REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy jó sisak, Bluetooth, fülhallgató és már kész is. És 299 amerikai dollárért már a tiéd is lehet.
714 1 0 Tech Izé
Teeth - nincsen rózsa tövis nélkül ;)
A Sundance fesztiválon díjjal jutalmazott horrorfilmben megvalósul a férfiak rémálma: a katolikus gimnazista lánynak egy szexuális zaklatás után fogak nőnek a vaginájában. Féééélelmetes! :D
11252 1 35 Film Izé
bandee1219: Jah, már lejött, de nem merem megnézni! XD
dude: Nem tévedsz, a felirat is készül hozzá. :)
bandee1219: Hát, lehet tévedek, de ezt(?) le is lehet már tölteni. Biztos komoly. XD
Mind a 35 komment
Teeth - nincsen rózsa tövis nélkül ;)
A Sundance fesztiválon díjjal jutalmazott horrorfilmben megvalósul a férfiak rémálma: a katolikus gimnazista lánynak egy szexuális zaklatás után fogak nőnek a vaginájában. Féééélelmetes! :D
11469 4 36 Izé
Richi333: És mivan ha fázik és elkezd vacogni?
bandee1219: Jah, már lejött, de nem merem megnézni! XD
dude: Nem tévedsz, a felirat is készül hozzá. :)
Mind a 36 komment
Ha szerinted a Smart kicsi autó, akkor tekints vissza a hatvanas évek egyik cukiságára! :)
4668 0 15 Autó Izé
bandee1219: http://www.origo.hu/auto/20090616-megerkezett-a-top-gear.html
eol: Vezess te is Peel P50-t az irodában! http://www.topgear.com/uk/games/office-drive
bungle: http://homepage.ntlworld.com/andy.carter/ http://www.microcar.org/blog/tag/peel-p50/
Mind a 15 komment
Ha szerinted a Smart kicsi autó, akkor tekints vissza a hatvanas évek egyik cukiságára! :)
4811 9 15 Izé
bandee1219: http://www.origo.hu/auto/20090616-megerkezett-a-top-gear.html
eol: Vezess te is Peel P50-t az irodában! http://www.topgear.com/uk/games/office-drive
bungle: http://homepage.ntlworld.com/andy.carter/ http://www.microcar.org/blog/tag/peel-p50/
Mind a 15 komment
Sokszor büntettünk már indiai videóklippekkel (a Thriller hatásától még mindig sokan a mosolygóban nyomják az ágyat...). Persze az egész lehet, hogy apró félreértéseken alapult. Most végre megérthetjük gondolataikat, hiszen Susmita Sen dalszövege angolul feliratozva merőben más megvilágítás alá helyezi a mondanivalót. :)
3397 1 8 Izé
Bizsu: engem is megindított. ha gondolod van még. ;) =)
Fabian: Bizsu :DD Hála neked, mostmár én is láttam a 2 girls 1 cup-ot... Megindító élmény volt :D
bandee1219: O, shit i'm a butter head.... :)
Mind a 8 komment
A tapéták következő generációja.
Jonas Samson holland designer munkája a link után látható faltakaró megoldás ami az elbaltázott vakolás nyomainak eltakarásán túl a hangulatvilágítást is megoldja. Kereskedelmi forgalomba kerüléséről egyelőre nincs információnk.
1657 3 0 Tech Izé
Andrew Fentem angol tervező munkája ez a roppant egyszerűnek látszó kocka ami egy érintőképernyő és egy számítógép ötvözete, amivel lehetővé válik pl. egy digitális Rubik kocka használata is akár. De más kocka alapú logikai játékokra vagy csak sima játéknak is kiváló. A londoni Kinetica Museumban 2008 január 1-től megrendelhető.
799 1 0 Tech Izé
Az Amazon.com tegnap bemutatta a legújabb saját bevallásuk szerint a cég eddigi legtöbbre becsült eszközét a Kindle-t. A mindössze 7.5" x 5.3" x 0.7" (az első aki megadja miliméterben kap egy barati vállveregetést) méretű e-book egy 6" méretű 4 szürke árnyalat megjelenítésére képes kijelzőt használ, ami 800*600-as felbontásban jeleníti meg a tartalmat, ami lehet szöveges dokumentum, vagy az eszközhöz hozzárendelt e-mail címre küldött kép file (.JPG, .GIF, .BMP, .PNG)
A könyvolvasáson kívül, a szintén széria Wi-Fin keresztül elérhető több jelentős amerikai és európai napilap , több mint 250 blog.
700 0 1 Tech Izé
HeadHunter: Na szóval az annyi mint: 190,5mm*134,62mm*17,78mm. A virágokat az öltözőmbe kérném!
Pimpinkin egy cukor kis nyuszimusz, aki hidd el sosem lesz alamusz!
4317 3 46 Izé
csicsilla: hàt az ugy voooolt hogy Pimpinkinnel sokat logtunk együtt ...:$nem hittem hogy ez napvilà [...]
bungle: Gondolom már nagyon vártátok... főleg csicsilla. ;) http://www.pimpinkin.hu/
bandee1219: Már a boltok polcain!: http://kulturport.hu/tart/cikk/fb/0/7600/1/konnyu/Csicsi_az_ovodas_eloado Az [...]
Mind a 46 komment
Több mint 1000 LUX, 50.000 órás élettartam.  Nincs hőtermelés.  Egyedi design.
864 1 0 Tech Izé
Az amerikai illetőségű Kirtas-Tech könnyvscannere óránként 2400 oldal kapacitással üzemel. A feldolgozást kettő darab 4992 x 3328 felbontású , 16.6 megapixeles digitálios kamera végzi, a lapozást pedig egy speciális vákumrendszerrel felszerelt robotkar.
5298 0 1 Tech Izé
kisst: :) ez jópofa de mégis melyik könyv 2400 oldals? :) Tehát óránként több mint egy könyv csak [...]
Indiában egy férfi egy kutyát vett feleségül, hogy megszabaduljon az átoktól, amely két kutya megölése miatt van rajta hosszú ideje.

A dél-indiai Tamil Nadu állambeli 34 éves férfi, Szelvakumar 15 éve hívta ki maga ellen a sorsot azzal, hogy agyonütött két párzó kutyát. Néhány napra rá járásképtelenné vált, megromlott a hallása és a beszédkészsége. Az orvosok tanácstalanok voltak, de végül egy asztrológus rájött, hogy a megölt kutyák lelkei rontották meg a férfit, és a rontást csak úgy lehet levenni, ha a férfi feleségül vesz egy kutyát.

Szelvakumar hosszú keresés után talált egy négyéves szukát, akivel a hindu szokásoknak megfelelő esküvő keretében egybekelt. A Szelvi kutyát a falubeli asszonyok száriba öltöztették, virágokkal feldíszítették, és bevezették a templomba. Az ifjú párt annak rendje és módja szerint pap adta össze.

A kutyamennyasszony nem lehetett teljesen meggyőződve, mert kereket oldott, úgy kellett felkutatni és visszavinni a vőlegényhez. A boldog férj - egy barátja szerint - csak addig akar együtt élni a kutyával, amíg el nem múlik az átok. Utána egy igazi mennyasszony után akar nézni.
2824 0 54 Izé
izébigyó: Most meg egy csajt adtak feleségül egy kutyához Indiában: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id [...]
Ritu: És mi van a házassági kötelességekkel? :D
Ciccc: Egésségére!Ha neki ez kell....!!!
Mind a 54 komment
2 Rubik kocka kirakása egyszerre 2 kézzel.
4129 5 17 Izé
morion: amúgy a srác nemnagyszám XD
morion: én is a rubikkockások közé tartozom, akikről szó volt, hogy "0.33 mp alatt kirakják" stb. fur [...]
Lilu__cica: http://www.habostorta.hu/hab/zsofi/baba/200711/nyolc_vegtaggal_szuletett_egy_kislany2 És ez a kisl [...]
Mind a 17 komment
Ismét egy kijutós! Még nem értem a végére, de szerintem jó és főleg nehéz... :)
10725 4 131 Game Izé
buldozer: Sikerult,zsenge negy ora alatt.....regen kotott le jatek ennyire,koszi, meg ilyentet!!!
Baba: Huu...megszenvedtem,de sikerult! :)
oltibo: Egy kis segítséggel, de sikerült kijutnom. Nekem nagyon nehéz volt. Köszi a feltoltést.
Mind a 131 komment
Ismét egy kijutós! Még nem értem a végére, de szerintem jó és főleg nehéz... :)
10634 11 133 Izé
Deathy: sikerült másfél óra alatt
Deathy: nem tom mindenki fikázza a kijutós játékokat szerintem jók különben is aki hülye hozzá mér [...]
buldozer: Sikerult,zsenge negy ora alatt.....regen kotott le jatek ennyire,koszi, meg ilyentet!!!
Mind a 133 komment
15 hihetetlen véletlen
9787 2 8 Izé
bandee1219: http://www.webforditas.hu/index.php a te barátod, nem tökéletes, de érthető lesz azért.
bp1331: Kösz arra rájöttem, de konkrétabban melyikben mi a hihetetlen véletlen. Azaz ha valaki kicsit t [...]
yorgash: hihetetlen, de igaz véletlenekről.
Mind a 8 komment
Automatizált, egyéb vasat nem igénylő merevlemez törlő eszköz.
1407 1 0 Tech Izé
Tudományos tetkók :D
6701 0 26 Art Izé
babapiskóta: Ilyesmire gondoltál?: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=28049
-Babuka-: Bár most hogy belegondolok, nem egyszerűbb egy polóra gyomtatni??
-Babuka-: Hehehe:D jó ötletet adtak hogy menjek át a biokémia vizsgán:D XD
Mind a 26 komment
Tudományos tetkók :D
6826 7 26 Izé
babapiskóta: Ilyesmire gondoltál?: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=28049
-Babuka-: Bár most hogy belegondolok, nem egyszerűbb egy polóra gyomtatni??
-Babuka-: Hehehe:D jó ötletet adtak hogy menjek át a biokémia vizsgán:D XD
Mind a 26 komment
Egy pajtában találta az új tulaj...
15126 0 46 Autó Izé
Nico_71: Hello! Én az egyik nagy tévé hírszerkesztőségében dolgozok. Szerintem érdemben tudok hozzá [...]
yorgash: hát. ez. besz*rás. jó, az tuti, hogy nem 100 milliárd dollár, ám ennek elenyésző hányada (p [...]
Feki87: na most néztem hány éves vagy! nem akarok kötekedni, de ne írj olyanokat amiről fingod sincs l [...]
Mind a 46 komment
Egy pajtában találta az új tulaj...
15426 9 46 Izé
Nico_71: Hello! Én az egyik nagy tévé hírszerkesztőségében dolgozok. Szerintem érdemben tudok hozzá [...]
yorgash: hát. ez. besz*rás. jó, az tuti, hogy nem 100 milliárd dollár, ám ennek elenyésző hányada (p [...]
Feki87: na most néztem hány éves vagy! nem akarok kötekedni, de ne írj olyanokat amiről fingod sincs l [...]
Mind a 46 komment
Egerésszünk! Nem halálos egérfogók...
9453 7 17 Izé
Maccoyi: Egy szintén nem halálos egérfogó: http://www.youtube.com/watch?v=Fwd-oJevpw8
Lilu__cica: Elvisszük az anyósunknak, aki irtózik az egerektől... :ÿ)
Nico_71: Nekem egy kérdésem lenne: Mit csinálunk az egérrel utána? Elengedjük? Összegyűjtjük? Bevá [...]
Mind a 17 komment
A Nagy Magyar Da Vinci Kód! :D
Levélben jött:

Tisztelt Cím! 1998 május: kibocsájtásra került a 200 Ft-os papírpénz. Elhitették majdnem mindenkivel, hogy a rajta látható személy Károly Robert, pedig köszönő viszonyban sincs vele. Annyira nincsennek köszönő viszonyban, hogy a 200 Ft-oson látható személy, ma létező, magyar állampolgár - mondhatnánk, bármikor szembe találkozhatna vele bárki az utcán - és ami a lényeg, nem véletlen hasonlóságról van itt szó.... Amennyiben érdekli Önöket ezen illető, egy nagyon komoly ajánlat ellenében tudunk segíteni, mely tartalmaz: vezetéknév, keresztnév és egy napközbeni elérhetőségi címet. Természetesen rengeteg kérdés merül fel: miként jöhetett létre ez a bizonyos arcképcsere..... milyen kapcsolati háló szükséges bel és közel-távol külföldön, estleg a földgolyó másik oldalára is kiterjedhet..... (mekkora a királyi birodalom, miket engedhet meg magának napjaink királya), egészen véletlenül találkozhatott a politikai élet jelentős szereplőivel.....(milyen befolyással rendelkezhet egy mai király). Most még ne rohanjunk ennyire előre, ezen kérdésekről majd később, egy megfelelő ajánlat esetén esetleg megállapodhatunk...
14191 8 85 Izé
Petra79: Na jó bevallom.Az apám az.A pecót meg most vettük a hegyen.Az 2 kisgyerek meg a lányom meg a fi [...]
Dawe: először aszittem hogy az oldal szerkesztőinek kell pénzt adni hogy megtudjuk :D
Jozeph: Ezt sajnos nem tudom - nem tudhatom. De a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy amint kiadnak egy nagy [...]
Mind a 85 komment
Egy jópofa trükk a megamikróval :D
10673 10 6 Izé
dilidoki12: TAPS!_D faxa dj sumy jól mondta!
dj_sumy: szerintem jobb nemtudni h hogy múködik így szebb és látványosabb de am nagyon faxa!!!!
bandee1219: Ezt már láttam soxor, az America's Got Talent-eket nézegetve, de nem tom hogy a faxba csinálja. [...]
Mind a 6 komment
Tripla V - Krisztus katonája
Imádkozzunk együtt tesvíreim....
6119 1 31 Izé
three.d: Nem bántásból írtam Majkát, csak egyszerűen nem jutött más eszembe, mint magyar ,,rapper" ! [...]
Laci: Egy újabb boxer lázadás készül? - mert már volt olyan, de az Kínában.
csicsilla: hol làtsz Te itt boxert?az egy 4 ujjas gyürü!XD
Mind a 31 komment
New Deal feat. Gabiman - My life
A magyar rap egy gyöngyszeme...
6374 1 34 Izé
invad3r1987: Ne máá, akartam mégegyet röhögni, erre leszedik ezek a csicskák. Ez a legnagyobb gyökérség! [...]
bandee1219: Miért akarod? :)
Csicsi17: Én miért nem tudom megnézni?
Mind a 34 komment
Focisták, akik nagyon örülnek egymásnak... ;)
6410 8 30 Izé
babapiskóta: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=27653
Ficánkusz: Buzik.
Ciccc: Ez most így tényleg komoly?fúúúúúúúúúúúúúj ez nagyon gusztustalan,és még ezeknek a [...]
Mind a 30 komment
Egy kevéske illúzió gyűjtemény...
7373 1 8 Art Izé
bungle: mekszamnojz küldte: http://www.youtube.com/watch?v=fqOvBjGaEUg
ördög11: sztem ez azért is jó, mert bebizonyítja, milyen tökéletes az emberi agy. elvégre, az a külön [...]
wtf: Hág igen, roppant bonyolult dolgok ezek...
Mind a 8 komment
Egy kevéske illúzió gyűjtemény...
7573 7 9 Izé
bungle: te.sas! küldte (a fenti képpel): URL: http://www.ted.com/talks/beau_lotto_optical_illusions_show_h [...]
bungle: mekszamnojz küldte: http://www.youtube.com/watch?v=fqOvBjGaEUg
ördög11: sztem ez azért is jó, mert bebizonyítja, milyen tökéletes az emberi agy. elvégre, az a külön [...]
Mind a 9 komment
Most csináljátok meg a következőt: írjátok be a szövegfordítóba, hogy 'ebben a egy sziámi harcoshal él.' Ha lefordította, másoljátok ki az angol részt, és fordítsátok vissza magyarra. A szöveg változatlan maradt, igaz? (úgy értettem, hogy ebben a dologban).

(Lilu_cica, olyan magyar mondat nincs, hogy "ebben a egy sziámi harcoshal él". :) Azért beraktam, hátha valakinek hasznos ez a webfordito - bungle)
11081 29 33 Izé
Makkász: Elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon. ---> Elcsesztük azt. Nem egy kevés nagyon harapott. :D
life_hunter: helyesen és ha már elkezdtem:(bocs a spam-ért, de nem lehet kihagyni) ELSŐ ÉNEK 1. Sky a nap [...]
life_hunter: Nah no comment:D Sky a nap melegjéből a terméketlen szík az utóda, A kiszáradt szöcske nyá [...]
Mind a 33 komment
Ha fogunk két edény desztillált vizet (ami, mint tudjuk, nem vezeti az áramot), és egy-egy elektródát helyezünk bele 5-8000 Voltos egyenárammal, akkor létrejön a két edény között egy megmagyarázhatatlan, 1-3 mm átmérőjű vízhíd, amely dacol a gravitációval. A két edényt 5 cm-re el lehet távolítani egymástól, és a vízhíd megmarad, efelett azonban már bizonytalanná válik. A kísérlet kezdetekor látható, ahogy a víz felkúszik az edény falán, és összeköti a két edényt.
10299 10 43 Izé
Zack: felőlem keressék:D sztem ez van de lehte hogy nincs igazam! de én ezt tom elképzelni... ja és n [...]
emma690101: Azér a magyarázat nem lesz ennyire egyszerű. Évekig fogják ezt a jelenséget boncolgatni válas [...]
Zack: csak logika kérdése...
Mind a 43 komment
Egyedi festett védősisakok
2819 1 16 Art Izé
Blun7man: Kár hogy Szuper Levi válogatott sisakjáról nem találtam képet, pedig asse kutya :)
Balpar: Tök jól néznek ki ezek a sityakok, csak kár h egy amatőr játékos örül ha meg tudja venni sa [...]
bandee1219: Nem nagyon, de neked elhiszem!
Mind a 16 komment
Egyedi festett védősisakok
2797 2 16 Izé
Blun7man: Kár hogy Szuper Levi válogatott sisakjáról nem találtam képet, pedig asse kutya :)
Balpar: Tök jól néznek ki ezek a sityakok, csak kár h egy amatőr játékos örül ha meg tudja venni sa [...]
bandee1219: Nem nagyon, de neked elhiszem!
Mind a 16 komment
Fear Factor - pénzért bármit ugyebár...

Még egy hasonló őrültség.
5049 2 17 Izé
Nico_71: Na...ezek a csajok mindent lenyelnek. :-) ...ismeritek a viccet? Orálszex után zrikálja a pasi a [...]
bandee1219: Nekem is van 2 pókom, de nem hízlalom őket...
karaj: Az Anyáááááád...:):) Inkább haljak éhen:):P
Mind a 17 komment
A Ferrari egy potom 624 millió dolláros autók köré szerveződő témapark tervezését kezdte meg. Az Arab Emiratusokban.
2427 1 0 Tech Izé
Baby egyszarvút találtak?!
7357 4 29 Izé
bungle: Balázs küldte: http://www.ebaumsworld.com/pictures/view/31800/
three.d: Vagy egy törp-ördög!
bandee1219: Ez? Egy griffmadár. ^^ (S. P.)
Mind a 29 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a madagaszkári Táncoló maki (Sifaka lemur). A képek ebből a másik videóból származnak, ezt is érdemes megnézni!

Nemrég egyébként új lemur fajt fedeztek fel (Microcebus lehilahytsara), így az ismert lemur fajok száma 49-re bővült. A legismertebb lemur fajt, a gyűrűsfarkú makit gondolom senkinek sem kell bemutatni. :)
2579 3 10 Izé
bandee1219: Aranyosak, föleg a Lemúr.
szaki77: Lemúr-Lamúr :)
deeprecen: visszatértem....visszatérhettem
Mind a 10 komment
Mosolyogj, itt a Nicoteeth.
Az első fogkrém, mely dohánykivonatot és nikotint tartalmaz. Minden fogmosás elősegíti a fogínyek sorvadását, a fogkő termelődését, és a fogak kihullását. A fogzománcot pedig a sárga és a szürke csodás árnyalataira festi. Mindezeken túl a régi cigarettacsikkek illatát is megkapod - és mosolyod egyszerűen ellenállhatatlan lesz!
2996 3 18 Izé
Nico_71: Ellopták a nevem. :-((((
csirek: mondjuk a fogorvosoknak ez a fogkrém jó biznyic
csirek: ez jóóó manapság mindenből bizniszt lehet csinálni ez milyen lenne: -Ééééés ittvan az ú [...]
Mind a 18 komment
Lusta vagy takarítani??? Itt a kitchen gun, oldd meg egyszerűen!! XD
7176 7 18 Izé
Shifty: BANG!BANG!BANG! I love you kitchen gun! :D
Maggi: Egy igazi férfi így takarít!:D Nem úgy h elösször kihipózza a domesztoszt aztán áll neki ad [...]
kisduck: nekem ilyen szappanba kéne!
Mind a 18 komment
Régebbi postok...