REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egészen érdekes megközelítése a fizikának:
1. A vajas kenyér mindig a vajjal megkent oldalára esik le a földre. Azaz fejjel felfelé.
2. A macskák mindig a talpukra esnek. Azaz fejjel lefelé.
Ha ezt a két dolgot összekötjük, akkor egy komoly csatát indíthatunk a gravitáció ellen. Ha leejtjük ezt a szuper párost a levegőből, akkor elvileg sose fog leesni. Vagyis létrehoztuk a Antigravitácicót!

Hasonló különleges elméleteket találhatsz az Uncyclopedia-n.

Ui: ez - nem utolsó sorban - macskás poszt is. :P
4237 4 39 Izé
Purple: http://9gag.com/photo/27973_540.jpg :DD
CRaPtRaSH: azért vicceslenne,és ha a cicára esne a kenyér,a cica járna rosszabbul :]
loke: Kb. Kiscica 1kgos kenyérrel a hátán.
Mind a 39 komment
Egy vizuállat videó.
5353 0 9 Art Izé
mekszamnojz: meee nem ertesz a lovakhoz :D ott ment el a belyeg hatasa ::PP
r3clbull: tetszik a videó, valahogy olyan komoly...csak a végén az a sárkány vagy mija fene nem illik oda [...]
mekszamnojz: Haaat nemtom, attol mas lenne szerintem ez megteszi egy sima kis novenykenek is :P
Mind a 9 komment
Egy vizuállat videó.
5381 4 9 Izé
mekszamnojz: meee nem ertesz a lovakhoz :D ott ment el a belyeg hatasa ::PP
r3clbull: tetszik a videó, valahogy olyan komoly...csak a végén az a sárkány vagy mija fene nem illik oda [...]
mekszamnojz: Haaat nemtom, attol mas lenne szerintem ez megteszi egy sima kis novenykenek is :P
Mind a 9 komment
Eurovision '08 - Dustin a pulyka
És egy másik versenyző: Laka - Pokusaj
2435 1 26 Izé
r3clbull: na basszus..hát ez zene vagy mi akar lenni? kit akarnak elijeszteni???
Ancient: Egyébként R. Magdi előadása(akármennyire nem szeretem) jó volt. Érezhető volt, hogy van mög [...]
papaluige: lehet,h jó hangja van de úgy besz....t magától!
Mind a 26 komment
Az első hazai játékfejlesztői találkozó, a *Game Developers Forum* tavalyi nagy sikerére való tekintettel az IDG Hungary és az MCB - a Microsoft Xbox és az Electronic Arts kiemelt támogatásával - 2008-ban ismét megrendezi a szakma és a nagyközönség érdeklődésére egyaránt számot tartó eseményt.
470 0 1 Tech Izé
Zé: Még mennék is, csak ötezer kicsit sok lenne érte :(
Lányok, ma nincs takarítás! Küldök mindenkihez egy takarítófiút! ;) Boldog nőnapot!
20463 6 39 Izé
macska: Egy ilyen takarítófiú nekem is jó lenne a koliba.XD
mekszamnojz: :D
sphott: hát jah sajna, nem is emléxem mikor értem haza ilyen korán az alkohol azért hatott miközben az [...]
Mind a 39 komment
Minden különösebb aktuális tech megoldást nélkülöző, egyszerűen csak szép kandalló.
830 1 4 Tech Izé
Srobi: Szerintem is egy kandallo egy fakunyho-hatast hoz letre..altalaban..ez mas.. Valahogy nem az igazi
Nem regisztrált: Nekem sem tetszik. Olyan rideg, meg kicsi. Egy kandalló legyen szép nagy, és meleg otthon érzés [...]
Sza Sza: Nekem valamié nem teccik ·-·
Mind a 4 komment
Állítólag itt vannak a legjobb pasik: színészek, sportolók, modellek... (egy hölgy ismerősöm mutatta kérésemre, nem én nézek ilyeneket! :)). Lányok, most itt az alkalom, kibeszélhetitek a férfiakat, melyik kinek jön be, mije milyen, stb. :)
Boldog Nőnapot!!!
7784 15 267 Izé
nyuszicsibe: ohh jeee...csak így tovább :) ;) Igazán finik... :)
macska: Hehe, közülük már annál inkább tudnék választani!! XD
CRaPtRaSH: de akkor énvagyok a nevelőanyja??? :DDD ütnivágni i lehet a kölköt?
Mind a 267 komment
Ez az egyetlen nap, amikor a férfiak elismerik, hogy néha szoktak hibázni... ;)

És azt is elismerik még ezen a napon, hogy a nők tökéletesek. :)

Isten éltessen minden kedves hölgyet a mai napon! :)
9596 8 11 Izé
Schabee: váááá ez nagy
CRaPtRaSH: már láttam őket,de igenjóóók XD
Cole: Jahjj!! 2* néztem meg, de mind 2* úgy röhögtem, hogy majdnem elszédültem! Nagyon jó!!!
Mind a 11 komment
A Codemasters olyannyira ígéretesnek találja a Damnation névre keresztelt UT2004 modot, hogy most egyedül, teljes játékként kívánja megjelentetni.
643 0 0 Tech Izé
Egy kis elő-nőnapi csokor... Csajok, élvezkedjetek a látványban, forró srácok rázzák nektek! :D

Egyúttal megkérnék minden kedves Izélőt, hogy ne fogják magukat vissza és küldjenek a lányoknak, asszonyoknak valami szépet, holnap kivételesen még a pasizés posztok is kikerülnek. ;)
5246 1 98 Izé
[conejillo]: életem legszebb nőnapja^^
CRaPtRaSH: namááánaaa:D
eNMi: najaa! a gyógybogyókat is szétdobáltad és most nézdddd + mi lett XD
Mind a 98 komment
Ez az elképesztő szerkezet egy vízhűtés memóriák számára.
633 0 0 Tech Izé
A Samsung ma jelentette be, hogy bár tervezték egy Blu-Ray/HD-DVD kombó masina piacradobását, figyelembevéve a jelenlegi helyzetet ejtették az ötletet. Ettől függetlenül az LG kitart hasonló elképzelései mellett.
522 0 0 Tech Izé
A fények elhalványulnak, diszkrét liftzene szól, én pedig ünnepélyes keretek közepete kihirdetem a mangattack.huval közös játék végeredményét és ezzel egy ütemben a nyerteseket is értesítjük.

A helyes válaszok:

1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon? Nyári srácok

2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack? 1

3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack? 4

Akik a vastag betűvel szedett válaszokat küldték el mailben, azok most reménykedhetnek, hogy ők lesznek a nyertesek. Őket viszont nem fogom tudni ide kiírni a polgári nevük védelme érdekében. Ha gondolják, majd itt kommentben jelentkeznek és elmesélik milyen a nyeremény.
4766 1 1 Izé
zindel: Én elvileg nyertem, és már nagyon szeretnék beszámolni róla,hogy milyen a nyeremény, de sajno [...]
DJ Friki aka Rotti (DJ Rotterdam) évekkel ezelőtti videóját talán már mindenki látta (fenti képek ebből vannak). Kedvenc DJ-nk most visszatér és megbüntet mindenkit sok-sok videóval. :)
(Aki nem akar az avikkal vesződni, itt egy youtube lista a videóival - bungle).
3163 3 15 Izé
bungle: Spion0025, ez már volt!
sai: ez az ember készen van!!! :D valami jó cumot szed az biztos..
Schabee: ez egy kurva jó komment XD
Mind a 15 komment
Capybara room

(egy újabb japcsizés kijutós :) - Errtu)
4812 1 38 Game Izé
fannieva: nekem csak sok felkiátojel van,más semmi!Sajnos igy nemtudok vele játszani!:(:(
Kerlés: Ha a macis játék jön be helyette, akkor a 35 komment szerint a next gombra kell kattintani.
Vándorholló: Nekem nem jön be a játék sehogy sem :(
Mind a 38 komment
Életének 69. évében elhunyt Gary Gygax, a Dungeons & Dragons egyik atyja.
479 0 1 Tech Izé
winkytct: az RPG tovabb el ... koszom!
A Tech Radar értesülései szerint jövő héttől, egészen pontosan március 14-től csökken az X360 next-gen konzol bolti ára.
394 0 0 Tech Izé
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2133 1 30 Film Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2423 1 30 Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
Lenin élt, él, élni fog - és reggel utazott egyet feldarabkázva a Dunán.
5402 2 13 Izé
markoZ: Ezt az Északi Összekötő-nél, a pesti oldalon láttam kb. 2-3 napja x) Nem értettük, hogy ez m [...]
Andreaszesz: Jah valami jó kis magyar film kelléke lesz,gondolom feépitik aztán a filmben ledöntik:D
Dawe: ezt hova viszik? ha errefelé akkor lemegyek a Duna partra és +lesem :D
Mind a 13 komment
Egy három felvonásos technikai prezentáció érkezett a Crysis-t is hajtó CryEngine 2-ről. Kötelező!
706 0 0 Tech Izé
Milner Motors AirCar - egy újabb kísérlet otthoni repülő izére.
Tervezett ára: 450.000$ (~77,9 millió Ft).
2777 0 6 Autó Izé
Zorro: Ha merev az orrán lévő szárny, akkor jó lehet az úttartása. Mondjuk olyan 100 km/h-nál már [...]
Samure: Jah de akkor már repülni is fog!! Jó kis papírvékony, könnyű műanyag!
bubi66: Na majd ha a kínaiak is gyártják akkor ócsóbb lessz .
Mind a 6 komment
Milner Motors AirCar - egy újabb kísérlet otthoni repülő izére.
Tervezett ára: 450.000$ (~77,9 millió Ft).
2778 0 6 Izé
Zorro: Ha merev az orrán lévő szárny, akkor jó lehet az úttartása. Mondjuk olyan 100 km/h-nál már [...]
Samure: Jah de akkor már repülni is fog!! Jó kis papírvékony, könnyű műanyag!
bubi66: Na majd ha a kínaiak is gyártják akkor ócsóbb lessz .
Mind a 6 komment
Egy szék az anyósnak - hátha érti a célzást.
1129 0 11 Izé
r3clbull: sztem meg anyósnak drága :PP
Tóth József: A hintaszékhez pípa is dukál. :D
Végtelen akarat: Jah bocsi.. Én kérek elnézést.. :D
Mind a 11 komment
Dolga végezetlen.

Úgy látszik, macskáknál ez valami perverzió: másik videó + még egy. :)
4402 10 11 Izé
NuttySomeone: :)) hat majd veszi a macsekot es azzal..ahh csakvicc..morbid vicc:P
NuttySomeone: fuuu:)) hát ez jooo, nagyon..edes macsek..birom ahogyan a kis allatkak ahogyan feltalaljak magukat [...]
aryx: hogy örülhet a gazdi, amikor dolga végeztével nem talál wc papirt.. ^^
Mind a 11 komment
Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
4284 0 14 Autó Izé
r3clbull: szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))
Dyke: Bocsi, de ez vadonat új és nem barmoltak szét érte egy veteránt sem.A Totalcaron volt róla egy [...]
Samure: Azért egy fekvőrendőr betenne neki! xD Az a barna aktatáska amugy mér kell az elejére? De most [...]
Mind a 14 komment
Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
4298 3 14 Izé
r3clbull: szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))
Dyke: Bocsi, de ez vadonat új és nem barmoltak szét érte egy veteránt sem.A Totalcaron volt róla egy [...]
Samure: Azért egy fekvőrendőr betenne neki! xD Az a barna aktatáska amugy mér kell az elejére? De most [...]
Mind a 14 komment
Agnry-faic - pattogj a labdákon egyre feljebb!

Itt a másik része.
2493 1 3 Game Izé
Benny04: http://kepfeltolto.hu/i/?49256&t=img :DD
Zsolt86: Elsőre 46000 és abbahagytam mert kicsit unalmas, majdnem egy óráig nyomtam folyamatosan.
Szamooca: Elsőre: 1838 csak...:( UNcsi egy idő után...
Tudom, elég gáz egy Balázs show-s post ide, már volt belőle elég (túl sok is) de ezt látni kell! Van itt minden, megcsalás, csaj által kikényszerített lánykérést követő szakítás, értelmiségi beszélgetések, szóval minden jó. ;)
A helyzet a 2. részben fokozódik (az érdekes eljegyzéssel), majd a 3. részben kiteljesedik. :D
12019 10 67 Izé
melynda85: Nincs meg valakinek ez a video? a youtube-on már nincs fenn, ezt mondják: "This video is no longer [...]
bungle: CRaPtRaSH küldte: "CSAAAAAAAJBUNYÓÓÓÓÓÓÓÓ :D az eleje uncsi,de nézzétek végig!!! Nagyonn [...]
spiritmonger: "...az összes ilyen az olyan..." kikészültemXDXD
Mind a 67 komment
A Microsoft is úgy gondolja, hogy az új GTA az egyik legnagyobb durranás lesz mostanában Xbox360-on. Ennek szellemében grandiózus nyereményjátékot hirdettek.
798 0 0 Tech Izé
Vészesen közeledik az idei esztendő egyik legjobban várt alkotásának, a GTA IV-nek az áprilisi megjelenése. Nemcsoda, hogy a Rockstar már év elején beindította vírusmarketingjét.
509 0 0 Tech Izé
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
8015 0 19 Autó Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
7984 1 19 Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3582 0 14 Art Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3657 2 14 Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Egy éven belül megérkeznek az AMD 45 nm-es processzorai
505 0 0 Tech Izé
No, akkor vissza az egész... :)
8311 3 8 Izé
Schabee: hát ez nagyon nagy
CRaPtRaSH: ááá de jó XD
rivaul: Azért mikor a kiskölyköt tüdőntolta 2 liter víz az kemény :D
Mind a 8 komment
A Microsoft ma jelezte, hogy a közelgő Vista SP1 márciusi érkezésével egy időben a dobozos és az upgrade Visták ára csökkeni fog.
452 0 0 Tech Izé
Egy "kis" tervezőmunka, programozás, néhány óra, és kész is robot.
3605 2 2 Izé
Rolee: hát ez kegyetlen :D nekem teccik :D
Yoki: Tisztára, mint a gyilkos robotokban, csak ez még most forr ki...8-)
Régebbi postok...