REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy kis malackodás ;) - Nellie, a világ legokosabb cocája. :)

Nellie zongorázik és énekel.
Nellie a Letterman showban.
Valentines Performing Pigs.
2050 3 28 Izé
kotta: Bungle-nak: (Keith Waters, angol amatőr bokszszöv. elnöke) "...létezik még egy népcsoport, ame [...]
brigi_cica: egyem a sonkáját!! :D :D ( dög ) :D
csicsilla: soha nem fogok beszolni egy piszkosul nagy mangalicànak!!!!XD
Mind a 28 komment
Vevő vagy a hírekre? Nemcsak olvasni, de küldeni is szeretnél érdekes és értékes infokat, hogy más is beszéljen róla(d)? Láttál valami megdöbbentőt, amit terjesztenél?

Akkor a hir.ize.hu a Te oldalad! Örömmel értesítünk minden hírekre vadászót és fogyasztót, hogy az ize.hu égisze alatt elindult új oldalunk, a hir.ize.hu, fókuszban napi aktualitásokkal, közérdekű, szórakoztató és színes hírekkel.

Itt megtalálsz mindent, ami számít: hírek a nagyvilágból és itthonról, auto-motor-sport, bulvár - és mindaz, amit Te érdekesnek tartasz!

Olvass, keress és küldj! Szerkeszd Te az oldalt!
4008 3 27 Izé
eNMi: :D hát igen, reggel van még! :)
bungle: Fehér, mi a bajod vele? Ja tudom már, nem frissítettél (ctrl-r vagy shift-r), és biztos cache-b [...]
eNMi: wooowwwwww! a legfisseb és top hirizéknek ki adott ily szép betűszint?
Mind a 27 komment
Vonalkód művészet

És egy kicsit másképp - Scott Blake módra
4309 1 4 Art Izé
r3clbull: -Hogy néz ki az etióp focicsapat? -Mint a vonalkód :D
Belkar: ötletesek nagyon :)
bigyminyő: Ez is egyfajta megközelítése a művészetnek....:)
Mind a 4 komment
Vonalkód művészet

És egy kicsit másképp - Scott Blake módra
4444 11 4 Izé
r3clbull: -Hogy néz ki az etióp focicsapat? -Mint a vonalkód :D
Belkar: ötletesek nagyon :)
bigyminyő: Ez is egyfajta megközelítése a művészetnek....:)
Mind a 4 komment
Már régen volt nőnap, így a csajoknak kijár már egy Pasizés poszt: 88 éves chippendale bácsi :P
2764 0 11 Izé
LeNore: A csaj attól fél, hogy ráesik??:))) Úgy tartja a kezét, ha elveszti az egyensúlyát, elkaphass [...]
mekszamnojz: Koszonom szepen! Viszont kivanok a mar meglevohoz, tovabbi jokat :) Az esztetikus ferfi latvanya ped [...]
bigyminyő: Részemről szívből kívánom neked,hogy megtaláld álmaid pasiját!...:) Nekem családom van,sze [...]
Mind a 11 komment
58 centiméterével és mindössze 5 kilójával Jyoti Amge a világ legkisebb tinédzsere. A 14 éves indiai kislány apró termete ellenére ugyanolyan életét él, mint egészséges társai, akik elfogadják, sőt imádják Jyotit.
8122 4 20 Izé
Katcz: Májkül a középső a nagyok közül... amugy bujócskában verhetetlen lehet....meg az egész vil [...]
coogy: Keressétek meg kösztük MÁJKÜL DZSEKSZONT
Tóth József: Láttam már olyan (minden sértő szándék nélkül mondom, mert úgy tudom Ők is igy hívják ma [...]
Mind a 20 komment
J&W kontra J&W -- IGP-s alaplapok háborúja

E cikkünkben két integrált grafikus vezérlővel ellátott alaplapot, és azok IGP-it küldtük a ringbe, egy Gainward 8400 GS-sel megfűszerezve. A termékek általános képességeik és tulajdonságaik mellett arra voltunk kíváncsiak, mire elég ma egy alaplapi ''videokártya''. A válaszokat megkaptuk...
694 0 0 Tech Izé
- Régóta akartál tetkót, de még nem szántad rá magad?
- Nincs meg a kellő anyagi motiváció?
- Nem tudsz választani a sok forma közül?

Mi adjuk a mintát és a pénzt is!

Ha Te is a szabás-varrás szerelmese vagy és bevállalod, hogy bármelyik testrészedre, bármekkora (de minimum 3x3 centis) IZE.HU logót tetováltatsz igaziból, mi adunk hozzá 100 ezer forintot. (Meg egy hivatásos tetoválót!)

Jelentkezés, további infók kattintás után.
6756 5 382 Izé
[conejillo]: én megcsináltattam volna :D kár hogy csak most láttam.. :P
Vikka: TV felvétel????? Meglesz a következő Fókusz témája :D:D
bungle: Lásd a 62. és a 124. kommentet. Úgy tudom minden dokumentálva lesz és még tv felvétel is kés [...]
Mind a 382 komment
Egy rakétameghajtású 1964-es Ford Galaxy
5943 0 6 Autó Izé
ZeroO.: ilyen nekem is jóljönne(H)
rivaul: Nagyon szép darab de sajna nem marad egy eredeti ilyen autó se nemsoká :(
Belkar: az autó jó de a rakétameghajtással kár volt elrontani :)
Mind a 6 komment
Egy rakétameghajtású 1964-es Ford Galaxy
6027 6 6 Izé
ZeroO.: ilyen nekem is jóljönne(H)
rivaul: Nagyon szép darab de sajna nem marad egy eredeti ilyen autó se nemsoká :(
Belkar: az autó jó de a rakétameghajtással kár volt elrontani :)
Mind a 6 komment
Purple & CRaPtRaSH Brown ;)
Egy kis agyzsibbasztás... :)
5443 11 22 Izé
CRaPtRaSH: tán ismersz minket?:D (ezt nem rosszindulatból,csak piszkálódok:P)
szkepmics: Találó cím, csak nem kellett volna áthúzni, tényleg olyanok, mint purple és craptrash x)
brigi_cica: ez nálunk megy a tv-ben a gyerekadón :D :D
Mind a 22 komment
Quake 3 - iPhone-on és iPod-on egyszerre, egymás ellen!
1091 0 0 Tech Izé
Zombi sztriptíz Jenna Jameson szereplésével

A nem túl távoli jövőben egy titkos kormányzati projekt által kifejlesztett új vírus szabadul ki, és Nebraskában köt ki, egy föld alatti sztriptízklubban. Amikor a vírus elkezd terjedni, a sztriptíztáncosnők átváltoznak "Szuper Zombi Sztriptíztáncosokká"...
11021 0 8 Film Izé
Dralisz: :D szerintem poén bár már minden film zombis szinte... "kicsit" unalmas
VS: Szerintem maradjon a pornónál
Sztiki: de ez most komoly???
Mind a 8 komment
Zombi sztriptíz Jenna Jameson szereplésével

A nem túl távoli jövőben egy titkos kormányzati projekt által kifejlesztett új vírus szabadul ki, és Nebraskában köt ki, egy föld alatti sztriptízklubban. Amikor a vírus elkezd terjedni, a sztriptíztáncosnők átváltoznak "Szuper Zombi Sztriptíztáncosokká"...
11594 3 8 Izé
Dralisz: :D szerintem poén bár már minden film zombis szinte... "kicsit" unalmas
VS: Szerintem maradjon a pornónál
Sztiki: de ez most komoly???
Mind a 8 komment
Mennyiből hozhatunk ki egy Intel Skulltrailt? 710 ezer már elég is lesz rá!
1024 1 0 Tech Izé
A képen Martin Copper látható, kezében egy Motorola DynaTAC típusu készülékkel, ami az első GSM technológiát használó mobiltelefon volt. 35 éve.
1106 0 0 Tech Izé
Egy (kutya)kiállítás képei :)
4698 0 30 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/files/pics/00032/00032921.jpg
Amaranth1987: Én jobban szeretem azokat a versenyeket, ahol a kutyák képességeit értékelik, nem a külsejük [...]
konvejor: Én annak az embernek ráznám meg a kezét aki kitalálta hogy egy uszkárt ilyen formájúra kell [...]
Mind a 30 komment
Koponyás asztali lámpa

Két színben készült, feketében és fehérben. Három égő került rá, az egyik a búra alatt, a másik kettő pedig a két szem helyére. Minden színből csak 100 darab készült el. Az ára majdnem 300 000 forint.
1723 1 108 Izé
Balázs: mermostmér?:D
rivaul: Erröl nem tudok nyilatkozni ez csak neked jár :D Én a magam részét mondom :)
CRaPtRaSH: de nemcsak odavittem... ÉN CSINÁLTAM MEG!!!! ez a nemmindegy:D
Mind a 108 komment
Madam X-otic zenéje már tavaly is bearanyozta egy napunkat. Most új klipjével kedveskedik nektek!

Aki még ezek után is bírja a megpróbáltatásokat:
Saint Tropezi randevú.
Dübörgő ritmus (easter version).
14758 3 98 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=Y6E78qE-qNE Ez nekem tavaly kimaradt. :D
bungle: A tavalyi év büntetése. :D
Purple: atya úúúúr isteen! MIÉRT???????
Mind a 98 komment
Salsa - ha az egyik már elkopott. :D

(Természetesen emelem kalpagom is!)
8361 6 46 Izé
ördög11: "bittedanke":D:D:D:D le van zsírozva. (de Kotta! figyelek ám. ha másnak mered odaadni...nyisz! :D [...]
kotta: Egyelőre megkímélve. Mme Exotic... így asszem durvább neked, ha életben hagyunk. Becsajozásra [...]
<-{st.one}->: Ááááh... már aludni sem tudok normálisan... így is madam x-oticot hallgatok h kiüssem magam [...]
Mind a 46 komment
Az Animusic egy újabb darabja - egy fogaskerékcsoda azoknak, akik szeretik a dobszólókat.

A többi darab.
4566 5 9 Izé
bandee1219: Viszont a címével lehet kötöszködni. Oo
Laci: Csak mert kérdezted: inkább a klasszikus zenét szeretem (Bach, Mozart, Beethoven...), de nem zár [...]
bungle: Jé, csak nem egy Rush rajongó? :)
Mind a 9 komment
Eastpak táskák - brutál egyediség :D
4604 5 30 Izé
Padrag: Brutál
bogar: érdekesek, nekem is jol jönne egy! legalább nem "jönne" velem szembe az utcán! :-))) van pár [...]
tian: esokabat-hungary :DD Amúgy van köztük egy-két jó.
Mind a 30 komment
Danny Trejo alias Machete

Akik látták a Terrorbolygót, azoknak biztosan megakadt a szeme a film előtt leadott 2,5 perces, Danny Trejo főszereplésével bemutatott filmelőzetesen, a Machete-n. Aki kicsit utánanézett, az hamarosan azt is kideríthette, hogy az egész csak kamu - egy ál-trailer.
Machete ennek ellenére rövid idő belül hihetetlen népszerűségre tett szert, és Rodriguez nem okozott csalódást a rajongóinak - megrendezi a filmet.
5829 1 23 Film Izé
kovacslacka: itt az első nem kamu előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=8Y1AbjZIrpk&feature=player_embedded
laci_: Imprisoned for armed robbery and drug offenses Ez azt jelenti, hogy fegyveres rablásért és drogv [...]
rivaul: Én már láttam pár filmbe megmető hős ként :D
Mind a 23 komment
Danny Trejo alias Machete

Akik látták a Terrorbolygót, azoknak biztosan megakadt a szeme a film előtt leadott 2,5 perces, Danny Trejo főszereplésével bemutatott filmelőzetesen, a Machete-n. Aki kicsit utánanézett, az hamarosan azt is kideríthette, hogy az egész csak kamu - egy ál-trailer.
Machete ennek ellenére rövid idő belül hihetetlen népszerűségre tett szert, és Rodriguez nem okozott csalódást a rajongóinak - megrendezi a filmet.
5816 6 24 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=_eUZ0-_6LqY
kovacslacka: itt van az első nem kamu előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=8Y1AbjZIrpk&feature=player_embed [...]
laci_: Imprisoned for armed robbery and drug offenses Ez azt jelenti, hogy fegyveres rablásért és drogv [...]
Mind a 24 komment
Tilt
2329 1 6 Game Izé
luise: 22972 aztán vahogy kihalt mivel elmentem mást csinálni:D
tankosbobi: nem érdemes mert nem tudod abba hagyni:)
herihg: 3126
Mind a 6 komment
Billentyűzetek kezünk örömére - nosztalgiázás a csúcson

A billentyűzetek gépünk legfontosabb perifériái, sőt a legfontosabb talán a hardverek között is. Új cikkünkben Matteo kolléga három Razer, és egy SteelSeries márkájú eszközt próbált ki. Olvassuk el a véleményét!
808 0 0 Tech Izé
Egy kis séta a hegyekben... ;)

Én tériszonyos vagyok, nekem még nézni is rossz volt, a végét meséljétek majd el, mert ott már nem mertem odanézni! (már tudom, hol lesz az első Izé találkozó: El Caminito del Rey, Spanyolország ;) - bungle)
10568 7 56 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=y1Nd1qtk1Go (HD-ben nézzétek! :))
bungle: http://trifter.com/europe/spain/the-most-dangerous-pathway-in-the-world/
bungle: Talán jobb minőség (petyamester küldte): http://www.youtube.com/watch?v=ZmDhRvvs5Xw&fmt=18
Mind a 56 komment
Mindjárt itt az EB, ergo jól jöhet egy kis online tévézési lehetőség.

Jó szórakozást! (persze nem csak foci van!)
11050 17 14 Izé
Belkar: kösz mind a kettőtöknek mindkét oldal fasza
dNS: Én ezen szoktam nézni az eredményeket: http://livescore.com/default.dll?page=home
Wombat: Nagyon köszönöm! Tényleg fantasztikus az oldal! :)
Mind a 14 komment
MySky GPS Star Tracker - házi égbolt útmutató
2831 0 14 Izé
Laci: Jól érezted. Ha egy komment után ki kell tenni a szmájlit, az majdnem olyan mintha a saját vicc [...]
mekszamnojz: Nem tom jol ereztem e az ironiat es hogy lemaradt a smile? :O :P
Laci: Ráadásul még 180°-kal el is tudja forgatni a csillagképeket. (Lásd az izés képet). Fantaszti [...]
Mind a 14 komment
Egy "rendkívül hasznos" japán találmány kutyatulajdonosoknak!
5195 1 9 Izé
rivaul: A csivava esetén te veszed a hátadra a táskát s abba megy a kis patkány ott szarhat is kedvére [...]
bigyminyő: És mi van a kisebb nagyobb kutyákkal? mert ugye egy csivavára ez a méret túl nagy.... Egyébké [...]
Abaddon: Valami hasonlót legalább tíz éve láttam egy régi Kretén-ben, hordozható fartarisznya néven. [...]
Mind a 9 komment
Milyen jó, ha van a háznál egy barátnő, aki mindig fel tudja dobni a napod... :-)

És itt van a visszavágó, hazai pályán (köszi, troodons).
21624 4 171 Izé
Maccoyi: Hada küldte: Szöveg: egy univerzális távirányító és a csajod:) URL: http://www.youtube.com/w [...]
dude: Ha ki akarsz baszni valakivel úgy, hogy utána fel szeretnéd tenni a netre, te is odaraknál egy k [...]
Findzs: ez az egész meg van játszva eleve gyanus az ilyen és ehez hasonló videokban, hogy pont ott egy k [...]
Mind a 171 komment
Igazi BMW-k egy 6 ezer négyzetméteres óriásplakáton Moszkvában.
8352 0 72 Autó Izé
csirek: jó nagy kezed lehet akkor mindamellett jó ötlet, állati
tian: azzal tudtam a legjobban összekapcsolni:D Mellesleg nem hasonlítgatás volt....vagyis részemről [...]
MAGura: Hajóval? XD mikor azt érzed, olyankor szoktak gátlókat cserélni :P Mellesleg miféle hülyesé [...]
Mind a 72 komment
Igazi BMW-k egy 6 ezer négyzetméteres óriásplakáton Moszkvában.
8350 5 72 Izé
csirek: jó nagy kezed lehet akkor mindamellett jó ötlet, állati
tian: azzal tudtam a legjobban összekapcsolni:D Mellesleg nem hasonlítgatás volt....vagyis részemről [...]
MAGura: Hajóval? XD mikor azt érzed, olyankor szoktak gátlókat cserélni :P Mellesleg miféle hülyesé [...]
Mind a 72 komment
Egy teljesen elhagyatott aquapark.
7552 1 37 Izé
credy: basszus pedig mekkorra.... szerintetek mér zárták be? tök jo lehetett, csomo csuszda van meg min [...]
dNS: Köszi szépen ;)
Villa27: Valahogy úgy. :D Amúgy tényleg félelmetesek voltak azok az épületek. És sehol egy graffiti. : [...]
Mind a 37 komment
Larry Croft - Tum Raider
Egy meglehetősen érdekes Tomb Raider paródia... :D
3009 3 6 Izé
bigyminyő: Jaj de édeske!Milyet koppan.......A pocija a legjobb!.....:)
tian: :DDD
rivaul: Ez marha jó :D Hogy zihál miközbe fut XDDDDD
Mind a 6 komment
Hmm... egy hari finom, zamatos alma... nyami. :)
Esetleg a dinnyét szeretitek? A paradicsomot? Vagy a banánt? Netán a tököt?

(Azért az almás az első, mert annak a legjobb a zenéje :) )
6232 3 24 Izé
VS: Rohadt alma, imádom!
Tóth József: Így járnak a zöldségek, ha több napra kimarad a fogmosás. :) A lepedék megfertőzi őket. :): [...]
Éjfélilány: http://www.youtube.com/watch?v=QOm_map18gs Tanulság? Együnk teniszlabdát?
Mind a 24 komment
Fruit Fall
2093 0 0 Game Izé
Szemezgetés egy japán-angol tankönyvből. Figyeljunk a rendkívül frappáns példamondatokra...
6332 5 22 Izé
Adri: Szerintem ez olyan, mint ha mondjuk a Szaft, vagy a Morbid c. magazin német változatát megveszi m [...]
RauG: nekem is de amit a keprol olvastam az is eleg xD ez kajak japan-angol tankonyv?:D ezt nem hiszem el [...]
rivaul: 404-et csap az oldalra :S
Mind a 22 komment
Egy klasszikus: Minigolf
3650 5 2 Game Izé
Szamooca: nem tudom...de nem azért mini golf??????:D
redbaron813: lehet valahogyan az egész pályát is látótérbe hozni?
Korg DS-10 - szintetizátor/groovebox program a Nintendo DS konzoljára. Két Korg MS-10 szintit tudunk vele egyszerre hajtani, és ha a DS vezeték nélküli funkcióit kihasználjuk, akkor sorba kötve akár többen is zenélhetünk egyszerre.

715 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...