REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hosszú, de mindenképpen érdemes végignézni... Van mit tanulnunk kitartás ügyben! Szeretném, ha a keresztényekről nem egy Németh Sándor féle ember jutna eszetekbe, hanem ehhez a sráchoz (Nick Vujicic) hasonló.
7776 8 82 Izé
NoNo007: Szeretem Jézust mint megváltómat és szabadítómat. de benne van a Bibliában hogy szoljatok a n [...]
Laci: T. Nono007! Én sem akartam senkit megsérteni, sőt, vallom is amit korábban mondtam, hogy a vall [...]
mekszamnojz: dehogy lesz!! ;) "Nem adom fel, mig nem robbanok szet!" HAAHAH :DDDD Na csokozon es Peace! :P
Mind a 82 komment
A jó öreg snake, azaz a kígyó játék
Itt egy másik verzió.
3986 1 1 Game Izé
gabesz.: ááá ebben jó vagyok, a régi 3310-esemen folyton ezt játszottam :D
A playbacknek is megvan az előnye! :D
11260 7 33 Izé
bandee1219: Sztorim nekem is van: Itt vol Békéscsabán a fresh és ugye ők is "jó" énekesek, ment a pléhbe [...]
bandee1219: Na, az a PS! ;) (ezt én ritkán írom)
bandee1219: Na igen, itt azért tényleg elgondolkozik az ember, hogy folytassa-e? De elég gáz mindenképp. 8O [...]
Mind a 33 komment
Az óramutatók egz újabb értelmezése
523 0 0 Tech Izé
Egyelőre még csak koncepció a képen látható vízcsap, ami méri a fogyasztást és az aktuális vízhőmérsékletet.
1777 0 0 Tech Izé
A kaszásnak is kijár egy kis nyaralás... :)
6079 8 11 Izé
Máln@: Hát az a video HALÁLOS :) kössz,egy jót nevettem! ;) LoL
bandee1219: A halál sem ér rá mindíg, ugye... http://youtube.com/watch?v=EkLWnx3ILtQ
bandee1219: PS! :)
Mind a 11 komment
Furcsa módon eddig nem találkoztam magyar oldalon a hírrel miszerint az ELTE kutatói kifejlesztettek egy rendszert ami képes lefordítani a kutyák ugatását, számunkra is értelmezhető kifejezésekre.

A Molnár Csaba által vezetett kutatás leírása itt érhető el PDF-ben.
Rövidesen bővebb részletek a kutatásról.
1144 0 1 Tech Izé
Srobi: Ez erdekes lehet:)
A tánc az egy veszélyes dolog...
18998 5 34 Izé
bandee1219: Rendesen kinn voltak, főleg mikor hátradől! :') Jóféle!
bandee1219: Így érthetőbb, bocs! :)
bandee1219: én is erre gondoltam, ha elkúrta, minrek tette fel? Monjuk okításnak nem rossz. :) Lehet az öcc [...]
Mind a 34 komment
Előfordult már veled, hogy egy kirándulás után nem tudtad eldönteni, hogy az adott fénykép pontosan hol is készült?
Erre ad megoldást a Photofinder ami GPS segítségével a képek EXIF adatai közé beírja az adott felvétel pontos koordinátáit. Így az elkészült képeket bármely geotaggingre felkészített weboldalon (Flick, Picasa, panoramio.com)  vagy program segítségével pontosan meg tudod határozni hol is készült.
630 0 0 Tech Izé
30 giga az összkapacitása viszont nem sokkal nagyobb mint egy átlag pendrive.
561 0 0 Tech Izé
Urald Amerikát!
3795 4 7 Game Izé
Nornertoo: ez érthetetlen:S:D
Zé: Olvasd el a tutorialt, ott elmondják.
dilidoki12: nehéz de kurva jó (bocsesz a káropmkodásért mert van olyan honlap ami autoba becsillagozza ha [...]
Mind a 7 komment
"Két zenetelefonnal és egy elegáns összecsukható készülékkel bővült a japán-svéd vegyesvállalat termékpalettája."
598 0 1 Tech Izé
Kekszlefant: A W350...azz jóóó!!!! :D:D
Nem telik Ferrarira? Kérd meg a nagyit, hátha kötöget egyet... ;)
3854 0 9 Autó Izé
bandee1219: Mamám is köt, de ez sokáig tartana, főleg ha "tömör".
Máln@: Elvagyok Én,személyszerint egy pár milliós limoval is xD
gyula400: Akkor én egy kamiont
Mind a 9 komment
Nem telik Ferrarira? Kérd meg a nagyit, hátha kötöget egyet... ;)
3941 2 9 Izé
bandee1219: Mamám is köt, de ez sokáig tartana, főleg ha "tömör".
Máln@: Elvagyok Én,személyszerint egy pár milliós limoval is xD
gyula400: Akkor én egy kamiont
Mind a 9 komment
A világ egyetlen kékszemű koalája
3599 3 19 Izé
bandee1219: Aranyos, meg minden, de olyan a képen, mintha inkább hályogja lenne.
Schabee: cuki akart lenni
Schabee: cuji
Mind a 19 komment
Egységesített izétöltő  állomás.
431 0 1 Tech Izé
Kekszlefant: Ez nagyon kenyér!!! :D
Az amerikai Delta 7 Sports vállalat Arantix váza szénszál és kevlár keverékéből készített nyitott, térhálós cső. A technológia IsoTruss névre hallgat – mint isosceles triangle (egyenlő szárú háromszög) és truss (rácsos tartószerkezet).

forrás: belsőség Dr Orosz.
5741 2 2 Tech Izé
Dnyetwa: Mi is jo iranyba haladunk!!! www.capriolo.com :)
Dnyetwa: Ezt azert kiprobalnam de csak a SRAM verziot !!!! Kivancsi lennek meddig birja.............. :) Kulo [...]
Vattacukorkészítő gép egyenesen Japánból, a haszontalan árammal működő izék őshazájából
483 0 3 Tech Izé
techadmin: fel tudnak mutatni tobb mindent, de szerintem eppen a tech fejletseguk miatt hajlamosabbak tobb aram [...]
Kekszlefant: Hát attól függetlenül elég gagyi!!!
duffbeer: Hát aranyos, de a "haszontalan árammal működő izék őshazája" inkább Kína nem? A Japánok f [...]
Közkívánatra! Újra itt az Izé Rádió (gy.k. a bal oszlopban), de most már Ti szerkesztitek! :) Hogyan? Nagyon eccerű: mindenki küldhet napi 1 számot, ami a másnapi "adásban" megjelenik jól.

Update: Feloldottuk a napi 1 limitet, mostantól bárki bármennyi zenét tölthet az Izé Rádióba. :)

Remélem sikerül jó kis zenéket megismeretetni másokkal, ill. jobban megismerni egymást a zenei ízléseken keresztül. ;)
8650 37 3065 Izé
Ravennë: A rádijó már nem üzemképes, vagy csak nekem nem játssza le a zenét? https://youtu.be/DelhLpp [...]
bungle: Spongebob Sings Black Sabbath www.youtube.com/watch?v=EvPvQjDU7_c
bungle: SIDRIP Alliance - Second Reality http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=8187
Mind a 3065 komment
Harc Pelennor mezején, gumimacikkal és egyéb édességekkel :D
2498 0 7 Art Izé
bandee1219: Ja. :') Tuti inzulinsokk a vége. :) De úgy látom, a srác LEGOban is otthon van.
Jahve: Bocsi, de muszáj: Minas Tirith
Shando: A legjobb megvilágítás érdekében infra lámpa használata javallot. :D Áááá lehet sokkot ka [...]
Mind a 7 komment
Harc Pelennor mezején, gumimacikkal és egyéb édességekkel :D
2800 2 7 Izé
bandee1219: Ja. :') Tuti inzulinsokk a vége. :) De úgy látom, a srác LEGOban is otthon van.
Jahve: Bocsi, de muszáj: Minas Tirith
Shando: A legjobb megvilágítás érdekében infra lámpa használata javallot. :D Áááá lehet sokkot ka [...]
Mind a 7 komment
A Wii Fit nem rég lépte az 1 milliós eladást, ami egy több, mint korrekt teljesítmény. A japán illetőségű Hori cég egy közismerten jó minőségű kiegészítőket gyártó cég most egy szönyeggel egészíti ki a Nintendo Wii fitnessz játékát.
358 0 0 Tech Izé
Egy kis downhill, némi trialozással :)
4871 4 6 Game Izé
koocos: Hol itt a trial?:S
Dawe: nem azé nincs :D
Purple: ez nagyon jóóó!! öcsééém micsoda trücköket nyomattam!!
Mind a 6 komment
Az előző eszközhöz hasonlóan ez is egy tangible (talán a kézzelfogható a megfelelő forditás) interface, amit már több helyen és formában láthattunk, pl.  Björk koncerten.
566 0 0 Tech Izé
A felhasználói interface fogalmának újragondolása egy sequencer esetében.

A gyakorlatban így működik:
539 1 1 Tech Izé
bungle: Rágógumi sequencer: http://backin.de/gumball/
Volt már zöldségeken játszó zenekar, most itt egy japán répasípos versenyző. :)
2509 3 3 Izé
bandee1219: Hát..............őőőő................ ez asztán a virtuóz.. Oo
Máln@: nem tom.......Ezek biztosoan tudnak füytülni is(ennyi répától???°-°) x) :/..............d [...]
gyula400: Ez azért jó mert előadás végén meglehet csocsálni vagy közben nassolni hiába japcsik
Játékvezérlés egyszerűen.
3616 2 13 Izé
bandee1219: A mozgást könnyű érzékelni, de annak a virtuális valóságra vetített hatását nehéz átvin [...]
bandee1219: Láttam már olyat valami ismeretterjesztő filmben, de az katonai dolog volt, tehát nem nagyon fog [...]
newSKA: nekem van ... egy csillárt már elörtem ...
Mind a 13 komment
Innen onnan (ez az Adium IM kliens statisztikája, ahol az Air szóra keresve kapunk egy darab találatot, ami azt jelenti, hogy valaki Air gépről használta a programot) felbukannak jelek, amik arra engednek következtetni, hogy a következő generációs Apple ultrakönnyű noteszgépe az Air nevet fogja kapni.
És lassan de biztosan közeledik a Macworld.
735 0 0 Tech Izé
Az LG megkezdi a LG-KE850 más néven Prada Silver verziójának  forgalmazását Európában is. A készülék egy teljes on-screen QWERTY billentzűzetet is tartalmaz.
586 0 0 Tech Izé
A Wiimote hamarosan elvonulhat a sarokba porosodni. Az idei CES-en egy izraeli illetőségű cég bemutatta a 10 éve fejlesztés alatt álló Zcam-et. Érkezett egy videó, melyen jól látszik, hogy mire is képes az új szerkezet.

1094 0 0 Tech Izé
Szedd le a golyókat jól, hogy a végén csak egy maradjon!
3661 1 2 Game Izé
Clipse: hát nem könnyü hány pályás ?
Oláh Dóra: Ez egy jó kis logikai
Az egy dolog, hogy az új borotvákban lassab több penge van mint egy fűnyíró szaküzletben összesen. Az a másik dolog, hogy ezek a pengék egyre drágábbak. Az pedig a harmadik dolog, hogy 20 dollárért vehetünk hozzá elemes élezőgépet, amivel állitólag közel 200 borotválkozásra elegendő éles pengét kapunk. 
617 0 0 Tech Izé
Irodai minden az egyben túlélőfelszerelés.
935 0 0 Tech Izé
Fejreállított növény? Nem. Csak egy újabb design lámpa. 
672 0 0 Tech Izé
Úgy értesültünk, hogy hamarosan érkezik egy olyan firmware a Sony handheld-jére, amely már tartalmazni fogja a hőn áhított DivX formátumok lejátszásához szükséges kodeket is.
461 0 0 Tech Izé
Idegölős japános kattingatós
1452 1 3 Game Izé
Bazsee: kattintgatós :)
ketch: Akkor kell kattintani az egérrel amikor jó irányba mutat a nyíl. Addig megy arra amíg nyomjuk a [...]
Purple: basszus már a zenéjétől halálra rémültek a deguk, pedig 2 szobával arrébb laknak :DDD amúg [...]
Super Mario Rap, egyenesen Japánból!
3888 1 12 Izé
bandee1219: Az MTVn, a World Chart Expressben láttam már japán RAPet, az nem volt rossz (minőségre, a szöv [...]
Unkron: Ebből a videóbol teljesen kiderül miért olyan okosak a japánok,gondoljatok bele ha egész nap i [...]
scv: úúúúúúúúúúúúúúrrriiiisteeen micsoda pályinak.....golyót nekik :D
Mind a 12 komment
Dead of Night - zombiölős, meg egyben várvédős/építős játék...
4045 1 1 Game Izé
xXxÁdámxXx: Kicsit talán lassú de am nagyon jó game.A két kedvencem a zombiölős meg a várvédős!:D Thx
Egyszerűségében gyönyörködtet.
869 0 1 Tech Izé
Errtu: :DD EZ ZSENIÁLIS!!! :DD
Ha valakinek nagyobb méretű fájlt szeretnél küldeni, de e-mailben már nem megy el...
(Egy hete volt hasonló, de akinek az tetszett, ez is tetszeni fog).
3270 20 7 Izé
bandee1219: én ezek között nem látok különbséget, csak elrendezésben és színben (no meg a méretkorlá [...]
dude: 1. Magyarázd el egy hülye ügyfélnek, akinek sokszor még a webes letöltés is túl bonyolult. 2 [...]
McLarenThe1: Verébre ágyúval? Mire jó az ftp?
Mind a 7 komment
Régebbi postok...