REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Roncsderbi egy kicsit másképp! Nagyon állatok! :)
7724 3 8 Izé
Dopamine: Igazi redneck móka :D
ibor90: hát hogy is mondjam...rohadt unalmas...még ha talicskával mennének az is izgalmasabb lenne :)
Laci: Már megbocsáss, hogy lenne selejt egy gép amelyik így neki tud menni egy másiknak. Megnézi egy [...]
Mind a 8 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a norvégiai lemming.

Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)

Egy bébi lemming:


És végül a lemming-dal.
3535 1 87 Izé
M.agnus: Néhány történész a lemmingeket tartja a bizonyítéknak arra, hogy létezett Atlantisz. ez a fa [...]
CRaPtRaSH: asdasdasdasdasdasd :D
rivaul: Inkább az a kérdés melyikőjükre hasonlítanak jobban a kis jövevények :)
Mind a 87 komment
Ahol egynek jut, jut kettőnek is...
4492 1 45 Izé
CRaPtRaSH: mirőőőbeszéééész :O szercsibercsi van te kis nyomi :D
rivaul: crapt+purp hogy szakadjatok meg ti roszindulatú kis koboldok!!! :@ :D
Laci: Sokan egyáltalán nem szoptatják gyereküket. Ez méginkább elgondolkodtató.
Mind a 45 komment
Venetian Snares: Szamármadár 
Egy kísérletező elektronikus zenész egyik jól sikerült muzsikája érdekes klippel.
357 1 6 Zene Izé
halacska: Venetian Snares egyébként kanadai arc, a barátnője magyar. Megtetszett neki ékes nyelvünk, ez [...]
MStipee: Ez veszettjó :D
konvejor: höhö közepén a lefagyás nagyon jó.
Mind a 6 komment
Jerrari SUV - egy érdekes ötvözete a Ferrari 365 GT-nek és a Jeep Wagoneernek.
2848 0 3 Autó Izé
Re-Peet: Pedig van olyan cég (talán angol) amelyik olyan Ferrari kombikat csinál, amely egész jól beleil [...]
r3clbull: nekem nem bejövös
konvejor: látszik, hogy van benne anyag.
Jerrari SUV - egy érdekes ötvözete a Ferrari 365 GT-nek és a Jeep Wagoneernek.
2918 0 3 Izé
Re-Peet: Pedig van olyan cég (talán angol) amelyik olyan Ferrari kombikat csinál, amely egész jól beleil [...]
r3clbull: nekem nem bejövös
konvejor: látszik, hogy van benne anyag.
Ez egy jó kis dal.
Jeszusom, ez is '95-ből! Az idő repül. Nick Cave hangját meg szeressük.

(Kylie Minogue + Nick Cave & the Bad Seeds: Where the wild roses grow)
524 2 4 Zene Izé
Toffy: Tényleg köszi igazi klasszikus és kötelező darab mindenkinek szerintem
kotta: Nincs mit. Én délelőtt voltam így, azért is jött a képbe. Én is kedvelem. Te meg azért alud [...]
babapiskóta: Ez most kibaszottul illik a hangulatomhoz. Már fél órája megy... de sztem hajnalig fog menni, ha [...]
Mind a 4 komment
Tool - Vicarious
Napjaink egyik leglátványosabb és legeredetibb (art, progresszív) rockzenekara.
Élőben
Még egyszer élőben 
Honlap
281 2 5 Zene Izé
MStipee: A Jambi is igen zsneiális :) l,,l
fadam: egyik kedvenc az utóbbi időben
blablapff: én először a the pot című számmal ismerkedtem meg, de azóta is az maradt a kedvencem. jah, me [...]
Mind a 5 komment
Screaming Trees - Bed of Roses
Egy kevésbé ismert grunge zenekar természetesen Seattle-ből.
469 0 6 Zene Izé
weedjay: itt a mukodo link: http://www.youtube.com/watch?v=4RNLIOiWppE
Chino: de azért jó volt az ------ ezt akartam írni csak a jó kiamaradt
Chino: de azért volt az... ilyen zenészekkel rossz nem lehet:D
Mind a 6 komment
Egyik kedvencem, már lassan 5 éve: Armin Van Buuren feat. Justine Suissa - Burned with Desire
579 0 0 Zene Izé
Robert Plant & The Stange Sensation - Shine It all Aroud (Mighty Rearranger album)
Kiváló dal egy időtlen muzsikustól.
287 1 0 Zene Izé
Vigyázz, ha egy kicsit bebaszcsizol! ;)
11173 3 39 Izé
bearney: Hehe, ez velem is megtörtént Balaton-on! Elemntem hányni, bezárt a diszko én meg reggel kiugrot [...]
CRaPtRaSH: ne is,mert ebben nincs semmi félreérthető :D
Purple: az ugyanaz te :D
Mind a 39 komment
A Microsoft Worldwide Telescope béta változata.
A Google Earth riválist kapott

Egy rövidke cikk itt.
1282 0 0 Tech Izé
Buju Banton - Champion (egy jó kis reggae:D rampapapammpamm)
736 1 7 Zene Izé
Ganja Master: itt ez a link jó csak nem klipp csak enjoydamusic : D... http://youtube.com/watch?v=bybiiEE7ZyA k [...]
dino: Thiz video has been removed by the user...
NuttySomeone: a szeme miatt?:)) ha en nemtom..
Mind a 7 komment
Nathan Hughes- Glove
egy szál basszusgitárral
411 0 3 Zene Izé
Purple: :DDDDD
Balázs: nagyon jól keni a vajat:)
anath3ma: asszem ez lesz a kedvenc számom. nem semmi.. nagyon nagyon nagyon.
Máté Péter & Michael Kropf - Egyszer véget ér

Michael Kropf egy balettelőadásra készült amikor a főpróbán acchilles in szakadása lett. A pályafutását be kellett fejezni és amikor felgyógyult ezt a számot dolgozta fel.
(az arcát   (is) nézzétek)
422 2 2 Zene Izé
kotta: Ez nagyon jó, köszi, h beküldted. Nagyon jó dolog ám táncolni (bár a balettot kb. két évese [...]
Fanti: Ezt én nagyon szeretem, meg nem tom mondani, miért, de olyan jól csinálja a pasi! Szép.
30y - Egy perccel tovább
460 5 16 Zene Izé
Kremy: Akkor most reagálok mindenkinek egyben.. Semmi gáz h elrontottad a címet,nem szemrehányásként [...]
M.agnus: Nem tudom letörölni a félmosolyt az arcomról...
CRaPtRaSH: egyedbe?:)
Mind a 16 komment
Pink Floyd - Another Brick in the Wall
Megkerülhetetlen izé. (a klipp elején felolvasott szöveg a Money c. dal egy részlete.)
365 2 8 Zene Izé
kasmat: Nagyon jó! Ha jól tudom Marlyn Manson is feldolgozta, egész jó lett.
halacska: a pink floyd egyike a rocktörténelem legnagyobb zenekarainak, ez a zenéjük nagyon hasít! a korn [...]
Attila: Letöltöttem a léjteszt flepléjert és mégsem játsza le!! wááá, mindegy úgyis megvan az ös [...]
Mind a 8 komment
Hanzel Und Gretyl - SS Deathstar Supergalatick
egy kis Industrial Metal New York-ból
418 0 6 Zene Izé
halacska: szerintem ez egy teljesen jó zene, nem tudom miért kell fikázni :P van egy stílusuk, de nem hinn [...]
fül: de miért néznek úgy ki mint a raverek 1995-ben?
M.agnus: SS Deathszar.
Mind a 6 komment
Norther-Final Countdown (Europe cover)

A final countdown egy deathbanda előadásában...:D
309 1 1 Zene Izé
fül: nagyon jók!!!
Egy kicsit gyorsabban tekerne, lehet jól is szólna... ;)
4904 1 13 Izé
pean: Lehet, hogy az Operába megy és ő a zenekar...
Dawe: ha reggel 6kor eltekerne előttünk ott helybe lelőnném
buddha: nem, az a szeplősök klubja, csak megint beleszartak a ventillátorba!!!!!!
Mind a 13 komment
Salome De Bahia - Outro Lugar
Egy partyról sem hiányozhat!
541 0 1 Zene Izé
Balázs: a copacabana jobb száma szentem
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a ködfoltos párduc. Rendkívül veszélyeztetett és egyben a leggyönyörűbb macskafélék egyike!

2914 6 46 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-1349789/Newest-big-cat-species-Sunda-Clouded-Leopard-actually-diffe [...]
Biguli: inkább kihagyom.Nekem hál' isten még nincs anyósom,de az egyik exem anyjának volt olyan csipőj [...]
Purple: :|
Mind a 46 komment
Az egy dolog, hogy csinál ilyet a csaj, na de hogy van akinek kell is, az már nekem sok!
10610 1 27 Izé
r3clbull: hát ez utálatos baszki...a hideg ráz
zuza: nemtudom olyan groteszk az egész . mint művészi alkotás , tényleg elképesztő . Nade yerekkén [...]
CRaPtRaSH: sztem nem faszagyerekség ha legózik a felnőtt ember,de ez kurvára nem játék... én is le szokt [...]
Mind a 27 komment
Állandó rovatunk ezúttal egy Kung Fu Panda kedvcsinálóval, a készülő Prince of Persia mozifilm első plakátjával és a Star Wars: Clone Wars médiaanyagaival.
3466 0 3 Film Izé
csicsilla: ez kész ez a mese!XD nekem màr kicsit elegem van ezekböl a tipusu mesékböl nem füztem hozz [...]
Belkar: kung fu panda, hmm... valahogy south park jut róla eszembe vagy nemis ott szexuális zaklatás pand [...]
anon: A Kung Fu Pandára nem sorsoltok jegyeket? :DDD
Állandó rovatunk ezúttal egy Kung Fu Panda kedvcsinálóval, a készülő Prince of Persia mozifilm első plakátjával és a Star Wars: Clone Wars médiaanyagaival.
3576 3 3 Izé
csicsilla: ez kész ez a mese!XD nekem màr kicsit elegem van ezekböl a tipusu mesékböl nem füztem hozz [...]
Belkar: kung fu panda, hmm... valahogy south park jut róla eszembe vagy nemis ott szexuális zaklatás pand [...]
anon: A Kung Fu Pandára nem sorsoltok jegyeket? :DDD
SOHA ne ijessz meg egy feketét!

Ez a másik videó is azt bizonyítja. :)
14232 14 47 Izé
Laci: Nyugodj békében
senzu: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ezen meghaltam
rivaul: Most a lelkembe gázoltál X') XDDDDD
Mind a 47 komment
Fear Factory - Bite The Hand That Bleeds
A fűrész első részének egyik zenéje
547 0 8 Zene Izé
ZeroO.: :DD
ZeroO.: jólvagy?:D
Purple: :DD áj szink... amit kuldtetek :DDD egy ketoo hááhhom... XD jah imátok meghalgattatott, van gru [...]
Mind a 8 komment
Twisted Sister - I Wanna Rock
A glam egyik képviselője. Igazi gyöngyszem a hőskorszakból! :D
332 2 1 Zene Izé
Balázs: mostmá muszály:D.....De ezt én is küldteeem xD
Tibbah - Magyargyerek
Egyik kedvenc zeném, nagyon tanulságos
690 2 1 Zene Izé
Powaflips: raj zene...én is szeretem:)asszem én is beküldtem:)
A Rózsaszín Párduc egy SKA verziója
1036 1 0 Zene Izé
Amanda Lear- Give a bit of Mmmmh To Me
Kinder bueno reklám
A durva szeritnem, hogy egy nő énekli :D
1060 2 8 Zene Izé
mrzolee86: áááá bármit meghallgatok csak ezt ne :) ha meghallom véletlen ezt a zenét, mindegy miből jö [...]
Fanti: Jóvanna, sikerült félregépelnem, kövezze meg akivel még sse fordult elő :D
BoshI: Én meg úgy tudtam,hogy ez egy Enigma szám és az a címe,hogy Amanda Lear...:D minden nap tanul v [...]
Mind a 8 komment
Egy kis dárenbéz ;)
Egyik kedvenc

The Panacea - Found a Lover
645 1 2 Zene Izé
Purple: kúlens :DDD ezt még nem hallottam :) a szám is igencsak jóó
fül: ez a csávó itt megijesztett, de az a zene az nem :) kúlens
Neophyte - Always hardcore :: Oldschool HC/Gabba.
Egy másik feldolgozás, amit később a Scooter is "magáévá tett".
556 1 1 Zene Izé
neophyte: Na ezt már szeressem! :)
Tool - Right in two
(zseniális együttes, zseniális szám, zseniális animáció.. )
359 1 6 Zene Izé
anath3ma: amúgy az ehhez készült animáció a Bendito Machine teljesen különálló darab, nem Tool klipp, [...]
Chino: az már a te ízlésed miatt van hogy nem tartod zseniűlisnak. de leítrad hogy az egyik legegyedib [...]
RokkantTroll: Egyediségük a zenéjükben, a világlátásukban, a szövegeikben és (nem utolsó sorban) a klipj [...]
Mind a 6 komment
Egy kis psycho-fíling, egy kis májkldzsekszon-utánérzés, mindez '95-ből egy szerintem nóném bandától. Ja, és az egész krepinek, köszönettel.

(The Bates - Billie Jean)
356 1 8 Zene Izé
M.agnus: Szigeten is voltak néhány éve. (A veszkócsizmás, fecskegatyás, hálótrikós énekest nehéz e [...]
ZeroO.: ja érteem:D
CRaPtRaSH: aki kisbetűvel írta... tudja h neki szól;]
Mind a 8 komment
Weezer - Photograph
leghíresebb számuk itt
290 0 0 Zene Izé
Szécsi Pál - Csak Egy Tánc Volt
271 0 3 Zene Izé
kasmat: Nagyon jó szám! :D
RokkantTroll: Pécsi Szál
Fanti: ÓÓÓ, ezt is úgy imádom ^_^*
Spider Pig Theme Song
A Simpsons film egyik zenéje
És kicsit átmixelve
662 1 5 Zene Izé
Conscripter: Na akkor jót küdtem be :-)
Purple: jajj de jó ez a remix :DDDD ááá tánci van, le is szedem XD
BoshI: Pókmalac!!!A legjobbb!A simpsonnal együtt!:)
Mind a 5 komment
John Williams - Filmzene mix

Ennio Morricone mellett John Williams a legnagyobb filmzene-szerző. Műveit már mindenki hallotta. Ha nem, akkor nem látta a Csillagok háborúját, az Indiana Jones filmeket, a Cápa filmeket, az E.T.-t, a Schindler listáját, a Ryan közlegény megmentését, stb. Íme egy kis válogatás legismertebb szerzeményeiből.
701 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...