REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Segítség! Az agyonplasztikázott Cher nemcsak gázul néz ki, de nevetségesen is öltözködik!
1042 0 1 Pink Izé
Éjfélilány: Öreg má' na, nem is nézhet ki úgy mint egy 20 éves, még akkor se ha ő ezt szeretné.
"Mit bámultok, nem láttatok még macskát, ahogy sétáltatja a gazdáját?"
4781 4 10 Izé
noldika: odabaxxx.:D:D:D
focuskoma: Még ilyet :O. Érdekes. Meg ez a zene választás is frankó, nagyon tetszett bunglepapa XD
mumus: nekem kell egy ilyen cica :D
Mind a 10 komment
Skate - Shot On Red - 120fps
556 2 0 Sport Izé
Sörözés méhekkel...

"Just hanging out, having a beer, covered in bees." :D
2455 3 10 Izé
Tóth József: Ez egy mazochista állat! Úgy hallottam, az albán sör nagyon sz@r... :)))
Ales: No..itt sem a szomszéd a hülye!
noldika: van ver a pucajaba...:D
Mind a 10 komment
Anna Skladmann német fotóművész Little Adults című, felkavaró sorozata felnőttnek öltöztetett gyerekeket ábrázol, a jövő orosz mágnásait. Azt mutatja be, hogyan, milyen külsőségek között élik életüket az orosz újgazdagok gyermekei, és hogyan válnak minatűr felnőttekké a társadalmi elvárások szorításában.
9141 0 13 Art Izé
Mammut: Én inkább először a szülőknek segítenék :P
Erunder: Vmilyen szinten igen. Ugyanis ha elhanyagolják őket nagy valószínűséggel igen hamar kipróbál [...]
mumus: lenyelem amit irtal mert ilyen vagyok. te komolyan gondolod hogy segiteni kell e gyerekeknek ?
Mind a 13 komment
Anna Skladmann német fotóművész Little Adults című, felkavaró sorozata felnőttnek öltöztetett gyerekeket ábrázol, a jövő orosz mágnásait. Azt mutatja be, hogyan, milyen külsőségek között élik életüket az orosz újgazdagok gyermekei, és hogyan válnak minatűr felnőttekké a társadalmi elvárások szorításában.
9983 2 13 Izé
Mammut: Én inkább először a szülőknek segítenék :P
Erunder: Vmilyen szinten igen. Ugyanis ha elhanyagolják őket nagy valószínűséggel igen hamar kipróbál [...]
mumus: lenyelem amit irtal mert ilyen vagyok. te komolyan gondolod hogy segiteni kell e gyerekeknek ?
Mind a 13 komment
Fehér nadrágban Clay "böfentő" Guida. :D
784 1 0 Sport Izé
Arshavin karaoke. :D

( Inkább focizzon a góljait jobban bírjuk. :D )

Eredeti dal
465 0 0 Sport Izé
Dzsudzsák Balázs a PSV játékosa mesterhármassal (31, 46, 53) vette ki a részét a 6 gólos győzelemből a Den Haag csapata ellen. Íme a gólok.

Frissítés:

Dzsudzsák három gólj a magyar kommentárral. (Köszi mcsoma)
550 0 4 Sport Izé
Balázs: ÁÁÁ nagyon király, ma csak ezt hallottam mindenkitől: "Dzsudzsák 3at vert" :D
Maccoyi: Köszi. :)
mcsoma: http://www.dailymotion.com/video/x89von_juji-vs-bertus_sport Dzsudzsák 3 gólja magyar kommentárra [...]
Mind a 4 komment
Orlando Bloom félmeztelenül: hosszú, göndör fürtök és 3 új tetoválás
915 1 3 Pink Izé
Mammut: Együttérzek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
TinusSs: Ezeken a képeken nem néz ki valami jól de amúgy tök jó pasi:D Jó mondjuk nekem akinek barna v [...]
brigi_cica: mindent a szmnek semmit annak a kibaszott rohadt kéznek aki oda adta magát valakinek... :D
Kicsit kisebb távirányítós tankok, még mindig nagy gyerekeknek.
6307 0 34 Autó Izé
Zorro: Ez jó, köszi. Mindig van mit tanulni amint látom.
Garou: Számvéber Norbert: Nehézpáncélosok. A német 503. nehézpáncélos-osztály magyarországi harc [...]
Zorro: ÖÖÖ Ezt hol olvasod? Lehet tényleg így van, de az én ismereteim szerint soha nem volt Tiger II [...]
Mind a 34 komment
Kicsit kisebb távirányítós tankok, még mindig nagy gyerekeknek.
5112 4 34 Izé
Zorro: Ez jó, köszi. Mindig van mit tanulni amint látom.
Garou: Számvéber Norbert: Nehézpáncélosok. A német 503. nehézpáncélos-osztály magyarországi harc [...]
Zorro: ÖÖÖ Ezt hol olvasod? Lehet tényleg így van, de az én ismereteim szerint soha nem volt Tiger II [...]
Mind a 34 komment
Repül  a versenyautó...:O
774 0 0 Sport Izé
Recompute - gépház kartonból.
3069 2 4 Izé
konserv: hát igen ha melegedik a gép ez nem sokat véd... én az asztalom legalsó fiókjába tervezem bele [...]
Tádi: az egyik havernak kigyulladt az alaplapja, ez csak papír lett volna a tűzre:)
KenGuruL: nekem "mélynyomóm" volt a 17 colos monitor dobozából :) Egy bazi nagy papírmembránú hangszór [...]
Mind a 4 komment
Mivel lassan itt a Valentin nap, eddig az egyetlen értelmes dolgot amit felleltem ajándékként, megosztom veletek, mert érdemes lesz rá gyűjteni. :)

Még pár kép itt és itt. + egy video.
3461 0 15 Izé
malex123: Itt legalább nincs csokifasz ... :)
Tádi: hehehe. nálam már az is elég, ha hosszabb ideig nézek egy tábla csokit, már rosszul vagyok, ne [...]
Luflee: Wonka :))
Mind a 15 komment
Jól bánik az ostorral!
3745 3 4 Izé
Erunder: Mégis sikerült. Áhh banyek most meg nekem. :D
szaki77: köcc közben én is rájöttem de nem akartam pazarékolni az egyfőre jutó kommenteket :DDD
Erunder: Sztem zárd be a fejlécet. :)
Mind a 4 komment
A Sony egy hihetetlen kütyüt alkotott: a Rolly az általa játszott zenére táncol és még különböző színekben is tündököl!

Mi is ez?
A zenelejátszónk már nem csak a talpalávalót szolgáltatja, de táncol is a slágerek dallamára. A Rolly a Sony-tól forog és kering zenélés közben.

A hang
A hangszórók a Rolly két végén helyezkednek el, műanyag borítással rendelkeznek, ez bekapcsoláskor mozdul el, ez után reagál a zenére.

Irányítás
Csak egyetlen gomb található a Rollyn, minden mást a testére szerelt két gyűrűvel irányítunk. Az egyikkel a dalok, illetve albumok között válogatunk, a másik a hangerőt szabályozza.
897 1 6 Tech Izé
gergeli.: eléggé animációgyanús kis videó no de sebaj... :D
kilam: 1 éves hír, de hír..."és egy újszülöttnek minden vicc új" és még nem volt "izélve" jah é [...]
Jozef7: érdekes egy valami honnan is van ez??? xD
Mind a 6 komment
Szégyen! A svédek rajtunk röhögnek Mark "új" dala miatt

"Akárcsak tavaly, úgy idén is többen azt feltételezték, hogy "bunda" volt az egész. A zsűri ugyanis rekord gyorsasággal, kevesebb mint 24 óra alatt döntött Mark mellett, ennyi idő elég volt nekik arra, hogy meghallgassanak 105 dalt és kiválasszák közülük a legjobbat."

Mark "klipje"
A svéd eredeti
7861 2 137 Izé
izébigyó: Blama! Eurovíziós dalverseny: Tompos Kátya is visszalépett! http://hir.ize.hu/comments.php?post_ [...]
Leathercap: Sálálá????!!!! Hova hányjak? Most akkor direkt nem akartunk nyerni?
Balintos: Mert akkor a végén még Britney Spears-re érkezne a legtöbb szavazat :S
Mind a 137 komment
Super Stacker 2
12543 16 51 Game Izé
Dawe: 1óra alatt kivégeztem de a bónusz mód az egy kicsit lehetetlen =)
PLAYER: 34-hez pls help!!!!!
Nornertoo: Srácok vki tudna segíteni 31. pályánál? sehogyse akar megállni a sok háromszög:@ köszi
Mind a 51 komment
Lupe Fiasco - Hello Goodbye  
777 2 0 Zene Izé
GAZ 51 Retro Hotrod - az oroszok is tudnak építeni szép HotRod-okat!
6667 0 5 Autó Izé
konserv: pofás kis autó :D
Fireblade1000: Nagyon jól néz ki, gratula az építőinek!!:))
Hajjakend: Egy ismerősömnek van 2 régi Molotovja...:D:D:D Gyönyörű darabok! Szebbek a régebbiek szorri!
Mind a 5 komment
GAZ 51 Retro Hotrod - az oroszok is tudnak építeni szép HotRod-okat!
6709 4 5 Izé
konserv: pofás kis autó :D
Fireblade1000: Nagyon jól néz ki, gratula az építőinek!!:))
Hajjakend: Egy ismerősömnek van 2 régi Molotovja...:D:D:D Gyönyörű darabok! Szebbek a régebbiek szorri!
Mind a 5 komment
Kocka torták - avagy torták kockáknak. :)
3568 5 14 Izé
Purple: nem csak te :D
gamma21: mert a D700-as full frame, azaz "teljes képKOCKÁS"! ;) naszoóval csak azt akartam mondani, hogy [...]
gergeli.: jah végülis igazad van... rossz példa volt vegyük inkább da vincit, nem csak festő volt de fel [...]
Mind a 14 komment
Megboldogult tavalyi nyár, amikor Paris Hilton még Benji Maddennel járt... Együtt vágtak neki a vad Dél-Afrikának, ahol még gepárdot is simogathattak. Parisnak azonban nem tetszett a cica, mert nem fért bele a retküljébe, mint Tinkerbell, a csivavája. S hogy hol nyaral a többi híresség? Fotókkal mutatjuk meg!
654 0 1 Pink Izé
TinusSs: Fujj Lindsay leszbi?:S Gusztustalan. Parist meg Benjit sajnálom, hogy szakítottak, aranyosak volta [...]
5 gyanús jel, ami okot ad a féltékenységre
1609 0 5 Pink Izé
Balázs: majd az igazit ha megyek;)
Derill: aaaaj, pedig enitre hozhattad volna :D:D
Balázs: *csajszika :D
Mind a 5 komment
Limnikus kitörés, avagy a "gyilkos bubis víz". A kameruni Nyos nevű krátertó mélyéről felszabaduló szén-dioxid 1700 (!) ember halálát okozta. Japán és német kutatók pedig pár éve a tengerfenéken, folyékony halmazállapotú szén-dioxidból álló "tóra" bukkantak .
5025 2 4 Izé
szaki77: sima szódavíz, csak túl sokat csináltak. :DD
Tádi: köszi :D
Czaboo: Akkor National Geographicot ajánlom figyelmedbe. A héten mutatták nap közben. Tehát még vagy 3 [...]
Mind a 4 komment
DMX - Lord Give Me A Sign
1047 2 0 Zene Izé
Csipkerózsika élt. ;)
8798 4 11 Izé
Tádi: Pontosabban Áj Hét Múmják! Jaaaaa, hogy 7 múmja! éééértem:D
Mr.T.: Aki nem értene angolul, Tádi üzenete: Állj, hét múmia! :D:D
Tádi: I hate mummys!
Mind a 11 komment
Most akkor volt holokauszt vagy nem? Richard Williamson katolikus püspök állítása szerint nem voltak gázkamrák:

"Fred Leuchter szakértője volt a gázkamráknak.. Három gázkamrát tervezett az Egyesült Államok 50 államából háromnak, kivégzések céljából. Tehát tudta, miről van szó, és ő megvizsgálta a feltételezett Birkaneu-Auschwitzi gázkamrák maradványait az 1980-as években. A határozott véleménye az volt, hogy kizárt, hogy ezek az építmények valaha is emberek tömeges elgázosítására szolgáltak volna. Mert tudja a ciángáz nagyon veszélyes. Tegyük föl, hogy háromszáz embert elgázosítunk, akik egy kamrába vannak zsúfolva, s ruhát viselnek, már ha föltesszük, hogy ruhát viselnek; nagyon veszélyes kihúzni a holttesteket; akár egyetlen leheletnyi, mondjuk ruha alatt megrekedt mérges gáz megölheti az illetőt. Ahhoz, hogy be tudjunk jutni a kamrába, el kell távolítani a gázt a kamrából. Ehhez egy magas kéményre van szükség, ugyanis ha a kémény alacsony, a gáz visszaereszkedik az épület körül állókra és megöli őket. Elfelejtettem, milyen magasnak kell lennie, de ha volt ilyen, a kéménynek a nap jelentős részében hosszú árnyékot kellett volna vetnie, ám a szövetséges légi-felvételeken sosem lehetett látni ilyen árnyékot, sem kéményt. Ami Fred Leuchter számára a bizonyosságot adta, az a gázkamrák fölépítése. Megnézte az ajtókat, melyeknek tökéletesen légzáró képességűnek kell lenniük, különben a gáz kiszabadult volna, és megölte volna a kint lévőket. Az ajtók, amiket Auschwitzban mutogatnak a turistáknak, azok a legkisebb mértékben sem légmentesen zárhatóak."
3661 3 216 Izé
Laci: Addig is míg elolvaslak titeket, ti is olvassátok el: http://www.szombat.org/botlatokovek+%E2%80%9 [...]
wtf: Mellékvágányon a holokaszttagadó püspök http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=23082" target=" [...]
Zorro: Na háta akkor ez amolyan status quo, hiszen egyikünknek sincsenek megdönthetetlen bizonyítékai. [...]
Mind a 216 komment
Egy kislány eltűnésében szerepet játszó feltételezett gyanúsított... fééélelmetes! :)
Azért én leellenőrizném a ketrecét, hátha ott bújtatja. :D
11634 2 4 Izé
konserv: háháháháhá az a hörcsög
superxaba: jó pojén
|-=O=-|: Perverz emberevő dagi vérhörcsög!
Mind a 4 komment
A Pittsburgh Steelers nyerte a 43. Super Bowl-t és a Vince Lombardi trófeát, miután a végig fantasztikus és a végén egészen drámaian alakuló döntőben megverte az Arizona Cardinals-t. Ezzel a Pittsburgh NFL csúcsott döntött mivel ez volt a 6. megnyert Super Bowl-juk.

Legjobb Képek és összefoglaló

James Harrison 100 yardos touchdown visszahordása - Új NFL rekord

 
415 0 1 Sport Izé
Balázs: ööö Pittsburgh Steelers–Arizona Cardinals 27–23 (3–0, 14–7, 3–0, 7 [...]
Már majdnem az egész web megtekinthető magyarul jól!
8043 15 14 Izé
Bubba: Ez jó, egyébként már legalább egy éve van hasonló (http://www.webforditas.hu/weblap-fordito.p [...]
armedarmy: kedvenc ilyen amit találtam : "this picture has 1 hozzászólások"
PeT1.5: Szívesen! :) Am tényleg sok marhaságot ad ki, de ugye a magyar paraszt csak angélusul tud, szóv [...]
Mind a 14 komment
Két Rubik kocka bajnok tesztelte Rubik Ernő új játékát, a Rubik's 360-at. Egyikük azt mondta, hogy a megoldás nem a matematikáról szól, hanem inkább a fizikáról - súlyról és egyensúlyról. A lényeg, hogy a színes golyókat a megfelelő helyekre kell begurítani. Persze a nehézség ott van, hogy közben vigyázni kell, hogy a már helyére tett labda ne essen ki. A tesztelő tíz másodperc alatt rakja ki a Rubik kockát, a Rubik's 360-nal első alkalommal két napig tartott, míg megtalálta a megoldást.
6602 2 9 Izé
izébigyó: http://metropolita.hu/?p=12189
M.agnus: Az azért elég érdekes, hogy a cikk angol, ill. hogy itthon nem hallani róla gyakorlatilag semmi [...]
metaljesus: mondjuk abban, hogy ezt is Rubik Ernő találta fel?! jeeez...
Mind a 9 komment
"A spontán emberi égés jellemzője, hogy az esemény fantasztikusan gyorsan zajlik le..."

Még két leírás itt és itt.
11556 5 32 Izé
bungle: www.origo.hu/egeszseg/20130830-nincs-egyelore-magyarazat-a-spontan-egesre.html
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://www.hotdog.hu/magazin/magazin_article.hot?m_id=5964&a_id=86984&h_ [...]
szaki77: Szerintem Tűzrőlpattant szerintem :D De az is lehet hogy Thermoment képviselő kéményellenőrz [...]
Mind a 32 komment
Kiderült az igazság, Károly szakított feleségével! Rosszindulatú pletykák szerint a műsorvezető nő összejött az afrikai túra során Kucsera Gáborral! Mi az igazság?
834 0 5 Pink Izé
brigi_cica: most nem az, de mért kezdene ki egy ilyen jó képü gyerek a Claudiával??? :O :D
Hada: hátöö... elég ennyit tudni róla: http://images.google.hu/images?hl=hu&q=Kucsera+G%C3%A1bor&gbv= [...]
brigi_cica: ki ez a Kucsera Gábor :S??
Mind a 5 komment
Egy nihang vagy gatka harcos turbánja.
2463 0 9 Izé
Grex: ...meg van a válasz.......(?)
papaluige: gyerekkorában kardoztak a barátjával, aki levágta a bal fülét! az anyukája gyorsan betekerte [...]
mekszamnojz: szerintem mumus :D
Mind a 9 komment
Tom Willett, egy fiatalember kívánsága... ;)
4441 2 3 Izé
Bólem: Hát nemtom ti figyeltétek-e a szövegét,de nem igazán a pornó a dal lényege...
armedarmy: Aki a pornót szereti, rossz ember nem lehetXD
Tádi: Imádom a country-t XD!
Pau Gasol VS Kevin Garnett

brrrrr..... :)
554 0 0 Sport Izé
bocs nemtaláltam képet
Screenshot? ;) -> http://game.ize.hu/comments. php?post_id=1155

Amúgy a game neve: Elephant Below
(és lecseréltem a képet is)
4786 5 3 Game Izé
tomi77: mint te...:D
buti Panni: Gagyi.
Dilinyul: Már hiányoltam a zsíráfos után. :-D
Rafael Nadal nyerte az ausztrál nyílt teniszbajnokság (Ausztrál Open) döntőjét, miután 4 óra 23 perc alatt, öt szettben legyőzte a svájci Roger Federert.

Nadal (spanyol, 1.)-Federer (svájci, 2.) 7:5, 3:6, 7:6 (7-3), 3:6, 6:2

Magyar cikk

Ké pek
483 0 11 Sport Izé
Balázs: http://www.youtube.com/watch?v=PNeGUyOSJGQ a legszebb jelenet:)
Balázs: Persze:)jó látni örülni őket, remélem Federer-t is fogom mert megérdemli:) Kössz Macc;)
likol: szép estét az uraknak!!!:D amint olvasom élveztétek a meccset képzeljétek én is!!!!lehet a ba [...]
Mind a 11 komment
Régebbi postok...