REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy világtalan fotós képei.
5693 0 58 Art Izé
Tóth József: Volt már süket zeneszerző, már csak egy néma énekes kellene.
Schabee: érdekes, ha igaz akkor jó dolog de én kételkedem ebben a dologban
MAGura: Mit is játszol? Vmi szim?
Mind a 58 komment
Egy világtalan fotós képei.
6312 4 60 Izé
Tooni: Eltelt azóta már több mint két év, honnan tudod, hogy nem változott meg? ;)
exert: De szemét vagy... :)
Tóth József: Volt már süket zeneszerző, már csak egy néma énekes kellene.
Mind a 60 komment
Lefagyna az arcomról a mosoly, ha egy jégprotkót találnék az italomban...
2352 5 16 Izé
CRaPtRaSH: http://www.thinkgeek.com/homeoffice/kitchen/a34b/
Schabee: megint én vayok az akinek ez nem teccik :S bár lehet h egy protkós eset is közrejátszik...
Philadelphia: Kell nekem is :D tetszik:D
Mind a 16 komment
Egyensúlyozz jól!
2684 0 0 Game Izé
Egy darabig tünődtem, hogy ez most közlekedés vagy Zene, végül az Egyéb kategóriát fogja gyarapítani ez a zenekar akik egy Ford Focus elemeit fehasználva készítették el hangszereiket. A dolgo apropóját az új Focushoz készülő  reklámfilm adta.
911 1 0 Tech Izé
Csak egy aksis dugóhúzó, semmi más. 
736 0 0 Tech Izé
A Jawbone nem egy mai darab  a bluetooth headset piacon, de egy postot megér. Ez pedig itt a demo ami remekul demonstrálja a headset valódi erősségét.
994 0 0 Tech Izé
Vannak, akik fénnyel táplálkoznak... (tényleg, mit csinál egy fényevő, ha fogyókúrázni akar? Bekeni magát 100-as napfényvédő-faktorú napolajjal? És a fénykardot nyalják vagy nyelik?).
Nos, Sophie levegővel táplálkozik.
4147 0 30 Izé
bungle: Shifty küldte: http://break.com/index/death-metal-puppy.html
Taky: Az én komondoromnak ha belefújunk a szájába akkor elkezdi lefetyelni a levegőt(lefety lóránt [...]
Errtu: Úgy tudtam macskád van. (vagy macskáid)
Mind a 30 komment
Gondolkoztál már  rajta mit csinálhat a kutyád egész nap egyedül a lakásban? Itt a megoldás! Kövesd az eb napi tevékenységét és barátkozási szokásait egyszerűen.
947 0 0 Tech Izé
Provokatív jellegű, nem tech post lesz ez most, de azt hiszem az ide látogató kedves felhasználó gyerekek hozzá tudnak tenni ezt azt a dologhoz:

Az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) szerint a Magyar Rádió MR2-Petőfi csatornája nem felel meg a közszolgálati előírásoknak. Az Indexnek nyilatkozó Such György, a Magyar Rádió (MR) elnöke azonban ezzel nem ért egyet: szerinte az adó tevékenységét csak az MR mint műsorszolgáltató tevékenységének tükrében lehet minősíteni.

Te mit gondolsz erről?
677 0 7 Tech Izé
loloppo: Azért egy kicsit tényleg zavaró, amikor minden egyes műsorszámhoz odabiggyesztik a "kultúráli [...]
techadmin: bbc.co.uk ez is kozszolgalati radio...
rnorbi: "...a műsorszámok változatosságával gondoskodik a NÉZŐK széles köre,..." Sajnos nem saját [...]
Mind a 7 komment
South Park & Táncoló Talpak keveréke. :)

+ egy régebbi: Lord of the Rings vs. South Park
7590 4 21 Izé
AsTanine: xD
bandee1219: Mostmár meg. Yol össze van vágva ez is. :)
wtf: Gangsta Feet megvolt? http://www.youtube.com/watch?v=bt0KLj3XgTo" target="_blank">http://www.youtube [...]
Mind a 21 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy ártalmatlan szörnyike: az aye-aye, magyarul véznaujjú maki. :)
3942 0 32 Izé
bungle: Újszülött: www.youtube.com/watch?v=N3b385gC5dQ :)
bungle: True Facts About The Aye Aye (zefrank videó)! :D http://youtu.be/jHs5POy8-8Y
tasman: nekem már tök régóta fent van ez a jómadár iwiwen a képeim között, de most már legalább t [...]
Mind a 32 komment
Holnaptól indítják útjára az új PlayStation 3-as Starter Pack-ot, tudtuk meg egy spanyol internetes oldaltól
401 0 0 Tech Izé
Ha már unod a snowboard-ot: itt egy új téli sport!
6046 4 12 Izé
bandee1219: A csapatásnál közel volt az emberhez. Amúgy nem lehetett rossz, haverom volt főnökének van eg [...]
papaluige: meg a nagy orrosokat is kihagyták!
Yocoo: Sajnos az kimaradt a videóból amikor magára hajtogatta a kasznit. Kuka lett az egész autó.
Mind a 12 komment
Japán pollenrobotok. Ha piros a szeme, sok a pollen, ha zöld kevés. Hasonlóan működik mint egy szabvány allergiás ember, csak ennek a megelőzés a szerepe...
739 0 1 Tech Izé
Purple: most akkor sok, vagy kevés? :) elég vegyes :)
Közös építkezésre hívunk minden kedves Izé felhasználót, aki úgy gondolja, hogy van ereje, ideje és pár jó ötlete. Meg talicskája.

A feladat igen egyszerű (nem, nem az új irodaházunk felhúzása): írd le, mi az, amit szeretsz az ize.hu weboldalon, mi az, amit nem, mi az, amit másképpen csinálnál és mi az, amit nem. Mi az, amit megszüntetnél és mi az, amit beletennél?

A "helyes" megoldást beküldők között szubjektív és demagóg döntés alapján bögrét, pólót, egyéb meglepit osztunk szét, mert az jó!
7290 4 260 Izé
Éjfélilány: Legyen több macskás post. Kérem a bögrét. :)
babapiskóta: A top izé kategórián belül én szeretnék egy összesen legtöbbször kattintottak rá csoportot [...]
eNMi: nekem van olyan hely, ahol elfelejtettem a jelszavam, igy remélem nem felejtem el ;)
Mind a 260 komment
LOLmetal... metál másként! :D
3979 3 4 Izé
éndzsöl: ez se vicces =/ néhány képet a mai egyéb irányzatokból összeszedek, akkor is sírhatnékom t [...]
jethro: én azt hittem ez valami újabb interpretation lesz mint a triuviumos a yutubon....
dude: Szerintem meg humoros, jó poénok (anno a macskáson is rohadt sokat röhögtem)!
Mind a 4 komment
Aztán majd csodálkozik, ha kap egy vízilófaszt a seggébe...

2977 0 7 Izé
Makrrlaja: Ace Ventura?
bandee1219: Mindenkinek, de kívácsi lettem volna egy vizilóharcra,nem tudom, mi maradt volna a csávóbol.... [...]
Schabee: wáháhá amúgy télleg nem semmi a krokis
Mind a 7 komment
Drag-drop
2238 0 4 Game Izé
MonTom: az az utolsó pálya ahol át kell jutni a betűkön. Ha az kész kiírja : congratulations, more ga [...]
roland66: megcsináltam én is!!!! egész jó! de 15 pályának se híre se hamva :D
patyomkin: passz... én a 14es pályán istovábbjutottam "amelyikre azt írta a játék h uccsó pálya" és k [...]
Mind a 4 komment
Egy ingyenes letöltés segítségével lecsupaszítható a Windows Vista.
1102 0 0 Tech Izé
A múltkori technikai bemutató után a Gametrailers csapata összeollózta a legfrissebb gameplay jeleneteket, melyeket egy csokorba összegyűjtve tálaltak most. A látvány magáért beszél!
915 0 1 Tech Izé
Menyet: WÁOW , NAGYON JÓ
Avagy hol tárolja egy chipmódosítást és másolt Sony játékokat árusító emberke az illegális tevékenységgel szerzett pénzét?
917 1 0 Tech Izé
A Bon-Bon együttes kompromisszumok nélküli életigenlést sugárzó, vadonatúj videoklipje. Maga a mondanivaló nem hatol túl mélyre, de a kétségkívül releváns, társadalmi szintű jelenséget megtestesítő alaptémát lelkiismeretesen körüljárják, és az ún. abszolút rímekkel párosuló, nívós dallamvilág szintén nem hagyhat kívánnivalót még a legvájtabb fülűek szemében sem.
Ja: próbálják meg kikapcsolni! Nekünk mindezidáig nem volt szívünk hozzá.
6024 8 47 Izé
koocos: 5 másodperc után kikapcs...
bandee1219: Hát, ebből nem kell sok, hogy tényleg úgy nézzen ki az ember. XD
bandee1219: Nemá'! Nekem az tényleg tetszik, ahogy sok régi magyar dal (nem a magyar nóták!!!).
Mind a 47 komment
Egy jól edzett kabalafigura mindig jól jön egy csapatnál... avagy megcsípte egy óriás darázs a mutogatós bácsit. ;)
6841 2 14 Izé
bandee1219: Jól fördre tette: :) De ilyet minek csinálnak az emberek (mármint a meztelen rohangálást, a f [...]
Bero: Ríl híró of meccs! :D
Kiscica: nagyon LOL :D Maja a méhecske a hős :D
Mind a 14 komment
Kis mértékben sem tudományos megközelítése a "Mi történik ha egy csokor lufira felkötünk egy videokamerát majd szabadon engedjük" témának.

3707 1 16 Izé
bandee1219: Tényleg 2t. Ezt a 2t: http://theballoonproject.org/video.htm ,meg ezt a 2t: http://theballoonprojec [...]
Achilles: Gondolom az eső miat elázott, és az vitte a földre. Kíváncsi letem volna, milyen, mikor 15 kil [...]
Mol: Én azt hittem magasabbra megy. Megállt és annyi.
Mind a 16 komment
A Sony érdekes üzletpolitikát folytat. Amióta a PlayStation 3 a piacon van, azóta állandósulni látszik, hogy egy időben két féle kiszerelés szerepel a kínálatban. Ismét érkezik egy újabb kiszerelés?
426 0 0 Tech Izé
Új modellek ide vagy oda, úgy fest a Sony az európai régióban így is nagyot kaszálhat, ugyanis egyesek szerint már a nyáron beelőzi a fő konkurens X360-at, mely egy éves előnyével sem képes megállítani a PlayStation 3 úthengert.
357 0 0 Tech Izé
Ünnepélyes eredményhirdető post ez.

A nagy érdeklődés melett megrendezett Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők: 

- Roland 66
- Elison
- PokerEZ
- SteveBoy

A furcsa egyezés az indulók és a nyertesek listájában azért van, mert nem tudtunk dönteni ezért úgy döntöttünk, hogy minden kedves induló kap egy bögrét.

Elison a remek remixért különdíjban részesül, ami meglepetés (még nekünk is)

Gratulálunk a győzteseknek, kellemes kávézást/teazást/tejezést kívánunk.
694 1 7 Tech Izé
Steveboy: Fantasztikus! Gratula minden indulónak és egyben tehát minden nyertesnek is! :D
Elison: YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! :)
roland66: na hogy megnyugtassalak elküldtem!! :D
Mind a 7 komment
A bluetooth alapú kommunikációval felvértezett műlábak lehetővé teszik azon emberek számára is a járást akinek mindkét lábát  amputálták. Így a két láb folyamatos kapcsolatban van egymással és  képesek a szinkronizált mozgásra.
1163 1 2 Tech Izé
fari.tro: jogos...jogos... de lehet, hogy ez is egy aknás lábát-vesztett katona miatt kezdődött el a ku [...]
rivaul: Végre valami értelmes... nem a háborúra vagy egymás kiírtására fordított pénz :)
A Vision Research bejelentette a Phantom V12 kamerát, ami nem kevesebb mint 1 millió képkocka rögzítésére képes másodpercenként! Mindezt persze csak limitált felbontásban, 256x8 pixeles méretben, de az 1280x800-as maximális felbontásban is 6315 képkockát készít a szerkezet egyetlen másodperc alatt!

Valószínűleg három különböző tárolókapacitással jelenik majd meg: 8, 16 vagy 32 GB, elképesztő fényérzékenységgel és a Vision saját fejlesztésű Extreme Dynamic Range technológiájával, amely egyetlen képkockán belül két különböző expozíciós beállítást tesz lehetővé.

A cég - amely egyébként a nagysebességű rögzítés specialistája - weboldalán jó pár látványos, nagy képkockaszámmal rögzített videót nézhetünk meg.
652 1 5 Tech Izé
roland66: nagyon nagyon állat! esetleg ezeket honnan lehetne letölteni? de annak is örülnék ha saját mag [...]
Elison: Ezzz nagyon komoly !!! Nekem már tetszettek a pisztolygolyós meg vizeslufiszétpukkanósok is de m [...]
dude: 256x8 pixel méretben? Nem túl nagy az? :D A Phantom V12 linkben egy space (a per és az utána k [...]
Mind a 5 komment
Egy rövid technikai bemutató érkezett a GTA IV alatt dübörgő Euphoriáról.
635 0 0 Tech Izé
Hamarosan egy friss és üde színnel gazdagodik a PlayStation 2-es arzenál. A limitált darabszámban gyártott gyönyörűség csak Ázsiában lesz kapható.
842 0 0 Tech Izé
Lezárult az Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny.

Az indulók:

- Roland66 műve
- PokerEZ ezt csinálta
- SteveBoy pályaműve itt hallható (ez pedig a v2)
- Elison erre levitál a sószóróval

Az alap kiírás alapján Elison második műve nem értékelhető, viszont egyértelmű különdíjas alkotás!

Megkezdjük a pályaművek szakszerű és objektív zsűrizését, a végeredményről hasonló postban tájékoztatunk mindenkit!

Minden felvétel mp3 formátumban az izé szerverkötelékén belül található.

Köszönjük az indulóknak az indulást, a többiekben a támogatást.
1683 0 21 Tech Izé
Elison: egy pillanatra elképzeléásem sem volt hogy ez a poszt hogy csúszott ide téren és időn kereszt [...]
roland66: juj nekem is megjött!!! KÖSZÖNÖM!!! tökre jóóóóóó na második forduló? xD
Steveboy: Halihó! Tisztelettel jelentem, hogy én is megérkeztem, mert az én bögrém is megérkezett! :-) [...]
Mind a 21 komment
Batfan06 lelkes modder hírében áll, ígyhát tisztelegve a Nolan-féle Batman mozi, illetve a kedden elhunyt Heath Ledger előtt elkészítette saját Batmobile-ját, melybe egy középerős gépet implantált.
664 0 0 Tech Izé
Újabb technikai bemutatót kaptunk az arcunkba a Crysisból. A korábbi hordós mutatvány után ezúttal autókkal brillírozik az egyik rajongó.
672 0 0 Tech Izé
Fakártya Valentin  napra egyedi mintával. 
601 0 0 Tech Izé
Metal Storm - egy különleges fegyverprojekt, mely az elektronikailag vezérelt, elektromos sütésű lövedékeken alapul. A fenti videó egy összefoglaló a technikáról, angol nyelv ismerete nem árt. Alul pár működő prototípusról is van videó.

További Metal Storm fegyverek itt, itt és itt., valamint a Metal Storm saját honlapja.
4131 2 7 Izé
bandee1219: A postolt videóban benne van, vagyis az, hogy a csöveket egyszerűen kicserélik (1:55-től), de m [...]
ANDor: Az életmentés arra értik szerintem hogy ezek használhatók rakéta elhárítónak is . De én ot [...]
MStipee: Alapvetően egy fegyver az kétpólusú, van akit megment, mást meg halálba juttat. De úgy gondol [...]
Mind a 7 komment
P.L.É.L.T., vagyis a Punnyadt Lúzer és a Leprás Tetvek
Magyar amatőr metal bandákat keresvén találtam eme gyöngyszemre. Már voltak amatőr rapper romák, újhullámos pop csajok Tiszántúlról, akkor most itt vannak a csöves zúzógépek!
4575 1 14 Izé
Mr.T.: Most komolyan ez miért jó?
Maccoyi: az enyém torzult rendesen..... wáááá
skandar: Ez tetszik, 50 kilós, csikos szabadidőgatyás vidéki sudribunkó cuccos srácok osztják a halál [...]
Mind a 14 komment
Gondoltál már rá, mennyire remek lenne egy a saját ujjlenyomatod alapján készült 3D-s vázát?
542 0 3 Tech Izé
Purple: de! úgy megörültem neki, hogy csak na :) ihajj
techadmin: erre nem pont itt egy post? :)
Purple: igen pont tegnap gondolkoztam rajta! :D
Van 60 db jegyünk a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9.terem). A jegyeket azon Izé tagok között osztjuk szét, akiknek ki van töltve az adatlapjukon a nemük, születési idejük és az ország/város, ahol élnek; valamint helyesen válaszolnak a következő roppant bonyolult kérdésre: ki játssza a film címszerepét, Candy-t. A helyes megfejtéseket itt küldhetitek be, minden nyertes max. 2 jegyet kap (persze csak ha akar még valakit hívni, nem kötelező, írjátok meg 1 vagy 2 kell).

A film sztorija röviden (a válasz megtalálható a szövegben :) ):
Joe és Baggy szerint teljesen természetes, hogy a szakdoga témája egy pornófilm. Apró bonyodalmak azért nehezítik a munkát: például a producer, aki a pénzéért sztárt akar a filmbe, méghozzá nem akárkit.

Candy Fiveways (Carmen Electra), a világ első számú felnőtt filmese kellene, aki nemrég vonult vissza a szakmából... Viszont senki nem mondta, hogy egyszerű lesz áttörni a szülői hálószobában forgatott diploma-pornóval.

Előzetes:
4397 0 89 Film Izé
kulika: Utólag is de én is köszi a jegyeket! 8) Én is most nyertem először vhol 8) És Luflee én i [...]
rezlavor: Jelentem lezajlott a sorsolas, megkezdodott a nyertesek kiertesitese, ettol fuggetlenul rovidesen po [...]
Luflee: Es ? Nyertem ? :D
Mind a 89 komment
Régebbi postok...