REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Csináljatok magatoknak egy emot! :D
6341 2 45 Game Izé
Errtu: alapvetően elég nagy tapló vagy. szóval ezt a magadbanézést talán neked kellene elkezdened. m [...]
Purple: te meg egy senki :D és hidd el az rosszabb :DD
Khendra: purple!! én már olvastam már más kommentárjaidat is és nézz már magadba, egy beképzelt kur [...]
Mind a 45 komment
Az Atari alapítója és a Pong atyja, Nolan Bushnell a GameSpotnak adott interjújában elárulta, hogy egy MMO-n dolgozik.
335 0 1 Tech Izé
Zé: Wááááu, Pong MMO! Alig várom! xd
Cici hopp, cici hopp, máris egyet elkapott. ;)
14463 3 17 Izé
doncamillo: azért jobb lenne ha a fejem lenne ott a labda helyett ;D
Schabee: most miért bántod azt a szerencsétlen pinpong labdát ő semmiről nem tehet
Winterborn: Ronda, hülye, és idegtépő
Mind a 17 komment
Sztármamák - lehet ez inkább egy játékban lett volna jó, ahol az ember kiválaszthatja, melyik sztár kinek a fia... bár elég könnyű lenne. ;)
7122 1 13 Izé
doncamillo: ááááááá Beckhham anyja mint egy transzvesztita XD
r3clbull: Rambo és Rambona :D
kamubekLaca: Figyeljétek meg, nem csak annál a képnél van az. Sztem mindenki a mosolya alapján azonosíthat [...]
Mind a 13 komment
Ken Levine tartott egy rövid előadást a holnap záródó GDC-n, ahol leleplezte a Bioshock kezdeti terveit. Igazán mulatságos képek következnek.
765 0 0 Tech Izé
Egy csokor nemnormális.
9233 6 18 Izé
Quaker: Ez azért kib*szott állatkiínzás, ha csak így céltalanul mókázik és keménykedik. Persze ha [...]
he: aztán a végén a jószág az elvetemült fenevad, akit elaltatnak...
Johnny McBus: nem elég szerencsétlen állatnak hogy fogságban van, még idióták is basztatják :S
Mind a 18 komment
Ez lesz az eredménye, ha van 3 fölös terepjáród, egy erőgéped, egy présgéped, némi szabadidőd és egy TANKod! :)
6913 0 10 Autó Izé
Savitra: Ja, és most látom, hogy emelőfülklés:D
Savitra: Dehiszen ez egy Liebherr átrakó, öt szirmú polipkanállal XD
GIjoe: amerikai autos talalkozon is szanalmasnak tartom a "japan auto zuzast" ertelmetlen rombolas, szanal [...]
Mind a 10 komment
Ez lesz az eredménye, ha van 3 fölös terepjáród, egy erőgéped, egy présgéped, némi szabadidőd és egy TANKod! :)
7051 0 10 Izé
Savitra: Ja, és most látom, hogy emelőfülklés:D
Savitra: Dehiszen ez egy Liebherr átrakó, öt szirmú polipkanállal XD
GIjoe: amerikai autos talalkozon is szanalmasnak tartom a "japan auto zuzast" ertelmetlen rombolas, szanal [...]
Mind a 10 komment
Hivatalosan még sem a BioWare, sem a LucasArts nem erősítette meg a képek hitelességét, azonban egyértelmű tény, hogy a JZConcepts.com-on közzé tett concept artokat, az a James Zhang készítette, aki korábban a KotOR második részéhez is papírra vetette az előzetes rajzokat.
641 0 0 Tech Izé
Ninja Balance. Egyensúlyozz jól a golyón. :)
2177 0 0 Game Izé
Egy tanulmány a nanotechnikára alapozva.
843 0 4 Tech Izé
aure: Ami késik az eljön ;) Akár igaz is lehet 10 éven belül. Az elmúlt 10 év alatt is sokat fejlő [...]
Zé: Kívánom, hogy legyen igazad! Persze, tök jó lenne, ha létezne, csak éppen nem túl valószín [...]
rivaul: Sztem gyomorrontást fogsz kapni :)
Mind a 4 komment
Power Pong - egy igazán vagány kis ping-pong játék.
2763 2 1 Game Izé
Disy: Ez vmi rettenet.. sztem
Egy igazán ütős fegyver a Doomban. :)
9815 5 30 Izé
bandee1219: Erre nem tudom, mit lehetne válaszolni. A 2 nyilván újabb, esetleg hibákat javítottak benne ki, [...]
dénes: melyik a jobb, az 1 vagy a 2?
Sunyshine: :D köszi! Amúgy tényleg, nekem is a seggemig ér a kezem...
Mind a 30 komment
Ne okozz csalódást a gólyának!
Egy nagyon rendben levő reklám - legalábbis szerintem.
8035 11 37 Izé
bungle: Sőt már most. Köszi a linket! :)
Maccoyi: Egy kis türelmet, szerintem legkésőbb holnap már megnézheted itt is. ;)
DaVinci: ezt a videót sajnos levették a youtube-ról :-( tudja valaki, hogy megtalálható-e ez máshol i [...]
Mind a 37 komment
A Google minden hivatalosan regisztrált San Franciscoi hajléktalannak kioszt egy élete végéig érvényes telefonszámot egy hangpostafiókkal. A terv szerint ezzel állandó elérhetőséget biztosíthatnak maguknak így megkönnyíthetik a társadalomba való visszailleszkedésüket és az emberi kapcsolatai fenttartását.
541 0 0 Tech Izé
Júniustól várható, az Eee egyik potenciális riválisa az Elonex a következő adatokkal:  7inch 800 x 480,  300MHz LNX Code 8 processor; 128MB of DDR 2, 1GB solid-state drive; 802.11b/g Wi-FI; 10/100Mb/s Ethernet port;  kettő USB 2.0 port. Az ára értelemszerűen 100 dollár lesz. 
861 0 0 Tech Izé
Az óriás kislány felkelt egyik reggel, lezuhanyozott a szultán elefántja segítségével és elment játszani a parkba! :)
3380 1 7 Izé
Bakeyoo: Művészet. Nem hinném, hogy dolog lényege az lenne, hogy a "bábu" feje hogy van összerakva.
<-{st.one}->: na a jégkrémes, vagy nyalóka vagy mi, rész betette a kaput nálam! ahogy nyalakodik! brrrrrr
Purple: bizarr
Mind a 7 komment
Rugger-bugger, avagy, fuss, pukizz jól, és egyre messzebb jutsz ;)
1652 0 2 Game Izé
Jonny Test: Végigvittem nema legjobb túl könnyű s rövid!
Benny04: ez tök hülyeség ^^
Origami típusu USB-s optikai egér.
689 0 0 Tech Izé
Az Ubisoft az exkluzív PlayStation 3-as akciójátékáról tett egy rövidke bejelentést, miszerint a boltokba május 22-én érkezik majd. A bejelentés mellett egy videót is kiadtak a kezeik közül. Brutális!
678 0 0 Tech Izé
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
8555 3 215 Film Izé
Laci: Például ezek: http://www.youtube.com/watch?v=xxeL9bdSu-A&feature=related http://www.youtube.com/wa [...]
livy: Nem a kutya legyek? Amikor volt valami tag, aki számolta a "kutya-gyerek" jó cselekedeteit, és ha [...]
Purple: húú nekem arra a rongybabásra szükségem lenne!! volt benne valami nagydarab fogyatékos rongyba [...]
Mind a 215 komment
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
11198 33 225 Izé
Ravennë: Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D Gon [...]
Tooni: Mese, amit már el is felejtettem, de nem kár érte :D Szimat Szörény a szupereb http://www.youtu [...]
celduin: Sziasztok! Én is keresek épp egy műsort, igaz hogy nem rajzfilm, de hátha emlékszik itt rá va [...]
Mind a 225 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2540 0 29 Art Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2641 4 29 Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Nem is tudtam, hogy marhák is indulhatnak egy lóversenyen. :)
3413 0 7 Izé
tian: Ez van :) Majd legközelebb igyekszem, mert az a 13-as semmiképp nem tetszik:))
r3clbull: most már nem értem...vagy a pucér alak volt rossz helyen..vagy a lovak :))
deeprecen: nem látok sehol egy marhát sem. viszont ott futott egy pucér ember.. ti is láttátok?:)
Mind a 7 komment
Drótnélküi malacpersely, ami külsejében tradicionális, viszont egy teljes e-banking rendszer van mögötte, így a malacon lehúzott pénz a számlánkra kerül.
1179 0 0 Tech Izé
Üveg vodka egy húzásra...
8983 8 135 Izé
zodiac: "Megfigyelhetjük, hogy a Szomszédok világában az alkohol más szabályok szerint, egészen kül [...]
Mr.T.: Szomszédok gyöngyszem, egy üveg pia egyszerre :D http://www.youtube.com/watch?v=AnOglpn6q40
bungle: Ati-UMF küldte: Egy üveg Reál körte pálinka megivása 13 másodperc alatt, na ezt már nevezem! [...]
Mind a 135 komment
Most úgyis bevonják az 1 és 2 forintosokat, szóval szedjétek össze és lehet ügyeskedni... :)
6184 11 11 Izé
ibor90: Na hát én próbálkoztam. Nem volt sok 1, 2 Ft-osom, de ami volt azt beleraktam, van benne egy ké [...]
r3clbull: hát az a piramis nagyon ott van...
loloppo: Azért a 3. képen lebukott a csóka... A háttérben ott ficereg a pillanatragasztó :D
Mind a 11 komment
A terv lényege, egy 15 hektáros hat "biozónára" osztott park, ahol minden zónában a Föld egy adott területét mutatják be.
1217 0 1 Tech Izé
Srobi: ez erdekes..
A kislány államokat énekel. XD Szerintem aranyos.
6081 6 77 Izé
bubuss: ajj de anyira ééédes:))))
bandee1219: Ne linkelj, Máln@! :)
Máln@: awww....de cukki :*)
Mind a 77 komment
Gregory Pike és kis barátai
3242 0 9 Izé
Cukor: A brémai muzsikusok elköltöztek Amerikába. :)
CRaPtRaSH: te leszel begyógyszerezve ha ilyeneketmondasz:D
rivaul: Tuti gyógyszerezteti a jószágokat azért ennyire nyugisak :P
Mind a 9 komment
Az AudioSurf egy szuperjó ügyességi játék, amelynek használatához azonban a játékos zenei kollekciójára is szükség van, melyet a játék analizál, s legenerálja belőle a dal oszcilloszkópját. Ebből készül az a leginkább egy futurisztikus autópályára, vagy hullámvasútra hasonlító út, melyen a játékos az általa kiválasztott űrhajóval száguldozhat.

4123 1 5 Game Izé
JeLo: Nagyon atom játék :) El tudnék még vele lenni, de lejárt. Most várnom kell a fullra :) Mindenh [...]
qtrash: És sikerült torrentről beszerezni a full verziót? És ha igen honnan? ;)
fhenrir: Nem rossz, de Gary Julesra játszani hardon is ízi, Children of Bodom viszont ízin is bazi nehéz. [...]
Mind a 5 komment
Te hogy védekeznél hasonló esetben egy gépi autómosóban? :D
8213 4 18 Izé
bandee1219: Rákönyökölhetett a gombra, de én inkáb azt furcsáltam, hogy utána bementek. Ilyenkor jobb é [...]
Butapraszt: Ilyen baráttal nincs szükség ellenségre.
rivaul: Mekkorát szakadt a hátul ülő :D Komoly :DDDDDD
Mind a 18 komment
Ütős egy fegyver
9081 2 18 Izé
pandemonius: Ez egy Pfeifer Zeliska .600 as fegyó. A jelenlegi legnagyobb űrméretű kézifegyver. Kicsit több [...]
bandee1219: Házi a cucc, de nem rossz. :) Csak mutathatták volna, hogy végülis mi az, a cimkéket és a vid [...]
rivaul: Amúgy ez csak játékszer :P Itt van a nagyfiú!!! http://www.youtube.com/watch?v=yvvzeu33ZA4 Nah [...]
Mind a 18 komment
Reggelire egy kedves Han Solo mintás asztal Starwars fanatikusoknak.
840 0 0 Tech Izé
Egy Michael Jackson rajongó levédett dala egy lánynak. Lánynak? ;)
Itt is ő, mint Jacko. :)

(VIGYÁZAT! Túl szexi srác!) :D
3592 0 47 Izé
ZéZoli: már most halálra ijedtem!!!amikor bicepszet villant!:) ---a gyökér
bandee1219: Ismered a viccet? -Miért bökdösték zámodzsimit az oviban a kis társai botokkal? -Mert nem tudt [...]
ZéZoli: ezt még nem verték össze az utcán a heterók???miért nem?!!
Mind a 47 komment
Végre egy bejutós: Juss be a szerverre jól! Legyél kiberpánk te is!
3175 1 4 Game Izé
watchup: kicsit segít a kiírt szöveg: csak admin jelentkezhet be... hmmm.. és a jelszó pedig a gép neve [...]
anon: mi a jelszó és a felhasználónév?
watchup: A színes résznél a villogó zöld kurzorra kattintás segít egy kicsit...
Mind a 4 komment
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
5854 0 62 Art Izé
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
bandee1219: Ez részben igaz, de vajon mekkora összeg lesz majd akkor helyreállítani mindent és egy ilyesmit [...]
Mind a 62 komment
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
6287 3 63 Izé
bungle: Masdar, a világ első nulla szén-dioxid-kibocsátású városa (képek) http://zoldter.hu/energia/ [...]
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
Mind a 63 komment
iBand.
Hivatalos oldaluk.
4591 2 8 Izé
bungle: http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=2386
bandee1219: Az oldalukon ott van egy kicsit komolyabb sampler, a csávó demózik is vele. A zongorának meglep [...]
Gabi69: Nem rossz, nem rossz! A zene jó!
Mind a 8 komment
Régebbi postok...