkánynál
mcclaud: Ez tetszik! Remélem, elég hamar lehet majd ilyet beszerezni
Az Untraceable (Gyilkosság online) film weboldala... belépsz, hogy végignézhess egy online gyilkosságot? Vagy legyőzöd a kíváncsiságod, és nem járulsz hozzá a gyilkossághoz... make your choice! :)

Előzetes.
2636 0 40 Film Izé
AVIREX: én meg alapból nem klikkeltem rá,de nem is fogok,nem érdekel a post..
Chamy: Sejtettem, hogy mindenkinek tetszeni fog. xD
Belkar: bakker majdnem leestem a székről úgy néztem mi van a feje fölött :D
Mind a 40 komment
The Black Dahlia Murder - Everything Went Black

Egyik kedvenc bandám legújabb klipje a Nocturnal albumról. Tavaly decemberben már jártak nálunk, hatalmas buli volt még a Kultiban. Egyik legközvetlenebb és legbarátságosabb zenekar akikkel valaha találkoztam magyar és külföldi viszonylatban is.
475 0 1 Zene Izé
Balázs: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=1586 de amúgy király:)
Mushroomhead - Solitaire Unraveling

A Mushroomhead két vokálossal (Waylon, Jeffrey Nothing) Két gitárossal (Bronson, Gravy) Egy dobossal (Skinny) egy DJ-vel (Stitch) És egy billentyűssel (Shmotz) felállásban működik, Az utolsó tagcsere Waylon belépésekor volt.
420 1 10 Zene Izé
Ganja Master: akkó jóvan akkó : )
Balázs: mer tudtam hogy te gondolsz rája
Ganja Master: mindenre gondoltál csak a mypacere nem... www.myspace.com/mushroomhead
Mind a 10 komment
Régebbi postok...