REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Gyilkos elemlámpa
1665 0 0 Tech Izé
A múltkori technikai bemutató után a Gametrailers csapata összeollózta a legfrissebb gameplay jeleneteket, melyeket egy csokorba összegyűjtve tálaltak most. A látvány magáért beszél!
914 0 1 Tech Izé
Menyet: WÁOW , NAGYON JÓ
Harry Potter kicsit másképp...
16774 10 20 Izé
bandee1219: Hát,fantáziadús....... De azé elmegy. :)
Kopasz: nekem ez a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=ssi1lWmNoAs
Mol: :) Herri pí!
Mind a 20 komment
Készülőfélben az első mesterséges élőlény.
4297 2 39 Izé
bandee1219: Nem értem az ilyeneket. Szereinte annó az egysejtűek is műsormentes esténken kúrogattak (az mi [...]
bandee1219: Lehet ezt én nem értem, de akkor mi az, hogy létrehozni valamit? A semmiből kéne? Egy házat is [...]
wnw: mindenki hisz vmiben,mindenki elfogad valamit
Mind a 39 komment
A szovjet játékipar gyöngyszemei
5465 3 14 Izé
Schabee: a katonai cuccok meg voltak csinálva nagyon
bandee1219: Az viszont nagyon jó [ http://www.jatekanno.hu/?t=sd&code=357647 ], sajna én szétvertem, mint min [...]
Philadelphia: Nekem egy szedán Zsiguli kellene:$:D Nah jó 2 :D Egy a polcra, egy a kocsiba;)
Mind a 14 komment
A Yamaha ausztrál részlegének megrendelésére készült el ez a 15 méter hosszú 2,5 méter széles és 13.000 liter vizet tartalmazó guruló akvárium.
2534 0 0 Tech Izé
Ünnepélyes eredményhirdető post ez.

A nagy érdeklődés melett megrendezett Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők: 

- Roland 66
- Elison
- PokerEZ
- SteveBoy

A furcsa egyezés az indulók és a nyertesek listájában azért van, mert nem tudtunk dönteni ezért úgy döntöttünk, hogy minden kedves induló kap egy bögrét.

Elison a remek remixért különdíjban részesül, ami meglepetés (még nekünk is)

Gratulálunk a győzteseknek, kellemes kávézást/teazást/tejezést kívánunk.
693 1 7 Tech Izé
Steveboy: Fantasztikus! Gratula minden indulónak és egyben tehát minden nyertesnek is! :D
Elison: YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! :)
roland66: na hogy megnyugtassalak elküldtem!! :D
Mind a 7 komment
Kemény az élet a guglinál...
Az amerikai központál még keményebb. ;)
6342 7 23 Izé
bungle: http://index.hu/tech/2013/03/07/tiz_ok_amiert_megeri_a_google-nel_dolgozni/
bungle: cancer1 küldte: Brand New Google Office in London www.damnfreshpics.com/2012/08/brand-new-google-of [...]
bungle: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2100879/Google-offers-rare-glimpse-inside-California-Googlep [...]
Mind a 23 komment
Egy rövid technikai bemutató érkezett a GTA IV alatt dübörgő Euphoriáról.
634 0 0 Tech Izé
Hamarosan egy friss és üde színnel gazdagodik a PlayStation 2-es arzenál. A limitált darabszámban gyártott gyönyörűség csak Ázsiában lesz kapható.
841 0 0 Tech Izé
Batfan06 lelkes modder hírében áll, ígyhát tisztelegve a Nolan-féle Batman mozi, illetve a kedden elhunyt Heath Ledger előtt elkészítette saját Batmobile-ját, melybe egy középerős gépet implantált.
663 0 0 Tech Izé
Játékos kamera nem csak gyerekeknek.  
1565 1 0 Tech Izé
Finger billiards - pöcköld a golyót az azonos színű helyre :)
1426 0 0 Game Izé
P.L.É.L.T., vagyis a Punnyadt Lúzer és a Leprás Tetvek
Magyar amatőr metal bandákat keresvén találtam eme gyöngyszemre. Már voltak amatőr rapper romák, újhullámos pop csajok Tiszántúlról, akkor most itt vannak a csöves zúzógépek!
4574 1 14 Izé
Mr.T.: Most komolyan ez miért jó?
Maccoyi: az enyém torzult rendesen..... wáááá
skandar: Ez tetszik, 50 kilós, csikos szabadidőgatyás vidéki sudribunkó cuccos srácok osztják a halál [...]
Mind a 14 komment
Gondoltál már rá, mennyire remek lenne egy a saját ujjlenyomatod alapján készült 3D-s vázát?
541 0 3 Tech Izé
Purple: de! úgy megörültem neki, hogy csak na :) ihajj
techadmin: erre nem pont itt egy post? :)
Purple: igen pont tegnap gondolkoztam rajta! :D
KISS plazma lámpa!! Már csak ez kellett a háztartásba, ugye?? :)
2013 0 3 Izé
Balázs: Kiss 4 ever!!!
Schabee: marhaság ma ilyen bőbeszédű vagyok :)
Emul: igazan kereshettel volna egy olyan bemutato videot errol az egyebkent igen erdekes termekrol :D, ami [...]
Rajzolj, gombostűzz jól
3533 7 8 Game Izé
missdonkarács: és ebben mégis mit nem lehetne elhinni? szerintem kábé mindenki megcsinálta az összeset, aki n [...]
Oláh Dóra: Ti melyiket csináltátok meg? Én mind a 3-at! A formáknál:28954 A smileyknál:33879 A betűsnél [...]
Demos: nekem 27416 :P
Mind a 8 komment
Scientology land
1620 1 2 Game Izé
Ficánkusz: Nekem sem tetszik.
Szamooca: Akció,kijutós,Klasszikus,ügyességi,és logikai 1cerre............:S:S:S:S...................Nem [...]
Újabb adag graffiti
5282 0 7 Art Izé
bandee1219: Vagy ha már úgyis fújnak a falakra, akkor ilyeneket a házakra is, mert a sok szartól már hány [...]
ismeretlen: Szerintem, bár nem vagyok graffitis, nem irigységből, hanem mert nincs hely. De ahogy én néztem [...]
ismeretlen: Photoshop az egész
Mind a 7 komment
Újabb adag graffiti
5403 4 7 Izé
bandee1219: Vagy ha már úgyis fújnak a falakra, akkor ilyeneket a házakra is, mert a sok szartól már hány [...]
ismeretlen: Szerintem, bár nem vagyok graffitis, nem irigységből, hanem mert nincs hely. De ahogy én néztem [...]
ismeretlen: Photoshop az egész
Mind a 7 komment
Steven Backman türelmes ember lehet, fogpiszkálóból rak össze ilyen izéket...
3496 0 7 Art Izé
bandee1219: Jó a többi is, mamámnak meg van egy gyufából készült elég nagy háza. Tán orosz, nem tudom, [...]
MAGura: -Mi lesz ebbő? -Fogpiszkáló ha el nem cseszem Sok ilyen haverja lehet :)
Schabee: nem rossz de én kb a 3-4 pálcika után elvesztenéma türlmem és az egészet a földhöz vágná [...]
Mind a 7 komment
Steven Backman türelmes ember lehet, fogpiszkálóból rak össze ilyen izéket...
3666 2 7 Izé
bandee1219: Jó a többi is, mamámnak meg van egy gyufából készült elég nagy háza. Tán orosz, nem tudom, [...]
MAGura: -Mi lesz ebbő? -Fogpiszkáló ha el nem cseszem Sok ilyen haverja lehet :)
Schabee: nem rossz de én kb a 3-4 pálcika után elvesztenéma türlmem és az egészet a földhöz vágná [...]
Mind a 7 komment
A TwinMOS bemutatta ujjlenyomat-azonosítással felruházott adathordozójának második generációját.
589 0 0 Tech Izé
Hatlövetű gyűrű
7046 7 52 Izé
bungle: arnold07 küldte: http://fungags.blogspot.com/2008/02/powell-brown.html
bandee1219: Leleményes szerkezetek, főleg az utolsó. :)
bandee1219: A DE is jó, .357el, 44el, csak .50el kezelhetetlen. Tény, hogy a fegyveres szervek inkáb választ [...]
Mind a 52 komment
Wheelsurf

2484 0 24 Autó Izé
geree: jééé,ez AZ xDxD
bandee1219: Nekem is és ez tényleg kényelmesebb. XD
Philadelphia: Nah kész... a légitársaságoknak befellegzett :D:D
Mind a 24 komment
Wheelsurf

2532 1 24 Izé
geree: jééé,ez AZ xDxD
bandee1219: Nekem is és ez tényleg kényelmesebb. XD
Philadelphia: Nah kész... a légitársaságoknak befellegzett :D:D
Mind a 24 komment
Az eredeti tervek szerint a Sony ma szerette volna elindítani új PSP-s szolgáltatását, azonban apró homok került a gépezetbe, így ezt el kellett napolniuk.
486 0 0 Tech Izé
Mona Lisa-szindróma, Rubens-típusú elhízás, Pisa-szindróma és egyéb orvosi elnevezések különböző alkotásokról.
6745 4 8 Izé
bandee1219: Inkáb az az érdekes, hogy van olyan elhízás, amit egy festő után kéne elnevezni? Ő "találta [...]
Lilu__cica: Én se tom pontosan megfogalmazni, hogy a "nervus facialis (arcideg, VII. agyideg) részleges degene [...]
Schabee: érdekes
Mind a 8 komment
Az American Airlines a mai napon lezárta  az első 15 gépének repülés közben használható Wi-Fivel való szerelését.
615 0 0 Tech Izé
Plastik József merengése a Wi-Fi G és az N közötti váltás lehetőségeiről.

"Ez azt jelenti, hogy 5 Ghz-en hajtva az Airportot egy 100-as hálónál gyorsabb sebességet kapunk."

A téma iránt részletesebben érdeklődőknek ezt ajánlom.
442 0 0 Tech Izé
"A RockStar ma hivatalosan is megerősítette a GTA IV legújabb debütálási dátumát. Ezek szerint Nico-val április 29-én - keddi nap - vehetjük be a "Nagy Almát", hogy kuzinunk hátsó felét megmentsük a maffiától."

T ovábbi friss részletek itt.
509 0 0 Tech Izé
Vadonatúj OLED kijelzős billentyűzeten dolgozik a United Keys és a Foxconn Technology Group.
516 0 0 Tech Izé
Mi a legnagyobb online lelőhelye a jogtiszta teljes hosszúságú zenéknek? Az Amazon? Az Itunes? Nem. A mai naptól ezt a megtisztelő címet a Last.fm viseli.

Ha már regisztrált user vagy.
743 0 0 Tech Izé
Gugli képkeresőbe írjátok be: Albert Hofmann
Érdekes ajánlatot tesz. Ezt is próbálja ki. :)
12955 4 30 Izé
AsTanine: xD
csicsilla: http://hvg.hu/Tudomany/20080430_albert_hofmann_lsd_rip.aspx hir izén is fent van...
bandee1219: Ez sem rossz. XD De nem tudom ezekhez mit szólnak az érintettek... :)
Mind a 30 komment
Kezdő szülők kézikönyve... avagy hogyan neveljük gyermekünket és hogyan NE! ;)
18764 21 52 Izé
bungle: Rákattintasz a kommentek linkre és ott a cím felül: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5919 [...]
alor: Allati jo. Fetrengtem rajta. Meg jo, hogy egyedul neztem meg a melohelyen, mert hulyenek neztek voln [...]
bandee1219: A TortalCar-ban is volt, hogy nem volt benne a lakóbusz használati utasításában, hogy menet kö [...]
Mind a 52 komment
Mouze Maze - Újabb kis ügyességi játék az egérrel.
2583 1 1 Game Izé
Szamooca: Jó gém......de még a 10. pályán is halálra untam magam :S
Mr. Walters grand excursion
2497 3 3 Game Izé
gabesz.: igazából nem érzem át nagyon a játék valóságát... egy mr walters nevű nyúllal, pisztollya [...]
Clipse: nah erre is igaz h ne a borítója alapján itéld meg a könyvet ez egy naon jó kis játék
Clipse: nah ez is egy jó játéknak igérkezik XD inkább meg se próbálom XD meg komit se irtak ide XD m [...]
Levitáló sószóró. (Aki tízszer gyorsan egymás után kimondja, mp3 formában feltölti, majd belinkeli hozzászólásként, azok között a szerkesztőség munkatársai kisorsolnak egy izés bögrét. :)
3614 1 48 Tech Izé
techadmin: Osszefogalolo ertekelo post http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=624
techadmin: jelen. megkezdjuk a palyamuvek kiertekeleset, rovidesen jelentkezunk a vegeredmennyel!
roland66: Én is Én IS!!!!! :D hát itt a végére egyre durvább és kreatívabbak voltak! :) nem is gondolt [...]
Mind a 48 komment
Best of Pride - remek háttérzenével
Aki esetleg nem ismerné, a Pride egy elég veszélyes modern küzdősport, ahol a szabályok nagyon minimalizáltak. Példa erre, hogy a fekvő személy fejének lábbal támadása engedélyezett. Ugyanígy az ütés, rugás, fojtás, feszítés és a dobás is. Csak a szem, a fül és a gége támadása tilos. A felszerelésbe az 5 ujjas ütőfelületű párnázott kesztyű tartozik.
8015 8 39 Izé
bandee1219: Valahogy úgy. És nem kell sajnálni senkit, aki a földön van éppen, az is azért ment oda, hogy [...]
bandee1219: Ez meglepő, aki nem ismeri (köztük én) azt hiheti azért volt ott véga a videónak, mert az emb [...]
bandee1219: Biztos van oka, hogy nem mutatják.... OO
Mind a 39 komment
A Hitachi bemutatta a roppant sokatmondó nevü DZ-BD9H hybrid Blu-Ray HD videokamera rendszerét, ami azon felül, hogy full HD felbontásban (1920 x 1024 MPEG-4 AVC/H.264) dolgozik, a kész anyagot vagy blue-ray lemezre rögzíti, vagy a saját 60 gigás merevlemezére. Japánban február 12-én kezdik meg a forgalmazását. Az ára 180,000 Yen ($ 1691).
579 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...