REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Itt egy másik :)SlipKnoT-Boten Anna :D
695 1 0 Zene Izé
Helloween - Laudate Dominum

Egy latin szöveget dolgoztak föl a srácok, nagyon zúzós lett sztem :)
443 2 5 Zene Izé
gnyul: Jajj Helloween...a "Tökös bácsi" :D én de sokat hallgattam 2 éve :)
Hbrex: én most is imádom :) LAUDATE DOMINUM gyerekek :D
RokkantTroll: Na ez egy nagyon mókás nóta. Imádtam annak idején.
Mind a 5 komment
Lamb - Gabriel
Egy kis chillout... elég fájdalmas, de talán megéri.
372 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: ahogy meghallgattam a szamot le is toltottem nerol gyorrsan;)) megtetszett ..szeretem a chillout-ot [...]
Mantra Porno - Disco Galaxy (magyar együttes)
427 0 0 Zene Izé
Turbonegro-Do You Do You Dig Destruction   Ez a banda egyedi stílusban nyomja,melyet "Death Punk"-nak neveznek
483 1 0 Zene Izé
2006-ban, a Kerrang magazin az újság elindulásának 25., illetve a lemez kiadásának 20. évfordulójára megjelentetett egy METALLICA – Kerrang! Remastered (Master Of Puppets Revisited) című lemezt a magazin ingyenes mellékleteként, amelyre ismert mai zenekarok (többek között a Machine Head, a Trivium, vagy a Bullet for my valentine) játszották fel a számokat abban a sorrendben, ahogy az a klasszikus lemezen volt. Minden zenekar külön kapott egy számot, nem egymással közösen készültek a felvételek. Ez is bizonyítja, hogy a Master-rel a Metallica maradandót alkotott.
394 0 2 Zene Izé
Balázs: én tudom:) a szöveget wikiből másoltam:$
ToMz: nem csak a masterrel alkottak maradandót:) szvsz az összes albumuk maradandó:)
BSB - Get down ... I feel in heaven when I look in your eyes ,I know that you are the one for me (one for me)...  hulljon a férgese... lehetne egy ,,régen menő ma már gáz,hogy szerethettem ezt a szart" kategória is XD
443 0 15 Zene Izé
CRaPtRaSH: 2hete stoval végignéztünk egy BSB klipet... :DDDD egyből te jutottál eszembe
csicsilla: Nikket én sem csiptem ö volt a babaarc...Bràjen utàn jöttem rà hogy nekem a nagyfe [...]
CRaPtRaSH: :'(
Mind a 15 komment
Egy klasszikus:
Guns And Roses - Paradise City
359 1 2 Zene Izé
csirek: jíhhá
Balázs: ez egy jó számuk de valahogy őket nem igazán szeressem
Cavalera Conspiracy avagy Max és Igor Cavalera újra egy bandában
430 0 1 Zene Izé
pepeti: Sanszos hogy Sepu reunion lesz ebből a dologból.:) Ha esetleg még hazánkat is érintené magam a [...]
Egy nagyon jó magyar banda egyik legjobb száma: Strong Deformity - Imaginary Adventures
másik frankó: Genie in my mind
402 0 4 Zene Izé
fül: Dúdoláshoz meg a szöveg(ek) http://www.strongdeformity.hu/syrup_lirics.html
kKNd: Köfi.
Purple: javítottam
Mind a 4 komment
Brigád - Ego
367 2 0 Zene Izé
Tyr - Regin Smiður (Megj.: egy kis feröeri folk/viking metál.)
550 1 7 Zene Izé
MStipee: Biza :) MEllesleg akinek tetszik a Tyr, az valószínűleg Vintersorg-ot is kedvelni fogja, valamint [...]
Balázs: Szerintem is,nagyon profik.
Baldr: Egyetértek, bár azt meg kell hagyni hogy a Tyr sem barátja a keresztény kultúrának. :) (Bár, [...]
Mind a 7 komment
Sokak szerint kissé depis a Radiohead, szerintem annyira nem, itt egy példa hogy lehet hogy tévedtem...
Radiohead - Paranoid Android
468 0 6 Zene Izé
csirek: hát azért én szerencsére még nem beszélhetek öröklésről :D
MStipee: Énis szüleimtől örököltem a nagy doboznyi LEd Z, Deep P, Pink F stb bakeliteket :)
csirek: kedves édesapám után én is erre a sorsra jutottam :D na azért nem mintha bánnám :)
Mind a 6 komment
Aretha Franklin - Respect (hát ez egy csomó film zenéje volt )
668 1 3 Zene Izé
philpo: ez a szám egy soul szám szóval lehetne egy ilyen kategória szerintem
csicsilla: ezért is tettem a filmzenékbe mert gözöm sem volt hova jéne tenni...
SQS: Na ez a post a legjobb példa arra, hogy jó lenne, ha egy post több kategóriába is tartozhatna. [...]
Hatóságilag Tilos - Éjfél előtt egy perccel
496 0 1 Zene Izé
ForDeX: alap zene^^
Hypocrisy  - Eraser
Peter Tägtgren űberkirály bandája egy űberkirály számmal :)
697 0 2 Zene Izé
Sztiki: végre egy műértő :)
Lee77: Lapozgatok, lapozgatok és hát látom van itt jó anyag is! Helyes, csak így tovább!!!
Servo.hatred - Genesis
Egy kicsit ismeretlenebb stílus, magyar előadója 
719 1 0 Zene Izé
Szerintem a legjobb videoklippek egyike: Chemical Brothers - Star guitar
1069 0 3 Zene Izé
Dawe: a klip még jobb is szerintem mint a zene
pityaa: nagyon fajn!
DaVinci: Nagyon jó zene, és tényleg megy hozzá a klipp.
Ladánybene 27 - Kell egy ház
685 2 2 Zene Izé
kasmat: Örülök, hogy sikerült eszedbe juttatnom :)
konvejor: De régen hallotam már :D
Új izé a láthatáron: zene izé

Purple kedves volt olyan drága és elvállalta az oldal szerkesztését, de természetesen várjuk a segítséget tőletek is, küldjetek be mindenféle jó kis zenéket! :)
Meg ötleteket is várunk, mit szeretnétek még az új oldalra, milyen stílusokat hiányoltok, stb. Rádió pl. lesz, meg pár tervünk még van a mi tarsolyunkban is...
6834 13 356 Izé
Purple: múkodik :D gyertek muzsikálni!
dude: És lám, tényleg működik. Uri bátyánk úgy látszik működésre bírta! :D
eNMi: kitartottam és a gyümölcs is megérett mostanra :) műxik, csak mostmár fogalmam sincs, h mit k [...]
Mind a 356 komment
Kínai csirkeüzem - kicit mászkép mint nálátok Európábán van.

Egy darabig nem esztek csirkét, szóval csak óvatosan...
12155 1 176 Izé
Purple: ennyi :) (amúgy utálom...)
rezso: Például gomba,látszik, hogy még nem tanultátok az iskolában :D
focuskoma: Szeretettel Purplenek!!! XD ;) http://www.youtube.com/watch?v=xxq_dnS57U0 http://www.youtube.com/wat [...]
Mind a 176 komment
Kalandra fel! ;)
Ez kérem szépen egy KUKÁSAUTÓ szimulátor!!!

15905 1 19 Izé
JeLo: Ennek toltam a demóját és egy nagy határ kukatartalom :) Nem lehet irányítani, tényleg kezelh [...]
Bubsy: vááá, ez kell!
s_king: :) (A főoldal miatt.)
Mind a 19 komment
Nick Heidfeld elnézte egy kicsit a falat az új BMW Sauber bemutatóján...
13799 1 12 Izé
SSly: el lehet neki nézni, sumiról is van az a video amikor elüti a szerelőt, bár az már komoly mert [...]
yushuf: mit vártok tölle a fiát Yoda-nak hivják ő meg ugy néz ki mint Bud Bundy
neophyte: Ja,egyébként múlthét vasárnap volt róla szó az F1 klubban,szal sztem nem rég
Mind a 12 komment
Egy kislány a zongoránál: Emily Bear.
6108 4 20 Izé
NuttySomeone: waaaa ez kvara faszas..de tehetseges a lejanyzo..eleg hamar kezdhette ez sep:)
Lac: öt lába van és abból 2 szőrös, mi az? kislány a zongoránál :))
Re-Peet: Ez nem az a hányós műsorvezető??? :D
Mind a 20 komment
Na próbáljatok csak meg beleugrani a saját gatyátokba! Ugye nem is olyan egyszerű! :P
7979 5 17 Izé
Wenya: ezek állatok :D:D
NuttySomeone: bittos josokat edzett hogy oszzehozzon egyilyen sorozatot a gatyabaugrasairol:)) es bittos a "tokeit [...]
papaluige: Én meg remélem,h fájt is!
Mind a 17 komment
Néddmán, mekkora nagy egér, nézzük csak meg közelebbről!
6283 6 58 Izé
bungle: Pláne kettőt, pórázon kikötve. http://www.youtube.com/watch?v=sViyz0M-I9k
NuttySomeone: na nagy a fule:)) ahh hanem ejdibb lenne
CRaPtRaSH: bocsi,de ezt már elintéztük,ez az egyik,a másik h nem kötekedni járunk ide... a harmadik meg k [...]
Mind a 58 komment
Csak egy példa arra, hogy miért ne tegyetek fel száguldozós videót a netre.
12416 2 51 Izé
Lui-G: Milyen álszentek vagytok, úristen!!! Rengeteg a baleset és rengeteg a motoros/autós videó is. E [...]
bandee1219: Jól tudod, részben, mert némely német autópályán nincs, ott sűrű a 2-300 km/h, de van, aho [...]
eol: Erről az az eset jutott eszembe, amikor egy csávó pizzát rendelt a lakására... majd a saját l [...]
Mind a 51 komment
Tegnap a snooker világbajnokság döntő egyik szünetében berohant egy fickó ruha nénkül. Tiszta focimeccs. :)
7928 3 16 Izé
bikarbona: ezt pont láttam élőbe :D kérdezte is a szpíker hogy a jimmy jump volt-e
Belkar: mindenkinek szól aki most letámadott: poénnak szántam amúgy... szal nem kéne ennyire komolyan [...]
pettj: Én asszem időben küldtem a postot. Vagy az időeltolódás?
Mind a 16 komment
Megszületett egy újabb téli sport.
1721 1 4 Izé
Katcz: Én vennék is, egy csomó olyan sportot űzök, amihez használható volna... bár, ha snowboard, [...]
gvereb1: a sznikkersz reklámban is ilyennel nyomulnak
dns87: (És a kommentekXD) Komoly lehet, én szivesen kipróbálnám.
Mind a 4 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a lótücsök (vagy lótetű, Gryllotalpa gryllotalpa).

Sokan keresik, de nem barátkozás céljából. Pedig horgászni jól tud. Meg muzsikálni is.

Aki pedig barátkozás céljából keresi, az is könnyen pórul járhat, ha nem értik meg egymást zeneileg. "..különben megismerkedhettek éles ásóimmal!..."

(Purple-nek, kézcsókkal)

3374 2 39 Izé
olcsibacsi: Maccoyi javaslatára, íme amit én fotóztam egyébként szerintem kb 6-7 centi lehetett :) web.t- [...]
Schabee: félelmetes
Mimis: Ááááá, ez max. 10-15cm. :) ;))
Mind a 39 komment
Egy kis magyar érdekesség, fejlesztőknek mobilra :)
1336 0 0 Tech Izé
Egy érdekes, robotfejre emlékeztető ház - Pierre Hebbelinck projectje.
2391 0 11 Art Izé
Mongoose24: Legalább nézne kedvesen, vagy valami:-)
mekszamnojz: felenk ilyen feje csak a kockaknak van :D
meklén: felétek ilyen feje van a robotoknak??? nemá
Mind a 11 komment
Egy érdekes, robotfejre emlékeztető ház - Pierre Hebbelinck projectje.
2453 0 11 Izé
Mongoose24: Legalább nézne kedvesen, vagy valami:-)
mekszamnojz: felenk ilyen feje csak a kockaknak van :D
meklén: felétek ilyen feje van a robotoknak??? nemá
Mind a 11 komment
Aki lusta köveket keresni, de olyan türelemjátékot akar játszani, mint ami ma volt itt, az próbálkozhat a fából készült "kövekkel". ;)
2189 1 7 Izé
Grabber: mekkora állat :d
Schabee: ezért fákat kivágni...
Belkar: az biztos :)
Mind a 7 komment
"Szóljon Uri Geller hangján a mobilod!" :DDDD

"Egy, kettő, háhhrom, működj!" LOL!
6422 1 31 Izé
Schabee: jahj ezt a szánalmat, de a fickó akkor is jól csinálja a semmiből jól él
Laci: Hiszek a tudományos gondolkodásban. Csodának azt szoktuk nevezni amire még, hangsúlyozom: MÉG [...]
CULY: miért hisztek az ilyen baromságokban ezek trükkök és nem varázslók vagy mi az Isten én nem i [...]
Mind a 31 komment
Volt már itt egy kanyar, amit nem nagyon tudtak bevenni a rally versenyzők, de most egy újabb kanyar fogott ki rajtuk. :D
7333 5 28 Izé
Schabee: a fickó a legjobb aki végig jajong :D
Thufir: Áhh kb fél éve röhögök rajta... Miskolc Rally -n is jajgattunk a haverokkal. AJAAAJAAAJAAJAAAJ [...]
Airwalk: ajjjajjjjjajjjjaaaajjjjjj jajajjjjjajjjja
Mind a 28 komment
Kő egyensúlyozó művész
3800 4 14 Izé
Schabee: ennek aztán van idegrendszere meg nyugalma
tokesz86: "Uri Geller a kanyarba nincs öreg!" - Fábry Sándor :)
Dawe: ez csávó valahol a sziklás hegységben nőhetett fel egy eldugott tanyán és távirányítós au [...]
Mind a 14 komment
Tegnap már volt a hír izén is: sörösdoboz-koporsót csináltatott magának egy 67 éves férfi az Egyesült Államokban. Különösen ajánlom kotta figyelmébe a cikket... ;)
1471 0 5 Izé
Schabee: nekem löwenweissből kéne :S
kotta: A poszt gazdája sem fél a haláltól, úgy tűnik. ;-)
M.agnus: Nem fél a haláltól. És kész.
Mind a 5 komment
Lene Alexandra - My Boobs Are OK
Egy igazi őstehetség! Szerintetek is?

4694 3 1 Zene Izé
csicsilla: vàààààààààààà kikerült!!!!jèè [...]
Variációk egy ázsiai emberre.

Én mondom elsőnek: ez Photoshop! :D
11104 4 13 Izé
Schabee: tökjóóóóóóóóóóók
Wicked: Igen, a tükrös képéről már itt is volt szó: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6221
Insane: Tökröket is használ, meg tükröket, :D
Mind a 13 komment
Régebbi postok...