REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Moby Dick - Ugass kutya
Mondtátok, hogy a régebbi számaikat jobban szeretitek, hát itt van egy.

És egy kis ritkaság Moby Dick és Tankcsapda egy színpadon: Gazember
436 1 5 Zene Izé
RokkantTroll: Hja. Ez volt a trú viselet.
MStipee: Aztaqrva :D sportcipő meg fekete farmer bőrdzsekivel l,,l Ezám a rókker cucc he :D
andree: XD
Mind a 5 komment
Mnemic - Deathbox

Ismételten egy kis finomság a Dán Mnemic bandától! A számot a The Audio Injected Soul albumon lehet megtalálni!
423 0 0 Zene Izé
U2 - Beautiful Day
Itt mindent megtudhatsz az együttesről.
220 1 0 Zene Izé
Mnemic - Meaningless

Egy kis finomság Dániából. Érdekessége a bandának, hogy a Metal-nak 4 ága keveredik zenéjükben (Progressive Metal, Industrial Metal, Metalcore, Alternative Metal).
A számot a Passenger albumukon lehet megtalálni!
526 0 0 Zene Izé
As I Lay Dying - 94 Hours

Az egyik legjobb Metalcore banda a világon! A szám a 2003-as Frail Words Collapse albumukon található!
485 0 2 Zene Izé
Hamutarto: 2008.08.07. pecsa!! :D
xcsokix: Ez qva jó mongyuk én inkább Göteborgi Death Metalnak mondanám. Amúgy sztem ez a legjobb számu [...]
GG Quadster - ismét egy sport quad.
4551 0 5 Autó Izé
Maccoyi: Csak ha megérdemled ;)
[conejillo]: csini quadok.. kapok én is? :)
mumus: nekem kol egy ilyen :)
Mind a 5 komment
GG Quadster - ismét egy sport quad.
4407 0 5 Izé
Maccoyi: Csak ha megérdemled ;)
[conejillo]: csini quadok.. kapok én is? :)
mumus: nekem kol egy ilyen :)
Mind a 5 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a csikóhal (aha,most majd megint jönnek oda a felesleges "L" betűk... :D)
Kevesen tudják, hogy csikóhaléknál az apuka lesz terhes. Egy brit és német tengerbiológus kutatókból álló csoport kilencven egyedet vizsgálva jutott arra a következtetésre, hogy a csikóhal naponta többször, különböző egyedekkel flörtöl és létesít szexuális kapcsolatot.

Bébicsikóhal.
Udvarlási tánc.
Csikóhalszex.
Kínában pálcikás csemege. (bocsi, ezt én írtam hozzá :) bungle)

Pár kép. És pár "fura" (fotóbolt) kép. :)

Csikóhalverseny azoknak, akik játszani akarnak.

2754 2 42 Izé
kKNd: Bírom, hogy így kifossa magából a kicsinyeit. :D
Loncsi69: Figyeltétek az utolsó kis ravasz csikolmányt, az a kedvencem. Nevet kéne adni neki, olyan édes, [...]
csicsilla: csak legyek màr otthon kiprobàlom ezt a csikohal pozituràt!XD
Mind a 42 komment
A 100 éves Frank és 99 éves Anita 1926-ban az YMCA táncmulatságán ismerkedett össze, majd két év múlva kötöttek házasságot, amely azóta is tart. A pár nyolcvan éve kötötte össze az életét, ezzel ők a legrégebbi házasok Nagy-Britanniában.

A pár szerint a hosszú házasság titka, hogy minden konfliktust el kell simítani még lefekvés előtt, hogy aztán csókot válthassunk, mielőtt ágyba bújunk. "Ez a mi aranyszabályunk. Manapság azért nem tartanak sokáig a kapcsolatok, mert a pároknak nincs elég idejük egymásra" - mondja Anita.
3846 0 21 Izé
Belkar: ha megérném a 70 éves kort egézségesen a mai világban akkor már összetehetném a kezemet...
brigi_cica: a bácsin nem is látszik hogy 100 éves :O :O
kotta: Én pedig ezt a verset köszönöm. Bár ismertem, de ki tudja mikor olvastam utoljára. És van ami [...]
Mind a 21 komment
Pruno-recept
Az USA börtöneiben élő fegyencek házi készítésű, igencsak ütős "bora" nagyjából 5 dolcsi (750 Ft) értékű alapanyagból. Vigyázat, ha rosszul készítik el mérgező, jobb esetben hallucinogén hatású! =)

Itt egy másik oldal, ők a hatását is felvették. :)
3617 1 4 Izé
MrAngelo: Macgyver bekap6ja :)
Loncsi69: Szuper! Fel lehetne még tenni, hogyan készítsünk cigarettát, drogot, rosszlányt, kártyát, ha [...]
mekszamnojz: zsiir, legkozelebb ha lecsuknak akkor ilyen tolok :D
Mind a 4 komment
Film: Reign over me (Adam Sandler, a kedvenc)
Szám: Pearl Jam - Reign o'er me
Ugyanabban a filmben még egyszer szerepel: The Who - Reign o'er me (övék az eredeti)
589 0 2 Zene Izé
Chino: mondjuk a Pearl Jam féle tetszetősebb:). Ami számhoz hozzányólnak abból csak jó lehet...
zuckerfrei: jajj ez nagyon jó film
Ha sűrűn elakad a papír nyomtatóban, akkor minél előbb szerezz be egy macskát! :D

Ő a másik legjobb a szakmában. :)))
5580 1 4 Izé
mekszamnojz: meg pruuu meg blua blua plam plamm. :D
mekszamnojz: a macsekok a kiralyak! :D macsekok forever! :D macsek a legjobb :D macsekot mindenkinek! :D
bandee1219: De ez hogy lehetséges? Nincs is hüvelykujjuk... Oo
Mind a 4 komment
M-Beat feat. General Levy - Incredible
Egy ütős szám Ali G in da house albumáról... kötelező darab kocsikázás közben! :)
967 3 3 Zene Izé
Bakeyoo: Jaj, hát a Vaskabátok hatalmas! :D
MStipee: Dehogy nézünk, remek filmek :) :D Ajánlom figyelmedbe a Hot Fuzz és a Shaun of the Dead c. filme [...]
csicsilla: most ne nézzetek hülyének de ez a film meg a scarry movie 3 amin még mindig fuldoklom a nevetés [...]
Tube - Personality
Az egész albumot ajánlom mindenki figyelmébe!
665 0 2 Zene Izé
Monsy: Tetszik! paparapapa... Bejövős, pörgős, hm. Megyek bulizni. :D
Denial: GOA yeeeeeeeeee
Bloose Broavaz
Magyar hip-hop underground, a legnagyobb közösség.
Kerüljétek a Salátákat!
( Aki otthon van a témában az levágja és lehet polgárháborút indít:') )
Tkyd rap 1
Tkyd rap 2
Tkyd rap 3

Tkyd rap 4
Dreamerz rap
Phat San Tkyd rap
Rydu és Tibbah - Közhely
Connections + Lb27 - Oroszlán Live
Connections + Lb27 - Mindenütt jó live
Connections + Lb27 - Az élet más remix Live
Tkyd + TM - K.H.E.V. Live pécs
Deego + Cof - Főzés
Siskaszett
Siskafinuccsi - Guminő Live acapella
San rap
Tibbah Freestyle 2006
Dsp - Mindent vagy semmit live győr
Siskafinuccsi 1 repp
Siskafinuccsi 2 repp
Tibbah közr. Deego - Az életem
Tibbah közr. Rydu - Rekviem
Tibbah - Álom / Magyargyerek közr. Dsp, Siskafinuccsi
TIbbah - Méreg
Tibbah közr. Dreamerz - Szabadon
Tibbah közr. Tkyd - Város
Phat Deego Duffchy Free
Bigmek - Panel Majom
Bigmek - Freestyle
Tibbah - Monotown
Connections - Örökké
Connections - Jamaica Homoka Live
Connections - Mindenütt Jó Live
Connections - 22
Tibbah - Intermezzo
Barbárfivérek Trailer's 1
Barbárfivérek Trailer's 2
Barbárfivérek Trailer's 3
Barbárfivérek Trailer's 4
Barbárfivérek Trailer's 5
934 1 11 Zene Izé
karaj: Siskanak a régebbi lemezein voltak jó számai, most már nem az igazi, ugyanúgy ahogy Tibbah és [...]
«Edyson®»: Amugy Siska is tud néha normális lenni . "vesszen a saláta" .. ezzel együtt gondolom az NC is. P [...]
Fatsoe: "siska összes albuma" xD ezen de jót röhögtem :D mintha olyan sok lenne neki :D amugy bloose cum [...]
Mind a 11 komment
Az EA Redwood Shores műhelyében készülő Dead Space eddig közölt információit egy kalapba gyűjtve dobtunk össze egy rövid előzetest, melyből kiderül, hogy az esetleges egyedi húzások mellett miért is van olyan érzésünk, hogy a fejlesztők túl sok Alient néztek és rengeteget Doom 3-aztak
888 0 0 Tech Izé
Toy Dolls - Livin La Vida Loca
Egy Ricky Martin feldolgozás a Toy Dolls előadásában.

Ha valakit érdekel, itt a metál verzió.
549 1 2 Zene Izé
calipunkszabus: de a toy dolls-naqk köbö albumainak 80%-a ilyen jó kis punk covers-ek
xcsokix: Fasza mongyuk a metál verzió durvább :D!!
Alig pár órája jelentettük, hogy az angol PSW egyik munkatársa lehetőséget kapott végigtolni a június elején debütáló MGS4-et és a zsurnaliszta kolléga állítása szerint egyes átvezető filmek akár 90 perc hosszúak is lehetnek. A GamePro munkatársa cáfol...
542 0 0 Tech Izé
Az Omega több tekintetben is úttörőnek számít a magyar könnyűzene történetében. 1968-ban elsőként jelent meg önálló albuma Magyarországon, a Trombitás Frédi és a rettenetes emberek (az Illés zenekar Ezek a fiatalok című albumán más együttesek is játszottak). Az 1969es 10000 lépésé volt az első kinyitható lemezborító, az album zenei anyagából pedig elkészült az első önálló tévéshow, a Tízezer lépés – Omega Show. Az együttes elsőként jutott ki az Egyesült Királyságba, a magyar együttesek közül nekik volt a legtöbb eladott lemezük Magyarországon (az 1979-es Gammapolis, 650 ezer példánnyal) és külföldön (az 1977-es Time Robber, 1 millió példánnyal). Az Omega volt az első együttes, melyet az Állami Hangversenyzenekar kísért (az 1973-as Omega 5 című albumon), valamint a magyar együttesek közül az Omegának volt először digitális stúdiója. Elsőként jelent meg CD-je (az 1988-as Platina című válogatásalbum) és DVD-je (a 2000-ben kiadott OmegakonceRT Népstadion 1999). Az Omega tagjai léptek fel elsőként egységes színpadi ruhában és az együttes koncertjein használtak elsőször füstgépet, lézershow-t, valamint a látványelemek kiegészítésére kivetítőt.

Bolgár lány énekli

Scorpions is feldolgozta
1853 0 0 Zene Izé
Faker - This Heart Attack
Az óriás erszényes egeres szigetországból jönnek a srácok és hódítanak..
370 1 0 Zene Izé
Lila liba kutya... és egyéb színes kutyaságok.

És hogy a macskák se maradjanak ki a jóból... ;) (persze mielőtt kitörne a parasztgyalázat: ez utóbbiak nem valódiak... :))
4227 2 77 Izé
CRaPtRaSH: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=22369 ahol nem az állatból csinál hülyét a gazdi... :D
Loncsi69: Látom, akkor nem volt baj. Azért ilyen zene került alá, mert egy sztori jutott eszembe a posztr [...]
zoleecool: :)
Mind a 77 komment
Mars expedíció 2020-ból

Egyébként pedig megjöttek az első képek a Marsból.
6919 2 9 Izé
Kraftwerk: itt vannak szép színes képek is :D http://www.nasa.gov/multimedia/imagegallery/iotd.html
lokko: ez tudmányos és nem PR küldetés, ha szép színes képeket akarsz akkor böngézgess a Spirit é [...]
spiritmonger: ezen jót mosolyogtam :D jó kis animáció
Mind a 9 komment
Lazyboy - Underwear Goes Outside The Pants
Egy kis igazi amerika...
451 1 0 Zene Izé
Tito and Tarantula - After Dark
Az egyik legjobb zenekar, akik filmzenét írtak.
"Now, let's kill that fuckin' band..." - From dusk till dawn
Angry Cockroaches
Myspace
543 0 1 Zene Izé
MStipee: Desperado-ban is benne volt :) Ezis Robert Rodriguez film, van egy olyan érzésem, meg kéne nézne [...]
Anouk 1975-ben született Hágában, Hollandiában. Már gyermekkorában énekelgette saját kis dalait, de kamaszkorára az éneklés komoly érzelmi kifejezőeszközzé vált számára. '97-es első albumáról (Together Alone) a Nobody's Wife meghódította a nemzetközi slágerlistákat, azóta további 6 lemezt (+ egy koncertalbumot) adott ki.



További videók: Official Anouk Youtube Channel
488 0 3 Zene Izé
Monsy: Ezt nem hiszem, el, pont ma reggel hallgattam tőle a Nobody's Wife-ot és gondolkodtam rajta, hogy [...]
fül: köszi. jó zene, jó béb :)
dude: Hatalmas kedvenc, nagyon dögös csaj jó hanggal! Anouk - Everything http://www.youtube.com/watch?v [...]
Deus Ex Machina - egy érdekes guruló izé a Yamaha-tól.
4424 0 3 Autó Izé
Belkar: képzeld már el ezzel megjelensz az utcán azonnal mindenki elkezd futkározni hogy segítség jön [...]
Dralisz: Nekem sokkal jobb ötletem van :) Majd ha lesz pénzem levédetni, akkor elmondom! :D De ez tényle [...]
.::JunKieEQ::.: Szép is..., futurisztikus is..., kár hogy egy rakás sz... Minek ez...????
Deus Ex Machina - egy érdekes guruló izé a Yamaha-tól.
4392 2 3 Izé
Belkar: képzeld már el ezzel megjelensz az utcán azonnal mindenki elkezd futkározni hogy segítség jön [...]
Dralisz: Nekem sokkal jobb ötletem van :) Majd ha lesz pénzem levédetni, akkor elmondom! :D De ez tényle [...]
.::JunKieEQ::.: Szép is..., futurisztikus is..., kár hogy egy rakás sz... Minek ez...????
Egy briliáns nótát fogunk hallani, amint egy érctorkból felzeng. Füldugó használata érvénytelenség!
4642 0 14 Izé
MrAngelo: Ez kellett nekem! Most 'mégsokkaljobban' utálom a németeket!
Yvette: Áááááááá ez a szöveg:DDD
Lacpas: En 1:31-ig birtam, szal nem nyertel semmit... En megnyertem az albumukat!:D
Mind a 14 komment
Nemrég már volt itt valami hasonló, csak akkor Tisza cipellőket ajánlottunk "jóárasítva".
Az akkori nagy sikerre való tekintettel cseppet továbfejlesztettük az ötletet és ennek lett az eredménye a brands.hu vásárlói klub, ahol folyamatosan változó nemzetközileg is ismert termékekből ajánlunk nektek sokat jó áron.
Jelenleg az Eastpak hátizsákjaiból és egyéb táskáiból vásárolhattok 30-70% közötti kedvezménnyel.
A regisztráció meghívóhoz kötött, de ez ne rettentsen el senkit, regisztráljatok és rövidesen meg fog érkezni a meghívó.
4145 2 45 Izé
|-=O=-|: Olvasd el ezt és ne kérj: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9756
luddo: szia! légy olyan kedves küldj eggy meghivót nekem ha megteheted. köszönöm szépen
Mia: én is kérek meghívást!;) Mia a becenevem. Köszi!
Mind a 45 komment
Egy kis Aviary - Phoenix tutorial... és egyben a mai cicás poszt. :)
5169 7 9 Izé
Ency: valaki megtalálta ezt a cicás képet??
Purple: az nem teccett rá.. de itt találtam jókat, köszi :)
bungle: És az a zipzár, amit ő használt? Az istockphoto.com-ról van. (beírod: zipper és rengeteget ta [...]
Mind a 9 komment
Kobe Bryant, a Los Angeles Lakers játékosa az Aston Martin átugrása után most egy mérges kígyókkal (Black Mamba) teli medencét ugrik át. ;)
8448 2 31 Izé
cirab: Én is úgy tudom, hogy kígyóban a legerősebb a mérge, de a wikipedia azt írja, hogy van rá el [...]
Killex: hmmm 1,5 napig nem nagyon bírom ki nélküle...:D:P
Mimis: ahhhh.... 1,5 éve nem nézek már NBA-t. :)
Mind a 31 komment
Bomboozle
Kösd össze az azonos színű fejeket (minimum hármat egyszerre)! A színes fejeket bármilyen színűhöz felhasználhatod. A bombákkal robbants!
8542 2 1 Game Izé
Shifty: ez nagyon jó játék!napok óta ezzel tolom :D a zenéje is nagyon ott van! :D
Rise Against - The Good Left Undone
Tudom, hogy van már egy Rise Against-es postunk, de ez a számuk is megigényli a figyelmet!
322 1 3 Zene Izé
Frankie: Rise against-től nagyon sokat fel kéne még rakni, de az milyen már, h egy személy nekiáll, és [...]
calipunkszabus: jaja..1ik kedvencem tőlük
dXter: nem baj, hogy van másik post, legyen még jóóó sok :)
Wild Cherry - Play That Funky Music
A legjobb funky számok egyike közé tartozik. Na és persze a legközismertebbek közé is! :D
1233 3 2 Zene Izé
calipunkszabus: :D:D:D igazán nincs mit!... srácok?!..ezt csináljátok utánam!:D
csicsilla: asztakuuuurva!bocsi bocsi leszokoban vagyok a csunya beszédröl ,metr egy lànynek le legyen mo [...]
MAYA BALL
egy nem hétköznapi fallabda
3414 1 0 Game Izé
Egyedi építésű robogó izék.

Még pár itt meg itt meg itt.
5093 0 14 Autó Izé
Brien: ezek amugy kurva dragak egy ilyen gépben 400-900 közti motor van ami felrepiti 1 sebességbol 230 [...]
papaluige: ja, annál már csak zsákolni kellett volna! :( de szerencsére nem lett baja! felsegítettem,oszt [...]
Re-Peet: ..mondjuk arra már nem kell kérdezni :D
Mind a 14 komment
Egyedi építésű robogó izék.

Még pár itt meg itt meg itt.
5031 3 14 Izé
Brien: ezek amugy kurva dragak egy ilyen gépben 400-900 közti motor van ami felrepiti 1 sebességbol 230 [...]
papaluige: ja, annál már csak zsákolni kellett volna! :( de szerencsére nem lett baja! felsegítettem,oszt [...]
Re-Peet: ..mondjuk arra már nem kell kérdezni :D
Mind a 14 komment
Ifjú titánok (ha valaki nem látta volna még...)
5306 1 19 Izé
bungle: Bármilyen esküvő fénypontja lehet ez a banda: http://www.youtube.com/watch?v=LoJ7EXWZ6eU :D
wtf: http://www.youtube.com/watch?v=AfNm8tceL8M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AfNm8tceL [...]
Lizard26: Wazze nem piti! Unatkozo japók:-)
Mind a 19 komment
Moby Dick - Demokrácia álarca
A magyar metál egyik alapja.
286 1 3 Zene Izé
RokkantTroll: Valahogy így vagyok vele én is, bár nekem igazán már a Fejfa helyett sem jött be.
fül: én igazából a régebbi dolgaikat szeretm, az indul a box-ig bezárólag
Shinobi: nemtom nekem az ossian jut eszembe róla mondjuk az ossian is metal... :D
Banksy, az egyik legnagyobb graffiti művész
7002 1 16 Art Izé
bungle: cancer1 küldte: Banksy in New Orleans http://damncoolpics.blogspot.com/2008/09/banksy-in-new-orlean [...]
Cromex: És igen, hogy pontosak legyünk ezek street artok, amiket stenciles módszerrel csinálnak.
Belkar: van egy kettő ami nagyon el lett találva :)
Mind a 16 komment
Régebbi postok...