REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Gasboard - dugd be a lábad és egyensúlyozz! :)
- 41 cc motor, 2 ütem
- Max. Sebesség: 30-35 km/h
- Súly: 20 kg
- Max. terhelés: 100 kg
5702 0 11 Autó Izé
bandee1219: Ja, nem attól lusta, hogy trükközik. :) Amúgy egy ilyen, postképessel domból le, már lehet z [...]
csicsilla: :s akàrmik is ezek egy biztos a lusta deszkàs ilyet nem csinàl!!!XD
mekszamnojz: azeeeeee igencsak kivancsi lennek amikor megcsinal ezzel barki is egy kickflip-et, vagy akar egy egy [...]
Mind a 11 komment
Gasboard - dugd be a lábad és egyensúlyozz! :)
- 41 cc motor, 2 ütem
- Max. Sebesség: 30-35 km/h
- Súly: 20 kg
- Max. terhelés: 100 kg
5552 2 11 Izé
bandee1219: Ja, nem attól lusta, hogy trükközik. :) Amúgy egy ilyen, postképessel domból le, már lehet z [...]
csicsilla: :s akàrmik is ezek egy biztos a lusta deszkàs ilyet nem csinàl!!!XD
mekszamnojz: azeeeeee igencsak kivancsi lennek amikor megcsinal ezzel barki is egy kickflip-et, vagy akar egy egy [...]
Mind a 11 komment
sycoMaze - vezesd a kis piros ufóizét végig a labirintuson! Jó egér meg idegrendszer nem árt hozzá... ;)
7352 2 15 Izé
fux: aki kitalálta ezt a játékot oda kéne ültetni elé és addig nem kap semmit még meg nem csinál [...]
Maccoyi: Na ezt nem venném a szívemre, ha tényleg így lenne :D
ladyann: ÁÁÁÁÁÁÁÁ ez a játék elrontotta a gyerekkoromm:( megálltam a fejlődésben:(( XD
Mind a 15 komment
sycoMaze - vezesd a kis piros ufóizét végig a labirintuson! Jó egér meg idegrendszer nem árt hozzá... ;)
8855 0 2 Game Izé
roland66: hát nem tom ebbe mi a nehéz én az első pályát elsőre végigvittem...!
Szamooca: Hogyha ezzel az alábiak a céljuk,akkor sikeresnek nyílvánítom a játékot: -elszédülés, -ide [...]
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3031 0 43 Art Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3288 2 43 Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
Szerelem első bámulásra? Ámérikában új őrület jött divatba, a villámrandinál még primití egyszerűbb ismerkedési forma: a résztvevők egymás elé állnak és meredten bámulnak egymás szemébe, duma nincs, csak a kurva nagy díp impressön. :D Hát nem bámulatos? ;) Várom melyik agytröszt valósítja meg ezt is kis hazánkban...

2721 0 23 Izé
bandee1219: Igen és akinek nagy a kocsija, annak kicsi a szerszáma, aki napi egy pohár bort megiszik az tová [...]
bandee1219: De aki siket v./és néma az nem ennyire degenerált, mint ezek az idióták. Annyi ilyen dolog ker [...]
M.agnus: Vigyázat, itt úttörő műsortervek vannak kialakulóban, még egy lépés és a szellemi vajúdó [...]
Mind a 23 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az okapi, ami egy zebrafiú és egy zsiráflány átdorbézolt éjszakájának gyümölcse... ;)))
3254 1 22 Izé
Smithy: Vakond+zsiráf?:P fúrótorony...régi vicc de jó:):)
bandee1219: És ha már itt tartunk: ablak + zsiráf? Oo
bandee1219: Náluk nem volt ilyen. :( XD
Mind a 22 komment
Új romantikus vígjáték az Igazából szerelem és a Bridget Jones alkotóitól: Mindenképpen talán. És egyben új Izés nyereményjáték: 30 darab mozijegyet sorsolunk ki azok között, akik a következő három kérdésre a helyes megfejtést elküldik a mozi@ize.hu címre február 25-ig. A kérdések pedig: a főszereplő férfi (Ryan Reynolds)
1. 2002-ben milyen filmekben jatszott? (filmcímek)
2. Mikor született? (év/hónap/nap)
3. Hol született? (város neve)

A vetítés időpontja február 27. (szerda).

1937 0 36 Film Izé
Balpar: Sajnos nem tudok elmenni, ugyh van két jegyem a filmre este 7ig írjatok és megkapjátok: limpbizk [...]
Ujvy: Hi! Szóljon ha vki nem ér rá..:D ujvy87@gmail.com
Whitee: Nah most tudtam meg, hogy ők se tudnak menni, mert dolgoznak. :-/ Szóval van két plusz jegyetek. [...]
Mind a 36 komment
Új romantikus vígjáték az Igazából szerelem és a Bridget Jones alkotóitól: Mindenképpen talán. És egyben új Izés nyereményjáték: 30 darab mozijegyet sorsolunk ki azok között, akik a következő három kérdésre a helyes megfejtést elküldik a mozi@ize.hu címre február 25-ig. A kérdések pedig: a főszereplő férfi (Ryan Reynolds)
1. 2002-ben milyen filmekben jatszott? (filmcímek)
2. Mikor született? (év/hónap/nap)
3. Hol született? (város neve)

A vetítés időpontja február 27. (szerda).

2380 1 36 Izé
Balpar: Sajnos nem tudok elmenni, ugyh van két jegyem a filmre este 7ig írjatok és megkapjátok: limpbizk [...]
Ujvy: Hi! Szóljon ha vki nem ér rá..:D ujvy87@gmail.com
Whitee: Nah most tudtam meg, hogy ők se tudnak menni, mert dolgoznak. :-/ Szóval van két plusz jegyetek. [...]
Mind a 36 komment
kettő az egyben fej- és zseblámpa. Horgászoknak, autóval közlekedőknek hasznos lehet.
599 0 0 Tech Izé
Confederate mocik
5382 0 7 Autó Izé
Fuzol9: Érdekes, én is a gépsárkány szót szerettem volna használni :) De azért is, ezek tényleg jó [...]
mekszamnojz: Nagyon jo a gepsarkany szerintem. Es a fotok is azok, foleg ez a poszt foto. :)
Gabi69: Fura egy kinézetű motor. Azért a Vb-n is jól szerepelt.
Mind a 7 komment
Confederate mocik
5422 1 7 Izé
Fuzol9: Érdekes, én is a gépsárkány szót szerettem volna használni :) De azért is, ezek tényleg jó [...]
mekszamnojz: Nagyon jo a gepsarkany szerintem. Es a fotok is azok, foleg ez a poszt foto. :)
Gabi69: Fura egy kinézetű motor. Azért a Vb-n is jól szerepelt.
Mind a 7 komment
Ergonomikus egér antibakteriális bevonatt, négy féle választható színben.
861 0 0 Tech Izé
Mouse Wheel Speed Test 2008 - Tekergesd az egéren a scroll-t, amilyen gyorsan csak tudod!
4563 3 22 Game Izé
tojász: nekem nincs görgös egerem
mounther: 1826 laptop os miniegérrel :D
Bakkecske: nekem 4010
Mind a 22 komment
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.
3141 12 319 Izé
süti: egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D
Maccoyi: Szerintem már nem is fogod. ;D
babapiskóta: (vettem)
Mind a 319 komment
Van egy japán úriember, Takahasi Amano, aki a képen látható akvarisztikai stílus megalapítója és ösattya.  Az ő  munkásságának amerikai manifesztációja található  a link mögött. A technikai érdekességét a dolognak, az akváriumok mögötti tech háttér adja, ugyanis a rettenetes mennyiségű növény miatt kategóriákkal több figyelmet és eszközt igényel a stabil víz megörzése.  Itt meg sok sok Amano akvárium.
3348 0 1 Tech Izé
bandee1219: Wow! Mekkora medencék! Ez besz@rás, nagyon jók és szépek! OO
Egerezzünk 3D-ben
763 1 1 Tech Izé
Errtu: Miért emlékeztet ez engem, a -szintén Logitech- Cyberman2-es gamepadra kísértetiesen? :)
Csak egy sima porszívó
547 0 0 Tech Izé
Minden az egyben.
828 1 1 Tech Izé
alx26: tiszta James Bond hallod :D
Absolut Vodka plakátgyűjtemény

+ egy másik gyűjtemény.
4416 1 9 Art Izé
bandee1219: Jól néznek ki, de csak szemezgettem, baromi sok van. Viszont tényleg f@szányos, ahogy kategoriz [...]
Mekko: Hiányzik egy plakát: http://www.ez-entertainment.net/features/THE-ABSOLUT-SPIRITS-ABSOLUT.jpg Sex [...]
enti: ejjj fiatalok! de műveltek vagytok vodka témában! :DDD
Mind a 9 komment
Absolut Vodka plakátgyűjtemény

+ egy másik gyűjtemény.
4549 6 10 Izé
Purple: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=9077
bandee1219: Jól néznek ki, de csak szemezgettem, baromi sok van. Viszont tényleg f@szányos, ahogy kategoriz [...]
Mekko: Hiányzik egy plakát: http://www.ez-entertainment.net/features/THE-ABSOLUT-SPIRITS-ABSOLUT.jpg Sex [...]
Mind a 10 komment
Több mint egy kilós processzorhűtő.
569 0 0 Tech Izé
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.

A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.

A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3222 3 16 Izé
bandee1219: Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a [...]
Kestrell: Véleményem szerint ez egy k*rva nagy parasztvakítás. Gondoljunk csak bele. "...csak kutyafül sz [...]
Tierno: Jesszus!
Mind a 16 komment
A napokban tartott John Riccitiello, az EA CEO-ja egy előadást, ahol az egyk slide-on felbukkant a Knights of the Republic neve, amely azonnal elindította a találgatásokat.
501 0 0 Tech Izé
Az e heti "címadó pályázat" tárgya most csak egy kép lesz... (jobb most nem volt, küldhetnétek jövő héten olyan postokat, amiben láttok fantáziát, hogy jó címeket lehet neki adni).

Kedd 18:00-ig lehet nevezni :) és továbbra is Izés bögre és póló a jutalom a legjobb címeknek.

Frissítés:
Az e heti nyertes címadók Nem regisztrált (1), Laci (170 és 65) és SSly (75). Gratulálunk nekik, és egyeztetés után küldjük a nyereményeket!
5612 2 224 Izé
Luflee: aaaa Macc :D Ne farassz ! :D :*
Maccoyi: Bunda??? Amikor már mindjárt itt a tavasz! :DDD Grat a nyerteseknek :)
Nem regisztrált: Okés, ízlések és pofonok, nem is úgy vettem a dolgot. ;)
Mind a 224 komment
Az eddigi részekkel ellentétben a negyedik részben Liberty City egy valóban élő, lélegző nagyváros lesz, ahol éjjel-nappal zajlik majd az élet.
703 0 1 Tech Izé
Zé: Hogy lehet hét és fél sorban hét helyesírási hibát elkövetni?
A Bethesda feje, Pete Hines egy interjúban úgy nyilatkozott, hogy jóval kisebb lesz a bejárható terület a Fallout 3-ban, mint az Oblivionban.
470 0 0 Tech Izé
Hónapok óta ismeretes, hogy a SEGA a legendás mozifilm jogai megvásárlása óta két külsős csapatot is megbízott két különböző Aliens játék fejlesztésével. Ezidáig konkrétumok egyikről se szivárogtak ki, azonban hamarosan megtörik a jég.
461 0 0 Tech Izé
Táncos kutyák

Egy másik videó.
Attila Szkukalek & Fly
2841 1 9 Izé
bungle: g_agram küldte: http://www.youtube.com/watch?v=WhJsKvEBBNg
bandee1219: Aszongyahogyezt: "Film Features most Famous Dog Duo in the World!" Nem vagyok egy sorozat v. filmbuz [...]
Valerius: ha nem tetszik, nekiesnek a gazdinak, de hát hüüllyék, nem csinálnak semmit! bocs, sok volt a h [...]
Mind a 9 komment
A tizennégy karátos autó... ;) Vagyis egy Porsche arany bevonattal.

A készítés fázisai.
4586 0 19 Autó Izé
Dralisz: miért nem platina? :D Nekem sem tetszik az arany. Még ékszerben sem. Csak a cigányok meg a felv [...]
mekszamnojz: miert pont arany? miert nem ezust??? az meg jo is lenne..
three.d: A Rejtő-féle kicsit többet ért, na!
Mind a 19 komment
A tizennégy karátos autó... ;) Vagyis egy Porsche arany bevonattal.

A készítés fázisai.
4530 0 19 Izé
Dralisz: miért nem platina? :D Nekem sem tetszik az arany. Még ékszerben sem. Csak a cigányok meg a felv [...]
mekszamnojz: miert pont arany? miert nem ezust??? az meg jo is lenne..
three.d: A Rejtő-féle kicsit többet ért, na!
Mind a 19 komment
Büntetni kellene
2396 0 15 Izé
Meistro: Nővérem is megcsinálta telefonjával, hát nemtom hogy bírta ki addig a pár hónapig, de végü [...]
kat: Sztem ezek tök jók:D
Békatallér: cuky vagyok:D...
Mind a 15 komment
Több helyen használt és ismert az az eszköz ami fény segítségével magához csalogatja a bogarakat, majd utána lényegében megsüti egy diszkrét áramütéssel. Ennek az eszköznek a napelemesített változatát látjuk.  Kempingezéshez például ideális.
589 1 3 Tech Izé
hodosy: és ezzel meddig birja a toltesel ?? 2perc 2óra ?? vagy mennyi ??
techadmin: nappal tolt, sotetben felhasznalja a nappali toltest.
hodosy: hát szerintem nem olyan alkalmas mivel vannak éjszakába nyúló kempingek és hát este nem süt [...]
- Deszka, ujjak meg egy kis fantázia és mégsem asztalos, mi az?
- Fingerboard!! :D

(jajj... - bungle)
5040 7 27 Izé
koocos: Van nekem is...nagyonállat!
geree: ez komoj,nem rég vettem egyet:D:Dazota eleg rfendesen megyeget...
Killex: hehe anno régen ált. iskolában mi is csináltunk ilyet csak úgy h letörtünk pl 1 tollnak a "cs [...]
Mind a 27 komment
Egy hideg téli nap, 2079-ben. ;)
17966 3 33 Izé
Tybbah: mindenki rossz irányban indult ki. sztem 2079 nyarán mindenki ballonkabátban fog mászkálni :D:D [...]
Vikoo: Jogos, és köszi, hogy ilyen "kedvesen" kioktattál és nem kijavítottál!Peace
babapiskóta: akkor lehet h mégis inkább a déli féltekén készült a video
Mind a 33 komment
Szives fülű kommunikáló nyuszi. Egyedülállóknak ajándék saját maguk számára.
534 0 0 Tech Izé
Egy igazán szív alakú lámpa, kardiológus barátnőnek / barátnak  ;)
624 0 0 Tech Izé
Szív alakú egér, csak szerelmeseknek :)
571 0 0 Tech Izé
Egy kis csillivilli füles
1032 0 1 Tech Izé
Maccoyi: Ez már volt az Izén is de jó ; http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5639
Régebbi postok...