Az eljövendő dolgok
„Amíg tudunk azzal érvelni, hogy a technológia az egyetlen igazán befolyásos döntéshozó az emberi fejlődésben, a technológia valójában addig nem határozza meg magát az emberi fejlődést. Az internet például, amíg a legfejlettebb elmék örökségének tűnik, akiket valaha is látott a világ, lehetővé teszi, hogy bárki használja – valójában egy megafon lett mindenki számára, beleértve a nácikat, a vallási fundamentalistákat, a baloldaliakat és a Ron Paul támogatókat is. Ugyanez mondható el az atomhasításról is: bárki, aki eléggé okos ahhoz, hogy atombombát építsen, az utolsók között lenne, aki fel akarná robbantani azt, feltételezve, hogy valaminek az értéke, megegyezik a saját kognitív intelligenciájukkal. A világunk minden pillanatban tanúja azoknak a kegyetlenkedéseknek, amelyek során a magasabban képzett emberek találmányait felhasználják az alacsonyabb képességűek, legyen az a találmány a számítógép, egy AK-47 vagy egy demokrácia.”
2407
1
Izé
Magic ;)
4043
1
Izé
Nagyítólencsével és napfénnyel készült rajzok
Jordan Mang-osan oldala
2690
0
Izé
Ilyen lesz a múzeumi negyed a Városligetben
Cikk
1919
0
Izé
Habony MasterCard
4194
0
Izé
бабы игор
2545
0
Izé
Karácsonyi e-mail ;)
2444
1
Izé
Lékhorgász nem szereti a zajt ;)
2636
0
Izé
Vajon miben sántikálhat?
És mennyit érne el az
előző teszten? ;)
4634
0
Izé
Pszichopata-e vagy? Tudd meg a következő rövid tesztből! ;)
Pszichopaták számára legvonzóbb hivatások
6325
1
Izé
Dr. Mogács - Politikusdivat
Korábbi Mogács postok
5280
1
Izé
Buta magyar vadász menni Afrika leopárdot lőni szopni
A végén már majdnem megsajnáltam szerencsétlent... ;)
3021
0
Izé
Szép mentés! ;)
6278
3
Izé
Lisa robog
4958
0
Izé
Ekkora taplót mint ez a két suttyó még nem hordott a hátán a Föld!
4795
0
Izé
Mi lehet ez? Lombok közt lakik, és mérgesnek tűnik. ;)
2714
0
Izé
A Norvég Alap csak a nőket támogatja
A Norvég Alap összes nemi szempontból érdekes egyenlőséggel foglalkozó projektje a nőknek szól, 15 különböző projektben 499 ezer Euróval (152 millió forinttal) támogat női projekteket, miközben nincs egy kifejezetten férfiaknak szóló projektjük sem, vagyis erre a célra 0 Eurot fordítanak. És mindezt az egyenlőség nevében teszik Magyarországon.
(Pontosítom: egy projekt van ami a férfiakkal is foglalkozik. A meleg férfiakkal. Kemény 19 Euro támogatással.)
1716
0
Izé
Mit ne kérdezz SOHA egy sráctól?
Ha lány vagy, akkor bizányára kíváncsi is. A gond csak az, hogy néha olyan kérdéseket teszünk fel, amiket nem kellett volna... Vigyázzatok ezekkel a kérdésekkel!
949
0
Pink Izé
Pszicho télapó akcióban! :)
Korábbi „bohóckodásuk”
3556
0
Izé
Hülyeségnek tűnt, de megszavazták
Mégse jött be az
okoskodó komment a korábbi postnál, miszerint nem lesz ebből semmi és ez csak ertéeles bulvár kacsa: Orbán Viktor végül csak lenyomta pártja torkán a KDNP vasárnapi zárva tartós ötletét, pedig az elején még a gazdasági miniszter is hevesen tiltakozott. A törvényjavaslatot ma fogadta el az Országgyűlés.
Ön mit csinál jövő év március 15-től vasárnaponként? „Tudja, mi a KDNP?” - „Bocs, nem idevalósi vagyok.”
1879
0
Izé
Bajban ismerszik meg az igaz barát :)
2485
0
Izé
Magyar énekesnő pereli Beyoncét
3161
0
Izé
Doug, a mopsz: All I Want For Christmas Is Food
Mondjuk vannak ezzel így emberek is... ;)
1507
0
Izé
Tengeralattszálló ;)
4509
1
Izé
Rémi Gaillard, a genyó bohóc :D
4473
0
Izé
Melyik a legértelmesebb lény az univerzumban?
Botos Barnabásnak, aki „megfejtette föld élet” (sic!) kialakulását, bizonyítéka van rá, hogy nincsenek ufók, vagyis az univerzumban a legértelmesebb lény az ember. Ja, amúgy egy
verhetetlen lottószisztémát is kidolgozott. Egy zseni az ürge!
2361
0
Izé
Teljesen férleértjük a karácsonyi ajándékozás lényegét
2699
0
Izé
Kidobta a kutyáját a kilencedik emeletről egy budapesti férfi
Az alultáplált, 14 éves kutya a zuhanást túlélte, de borzalmas sérülései voltak. Még 20 percig szenvedett, mire az állatvédők odaértek elpusztult.
3113
0
Izé
Papírsárkány ;)
2060
1
Izé
Magyar szépség, Kulcsár Edina lett a második a Miss World 2014-en (és egyben elnyerte a Miss World Europe címet is, amivel Európa legszebb lánya lett).
3735
0
Izé
3 dolog, amiről jó lenne, ha minden nő tudna a terhességgel és a szüléssel kapcsolatban
„Azt szeretném, ha minden nő tudná, hogy nem szükséges megvenniük minden baba-terméket, ami a látóterükbe kerül, és, bár szeretném, ha elmondhatnám ezt nekik, még jobban szeretném a következő három dolgot elmondani, ami tükrözi a lelkesedésemet a különféle fajtájú szülési információk megértésével kapcsolatban, valamint azzal, ahogy ezek egymáshoz kapcsolódnak.”
2365
0
Izé
Így csomagold be fél perc alatt a karácsonyi ajándékot!
Kivéve, ha az nem egy 30 milliós otthon, mert ugye karácsonyra illik valami szépet ajándékozni! :)
4049
1
Izé
Ne üljön holnap autóba Budapesten, aki nem akar dühöngeni!
A szakszervezetek hétfőn országos félpályás útlezárással tiltakoznak a kormány munkavállalókat hátrányosan érintő intézkedései, köztük a korkedvezményes nyugdíj eltörlése és a cafeteria többletadóterhei ellen.
Szerintetek van értelme forgalomlassító demonstrációknak? Felfigyelnek a politikusok az ilyenekre? Kb. 2 hónapja történt, sokatmondó videó:
Tüntetők lezárták a Lánchidat, dráma lett belőle
1308
0
Izé
Mókus vs kígyó
Avagy nincs is jobb az izgő vacsinál... ;)
4512
0
Izé
Mit eszik a világ reggelire?
Te melyiket ennéd?
3890
0
Izé
Érdekes hobbija van a bácsinak :)
Ru Paulette oldala
2846
0
Izé
Érdekes hobbija van a bácsinak :)
Ru Paulette oldala
3295
0
Art Izé
Cowboy vs Martians
1208
0
Game Izé
Lásd (is) a zenét! :)
2509
1
Izé
Arcra üléssel tiltakoznak az arcra ülés betiltása miatt
Angliában betiltották a legtöbb perverz játékot.
5209
0
Izé