REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Hitachi bemutatta a roppant sokatmondó nevü DZ-BD9H hybrid Blu-Ray HD videokamera rendszerét, ami azon felül, hogy full HD felbontásban (1920 x 1024 MPEG-4 AVC/H.264) dolgozik, a kész anyagot vagy blue-ray lemezre rögzíti, vagy a saját 60 gigás merevlemezére. Japánban február 12-én kezdik meg a forgalmazását. Az ára 180,000 Yen ($ 1691).
579 1 0 Tech Izé
Panasonic SDR-SW20 az első  víz alat használható  nem broadcast felhasználásra  kifejlesztett  kamera.

Gizmodo videó:

456 0 0 Tech Izé
AMD Radeon HD 3870 X2: az első teszt. Avagy megmérettetett az R680.
711 0 1 Tech Izé
Thaddeus: Vicces, hogy a g80-as 8800 ultrával van összehasonlítva... Rakjanak össze két g92-es GTS-t, vag [...]
Ezeknek nem mondták gyerekkorukban, hogy "Kisfiam, ne játssz az étellel!"? ;)
4426 4 20 Izé
Laretta: bento :)
fancsi: hát má ijet is felszolgálnak?
bandee1219: Sztem az cukorborsó, ami nem ilyen keserű, mint ami erre elterjedt. Én nem tudnék ilyesmit csin [...]
Mind a 20 komment
Mozgásérzékelővel  szerelt foglalat. 30 dollár/darab. 
430 1 0 Tech Izé
Sokan panaszkodnak, hogy túl bonyolultak a játékok itt a Game Izén. Nekik kedveskedünk most a Tetris 1D játékkal! :)
2467 2 10 Game Izé
luise: 92,29 pont után ferdehajlama támadt a játéknak és így elrontotam:( hogy vinné el a -------- X [...]
Mimis: neeeeemtoooom, nekem eddig nyóccáz pont volt a rekordom, utána mindíg elrontottam... :)
gabesz.: egyébként népszerű játék, még telefonra is megcsinálták, nekem meg is volt :D
Mind a 10 komment
"Jobb kezemben pöttyös tasi
Ball kezemben meg az üccsi
Kirakatban kockás cipcsi
Jaj de édes, meg kell venni"

Nagyszínpad!!! ;)
9398 0 30 Izé
Disy: ez inkább gagyi mint vicces.. pedig ugye másokat fikázni a legjobb ^_^
republic666: kinyalnám a ruhájából az biszti!!!! :D :D D
Whitee: Jaja :D Azért van tüdeje a kiscsajnak. Beférkőzne közé a lompos :D Aztán emózhatna ehheeehe [...]
Mind a 30 komment
A konzolháború idén elképesztő módon kiéleződhet és ezt érzik maguk a gyártók is. A Sony ezúttal egy kissé agresszívabb, provokatívabb reklámhadjáratba kezdett.
454 0 0 Tech Izé
8 Mpixeles felbontás, 4szeres zoom, 1600 fölötti ISO érték. Mondjuk akkor is csak egy kompakt gép...
660 0 1 Tech Izé
beton: nem is értem ... és ha van benne 1600 feletti iso ? amekkora ccd van benne szinte teljesen mindegy [...]
Invisible mouse game, harjá! :)
2217 0 11 Game Izé
luise: de úgy is lehet hogy nyomsz egy ALT-ot odaviszed a STOP-hoz az egeret és utána megint egy ALT és [...]
Achilles: Hehe! 3 Perc alatt megvolt. Tablet PC-m van :-) A tollal csak rányomok a STOP-ra és kész a pálya [...]
gabesz.: mondjuk a hatos pályától kezdve nekem se menne máshogy xD
Mind a 11 komment
Egy kis metal lexikon... másképp. :D
13172 20 41 Izé
éndzsöl: Régi de azért még szeretjük :)
skaterpunktomi: metalok közt a Grindcore a legjobb!! =P
Schabee: ez állati jó :)
Mind a 41 komment
A Buglabs álltal gyártott BUG nevű eszköz koncepciója roppant egyszerű: LEGO módjára összeilleszthető elemekből  tudunk bármilyen bigyót/kütyüt létrehozni.
Az alap egység Linux alapokon fut, 128  Mb RAM-mal, USB és Ethernet csatival szerelve, és van egy apró kis kiejlzője is, az alap információk közlésére.
1176 1 1 Tech Izé
Srobi: Ezt kiprobalnam:D
Az Orange számára fejlesztették ki ezt az egyedi megoldást ami a toucscreenekhez hasonló irányítást tesz lehetőve közvetlen érintés nélkül. A bemutatott példány marketing célokat szolgál.
524 0 1 Tech Izé
Srobi: Ezentul, ha lattok egy reszeg embert hadonaszni az utcan, az Londonban erzi magat, es nezegeti az al [...]
A Fujutsi friss Tablet PC-je a 8.9-inches Lifebook P1620  1.2 GHz Core 2 Duo processzorral  , 60 GB HDDvel , 512 MB RAM-mal szerelve   1749$. A nagy testvére   a  2GB RAM, a  80 GB HDD és a Bluetooth miatt pedig   2224$  áron kerül a polcokra.
598 0 0 Tech Izé
A jó öreg snake, azaz a kígyó játék
Itt egy másik verzió.
3948 1 1 Game Izé
gabesz.: ááá ebben jó vagyok, a régi 3310-esemen folyton ezt játszottam :D
A kínai, ukrán és brazil graffitik után itt vannak a mexikóiak...
5126 0 2 Art Izé
JmF: szerintem csak a vége felé vannak jók (én nem szeretem az ilyen jókl gidolgozott élethű greff [...]
dNS: Azért lehet látni h nem kicsit vallásosak és persze nem kicsit foci "buzik"!!! Amúgy nagyon fas [...]
A kínai, ukrán és brazil graffitik után itt vannak a mexikóiak...
5216 5 2 Izé
JmF: szerintem csak a vége felé vannak jók (én nem szeretem az ilyen jókl gidolgozott élethű greff [...]
dNS: Azért lehet látni h nem kicsit vallásosak és persze nem kicsit foci "buzik"!!! Amúgy nagyon fas [...]
A végén van a csattanó. :D
27698 9 49 Izé
bandee1219: Mivel az volt a cím, hogy "A végén van a csattanó. :D", én arra gondoltam, hogy csávó. De má [...]
Rolcsyka7: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez betonkemény!!!!!!!Nagyon tetszett :D:D:D:D:D:D
tian: hát én sem erre számítottam...:)
Mind a 49 komment
Elektronikus kontaktlencse. A Head Up Display következő generációja is lehet akár.
1783 0 1 Tech Izé
Sza Sza: Nem szíesen szemeznék a viselőjével,akárki akármit is mond! :)
Védd a bunkered jól!

2. rész: Védd a bolygódat jól! http://galacticfl ashgames.com/games/planetprotector.php
1999 0 0 Game Izé
The Shouchu Bar - jó zene, szép grafika, Gotmail. Kell ennél több? :)
3182 5 27 Game Izé
xMucikax: Köszi szépen, sikerült :)
Kerlés: Használd a mérőpohár kisebb űrtartalmű részét. A jeget azt hiszem simán a pohárba rakhatod [...]
<-{st.one}->: http://kalandor.forum.hu/viewtopic.php?t=249 nem tudom hol tartasz, de ez segít!
Mind a 27 komment
Terelgesd a gólyót a helyére :)
1523 1 1 Game Izé
Szamooca: NAJON IDEGÖLŐ EGY GÉM :)
Wii géppuska. Ha a sima kalimpálás  a TV előtt már nem elég. 
717 0 0 Tech Izé
Golyóválogató  robot Lego  NXT-ből.
407 0 0 Tech Izé
Játssz és gyere velünk bulizni!
4983 2 3 Izé
petyamester: Hú vazze, mi lesz a régi jó cinetrippel? Köcsöggyűjtó lesz, mint a bed. :(
|-=O=-|: Az majd az Izé Parti lesz. :DD
Ghavin: Azt hiszem az MTV Europe a legutóbbi ilyen bulit beválasztotta valami toplistába, de lehet, hogy [...]
3 grafikus és az ő 4 nap alatt felvett alacsony költségvetésű "partraszállásuk".
10549 12 40 Izé
bandee1219: Sokan félre értelmezik manapság aszavakat, főleg, hogy direkt több értelemben is használjuk [...]
bandee1219: Szerintem is, legyen az ember bármilyen beállítottságú, egyszer ráunhat a sok baromságra és [...]
bandee1219: Csak egy kis helyesbítés ;) : -blue/green boxban nem a kék/zöld színen kívül látszik minden [...]
Mind a 40 komment
Hordozható kézi presszókávé főző gép.

 
675 1 0 Tech Izé
Informatikus vagy sorozatgyilkos?
3159 2 8 Game Izé
Jonny Test: Puki puki puki,gyere ki!!
peanut: 9/10. épp cska a képen látható uriembert tévesztettem el. De azétr asszem biztonságbna érezh [...]
Lilu__cica: 6/10
Mind a 8 komment
A Fraunhofer Intézet szakemberei olyan navigációs rendszert fejlesztettek ki, amely nem a GPS-, hanem a WLAN-jelek segítségével teszi lehetővé a tájékozódást, és ingyenes hotspotokon alapul.
591 0 0 Tech Izé
The white day - újabb Gotmail-es kijutós játék
3223 4 19 Game Izé
Amanda: mivel nyitom ki a zongorát?
Móni: Játékonként változik, hogy mi van a bambuszszerűségben, van, amikor fülbevaló, van, amikor e [...]
Mo: ezt még én is megtudtam csinálni. tök jó :) najó, 1 pici segítséget kellett használnom, de [...]
Mind a 19 komment
Előfordult már veled, hogy egy kirándulás után nem tudtad eldönteni, hogy az adott fénykép pontosan hol is készült?
Erre ad megoldást a Photofinder ami GPS segítségével a képek EXIF adatai közé beírja az adott felvétel pontos koordinátáit. Így az elkészült képeket bármely geotaggingre felkészített weboldalon (Flick, Picasa, panoramio.com)  vagy program segítségével pontosan meg tudod határozni hol is készült.
629 0 0 Tech Izé
Flash Jinja Game
3629 1 22 Game Izé
DeJaVu: hiába mutat az ősember akkor sem tudom kiszedni a kardot
<-{st.one}->: továbbiakban: miután az oroszlányszerű szobrokba behelyeztük a darabokat, amiket a felemelés [...]
<-{st.one}->: na kérem akkor: a szobában vagyok az oltárral szemben és már elis van mozgatva. fordulok jobbr [...]
Mind a 22 komment
Juttasd el a kaját a tálcára az eszközök segítségével jól! :)
3644 4 10 Game Izé
Szamooca: Bocs,de +tudakolhotom.mijaz a The Incredible Machine ??????? bocs,elég mai fiatal vok xD
JeLo: Na, meglett véügl, elég hamar. Tényleg kár, hogy nincs tovább. De ezen felbudulva én is elős [...]
Jahve: Kicsit primitív, de aranyos. Azért a jó öreg TIM (The Incredible Machine) kicsit összetettebb v [...]
Mind a 10 komment
30 giga az összkapacitása viszont nem sokkal nagyobb mint egy átlag pendrive.
559 0 0 Tech Izé
Hottest Women 2007’s Girls Of FHM Magazine
37332 2 9 Izé
bandee1219: Hűűűű http://www.funnydumper.com/images/hottest-women-FHM-magazine/14.jpg nem rossz! 8D
kamubekLaca: O_O Azannya!
rivaul: ;)
Mind a 9 komment
Samsung alapokon nyugvó GSM/GPS minden szokásos szolgáltatással (3G, IM kliens, 2 megapixeles kamera, mp3 lejatszás,  videó lejátszásmeg a többi)
607 0 0 Tech Izé
Hot Rods
4186 3 1 Game Izé
alx26: jhajj de rossz az iránytás :S
A Guiness bizottság szerint hivatalosan is a világ leghoszabb élettartamú eleme.
1187 0 0 Tech Izé
Epapír  alapú GPS.
761 1 0 Tech Izé
A jól ismert Bloons 3. része.
2039 2 2 Game Izé
Szamooca: már az 5. pályán felhúztam magam :)
Szamooca: Áh............DE JOOOOOOOOOOOO :)
Régebbi postok...