REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Seat Leon TDI beépített visnyogóval. :D
2003 0 0 Sport Izé
 Vakvezető kutyára támadt egy pitbull (keverék).
12080 1 70 Izé
bandee1219: Megelőztél! :D
bungle: Aki a virágot szereti, rossz kutya nem lehet. :) http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=38085&c=-1& [...]
Bull: Örülök hogy a legtöbb kommentelő látja, hogy egyedül a gazda hibáztatható. Másfél éve va [...]
Mind a 70 komment
A Lech Poznan U11-es csapatának ilyen szurkolótábora van, hihetetlen...
1416 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Igaz, hogy már U12-esek lettek, de a szurkolótábor megmaradt. :) http://www.youtube.com/watch?v=N [...]
szomoja: aztamindenségit! :O Tisztelet!:D
Run Bitch Run!

Állítólag a klasszikus, 70-es években divatos Rape and Revenge (megerőszakolás majd bosszú) fimek előtt tiszteleg, kissé görbe tükröt állítva azoknak.
Na ez nem teljesen így van, mert a szándéka valóban ez, de... A lényeg az, hogy még a B kategóriás filmek listájáról is lecsúszik. 2009 decemberében jelent meg DVD forgalmazásban Amerikában.

A film megnézését nem tanácsolom (bár biztosan vannak olyanok akik simán kajálnák), a rendező másik filmje is áruldodó. Nude nuns with big gun címmel. A trailer megnézése viszont erősen ajánlott. Majdhogynem kötelező! Mert az magában nagyot üt.

Kedvcsinálóként idézet a történelem egyik legjobb trailer narrálásából:
"White bitches, black bitches, asian bitches, holy bitches, dirty bitches and bitches on bitches!"
1621 0 1 Film Izé
go-free: megnéztem. tragikus.
Fotózási ötletek otthonra - ha az ételt kapnád lencsevégre
654 0 1 Pink Izé
Balázs: az én tippem a PS
A japán Naf építésziroda egy érdekes megoldása.
4954 0 0 Art Izé
A japán Naf építésziroda egy érdekes megoldása.
4822 5 5 Izé
Traveller: "S ami a fő (!) biztos földrengésbiztos." - legalábbis ha szétdől nem ront az értékén, mert [...]
Nusihusi: Végülis helytakarékos:)
KarlHammer: :D:D:D
Mind a 5 komment
Bored to Death (Író és kamuhős)

Az író (értsd: munkanélküli), aki túl sokat iszik, és füvezik, és túl sok detektívregényt olvasott, úgy dönt, hogy magánnyomozónak áll.

Zach Galifianakis (Másnaposok), Ted Danson, és Jason Schwartzman triójáért érdemes leginkább nézni, mert amikor ellaposodna a sorozat, akkor az ő karaktereik, és színészi játékuk feldobja azt.

Imdb
587 1 1 Film Izé
Erunder: Be kell zárni a fejlécet, és működik.
Van benne némi igazság... ;)
4832 6 31 Izé
bungle: Ötmillió forint büntetés 37 zeneszámért http://techline.hu/hirek/20100301_riaa_buntetes_erdeke [...]
Greg46: :) Pont a múltkor volt, hogy pizzát rendeltünk, és a párom pizza-ját elbaszták... a pfepfero [...]
bungle: Akkor jó, csak mert úgy hangzott, hogy egy kalap alá vettél mindenkit. ;) Egyébként szerinted [...]
Mind a 31 komment
Mai napi találós kérdés: milyen célt szolgálnak a képen látható összeállított tárgyak?
7764 2 14 Izé
plantek: XD beteg állatok
Tooni: :D
cila: javítás: Nincs még itt a vég, de hat gyertya ég, siratva egy egeret, ki nem jött oda még? Ra [...]
Mind a 14 komment
Egy Star Wars rajongó otthona
6372 3 5 Izé
Briareos86: Inkább Nőre költelné! Vagy valami értelmesebbre xD
Sziszo: nem gyenge az a házimozi, sztem minden nap megnézi vmelyik epizódot :)
.::JunKieEQ::.: Beugrott látogatóba... Kipróbálja az Indiana Jones-os flippert... :P
Mind a 5 komment
Hegedűs Dezső. 34 éves, átlagos figura. Egyedül él garzonlakásában, Budapesten a Pipacs Lakóparkban. Key Account Manager. Jól keres. Nem szereti a munkáját. Kevés barátja van. Alkalmi szexre vágyik. Ismeretlenekkel focizik keddenként. Egy 4 éves japán autót hajt. Maga szerint vagányan. Négy öltönye van. Húsznál több inge. Hat év után dobta ki a barátnője. Sokat gondol még Brigittára. A mosdóba veri a farkát. Kollégái kedves embernek ismerik. Gyűlöli a légkondit, a szintetikus drogokat és a dohányfüstöt. Szereti a whiskyt, a pizzát és a multivitamin ivóleveket. Angolul beszél. Könnyen felhúzza magát. Nem szívesen költ. Az anyja egy otthonban él. Nem ismeri meg őt. Élete jelentős részét 21'' monitora előtt tölti. Hétvégén néha kimozdul. A funkyt bírja. A technót nem. Pókerezik. Moziban a szélső helyre kér jegyet. Ha megunja a filmet, kijön. Nem jár hipermarketba. Háromszor volt már kurvánál. Éjszakába nyúlóan netezik. Nem csetel. E-mailezik. Sokat. Sokakkal. Hegedűs Dezső átlagos figura.
14176 11 50 Izé
Tooni: Apám is, de nem sikerült, mert most itt vagyok :D
bungle: "a hibát nemi szerve ritmikus húzogatásával próbálta elhárítani" :DDD
Purple: ugyan nem a mi Dezsőnk írta eme levelet, de akár írhatta volna :DDD http://www.bash.hu/86763 én [...]
Mind a 50 komment
Biztatás 2.0, dö next level....
1919 1 2 Sport Izé
Bazsaj: Én már tuti pofánb*sztam, de legalábbis menetközben kilöktem volna a sofőr helyében...
papaluige: ha belső kamerát tesznek egy rali autóba,akkor a navigátorból általában kitör valami szerint [...]
A 7 leggyakoribb szexálom, és jelentése
992 1 1 Pink Izé
go-free: elég nagy orra van mindkettőnek... :P
JAZARI - egy Wii kontrolleres ütős kis szerkezet. :)

Itt láthatjátok zenélés közben.
6514 1 2 Izé
revans: Klassz. amit most ide linkelek annak semmi köze nincs ehez csak nálam ez volt a köv. videó egy h [...]
Mokka: Ügyes de azért én megmaradok az igazi kongánál. Sokkal feelingesebb könnyebb átélni a ritmus [...]
Egy cimborám foglalkozik postagalambokkal. Az edzésük úgy néz ki, hogy a galambokat hátul szépen összekötött szárnyakkal bepakolják a Zsiguliba, s 2-300 km-re eleresztik őket. Hazafelé bevágnak egy csülkös bablevest, otthon kiülnek a teraszra egy sörrel, s az elsők már lassan meg is érkeznek. Most is így történt minden (bableves, sör, első postagalambok), hanem "Dezsőke" az egyik madár csak nem jött. Másnap se. Harmadnap se. Gondolták, szegénykét megette valami sólyom, kánya, hát le is mondtak róla. Teltek-múltak a hetek, mikor is látja ám a cimbora, hogy az udvarban Dezsőke jön haza. Gyalog. Mert hogy a szárnyai hátul szépen össze voltak kötözve. Gondolom, Dezsőkének elég ideges feje volt.

Most Dezsőke hazatérésének egyik epizódját láthatjátok mozgókép formában...
8827 9 30 Izé
Chamy: Nálunk volt olyan, h egyszer egy kis fehér galamb beesett a medencénkbe. Anyu szedte ki. Valósz [...]
Fonix666: A legnagyobb kérdés itt az hogy Dezsőke hova tette a jegyet ? mert én a csőrében nem láttam [...]
pepeti: De ezek most komolyak? :DDDDDD Ilyen sokat én már rég röhögtem :DDD
Mind a 30 komment
Louis Vuitton kutya táska ;)
3986 1 15 Izé
7sleeper: hahh! :-D kipa, hova máshova..
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/trikok-gatyak-bugyik/41718_louis-vuitton-kipa?mode=latest&position=8&lar [...]
Tooni: Ez nem is jó mert nem igazi kutyából készült...
Mind a 15 komment
Biztosítás. Antal Nimród egykori vizsgafilmje 1998-ból, három részben.

"A félórás rövidfilmben már nemcsak hogy benne van az az ígéret, amit a Kontroll később beváltott, hanem egyszerűen az egyik legjobb magyar rövidfilm, amit valaha láttunk." - Idézet az origo nem régi cikkéből. Antal erősen ígéretes magyar rendező.

2.rész, 3. rész
878 0 1 Film Izé
Balázs: "Antal erősen ígéretes magyar rendező." - túl van ő már az ígéreten, ő már bizonyított, [...]
Nolan Herbut "paddentyűzete" egyetlen kocka lakásából sem hiányozhat. :)
2910 2 3 Izé
.::JunKieEQ::.: Benne lennél a következő Vészhelyzetben... ;)
Purple: szerintem kényelmes lehet, pláne, ha lenyomódnak a gombok :D és akkor még a hangja is feelinges [...]
Asagrim: Mint überkocka mondom hogy nem kellene. Ülni rajta egy rémálom lehet, túl kényelmetlen, dekor [...]
Isaiah Canaan látványos 3 pontos dobása.
1270 0 0 Sport Izé
A táncparkett ördögei. :D

Nem tudjátok ennek a táncstílusnak a nevét? ;)
11588 4 31 Izé
Koko_filth: Hát nem hiszem hogy ezek alkoholos állapotban így "táncolnának"!!! xD de sztem egy hatalmas lsd [...]
Poti: Ezen a kommenten minden egyes elolvasáskor besírtam :DDDD
Nusihusi: :D Szerintem ez a részeg ember idióta tánca...:D
Mind a 31 komment
Új rekord: 19 perc 21 másodperc egy levegővel
6243 0 0 Sport Izé
Új rekord: 19 perc 21 másodperc egy levegővel
6423 3 5 Izé
RT/TURBO: Én elfogadnám a tüdejét.Utána egy slukk cigitől fulladnék meg:)))
Tooni: Hadd találjam ki, te a hozzászólásaidért kapod a fizut.
zeiksz: nem semmi, hogy ilyen szarságból is meg lehet élni :S
Mind a 5 komment
Kedves Barátunk! Nem is tudom pontosan, miért, de érzem. Talán a szellő illata? Vagy az a rigó reggel az ablak alatt? Vagy a szomszéd kis srác zavart pillantása? Nem tudom, miért, de egyszerűen érzem, hogy közeleg a tavasz. Már tapintható... Szeretem ezt a tapintást. Megborzongtat ahogy hozzám ér, simogat, fülembe súg, és lassan levetkőztet. Jó vásárlást kívánunk!
3105 1 4 Izé
.::JunKieEQ::.: Benkőné Edina...
eerix: Ki az a néni, akin a boxerek meg bikinik vannak?
Valerius: mmmi a faasz? :D
Mind a 4 komment
Death at a Funeral

A 2007-es, Frank Oz által rendezett absztrakt humorú vígjáték feldolgozása Neil LaBute rendezésében, Chris Rock, Tracy Morgan és Martin Lawrence főszereplésével. Az alaptörténet ugyanaz, csupán a helyszín változik. Angliából Amerikába kerülünk át, ahol szintén egy temetés veszi kezdetét, és ahogy érkezik a népes rokonság, és a barátok hada, egyre újabb, és újabb csontvázak kerülnek elő a szekrényből, szép lassan káosszá alakítva a szomorú eseményt.

Figyelem az előzetes eléggé spoileres!

Imdb
1793 2 4 Film Izé
snake6: lehet vittek bele egy kis "feka" humort!? na ugy már azért máss........
MorLhack: Én megpróbáltam megnézni az eredetit, de nem birtam végig, hátha az új változat jobb lesz... [...]
go-free: nekem viszont gyanús ez a teljesen egyértelmű koppintás. megnézem azért...
Mind a 4 komment
Mitől lett ilyen teste Taylor Lautnernek a Twilight-ból?
1399 0 15 Pink Izé
eerix: Elhiszem :) Nem is azért írtam, hanem hogy a királylányba belekössek.
vöri: Azt se tudom,h mi az a Twilight, de valahogy a srác után nem kaptan kedvet,h megnézzem.. ez egy g [...]
go-free: lehet, hogy nem jóképű és műizmai vannak, de, ahogy felmászik a csaj erkélyére, azt megtanul [...]
Mind a 15 komment
Superplexus - a játék célja, hogy egy három dimenziós, számos kihívással tűzdelt labirintuson (perplexus) sikeresen vezessük végig egy fémgolyót.

2504 3 6 Izé
focuskoma: xD A részletekre még nem gondoltam. Azt rád bízom. :D
Erunder: Ja mert ez csak úgy simán zsebre vágod mi? :D
focuskoma: Lopjuk el. :)
Mind a 6 komment
The Dark Knight OST - Like a Dog Chasing Cars

(Hans Zimmer és James Newton Howard közreműködésével)
1312 1 0 Zene Izé
Robert Babicz - Markatech

A világ legnagyobb kiállásával (4:02)!!!
1336 0 0 Zene Izé
Sonic Youth - I Dreamed I Dream

A New York-i Sonic Youth 1982-es depütáló lemeze az alternatív zene egyik jelentős mérföldkövének számit. Az addig csak a Joy Division-re jellemző stílust nem csak hogy átvették, de tovább is fejlesztették egy következő szintre, ami szerény véleményem szerint a zene egyik legmagasabb fokozata. A banda azota is fennáll, minden albumuk egy-egy merőben más arcát mutatja az együttesnek. A Sonic Youth - de főleg Kim Gordon baszus gitáros - egyik első mentora volt a fiatal Kurt Cobain-nek.

Az albumon ennek a számnak megtalálható az instrumentális verziója is, keményebb baszusokkal, ami ezáltal még jobb mint ez a verzió. Eredendően azt akartam posztolni, de az nincs fent sem YouTube-on, sem máshol...
681 1 0 Zene Izé
Jelly Roll Morton - The Crave     (The Legend of 1900)
745 0 0 Zene Izé
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim átlagos 23 éves srác: egy rockbandában zenélget, sűrűn cserélgeti munkahelyeit, és egy kedves főiskolás lánnyal randizik. Minden tökéletes az életében egészen addig, míg egy észbontóan gyönyörű rolleres futárlány, akit Ramona Flowers-nek hívnak be nem toppan az életébe. A lány forgószélként ragadja magával hősünk szívét, ám mielőtt beteljesedne szerelmük, Scottnak meg kell küzdenie a lány hét ördögi ex barátjával.

Az Amerikában igen népszerű képregény alapján készül a film.

Előzetes sajnos még nincs, csak az oldalukon megtalálható színfalak mögötti felvétel.

Imdb
1213 0 0 Film Izé
Csak erős idegzetűeknek!

A múltkori delfines post után itt egy 8 éves kissrác "férfivá avatása" vadászaton...
16133 1 128 Izé
Nas: Te olvastad a többi kommentet...?
wildchat: Hol van ebben a csak erős idegzetűeknek? Senki nem volt még disznótoron? Amúgy a kivéreztetés [...]
focuskoma: LOOOL de komoly. :) Jaja, ez már elég gyors. :)
Mind a 128 komment
This is the only level 2
3402 2 1 Game Izé
Vicktor: Az 1-et imádtam. Nézzük akkor a kettőt :)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a pipabékák (Pipa spp.), amelyeknél sajátos ivadékgondozás alakult ki az evolúció során: a megtermékenyített peték a nőstény hátára kerülve fokozatosan beágyazódnak a megduzzadó bőrbe, ahol aztán annak védelmében néhány hét leforgása alatt ki is kelnek, majd át is alakulnak az ebihalak, hogy aztán már apró békaként fúrják ki magukat anyjuk bőréből és kezdjenek önálló életet.

Az ivadékgondozásnak ez a különleges módja egyébként nem egyedi jelenség a békák körében, a pipabékákhoz hasonló - már-már az emlősök méhlepényével analóg - háti költőtáskában hordják ki ivadékaikat pl. a tasakos békák (Gastrotheca spp.) is, sőt még náluk is extrémebb módon járnak el az orrosbékák (Rhinoderma spp.), ill. a gyomorköltő békák (Rheobatrachus spp.), előbbiek hímjei ugyanis a hanghólyagjukba, utóbbiak nőstényei pedig (nevüknek megfelelően) a gyomrukba juttatják a petéket, és ott költik ki őket, ill. őrzik az utódokat míg azok teljesen ki nem fejlődnek.
5386 6 26 Izé
Noki: A videóba belenézv nekem szééttépni lenne kedvem mnt egy rongydarabot... :D
Kathy: Olyan ingerenciám van kinyomkodni a hátát......:D
plantek: Jézusom mi a szarért etted meg? O.o (bocs bolond estém vanXD)
Mind a 26 komment
Poppable cascade - Egy nem szokványos szín eltüntető
3632 3 0 Game Izé
Szexi melltartók kicsi cicire - Árakkal és lelőhelyekkel
955 0 2 Pink Izé
papaluige: kicsi-közepes-nagy? hmmm........ szerintem ez nézőpont kérdése!
dorcsellina: hát nem az olcsó eresztésből valók az biztos:)
Mai napi találós kérdés: mit nyelt le az óriáskígyó? ;)
12701 3 54 Izé
bungle: Bocs, ha elrontottam a szórakozásod! ;) Én is jót röhögtem mondjuk... :D
papaluige: lelepleztél! :DD
englishviking: zongora ????????????????,,,,,,,
Mind a 54 komment
Az ember nem is gondolná, de nem csak a nagyköltségvetésű látványfilmeknél használnak számítógépes garfikát és zöld hátteret, hanem a legtöbb sorozatban is. Ráadásul nem is kis mennyiségben. Valószínűleg inkább megéri ezeket a technikákat alkalmazni, mint kimenni a szabadba.
1606 1 8 Film Izé
szrobert: Fantázia... köszi a posztért!
kasy: Nem kerül olyan sokba mint ahogy gondolnád. Egy napra 2000 - 3000 dollárért is megkaphatnak hely [...]
lilakavics: A greenboxal mindenképpen időt és pénzt spórolnak, mivel a helyszínt egyszer kell felvenni és [...]
Mind a 8 komment
A határtalan emberi leleményesség... ;)
14021 3 16 Izé
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=38198&c=-1&s=dd&p=1
Patkányka: ...vagy hegyoldalon felfelemenet:P
bandee1219: Csak úgy ropja! XD
Mind a 16 komment
Régebbi postok...