REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hangya-halálspirál avagy a kollektív viselkedés buktatói Egy érdekes jelenség, amely a búcsújáró lepkék hernyói és bizonyos rajokban élő halfajok mellett a vándorhangyáknál figyelhető meg, amikor is a fő rajtól kommunikációs zavarok miatt leszakadó kisebb (vagy olykor nagyobb) csoport tagjai mind egyszerre kezdenek el egy adott irányba mozogni, és akár napokig is elköröznek így, míg a végkimerülésben el nem pusztulnak, hacsak persze egy-két egyednek nem sikerül kiszabadítania magát a kollektív tudat béklyóiból (amely mindegyik dolgozó fejében azt visszhangozza: „mindig csak kövesd az előtted lévőt”), megtörvén ezzel a „halálspirált”...

További videók itt és itt.
10551 6 26 Izé
7sleeper: http://www.youtube.com/watch?v=2bYlbzhtUMM
bungle: Ants in my scanner: http://vimeo.com/13703448
kukulkan: Ha esetleg nagyobb felbontásban tudnál feltölteni még ilyet, akkor érdekelne... ;)
Mind a 26 komment
Deftones - Passenger
531 0 0 Zene Izé
20 klasszikus puki 2 percben.

Amúgy ís túl sok filmben lövik el az efféle altesti poént, de ez így egyszerre nagyon durva.

(Ne csak nekem "köszönjétek", bungle és Erunder ajánlotta.) :-)
1794 1 1 Film Izé
destiny13: Pont a legnagyobbat hagyták ki: http://www.youtube.com/watch?v=S3Zq2HzJH6s
A világ legnagyobb, legerősebb pókhálója. 25 méteres szálak, tízszer masszívabb a kevlarnál.
14227 6 26 Izé
lb7: én félek a pókoktól, így nem szívesen találkoznék ilyen hálókkal és tulajaikkal...
BusKeyCome: :DDD Ó. a "szuper nyanya"! Ha jólemlékszem, így nevezte őt a város fő gengsztere, az a hogyi [...]
BusKeyCome: A helyes beszédről eszembe jutott a logopédus, amit ha a lenti videóval összekapcsolunk ez lesz [...]
Mind a 26 komment
Slackline, kicsit másképp... :)

Itt pedig nagyon másképp... ;D
1558 0 0 Sport Izé
Piramis - Szállj fel magasra
478 1 0 Zene Izé
Abraham Laboriel basszusgitárvirtuóz

Fia, Abe Laboriel Jr. pedig a dobokat kenegeti elég rendesen!
1303 1 0 Zene Izé
Azért, mert szereted...

PERFECT DAY - Lou Reed
1189 2 0 Zene Izé
Marina and the Diamonds - OH NO!

info
738 1 1 Zene Izé
yvaine: Yes!
Paul Kalkbrenner - Mad World
1406 2 0 Zene Izé
Mastodon - Oblivion
970 1 0 Zene Izé
Miért buknak a pasik a rosszlányokra?
1641 1 5 Pink Izé
Vigyori: bocsánat elírtam..... rossz lányokra nem bukok :D
Vigyori: én se bukok a jó lányokra, most ki leszek közösítve? :D
zeiksz: Én sose buktam a rosszlányokra. Gondolom már megint nem vagyok trendi..
Mind a 5 komment
Ana Popovic - Long Last Love
1435 1 0 Zene Izé
Összetett poszt.

1. Ismeretterjesztés: Mi az a cicisbeo? (lásd posztkép)

2. Állati jók: egy remekül beszélő madár, a Beó. Leírva még itt. Egy hangminta pl. itt.

3. Egy enyhe kis bébz beütés a posztképen.
7588 2 6 Izé
lb7: jujj...ez nem nsfw?
Nas: xDDD
spd: Régebben volt egy mátyásmadár, ami vissza-visszajárt a kertünkbe... a normálatlanja megtanult [...]
Mind a 6 komment
Electric Box 2
5319 1 14 Izé
xheality: én a 2. megakadtam :DDDD
Purple: elmész te a... :DDD amúgy látom rendesen lekötött :D
Traveller: http://www.candystand.com/play/electric-box-2#?key=8b901a62-148b-42a0-97ba-dba359699660 szerkesztet [...]
Mind a 14 komment
Dan Beckemeyer vicces tipográfiái
1286 1 2 Art Izé
Purple: megéheztem :D nagyon jók
Grimmgirl: azt hittem ilyet már eleget láttam de ez nagyon aranyos:D
A legjobb, és legrosszabb zsarupárosok.

buddy-cop
2696 1 4 Film Izé
kovacslacka: Még: http://www.totalfilm.com/features/25-funniest-buddy-cop-movies
kovacslacka: őrült rendőrök: http://www.totalfilm.com/features/50-craziest-movie-cops
Vigyori: Bruce Willis - Damon Wayans páros az utolsó cserkészből? jó Damon nem volt rendőr, de azért p [...]
Mind a 4 komment
Ennek sem pálik be sűrűn a hónalja... :)
1475 0 2 Autó Izé
naphtha08: Meg gondolom mindent lát, amit a forgalomban kell.
Brien_15: 1 kamion jobban kanyarodik mint ez
Electric Box 2
9731 6 27 Game Izé
swine131: köszi
kukucs: JA! :) a 2. sor után kapcsol be a kapcsolót!!! :D
kukucs: 35. hörcsög elé a kaját. alá: ágyú, orb, ágyú kapcsoló alá lámpa B-5 napelem fúrófej [...]
Mind a 27 komment
Mit árul el a pasiról a kedvenc koktélja?
567 1 23 Pink Izé
Ytsro: Az én kedvencem a White Russian, természetesen old fashioned pohárban, fekete, rövid szívószá [...]
CRaPtRaSH: legjobb :D
Davek: Ettól olyan feelingem lesz mint a how i met your mother nézésekor. Hetero pasi nemihat színes ko [...]
Mind a 23 komment
Purge by MELDRUM (RIP Michelle)
681 1 0 Zene Izé
Érdekes pillanatképek a sport világából.
2606 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Sjoe küldte: Szöveg: A sport néha fájdalmas... URL: http://www.xlsport.hu/showcikk.php?scid=1034 [...]
Balázs: :D
Három új MV a szeptemberben megjelenő 'To Anyone' albumról.

2NE1 - Can't Nobody

2NE1 - Clap Your Hands

2NE1 - Go Away
760 1 0 Zene Izé
Dope Stars Inc. - Omegadrones

Az új albumuk igazi poszt apokaliptikus Bladerunner és Total Recall hangulatú lemez lett.
627 2 1 Zene Izé
tutituti: Industrial kateg.ben ritkán hallgatok bele,de ez tényleg nagyon jó,bár a jutubos kommentek köz [...]
Eltávolították a világ legnagyobb melleit
1345 1 0 Pink Izé
Részlet a japán filmkultúra egy gyöngyszeméből: női ninja varázslat, punciból előtörő gyilkos buborékok, van itt minden... :D

Egy másik részlet.
13379 5 28 Izé
Laretta: Hát úgy, másik értelemben biztosan XD
ōðr: Szerintem ilyet mindenki tud ... még az is aki nem szakavatott ... én például kádban, mesterfok [...]
Nas: O.o Menj el orvoshoz...
Mind a 28 komment
Habnyomtató
2666 2 2 Tech Izé
MadAce: Kell egy hungarocel lap, amiből kivágod a kivánt betűket vagy formát. Aztán keversz egy lötyi [...]
julis123: Egy ilyen kell nekem is otthonra :D
Citroën Metropolis - a Citröen új koncepciója a motorház alatt egy V6-os, 2 literes motor és a hybrid elektromos meghajtás kombinációját rejti.

2200 2 2 Autó Izé
Swordfish: Gyönyörű! Ellenben elképzelni sem tudom, hogy egy ilyen innovatív gyártó, mint a citroen, aki [...]
Tom-King: Ez az autó egy álom. Egyszerűen tökéletes. Addig nem halok meg, amíg nem veszek egy ilyet.
Süppedős, puha szőnyegek 10 ezer forint alatt Dobd fel a lakást!
1129 1 5 Pink Izé
Purple: :DDDDDDD
lb7: utálok felmosni, szeretem a szőnyeget és gusztustalanul kicsi a postképen a cipő a nő lábára [...]
CrazyLime: Nálunk sincs egy darab szőnyeg se :) felmosni am is jobban szeretek
Mind a 5 komment
Fighting Gravity - a mátrix ping-pong nyomán.

Középdöntő és elődöntő.
10854 13 4 Izé
Ctx Twin: Ez nagyon gyenge volt. Azt vártam mikor csapnak a lecsóba, de hirtelen vége lett :(
MakkMarci: Ez teljesen szar... :D Ez csak a japóknak megy. :)
godzsy: hát én nem estem tőle hanyatt. a ping-pongos 1000x viccesebb és ötletesebb volt. nemhiába repl [...]
Mind a 4 komment
2010. szeptember 15. és szeptember 26. között megnyerhetitek a három Aion: AoB nyereménycsomag egyikét, mely a következő elemeket tartalmazza: Aion: AoB kiegészítő (update disc), Aion póló, Aion: AoB A1 méretű poszter, Aion nyakbavaló, Aion golyóstoll és Aion: AoB pet - Boarder Daggie. Mint látható, a csomag minden Aion-rajongó számára tartalmazza a kötelező kiegészítő elemeket, megünneplendő az új kiegészítő megjelenését

Továbbá szert tehettek egy exkluzív Mafia 2 pólóra és egy brutál kinézetű pendrive-ra, amely egy levágott ujjat formáz. Mindkettő egyedi darabnak számít, melyből elég kevés talált gazdára hazánkban.
1052 0 0 Game Izé
Easy A - Könnyű nőcske

Olive egy kedves lány, és csak segíteni szeretett volna az egyik barátján egy hazugsággal, éppenséggel azzal, hogy azt mondja lefeküdtek. A dolog elsőre még jól is sül el, ám a lúzerek körében hamar terjedni kezd a hír, hogy Olive segíteni tud a gondjaikon.

Vicces az alaptörténet, és rengeteg poén lehetőséget kínál. Attól hogy középiskolás sztori még nem kell idegenkedni tőle. Hiszen az Amerikai Pite első része is jó volt.
1475 1 0 Film Izé
A napokban mutatták be Dmitrij Medvegyev orosz elnöknek az első orosz gyártmányú okostelefon prototípusát. A telefon specialitása, hogy mind a két oldalán képernyő van.
3033 0 4 Tech Izé
Anthraxia: ez deszar amúgy a videóbol annyit derül ki a telefonból h a hátára van/lehet nyomtatva vagy ra [...]
Mr.T.: prototyíp xD
iMan: Mi a faszomért kell mindkét oldalra kijelző? Ez miért praktikus? Amúgy,mivel íves kialakítás [...]
Mind a 4 komment
Jackie Evancho, egy 10 éves amerikai kislány. Ha nem tudnám, hogy itt nem lehet csalni, azt hinném nem is az ő hagja...

Érdemes megnézni a középdöntős produkcióját is.
19908 8 104 Izé
Purple: erről jut eszembe. tegnap véletlenül odakapcsoltam a Csillag születikre, és kiakasztott, hogy a [...]
Erunder: Nem igazán tudtam eldönteni melyik poszthoz írjam be, nem hiszem, hogy külön posztot érdemelne [...]
bungle: Hurt - Christina Aguilera cover sung by Noelle (age 9) http://www.youtube.com/watch?v=KNKaAGB84TU
Mind a 104 komment
Meglátjátok híres popsztár lesz... ;)
5878 1 16 Izé
tour: 0:46ig bírtam. Csak addigra tudott leesni a tantusz a sokkhatástól hogy ez fiú vagy mi..... Vess [...]
Purple: ezt ugye viccből írtad? :D
LiveLikeaPunk: Ajánlom mindenkinek ezt a cikket, aki szerint ezt a gyereket meg kellene változtatni: http://www.f [...]
Mind a 16 komment
Feszesít, ránctalanít, és 30 forintba kerül - Mi az?
883 0 7 Pink Izé
lb7: vonat...
eerix: vagy fél liter hypo :D
spider86: tűzőkapocs
Mind a 7 komment
Lánclevél

Kérlek, olvasd el figyelmesen! Ez nem kamu! Hinned kell benne!
A poszt linkjét el kell küldened minimum 22 embernek 4 napon belül, különben óriási balszerencse fog érni. Ha megszakítod a sort, jön a láncos csávó és jól lemészárol. Ezt te sem akarhatod. Küldd csak tovább minél több embernek.

A filmnek a ma divatos lánclevelek az alapja (egy szívlapátot kéne szétverni az első ilyen levél küldőjének a hátán). A sztori szerint aki nem küldi tovább az üzenetet, az a fent említett láncos emberke áldozata lesz, kicsit brutális módon. Nem tűnik túl erősnek, de talán egy szombat esti szórakozásnak elég lesz. Az amerikaiak október 1.-től nézhetik a moziban. Mi meg majd talán DVD-n.
1649 1 3 Film Izé
kovacslacka: Hát ez nem hogy szombat esti, de semmilyen szórakozásnak sem jó. Nagyon rossz film. Bocsi, hogy [...]
kasy: Biztos voltam benne, hogy egyszer eljön ez a szerencsétlen nap, mikor egy ilyen idiótaságból k [...]
Vigyori: kissé olyan mint a kör...
Nkuya Sonia & Szecsődi Karcsi - Hányszor mondjam

A "dal" hallgatása olyan érzés, mint a "kettős fronthatás". A folyamatosan látható melegfronti hatás mellett, időszakonként erős hidegfront járja át a testünk minden porcikáját, melynek kellemetlenebb tünetei is jelentkezhetnek úgy, mint fejfájás, hidegrázás, hányinger. Persze akik nem érzékenyek a frontokra, azoknak ez meg se kottyanhat. ;)
10333 2 63 Izé
bungle: Szecsődi Karcsi hatalmas melleket kapott! www.pixter.hu/video?id=37489
bungle: www.youtube.com/watch?v=T98g2LFHKfY
bungle: http://habostorta.hu/hu/habostorta/cikkek/sztarhirek/szecsodi-karcsi-lehet-hogy-no-lesz http://habos [...]
Mind a 63 komment
Milyen szerelmes típus vagy? Most kiderül!
841 0 0 Pink Izé
Pulit a Holdra!

Magyar project, ami a Google Lunar X Prise felhívásra készült.

A 30 millió dollár díjazású, nemzetközi verseny küldetésének célja, hogy a csapatok önerőből tervezzenek, építsenek, és biztonságban eljuttasanak a Holdra egy önjáró robotot, aminek - működőképességét bizonyítandó - 500 métert meg is kell tennie a felszínen. Aki előbb odaér, és teljesíti a feladatot, az nyer. Hajrá, puli! :D
6485 3 10 Izé
Nas: A szóban forgó, önjáró jármű tényleg hasonlít egy pulira (innen a névadás is), természet [...]
dude: Hódot a hódra!
Tóth József: Úgy tudom, kb. fél órára volt elég az oxigénje...:(
Mind a 10 komment
Régebbi postok...