REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Banksy, az egyik legnagyobb graffiti művész
6954 17 17 Izé
Nas: http://www.thisiscolossal.com/2015/08/dismaland/
bungle: cancer1 küldte: Banksy in New Orleans http://damncoolpics.blogspot.com/2008/09/banksy-in-new-orlean [...]
Cromex: És igen, hogy pontosak legyünk ezek street artok, amiket stenciles módszerrel csinálnak.
Mind a 17 komment
Peter Gabriel - Sledgehammer
1986 - So című album sikerdala, mely lenyűgöző klippjével (mely a gyurmaanimáció és a pixillációs animáció iskolapéldája - azaz számtalan fotóból lett összeállítva. A rendező Stephen R. Johnson. A felvétel alatt P.G. 16 órát pózolt egy üveglap mögött, melyre a tárgyak kerültek.) minden idők egyik legjobb videója lett és az első számú animációs felvétel (4. hely az MTV válogatáson). A dalra komoly hatással volt az 1960-as évek soul zenéje, mely elsősorban a fúvósokban nyilvánul meg, mely a Stax Records (Memphis-i lemezcég) sajátja volt. Játékos klippje ellenére a dal nem kevés szexuális és fallikus célzást tartalmaz. "Show me round your fruitcage cos I will be your honey bee"
A Sledgehammer - bár a kritikusok elismerték korábbi lemezeit is - az egyetlen széles körben ismert és elismert dala lett, mely a U.S. listán is első lett, kislemezként pedig egyből ott landolt. A dal az MTV történetének legtöbbször játszott felvétele lett.
Szöveg
312 0 0 Zene Izé
És elérkeztünk ahhoz a ponthoz amikor egy termék láttán csak szótlanul ülünk magunk előtt és rázzuk a fejünket....
És igen! Megérkezett az első USB terhességi teszt. (már volt egyébként az Izén itt - bungle)
950 0 3 Tech Izé
Zé: Április bolondjai :) (41 ~ 4. hó 1. az URL-ben)
Anti tokio hotel hungary: Van már USBs vibrátor is. :)
anon: Ezek után mi jöhet még? nemsokára kitalálják a Wii-brátor :D
Rob Sheridan munkái. Érdemes végignézni az illusztrációin kívül a fotóit és videóit is!

(Látványosan kedvel Trent Reznorral, a Nine Inch Nails frontemberével dolgozni. Nálam ezzel nyert egy érmet. ;))
6072 0 15 Art Izé
mekszamnojz: na jovan, ne jampizza itt ocsisajt! :D:P
bungle: Közvetetten, de ezt is nekem köszönheted. :P +15 sör, köszi. :D
bungle: Ámátőőőr a csóka. ;)))))))
Mind a 15 komment
Rob Sheridan munkái. Érdemes végignézni az illusztrációin kívül a fotóit és videóit is!

(Látványosan kedvel Trent Reznorral, a Nine Inch Nails frontemberével dolgozni. Nálam ezzel nyert egy érmet. ;))
6866 9 15 Izé
mekszamnojz: na jovan, ne jampizza itt ocsisajt! :D:P
bungle: Közvetetten, de ezt is nekem köszönheted. :P +15 sör, köszi. :D
bungle: Ámátőőőr a csóka. ;)))))))
Mind a 15 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy szép nagy cica: a hópárduc, más néven irbisz. Nem igazi leopárd, a pumához és a gepárdhoz hasonklóan a hópárduc sem képes bőgni. Viszont mint minden macs, szeretnek játszani:

2074 3 17 Izé
bungle: Csak úgy, mert jó kép. :) http://features.cgsociety.org/newgallerycrits/g52/387352/387352_1303402 [...]
nyehőce: Most született egy a Szegedi Vadasparkban: http://hir.ize.hu/comments.php?id=3363
csirek: nem lehetett nehéz kitlálni, mivel a hópan van és párduc alakú :)
Mind a 17 komment
Pink Floyd - Goodbye Blue Sky
Részlet az együttes "The Wall" című filmjéből Gerald Scarfe animációjával.
A szám anglia bombázását dolgozza fel, a film hősének, Pinknek az édesapja a háborúban esett el, ahogyan a basszgitáros Roger Watersé is. Pink valószínűleg ezért kezd megőrülni már gyermekkorában, majd fasiszta diktátornak képzeli magát.
1865 1 3 Zene Izé
Attila: Hát, igen a film egyik leghatásosabb jelenete, bár alig van oylan jelenet ami nem lenne hatásos. [...]
kotta: És nemcsak a szám(ok) nagyon jók, hanem a film is. Szeretem az animációs ötleteit, de ezt az e [...]
csirek: ez nagyon jó szám .
Shower Shock szappan: ha egy gyors zuhanyra még van időd, de a kávéra már nincs, akkor ez neked való: koffein a bőrödön keresztül! Elméletileg egy zuhanyozás 2 csésze kávénak felel meg...
1782 1 30 Izé
Loncsi69: Fiam (13 éves) azt mondja, hogy neki pont fordítva kéne, olyan gabonagolyó vagy gabonapehely reg [...]
zuckerfrei: kell ilyen
Re-Peet: hát izé...l.. :D
Mind a 30 komment
Cruachan - Some say the Devil is dead
Egy kis kelta ritmusokat feldolgozó folk metal.
418 0 2 Zene Izé
MStipee: Nah a Cruachan igen jóféle muzsika l,,l
fül: nagyon jó kis zenét nyomnak! mondjuk személy szerint nekem nem ez a kedvenc számom :)
A GameSpot egyik fórumozója állítása szerin idő előtt hozzájutott az EGM legfrissebb, júniusi kiadásához, mely rengeteg új érdekességet tartalmaz a Gears of War 2-ről.
445 0 0 Tech Izé
Los fastidios - Animal liberation
Egy kis antifasiszta és állatbarát szám. Küldöm a Kárpátia szerelmeseinek!! :D
643 2 51 Zene Izé
RokkantTroll: Olyan nagyon sokat nem tévedett XD
Purple: háhhhhá :D ezz jó
xcsokix: Kár volt eröltetni a spanyol tudásod Laci mert ők olaszok.
Mind a 51 komment
Anathema - Deep
Tool és Placebo ötvözetnek hat a zenéjük. A doom metal egyik alappillére az együttes.
Mejegyzés: Nem, nem tőle van a felhasználónevem lenyúlva.. csak így sikerült...
Még egy jó nóta: Judgement 
322 0 2 Zene Izé
esthof: szerintem is
fül: legjobb lemezük az alternative 4...szerintem
Tanya Stephens - It's a pity
Az 1990-es évek egyik legfontosabb reggae énekesnője. Legismertebb száma a "Yuh Nuh Ready Fi Dis Yet", amely szerepelt a Reggae Gold 1997 című válogatáson is. Az "It's a Pity", száma hozta meg számára a nemzetközi ismertséget.
637 2 0 Zene Izé
Mastodon - Iron Tusk
Zseniális dal, egy zseniális előadótól. Érdemes meghallgatni pár másik számukat is, aki a thrash, doom, stoner műfajokat szereti, annak a Mastodon igazi csemege lehet.
Capillarian Crest
Sleeping Giant
This Mortal Soil
Honlapjuk
Magyar cikk róluk: ITT
371 0 1 Zene Izé
Balázs: a legjobb progresszív metal ever!!!!
Unearth - Zombie autopilot
Egyik első metalcore banda.
263 0 1 Zene Izé
Kornadidas: hudeszeretem ezt a számot!!!:) kösziii!!!!
Az OLPC (One Laptop Per Child) alapítója, Nicholas Negroponte bemutatta a következő XO laptop koncepcióját, ami egyszerűen fantasztikus! Kb. fele akkora mint az XO 1.0, mérete egy átlagos könyvé lenne, így sokkal könnyebb az iskolába vinniük a gyerekeknek. Nincs hagyományos billentyűzete és touchpad-je sem. Van viszont két érintőképernyője, ezek helyettesítik az egeret és a szövegbevitel hagyományos módját. A főképp fejlődő országoknak szánt noteszgép tervezett árát 75 dollárban jelölték meg.

1623 0 3 Tech Izé
xD: Persze, a haszon a fontos, amit a szándék mögé bujtatnak :D
wowbagger: ez a 75 dollár is olyan lesz mint a 100dolcsis laptop...mire kijön,addigra legalább 200-250 dolcs [...]
MonTom: Miért vinne a gyerek az iskolába laptopot?
Neked még nincs Apple PowerBook fülbevalód??! Gyorsan szerezz egyet! :]
812 1 4 Tech Izé
Trixy: Milyen 30.000?Párja kerül 1100 Ft-ba. :)
Sza Sza: Most miért ne?:)...bizonyára nincs olyan ember a világon,akinek nincs 30.000Ft-ja,és nem tud vel [...]
Errtu: Ha csak ezen múlik...
Mind a 4 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunk - és egyben a mai macskás poszt :) - főszereplője a vörös macskamedve, vagy kis panda, esetleg vörös panda. Akik Firefox -ot használnak, azoknak már régóta ismerős lehet, egyébként a Budapesti Állatkertben 1990 decembere óta látható ez a különleges állatfaj, s azóta arra is volt példa, hogy e ritka állatok szaporodtak Budapesten. A Szegedi Vadasparkban is megtalálható. Imádnak fára mászni (mint a macskák) és nyalakodni is szeretnek (mint a macskák). :)

3602 8 32 Izé
csirek: de szerencsére még van...
Laci: Majd' 1 teljes napig gondolkodtam, kommenteljek-e erre a posztra. Veszek egy nagy lélegzet, és... [...]
cohors: Aranyos kis izé, télleg vigyázhatnánk jobban :(
Mind a 32 komment
Timbaland, Nelly Furtado, Justin Timberlake - Give It To Me

Timothy Z. Mosley (1971. március 10.), ismertebb nevén Timbaland amerikai dalszerző, rapper, zenei producer és szövegíró. Stílusát egyértelműen befolyásolja az R&B, a dance és a hiphop, de a pop műfajában is jeleskedik. Társával, Magoo-val alkotják az Amerikában híres hip-hop duót, a Timbaland & Magoo-t. Manapság főként Brandyvel, Nelly Furtadóval, Justin Timberlake-kel, a The Pussycat Dollsszal, Ludacrisszel és Jay-Z-vel dolgozik együtt.

Több info.: Wikipedia

Slágerei.:

Timbaland - The Way I Are

Madonna ft. Justin Timberlake, Timbaland - 4 Minutes


Timbaland - Apologize (feat. One Republic)


Timbaland Feat. Keri Hilson & Nicole Scherzinger - Scream


Flo-Rida feat. Timbaland - Elevator


Timbaland & Magoo - Flute


Timbaland, Dr.dre, Missy Elliott, Justin Timberlake - Bounce
563 2 1 Zene Izé
MStipee: A OneRepublic - Apologize -hoz annyi köze van Timbaland bácsinak hogy pénzelte a klipet, amivel e [...]
Jézus él és köszöni jól van. Legutóbb egy motorcsónak versenyen látták, amint elsétál a baleset helyszínétől.
11125 2 52 Izé
bungle: http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/11/25/article-1230738-0754E4A0000005DC-144_634x386.jpg http://ww [...]
izébigyó: csirek, 15 évesen még nem kellene ennyire álszenteskedni... A fickó egyébként megúszta bokat [...]
papaluige: sajnos nincs meg a pályarajz! de a motorcsónak versenypályán általában 2-3 kanyar van!
Mind a 52 komment
Vodka a tubusban
A 10.5% alkoholtartalmú szeszesitalt áfonya, citrom, és "energia" ízesítésben lehet kapni. A Go Wodka Extreme első ránézésre nem különbözik egy fogkrémes tubustól, ebből kell kiszopogatni az alkoholos italt.

Bonus cikk: ehető vodka és gin-tonik zselé.

Itt pedig a hírhedt vodka zselé receptje, amitől állítólag nagyon könnyen be lehet baszcsizni. ;)

Hozzávalók: 2 zacskó tortazselé/aszpik, fél lityó vodka, 2 evőkanál cukor. Elkészítjük a zselét (a zacskó hátulján rajta van, hogyan kell), de az előírtnál 20%-al kevesebb folyadékkal. Amikor készen van, egy téglalap alakú edénybe töltjük, de jégkockatartókba is lehet. A cukrot elkeverjük benne, majd 2-5 percet állni hagyjuk, míg le nem hül, de még nem dermed meg. Ekkor adjuk hozzá a vodkát és óvatosan elkeverjük, hűtőbe rakjuk. Megdermedés után 2x2cm-es kockákra vágjuk föl és mignon-os papíron tálaljuk. FIGYELEM: 3-4 kocka = feles!
2996 9 28 Izé
vöri: ez nagyon tuti, ilyet én is toltam (:
livy: Azt a pohár aljára teszik, nem bele a szifonba. http://www.barkapizzeria.hu/index.php?option=com_p [...]
csicsilla: kedvencekbe vele...:$
Mind a 28 komment
Nehéz a lányok sorsa... :) (azért a fiúké se egyszerű!)

Írjátok a kommentekbe a leggázosabb vagy legviccesebb randitokat, ismerkedéseteket! ;)
8954 15 222 Izé
Wicked: Ezen ne múljon... van egy új hely: RandiHejj! :D "Vonzódásmérő szolgáltatás - hogy olyan pá [...]
pepeti: Izé-nosztalgiázás közben találtam erre a posztra, régen elment mellettem, de most könnyesre r [...]
winkytct: nah de tenyleg! merre van az a hely? :P
Mind a 222 komment
A professzionális japán masszázsfotel a legújabb technológiával készül! Rendkívül magas minőségben, megbízhatóan nyújtja a frissítő-pihentető masszázs élményét, exkluzív kivitele, valódi bőr borítása és egyedi megjelenése révén egyszerre díszíti a lakást és kényezteti az embert, minimális fogyasztás mellett nyújtva maximális élményt.
5853 2 4 Izé
s.csuli: nekem nem jön be az oldal
anon: ez jó :DDD ilyen nekem is kell :D
lb7: ez k.rva nagy!!! xD
Mind a 4 komment
Corvus Corax - Dulcissima

A Corvus Corax napjaink talán legérdekesebb zenekara, melynek zenei öröksége egészen ezer évvel korábbra nyúlik vissza, a középkor kezdeteihez. Aposztrofálják középkori zenének, de "középkori rock-nak" is a muzsikájukat, egy biztos, nem lehet szó nélkül elmenni mellettük. Hangszereik kizárólag a középkori formáknak felelnek meg, de nem vetik meg a népi hangszerek szerepeltetését sem. A zenekar '89-es megalakulása óta töretlen népszerűségnek örvend és válogatás vm. koncertfelvételekkel együtt 17 lemezt csináltak eddig. Olyan muzsika ez, melytől hippokraszt (középkori fűszeres bor, néha ma is csinálják hol vörösborból, hol fehér édes borból) támad kedve inni az embernek.
373 0 1 Zene Izé
RokkantTroll: Nemcsak, hogy remek zenészek de emberileg is óriási arcok. A győri (fergeteges) koncert utáni k [...]
Queen vs Miami Project "Another One Bites The Dust"

Egy jó kis Break tánc zene!

288 0 1 Zene Izé
MStipee: Nemtudom... nem kifejezetten Break tánczene, de jóféle muzsika :)
Az egyik legjobb banda a világon!

Egy kis magyar info róluk!
442 0 3 Zene Izé
calipunkszabus: a A Fire Inside-nak tényleg a régi számaik jók..azok inkább punkosak!
enti: én a régebbi, zúzósabb zenéiket jobban csipázom. :) tény hogy ez se rossz!
fül: ez tényleg nagyon jó szám.de asszem' én őkez is inkább csak hallgatom mint nézem is...sorry
Tudom már voltak ilyen könnyen leolvasható (vagyis idióta japán :)) órák itt a Tokyoflash-től...
Ez egy újabb, Infection névre hallgat.
3876 5 31 Izé
bungle: http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=2365
Laretta: Tök jó ez az óra
Belkar: szerintem jó az ilyen legalább csak te tudod leolvasni nekem kellene ha ingyen lenne :)
Mind a 31 komment
A világ legkisebb - Da Vinci ihlette, egyszemélyes - helikoptere.
2818 4 4 Izé
pitty: És tényleg milyen egyszerű ez is! Nagyon örülnék neki,ha elterjedne mint a kerékpár. Talán [...]
mekszamnojz: szerintem eleg szomoru hogy mar tobb szaz evvel ezelott okosabbak voltak nalunk, es mi jol tul bonyo [...]
alphadog: Én inkább olyat szeretnék, hogy kitalálok valamit és még életemben megvalósítják. :) Mint [...]
Mind a 4 komment
Da Vinci ihlette egyszemélyes helikopter

2022 0 1 Tech Izé
hodosy: ez jo dolog csak ha van egy kis szél vége i s !!
Egy megrázó esküvő
8383 0 14 Art Izé
Kestrell: Nah azt hiszem ide pont illik Al Bundy egyik aranyköpése: " 4 esküvő 1 temetés, az ötször ugy [...]
anon: Sajnos ez egy olyan emlék amit nem fognak elfelejteni és pont az esküvőn :(
KenGuruL: nem semmi eskövői fótók, azt a durva
Mind a 14 komment
Egy megrázó esküvő
8791 2 14 Izé
Kestrell: Nah azt hiszem ide pont illik Al Bundy egyik aranyköpése: " 4 esküvő 1 temetés, az ötször ugy [...]
anon: Sajnos ez egy olyan emlék amit nem fognak elfelejteni és pont az esküvőn :(
KenGuruL: nem semmi eskövői fótók, azt a durva
Mind a 14 komment
Amikor a "Száguldás, Porsche, Szerelem" más értelmet nyer... ;)
A fickó, Edward Smith állítólag több mint 1000 kocsival szexelt.

Egyedül hagynád a kocsiddal? :D Szavazz itt. :)

6066 0 41 Autó Izé
mekszamnojz: szánalmas, de akkor is LOL :D
Erunder: Itt a fószer haverja akció közben :D http://hir.ize.hu/click.php?id=9350&url=http%3A%2F%2Fwww.5pe [...]
.::JunKieEQ::.: Tucc brümmögni Szuzi....? :DD
Mind a 41 komment
Amikor a "Száguldás, Porsche, Szerelem" más értelmet nyer... ;)
A fickó, Edward Smith állítólag több mint 1000 kocsival szexelt.

Egyedül hagynád a kocsiddal? :D Szavazz itt. :)

6238 0 41 Izé
mekszamnojz: szánalmas, de akkor is LOL :D
Erunder: Itt a fószer haverja akció közben :D http://hir.ize.hu/click.php?id=9350&url=http%3A%2F%2Fwww.5pe [...]
.::JunKieEQ::.: Tucc brümmögni Szuzi....? :DD
Mind a 41 komment
Újabb mangás játék a sorozatszerű fehér-fekete képek kedvelőinek! Nyeremény a MANGATTACK gondozásában megjelentetett Micuki Rjóko: A káosz kapui mangasorozat első része (minél többen ráizgultok, annál több pld.). Itt lehet válaszolni (kommentként), aztán kisorsoljuk, ilyenek. A válaszok beérkezési határideje hétfő nulla óra nulla perc. A kérdések után megadott lehetséges válaszok közül kell választanotok, ami itt nem szerepel, az nincs is.

Kérdések:

1.: Melyik hazai könyvkereskedés árul május 23-án 16 óra és május 26-án 10 óra közt 30% kedvezménnyel képregényeket egy "Hihetetlen Hétvége" keretében? (Lehetséges válaszok: Líra, Libri, Alexandra, Bookline)

2.: Hány új sorozatot indított útjára hazánban 2008 tavaszán a Mangattack? (Lehetséges válaszok: 3, 4, 6, 8)

3.: Hány részes lesz (a jelenlegi tervek alapján) A káosz kapui mangasorozat? (Lehetséges válaszok: 1, 3, 4, 5)

Mentő kérdés (4.): A világ mely országában értékesítik a legtöbb mangát? (Lehetséges válaszok: USA, Japán, Franciaország, Németország).

Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. Bookline
2. 4
3. 3
4. Japán

A helyes megfejtők közül pedig a következő öt emberke reménykedhet, hogy a kézbesítést végző cég munkatársai nem kedvelik a mangát és teszik a bögrék-pólók mellé a nyereményeket:
Hakuren, Aniko-Chan, halaszpal, andyka014, mucki

Különdíjas papaluige, akin nincs sapka, de most újra elpostázzuk a sapit, hátha...

A nyertesekkel privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.

Köszönöm a figyelmet, oszoljunk kérem, nincs itt semmi látványosság.
2223 1 72 Izé
papaluige: Nekem pénteken meghozta a postás(végre)! úgy,h van sapim,pólóm,bögrém meg matricám! :) kös [...]
papaluige: :)
hakuren: úgy értem a mangát mikor kapom meg, mikor hozzák XD De jó lesz nem félreérthető dolgokat ír [...]
Mind a 72 komment
Egy igényes rockzenekar.
Kárpátia-Pálinka
562 5 4 Zene Izé
andree: az utóbbit én is tudom tanúsítani.....
radicalhun: Egy szamot ajanlok a Karpatiatol... http://www.youtube.com/watch?v=lBI_K4UzcjY&feature=related A ran [...]
Shinobi: én pl azért is szeretem a kárpátiát (azon kívül h jól játszanak) mert ők nem azokat képvi [...]
Mind a 4 komment
Önimádó honlap, avagy mit tegyünk, ha depisek vagyunk. :)
Je voornaam -> Keresztnév
Je achternaam -> Vezetéknév
Je geslacht -> nemed ("M" férfi vagy "V" nő)
15318 11 25 Izé
anon: Szavazz Ákosra. Ákos az első ember a Jupiteren :D ez marha jó :D jaj most elmondtam a nevem :D t [...]
Belkar: ha vissza olvasnál 16-ik kommentben már leírtam
Powaflips: nekem azt írja ki h tilt :)
Mind a 25 komment
Egy kis érdekesség: A Mojszejev-féle előadásmód a breakdance gyökere? :DD

(Valójában egyre inkább bizonyossá válik, hogy a világban orosznak ismert bravúros stílusú tánc nem más, mint a magyar hajdútánc).

"A források hangsúlyozzák a tánc szilaj, dobogós jellegét (toborzók), kiemelik szinte AKROBATIKUS UGRÓ ÉS GUGGOLÓ, FÖLDHÖZ LAPULÓ FIGURÁIT, s a táncot kísérő karjátékról, valamint ritmikus kiáltásokról is tesznek említést."
Kieg.: A leírások szerint kora egyik legjobb hajdútáncosa Balassi Bálint volt.
2773 5 15 Izé
loloppo: Oké, meg van bocsájtva :) Kreatívság meg korretság meg minden. Szerintem nagyon el van találv [...]
bungle: Dehogynem jöhetsz, csak hozzál söröket. :P
kotta: Hát a címkék gyanúsak voltak eddig is, de hogy ilyen nyíltan... Sajnos nem mehetek hozzád, má [...]
Mind a 15 komment
Falx Salker - napelemes, elektromos-hibrid meghajtású repülő

A gépbe egy extra takarékos 100 lóerős robbanómotor kerül, melyre rásegítenek a napelemek, így képes 10 liter benzinnel egy órát a levegőben tölteni.
1364 0 1 Tech Izé
leep: nagyon jó!
A Föld körül keringő összes műholdról (nagy kérdés, mi van a titokban fellőtt, szupertitkosokkal) egy nagy kavalkád. Aki ezen kiigazodik...

A nagyfelbontású kép
11554 6 40 Izé
ismeretlen: szerintem meg felment a fotós és ő csinálta a képet, pff bakker persze hogy gagyi 3D-s kép. A [...]
morlac: Én nem hiszem el, ez egy gagyi 3D Studio Maxos vagy valamilyen renderelt kép...
Laci: Fürdik a (mű)holdvilág az éj tengerében
Mind a 40 komment
Elkészíthető a saját érintőképernyőd, ha van egy webkamerád vagy egy telefonod. És nem is drágán.
2026 1 1 Tech Izé
yoman3d: ez nagyon joo, meg is csinalom
Régebbi postok...