REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
VIA ARTIGO - csinálj magadnak számítógépet... majd rakd bele egy normál PC meghajtórekeszébe!
601 1 1 Tech Izé
kisduck: ma olvastam erröl prohardveren volt némi leirás róla meg asszem ugyan ez a videó, jah és a lei [...]
A világ első robothegedűsét mutatta be csütörtökön - számos más humanoid automatával együtt - a japán Toyota autógyártó cég, kiemelve, hogy a robotikai fejlesztések bizonyos eredményeit fel lehet majd használni az új autómodellek gyártásánál is.

597 1 0 Tech Izé
A Lacie eddig is ismert volt az egyedi design megoldásairól, és ezt a sorozatot most  sem  szakították meg.
870 1 0 Tech Izé
A ma japán-angol nyelvlecke anyaga: Csúnya hasmenésem van, trallala... Énekeljük együtt!
6834 1 8 Izé
bandee1219: Tudtam én, hogy volt ehez hasonló, de azért rákerestem. Ezeknek minden témára van kidolgozva v [...]
Lilu__cica: Hihi.
eNMi: ez már a 3. ilyen poszt :) van még jó pár rész, küldddddd beeee
Mind a 8 komment
Manon Ossevoort, egy holland hölgy traktorral utazik Afrikán keresztül a Déli-sarkig.
3334 1 7 Izé
bandee1219: Ja, és a fűtése és a légkondjai is biztos jó....
bandee1219: Akkor ez a traki úszik a vizen?
bandee1219: Rá is kereshetsz, itt is és más oldalon is (ez másik oldal, bocs bungle http://vicclap.hu/movie/ [...]
Mind a 7 komment
Projektoros ébresztőóra. ami a szabvány funkciókon felül a hőmérsékletet is mutatja, de  a legjobb az egészben a mozgásra reagáló "Szundi" funckió, ami a gyakorlatban úgy néz ki, hogy integetsz a vekkernek az meg nem integet vissza viszont elhallgat.  80 Angol fontos áron beszerezhető.
712 1 0 Tech Izé
Tetris egy 10 emeletes házon. :)
4985 4 8 Izé
bandee1219: Ez volt a Tvben is , de nem láttam csak egy részét. Komoly. :)
dude: Schönherz kolesz: http://www.youtube.com/watch?v=hFqnDjyDI9o
Nyúzó: Hehh, ez BME-VIK találmány.:-) A villanykaron már sok sok éve szeretnek Tetriszezni a kollégium [...]
Mind a 8 komment
Na ezt is ketten küldték be, szinte egyidőben:

AtiBoa: 400 szál cigaretta, és ami utána marad az emberben. Nos, ha eddig nem dohányoztál, ezután a videó után nagy valószínűséggel nem is fogod kipróbálni (ha van 1 kis eszed :P)

Dezpapa: Ideje lenne leszokni, nem?
15894 21 138 Izé
bungle: norbertvincze küldte (sztem ugyanaz, mint a fenti videó): URL: http://www.youtube.com/watch?v=lMDf [...]
kotta: Csak egy érdekes adat: "A közép-európai országok közül a cigaretta-fogyasztás Magyarországo [...]
BlackHawk: jó, igaz. de ha nem dohányzol, magadnak teszel jót...o.O( meg másnak is...
Mind a 138 komment
- Tudod mi kellene nekünk, Szergej?
- Nem.
- Hát piramis!
- Egyiptomi?
- Beton, te állat!
- Beton? Az lesz...
5883 0 9 Art Izé
Balpar: Oké megcsinálták és amúgy mire jóóó... Az egyiptomiaknak legalább volt szerepük nem unalom [...]
bandee1219: Hmmmmm. Nagy és orosz, tehát nem jó semmire. :)
Elison: A videónak kajak Szalacsi feelingje van :) teccikérteni ?
Mind a 9 komment
- Tudod mi kellene nekünk, Szergej?
- Nem.
- Hát piramis!
- Egyiptomi?
- Beton, te állat!
- Beton? Az lesz...
6174 4 9 Izé
Balpar: Oké megcsinálták és amúgy mire jóóó... Az egyiptomiaknak legalább volt szerepük nem unalom [...]
bandee1219: Hmmmmm. Nagy és orosz, tehát nem jó semmire. :)
Elison: A videónak kajak Szalacsi feelingje van :) teccikérteni ?
Mind a 9 komment
Mi történik ha egy biológia professzornak adunk egy mikroszkópot és összeengedjük egy ékszerésszel? Ez.
1259 1 1 Tech Izé
kKNd: nem hiszem hogy normális ember az, aki ilyet magára aggat. XD
A srác egy kicsit felizgatta a kutyulit... :D
10525 2 11 Izé
koocos: ez fájt...többet nem jáccok hason fekve
Admire: basszus
bandee1219: Na ja. Ha ez mindennapos, mit törődjön vele? :)
Mind a 11 komment
Nem egy mai darab már a Lego Mindstorms robotja, de időről időre érdemes elővenni. Azon felül, hogy remek gyerekjáték, alkalmas az alapfokú AI kísérletek elvégzésére is.

552 1 0 Tech Izé
Fogta a Dell a már bevált XPS M1730 szériát, dobott rá egy WoW logót meg egy 4500 dolláros árcédulát. Így született a XPS M1730 World of Warcraft edition. 
619 0 0 Tech Izé
The Bar
Ha még nem unjátok a kijutós játékokat... Most egy bárból kell lelépned.
5736 4 72 Game Izé
SZIA: megvan, már benne volt a szám, de vhogy nem láttamXDXDXD looooooool
SZIA: na jó és kész vagyok, egyszerüen, itt annnyira kivan centizve a megfelelő pixel, h iszonyat men [...]
gyerek80218: Azt hiszem, nekem már nem is kell leírnom semmit a kijutós játékok védelmében. Mun mindent le [...]
Mind a 72 komment
The Bar
Ha még nem unjátok a kijutós játékokat... Most egy bárból kell lelépned.
10672 4 73 Izé
Edvyn: lool latom csak 2007bol vannak komentek :)) na nembaj en most talaltam meg eszt a jatekot..es nagyon [...]
SZIA: megvan, már benne volt a szám, de vhogy nem láttamXDXDXD looooooool
SZIA: na jó és kész vagyok, egyszerüen, itt annnyira kivan centizve a megfelelő pixel, h iszonyat men [...]
Mind a 73 komment
A Microsoft próbál kapaszkodni az IPod hullámain és piacra dobott egy limitált (10 darab keszült összesen) példányszámú aranyozott Zune verziót.
546 0 0 Tech Izé
Önhangoló gitárt fejlesztett ki és dob piacra a napokban a Gibson gitárgyártó cég, a hangszert a vállalat tokiói irodájában hétfőn bemutatták be. A gitár képes önmagát behangolni a nyakra erősített processzor és hat motor segítségével. Az új modell december 7-én kerül piacra világszerte. Japánban az ára 308 700 jen (482 ezer Ft), az Egyesült Államokban pedig 2499 dollár (431 ezer Ft).

559 2 0 Tech Izé
22 ember egy Kacsában ;)
1783 0 5 Autó Izé
bandee1219: Az az éredekes, hogy elindult és nem esett szét, mert 22x pl. 50 kg is már elég sok és akkor a [...]
Zsolt86: Annyira nem tetszik és kész :PPP
Maccoyi: Na, de miért is ? :)
Mind a 5 komment
22 ember egy Kacsában ;)
1784 1 5 Izé
bandee1219: Az az éredekes, hogy elindult és nem esett szét, mert 22x pl. 50 kg is már elég sok és akkor a [...]
Zsolt86: Annyira nem tetszik és kész :PPP
Maccoyi: Na, de miért is ? :)
Mind a 5 komment
Ennek a weboldalnak a lényege, hogy minden nap ingyenesen elérhetővé tesznek egy-egy - amúgy fizetős - programot 24 órára. Van, amikor csak egy sima titkosító programot, de van amikor valami komolyabb képszerkesztőt. (na azért nem a Photoshop-ot ;-) )

(a tech.izé-ről "nyúltuk", köszi Errtu! :))
6344 17 25 Izé
balagee: a cracklock program nem illegális? (én úgy tudom, hogy illegális)
bandee1219: Itt egy progi, ami segíthet mindenkin, aki időkorlátba ütközik.: Cracklock, ami időkorláttal [...]
bandee1219: Egyáltalán kipróbáltad, nekem simán ua. minden... Oo
Mind a 25 komment
A világ első 0 emissziós  motorja.  A hajtásról egy 125 voltos aksi, háromezres fordulatnál 20 kW csúcsteljesítményt leadó villanymotor gondoskodik.
952 1 1 Tech Izé
kisst: Lehet én vagyok cinikus de én nem hiszem hogy 0 emissziós.Lokálisan talán,de arra miért nem go [...]
Telefonnak látszó 900.000 volttal operáló sokkoló. Sőt,  egy  beépített 12 LED-es zseblámpa is van benne hogy a sötétben megvillanyozott szomszédot be tudjuk azonosítani.
655 1 0 Tech Izé
Ez annyira nem is küty, nem is bigyó, viszont akár még hasznos is lehet.
Ennek a weboldalnak a lényege, hogy minden nap ingyenesen elérhetővé tesznek egy-egy -amúgy fizetős- programot 24 órára.
Van amikor csak egy sima titkosító programot, de van amikor valami komolyabb képszerkesztőt. (na azért nem a Photoshop-ot ;-) )
2454 2 0 Tech Izé
Két aprócska B kategóriás játékfejlesztő cég úgy döntött, hogy erőiket összevonva próbál meg az egyeduralomra törő Electronic Arts ellen tenni valamit. Az egyik aprócska cég a Blizzards ami a Vivendi tulajdonában van és a nevükhöz fűződik a Warcraft, Starcraft és a WoW, a másik cég pedig az Activision akik a Tony Hawk sorozaton kívül a Call of Dutyval aratnak a piacon. A tranzakció végösszege 18.9 milliárd dollár volt.
813 1 0 Tech Izé
Maradjunk is a szánkóknál, ha már december van. Igaz, hogy egyelőre eső esik és nem hó, de jobb felkszülni mindenre, és még ma megrendelni ezt az eredeti Porsche gyerekszánkót, mindösszesen 77 közös európai valutáért.
789 1 0 Tech Izé
1. Keress egy tetszőleges képet a neten.
2. Az URL-jét add meg az oldalon az első boxban.
3. Találj ki valami jópofa szöveget, karakterhalmazt, stb.
4. Írd be a megfelelő boxba.
5. Nyomd meg a Textorize! gombot.
6. Viola! Tapsikolhatsz örömödben... :D
1394 1 2 Tech Izé
rezlavor: http://hu.wikipedia.org/wiki/SVG Csinalj rola screenshotot ezzel http://tech.ize.hu/comments.php?p [...]
Menzo: milyen formátumban menti el? nemtudom megnyitni
Egy kis japán könnyűzene könnyed hétfői büntetésnek...
4556 1 22 Izé
Lizsu: Öröm a köbön.
bandee1219: Ez nem lehet az eredeti, mert itt nincs bugyiturka, meg nem is kúrja a másikat senki... Oo
bandee1219: Na, ez már felvállalja az arcát, meg a gyomrát... És a zene, az asztán nagy zenei multra és j [...]
Mind a 22 komment
The Privacy - újabb kijutós gémizé. Egész jó.
3331 2 89 Game Izé
gyerek80218: Szedd szét a kék telóból összerakott cuccot, vedd ki a kéktelóból a memóriakártyát, tedd [...]
rallyy: Már nekem is megvan a piros teló de utána mit ell csinálni? A fehér ajtón hogy jutok be? am na [...]
gyerek80218: Állj úgy, hogy az emeletre vezető lépcső veled szemben legyen (a forgóajtótól balra). Ez ut [...]
Mind a 89 komment
The Privacy - újabb kijutós gémizé. Egész jó.
4642 6 93 Izé
Matthu: Hol a piros teló? Már csak az kell és kész.
Matthu: Hát ez nekem igen magas. Piros teló? ilyesmik? az emeleten lévő ajtót hogy nyitjátok ki. A lov [...]
Matthu: Nah megvan a poloska. Mostmár csak a kód kéne a géphez. Az id megvan. Kód merre hogyan?
Mind a 93 komment
330 ezer dollárért (57 millió forintért) kelt el a világ legdrágább szarvasgombája egy árverésen, amelyet szombaton egyszerre tartottak Makaóban, Londonban és Firenzében. Egy makaói kaszinótulajdonos, Stanley Ho adta a legtöbbet a finomságért. Az értékes csemege másfél kilót nyom, ezzel megdöntötte a Guinness rekordot is, amit eddig egy majdnem 1300 grammos szarvasgomba tartott, bár a Guardian brit napilap szerint 1954-ben találtak egy 2,5 kilós darabot is. Az értékes gombát Olaszország északi részén, Pisa városának közelében találta Luciano Savini és fia, Rocco nevű gombakereső kutyájukkal.

Videó.
2183 4 34 Izé
bandee1219: És vajon senkinek nem ízlik, csak ezt nem valják be egymásnak sem, hanem mindenki dícséri, neh [...]
bandee1219: Ahogy sör és sör között is (én egyiket sem iszom), vagy egyesek megeszik az osztrigát is és [...]
bandee1219: Ezt akartam kérdezni, hogy az íze egyáltalán milyen? Állítólag jó az illata, de még nem ett [...]
Mind a 34 komment
Menyasszonyi tánc egy picit másképpen. :)

+ egy másik meglepetés tánc.

Még pár hasonló esküvői tánc, ami volt már itt. Több esküvői táncos posztot nem kérünk, elég ha a kommentekbe írjátok a linket...
12734 7 19 Izé
izébigyó: http://www.youtube.com/watch?v=oy1uWAm4SnI&fmt=18
bungle: VeGa187 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=BLIpfIiJS2k Szöveg: Az ifjú pár első tánca [...]
bandee1219: És ezen az esküvőn mi lehetett? http://www.funpic.hu/files/pics/00033/00033375.jpg ^^
Mind a 19 komment
Kogepan

A tíz részes japán rajzfilmsorozat első epizódja. Főszereplője egy depressziós kenyér aki nem kell senkinek, mert a pék odaégette. Kalandjai során összebarátkozik a szintén megégett kaláccsal, akivel együtt néznek a tejespohár fenekére, és rájön, hogy a tökéletes cipók élete sem könnyű.
2579 2 14 Izé
Lilu__cica: Mindent megbocsátok a húgomnak! Minden bosszantást, piszkálást! Ha ezt adjál a tévében, meg [...]
bandee1219: Vagy azt, hogy mi az a depresszió!
iram: érdekes a sztori:)
Mind a 14 komment
Az előző fém  szánkó után, itt egy gumi alapú felfújható verzió. 
661 1 0 Tech Izé
Egy már emltett hazánkba is szálltó shop remek terméke, a hotdozható hokipálya.
494 1 0 Tech Izé
Superman fizika órán
10012 9 19 Izé
bandee1219: Feldobják kicsit a könyvtárat, meg a géptermet. :)
Zsolt86: Ezt naponta többször is megnézem, annyira jó :DD Megy a kedvencekhez (:
Menyet: :D:D:D:D:D
Mind a 19 komment
Zombi csecsemők után itt egy újabb remek gyerekjáték: a zombi hörcsög! :)
5606 1 20 Izé
bandee1219: Zombi a neve, de ezt inkább kreténnek nézem, egy őrűlt. :)
bandee1219: Nem erre gondolt. A csecsemőknél (érthető módon) az emberek háborodtak fel, it meg...
Zsolt86: Aranyos, úgy megpöckölném a szemgolyóját (:
Mind a 20 komment
The History of Longcat
Longcat története az univerzummal egyidős, de az is lehet, hogy sokkalta régebbre nyúlnak vissza gyökerei. Az első valódi képeket a 4chanen láthatták meg a szerencsés kiválasztottak, akik akkor már sejteni vélték a nagy igazságot. A prófécia beteljesedett, eljövend kicsiny bolygónkra Longcat, kit az ókorban számos néven ismertek, a legtöbb kultúra magáévá tette a "látóhatáron túlérő, hihetetlen, természetfeletti-erejű macska" szereplőjét. Néhány kép tehát a szóbanforgó Longcatről.
9877 13 34 Izé
bungle: www.funpic.hu/en/categories/cats/39962_longcat-is-long?categoryId=4&position=&large=1
te.sas!: xDD
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=37608
Mind a 34 komment
Egy kis sétarepülés... :)
22169 8 31 Izé
bandee1219: XD
bandee1219: Hát én nem ütöttem volna, de szted milyen szaga lehet, tuti utána mindenki hányt, csak azt má [...]
bandee1219: Hát akkor jó étvágyat mégegyszer hozzá! :)
Mind a 31 komment
Tilox
A játék célja, hogy a négyzetekre ugorva eltüntesd azokat. A nyilakkal lehet jobbra, balra, le, fel ugrani, a ctrl lenyomásával pedig egy nagyobbat ugrik (2 egységnyit)!
6405 1 17 Game Izé
nyehőce: Én is néztem a többit, de azok nem tetszettek annyira...
babapiskóta: http://lightforce.freestuff.gr/
Jenci: Ahhoz képest, hogy hím vagyok, nincs túl jó térlátásom, de ez nem volt nehéz. :P
Mind a 17 komment
Régebbi postok...