REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Jézus már nem csak jár a vízen...
3443 1 7 Izé
bandee1219: Ennek pont az a funkciója, hogy van és csak mellékesen úszik. Agyerekeknek valók még jók, de [...]
Purple: ezen de jót röhögtem :D új fajt fedeztek fel.. :D
Enechuel: ...mindenvágyam hogy egy kacsacsőrü Jézus úszkáljon a kádamban... és a legdurvább hogy sim [...]
Mind a 7 komment
Vattacukorkészítő gép egyenesen Japánból, a haszontalan árammal működő izék őshazájából
482 0 3 Tech Izé
techadmin: fel tudnak mutatni tobb mindent, de szerintem eppen a tech fejletseguk miatt hajlamosabbak tobb aram [...]
Kekszlefant: Hát attól függetlenül elég gagyi!!!
duffbeer: Hát aranyos, de a "haszontalan árammal működő izék őshazája" inkább Kína nem? A Japánok f [...]
Aniball - jópofa kis focis játék :)
1194 0 2 Game Izé
Grábor: nyugodj meg engem meg a hörcsögök vernek meg:)egyedül ők:)az élet egyenlít:)
ketch: Tényleg jópofa, csak nem értem milyen szisztéma alapján zúzzák le állandóan a hörcsögeime [...]
Harc Pelennor mezején, gumimacikkal és egyéb édességekkel :D
2497 0 7 Art Izé
bandee1219: Ja. :') Tuti inzulinsokk a vége. :) De úgy látom, a srác LEGOban is otthon van.
Jahve: Bocsi, de muszáj: Minas Tirith
Shando: A legjobb megvilágítás érdekében infra lámpa használata javallot. :D Áááá lehet sokkot ka [...]
Mind a 7 komment
Harc Pelennor mezején, gumimacikkal és egyéb édességekkel :D
2799 2 7 Izé
bandee1219: Ja. :') Tuti inzulinsokk a vége. :) De úgy látom, a srác LEGOban is otthon van.
Jahve: Bocsi, de muszáj: Minas Tirith
Shando: A legjobb megvilágítás érdekében infra lámpa használata javallot. :D Áááá lehet sokkot ka [...]
Mind a 7 komment
Ismerd meg neved goth megfelelőjét!
9515 9 56 Izé
kispana: Cult of Cahos :D
Gumicukor: Heart of Darkness :) Tök jó!
Baal: Tök érdekes. Nekem Ratz. Teccik :D
Mind a 56 komment
Ez most nem orosz dj pult, de hasonló. :)
7253 5 3 Game Izé
fannieva: ez nagyon bejön nekem is:-)köszi
K.11: Nekem nagyon bejön tök király
Ficánkusz: Szerintem tök jó!;)
A Wii Fit nem rég lépte az 1 milliós eladást, ami egy több, mint korrekt teljesítmény. A japán illetőségű Hori cég egy közismerten jó minőségű kiegészítőket gyártó cég most egy szönyeggel egészíti ki a Nintendo Wii fitnessz játékát.
357 0 0 Tech Izé
A felhasználói interface fogalmának újragondolása egy sequencer esetében.

A gyakorlatban így működik:
538 1 1 Tech Izé
bungle: Rágógumi sequencer: http://backin.de/gumball/
Garantálom, a film megnézése után gyökerestül meg fog változni az életetek. Mi az izé ez?
10359 2 78 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=28215
bandee1219: Ráadásul az, hogy megismételted neki amit írtál és még mindig nem vette észre, hanem megint [...]
bandee1219: Ezez, hogy összejött és ez lett belőle, sztem elég az atomból nekik, ennél már rosszabb ne l [...]
Mind a 78 komment
A gonosz mágus :D
4955 5 6 Izé
bandee1219: Mind a kettő....
kisduck: ez nagyon tetszett! :D még több ilyet kéne néznem jótt tenne az értelmi szintemnek! XD
Shando: Narancsos leszámolás és a széfes hatalmas!!! még többet akarok!!!! :D
Mind a 6 komment
"Lába, mint a géppuska." :)
(151 ugrás ugrókötéllel fél perc alatt!)
8566 1 22 Izé
Tooni: Látok ott bokamagasságban valami barnát, olyan "Junkie vagyok és pároslábbal-rúgnám-fel" dol [...]
Mr.T.: Én küldöm, mielőtt még más :) http://www.youtube.com/watch?v=GL3S4obePvw
bandee1219: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5758 És az ünnepek is hasonlóan teltek, de azt nem linkel [...]
Mind a 22 komment
300 gramm, Intel Silverthorne proci, 4- vagy  8-Gbyte SSD és 4.8-inch 800 x 480 felbontású  LCD. 
622 0 0 Tech Izé
Játékvezérlés egyszerűen.
3613 2 13 Izé
bandee1219: A mozgást könnyű érzékelni, de annak a virtuális valóságra vetített hatását nehéz átvin [...]
bandee1219: Láttam már olyat valami ismeretterjesztő filmben, de az katonai dolog volt, tehát nem nagyon fog [...]
newSKA: nekem van ... egy csillárt már elörtem ...
Mind a 13 komment
Harry Potter and the Chronicles of the Lord of the Golden Compass of the Jedi

Mintha állandóan ugyanazt látnád a moziban?
8002 0 36 Film Izé
Jerry: eol: Pontositandó: A Fantasy mint olyan nem műfaj. Stílus. Pontos neve - Név szerint: Neoromanti [...]
bandee1219: "fantasynak sorolni egy ilyen könyvet... legyen szépiridalom de ne fantasy" A kommented végén te [...]
bandee1219: A vége a lényeg, hogy "nem tudják beleélni maguk egy könyv világába". Az ember annyit néz TV [...]
Mind a 36 komment
Harry Potter and the Chronicles of the Lord of the Golden Compass of the Jedi

Mintha állandóan ugyanazt látnád a moziban?
7996 2 36 Izé
Jerry: eol: Pontositandó: A Fantasy mint olyan nem műfaj. Stílus. Pontos neve - Név szerint: Neoromanti [...]
bandee1219: "fantasynak sorolni egy ilyen könyvet... legyen szépiridalom de ne fantasy" A kommented végén te [...]
bandee1219: A vége a lényeg, hogy "nem tudják beleélni maguk egy könyv világába". Az ember annyit néz TV [...]
Mind a 36 komment
Tokio Hotel vs GWAR
6038 6 72 Izé
bandee1219: Ami elég szomorú, mert már bizonyos márkájú ruhát fel sem vehetsz, mert EMOnak néznek (pl. Z [...]
bandee1219: No meg a korrektor, sajnos az az agyi gondolkat nam korrigálja. Amúgy mi a bajod? "Ha ő elégedet [...]
stero: Subscribe nótázósa nagyon nagy arc :D:D:D ... amugy is kedvenc magyar Metalbandám ... vagy math- [...]
Mind a 72 komment
Innen onnan (ez az Adium IM kliens statisztikája, ahol az Air szóra keresve kapunk egy darab találatot, ami azt jelenti, hogy valaki Air gépről használta a programot) felbukannak jelek, amik arra engednek következtetni, hogy a következő generációs Apple ultrakönnyű noteszgépe az Air nevet fogja kapni.
És lassan de biztosan közeledik a Macworld.
730 0 0 Tech Izé
HTC mobiltelefon Google Android alapokon.
623 0 0 Tech Izé
1 gigás Radeon HD 3850?
484 0 0 Tech Izé
Szedd le a golyókat jól, hogy a végén csak egy maradjon!
3661 1 2 Game Izé
Clipse: hát nem könnyü hány pályás ?
Oláh Dóra: Ez egy jó kis logikai
Eljegyzési gyűrű
5034 5 11 Izé
Maccoyi: Eljegyzési gyűrű kockáknak: http://blog.craftzine.com/archive/2010/01/interlocking_lego_rings.ht [...]
bandee1219: Nem rosszak. :) De ezek is ritkán vannak összedugva, a lényeg, hogy összeillenek.
bandee1219: De honnan veszed, hogy az a férfi/női? Én azt csak szelepnek néztem (kotyogó kávéfőző): h [...]
Mind a 11 komment
Pakolj ügyesen, gyorsan és jól a targoncával ;)

A Targonca Kezelők Országos Szövetségének ajánlásával :D
9907 2 7 Game Izé
Maccoyi: hmmmm, de csak azért, mert az első pályán sem sikerült tovább jutni mi ? :DD
Errtu: Jelen! :DD
Maccoyi: Hát bevallom a munkahelyen nekem is jobban megy a targoncázás, mint itt ;) :D De látod, milyen [...]
Mind a 7 komment
Szedd össze a zöld golyókat, kerüld a pirosakat, gyűjsd be a pontot a kékkel ;)
1791 5 15 Game Izé
Oláh Dóra: Mit ugyhogy szevasz?Sztem te gy picikével többet írtál! Nem azt mondtam, h nem hiszem el! Ugyhog [...]
Clipse: te írtad vhova "Ha nem hiszitek el, akkor nem! De ha el, akkor el!" ugyhogy szevasz
Oláh Dóra: Csk h legyen mit írnod, azért
Mind a 15 komment
Achilles- csatázz görögként jól 

 
4297 9 5 Game Izé
gamemaker: én eljutottam az 5. boss-hoz, de azt már nem tudtam lenyomni. De nem sok hiányzott X)
adam1997: pedig az egyszerű és lazán végig lehet tolni az egész játékot!
Lilu__cica: Nagyon jó, fúőleg így, hogy a suliban most tanuljuk az ókori Görögországot!
Mind a 5 komment
A Sony hivatalosan is bejelentette a handheld konzoljának legújabb színvariánsát, a Mint Green-t.
399 0 0 Tech Izé
Line Game - vezesd végig a piros vonalkát a pályán!
1542 2 5 Game Izé
luise: az e -n kivül mindet me gtidtek csinálni 1pálya/egér:)
xXxÁdámxXx: neked...:P zizi
Szamooca: sztem eg csak béna vagy.........első próbálkozásra végig vittem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD [...]
Mind a 5 komment
A tavalyi év (kud)arcai
18987 12 13 Izé
bandee1219: http://izismile.com/2009/04/16/people_and_animals_24_photos.html
bandee1219: Úgy látom, ez még miníg nem megy. :) Nem tudom, mit akartál, de nézze meg ezt: http://www.ize. [...]
Schabee: nagyon ott van :)
Mind a 13 komment
Kis hegymászós szörnyírtós.
(Itt a második rész.)
2502 1 3 Game Izé
luise: elégé tré de jó:)
Ficánkusz: Sztem is jó.;)
xXxÁdámxXx: Ez nagyon tetszik :D
Turbo motoros távírányítású baba :)
1836 1 8 Izé
bandee1219: Ez súlyos, ugyanez fiúknak lángszórós-gépfegyveres dzsiájdzsóval? -_-
rezso: plasma blaster 2
DJ Öcsike: Mi ??? Ja Az a Bretzr-es izé miatt , ja van egy kishúgom 8 éves aztán neki is van (volt ) egy [...]
Mind a 8 komment
Egyszerűségében gyönyörködtet.
866 0 1 Tech Izé
Errtu: :DD EZ ZSENIÁLIS!!! :DD
Melóhelyi budiart...
8380 0 13 Art Izé
bandee1219: Ja egy-két volt dolgozó megosztja az emlékeit. -_- A nép hangja. :)
Schabee: kicsit olyan máv wc fíling, bár az koszosabb, amúgy vicces dolog ez az üzenő fal
Re-Peet: Jahh. és szinte minden próbálkozás kapufás...
Mind a 13 komment
Melóhelyi budiart...
8476 5 13 Izé
bandee1219: Ja egy-két volt dolgozó megosztja az emlékeit. -_- A nép hangja. :)
Schabee: kicsit olyan máv wc fíling, bár az koszosabb, amúgy vicces dolog ez az üzenő fal
Re-Peet: Jahh. és szinte minden próbálkozás kapufás...
Mind a 13 komment
Ha valakinek nagyobb méretű fájlt szeretnél küldeni, de e-mailben már nem megy el...
(Egy hete volt hasonló, de akinek az tetszett, ez is tetszeni fog).
3270 20 7 Izé
bandee1219: én ezek között nem látok különbséget, csak elrendezésben és színben (no meg a méretkorlá [...]
dude: 1. Magyarázd el egy hülye ügyfélnek, akinek sokszor még a webes letöltés is túl bonyolult. 2 [...]
McLarenThe1: Verébre ágyúval? Mire jó az ftp?
Mind a 7 komment
Suzuki Liana és egy PC házassága a sufniban. Németül tudóknak itt.
1045 0 0 Tech Izé
A nap és a szél energiáinak felhasználása egy eszközben. A szélkerék a  Darrieus féle technika alapján működik, ami szintén egy érdekes megoldás, úgyhogy javasolom a vonatkozó wiki cikk megtekintését. 
2958 0 0 Tech Izé
Sokat akar a szarka... Ja, hogy ez nem is szarka? Attól még nem gyenge...
9713 6 26 Izé
Tooni: Wilhelm-sikoly nélkül és hosszabb rész: http://youtu.be/Yz7FFlFy8eM
bandee1219: Ő is sokat akar: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=17932 :)
bandee1219: Nocsak és neki nincs oldala? Ha nincs, csinálj egyet neki, képeket fel és máris küldheted be a [...]
Mind a 26 komment
Búcsú a fegyverektől
2210 1 8 Art Izé
bandee1219: Szerintem is. Ez nem perverz, nem beteg, nem barbár, tulajdonképpen sz**ból épít várat és ez [...]
Shando: Karabély páva de kemény! Meg a székek üvegasztolostul! Simán tennék ilyet a szobámba! :D
kamubekLaca: Kreatív újtahasznosítás! :) Csak az egyik fegyver-fotel nehogy szétlője a seggét vkinek! :D
Mind a 8 komment
Búcsú a fegyverektől
2414 4 8 Izé
bandee1219: Szerintem is. Ez nem perverz, nem beteg, nem barbár, tulajdonképpen sz**ból épít várat és ez [...]
Shando: Karabély páva de kemény! Meg a székek üvegasztolostul! Simán tennék ilyet a szobámba! :D
kamubekLaca: Kreatív újtahasznosítás! :) Csak az egyik fegyver-fotel nehogy szétlője a seggét vkinek! :D
Mind a 8 komment
Újabb game a kijutós játékok szerelmeseinek!
2707 2 34 Game Izé
Kerlés: Amennyiben valaki tud segítsen megoldani a szellemes kijutós játék ötödik részének gyertyata [...]
Kerlés: Időközben megvan! Be kell vinni a szobába, és a szekrényen lévő dobozt kinyitni vele. Egy pö [...]
Kerlés: Konnektor szerű valami lenne? Rossz oldalt néztem, nem a csempéknél volt, hanem a lámpáknál. [...]
Mind a 34 komment
Régebbi postok...