REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Azt hittem a japcsikat nem lehet felülmúlni hülye, időigényes videók készítésében... tévedtem. :D
Gmail reklám orosz módra!
5194 3 12 Izé
Purple: igaz, itt Mo.-n mindenfajta értelem megvan, piacvezetők vagyunk, összetartunk mindenben és vilá [...]
tian: Lehet, hogy fölösleges, de érdekes, meg ötletes reklám.
Máln@: uh...NO COMMENT! :)
Mind a 12 komment
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
8551 3 215 Film Izé
Laci: Például ezek: http://www.youtube.com/watch?v=xxeL9bdSu-A&feature=related http://www.youtube.com/wa [...]
livy: Nem a kutya legyek? Amikor volt valami tag, aki számolta a "kutya-gyerek" jó cselekedeteit, és ha [...]
Purple: húú nekem arra a rongybabásra szükségem lenne!! volt benne valami nagydarab fogyatékos rongyba [...]
Mind a 215 komment
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
11196 33 225 Izé
Ravennë: Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D Gon [...]
Tooni: Mese, amit már el is felejtettem, de nem kár érte :D Szimat Szörény a szupereb http://www.youtu [...]
celduin: Sziasztok! Én is keresek épp egy műsort, igaz hogy nem rajzfilm, de hátha emlékszik itt rá va [...]
Mind a 225 komment
Túl van a 3DMark06 mérésen a GeForce 9800 GTX
703 0 0 Tech Izé
Top 11 tökös eset. :O
12037 5 19 Izé
dude: Keresztapa 4 ;) http://www.break.com/index/how-to-give-yourself-a-playground-nutshot.html
CRaPtRaSH: szerintem ehhez szülni sem kell :]
sparkey6: Majd ha szülsz, akkor mondjal ilyeneket :P
Mind a 19 komment
Don't shoot the puppy
azt hiszem ez a game méltán pályázhatna a
Minden Idők Legizgalmasabb Játéka
címre
9317 10 30 Game Izé
tomi77: Te 15 percig csináltad???? :o nekem csak 8 percembe került... Jó kis game!
tomi77: IGENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Világ legjobb gameje:)))))))))) [...]
Grábor: amikor a 7-es pályán elkezdett visszafelé menni azt hittem ott dobom el az agyam
Mind a 30 komment
Iphone gyillkos Emonster, HTC módra.

Update: Wajk jelezte kommentben, hogy a készülék már kapható hazánkban is TyTN II néven. 
875 0 9 Tech Izé
techadmin: javitottam, koszi.
bluelight: Igazad van, volt! :-)
eNMi: "The HTC TyTN II is to go on sale in Japan on Friday, March 28, 2008 via wireless carrier EMOBILE Lt [...]
Mind a 9 komment
Jimmy Kimmel ezzel a videóval válaszol szerelme (Sarah Silverman) I'm Fucking Matt Damon poénjára. Az I'm Fucking Ben Affleck további szereplői: Brad Pitt, Harrison Ford, Cameron Diaz, Joan Jett, Macy Gray, Robin Williams, Don Cheadle, Pete Wentz, Perry Farrell, Benji and Joel Madden, Lance Bass, Huey Lewis, Josh Groban, McLovin és Meatloaf.
4492 9 25 Izé
rezso: tényleg,várom is a folytatást I'm fucking J.Garner már unalmas lenne de biztos kitalálnak vmit
nkmedve: Szerintem 2:1 Jimmynek, me ő kezdte b****gatni Matt-et s ő is fejezte be a visszavágó videóval. [...]
redbaron813: Sarah Silvermann tetszett és eredetinek, ötletesnek tartom - ez a válasz kicsit erőltetett, a sz [...]
Mind a 25 komment
Shot - lökd le a golyókat a megfelelő sorrendben!
15810 7 3 Izé
mekszamnojz: szerintem is egyszeru :P
anath3ma: pedig tök egyszerű sztem
Ártatlan-méz Előd: ideges vok töle
Én is csináltam ilyet 6 éves koromban, de anyukám kidobta véletlenül takarítás közben.
3642 0 25 Art Izé
Inverse: A sok türelmetlen zene nyomozó :) A videó legvégén ki is írják a címét :D
Purple: igen, az azbesztre énis mindig ezt mondom :DDDDd ;)
karaj: AZBESZTmegbasz**aabüdösku**aistenitneki.....HemegmondtamhogynegyerebemegnegyereerreHE....:):)Tová [...]
Mind a 25 komment
Én is csináltam ilyet 6 éves koromban, de anyukám kidobta véletlenül takarítás közben.
3715 3 25 Izé
Inverse: A sok türelmetlen zene nyomozó :) A videó legvégén ki is írják a címét :D
Purple: igen, az azbesztre énis mindig ezt mondom :DDDDd ;)
karaj: AZBESZTmegbasz**aabüdösku**aistenitneki.....HemegmondtamhogynegyerebemegnegyereerreHE....:):)Tová [...]
Mind a 25 komment
Újabb fotók az Intel következő generációs processzoráról
762 0 0 Tech Izé
Lökd le a golyókat a megfelelő sorrendben.
21350 3 0 Game Izé
Univerzális gyermekhordó eszköz.
658 0 0 Tech Izé
GhostBall - Ne hagyd magad kiütni a pályáról!
1414 0 0 Game Izé
Gregory Pike és kis barátai
3241 0 9 Izé
Cukor: A brémai muzsikusok elköltöztek Amerikába. :)
CRaPtRaSH: te leszel begyógyszerezve ha ilyeneketmondasz:D
rivaul: Tuti gyógyszerezteti a jószágokat azért ennyire nyugisak :P
Mind a 9 komment
Bizonyíték,hogy miért érdemes előre eljátszani a gondolattal, hogy te nyered meg az idei Oscar-t! :)
9159 0 27 Izé
Máln@: Paramm..paramm.......:) : http://www.youtube.com/watch?v=TY48jyGi1_s&feature=related
bungle: Köszi, sajnos ez nem ugyanaz a link, de mindegy, megtaláltam azt, ami volt és kicseréltem.
macseke: Ó, milyen ügyes vagyok, link lett belőle. :)
Mind a 27 komment
Te hogy védekeznél hasonló esetben egy gépi autómosóban? :D
8212 4 18 Izé
bandee1219: Rákönyökölhetett a gombra, de én inkáb azt furcsáltam, hogy utána bementek. Ilyenkor jobb é [...]
Butapraszt: Ilyen baráttal nincs szükség ellenségre.
rivaul: Mekkorát szakadt a hátul ülő :D Komoly :DDDDDD
Mind a 18 komment
GeForce 9800 GTX fotók és specifikációk
534 0 1 Tech Izé
Soul_Deprived: http://gameover.blog.hu/2008/02/26/nvidia_megapack
Gumiabroncs alkotások
3388 1 12 Art Izé
bandee1219: Ezek marha jók! A gumi-hegy meg komoly méretű. 8O
Smithy: Sztem nagyon király,mik ki nem pattanak emberek fejéből...Sosem gondolnék ilyenre hogy gumiból [...]
rivaul: Nekem az elefántig minden bejön. Sztem nagyon joOl néznek ki. A bútorok viszont... :S
Mind a 12 komment
Gumiabroncs alkotások
3579 6 14 Izé
bungle: Venla küldte: URL: http://freshpics.blogspot.com/2011/08/stunning-animal-sculptures-made-of-car.htm [...]
bungle: cancer1 küldte (sztem T.-nek akart kedveskedni egy újabb gumilovas posttal ;))) URL: http://freshp [...]
bandee1219: Ezek marha jók! A gumi-hegy meg komoly méretű. 8O
Mind a 14 komment
Végre megérkezett a Logitech kormánya a Gran Turismo 5. részéhez
585 0 0 Tech Izé
Juttasd a golyót a célba!
2857 1 2 Game Izé
Szamooca: az.
Benny04: pfúú, ez nagyon nehez :D
Bezárt repterek kifutópályáinak újragondolása a közösség számára is hasznos zöldterületként.
4545 0 4 Izé
bandee1219: Sőt! Utat a föld felett sem tudnak építeni, de itt, nálunk is van hasonló terv http://www.rend [...]
mekszamnojz: Ez egy nagyon jo elgondolas szereny velemenyem szerint! Es rengeteg ilyen terulet van, ami rohadtul [...]
zoleecool: Szép lenne az ilyesmi idehaza, de hát itthon még egy alagutat sem tudnak kifúrni a 4es metrón [...]
Mind a 4 komment
Újabb holland büntetés a múltkori után... :)
3967 1 52 Izé
bandee1219: Valszeg azért a furcsa ruhák, meg minden azért fura, mert nem mai lehet. Szerintem '90es évek, [...]
Shifty: módosítok...favágó zene :)
Shifty: mulatós hardcore :) de attól függetlenül minden nap meghallgatom ezt is meg a többi hasonló lo [...]
Mind a 52 komment
A na fényét érzékelve, forog az után akárcsak az igazi növények. USB-s eszközt lehet róla tölteni.
622 1 1 Tech Izé
Srobi: Napelemes napraforgo:D
A lelki sérült plüssállatkák gyógyítására...
3830 4 17 Game Izé
tian: Hát a teknős a hülye depressziójával lefárasztott nagyon de azért csak sikerült :))
eol: Amikor csak ül a teknőjén és sír, meg kell várni amíg abbahagyja a sírást, akkor gyorsan hi [...]
Kerlés: El kell tőle venni a csipogót, az ugrálókötelet. Sokat kell rajzoltatni, és hipnotizálni. A f [...]
Mind a 17 komment
Egy Michael Jackson rajongó levédett dala egy lánynak. Lánynak? ;)
Itt is ő, mint Jacko. :)

(VIGYÁZAT! Túl szexi srác!) :D
3592 0 47 Izé
ZéZoli: már most halálra ijedtem!!!amikor bicepszet villant!:) ---a gyökér
bandee1219: Ismered a viccet? -Miért bökdösték zámodzsimit az oviban a kis társai botokkal? -Mert nem tudt [...]
ZéZoli: ezt még nem verték össze az utcán a heterók???miért nem?!!
Mind a 47 komment
What if God had a Myspace?
2873 3 22 Izé
bandee1219: Inkáb csak nem mindíg, ha még egyszer betöltöd, lehet már jó v. zárd be a fejlécet!
weedjay: Ez jó, főleg a vége :) Amúgy a myspace-t elsősorban zenekaroknak, és azok tagjainak találták [...]
CRaPtRaSH: nemszívtam mellre csak sztem ez nem a nemtől hanem az embertől függ h mien :P
Mind a 22 komment
Csecsemővér ínyenc vámpíroknak.
1484 0 18 Izé
bandee1219: Hát, ha nem is emberből van: http://ize.hu/comments.php?post_id=5704
Butapraszt: Lehet hogy ez a kis vámpirok béby papija ?
Jahve: Frászt. Most attól, hogy nincs egy éves, még lehet a nagybácsi kedvence...
Mind a 18 komment
A szupertehén megkeres, megtalál és széjjel kérődzi az agyadat! Reszkessssss!
7355 2 30 Izé
bandee1219: sackow (20) kommentje. Amúgy hiába néz ki ilyen izmosan, menni azt alig bír. OO
jegvirag: Szörnyü,nem hiszem hohy jol érzik magukat ezek a szerencsétlen állatok. Részemröl ez is belet [...]
bandee1219: De ki az aki ezt megeszi v. egyáltalán meg bírja rágni?! OO
Mind a 30 komment
Escaper
A második, és a harmadik rész
4006 2 20 Game Izé
Vándorholló: Ez nagyon jó volt. tetszett :)
Szamooca: :)...Nekem szokott xD...(a viccetfélretéveKOMOLYANmondtam :) )
<-{st.one}->: beragadt a Caps Lock? :P
Mind a 20 komment
Családi viccelődések
12567 2 14 Izé
bandee1219: Bírom az ilyen alvót megviccelős dolgokat (csak velem nem): http://dimka.ee/foo/day_after_party/d [...]
Purple: hehhe ezen de jót röhögtem :D apu... :D
CRaPtRaSH: olyan hülye vagy..... :DDD
Mind a 14 komment
Gasboard - dugd be a lábad és egyensúlyozz! :)
- 41 cc motor, 2 ütem
- Max. Sebesség: 30-35 km/h
- Súly: 20 kg
- Max. terhelés: 100 kg
5701 0 11 Autó Izé
bandee1219: Ja, nem attól lusta, hogy trükközik. :) Amúgy egy ilyen, postképessel domból le, már lehet z [...]
csicsilla: :s akàrmik is ezek egy biztos a lusta deszkàs ilyet nem csinàl!!!XD
mekszamnojz: azeeeeee igencsak kivancsi lennek amikor megcsinal ezzel barki is egy kickflip-et, vagy akar egy egy [...]
Mind a 11 komment
Gasboard - dugd be a lábad és egyensúlyozz! :)
- 41 cc motor, 2 ütem
- Max. Sebesség: 30-35 km/h
- Súly: 20 kg
- Max. terhelés: 100 kg
5551 2 11 Izé
bandee1219: Ja, nem attól lusta, hogy trükközik. :) Amúgy egy ilyen, postképessel domból le, már lehet z [...]
csicsilla: :s akàrmik is ezek egy biztos a lusta deszkàs ilyet nem csinàl!!!XD
mekszamnojz: azeeeeee igencsak kivancsi lennek amikor megcsinal ezzel barki is egy kickflip-et, vagy akar egy egy [...]
Mind a 11 komment
Fuss, ha kedves az életed :)
2258 2 1 Game Izé
Yvette: Hát ez kicsit uncsi sztem..x/
Íme, az e heti címadó pályázat. Nevezés vasárnap 14:35-ig, nyeremények a szokásosak... Ne fogjátok vissza magatokat! ;)
15895 0 247 Izé
csokioroszlán: "Femina - ízig-vérig nőknek" Na de bungle!!! :D:D:D
bungle: http://www.femina.hu/sztar/5_legborzasztobb_plasztika
CRaPtRaSH: MÉÉLTAAATLAAAN :DDDDD
Mind a 247 komment
sycoMaze - vezesd a kis piros ufóizét végig a labirintuson! Jó egér meg idegrendszer nem árt hozzá... ;)
7350 2 15 Izé
fux: aki kitalálta ezt a játékot oda kéne ültetni elé és addig nem kap semmit még meg nem csinál [...]
Maccoyi: Na ezt nem venném a szívemre, ha tényleg így lenne :D
ladyann: ÁÁÁÁÁÁÁÁ ez a játék elrontotta a gyerekkoromm:( megálltam a fejlődésben:(( XD
Mind a 15 komment
Ipari PC szélsőséges körülményekre kifejlesztve. Főbb jellemzők: Wi-Fi, Bluetooth, GSM, GPRS, EDGE,  UMTS, GPS,  8,4 inches kijelző, AMD Geode™ LX 800 vagy Intel Celeron M 1.0 GHz CPU, 1 giga ram, SSD kompatibilitás. 
908 1 1 Tech Izé
Srobi: Szerintem ez valahova tibetbe keszult..:D
Ez mekkora arc! :)
6689 2 17 Izé
bandee1219: Ja, csak ennek kevesebb az esze, mint egy majomnak...
hapro: Fúú, amikor majdnem a fejére húzta a száját....na háát attól én komolyan megijedtem. Konkr [...]
r3clbull: na erre mondják h nagyszáju...mehetne valahová hangosbemondónak..simán
Mind a 17 komment
Régebbi postok...