REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy újabb Steampunk kreálmány: Steampunk Victorian All-in-One PC
4042 6 16 Izé
Schabee: nagyon tetszik
bigyminyő: Ez az alkotás nagyon szép! Lehet,hogy csak nekem tetszik?Nem baj nem veszünk össze rajta.....:)
mekszamnojz: semmi baj, majd megszokod te is :DD
Mind a 16 komment
Soil - Pride
Egy jó szám, érdekes klippel. :)
Soil - Halo
869 0 0 Zene Izé
Adolf Hitler versenyautója - egy Audi, ami 485 lóerős és kb. 300 km/h-ra is képes volt!
5306 0 10 Autó Izé
Schabee: pfff király
invad3r1987: Pont fordítva, de mind1...
r3clbull: 300km/h...nem semmi azért...
Mind a 10 komment
Adolf Hitler versenyautója - egy Audi, ami 485 lóerős és kb. 300 km/h-ra is képes volt!
5461 3 10 Izé
Schabee: pfff király
invad3r1987: Pont fordítva, de mind1...
r3clbull: 300km/h...nem semmi azért...
Mind a 10 komment
Hogyan is takarítsunk el egy bálnát? :)
És egy jó ok, miért ne parkoljunk partravetett bálna közelébe! :P
12767 3 35 Izé
nkmedve: ahhha, az úgy a szép nem?:P
Schabee: felrobbanották a bálnát??? :S ????
somlo: még jó h már nem fáj neki...
Mind a 35 komment
Naga Jolokia, az indiai paprika, mely a világ legerősebbje, 850 ezer Scoville-egységgel (SHO).
6664 5 28 Izé
AVIREX: ezek a paprika,már a kutyapöcs is szerintem nagy mennyiségben elveszik az ételek igazi valódi [...]
Schabee: szerintem nem is csíp XD
Findzs: ez jo :) a neve miatt kérdeztem
Mind a 28 komment
Az Activison feje, Bobby Kotick egy interjúban úgy nyilatkozott, hogy a negyedik Guitar Hero-ban a Rock Band által kitaposott ösvényen próbálnak szerencsét.
459 0 0 Tech Izé
A korábban már nálunk is látott, kissé gyenge minőségű STALKER: Clear Sky DX10 videóbemutató a mai nap folyamán egy bővített verzióval és szebb minőséggel tűnt fel az éterben.
751 0 0 Tech Izé
Álmában szambázik egy picit...
4680 2 7 Izé
Schabee: aranyos
BoshI: Jáááj de édi!:)
Szmiri: háh xD
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Monodon monoceros vagy ismertebb nevén a narvál, ami az emlősök osztályában a cetek rendjéhez, ezen belül a narválfélék vagy fehérdelfinfélék családjához tartozó Monodon két faja közül az egyik (a másik a beluga).

A faj érdekessége hogy a hímek agyara 2-3 méter hosszúra is megnőhet, és még senki nem tudja, hogy mire való igazán...
2244 1 25 Izé
szabina666: Találtam egy oldalt a cetekről.Nem rossz:): a lényeg benn van http://www.cetek.freeweb.hu/
bungle: reokra küldte: http://www.youtube.com/watch?v=ykwqXuMPsoc Egyébként ez weebl cucc, amiből volt [...]
Belkar: mind1 délen is meg északon is jég van meg hideg meg ugyanolyan mind2 és mind2 el fog pusztulni f [...]
Mind a 25 komment
Egy új, és szuper Videoklip néző portál! Napról napra bővül és növi ki magát!!
896 0 3 Tech Izé
Dr.V.: Itt a közvetlen link ha nem jön be a frame miatt: http://vidbay.extra.hu
dude: Nagyon komoly oldal lehet, ha az extra-ra raktátok... "szuper"!
Dr.V.: Itt a közvetlen link ha nem jön be a frame miatt: http://vidbay.extra.hu
Mai tudományos rovatunkban az ecet gránát elkészítését mutatjuk be. :)

És ha már robbanás, akkor legyen egy nagy is.
7690 5 22 Izé
Schabee: hubazdmeg a vagonos igen dúrva... annál mit használtak? mit a papírt úgy ránja össze valami, [...]
Schabee: ezzel mi is szórakoztunk gyerekkorunkban, csak mi kindertojásba tettük az ecetet és a szódabika [...]
kotta: Nem is onnan származom, csak eléggé jól ismerem, de ez egy szövevényes nemzetbiztonsági sztor [...]
Mind a 22 komment
Találtam egy új fogyókúrás módszert. ;) Tápláld kívülről a gyomrodat! :P
3646 0 16 Izé
Schabee: huhhh ez erős volt... időre van szükségem h feldolgozzam...
koffein: az internet és a jutub elég sok embernek lehetővé teszi a kibontakozást :oD
papaluige: rohadt disznó!
Mind a 16 komment
Hivatalos bejelentés egyelőre még nincs, de a kiszivárgott szóbeszédek szerint a Mortal Kombat hősei ezúttal a DC Comics legendáival csapnak össze a Mortal Kombat vs. DC Universe-ben.
814 0 5 Tech Izé
DarthSith: BAKKER DEHOGY...NEMGONDOLTAM, HOGY EKKOR ÁTFUTÁSI IDŐ VAN AZ OLDALON... MEA CULPA
Shifty_: Te most direkt szopatsz? Értsd már meg, hogy amikor hozzánk kikerült, azaz 18-án, akkor még n [...]
DarthSith: Jatekok.hu: 2008/04/18 kep shifty kep nincs hivatkozás Gamestar.hu: Shifty, 2008. április 19., 12 [...]
Mind a 5 komment
Egy mókás,  kattingatós GameIzé :)
2223 4 8 Game Izé
Szamooca: baccus...a körbe-körbe forgatós,szivárványos-körös részen elszédültem,és kixeltem a.....f [...]
livy: rohadt unalmas
Yvette: 26030
Mind a 8 komment
Tudom, múltkor már bemutattuk az új Ford Lifesavert, de most itt az egész fogócska, több képpel. :)
9513 6 34 Izé
bungle: "Hééé, van hátul még egy kis szabad hely?" :D
bungle: www.funpic.hu/en/categories/animals/52228_?categoryId=3&position=&large=1
Schabee: kisemberek utolsó szavai: Bocsánat, de maga mindig ekkora bundában szedi a málnát?
Mind a 34 komment
Brutális macskatámadás. Nem is hinnéd mire képes egy ilyen halálos fenevad! CSAK erős idegzetűeknek!
(húú de jó, már majdnem elmaradt a mai cicás poszt - bungle ;))
9501 11 35 Izé
bungle: Nem várt csattanó a végén. ;)
Ravennë: Egy hangos "kurva anyád" és egy papucs a leghatásosabb. Soha nem jutna eszembe (akármilyen) vere [...]
bungle: Lakásában csapott le áldozatára a vérengző macska (cím, baszki!!! :D) http://velvet.hu/blogok [...]
Mind a 35 komment
A VIA Isaiah gyorsabb az Atomnál?

Nem megkésett április elsejei tréfa: egy VIA CPU versenyez egy Intel CPU-val. Az Isaiah gyorsabbnak bizonyult.
748 0 0 Tech Izé
A társkeresés egy új formája
2084 2 12 Izé
Schabee: de ha szendvics ember lenne akkor több nő ragadhatna rá XD
mekszamnojz: lehet nem is magat reklamozza, hamnem egy nala is gusztustalanabb milliomos pasi kerte meg hogy dolg [...]
bigyminyő: Minek a telefonszám?Ha érdekel a pasi oda kell menni hozzá ahogy meglátod....Nehogy lemaradj a n [...]
Mind a 12 komment
Variációk egy témára!
(nekem a C64-es verzió jött be, de a death metalos sem rossz! ;))
11369 28 32 Izé
monki: betegség:D:D
Adiboy: hat ez beszarás XXD
Kiscsuri: Az első a legjobb és kész:D!
Mind a 32 komment
Miért ne hagyd a kutyád egyedül a kocsiban 5 percre - főleg ne randi előtt! :D
7640 3 84 Izé
Kopasz: Hát téged se zárnálak be a kocsiba! :P :DDDDDDDD
Luflee: Tunderi ez az eb :) Na meg persze ha egyszer kell, akkor kell... nincs mese.. :)
dude: Lehet neked ctrl + frissítés kell. ;)
Mind a 84 komment
"Drogos vagy zseni?" Régi vita egy régi művészről, aki talán egyik sem, talán mindkettő.

(és csak szorgosan kattintgatni, meglesznek azok a képek hamar: sárga paca, kék paca, aztán a listáról valamelyik kategória ;-) )
5833 0 51 Art Izé
Kerlés: Egyáltalán nem is csúnya. Dalí zseniális pacák volt. Meg kéne nézni mikor készült a kép! [...]
kotta: A mai kor embere is csupa szimbólummal van körülvéve. Rajzolsz egy szívet meg egy szmájlit, el [...]
kotta: Hú, a képre rá ne kattintsatok! Vki beteg magába vágatta az elefántot, és ettől elment az é [...]
Mind a 51 komment
"Drogos vagy zseni?" Régi vita egy régi művészről, aki talán egyik sem, talán mindkettő.

(és csak szorgosan kattintgatni, meglesznek azok a képek hamar: sárga paca, kék paca, aztán a listáról valamelyik kategória ;-) )
5991 0 51 Izé
Kerlés: Egyáltalán nem is csúnya. Dalí zseniális pacák volt. Meg kéne nézni mikor készült a kép! [...]
kotta: A mai kor embere is csupa szimbólummal van körülvéve. Rajzolsz egy szívet meg egy szmájlit, el [...]
kotta: Hú, a képre rá ne kattintsatok! Vki beteg magába vágatta az elefántot, és ettől elment az é [...]
Mind a 51 komment
Max Raabe: "modern" slágerek egy kicsit másképp :)
5655 2 40 Izé
Laci: ez se rossz ám: http://www.youtube.com/watch?v=0mjonrqYtyY&feature=related
Laci: Köszi Re-Peet. Bírom az ízléses paródiákat. Ha találsz még ilyesmit, ne habozz, küldd be. H [...]
Loncsi69: Nekem nagyon tetszik úgy ahogy van!
Mind a 40 komment
Ukrajnában nem párnákkal kell szétverni egymás fejét a flash mobokon, hanem billentyűzettel... ;)
2742 2 52 Izé
r3clbull: mekkora őrültek...ez valamilyen alkalommal volt? vagy csak egyet gondoltak??
Re-Peet: Áááá.. én már próbáltam.. hülye minták jelentek meg tőle a pofámon, és marhára nyomott [...]
Éjfélilány: Jobb mint a párna. :)
Mind a 52 komment
A Microsoft hamarosan egy vadonatúj X360 Bundle pakkal lepi meg az Öreg Kontinens vásárlóit.
389 0 0 Tech Izé
Egykerekű Audi
6941 0 18 Autó Izé
Daru: Ötletes ngayon! A futómű rajzát nézve még tényleg müködik is (már ha megépítik). Giroszk [...]
Re-Peet: az a sokkerekű kamionok esetében is igaz...
mekszamnojz: ja elbasztam a ponet :D szoval tele lenne a raktér mindenfele kinai szarral :DD
Mind a 18 komment
Egykerekű Audi
6969 0 18 Izé
Daru: Ötletes ngayon! A futómű rajzát nézve még tényleg müködik is (már ha megépítik). Giroszk [...]
Re-Peet: az a sokkerekű kamionok esetében is igaz...
mekszamnojz: ja elbasztam a ponet :D szoval tele lenne a raktér mindenfele kinai szarral :DD
Mind a 18 komment
Ondrej Brody éééérdekes művészete (meg egyben a napi cicás poszt is ;))
5091 0 83 Art Izé
Catgirl: Hát ahogy megláttam ezt a képet muszály volt kommentálnom!Kibaszottul undoritonak találom az i [...]
Lilu__cica: De sz oroszlán azélrt eszik húst, mert nem tudja fenntartani magát másképp. Mi, emberek kedvte [...]
Butapraszt: Tényleg érdekelne , hogy a vegetáriánus bányászok, tüzoltók, csatorna és csöfektetö fizik [...]
Mind a 83 komment
Ondrej Brody éééérdekes művészete (meg egyben a napi cicás poszt is ;))
5148 2 83 Izé
Catgirl: Hát ahogy megláttam ezt a képet muszály volt kommentálnom!Kibaszottul undoritonak találom az i [...]
Lilu__cica: De sz oroszlán azélrt eszik húst, mert nem tudja fenntartani magát másképp. Mi, emberek kedvte [...]
Butapraszt: Tényleg érdekelne , hogy a vegetáriánus bányászok, tüzoltók, csatorna és csöfektetö fizik [...]
Mind a 83 komment
Egy kis kerti sütögetés. ;)
3207 0 6 Izé
Re-Peet: Akkor majd behajtom rajta
Máln@: én a csövesekre...stbkre gondoltam.... :D És majd bángl küld neked izééés poharat,mer a ba [...]
Re-Peet: pölö küldhetnének kóstit belőle nekem.. :P
Mind a 6 komment
Egy új sport!?
Tetris+ szkander = Tresling
3605 0 12 Izé
Naru: Lenne egy ötletem... Mi lenne a pacmant és a Rambo-t csinálnánk megy így X)
Dawe: ilyen eddig is volt csak úgy hívták hogy paraszt nintendo
Re-Peet: rá kell drótozni a wii vezérlőt oszt mehet a móka :D
Mind a 12 komment
A magyar 3d animációs filmipar igazi gyöngyszeme lesz ez. ;) A cikk irója se ragadtatta el magát egy kicsit mikor a cikket írta...
7446 0 44 Film Izé
Garou: Ezt nem Blenderrel csinálták, hanem XSI-vel...
Deadfear: A Blender nevű programmal dolgozok én is kb 6-7 éve. És igenis nagyon komoly dolgokat lehet csin [...]
Sanzi123: Ahh, oké. Megnéztem az előzetest...hát nálam bekerült az annyira sz*r hogy már jó kategóri [...]
Mind a 44 komment
A magyar 3d animációs filmipar igazi gyöngyszeme lesz ez. ;) A cikk irója se ragadtatta el magát egy kicsit mikor a cikket írta...
8230 3 46 Izé
Tooni: At first, I was like this, but then: http://noob.hu/2010/08/29/yo-dawg-at-first-i-was-like.jpg Ennyi [...]
Tooni: A népszerűségi mutatók miatt inkább ezt nézem meg, nem a Titanic 2,2-t ;)
Garou: Ezt nem Blenderrel csinálták, hanem XSI-vel...
Mind a 46 komment
Martin Klimas fotói
A technikáról itt olvashatsz egy rövidke interjút (angolul).
5613 0 1 Art Izé
rivaul: A szobor töréses képek tetszenek a többi annyira nem fogott meg viszont még a dobókockás is j [...]
Martin Klimas fotói
A technikáról itt olvashatsz egy rövidke interjút (angolul).
5974 8 1 Izé
rivaul: A szobor töréses képek tetszenek a többi annyira nem fogott meg viszont még a dobókockás is j [...]
Kakukkosóra - egy kis csavarral! :)
Ez a színes termék tökéletes ajándék lehet gyermekeknek, vagy örök-gyerek felnőtteknek! A kakukk helyett minden órában egy csimpánz jelzi az idő múlását: mak-mak-mak....Szerencsére az órába bele van építve egy fényérzékelő, így ha sötét van csendben marad! :)

ABS (jó minőségű) műanyagból készült, 3D-s és egy 1 AA-s elemmel működik.

Magyaroszágon megrendelhető
844 0 1 Tech Izé
krisza: Magyarországon hol lehet kapni ilyet kakukkosórát? ENgem érdekelne. Mennyibe kerül? Krisza
"Egy pillanat, amely alatt észre sem veszed, mi történik körülötted!"
9920 0 17 Art Izé
Purple: szivesen :)
B4LINT: Nagyon szépen köszönöm :) Már be is raktam háttérnek, tökéletes kép. Jaj, köszi mégegysz [...]
Purple: http://kepfeltoltes.hu/080419/447992946_cbbc9c7726_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg hát kellett érte k [...]
Mind a 17 komment
"Egy pillanat, amely alatt észre sem veszed, mi történik körülötted!"
10055 19 17 Izé
Purple: szivesen :)
B4LINT: Nagyon szépen köszönöm :) Már be is raktam háttérnek, tökéletes kép. Jaj, köszi mégegysz [...]
Purple: http://kepfeltoltes.hu/080419/447992946_cbbc9c7726_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg hát kellett érte k [...]
Mind a 17 komment
Robert Capa (eredeti nevén Friedmann Endre Ernő)
A leghíresebb haditudósító fényképész, és egyben a valaha volt legvitatottabb felvétel elkészítője.
5909 1 28 Art Izé
kotta: http://www.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20090218-pierce-brosnan-filmesiti-meg-robert-capa-elete [...]
M.agnus: Igaz, hogy mind etikailag mind pedig technikailag (itt a Milicista halála c. képre gondolva) erős [...]
kotta: És még: mai napig eléggé foglalkoztatja a fotóművészeket a dolgok etikai oldala. (bár ez am [...]
Mind a 28 komment
Régebbi postok...